یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۱۳:۵۴Dec 2018 16

خبرهای خبرگزاری صدا و سیما 25 فروردین 1397 - iribnews.ir

خبرگزاری صدا و سیما 29 اسفند 1393 خبرگزاری صدا و سیما 29 اسفند 1394 خبرگزاری صدا و سیما 30 اسفند 1395 خبرگزاری صدا و سیما 29 اسفند 1396 خبرگزاری صدا و سیما 1 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 2 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 3 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 4 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 5 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 6 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 7 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 8 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 9 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 10 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 11 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 12 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 13 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 14 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 15 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 16 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 17 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 18 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 19 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 20 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 21 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 22 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 23 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 24 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 25 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 26 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 27 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 28 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 29 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 30 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 31 فروردین 1397 
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۷:۴۶    
باشگاه سپاهان شایعه مذاکره سپاهان با منصوریان و قطبی را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۸ - ۱۰:۲۶    
مرحله دوم لیگ دسته دوم فوتسال مردان کشور فردا چهارشنبه 29 فروردین قرعه کشی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۰۹:۲۶    
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان یزد بااشاره به آموزش سالیانه بیش از 400حرفه توسط فنی و حرفه ای استان یزد گفت: تقویم آموزش دوره ها بر روی سایت www.yazdtvto.ir بارگذاری می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۹:۱۱    
بازار سرمایه، پول و بیمه سه رکن اصلی بازارهای مالی هستند که طراحی ساز و کار لازم برای هماهنگی بین آنها یک ضرورت است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۸:۳۱    
بامداد شنبه بیست و پنجم فروردین، دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا فرمان تجاوز نظامی به سوریه را صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۸:۳۱    
شرکت سامسونگ موبایلی بدون دسترسی به اینترنت ساخته تا به دانشجویان کمک کند دوباره در کلاس های درس تمرکز کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۴:۰۰    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به سوالات مخاطبان درباره فیلترینگ در صفحه شخصی خود در اینستاگرام پاسخ داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۱:۴۱    
پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR، نماهنگ جنایتکاران ناکام را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۱    
پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR، نماهنگ حقی که محفوظ ماند را منتشر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۱:۰۱    
مردم ولایتمدار خوزستان 27 رجب سالروز بعثت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد(ص) را با برگزاری آئین های مختلف جشن گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۱:۰۱    
برترین های نخستین جشنواره موسیقی عبدالقادر مراغی در مراغه معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۹:۵۱    
رئیس انجمن آثار و مفاخر فرهنگی کشور گفت: عطار؛ لذت دانایی و ادراک را به مخاطب می بخشد
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۹:۵۱    
واردات کالا و خدمات به مناطق آزاد تجاری – صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی مشمول بخش اول مجموعه مقررات ارزی است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۹:۵۱    
قدیمی ترین سالن کشتی خراسان رضوی در مشهد بازگشایی شد
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۹:۴۸    
در مواردی که ارز حواله قبل از تاریخ 1397/1/21 از بانک مرکزی تأمین و حواله صادر شده و اسناد حمل در مهلت مقرر به بانک عامل ارائه شود، نرخ ارز تسویه همان نرخ ارز تأمین شده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۹:۳۱    
مرد 35 ساله ای در روستای بند سراجی جیرفت بر اثر صاعقه زدگی جان باخت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۹:۲۴    
معاون کل وزارت بهداشت با بیان اینکه جمعیت کشور رو به پیر شدن است و بیماری های غیرواگیر نیز شیوع زیادی دارد، بر لزوم مشارکت خیرین در حوزه سلامت تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۹:۲۳    
معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: ظرفیت های پژوهشی کشور اتریش به علت ارتباطاتی که با کشور های EU داشته و همچنین برنامه ریزی هایی که برای سال 2020 کرده، مناسب است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۹:۱۱    
بر اساس گزارش محققان روزانه 440 تن طلا در کشور چین استخراج می شود. یعنی این کشور آسیایی بیشترین میزان طلا را در جهان دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۷:۵۶    
گردباد شب گذشته در سه راهی دشتک محور زاهدان-زابل باعث سقوط تعدادی از تیرهای انتقال برق و قطع جریان انتقال آب چاه نیمه های زابل به زاهدان شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۶:۰۶    
کارشناسان معتقدند که آمریکا با هدف کسب منافع مالی، به دنبال ایجاد رعب و وحشت در جهان است، به این ترتیب نه تنها برای جوامع بین المللی احترامی قائل نیست بلکه با این رویکرد خطری جدی برای جهان به حساب می ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۵:۵۶    
پایگاه اورژانس 115 خیرساز در شهر وراوی ساخته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۵۶    
فرماندهی نیروهای مسلح سوریه : تجاوز سه جانبه ای که علیه سوریه صورت گرفت خللی در عزم این کشور برای ریشه کن کردن تروریسم ایجاد نخواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۵۶    
جنبش ابتکار عربی مبارزه با فاشیسم و انجمن مهاجران سوری مقیم آلمان این تظاهرات را برگزار کردند تا حمایت خود را از دولت سوریه اعلام و دخالت های نظامی را در سوریه محکوم و رد کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۵۶    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری رویترز، کاخ الیزه اعلام کرد امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه با رجب طیب اردوغان همتای ترکیه ای خود در خصوص سوریه گفتگو کرد و خواستار ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۵۶    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از آسوشیتدپرس؛ پاکستان اعلام کرد اوضاع سوریه را "با نگرانی جدی" دنبال می کند و از همه طرفها می خواهد از اقداماتی که نقض منشور سازمان ملل است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۵۶    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ به نقل از خبرگزاری فرانسه از لندن، احزاب مخالف انگلیس و بسیاری از سازمان های غیر دولتی این کشور روز شنبه تصمیم ترزا می ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۳۶    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ به نقل از خبرگزاری فرانسه از پاریس، ژان ایو لو دریان وزیر امور خارجه فرانسه روز شنبه چند ساعت بعد از حملات کشورهای غربی علیه حکومت سوریه اعلام کرد پاریس ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۳۶    
آنتونیو گوترش در نشست شورای امنیت سازمان ملل مدعی شد: آمریکا اماکن نظامی را برای جلوگیری از حملات شیمیایی در سوریه هدف قرار داد!
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۳۶    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ به نقل از خبرگزاری فرانسه از رباط ، وزارت امور خارجه مغرب روز شنبه بر حل سیاسی بحران سوریه تاکید کرد . ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۱۶    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزیونی الاخباریه سوریه؛ فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه با صدور بیانیه از آزادسازی کامل منطقه غوطه شرقی دمشق خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۱۶    
مفتی اشفق حسین قادری ادعای حملات شیمیایی در سوریه از سوی بشار اسد را دروغ عنوان کرد و افزود: در عراق و لیبی هم با این اخبار دروغ جنگ را گسترش دادند .
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۱۶    
کارشناس مسائل غرب آسیا با بیان اینکه آمریکایی ها و همپیمانان آن ها به ویژه رژیم صهیونیستی نگران پیروزی های سوریه هستند،گفت: شاید آزادسازی غوطه شرقی از نظر موقعیت، مهم تر از آزادسازی حلب باشد .
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۱۶    
این نیروها اعلام کردند تجاوز نظامی موشکی آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه، پیامدهای خطیری در سطح منطقه خواهد داشت که آمریکا مسئول عواقب منفی آن است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۳:۱۴    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۲:۴۷    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از آسوشیتدپرس؛ تلویزیون سوریه تصاویری از واحدهای پلیس این کشور را نشان داد که وارد شهر دوما، محل حمله شیمیایی ادعایی اخیر می شدند. ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۲:۴۷    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از آسوشیتدپرس؛ پاکستان روز شنبه یک موشک ارتقا یافته کروز بالستیک موسوم به بابور (Babur ) آزمایش کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۲:۴۷    
مردم تونس با تجمع در خیابان اصلی پایتخت تونس است تجاوز آمریکا، فرانسه و انگلیس به سوریه را محکوم و با ارتش سوریه اعلام همبستگی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۲:۲۱    
مدیر کل آب منطقه ای استان یزد در گفتگو با شبکه تابان یزد از تلاش مسئولان برای حل مشکلات خط انتقال آب به استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۲:۲۱    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی نوشت آمریکا فرانسه و انگلیس تحت رهبری آمریکا نشان دادند تعهدشان محدود به اعلام شفاهی پایبندی به اصول(!) نیست.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۱:۵۲    
آیت الله جوادی آملی معتقد است رفع اختلاف و اصلاح جامعه با تعلیم و ارشاد و موعظه صرف محقق نمی شود، بلکه انبیا تنها در پرتو ایجاد حکومت می توانند به این هدف عالی برسند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۱:۵۲    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری رویترز از پاریس، الیزه اعلام کرد امانوئل مکرون رئیس جمهور فرانسه روز شنبه در گفتگوی تلفنی با دونالد ترامپ همتای آمریکایی خود و ترزا می ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۱:۵۲    
نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت : کشور دارای وضعیت خاصی است و وحدت برای ما اهمیت خاصی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۱:۵۲    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما شبکه تلویزونی العالم به نقل از یک منبع در وزارت خارجه سوریه اعلام کرد: عجیب نبود که رژیم وهابی مستقر در منطقه نجد و حجاز ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۱:۵۲    
پلیس راه خراسان شمالی با اشاره به بارش باران، مه گرفتگی و لغزندگی جاده ها از رانندگان خواست با احتیاط برانند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۱:۵۲    
وزارت امور خارجه مصر، از تشدید حملات نظامی در سوریه و آثار و پیامدهای آن بر سلامت و ایمنی مردم آن کشور به شدت ابراز نگرانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۱:۳۱    
رئیس کمیته عالی انقلاب یمن ازسوریه خواست در پاسخ به تهاجم نظامی آمریکا و متحدانش؛ عربستان سعودی و اسرائیل را بمباران کند .
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۱:۳۱    
نخست وزیر الجزایر از حملات هوایی که آمریکا، فرانسه و انگلیس علیه سوریه انجام دادند ابراز تأسف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۱:۳۱    
بر اثر برخورد قطار با یک موتورسوار در محور جنوب ، یک جوان جان باخت
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۱:۳۱    
یک قلاده راسوی گرفتار در چاه با تلاش محیط بانان محیط زیست شهرستان صحنه نجات یافت. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۱:۳۱    
دکتر سعید یلماز: غرب این سناریو را قبلا در بازی مجازی به تصویر کشید.غرب سه ماه قبل سناریو بحران علیه روسیه را طراحی کرد. آنها می خواهند که روسیه را به جنگ کشانده و به دام اندازند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۱:۳۱    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۱:۱۱    
رهبر حزب جمهوریت خلق ترکیه : واگذار کردن حل مسائل منطقه ای به قدرتهای بیگانه اشتباه است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۱:۱۱    
رئیس فرهنگستان علوم اسلامی: نبی اکرم(ص) کسی است که همه کائنات در پرتو وجود ایشان آفریده شده و خدای متعال در ذیل ایشان عالم را خلق کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۱:۱۱    
سازمان بسیج مستضعفین در پی حمله آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه تاکید کرد: عقوبت سختی در انتظار رئیس جمهور احمق آمریکا، رئیس جمهور وابسته فرانسه و نخست وزیر منفور انگلیس خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۱:۱۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از شبکه تلویزونی الجزیره؛ ینس استولتنبرگ دبیر کل ناتو گفت از حملات به دولت سوریه استقبال می کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۰:۴۰    
غربی ها همواره راهی برای نامشروع معرفی کردن بشار اسد پیدا می کنند .این بهانه تراشی ها بخشی از فلسفه مداخله نظامی است. باید مسئولیت سازمان ملل را در قبال آن یادآوری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۰:۳۱    
تجمع کنندگان به نشانه اعتراض پارچه نوشته ای در محل باقی گذاشتند ؛ " دروغگو هستید ، وحشی هستید "
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۰:۳۱    
شدت باد در نواحی مرکزی و شرق سیستان و بلوچستان تا فردا افزایش خواهد یافت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۰:۳۱    
مسابقات چند جانبه پینگ پنگ با قهرمانی تنیسور قمی به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۰:۳۱    
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ، اقدام اخیر آمریکا، فرانسه و انگلیس در حمله به سوریه را تجاوزکارانه و جنایت خواند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۰:۳۱    
گزارش خبرنگار سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ در خصوص تجاوز شکست خورده غربیها ؛ و اصرار مردم سوریه بر ادامه راه مقاومت ...... کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۰:۳۱    
تظاهرکنندگان با شعارهای ضد آل سعود و دولت عربستان خواستار بسته شدن این کنسولگری در شهر بصره شدند .
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۰:۳۱    
جاده های شمالی استان سمنان مه آلود و در برخی مقاطع لغزنده است .
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۰:۳۱    
نشست هم اندیشی و جمع بندی طرح امکان سنجی اقتصادی و طراحی مرکز طب سنتی و باغ گیاهان دارویی در استان یزد در دانشکده منابع طبیعی و کویرشناسی دانشگاه یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۰:۳۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما نیروهای امنیتی رژیم آل خلیفه تظاهرات مردم بحرین را که "در اعتراض به تجاوز نظامی آمریکا ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۰:۳۱    
جشن های سالروز مبعث پیامبر اسلام ، حضرت محمد مصطفی (ع) که از شب گذشته در سیستان و بلوچستان آغاز شده است، همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۰:۱۲    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ اعتراضات صدها نفر از مردم ارمنستان در اعتراض به اقدام حزب حاکم جمهوری این کشور مبنی بر اعطای پست نخست وزیری به سرژ سرکیسیان رییس جمهور سابق این کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۰:۱۲    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۰:۱۲    
دادگاه عالی مصر، حکم زندان و محکومیت سختگیرانه علیه محمد بدیع و 17 عضو دیگر اخوان المسلمین را برای شرکت در تحصن مسلحانه و تلاش برای قتل صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۰:۱۲    
دبیر هیئت کاراته استان یزد از برگزاری مسابقات کاراته دانش آموزی در اردیبهشت ماه سال جاری در استان یزد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۰:۱۲    
موتور سیکلت وسیله نقلیه مقرون به صرفه و با کارایی فراوان ، که اگر راکب آن قوانین و مقررات رو رعایت نکند، به آغوش خطر رفته است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۰:۱۲    
گزارش خبرنگار سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از اسلام آباد در خصوص همکاری های ایران و پاکستان در حوزه های شهرسازی و حمل و نقل در سومین روز سفر وزیر راه و شهرسازی کشورمان به پاکستان.... ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۰:۱۲    
در سالروز مبعث پیامبر اسلام حضرت محمد (ص) امروز 25 هزار قرص نان سوروک در شهر مهریز پخت وبین مردم توزیع شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۰:۱۲    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۲۰:۰۵    
وزیر خارجه روسیه: غربی ها کاری را که در خان شیخون در ادلب انجام دادند و گفتند حمله شیمیایی شده است همان کار را در دوما در غوطه شرقی دمشق انجام دادند و به این بهانه به سوریه حمله کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۹:۵۸    
نماینده روسیه در سازمان ملل: دلایل غربی ها برای حمله به سوریه شرم آور بود. حمله آمریکا و هم پیمانانش به سوریه تجاوز به یک کشور دارای حاکمیت بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۹:۵۱    
مراسم افتتاح ساختمان خانه تئاتر امروز با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و اهالی هنر نمایش برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۹:۵۱    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۹:۵۱    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۹:۵۱    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۹:۵۱    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۹:۵۱    
نماینده روسیه در سازمان ملل: دلایل غربی ها برای حمله به سوریه شرم آور بود. حمله آمریکا و هم پیمانانش به سوریه تجاوز به یک کشور دارای حاکمیت بود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۹:۵۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری رویترز، هایکو ماس وزیر امور خارجه آلمان اعلام کرد فقط یک راه حل سیاسی، صلحی پایدار را برای سوریه به ارمغان خواهد آورد. ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۹:۵۱    
هواشناسی برای فردا، آسمانی ابری همراه با رگبار و رعد و برق، پیش بینی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۹:۴۱    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۹:۳۹    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۹:۳۱    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در ارتباط تلفنی با وزیر دفاع سوریه، سپهبد علی ایوب از ایستادگی و مقاومت شجاعانه مردم و ارتش سوریه در مقابل متجاوزین تقدیر و تشکر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۹:۳۱    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۹:۳۱    
وزیر خارجه روسیه، سازمان منع تسلیحات شیمیایی را متهم کرد در نتایج پرونده مسمومیت سرگئی اسکریپال جاسوس سابق روسیه دست برده است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۹:۳۱    
خیران نیکوکار 294 میلیون ریال به منظور ساخت حمام و سرویس بهداشتی به مردم زلزله زده کمک کردند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۹:۳۱    
نخستین همایش ملی "قلم، اقوام، آرامش" با حضور نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در گچساران در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۹:۳۱    
سه قایقران سنندجی به اردوی تیم ملی آب های آرام دعوت شدند تا خود را برای رقابت های جهانی و آسیایی آماده کنند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۹:۳۱    
بارش های بهاری در چند روزگذشته هرچند طوفانی و شدید بود اما موجب تلطیف هوا وتقویت کشتزار ها ی گندم در مناطق مختلف استان شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۹:۳۱    
به مناسبت روز مبعث 20 خانه ورزش روستایی، مجهز به وسایل و تجهیزات پیشرفته ورزشی امروز در خراسان رضوی به بهره برداری رسید
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۹:۳۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه تلویزیونی اللولوه بحرین، سازمان انگلیسی غیردولتی مبارزه با تجارت اسلحه "کات" خواستار شرکت در اعتراضات به سفر پادشاه بحرین ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۹:۳۱    
باوجود اینکه امروز تعطیل رسمی بود، اما استاندار کردستان دیدار مردمی داشت و از نزدیک در جریان مشکلات و درخواست های مراجعه کنندگان قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ - ۱۹:۳۱    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری آناتولی از آنکارا، ستاد مشترک ارتش ترکیه روز شنبه اعلام کرد از آغاز عملیات شاخه زیتون که ترکیه در منطقه عفرین سوریه آغاز کرده است در ...