چهارشنبه ۲۴ مردادساعت ۰۸:۲۵Aug 2018 15

خبرهای خبرگزاری صدا و سیما 25 اردیبهشت 1397 - iribnews.ir

خبرگزاری صدا و سیما 29 اسفند 1393 خبرگزاری صدا و سیما 29 اسفند 1394 خبرگزاری صدا و سیما 30 اسفند 1395 خبرگزاری صدا و سیما 29 اسفند 1396 خبرگزاری صدا و سیما 31 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۳:۵۴    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما از وین، دولت سوئیس با صدور بیانیه ای اعلام کرد: سیاست دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا برای انتقال سفارت به بیت المقدس را دنبال نمی کند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۳:۵۱    
مراسم استقبال از کاروان سفیران تبریز 2018 با حضور اردبیلی های میهمان نواز در مجتمع فرهنگی و تفریحی دریاچه شورابیل برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۳:۴۸    
بانک ورزش - سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: با داشتن چنین هوادارانی سخت است که ببازید، آنها به شما قدرت می دهند. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۳:۴۸    
شهردار یزد به همراه جمعی از مسؤولان این شهر با هدف دیدار خانواده شهدا از جمله فرماندهان سپاه الغدیر یزد به اصفهان سفر کردند که روایت های خواندنی از این دیدارها بر جای ماند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۳:۴۶    
شهرکرد- ایرنا- نفرات برتر مرحله نخست لیگ دوچرخه سواری قهرمانی کشور در ماده کراس کانتری به میزبانی شهرستان بروجن چهارمحال و بختیاری روز سه شنبه مشخص شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۳:۴۴    
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس: افزایش 20 درصدی حداقل حقوق کارمندان دولت در سال 97 در این کمیسیون تصویب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۳:۴۴    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما ؛ وزیر امور خارجه انگلیس در آستانه نشست بروکسل درباره ایران گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۳:۳۳    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۳:۲۴    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از خبرگزاری فرانسه، خبرگزاری یونهاپ اعلام کرد کره شمالی تهدید کرده است به علت برگزاری رزمایش مشترک کره جنوبی و آمریکا ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۳:۲۴    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از خبرگزاری آناتولی، دربار سعودی در بیانیه ای اعلام کرد دادگاه عالی عربستان پنجشنبه را نخستین روز ماه مبارک رمضان اعلام کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۳:۲۱    
آرای کمیته انضباطی در زمینه حواشی رقابت های انتخابی تیم های ملی اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۳:۱۷    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۳:۱۶    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۳:۱۵    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۳:۱۵    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۳:۰۴    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری آناتولی ترکیه ، رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه اعلام کرد اسرائیل کارش به جایی رسیده است که درباره نماینده ما در قدس تصمیم می گیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۳:۰۴    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما شبکه تلویزیونی العراقیه گزارش داد: کمیسون عالی انتخابات عراق نتایج شمارش اولیه آرا در دو استان کرکوک و دهوک را اعلام کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۳:۰۴    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۳:۰۴    
کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری، استقبال مساجد از ماه میهمانی خدا و استقبال از بانوی فوتسالیست استان از مسابقات قهرمانی آسیا مهم ترین خبرهای این بخش خبری است
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۲:۵۹    
امیر قلعه نویی سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان که تیمش در دیدار حساس حذفی مقابل آبی های تهران شکست خورد و از لیگ قهرمانان حذف شد، در نشست خبری گفت: به این فوتبال نباید تبریک گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۲:۳۶    
یزد - ایرنا - یک منبع آگاه در روابط عمومی دانشگاه اردکان خبر وجود موش در غذای یکی از دانشجویان دانشگاه را شیطنت فضای مجازی دانست و شایعه کیفیت پایین غذا را نیز رد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۲:۲۶    
یزد - ایرنا - معاون پیشگیری از آسیب های اجتماعی سازمان بهزیستی از فعالیت 585 پایگاه سلامت اجتماعی در کشور خبرداد و گفت: افزون بر 600 هزار نفر زیرپوشش خدمات مختلف این پایگاه ها قرار دارند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۲:۱۹    
رئیس بازداشتگاه شهرستان خاتم گفت: 9 زندانی نیازمند جرائم غیر عمد محکوم مالی نیازمند چشم انتظار کمک خیرین هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۲:۱۹    
ابومهدی گفت: اگر شعبان نصیری و دوستانش نبودند بغداد و دمشق سقوط می کرد و امروز دمشق و بغداد دست داعش و اعوانش بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۲:۱۲    
همزمان با روز پاسداشت زبان فارسی استاندار گیلان با شاعر پیشکسوت گیلانی دیدار کرد. همای گیلان، مصطفی سالاری ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۲:۰۸    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار اصفهان گفت: در دهمین جشنواره بین المللی برترین های پژوهش و نوآوری در مدیریت شهری ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۲:۰۰    
اختتامیه مرحله استانی چهارمین دوره المپیاد ورزشی درون مدرسه ای چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۱:۵۴    
دانشجویان مشهد در یک حرکت خودجوش در اعتراض به سیاست های خصمانه آمریکا پیرامون انتقال سفارت به قدس و خروج از برجام در مقابل نمایندگی وزارت امور خارجه تجمع کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۱:۴۶    
باکو – ایرنا – نشست گروه دائمی کارشناسان پشتیبانی کشورهای شریک سازمان پیمان آتلانتیک شمالی ( ناتو ) روز سه شنبه در باکو آغاز به کار کرد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۱:۳۸    
در آستانه ماه مبارک رمضان و همزمان با غبارروبی دلها مردم ولایت مدار شهرستان لنده به همراه جمعی از بسیجیان خواهر و برادر 42مسجد این شهرستان را جهت استقبال از ماه مبارک رمضان غبارروبی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۱:۲۶    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : سازمان تامین اجتماعی به عنوان یک نهاد پاسدار نظام اجتماعی باید با عملکرد مدبرانه و متعهدانه در قبال بیمه شدگان میزان تاب آوری جامعه را در برابر حوادث و اتفاقات ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۱:۲۳    
به منظور گسترش همکاری های علمی، فنی و پژوهشی در زمینه تدوین استانداردهای مورد نیاز، تفاهم نامه همکاری بین سازمان ملی استاندارد ایران و دانشگاه صنعتی امیرکبیر امضا شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۰:۵۶    
مشهد- ایرنا- معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: توسعه صنعت گردشگری راه تعامل سازنده با دنیا و معرفی ثروتهای تاریخی و هویتی ایران به جهانیان است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۰:۴۴    
مشهد- ایرنا- معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: طی دیشب و امروز 174 فرد آسیب دیده از حوادث طبیعی سیلاب و طوفان در سطح این استان توسط امدادگران امدادرسانی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۰:۳۵    
اندیشمندان ایتالیایی جنایات رژیم صهیونیستی در غزه را محکوم کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۰:۳۳    
مشهد- ایرنا- سه طرح بهداشتی و درمانی شهری و روستایی عصر سه شنبه طی مراسمی با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد، فرماندار و امامان جمعه شیعه و اهل سنت تایباد در این شهرستان مورد بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۵    
یکی از فرماندهان ارشد دوران دفاع مقدس گفت: در سال اول جنگ چون همان تفکر ارتش صدام را اجرا می کردیم، موفقیتی حاصل نشد اما بعد از اینکه به شیوه خودمان جنگیدیم، توانستیم موفق عمل کنیم و پیروز شویم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۰:۲۵    
شیراز- ایرنا- کشتی گیران فارس به مرحله نخست اردوی تیم ملی فرنگی ایران برای حضور در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا دعوت شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۰:۱۷    
اولین مراسم تجلیل از پیشکسوتان، قهرمانان و نام آوران تنیس روی میز استان تهران بعد از ظهر امروز با حضور تعدادی از مسئولان ورزش کشور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۲۰:۰۵    
مشهد- ایرنا- هشتمین گنگره بین المللی شعر توس تا نیشابور با حضورمعاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، شاه منصور شاه میرزا شاعر معروف تاجیک و جمعی از شاعران و هنرمندان ایرانی به مناسبت بزرگداشت روز حکیم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۹:۵۹    
دکتر شاپور محمدی اظهار داشت: در بازار سرمایه ، شفافیت نقش کلیدی دارد و هیچ کس نمی تواند مدعی شود که در این بازار شفاف، به روابط عمومی و ارتباطات قوی نیاز ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۹:۵۱    
قدس انلاین : شهردار مشهد از مذاکره با عوامل کنسرت نمایش سی برای اجرای این نمایش با حضور همایون شجریان در مشهد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۹:۴۴    
مدیرکل میراث فرهنگی خراسان رضوی گفت: احیاء و بازپیرایی توس در اولویت میراث فرهنگی خراسان رضوی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۹:۲۹    
گروه فرهنگی – مجموعه تاریخی اصفهان و انقلاب با حضور اساتید و پژوهشگران تاریخ و مسئولان استان اصفهان در نگارستان امام خمینی(ره) این استان رونمایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۹:۱۵    
شیراز- ایرنا- سه اتومبیلران از استان فارس در رقابت های قهرمانی آفرود (بیابانی) کشور صاحب مقام شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۹:۰۰    
در روزی که به نام حکیم ابوالقاسم فردوسی شاعر حماسه سرای بزرگ ایرانی نامگذاری شده و مردم ایران به بزرگداشت این چهره تاریخی و هویت بخش خود مشغولند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۸:۵۰    
مدیرکل فرهنگ حقوقی قضایی جامعه ، از اجرای طرح مشاوره حقوقی رایگان در مناسبت های مختلف خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۸:۳۱    
3 باب مرکز عرضه گوشت و یک باب بوفه عرضه ساندویچ، به علت رعایت نکردن بهداشت تعطیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۸:۲۹    
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر کار با اشاره به اینکه متأسفانه در نظام اجرایی کشور تفکیکی بین کسب و کارهای فیزیکی و مجازی قائل نشدیم، از سه اقدام برای حمایت از کسب و کارهای نوپا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۸:۲۴    
اهواز - ایرنا - فرمانده تکاوران نیروی دریایی در دفاع و آزادسازی خرمشهر گفت: نیروی دریایی ارتش نسبت به گذشته خیلی پیشرفت داشته و امروز کشوری در منطقه قادر به رویارویی با آن نیست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۸:۱۷    
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز در پیامی، فرا رسیدن هفته روابط عمومی( 27 اردیبهشت تا 2 خرداد) را به کارمندان و فعالان عرصه علم ارتباطات و دست اندرکاران آن تبریک گفت. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۸:۱۷    
بر اساس تفاهمنامه منعقدشده بین رئیس سازمان سینمایی و شهردار اصفهان، میزبانی اصفهان در جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان دائمی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۸:۱۵    
سه دستگاه "نبولایزر" به ارزش 120 میلیون ریال از سوی نیکوکاران عرصه سلامت به بیمارستان آنکولوژی امیر اهداء شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۸:۰۰    
سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس، از تشکیل کارگروهی در کمیسیون متبوعش برای ساماندهی توزیع و عرضه سوخت و CNG در کمیسیون متبوعش خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۷:۵۵    
طرح ملی کانون مدرسه با هدف تثبیت یادگیری دانش آموزان و شکوفایی استعدادهای کودکان در گلستان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۷:۴۷    
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران با بیان اینکه دفترچه بیمه سلامت به زودی الکترونیکی می شود گفت: سالانه 700 میلیارد تومان صرف درمان بیماران زیرپوشش بیمه سلامت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۷:۴۴    
مشاور مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری گفت: روابط عمومی های صندوق بازنشستگی کشوری باید تحلیل را جایگزین توجیه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۷:۴۴    
به گزارش خبرنگار ایرنا، دکتر مسعود دهقانی روز سه شنبه در آئین معارفه رئیس جدید بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۷:۲۸    
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۷:۲۱    
دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا با بیان اینکه تهدیدات آینده دریاپایه و هواپایه هستند، گفت: بر این اساسی جنگ های آینده دورایستا، کوتاه مدت و پرشدت خواهند بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۷:۰۸    
استاندار گلستان با تاکید بر حمایت دولت تدبیر و امید از طبقات کمتر برخوردار جامعه، اظهار کرد: 474 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به اقشار آسیب پذیر ، خانواده های تحت پوشش بهزیستی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۶:۵۳    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار بوشهر گفت: در راستای توسعه صادرات غیر نفتی استان بوشهر، با توجه به نزدیکی بندر دیر به قطر، پایانه صادراتی مواد معدنی در این بندر راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۶:۴۸    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با اشاره به صادرات 72 میلیون دلار کالا از استان بوشهر به قطر گفت: با توجه به نزدیکی بندر دیر به این کشور 14 میلیون دلار این محصولات از این بندر صادر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۶:۱۳    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی هاژه روز سه شنبه 25 اردیبهشت ماه مدیر شبکه بهداشت و درمان مهاباد گفت: درسال 96 بیش از 182 هزار مراجعه به بخش اورژانس و درمانگاه عمومی بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۶:۱۰    
فاطمه آبیدی و نسرین حمیدی فر بانوان کشتی گیر مرودشتی در مسابقات قهرمانی کشور مدال های رنگارنگی را برای استان فارس به ارمغان آوردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۶:۰۸    
یکی از بزرگترین ترس های سنین جوانی، نداشتن استقلال و وابسته بودن در سنین پیری به دیگران است این در حالی است که بر اساس پژوهش های انجام شده تنها تعداد کمی از سالمندان به دیگران وابسته هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۵:۵۸    
نخستین کنفرانس وکارگاه های تخصصی کاربرد ابزار ارزیابی آب و خاک (SWAT) در مدیریت منابع آب کشور، با حضور مدیران، کارشناسان و محققان حوزه آب، صبح امروز در دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۴    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر با بیان اینکه پرندگان از اردیبهشت به سوی مناطق و جزایر استان می آیند گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۵:۳۰    
این عضو شورای شهر تهران تأکید کرد: به جای رویکرد سخت افزاری شهر باید نگاه نرم افزاری به زیرساخت های شهر داشته باشیم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۵:۱۵    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری یزد از اجرای طرح نماد در راستای مراقبت اجتماعی دانش آموزان در استان یزد خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۵:۱۳    
کرج - ایرنا - مدیرکل تعزیرات حکومتی البرز گفت: درماه مبارک رمضان امسال نرخ زولبیا وبامیه دراین استان 120 هزارریال مصوب شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۵:۱۲    
از مجموع 67 فیلم کوتاه منتخب در دومین مسابقه ملی هر شهروند، یک فیلم کوتاه ، 7 فیلم برتر انتخاب شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۴:۵۴    
شوش - ایرنا - مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری خوزستان گفت: با مساعدت استاندار و سازمان برنامه و بودجه بیش از 44 میلیارد ریال به موزه های این استان اختصاص یافت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۳    
به گزارش ایسنا، ایرج زاهدپور از برگزاری مانور با سناریوی واژگونی یک دستگاه تریلی بر روی خودروی پراید خبر داد و اظهار کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۴:۴۰    
رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان چهارمحال و بختیاری در تشریح اهم فعالیت های این سازمان و کانون های تابعه در اردیبهشت ماه از انجام 6هزار و 919 مورد سنجش قند خون ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۴:۱۹    
به گزارش سه شنبه ایرنا به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان محمدرضا پور رکنی با بیان این مطلب افزود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۴:۰۶    
رتبه نخست رزمواره مدافعان حرم در بخش شنیداری به همکاران رادیو دنا رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۷    
34 میلیارد تومان تسهیلات خوداشتغالی و کارگشایی از محل منابع صندوق امداد ولایت در سال گذشته به مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۶    
قدس انلاین : بر اساس ارزیابی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، دانشگاه علوم پزشکی مشهد موفق به کسب رتبه نخست در جذب نخبگان ایرانی مقیم خارج از کشور شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۳:۴۵    
بیرجند- رئیس اداره امور قرآن اوقاف خراسان جنوبی از وجود 20 هزار حافظ قرآن در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۳:۱۹    
صفحه اینستاگرام منتسب به رهبر معظم انقلاب با انتشاری پیامی از ایشان به مناسبت روز بزرگداشت فردوسی به روز رسانی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۳:۱۷    
بجنورد- ایرنا- رئیس اداره نظارت بر امور حیات وحش محیط زیست خراسان شمالی گفت: براساس آخرین نتایج سرشماری پستانداران، جمعیت آهوان نسبت به سرشماری ماقبل آن در مناطق زیر پوشش این مدیریت 12 ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۳:۱۷    
بوشهر - رئیس مرکز ثبت سینوزیت مزمن دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از شیوع بالای سینوزیت مزمن در بوشهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۲:۳۵    
مدیرکل میراث فرهنگی فارس برنامه های هفته میراث فرهنگی استان فارس را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۲:۳۴    
گروه معارف_ مسئول امورمبلغین اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی گفت: بیش از 1080 نفر مبلغ اعم از روحانیان مستقر و بومی و اعزامی در ماه مبارک رمضان فعالیت تبلیغی خواهند داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۲:۲۶    
گروه فعالیت های قرآنی- سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت مشهد از یکم خردادماه آغاز و تا 10 خردادماه ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۵    
ماه مبارک رمضان طرح ضیافت الهی در 75 بقعه شاخص استان مرکزی اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۱:۵۵    
دادستان عمومی و انقلاب استان استان کرمانشاه گفت:برای اجرای حکم اعاده اموال مالباختگان پرونده موسوم به فرش، گلیم و گبه کرمانشاهان آمادگی داریم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۱:۳۱    
اهواز - ایرنا - مسئول رسیدگی به امور مساجد و تشکل های اداره کل تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: در آستانه حلول ماه مبارک رمضان ، فضاهای عمومی یک هزار و 400مسجد در سراسر استان غبارروبی و عطرافشانی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۷    
به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان ، تیم هندبال فولاد مبارکه سپاهان هم اکنون در حال برنامه ریزی و جذب بازیکن برای بستن تیمی قدرتمند جهت حضور در رقابت های پیش رو می باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۴    
ویدئویی دیدنی از بارش باران زیبای بهاری را مشاهده می کنید که شب گذشته طراوت و رنگ و بوی خاصی به حرم منور رضوی بخشید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۷    
جهان محرابی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان اعتبار برای استاندار سازی سیستم های گرمایشی، خرید وسایل سرمایشی و تجهیزات آموزشی اختصاص یافته است. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۴    
خبرگزاری میزان- مدیرکل استاندارد استان تهران با اشاره بر انجام بیش از 18هزار مورد بازرسی از واحدهای تولیدی و صنفی مواد غذایی در استان تهران و در سال گذشته ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۷    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری از تدوین برنامه ای جامع برای رسیدگی دقیق به وضعیت مستاجرین شهرهای زلزله زده استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۹:۳۹    
زنجان – ایرنا – مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجان گفت: با توجه به میزان بارندگی ها و تغییرات آب و هوایی در استان، هم اکنون حجم آب ذخیره شده سد تهم 18 درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۷    
اسامی داوران قضاوت کننده در هفته دوم لیگ برتر فوتبال ساحلی مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۸:۱۱    
سردار سید جعفر حسینی روز سه شنبه درگفت وگو باخبرنگار ایرنا، گفت: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر آدم ربایی 2 نفر تبعه کشور عراق در شهرک بنفشه کرج ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۷:۱۸    
شیراز- ایرنا- رئیس مرکز حافظ پژوهی گفت: کرسی پژوهشی حافظ – مرکز حافظ شناسی در سال 1397 با همکاری دانشگاه شیراز و انجمن ترویج زبان و ادبیات فارسی کشور موضوع حافظ و گسترش زبان و ادب فارسی را باعنوان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۱:۱۰    
محسن رضایی مطلبی درباره انتقال سفارت آمریکا به قدس در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.