چهارشنبه ۲۴ مردادساعت ۱۲:۴۵Aug 2018 15

خبرهای خبرگزاری صدا و سیما 7 خرداد 1397 - iribnews.ir

خبرگزاری صدا و سیما 29 اسفند 1393 خبرگزاری صدا و سیما 29 اسفند 1394 خبرگزاری صدا و سیما 30 اسفند 1395 خبرگزاری صدا و سیما 29 اسفند 1396 خبرگزاری صدا و سیما 31 فروردین 1397 خبرگزاری صدا و سیما 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری صدا و سیما 1 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 2 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 3 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 4 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 5 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 6 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 7 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 8 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 9 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 10 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 11 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 12 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 13 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 14 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 15 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 16 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 17 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 18 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 19 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 20 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 21 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 22 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 23 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 24 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 25 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 26 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 27 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 28 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 29 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 30 خرداد 1397 خبرگزاری صدا و سیما 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۳:۴۰    
کارشناسان مسکن:سیاست های پولی و بانکی دولت مردان، موجب رکود در بازار مسکن شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۳:۳۲    
حضرت آیت الله خامنه ای: لشکر جوانان مؤمن و انقلابی باید وارد میدان مطالبه دائم و هوشیارانه آرمان ها و کمک به تحقق اهداف انقلاب شود و در مقابل تخریب افکار عمومی و فضا های نخبگانی و مدیریتی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۳:۲۵    
جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: فردی که با شگرد برنده شدن افراد در قرعه کشی اقدام به کلاهبرداری میلیونی از حساب افراد می کرد، به دام افتاد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۳:۲۰    
آژانس تنظیم مقررات ارتباطات روسیه اعلام کرد از مقامات شرکت اپل خواسته است ظرف مدت یک ماه ارائه خدمات پیام رسان تلگرام در روسیه را متوقف کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۳:۱۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از خبرگزاری فرانسه از کویت، شیخ تمیم بن حمد آل ثانی امیر قطر روز دوشنبه برای گفتگو درباره راههای حمایت از اقدام مشترک خلیج فارس به کویت سفر کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۳:۱۰    
بیش از 370 میلیارد تومان زکات پارسال در کل کشور جمع آوری شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۲:۵۳    
در نشست صمیمانه، پرشور، پرنشاط و 3 ساعته صدها نفر از دانشجویان دانشگاههای مختلف با رهبر معظم انقلاب اسلامی، نمایندگان تشکلهای مختلف علمی، فرهنگی، سیاسی، اجتماعی و صنفی دانشجویان دیدگاهها، انتقادها ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۲:۴۷    
شاگردان کی روش دیدار تدارکاتی مهم برابر ترکیه را با نتیجه 2 بر یک واگذار کردند و نتوانستند عملکرد درخشانی ارائه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۲:۴۵    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از شبکه تلویزیونی اسکای نیوز عربی؛ نیروهای موسوم به ارتش سوریه دموکراتیک (y.p ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۲:۳۰    
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ؛ به نقل از پایگاه اینترنتی العهد آتش سوزی تازه ای در نزدیکی مقر نظامی "ابو مطیبق" وابسته به صهیونیست ها در شرق استان الوسطی واقع در نوار غزه به وقوع پیوست ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۲:۲۵    
رئیس کمیته ملی المپیک ایران گفت: امروز جامعه ورزش و نسل جدید باید هم پا با اندیشه های امام خمینی پیش برود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۲:۲۵    
از اعتراض به برگزاری مراسم هنجارشکنانه تا خواهرخواندگی یزد و سمرقند
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۲:۲۱    
گناباد- ایرنا- معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی گناباد اعلام کرد: نهمین همایش سراسری برق و الکترونیک ایران با رویکرد تخصصی نظریه کنترل و کاربرد آن در مهندسی برق ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۲:۲۰    
سخنگوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: همه بیمارستان ها ازجمله بیمارستان های دولتی، خصوصی، خیریه و بیمارستان های نهادهای عمومی غیردولتی به تأمین تجهیزات پزشکی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۲:۲۰    
مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری گفت: پنجمین همایش سراسری تئاتر مردمی خرداد با حدود 200 میلیون تومان بودجه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۲:۲۰    
خروج بیش از یک هزار پرونده در سیستم قضایی با جشن گلریزان، کند بودن اجرای طرح توسعه امامزاده حسین(ع) و گزارشی از بافت های فرسوده شهر قزوین مهم ترین خبرهای این بخش خبری است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۲:۱۵    
وزیر ورزش و جوانان گفت: ورزش به عنوان ابزاری قدرتمند در ارتقای غرور ملی محسوب می شود که باید برای افتخار آفرینی در رویداد های بین المللی از آن استفاده کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۲:۱۵    
سیدحسن خمینی فرزند یادگار امام گفت: مهمترین رویداد ورزش کشور قهرمانی ارزشمند بانوان فوتسالیست ایران برای دومین بار در آسیا بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۲:۱۵    
جامعه ورزش به مناسبت فرا رسیدن سالگرد ارتحال امام راحل به دیدار یادگار امام رفتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۲:۱۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۲:۰۵    
به گزارش خبرنگار سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما ، کارلو کوتارلی، اقتصاددان ایتالیایی به عنوان نخست وزیر موقت این کشور منصوب شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۱:۵۱    
جانشین فرمانده کل سپاه با تاکید بر اینکه هیچ کس نمی تواند قدرت موشکی را نابود کند و اگر می ترسند به پناهگاه بروند، گفت : حداکثر کار آنها تحریم کردن است اما ایران غنی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۱:۲۷    
نماینده ناظر شورای اسلامی شهر تهران بر سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۱:۲۶    
اصفهان-ایرنا- نمایش 'این قصه برای نخوابیدن است' به عنوان نماینده استان اصفهان به جشنواره ملی 'تئاتر بچه های مسجد' راه یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۱:۲۴    
مادری در نخستین زایمان خود در تبریز 6 قلو به دنیا آورد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۰:۵۶    
فرمانده کل سپاه در آیین رونمایی از دانشنامه شهدا با بیان اینکه این جای چنین سامانه ای در فضای مجازی خالی بود، گفت: راه اندازی چنین سامانه ای ما را به شناخت بیشتر معارف شهدا نزدیک می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۰:۵۴    
امام جمعه اردبیل گفت: کمک های ستاد دیه و خیران در آزادسازی زندانیان جرائم مالی شایسته تحسین است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۰:۴۰    
رئیس اداره منابع طبیعی رابر با اشاره به آغاز فصل برداشت گیاهان دارویی گفت: برداشت اینگونه محصولات مستلزم دریافت مجوز از اداره منابع طبیعی و آبخیزداری است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۰:۴۰    
بیش از 200 کلاردشتی تاکنون با علائم مسمومیت به بیمارستان قائم کلاردشت مراجعه کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۰:۱۹    
دزفول - ایرنا - سرپرست فرمانداری ویژه دزفول گفت:با پیگیری انجام شده و همکاری استانداری و هلال احمر خوزستان،مجوز استقرار پایگاه امداد هوایی در این شهرستان صادر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۲۰:۱۳    
تهران - ایرنا- شهردار تهران در دیدار با نمایندگان مجلس درخواست کرد که سهم شهرداری ها از مالیات بر ارزش افزوده از 33 به 40 درصد افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۹:۵۳    
دروازبان سوری فصل گذشته تیم فوتبال سپاهان از هواداران این تیم خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۹:۴۸    
بر اثر تله انفجاری در مرز پیشین گروهبان یکم علیرضا دهمرده به درجه رفیع شهادت نائل شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۹:۱۳    
دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد و اداره کل فنی و حرفه ای استان یزد با یکدیگر تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۹:۱۰    
اوج مصرف برق کشور روز گذشته (یکشنبه 6 خردادماه) 42 هزار و 761 مگاوات گزارش شد. به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از وزارت نیرو، بر اساس گزارش شرکت مدیریت شبکه برق ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۹:۰۴    
سنندج - ایرنا - رئیس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: اطلاعات 74 هزار و 42 بهره بردار این استان در سامانه پهنه بندی کشاورزی و مدیریت داده های کشاورزی تکمیل و به ثبت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۹:۰۱    
سرپرست بیمارستان فوق تخصصی، ولی عصر فسا از اجرای طرح "247" ویژه ارایه خدمات درمانی به بیماران دچار سکته های حاد قلبی در این بیمارستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۸:۱۷    
رشت - ایرنا - آزمایشگاه مرکزی دانشگاه گیلان عصر امروز (دوشنبه) با حضور مسعود برومند معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در این دانشگاه افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۳۷    
گروه استان ها-البرز- با تلاش ماموران پلیس آگاهی شهرستان اشتهارد، 27 هزار لیتر گازوئیل قاچاق از یک دستگاه تریلر کشف شد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۱۳    
سبزوار- ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سبزوار گفت: غرب خراسان رضوی دارای 90 معدن است که یکهزار و سه نفر در آنها فعالیت مستقیم دارند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۰۱    
معاون هماهنگی اموراقتصادی استانداریزد برتشدید نظارت در بازار در ماه مبارک رمضان تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۷:۰۱    
یکی از کارکنان بازنشسته اورژانس 115 شیراز، قهرمان مسابقه جهانی دوچرخه سواری گراند فوندو شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۴۱    
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش فارس از شرکت 144 هزار دانش آموز دوره ابتدایی از سراسر استان در جشنواره جابربن حیان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۳۷    
گروه مؤسسات قرآنی مردم نهاد مؤسسه فرهنگی قرآن و عترت آل یس شهرستان سجاس، جلسه تفسیر قرآن کریم را برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۲۲    
سرپرست شرکت توزیع فرآورده های نفتی استان زنجان با اشاره به میزان مصرف بنزین در استان زنجان گفت: نزدیک به 13 میلیون لیتر بنزین در دو ماه نخست امسال در زنجان صرفه جویی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۲۱    
یک واحد غیرمجاز تولید بستنی و فروشگاه وابسته به آن در شیراز پلمب شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۶:۲۱    
الناز ظهرابی دانش آموز کواری گوشواره خود را برای ساخت مدرسه هدیه داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۵:۵۳    
رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه ما باید گام به گام مدیریت یکپارچه شهری را محقق کنیم گفت: اگر از ابتدا به دستگاه ها بگوییم همه اختیارات مرتبط با شهر را به ما بدهید مشخص است که قبول نمی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۷    
شهرکرد- ایرنا- رئیس انجمن حمایت از خانواده زندانیان چهارمحال وبختیاری گفت: همزمان با روز حمایت از خانواده زندانیان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۱    
350 بسته ارزاق غذایی در بین نیازمندان شهر شیراز تهیه و توزیع شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۵:۲۱    
رئیس جمهور فرانسه در گفتگویی تلویزیونی به تلاش های پاریس برای آزادی سعد الحریری از بازداشت عربستان اشاره کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۴    
مدیر فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری مازندران از اتصال همه ادارات شهرستان های استان تا پایان امسال به شبکه دولت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۳    
مدیر حج و زیارت خراسان شمالی از اعزام یک هزار و 545 نفر از خراسان شمالی به حج در سال 97 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۵:۱۳    
دزفول - ایرنا - رئیس انجمن صنفی کشاورزان شوش گفت: بیش از 2 هزار تن محصول چغندرقند برداشت شده از مزارع این شهرستان باید هر چه سریعتر به کارخانه های قند کشور حمل شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۴:۵۱    
کیش - ایرنا - رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش اعلام کرد: هرس غیر اصولی و قطع درختان به صورت غیر مجاز در سطح جزیره، ممنوع است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۴:۵۰    
واردات استان فارس از لحاظ ارزش دلاری 34 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۴:۴۰    
دستگاه پاستوریزاتور غیر حرارتی با فرآیند فشار بالا (bar 6000) با کاربرد وسیع در صنایع غذایی و دارویی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۴:۱۸    
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان سمنان از برپایی خیمه معرفت 26 امامزاده و بقعه متبرکه این استان سمنان همزمان با اجرای طرح ضیافت الهی در ماه مبارک رمضان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۴:۰۹    
تهران (پانا) - مدیر بافت و بناهای تاریخی شهر تهران از اتمام طرح مطالعاتی احیای 9 آرامستان تاریخی پایتخت به منظور جلوگیری از تخریب هر چه بیشتر آن ها خبر داد. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۵۱    
و به نقل از روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی، احسان حدادی پس از کسب عنوان های برتر در مسابقات پرتابی کالیفرنیا و هاله ی آلمان، پنجشنبه هفته جاری در رقابت های لیگ الماس رم شرکت می کند. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۴۳    
پرداخت های نجومی در سپاهان جایگاهی ندارد به گزارش روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان بعد از انتخاب امیر قلعه نویی به عنوان سرمربی تیم فوتبال سپاهان فعالیت نقل و انتقالاتی باشگاه رسما آغاز شده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۷    
گروه استان ها _ اصفهان _ رئیس پلیس آگاهی استان از کشف محموله ای پتوی خارجی در بازرسی از یک انبار تخلیه بار به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۳۷    
گروه استان ها _ اصفهان _ رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی استان از کشف 110 کیلو و 400 گرم تریاک و هروئین در عملیات مأموران یگان تکاوری این فرماندهی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۲۳    
جیرفت - ایرنا - در راستای حفظ حقوق عامه و با ورود مدعی العموم مشکلات پیش روی خط انتقال گاز به جیرفت مورد بررسی قرار گرفت و موضوع اختلاف در تعیین حدود اراضی ملی و کشاورزی این طرح برطرف شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۱۷    
فرمانده نیروی دریایی ارتش گفت: نخستین زیردریایی با ابعاد متوسط در آذر ماه 97 به ناوگان نیروی دریایی ارتش ملحق خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۳:۰۵    
زنجان - ایرنا – فرمانده نیروی انتظامی شهرستان طارم گفت: با تلاش پلیس آگاهی و عوامل انتظامی این شهرستان، قاتل فراری بعد از 40 روز در دام قانون گرفتار آمد و دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۲:۵۷    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر با اشاره به ظرفیت تولید محصولات مختلف کشاورزی گفت: سال گذشته افزون بر 1.4 میلیون تن محصولات زارعی، باغی، دامی و شیلاتی در استان بوشهر تولید و بخشی از آن صادر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۲:۵۳    
یزد - ایرنا - رئیس اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری مهریز گفت: در سال 1396 با صرف 10 میلیارد ریال بودجه استانی 40 اثر تاریخی و فرهنگی در این شهرستان مرمت و بهسازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۲:۴۲    
مدیر کل هنرهای نمایشی در حکمی میلاد نیک آبادی را به عنوان مدیر کانون تئاتر دانشگاهی اداره کل هنرهای نمایشی منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۲:۳۴    
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از رشد 63 درصدی صادرات از پایانه مرزی ماهیرود در اردیبهشت ماه امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۲:۳۳    
ساعت24-مجری شبکه سی ان ان ضمن انتقاد از سیاست های رئیس جمهور آمریکا، وی را یک دروغگو خطاب کرد که به طور دائم مردم را فریب می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۲:۲۳    
رئیس شعبه 112 کیفری 2 کرج از صدور احکام پرونده پنج متهم اختلاس در شعبه مرکزی (جهانشهر) بانک ملی خبر داد. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۱    
فرماندار شهرستان بیله سوار از استقرار اکیپ مقابله با آتش سوزی های احتمالی مزارع گندم در 7 نقطه از شهرستان بیله سوار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۷    
خبرگزاری شبستان: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان، با بیان اینکه خوزستان دارای 38 شهید فعال قرآنی است، اظهار داشت: بسیاری از شهدای قرآنی ما، مروجان امر به معروف و نهی از منکر بودند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۱:۳۳    
مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان قم از توزیع لاستیک و قطعات یدکی ناوگان عمومی حمل ونقل جاده ای با ارز دولتی و افزایش کرایه حمل باز تا 20 درصد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۱:۰۶    
جانشین ستاد دیه استان اصفهان گفت: در حال حاضر از هزار و 300 زندانی جرایم مالی غیرعمد در استان، 300 نفر به دلیل ناتوانی در پرداخت مهریه و هزار نفر به دلیل سایر محکومیت های مالی در زندان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۱:۰۳    
اراک - ایرنا - مدیرکل گمرکات استان مرکزی گفت: 247 هزار و 775 تن کالا امسال از مبادی گمرکی این استان به خارج از کشور صادر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۱:۰۱    
60 هزار پرنده مهاجر تابستان گذران از مناطق گرمسیری داخل و خارج ایران به پناهگاه حیات وحش میانکاله مهاجرت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۱:۰۱    
سرپرست معاونت بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان از سرمایه گذاری 6 هزار میلیارد ریالی در حوزه پرورش دام استان زنجان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۰:۵۱    
موسس و مدیرعامل شبکه اجتماعی توئیتر، در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران گفت که لپ تاپ ندارد و به همین خاطر از آن استفاده نمی کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۰:۴۸    
حسن اجتهادی، از شاعران بنام کشور و اهل کازرون، دچار سکته مغزی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۰:۴۵    
رهبرانقلاب در دیدار جمعی از مسئولان و کارگزاران نظام، هفت تضمین برای مقابله با بدعهدی اروپا را اعلام کردند که پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR این موارد را در نماهنگ بسته ضد تحریم مرور می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۰:۴۰    
خبرگزاری میزان- یک شرکت اسراییلی به سراغ مقام های امریکایی که در دوره باراک اوباما، رییس جمهور سابق ایالات متحده در کابینه وی حضور داشتند رفته اند تا با پیدا کردن رسوایی های مالی یا اخلاقی از آنها ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۰:۳۸    
مسئول واحد بهبود تغذیه مرکز بهداشت خوزستان گفت: مصرف آب به مقدار زیاد در وعده سحری و مخصوصا بین غذا توصیه نمی شود چون موجب رقیق شدن شیره معده و آنزیم های گوارشی شده و روند هضم غذا مختل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۰:۰۸    
مدیرکل گمرکات استان فارس از افزایش 105 درصدی ارزش وزنی کالاهای صادراتی فارس در دو ماهه نخست امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۰:۰۴    
تهران (پانا) -دفتر امور خدمات بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت بعد از برگزاری چندین جلسه در خصوص تخفیفات لحاظ شده در فروشگاه های زنجیره ای اعلام کردتخفیفات در سطح فروشگاه های زنجیره ای متعارف و ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۰:۰۱    
رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهر گفت: با شناسایی ظرفیت ها و پتانسیل های مختلف کسب و کار در استان بوشهر می توان ایده های توانمند را فرا گرفت و تولیدات داخلی را افزایش داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۰:۰۰    
برنامه با رهروان سحر با هدف تامین وعده سحری خدمات رسانان شهر تهران، از بامداد چهارشنبه 9 خرداد تا پایان ماه رمضان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۷    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از افزایش ارزش صادرات کالا از استان سمنان خبر داد و گفت: بسته حمایت از صادرات غیرنفتی ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۴    
دلیل نا کامی تلاش ها برای کاستن از درد و رنج مردم فلسطین دلگرمی رژیم صهیونیستی به حمایت متحدان خود در ادامه جنایات مستمر علیه مردم فلسطین است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۳    
یاسوج - ایرنا - معاون اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کهگیلویه و بویراحمد گفت: 85متعرض حفاری در بناهای تاریخی این استان از ابتدای سال 1396 تاکنون شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۳    
اصفهان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای اصفهان از اعمال محدودیت برداشت آب در منطقه بالا دست زاینده رود بین سد تا روستای چم آسمان (تصفیه خانه باباشیخعلی ) خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۰۹:۵۱    
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه 917 طرح صنعتی با سرمایه گذاری حدودا 13 هزار میلیارد تومان و اشتغالزایی 20 هزار و 732 نفر در استان در دست اجرا است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۰۹:۳۰    
فرمانده هوانیروز ارتش با بیان اینکه توانمندی های ما در بحث رزمی بسیار بالاست، گفت: بالگردهای هوانیروز را به جدیدترین تجهیزات مجهز کرده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۰۹:۳۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی کیفیت 180
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۰۹:۲۷    
دستگاه الکترومایوگرافی بیسیم که به همت محققان واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی طراحی و ساخته شده است، سه شنبه 8 خرداد در محل این واحد رونمایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۰۸:۵۴    
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان بشرویه از توقیف 13 راس گوسفند فاقد مجوز بهداشتی حمل در این شهرستان خبر داد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۰۸:۴۵    
خبرگزاری میزان- در پی بارش شدید باران و وقوع سیلاب در ایالات مریلند آمریکا حالت فوق العاده اعلام شد. مریلند ایالتی است در شمال شرقی ایالات متحده آمریکا و یکی از ایالت های ساحلی اقیانوس اطلس آمریکا ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۰۸:۳۸    
اراک - ایرنا -روابط عمومی شرکت گاز استان مرکزی اعلام کرد: گاز طبیعی مشترکان برخی از نقاط شهر اراک روز دوشنبه هفتم خرداد ماه قطع می شود.