چهارشنبه ۲۴ مردادساعت ۰۸:۲۱Aug 2018 15

خبرهای خبرگزاری صدا و سیما 26 اردیبهشت 1397 - iribnews.ir

خبرگزاری صدا و سیما 29 اسفند 1393 خبرگزاری صدا و سیما 29 اسفند 1394 خبرگزاری صدا و سیما 30 اسفند 1395 خبرگزاری صدا و سیما 29 اسفند 1396 خبرگزاری صدا و سیما 31 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۳:۳۴    
نوشهر - ایرنا - مسابقات قایقرانی رفتینگ (آبهای خروشان) قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی عصر چهارشنبه با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۳:۱۵    
رئیس مرکزخدمات دهستان چاهک از آغاز برداشت زیره سبز در40هکتار از کشتزارهای دهستان چاهک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۲:۵۸    
تهران-ایرنا- سفیر انگلیس در تهران گفت: امضای قرارداد توسعه میدان کرنج در جنوب شرقی رامهرمز در استان خوزستان در زمان مناسبی انجام می شود و دولت انگلیس از این موافقت نامه و همکاری تجاری حمایت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۲:۰۸    
بیرجند - ایرنا - معاون تعاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: در اعطای تسهیلات به روستاییان و عشایر، شرکت های تعاونی روستایی در اولویت پرداخت هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۲:۰۰    
مدیرعامل کنسرسیوم پرگس معتقد است که امضای موافقتنامه اصولی (HOA) توسعه میدان نفتی کرنج بدون عزم جدی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب و این کنسرسیوم محقق نمی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۲۳    
کرج - ایرنا - بارش باران عصر چهارشنبه خسارت هایی به باغات، مزارع و تعدادی از واحدهای مسکونی روستای عرب آباد کوه در بخش مرکزی ساوجبلاغ وارد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۱:۱۰    
وزیر نفت با بیان اینکه همسایگان نباید از شرایط کنونی ایران خوشحال باشند، گفت که حضور شرکت های خارجی در ایران ادامه خواهد یافت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۰:۵۸    
سرویس خبر مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان گفت: اقامتگاه های بوم گردی این استان به سامانه رزرواسیون پیوستند. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۰:۴۹    
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب با اشاره به امضای قرارداد توسعه میدان کرنج اظهار کرد: با امضا و اجرای قرارداد توسعه ای میدان کرنج در قالب الگوی قراردادی این شرکت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۰:۲۷    
دبیرکل بنیاد هابیلیان در شهرکرد گفت: 17هزار شهید ترور در کشور وجود دارد که شامل همه اقشار مختلف از بالاترین تا افراد عادی کشور جز افراد شهدای ترور هستند و این تعداد توسط 35 گروهک تروریستی به شهادت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۲۰:۲۲    
با حکم وزیر ورزش و جوانان ؛ اعضای هیات رییسه، نایب رییس ، دبیر و خبره ورزشی فدراسیون کشتی منصوب شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۹:۵۰    
در آستانه ی ورود به ماه مبارک رمضان صدوسی وسومین شماره از نشریه خط حزب الله با ویژه نامه ای از برجام با بازخوانی دوباره ی سند صیانت و بیانات رهبر انقلاب درباره ی مذاکرات هسته ای و اظهارات توهین آمیز ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۹:۲۲    
مشهد- معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: جلسات تفسیر موضوعی قرآن کریم همزمان با ماه مبارک رمضان در حرم مطهر رضوی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۹:۰۵    
رییس اداره بهداشت و درمان ستاد کل نیروهای مسلح بر ضرورت حمایت نیروهای مسلح از موسسه بهداری رزمی دفاع مقدس و مقاومت تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۸:۵۱    
قائم مقام وزیر بهداشت گفت: فرهنگ و تفکر بسیجی باید در میان پزشکان و کادرهای درمانی ترویج یابد تا هم موجب انسجام بخشی شود و هم در مواقع بحران کادرهای درمانی به صورت هماهنگ و هم افزا عمل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۸:۴۲    
فرمانده انتظامی مهر از توقیف یک دستگاه کامیون و کشف 26 هزار و 280 کیلوگرم ذرت قاچاق به ارزش یک میلیارد ریال در آن شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۸:۲۴    
سردار فتحیان گفت: در دوران دفاع مقدس 56 بیمارستان صحرایی در نزدیکی خطوط عملیاتی برپا شد که مجروحان جنگی مورد مداوا قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۸:۰۴    
نوشهر - ایرنا - دادگاه بخش نشتارود شهرستان عباس آباد بدنبال اجرای طرح حکم جایگزین زندان و در راستای حفاظت از منابع طبیعی، متهم 17 ساله را به عنوان قرقبان جنگل محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۷:۴۵    
تهران (پانا) - همزمان با روز جهانی موزه در نمایشگاهی با عنوان عروسک درگذر زمان مجموعه ای بزرگ از عروسک های نفیس و قدیمی که ثبت ملی شده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۷:۳۹    
حسونی زاده میزان کسری مخازن سدهای استان را حدود 10 میلیارد متر مکعب است و نسبت آب قابل برنامه ریزی در سال آبی جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل در همین مدت از سال 51 درصد کاهش را نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۷:۲۱    
قرارداد فاینانس 1 میلیارد و 200 میلیون یورویی برقی سازی خط آهن گرمسار- اینچه برون بین بانک صنعت و معدن و بانک ونش اکونوم بانک روسیه امضا شد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۷:۰۱    
مدیر کل تبلیغات اسلامی مازندران از اعزام هزار و 683 مبلغ دینی همزمان با ماه مبارک رمضان به مناطق مختلف استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۶:۵۰    
رئیس سازمان امور اجتماعی کشور تاکید کرد: پیگیری مسائل اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و امنیتی در اولویت کاری معاونان سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری ها قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۶:۴۶    
پایگاه اطلاع رسانی حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب برخی از سوابق فعالیت ها و اقدامات این کشورهای اروپایی علیه جمهوری اسلامی ایران و دیگر کشورها را با استفاده از بیانات رهبر انقلاب بررسی و منتشر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۶:۴۴    
ماموران یگان محیط زیست شهرستان لارستان پس از مواجهه با یک شکارچی که اقدام به ایجاد کومه و بستن آب چشمه در منطقه حفاظت شده هرمود کرده بود، طی یک عملیات تعقیب و گریز ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۶:۴۲    
رئیس اتحادیه قنادان و شیرینی پزی های شیراز گفت: زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان کیلویی 12500 تومان عرضه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۴    
رییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت گفت: موردی از بیماری سالک در مناطق زلزله زده گزارش نشده است. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۶:۳۲    
فرود عسگری گفت: مأموران گمرک سال گذشته موفق به کشف بیش از 500 مورد قاچاق انسان شدند و در سال جاری به دلیل شرایط برخی کشورهای همسایه و همچنین تجهیز گمرکات کشورمان به دستگاه های کنترلی پیشرفته ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۶:۲۹    
کانال 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی فیلمی از اظهارات فرماندهان سابق موساد درباره عملیات های این سازمان و نقشه های آنها برای ترور شخصیت هایی نظیر امام خمینی (ره) و خالد مشعل منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۶:۱۷    
اهواز- استاندار خوزستان گفت: تمام تلاش خود را به کار می گیریم تا تمامی مدارس کانکسی خوزستان تا پایان سال آینده برچیده شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۶:۱۵    
یاسوج - ایرنا - مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: سرانه تولید زباله در این استان نسبت به میزان کشوری بسیار بالاست و این یک معضل زیست محیطی محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۶:۱۰    
قرعه کشی لیگ برتر فوتسال با حضور کفاشیان سرپرست کمیته فوتسال، ترابیان رئیس کمیته فوتسال، سلیمانی دبیر کمیته فوتسال و نماینده باشگاه ها برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۵۹    
نباید فراموش کرد که با شروع این ماه رمضان، تنها در شرایطی می توان انتظار داشت روزه دار سلامت جسم و روح را به دست آورد که مطابق قواعد صحیحی رفتار کند. تغذیه مناسب جزو جدایی ناپذیر این اصول است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۵۴    
به همت مرکز مشاوره دانشگاه شهرکرد، جشن پیوستن دانشگاه به جمع دانشگاه های عاری از دخانیات کشور با حضور دبیر کمیته های شبکه درمان و تحقیقات استان و جمعی از دانشگاهیان دانشگاه شهرکرد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۴۹    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: پیش بینی می شود حدود 150 هزار تن گندم در استان تولید و حدود 100 هزار تن خریداری شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۷    
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی وزیر کشور با بیان این که معاونان سیاسی استانداری ها عقل منفصل استانداران هستند، گفت: معاونان سیاسی در استان ها باید زمینه ارتباط مستمر با ائمه جمعه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۴۴    
خواب بی موقع یک پدر، نزدیک بود به قیمت جان فرزندش تمام شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۴۴    
معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از همکاری های بسیار موثر ایران و آژانس بین المللی تحقیقات سرطان در 20 سال گذشته خبر داد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۳۴    
تبریز - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: مردم نیکوکار استان می توانند با ثبت نام در طرح اکرام و محسنین ، حمایت از 9 هزار یتیم و فرزند نیازمند را بر عهده بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۳۱    
پیرو اطلاعیه قبلی، مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از مسافران مترو خواست تا در هنگام بروز نقص فنی همکاری بیشتری با پرسنل این شرکت داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۵    
سردار علیرضا اکبرشاهی گفت: در صورت گسترش حمل و نقل ریلی، قطعا در جاده ها کاهش تصادفات خواهیم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۳    
مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه تاکنون در 889 هکتار از مزارع استان، کشت سویا انجام شد که 840 هکتار دیم و 49 هکتار آبی است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۰۷    
معاون اجتماعی و مشارکت های مردمی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان از برگزاری سلسه نشست های چهل چراغ در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۰۴    
زاهدان - ایرنا - رئیس هیات دو ومیدانی سیستان و بلوچستان گفت: امید امیریان و عبدالرحیم درزاده دوندگان این استان برای شرکت در رقابت های آسیایی ژاپن انتخاب شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۰۳    
رئیس اتحادیه آش، حلیم، کباب و بریانی شهر اصفهان گفت: با افزایش و نوسانات نرخ گوشت قرمز از ابتدای سال جاری انواع آش، حلیم، کله پاچه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۹    
معاون ستاد دیه استان فارس از برگزاری 52 جشن گلریزان در استان فارس همزمان با ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۸    
افشین کاظمی به گیتی پسند پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۴:۴۱    
️ رئیس پلیس آگاهی استان قزوین از شناسایی و دستگیری قاتل فراری پس از 18 سال از ارتکاب قتل در شهرستان تاکستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۴:۳۷    
پوستر سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت مشهد با حضور سید سعید سرابی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی و هادی بختیاری معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری مشهد رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۴:۳۴    
زاهدان - ایرنا - مدیر زراعت سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: امسال500 تن دانه روغنی کلزا از سطح زمین های کشاورزی این استان برداشت شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۴:۲۳    
معاون سیاسی سابق سپاه امام رضا(ع) با بیان اینکه نظام سلطه در یک عملیات روانی تمام عیار بدنبال دوقطبی سازی فضای جامعه از درون اختلافات است، افزود: هرچند موضوع برجام و ابعاد آن بر عوام مردم روشن شده ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۵    
اعضای دو باند سرقت به عنف و یک باند جعل پول و چک بانکی شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۵    
خبر استان:رییس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: 13 نفر کارگر حادثه دیده مینی بوس شرکت پتروپالایش کنگان مستقر در شهرستان کنگان به سلامت از بیمارستان امام خمینی (ره) ترخیص شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۴:۰۱    
مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان فارس از اکران فیلم های به وقت شام، لاتاری، تگزاس، فیلشاه، جشن دلتنگی، چهارراه استانبول و لونه زنبور در سینماهای شیراز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۹    
گروه فعالیت های قرآنی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان فارس گفت: همزمان با اجرای طرح ضیافت الهی در بقاع متبرکه روزانه 550 محفل جزء خوانی قرآن کریم در سطح بقاع متبرکه سراسر استان فارس برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۳:۵۴    
اراک - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان مرکزی گفت: 38 هزار مددجوی تحت پوشش این نهاد حمایتی در ماه مبارک رمضان امسال با استفاده از ظرفیت خیران و منابع داخلی، سبد غذایی دریافت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۳:۴۳    
قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی امروز در بازار در حالی افزایش یافت که نرخ سایر انواع سکه ثابت ماند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۳:۳۵    
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان گفت:استان سمنان رتبه نخست در کاهش مصرف پیک بار در تابستان سال گذشته را در کشور کسب کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۳:۳۴    
زنجان - ایرنا - مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری زنجان گفت: با توجه به اهمیت موضوع مدیریت روستاها و با پیگیری های لازم 20 دهیاری جدید به دهیاری های زنجان اضافه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۳:۳۴    
مدیرکل امور روستایی استان فارس با اشاره به خشکسالی و بحران آب در استان گفت: از تعداد 8 هزار روستای استان 4 هزار روستا خالی از سکنه شده است و اشتراک چند روستا هم امکان پذیر نیست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۳:۳۴    
گروه استان ها- سیستان و بلوچستان- ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی در بازرسی از یک انبار در شهرستان میرجاوه، 224 تن برنج فاقدمجوز را به ارزش 20 میلیارد ریال کشف کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۳:۳۰    
مدیرکل انتقال خون هرمزگان گفت: به مناسبت ماه مبارک رمضان ساعات کارمراکز انتقال خون در استان افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۵    
مدیر تجاری و امور مشتریان مخابرات منطقه مرکزی گفت: لاوصولی مخابرات منطقه مرکزی به 14 میلیارد تومان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۳:۲۵    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: همزمان با فرارسیدن روز قدس، یکصد نقطه استان مرکزی شاهد برگزاری راهپیمایی ضدصهیونیستی خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۳:۱۰    
مدیر خدمات مشترکین آبفای استان اصفهان گفت: شهروندان اصفهانی می توانند با سامانه 1522 تماس بگیرند و بسته لوازم کاهنده مصرف آب تحویل بگیرند. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۷    
اصفهان- رئیس اتحادیه میوه و تره بار اصفهان گفت: به مناسبت آغاز ماه مبارک رمضان با کمبود میوه ای مواجه نیستم و همه اقلام میوه با کاهش قیمت در اختیار مردم قرار می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۳    
قصرشیرین - ایرنا - مدیر جهاد کشاورزی قصرشیرین ، از آغاز برداشت کلزا در سطح 20 هکتار از مزارع این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۳:۰۳    
شیراز- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس گفت: مسائل یک هزار و 202 واحد صنعتی و تولیدی فارس در 192 جلسه کارگروه رفع موانع تولید استان بررسی و با پیگیری های صورت گرفته ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۹    
بندرعباس - ایرنا - مدیرعامل نیروگاه گازی خلیج فارس گفت: واحد 3 این نیروگاه با ظرفیت 165 مگاوات ساعت بعد از انجام تعمیرات اساسی، مجدد به شبکه سراسری برق متصل شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۷    
مدیر دفتر مطالعات پایه آب منطقه ای خراسان رضوی گفت: وضعیت آب های زیرزمینی خراسان رضوی بحرانی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۵    
سردار حسن حسن زاده گفت: یاوه گویی امروز آمریکا و دشمنان ما به دلیل قدرت معنوی انقلاب و توان دفاعی ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۳    
با حکمی از سوی علیرضا رضاداد، مدیر اجرایی سی و یکمین دوره جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان در اصفهان منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۲:۵۱    
بوشهر- ایرنا- مدیرخانه مطبوعات استان بوشهرگفت: نخستین جشنواره مطبوعات، خبرگزاریها، پایگاههای خبری و رسانه های الکترونیک غیربرخط بعنوان مهمترین رویداد بزرگ رسانه ای در این استان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۲:۳۵    
مدیرکل کمیته امداد گیلان از توزیع 10 هزار سبد حمایتی بین مددجویان این استان در ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۲:۲۴    
سال گذشته 199 هزار قلم لوازم ضروری زندگی به ارزش 31 میلیارد تومان تهیه و میان مددجویان مناطق محروم و مرزی کشور توزیع شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۲:۱۵    
گروه فعالیت های قرآنی سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس از آغاز به کار جشن رمضان این استان با برپایی محافل قرآنی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۲:۰۷    
اراک- مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی از اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بهداشتی بر فرآیند تولید، توزیع و عرضه فرآورده های خام دام و طیور در استان مرکزی همزمان با ماه رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۱:۵۷    
خبرپارسی – مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری فارس گفت: براساس تفاهم های انجام شده، پرداخت تسهیلات به 9 طرح مصوب اشتغالزایی تا پایان خردادماه امسال انجام می شود. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۱:۴۵    
گروه اجتماعی- مسئول امور مبلغان اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی از اعزام 127 مبلغ به بقاع متبرکه مجری طرح ضیافت الهی در ایام ماه مبارک رمضان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۱:۴۱    
ترکیب تیم ملی بسکتبال با ویلچر برای حضور در رقابت های جهانی آلمان مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۱:۳۳    
زنجان - ایرنا - رئیس هیات دوچرخه سواری استان زنجان گفت: 'اکبر روحی' ورزشکار برتر زنجانی در رقابت های قهرمانی دوچرخه سواری پیشکسوتان جهان به نشان طلا و برنز دست یافت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۱:۲۲    
شاخص : قائم مقام مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در حال حاضر قریب به 21 هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان قزوین هستند .
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۰:۴۴    
کارشناس هواشناسی گفت : آسمان استان قزوین نیمه ابری تا ابری است و تا پایان امروز در پاره ای از مناطق بارش های رگباری را خواهیم داشت .
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۰:۲۹    
سرمربی جدید تیم ملی هندبال گفت : سعی می کنم نتیجه خوبی برای تیم ملی هندبال ایران بگیرم تا بتوانم این قرارداد را ادامه دهم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۰:۱۴    
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: تاکنون بیش از پنج هزار داوطلب در آزمون کاردانی به کارشناسی سال 97 ثبت نام کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۰:۰۹    
اصفهان-ایرنا- بازدید از موزه تنوع زیستی محیط زیست اصفهان به مناسبت روز جهانی موزه و تنوع زیستی به مدت یک هفته رایگان است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۰۹:۵۳    
اتحاد خبر _:رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: برای کاهش آمار بیماریها و سالم شدن جامعه، باید فرهنگ خود مراقبتی و رعایت بهداشت عمومی در جامعه نهادینه شود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۰۹:۴۲    
دونالد ترامپ با همدستی رژیم صهیونیستی، قوانین انسانی و بین المللی را زیر پا گذاشت و سفارت کشورش را در سرزمین های اشغالی به بیت المقدس منتقل کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۰۹:۳۱    
مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان گفت: در راستای تسریع و تسهیل خدمات رسانی به شهروندان و تکریم ارباب رجوع، اپلیکیشن سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۰۹:۱۴    
بارش باران باعث آبگرفتگی شدید در پارک ساحلی شهرستان بوکان شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۰۸:۲۱    
زنجان - ایرنا - با حکم وزیر کشور و بنا به پیشنهاد استاندار زنجان، فریدون هاشم نژاد به مدت چهار سال فرماندار شهرستان طارم شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۰۸:۱۸    
دبیر فدراسیون هندبال ضمن تکذیب پرداخت حقوق 8500 دلاری به سرمربی خارجی تیم ملی در مورد برنامه های کلی پیش بینی شده برای آماده سازی این تیم توضیح داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۰۸:۱۰    
از سوی رهبر معظم انقلاب آیت الله دکتر لطف الله دژکام به عنوان نماینده جدید ولی فقیه در فارس و امام جمعه شیراز منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۰۸:۰۵    
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سیستان و بلوچستان گفت: شب های فرهنگی سیستان و بلوچستان از یکم تا پنجم خردادماه سال جاری در برج میلاد تهران برگزار می شود و رونمایی از قرآنی به ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۰۷:۵۲    
طبق قرعه کشی رقابت های هندبال ساحلی قهرمانی جهان تیم ایران در این مسابقات با کرواسی، آرژانتین و اروگوئه همگروه است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۰۰:۱۵    
نظارت کارگاهی بر ساخت و ساز ها که به صورت پایلوت در استان یزد آغاز شده به زودی در سراسر کشور اجرا خواهد شد.