چهارشنبه ۲۴ مردادساعت ۰۸:۱۴Aug 2018 15

خبرهای خبرگزاری صدا و سیما 5 اردیبهشت 1397 - iribnews.ir

خبرگزاری صدا و سیما 29 اسفند 1393 خبرگزاری صدا و سیما 29 اسفند 1394 خبرگزاری صدا و سیما 30 اسفند 1395 خبرگزاری صدا و سیما 29 اسفند 1396 خبرگزاری صدا و سیما 31 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۳:۵۱    
ایرنا - ارومیه - با افزایش تراز دریاچه ارومیه در پی بارش های اخیر،شرایط زیست محیطی برای حضور دوباره فلامینگو ها در این دریاچه مهیا شده است.*15*
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۳:۴۵    
مسعود دانشی به عنوان رئیس جدید بیمارستان، ولی عصر (عج) بافق منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۳:۴۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از خبرگزاری فرانسه، دستگاه قضایی ترکیه برای روزنامه نگاران روزنامه جمهوریت احکام حبس صادر کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۳:۴۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از شبکه تلویزیونی العالم؛ نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن یک موشک از نوع زلزال2 به سوی نظامیان سعودی و مزدوران آنها در منطقه السدیس واقع در نجران ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۳:۴۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۳:۳۵    
تجمع طرفداران نیکول پاشینیان رهبر اعتراضات ضد دولتی در میدان مرکزی ایروان پایتخت ارمنستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۳:۳۰    
منطقه بایگ تربت حیدریه با تولید بیش از 70 درصد ابریشم کشور قطب نخست تولید ابریشم در کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۳:۲۵    
بانکها در عید امسال تصمیم گرفتند تا هزینه تبلیغات عیدانه خود را که معادل 22 میلیارد تومان بود را صرف ساخت و ساز و بازسازی مناطق زلزله زده کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۳:۲۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از خبرگزاری رویترز، آنتونیو گوترش، دبیر کل سازمان ملل، سفیر سوئیس در آلمان را به عنوان نماینده ویژه خودش در میانمار انتخاب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۳:۲۴    
شاهرود- ایرنا- رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود گفت: دولت تدبیرو امید بر توجه به امور جوانان مانند اشتغال ، ازدواج و ورزش تاکید داشته و برنامه های زیادی برای آنان دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۳:۲۰    
مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی استان یزد گفت:عملیات احداث پایگاه اورژانس بین جاده ای بافق – سیریز با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد ریال آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۳:۲۰    
یک هزار و 549 مراکز خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق شهری و روستایی استان مشغول ارائه خدمات به مردم هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۳:۱۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ، سارا سندرز سخنگوی کاخ سفید در نشست خبری خود در جمع خبرنگاران گفت آمریکا به روند اعمال فشار مضاعف به کره شمالی ادامه می دهد تا این کشور اقدامات عملی در ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۳:۰۵    
450 دانش آموز مقطع متوسطه در مرحله استانی جشنواره نوجوان خوارزمی با یکدیگر رقابت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۳:۰۰    
حضور در جلسه شورای تامین استان یزد و بازدید از تاسیسات هسته ای استان یزد از برنامه های سفر این هیئت خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۲:۵۵    
در راستای کمک به رونق تولید و اشتغالزایی در استان فارس بیش از 600 میلیارد تومان اعتبار به طرح های اشتغال فراگیر روستایی و عشایری تخصیص یافت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۲:۵۵    
موگرینی: موضع اتحادیه اروپا و همچنین اعضای شورای امنیت و دبیرکل سازمان ملل درباره برجام روشن است و همه ما به وضوح از این توافق حمایت می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۲:۳۰    
کرمانشاه - ایرنا - وزیر نیرو با اشاره به بحث خشکسالی در کشور و لزوم مدیریت مصرف آب گفت: امسال خشک ترین سال طی نیم قرن اخیر بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۲:۱۲    
معاون توسعه بازرگانی و صنایع کشاورزی وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد:با توجه به تخصیص یارانه ارزی 400 تومانی به کالاهای اساسی از روز یکشنبه آینده و ترخیص نهاده های دامی از مبادی ورودی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۲:۰۶    
همه افراد در بخشی از زندگی خود کمبود خواب را تجربه کرده اند. میلیون ها نفر در سراسر جهان وجود دارند که از خواب ناکافی رنج می برند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۲:۰۰    
هرات - ایرنا - هیات اعزامی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در دیدار با مقامات افغانستان در استان هرات اعلام کرد، ساخت قطعه سوم راه آهن خواف - هرات طبق جدول زمان بندی 80درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۱:۳۰    
خبرپارسی – کتاب گسترش جهانی مرگ سیاه، حاوی نتایج پژوهش های احمد فضلی نژاد، عضو هیئت علمی گروه تاریخ دانشگاه شیراز، منتشر شد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۱:۱۷    
دولت بهار: یک مهاجم مسلح صبح چهارشنبه وارد دفتر حفاظت منافع ایران در واشنگتن شد و با تهدید کارکنان و مراجعه کنندگان اقدام به شکستن شیشه ها و برخی لوازم موجود در آن کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۱:۰۸    
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علم و هنر از برگزاری نشست سراسری روسا و معاونین آموزشی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی جهاددانشگاهی به میزبانی این دانشگاه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۱:۰۱    
قوانین جدید حریم شخصی که از ماه آینده در کشورهای اروپایی اجرایی میشوند، حداقل سن مجاز برای استفاده از اپلیکیشن پیام رسان واتس اپ را از 13 سال به 16 سال تغییر خواهد داد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۰:۲۰    
آبادان - ایرنا - قائم مقام سازمان مطنقه آزاد اروند گفت:قانون اسقاط خودروهای فرسوده در مناطق آزاد، با تصویت هیات دولت لغو شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۰:۱۰    
یزد- ایرنا- مدیر درمان دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد گفت: در دولت تدبیر و امید 1300 میلیارد ریال اعتبار برای تجهیزات بیمارستان ولی عصر (عج) بافق اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۴۲    
سازمان توسعه تجارت و مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران به امضا تفاهم نامه ای در زمینه همکاری های مشترک پرداختند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۳۶    
تیم فوتبال سردار بوکان از برگزاری مسابقه مقابل تیم شهرداری بندرعباس انصراف داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۳۰    
استاندار اردبیل گفت: مدیران اجرایی استان برای توسعه زیرساخت ها تلاش می کنند و به توان و کارایی این مدیران اعتقاد دارم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۲۱    
جشنواره سراسری طراحی پوستر و کاریکاتور با موضوع حمایت از کالای ایرانی به میزبانی شهرستان ری برگزار می شود. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۲۰    
شیراز - ایرنا - رئیس دانشگاه علوم پزشکی فسا گفت: بخش اورژانس بیمارستان فوق تخصصی حضرت ولی عصر (عج) این شهرستان اکنون 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و طی سه ماه آینده به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۱۹    
خبرگزاری شبستان: همزمان با آیین اختتامیه سی وپنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم، برگزیدگان این دوره از مسابقات در بخشهای آقایان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۱۸    
دادیار شعبه سوم دادسرای عمومی و انقلاب زرند از دستگیری متادون فروش غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۱۷    
مشهد - ایرنا - جمعی از هیات های مذهبی مشهد و زائران و مجاوران این شهر عصر چهارشنبه با تجمع در رواق امام خمینی حرم مطهر رضوی هتک حرمت ساحت امام رضا (ع) را محکوم کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۸:۵۵    
تولیت آستان قدس رضوی گفت: ظرفیت فرهنگی آستان قدس رضوی بستر مناسبی برای گسترش روابط ایران و تاتارستان است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۸:۳۶    
نشست هم اندیشی روسای مجامع سازمانهای مردم نهاد استانها و جوانان احزاب با معاون اول رئیس جمهور شنبه 8 اردیبهشت ماه همزمان با روزجوان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۸:۲۰    
موسوی با اشاره به اینکه مصوبات زیادی در سفر استاندار محترم تهران به شهرستان ری به بخش فرهنگ اختصاص داشت، اظهار امیدواری کرد که این مصوبات با پیگیری های خبرنگاران فعال و پویای شهرری به سرانجام برسد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۸:۱۵    
تهران میزبان 32 فرمانده و هیئت عالی رتبه نظامی در اجلاس فرماندهان نیرو های دریایی حاشیه اقیانوس هند بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۸:۰۴    
مدیر حفظ نباتات جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: برای اولین بار در سطح استان خراسان شمالی طرح استفاده از تجهیزات کنترل غیر شیمیایی در سطح 8 هکتار از باغات سیب شهرستان اسفراین اجرا شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۷:۵۶    
استاندار خراسان رضوی گفت: این استان با توجه به ظرفیت و توان قابل توجه تخصصی در حوزه های عمران و توسعه آمادگی مشارکت در پروژه های مختلف و توسعه همکاری ها و تقویت صدور خدمات فنی و مهندسی به عراق را ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۷:۴۹    
کرمانشاه - ایرنا - هفت خانواده زیرپوشش بهزیستی شهرستان پاوه روز چهارشنبه طی مراسمی با حضور مسئولان استان کرمانشاه صاحب خانه شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۷:۴۶    
شیراز- ایرنا- تیم ملی راگبی ایران با بازیکنان شیرازی در رقابت های غرب آسیا از سد تیم ملی قطر گذشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۷:۳۹    
استاندار خراسان رضوی و سرکنسول ترکیه، توسعه گردشگری و مراودات فرهنگی را محوری پایه ای برای تقویت و استمرار مبادلات اقتصادی و سیاسی دانستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۷:۳۴    
استاندار ایلام گفت: با ایجاد زیرساخت ها می توان پروازهای خارجی در فرودگاه ایلام را دایر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۷:۲۹    
کرمانشاه - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه گفت: 771 میلیارد و 410 میلیون ریال در اثر حوادثی همچون سیل، تگرگ و سرمازدگی به بخش کشاورزی استان خسارت وارد شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۷:۲۹    
خمین - ایرنا - مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: 65 درصد از جمعیت استان مرکزی را کارگران و خانواده های آنها تشکیل می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۵۶    
معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی ویژه برنامه های دهه مهدویت در حرم مطهر رضوی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۴۵    
به مناسبت هفته سلامت مرکز خدمات جامع سلامت در دلیجان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۱۶    
به مناسبت هفته سلامت پایگاه سلامت حضرت زینب کبری (ص) در شهر میلاجرد افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۶:۰۹    
سازمان زیباسازی شهرداری اصفهان با سه ویژه برنامه هنری به استقبال هفته فرهنگی اصفهان می رود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۵:۵۸    
سرپرست آموزش وپرورش لرستان گفت: مشکلات اقتصادی، ناآگاهی والدین، نگاه جنسیتی، طلاق والدین، بیکاری و اشتغال کودکان به کار مهمترین عوامل بازدارنده کودکان استان از کار هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۵:۵۱    
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان گفت: استان اصفهان با 102 هزار نفر بی سواد، جزو 5 استان برتر باسواد کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۵:۴۹    
رییس بیمارستان موقوفه گودرز یزد با اشاره به انتشار خبر تعطیلی بخش دیالیز این بیمارستان به دلیل مشکلات مالی از سوی برخی رسانه ها، گفت: این بخش کاملاً فعال است و تعطیلی آن کذب محض است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۵:۴۵    
رادیو قزوین در شب نیمه شعبان همراه با منتظران ظهور سرود انتظار سر می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۵:۳۷    
فرماندار شهرستان شهرضا با تأکید بر اهمیت جذب اعتبارات از سوی دستگاه های دولتی شهرضا، گفت: در صورتی که تا پایان تیرماه اعتباری از سوی دستگاهی جذب نشود، مدیر آن دستگاه باید جای خود را به مدیر دیگری دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۵:۳۳    
مدیر امور ارتباطات و حوزه مدیریت بانک مسکن: عصر اعتبار- مدیر امور ارتباطات و حوزه مدیریت بانک مسکن اعلام کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۵:۲۶    
معاون امداد مستضعفان آستان قدس رضوی گفت: آستان قدس رضوی طی سال گذشته در ساخت و بازسازی 618 مسکن برای محرومان سراسر کشور مشارکت داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۵:۲۶    
بوشهر - مدیرکل استاندارد استان بوشهر از عدم تأیید 137 محموله کالای وارداتی مغایر با استاندارد در استان بوشهر و جلوگیری از ورود آن ها به کشور، طی سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۵:۱۷    
بی تردید استقبال هموطنان و گردشگران در بازدید از مراکز فرهنگی ، تاریخی و طبیعی استان تهران در ایام نوروز 97 مرهون همت و تلاش ارزنده و دلسوزانه اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر استان تهران است
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۵:۱۵    
تولید 25 خودروی سواری و سنگین جاده ای با اجرای فاز اول استانداردهای جدید اجباری خودرو که از ابتدای دی ماه سال جاری کلید خورده است، متوقف شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۵:۱۱    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گفت: چهارمحال و بختیاری تنها تولیدکننده چادر ملی کرپ کشور با ظرفیت 10 میلیون مترمربع است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۵:۰۱    
عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات بیولوژی مولکولی دانشگاه علوم پزشگی بقیه الله(عج) تأثیر نامطلوب بر سلول های خونی، کبد، روده و .. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۴:۵۶    
دبیر ستاد برگزاری بیست و یکمین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر آثار منتخب بیست و یکمین جشنواره ملی تاتر فتح خرمشهر را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۴:۳۶    
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان اردبیل از برگزاری جشن تکلیف دانش آموزان مدارس دولتی و غیر دولتی استان اردبیل با حضور 17 هزار دانش آموز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۴:۳۲    
گروه استان ها-کرمان- فرمانده قرارگاه ابوذر پلیس استان از کشف 448 کیلوگرم تریاک و حشیش در چند عملیات ماموران یگان تکاوری شهرستان راور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۴:۱۸    
رییس شبکه دامپزشکی شهرستان بیرجند از کشف و ضبط 150 کیلوگرم بال و گردن مرغ درسردخانه یکی ازرستورانهای بیرجندخبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۴:۱۱    
قیمت طلای 18عیار در بازار آزاد امروز 171هزار تومان و قیمت سکه تمام بهار آزادی یک میلیون و 770هزار تومان بوده است، ضمن آنکه قیمت دلار با نرخ 4200 تومان تک نرخی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۴:۱۱    
فرمانده انتظامی استان از کشف 110 کیلوگرم تریاک و دستگیری یک قاچاقچی در قزوین خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۴:۰۷    
زنجان - ایرنا - سرپرست مدیریت امور تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت: سال گذشته تعاونی های این استان به ارزش 17 میلیون و 685 هزار دلار محصول صادر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۳:۳۸    
به تازگی مشخص شده مجرمان سایبری اطلاعات دزدیده شده از افراد را در فیس بوک منتشر می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۳:۲۷    
ایلام - ایرنا - مدیرکل بهزیستی ایلام گفت: 61 کودک کار سال گذشته در شهر ایلام شناسایی، ساماندهی و از خدمات حمایتی این دستگاه برخوردار شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۳:۲۵    
معاون روابط کار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تهیه پیش نویس آئین نامه تعیین حداکثر مدت موقت برای مشاغل غیرمستمر خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۳:۱۶    
رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در دیدار با کوستاس قارووقلوو، گفت: اشتراکات فراوان فرهنگی ملت های ایران و یونان عامل پیوند روابط دو کشور است. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۳:۱۳    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: از زمان شروع به کار سامانه طوبی٬ 1600 نفر مداح در استان اردبیل با عضویت در این سامانه ساماندهی شده و فعالیت آنها رسمی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۲:۴۸    
مدیر سازمان تعاون روستایی استان خراسان شمالی گفت : در سال گذشته 52 هزار و 164 تن انواع محصولات زراعی ، باغی و پروتئینی از کشاورزان خراسان شمالی خریداری شد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۲:۳۴    
مدیرکل دفتر صنایع نساجی و پوشاک وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به سهم 12 درصدی صنعت نساجی نسبت به اشتغال کل صنعت کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۲:۲۷    
شیراز- کتاب آرام بی سر مجموعه خاطرات، زندگی نامه و وصیت نامه شهید محسن حججی منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۲:۱۲    
کودکان نقاش ایرانی جوایز نقاشی مسابقه بلاروس را دریافت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۲:۰۲    
مراسم تجلیل از مقام شهدای روحانیت در دفاع مقدس با محوریت شهید آیت الله حاج شیخ مهدی شاه آبادی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۱:۵۴    
فرماندار گمیشان در سومین جلسه هماهنگی 285 امین سالگرد ولادت مختومقلی فراغی اظهار داشت: مراسم نکوداشت ولادت مختومقلی فراغی 15اردیبشت ماه در گمیش تپه برگزار می شود. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۱:۵۲    
چهارشنبه, 5 اردیبهشت, 1397 - 11:40 رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع به همراه معاونین این سازمان با حجت الاسلام و المسلمین علی سعیدی رئیس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی کل قوا دیدار کردند. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۱:۳۹    
معاون سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با توجه به تعدد شکایات دریافتی در خصوص پیش فروش خودرو ، گفت:فروش خودرو تنها با قیمت مصوب مجاز است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۱:۳۲    
مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران گفت :امسال در صورت تحقق برنامه عملیاتی و اجرایی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۱:۳۱    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری مرکزی گفت: پرداخت تسهیلات طرح رونق تولید در استان مرکزی افزایش 12 درصدی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۱:۲۱    
معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مرکزی با اشاره به بارش 30 میلیمتری دو روز پیش، از کنترل 30 میلیون مترمکعب روان آب در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۱:۱۰    
آموزش به اصناف کمک می کند در جامعه ای که مصرف کننده هر روز خواسته های جدید و متنوع دارد، رشد داشته و در عرصه ارائه کالا و خدمات دچار سرخوردگی نشوند. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۱:۰۳    
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: دستگاههای اجرایی استان با تمام توان مشکلات ناشی از خشکسالی را پیگیری کنند بطوریکه بحران خشکسالی کمترین آسیب را به جامعه روستایی و عشایری وارد کند. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۰:۱۰    
هم زمان با هفته معرفی مشاغل؛ طرح بازدید دانش آموزی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای در خراسان رضوی اجرا می شود. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۰:۰۰    
اعضای هیئت مؤسس و هیئت مدیره ی مجمع عالی حکمت اسلامی و دست اندرکاران برگزاری همایش ملی حکیم طهران آقا علی مدرس زنوزی (حکیم مؤسس) ظهر دوشنبه (1397/02 ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۹:۴۶    
سنندج - ایرنا - رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری سروآباد گفت: مبارزه با آفت جوانه خوار بلوط در سطح 60 هزار هکتار از جنگل های این شهرستان آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۹:۴۰    
زهره محسنی شاد: ششمین همایش تجاری و بانکی ایران و اروپا درحالی در روزهای 8 و9 اردیبهشت در تهران برگزار خواهد شد که به مناسبت برگزاری این رویداد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۹:۳۲    
مدیر امور باغبانی سازمان جهادکشاورزی استان یزد با اشاره به برداشت دو هزار و 638 تن محصول گوجه سبز(آلوچه) از باغات استان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۹:۱۶    
با حکم مراجع قضایی، مکان غیرمجاز دندانپزشکی، با حضور بازرسان کمیسیون ماده 11 تعزیرات حکومتی دانشگاه علوم پزشکی شیراز تعطیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۸:۵۶    
مدیر حوزه علمیه یزد با بیان اینکه 350 نفر برای ورود به حوزه های علمیه استان یزد ثبت نام کردند گفت: 7 اردیبهشت زمان برگزاری آزمون ورودی حوزه علمیه استان یزد است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۸:۱۹    
عضو هیئت رئیسه کمیسیون بهداشت و درمان مجلس اظهار داشت: متاسفانه مردم ایران هنوز به عمق آسیب های استعمال دخانیات و ضررهای ناشی از دخانیات توجه لازم را ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۳:۰۴    
درسال 96 نام پسرانه امیرعلی و نام دخترانه فاطمه بیشترین فراوانی را در استان تهران داشته اند.