چهارشنبه ۲۴ مردادساعت ۰۸:۱۷Aug 2018 15

خبرهای خبرگزاری صدا و سیما 24 اردیبهشت 1397 - iribnews.ir

خبرگزاری صدا و سیما 29 اسفند 1393 خبرگزاری صدا و سیما 29 اسفند 1394 خبرگزاری صدا و سیما 30 اسفند 1395 خبرگزاری صدا و سیما 29 اسفند 1396 خبرگزاری صدا و سیما 31 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۳:۴۹    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری تاکید کرد: موقعیت منطقه ویژه اقتصادی سهلان در استان آذربایجان شرقی از سایر مناطق آزاد بیشتر است و باید شرکت انبارهای عمومی و خدمات گمرکی ایران برای حضور موثر در این ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۳:۴۹    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ، شبکه تلویزیونی الجزیره به نقل از خبرنگار خود اعلام کرد: کویت پیش نویس بیانیه پیشنهادی خود در ارتباط با تحولات اخیر سرزمین های های اشغالی فلسطین را در ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۳:۴۷    
گردهمایی خانواده ورزش در یازدهمین همایش بین المللی علوم ورزشی اتفاق افتاد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۳:۴۶    
مشهد- ایرنا- معاون خدمات و محیط زیست شهرداری مشهد گفت: در پی بارندگی شدید دوشنبه شب 28 فقره آبگرفتگی در منازل مسکونی، مغازه ها و معابر این شهر رخ داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۳:۴۴    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ، به نقل از خبرگزاری رویترز، کاخ سفید اعلام کرد دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا از وزیر بازرگانی این کشور خواسته است اوضاع شرکت زد تی ای ZTE را مطابق با ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۳:۳۴    
در دهه نکوداشت مساجد ، مردم یزد برای استقبال از ماه رمضان؛ ماه میهمانی در حال غبارروبی مساجد و اماکن مذهبی هستند .
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۳:۳۴    
تداوم بارش ها و احتمال آبگرفتگی معابر و مسیل ها تا دو روز آینده، پیش بینی کارشناسان هواشناسی برای آسمان استان است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۳:۲۹    
رئیس انجمن دوستی فلسطین و ایران گفت: مسئله اشغال فلسطین خط قرمز فلسطینیان است و نمی شود در مورد آن سازش کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۳:۲۶    
مشهد- ایرنا- جمعی از زائران و مجاوران، دوشنبه شب با تجمع در رواق امام خمینی (ره) حرم مطهر حضرت امام رضا (ع) با عنوان 'نماز را در قدس می خوانیم' انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس را محکوم نموده و از ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۳:۱۴    
سخنگوی وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد که مایک پمپئو طی روزهای اخیر با همتایان آلمانی، انگلیسی و فرانسوی درباره ایران صحبت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۳:۱۰    
کتاب مصوّر "شهیدآوردند" با حضور خانواده های معظم شهدا و ایثارگران در سبزوار رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۳:۰۹    
کورس اسبدوانی بهاره، امروز با شرکت 50 اسب در پیست سوارکاری باغلق برگزار شد
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۲:۴۴    
اختتامیه مسابقات قرآن دانشجویی شمال شرق کشور در بجنورد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۲:۳۹    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۲:۳۵    
باحضور رئیس سازمان دامپزشکی کشور جلسه هم اندیشی روابط عمومی های ادارات دامپزشکی 32 استان در یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۲:۳۴    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۲:۳۴    
تیم های امدادی 75 نفر را در سیلاب های امروز خراسان جنوبی گرفتار شده بودند را نجات دادند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۲:۲۹    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ به نقل از آسوشیتدپرس گزارش داد: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در اقدامی عجیب گفت به شرکت مخابرات چین کمک می کند بار دیگر دادوستد را از سر بگیرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۲:۲۹    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ، وزیر امور خارجه کشورمان دقایقی قبل وارد بروکسل پایتخت بلژیک شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۲:۲۶    
مشهد – ایرنا – معاون رهبر مسلمانان سیاه پوست آمریکا گفت: بعد از کاری که ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در مورد خروج از برجام کرد، همه جهانیان چشم به ایران دوخته اند تا ببینند چه می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۲:۲۴    
وزیر امور خارجه فرانسه: ما در این توافق می مانیم و می خواهیم مادامی که ایران به آن احترام می گذارد آن را زنده نگه داریم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۲:۱۵    
بیش از یک تن مواد غذایی تاریخ گذشته و غیرمجاز در نی ریز معدوم شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۲:۱۵    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۲:۱۴    
دولت امارات از یکی از اعضای کابینه رژیم صهیونیستی برای سفر به این کشور دعوت رسمی به عمل آورده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۲:۱۴    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۲:۰۹    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ، به نقل از خبرگزاری فرانسه؛ آزمون پایان ترم صدها دانشجوی فرانسوی روز دوشنبه به علت بسته بودن مسیر دو دانشگاه توسط معترضان برگزار نشد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۲:۰۹    
تجلیل از معلمان نمونه استان و مشارکت بیش از 18 هزارحامی در طرح اکرام ایتام در قزوین از مهم ترین خبرهای این بخش خبری است
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۲:۰۴    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ، به نقل از شبکه تلویزیونی العالم؛ کویت از شورای امنیت سازمان ملل خواست روز سه شنبه برای بررسی جنایت های رژیم صهیونیبستی در نوار غزه تشکیل جلسه دهد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۲:۰۲    
90 دقیقه بهتر از الجزیره بودیم سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کاری به پنجره نقل و انتقالات ندارم، سال آینده با جوانان بهتر هم می شویم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۲:۰۱    
ساری - رزمواره مقاومت و روایت خان طومان در قالب رزمایش فرهنگی و حماسی در ساری آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۱:۵۹    
از حلقه مفقوده صنعت و تولید در استان تا تشکر بازیگر مشهور از یزدی ها
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۱:۵۹    
سخنگوی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا: بر این باوریم که اجرای برجام بایستی تا زمانی که ایران به تعهدات هسته ای خود پایبند است ادامه داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۱:۴۹    
وزیر دفاع دولت کلینتون: خطر وقوع نوعی فاجعه هسته ای امروز در واقع بیشتر از زمان جنگ سرد است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۱:۴۹    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ به نقل از خبرگزاری رویترز، وزرای امور خارجه و دفاع روسیه در نشست مشترک با همتایان مصری خود در مسکو درباره مسائل منطقه ای و روابط دوجانبه گفتگو و تبادل ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۱:۴۴    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۱:۳۹    
وزیر صنعت،معدن و تجارت طی حکمی جهانگیر شاهمرادی را به عنوان رییس جدید سازمان صنعت،معدن و تجارت در استان البرز منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۰:۴۴    
امسال با کمک تکنیک های درمان ناباروری در بیمارستان حضرت ولیعصر (عج) شهرستان فسا سه نوزاد متولد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۰:۳۴    
گچساران- ایرنا- فرمانده انتظامی گچساران گفت: 2سارق حرفه ای موتورسیکلت در این شهرستان دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۰:۱۴    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گفت:حمایت از بانوان وکیل و رسیدگی به معضلات حقوقی جامعه زنان از اهداف تفاهم نامه میان استانداری و کانون وکلا است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۰:۰۵    
استاندار اردبیل گفت: با امضای تفاهم نامه با سرمایه گذار تولید فرش زمینه اشتغال700 نفر در شهرستان های خلخال و کوثر در آینده نزدیک ایجاد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۹:۵۹    
گروه استان ها_ خوزستان_ فرمانده انتظامی استان از کشف 735 کیلو گرم تریاک در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان بهبهان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۹:۵۴    
کاشان- ایرنا- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اردستان گفت: واحدهای صنفی متخلف این شهرستان از ابتدای سال جاری تا کنون افزون بر 141 میلیون ریال جریمه شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۹:۲۳    
سیستم ایمنی بدن شما، اولین سد دفاعی بدن است. از آنجایی که سیستم ایمنی فعالیت های زیادی انجام می دهد تا شما را از بیماری ها مصون نگهدارد، حفظ سلامت و قدرت آن اهمیت زیادی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۹:۲۳    
رئیس اتحادیه کبابی های کرمانشاه قیمت هرکیلو حلیم برای ماه رمضان امسال را در کرمانشاه هشت هزار تومان اعلام کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۹:۱۱    
مدیرکل دفتر موزه تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی نسبت به استفاده از قارچ ها و گیاهان خودرو در کشور هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۸:۵۱    
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت: با استفاده از ابزار هنر می توان مردم کشورمان و سایر کشورها، به ویژه جوانان را با موضوع دفاع مقدس و مدافعان حرم آشنا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۸:۴۴    
گروه استان ها - سیستان و بلوچستان - بر اثر واژگونی یک دستگاه سواری پژو پارس به علت عدم توجه به جلو در محور "جکیگور- چابهار"، 3 نفر فوت و 3 نفر دیگر مجروح شدند .
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۸:۴۳    
سینماپرس: آیین افتتاحیه نمایشگاه اولین مسابقه پایان یک داعش با حضور محسن مومنی شریف در گالری عالی و خانه عکاسان حوزه هنری برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۸:۴۲    
با حضور عضو کمیسیون انرژی مجلس و مسؤولان استان و شهرستان 6 پروژه بهداشتی و درمانی و جشن اتمام زیر ساخت های بهداشتی و درمانی در گلپایگان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۴۴    
چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در شیراز با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۲۳    
مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر گفت: 185 طرح اشتغال زایی روستایی به منظور دریافت تسهیلات به مبلغ 106 میلیارد تومان در کمیته فنی تصویب و به بانک های عامل معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۱۷    
رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان این که منشأ اقتدار پلیس سرمایه اجتماعی آن است ارائه خدمات الکترونیکی به مردم را یکی از مهم ترین اهداف سازمان عنوان کرد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۱۷    
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: با راه اندازی بندر کاسپین حجم مبادلات اقتصادی و تجاری بین دو کشور ایران و روسیه افزایش پیدا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۱۸    
با حضور سرپرست حوزه اقتصادی و سرمایه گذاری معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی، جلسه ستاد تنظیم بازار استان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۷    
سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی کلاردشت از قلع و قمع یک فقره ساخت و ساز غیرمجاز در زمین های کشاورزی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۵    
حرم شهدای گمنام کهف الشهدا در شب های ماه مبارک رمضان میزبان روزه داران و شب زنده داران ماه مبارک رمضان است تا در این شب های با فضیلت معبری برای رسیدن به معبود ابدی باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۴۵    
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان فارس از غبارروبی 5 هزار مسجد و حسینه در این استان برای استقبال از ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۱۰    
خبرگزاری شبستان: شهردار شیراز برای امضای پیمان خواهرخواندگی میان دو شهر شیراز و نانجینگ، عازم چین شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۵:۳۵    
جشنواره طبخ غذاهای دریایی به منظور گسترش فرهنگ مصرف آبزی به عنوان غذای سلامتی و توسعه و ترویج مصرف آبزیان به ویژه طبخ آسان و ارزان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۵:۰۵    
به گزارش خبرنگار ما در تبریز،کاروان سفیران گردشگری تبریز 2018 روز سه شنبه 25 اردیبهشت در منطقه نمونه گردشگری شورابیل مورد استقبال قرار می گیرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۴    
داستان اشغال سوریه از ابتدا تا کنون در قالب یک مستند به نام قلب ادلب منتشر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۴    
صبح امروز اولین موزه دیرینه شناسی رسوب برداری شده (کامبرین) کشور در یزد با حضور جمعی از مسئولین افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۰    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه چهارمحال و بختیاری به اعزام 60 مبلغ دینی به بقاع متبرکه استان در قالب طرح ضیافت الهی اشاره کرد و گفت: این طرح در 20 بقعه شاخص استان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۴:۴۴    
گروه اجتماعی همزمان به دهه پایانی ماه شعبان، طرح تکریم و غبارروبی مساجد به منظور ایجاد نشاط معنوی و زمینه سازی استقبال شایسته از ماه مبارک رمضان در 1400 مسجد خوزستان اجرا شده یا در حال اجرا است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۴:۴۴    
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری هرمزگان گفت: به مناسبت هفته میراث فرهنگی و روز جهانی موزه ها، 28 اردیبهشت بازدید از موزه ها و اماکن تاریخی رایگان است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۴:۳۵    
مدیرامور گروه موزه های خراسان رضوی گفت: 28 اردیبهشت، هم زمان با روز جهانی موزه ها، بازدید از موزه ها و مجموعه های تاریخی خراسان رضوی رایگان است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۴:۳۳    
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری فارس گفت: استان فارس رتبه نخست بیشترین مجوز سرمایه گذاری خارجی را در سال 96 کسب کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۴:۱۵    
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کردستان ازبرگزاری طرح ملی توان افزایی با رویکرد کسب و کار در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۳:۳۳    
شهرکرد-ایرنا-معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش چهارمحال وبختیاری گفت: 33 درصد دانش آموزان مقطع ابتدایی استان در هشتیمن جشنواره علمی و پژوهشی جابر بن حیان با هم رقابت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۳:۲۸    
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمان از برپایی بازارچه جشن رمضان ویژه مددجویان کمیته امداد کرمان از 30 اردیبهشت تا 10 خرداد ماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۳:۲۲    
این جشنواره با موضوع تحقق عملی شعار سال، خود اتکایی و عدم وابستگی، ترویج فرهنگ و روحیه استقلال، استفاده از ظرفیت های بالای کشور در تولید، خرید محصولات ایرانی، لزوم افزایش کیفیت محصولات تولید داخل ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۲:۵۵    
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) هرات گفت: درسال جاری 90 اصله درخت از کشاورزان در طرح شجره طیبه پلاک کوبی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۲:۴۶    
به گزارش خبرنگار ایرنا، در این جشن معنوی که روز دوشنبه درسالن اجتماعات فرمانداری ویژه گنبدکاووس برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۲:۴۲    
اصفهان-ایرنا- هواداران تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان برای دیدار رویارویی این تیم با استقلال تهران در مرحله برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا رایگان به ورزشگاه آزادی تهران اعزام می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۲:۲۱    
معاون مشارکت های مردمی بهزیستی استان اصفهان با بیان اینکه ماه رمضان سال گذشته 13 هزار و 500 سبد غذایی بین مددجویان توزیع شد گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۲:۱۶    
آئین افتتاح پروژه های مزرعه 3 هزار رأسی دام سبک مولد (گوسفند و بُز) پُرتولید و پرورش شتر و پروژه تمام مکانیزه باغ پسته 225 هکتاری با سامانه آبیاری قطره ای برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۲:۱۲    
اصفهان - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اصفهان از محکومیت قاچاقچی سیگار به پرداخت پنج میلیارد و 874 میلیون و 600 هزار ریال جریمه نقدی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۲:۰۶    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد از شناسایی و تشکیل پرونده برای 128 کاسب سودجوی زلزله در یاسوج خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۲:۰۲    
زنجان - ایرنا - معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: کل مبلغ غرامت سال زراعی گذشته به حساب کشاورزان این استان که به محصولاتشان خسارت وارد شده بود، واریز و تسویه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۱:۵۵    
گروه اقتصاد رویداد استارتاپی اسلامی - قرآنی طلوع برکت با هدف آموزش تجربه محور در راستای کارآفرینی اسلامی از 9 تا 11 خردادماه سال جاری، در حاشیه نمایشگاه قرآن برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۱:۵۲    
نمایش داستان های شاهنامه به صورت واقعیت افزوده امروز عصر(24اردیبهشت)رونمایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۸    
رئیس اداره ارشاد نطنز گفت: شهرستان نطنز با وجود یک هزار و 800 اثر تاریخی ارزشمند در هفت جلد کتاب به طور مفصل معرفی شده است و سید حسن اعظم واقفی تحقیقات خود را در این هفت جلد آورده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۲    
تهران - ایرنا - مدیر کل دفتر موزه های تاریخ طبیعی و ذخایر ژنتیکی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: به مناسبت روز جهانی موزه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۹    
سریال بچه مهندس از شب اول ماه رمضان از شبکه دو سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۱:۳۴    
دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان گفت: براساس آمار در استان زلزله زده کرمانشاه 53 هزار تن سیمان رایگان از طریق بنیاد مستضعفان تحویل داده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۲    
شیراز- ایرنا - روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان فارس اعلام کرد:برخی خرافه گرایی ها موجب قربانی شدن گرگ ها در برخی مناطق استان از جمله لارستان شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۱:۱۸    
علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه می توانند از 24 تا 27 از ساعت 9 تا 19 به مجتمع فرهنگی و هنری شیخ ابوالفتوح رازی واقع در میدان نماز شهرری مراجعه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۱:۱۵    
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان خاتم از آغاز برداشت زیره سبز از 100 هکتار در شهرستان خاتم خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۵۷    
شیراز- معاون میراث فرهنگی میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری فارس گفت: مطالعه مرمت اضطراری بخش های آسیب دیده قلعه ایزدخواست در دستور کار قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۳    
سبزوار- رئیس اداره تبلیغات اسلامی سبزوار از اعزام 200 مبلغ و مبلغه امور دینی به مناطق شهری و روستایی این شهرستان در ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۲    
مهران شهبازی قهرمان مسابقه انتخابی تیم ملی بدمینتون شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۲    
مدیرکل جدید حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: تولید زباله در این استان از نرم کشوری بالاتر است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۹    
بدمینتون بازان دیواندره ای نماینده استان کردستان در مسابقات جایزه بزرگ و انتخابی تیم ملی بزرگسالان کشور به دو نشان طلا و برنز دست یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۰۵    
رییس مرکز بهداشت استان کرمانشاه از احتمال اپیدمی سالک در مناطق زلزله زده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۸    
دومین جشنواره طعم سلامت در ماه مبارک رمضان در برج میلاد برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۸:۵۸    
پیکر مطهر شهید مدافع حرم حسین محمدی از شهدای تیپ فاطمیون با حضور مردم شهیدپرور استان در قزوین تشییع می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۸:۳۹    
خبرگزاری میزان- مشاور معاون قضایی و حقوقی سازمان قضایی نیرو های مسلح از تصویب 22 پیشنهاد برای اصلاح آیین دادرسی جرایم نیرو های مسلح خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۸:۰۵    
اراک- استاندار مرکزی گفت: در راستای افزایش سرانه ورزش استان مرکزی، 52 پروژه ورزشی چندمنظوره در نقاط مختلف استان با مشارکت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی وزارت ورزش و جوانان، اجرایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۴:۵۵    
مرد سعودی پس از شکار 120 مارمولک خاردم و ذبح آنها ویدئوی از لاشه آنها منتشر کرد که برایش دردسر ساز شد.