چهارشنبه ۲۹ اسفندساعت ۲۳:۰۷Mar 2019 20
 

خبرهای شبکه خبر 13 اسفند 1393 - irinn.ir

 
شبکه خبر 30 دی 1393 شبکه خبر 30 بهمن 1393 شبکه خبر 1 اسفند 1393 شبکه خبر 2 اسفند 1393 شبکه خبر 3 اسفند 1393 شبکه خبر 4 اسفند 1393 شبکه خبر 5 اسفند 1393 شبکه خبر 6 اسفند 1393 شبکه خبر 7 اسفند 1393 شبکه خبر 10 اسفند 1393 شبکه خبر 11 اسفند 1393 شبکه خبر 12 اسفند 1393 شبکه خبر 13 اسفند 1393 شبکه خبر 14 اسفند 1393 شبکه خبر 15 اسفند 1393 شبکه خبر 16 اسفند 1393 شبکه خبر 17 اسفند 1393 شبکه خبر 18 اسفند 1393 شبکه خبر 19 اسفند 1393 شبکه خبر 20 اسفند 1393 شبکه خبر 21 اسفند 1393 شبکه خبر 22 اسفند 1393 شبکه خبر 23 اسفند 1393 شبکه خبر 24 اسفند 1393 شبکه خبر 25 اسفند 1393 شبکه خبر 26 اسفند 1393 شبکه خبر 27 اسفند 1393 شبکه خبر 28 اسفند 1393 شبکه خبر 29 اسفند 1393 
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۲۳:۵۵    
نماینده ایران در آژانس: نماینده دائم کشورمان در آژانس با بیان این که تهران بارها ادعاهای مربوط به فعالیت های هسته ای غیرمجاز از جمله قصه مریوان را بی اساس خوانده است ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۲۲:۲۳    
عفو بین الملل خبر داد: به گفته سازمان عفو بین الملل، شمار اعدام ها در عربستان سعودی از آغاز سال کنونی میلادی افزایش بی سابقه داشته است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۲۱:۵۹    
وزیر امور خارجه کشورمان در مصاحبه ای در شهر مونترو سوئیس تاکید کرد: غرب باید بین تحریم و توافق هسته ای یکی را انتخاب کند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۲۱:۵۶    
اخبار و گزارش های ویژه از ایران و جهان در خبر 20 شبکه خبر، چهارشنبه سیزدهم اسفند 1393.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۲۱:۴۵    
معاون اول رییس جمهور با تاکید براینکه دریاچه ارومیه از اهمیت فراوانی برای کشور برخوردار است گفت: نجات و حفظ دریاچه ارومیه از نظر رئیس جمهور و اعضای دولت از اولویت های نخست و برنامه های اصلی کشور است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۲۱:۳۳    
مردی که با ارسال پیامک های دروغین، بیش از 10 میلیارد تومان از خریداران خودروهای مدل بالا کلاهبرداری کرده بود در دام پلیس گرفتار شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۲۱:۲۶    
مشروح اخبار ایران و جهان در خبر 19 شبکه خبر در چهارشنبه سیزدهم اسفند 1393
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۲۱:۱۱    
مهمترین خبرهای ورزشی ایران و سایر نقاط جهان در مجله خبری ساعت 14:30 شبکه خبر در سیزدهم اسفند 1393
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۲۱:۰۳    
نماینده مجلس با بیان این که در این حادثه برخی کم بینا و نابینا شده اند، گفت: خواهشم این است که رئیس مجلس دستور دهد کمیسیون بهداشت و درمان مجلس پیگیری لازم را در این باره داشته باشد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۲۰:۴۱    
حضور به موقع آتش نشانان از 4 ایستگاه آتش نشانی مانع بروز فاجعه در آتش سوزی انبار 150 متری سیلندرهای گاز مایع در سولقان در شمال غرب تهران شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۲۰:۴۱    
مشروح اخبار روز ایران و جهان در خبر 13 شبکه خبر در چهارشنبه سیزدهم اسفند 1393
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۲۰:۳۹    
عراقی ها حفر خندقی به طول 45 کیلومتر را در اطراف شهر کربلا برای حفاظت از این شهر مقابل حملات احتمالی داعش آغاز کرده اند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۲۰:۳۳    
رسانه های مجازی عراقی تصویری از سردار قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در جنگ علیه داعش در حومه شهر تکریت عراق (زادگاه صدام) منتشر کرده اند که در حال نوشیدن چای در کنار نیروهای داوطلب ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۲۰:۱۱    
محمودرضا خاوری در هفته اول مهر ماه 1390 از مقام مدیریت عامل بانک ملی ایران به بهانه مشکلات عصبی حادث شده و بیماری مزمن استعفا داد و به کانادا فرار کرد ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۹:۵۸    
حمله به ترکیه با سلاحهای خودش روزنامه طرف چاپ ترکیه نوشت سلاح هایی که تروریست های گروه داعش در حمله ای در داخل ترکیه به کار بردند، قبلا از ترکیه به سوریه فرستاده شده بود.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۹:۵۵    
تصاویر جدید ( اَمیرا عباسه) یکی از سه دختر انگلیسی که دو هفته پیش برای پیوستن به گروه تکفیری داعش این کشور را به مقصد ترکیه ترک کرده بودند، منتشر شده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۹:۴۶    
یکی از بزرگترین بدهکاران بانکی و مفسد اقتصادی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دستگیر و روانه زندان شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۹:۴۳    
عربستان دومین کشور عربی حاشیه خلیج فارس است که نیروگاه هسته ای احداث می کند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۹:۳۷    
وزارت خارجه آمریکا خبر داد: هارف ادامه داد که پرسش های زیادی نیز درباره موشک ها مطرح می شود. توافقنامه جامع درباره موشک ها نخواهد بود. بلکه توافقی هسته ای است ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۹:۲۹    
لاریجانی: رئیس مجلس شورای اسلامی، سخنرانی نخست وزیر رژیم صهیونیستی در کنگره آمریکا را شوی سیاسی درباره موضوع هسته ای ایران خواند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۹:۲۶    
سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: همواره گفته ایم که با زیاده خواهی ها مخالفیم و ملت ایران رفتارش را در مقابل زیاده خواهی ها نشان داده است و در این باره مصمم تر می شود ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۸:۴۲    
وزیر کشور تاکید کرد: هیچ راهی جز تحقق توسعه متوازن و متعادل در کشور نداریم و با توجه به روند موجود باید با صبر و اقناع سازی در این مسیر حرکت کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۸:۱۳    
رئیس جمهور از دو دستگاه خودروی برقی بنزینی رونمایی و در اقدامی نمادین در محوطه ساختمان مرکزی با این وسیله نقلیه رانندگی کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۷:۴۹    
باوجود اعتراض های میلیونی دادگاه جزائی عربستان امروز چهارشنبه، حکم اعدام شیخ باقر النمر، روحانی برجسته این کشور را تائید کرد ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۷:۳۴    
بازجویی از ریگی برای یافتن محل اختفای سایر دوستانش همچنان ادامه دارد.با اینکه ریگی تغییر قیافه داده بود و از کارت شناسایی جعلی استفاده می کرد اما نیروهای امنیتی با توجه به عکس های متعددی که از وی در ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۷:۲۸    
گزارش تصویری : انفجار سه بمب در منطقه المطریه در شرق قاهره، پایتخت مصر، مغازه های فروشتلفن همراه را در این منطقه تخریب کرد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۷:۲۵    
گزارش تصویری: مراسم پایانی هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی فجر با حضور علی جنتی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار وحدت برگزار شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۷:۲۲    
نوبت عکس : نگاهی به عکس های خبری روز از گوشه و کنار ایران و جهان در چهارشنبه، 13 اسفند ماه 1393، از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۷:۰۲    
دیگر رسانه ها نگاهی به اخبار و مطالب برخی سایت های ایرانی در روز چهارشنبه 13 اسفند 93 از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر/ ماجرای جلیقه ضدگلوله امام، پشت فرمان نشستن روحانی، عکس بچگی های ظریف ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۶:۵۳    
کری: شاید بعدتر، حرفی برای گفتن داشته باشیم! وزیر امور خارجه آمریکا پس از پایان رایزنی های خود در مونتروی سوئیس به خبرنگاران گفت که مذاکرات در حال پیگیری است و شاید بعدتر حرفی برای گفتن داشته ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۶:۲۷    
در جلسه علنی امروز مجلس تصویب شد ادامه طرح حمایت از احداث، تجهیز، نوسازی و مدیریت مساجد کشور و پیگیری امور نمازخانه ها در دستور کار مجلس قرار گرفت ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۶:۲۷    
رئیس دستگاه قضا بررسی کرد رئیس قوه قضائیه سخنرانی نخست وزیر رژیم صهیونیستی در کنگره آمریکا را نمایشی تلویزیونی خواند که ادامه سناریوی ایران هراسی بود.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۵:۲۰    
نوبخت: نوبخت گفت: برای کسانی که مراحل استخدامی شان را انجام داده بودند و بیش از 20 هزار نفر هستند، سال آینده اعتبارات لازم در نظر گرفته شده است و استانداران می توانند نسبت به استخدام آنها اقدام ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۵:۲۰    
سخنگوی شورای نگهبان از آغاز بررسی بودجه 94 در این شورا خبر داد. سخنگوی شورای نگهبان گفت: پیش بینی می شود با تلاش شورای نگهبان و مجلس کار بررسی بودجه و تصویب نهایی آن تا پایان سال به اتمام برسد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۳:۰۶    
در این آگهی از کنگره خواسته شده است تکلیف خود رابا نتانیاهو و اوباما مشخص کند و این موضوع را مورد توجه قرار دهد که فرمانده کل قوا در آمریکا رییس جمهور است نه رهبر یک کشور خارجی.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۲:۳۳    
زنگ جشن نیکوکاری با شعار شور نیکوکاری ، اکرام فاطمی و با هدف کمک به دانش آموزان نیازمند و محروم در آستانه سال نو، همزمان در یکصد هزار مدرسه کشور نواخته شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۲:۳۳    
چهارمین دور رایزنی های وزرای خارجه ایران و آمریکا، رئیس سازمان انرژی اتمی، وزیر انرژی آمریکا، معاونان وزرا و معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در مونترو سوئیس آغاز شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۲:۳۳    
آمریکا یکی از بزرگترین خودروسازان جهان محسوب می شود که براساس آمار oica، در سال 2013 میلادی 5 میلیون و 943 هزار و 329 دستگاه خودرو تولید کرده است ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۲:۳۳    
محققان سوئدی از لیزر و سیم نانویی در شیوه جدید تصویر برداری استفاده کردند. در این سیستم جدید عکس برداری از رایانه های کوانتومی استفاده می شود.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۲:۱۴    
مشروح اخبار روز ایران و جهان در خبر 9 شبکه خبر در تاریخ 13 اسفند1393
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۲:۰۷    
یک گروه جاسوسی سایبری با مجموعه ابزاری مشابه ابزارهای مورد استفاده توسط آژانس های امنیتی ایالات متحده، به مؤسسات کلیدی در کشورهای مختلف از جمله ایران و روسیه نفوذ کرده است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۱:۵۸    
خانواده اموازی که فرزند آن با سربریدن گروگان های داعش شهرت جهانی پیدا کرده سال ها در یکی از مناطق اعیان نشین شمال لندن سکونت داشته و 20 سال از کمک هزینه های دولتی استفاده می کرده است ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۰:۵۵    
وزارت ارشاد در زمان های مختلف اعلام کرده که تاکنون هیچ گونه مجوز تک خوانی ای برای اجرای بانوان که مخاطبان آنها آقایان باشند، صادر نشده است ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۰:۵۰    
رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به سخنرانی نخست زیر رژیم صهیونیستی در کنگره آمریکا تصریح کرد : این ماجرا به صورت یک شوی سیاسی در کنگره اجرا شده که نشان داد کنگره کشور بزرگی که داعیه مدیریت جهانی دارد ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۱۰:۴۴    
مشروح اخبار روز ایران و جهان در خبر 9 شبکه خبر در تاریخ 14 اسفند 1393
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۰۹:۵۲    
سایت انگلیسی شبکه سعودی "العربیه" در اقدامی غیرمنتظره از نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مقابل رئیس جمهور آمریکا حمایت کرد و به "باراک اوباما" توصیه کرد در خصوص مسائل مربوط به ایران به "بنیامین نتانیاهو" ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۰۹:۴۹    
دیوید پترائوس که به دستکاری و نقض قوانین نگه داری اطلاعات متهم شده، بخشی از اتهامات علیه خود را وارد دانست ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۰۹:۴۶    
چینی ها هم در آستانه بهار بازی ها و سنت هایی دارند که یکی از آنها جنگ سگ ها است. سگ ها باید مثل گلادیاتورها تا پای جان با هم بجنگند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۰۹:۴۶    
این جزیره که جنوب ژاپن واقع شده است پر از گربه های زیادی است که به رفت و آمد در خانه های متروکه یا خیابان ها و کوچه ها می پردازند و با مردم آن منطقه با نسبت جمعیتی 6 به 1 رقابت می کنند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۰۹:۳۵    
مهم ترین و داغ ترین مسئله ای که امروز در اصفهان مطرح است، مبحث گردشگری خارجی و مشکلات زیرساختی پیرامون آن است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۰۹:۲۹    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزیر آموزش و پرورش با اشاره به پرداخت مطالبات فرهنگیان پیش از پایان سال 93 گفت: پاداش پایان خدمت فرهنگیان اوایل سال 94 پرداخت می شود.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۰۹:۲۶    
یک اتفاق باورنکردنی در طبیعت یک عکاس غیرحرفه ای موفق شد از یک اتفاق باورنکردنی عکس بگیرد. دوشنبه عصر در یک پارک در شرق لندن، یک راسوی کوچک سوار دارکوب شد تا پرواز را تجربه کند!
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۰۹:۲۰    
در حالیکه بسیاری ازخبرگزاری ها و شبکه های خبری جهان سخنرانی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در کنگره آمریکا را بی ارزش و نوعی تبلیغات وی برای پیروزی در انتخابات آینده این رژیم ارزیابی کردند ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۰۹:۱۷    
به گزارش پلیس قربانی جراحی زیبایی پس از فلج شدن صورت و تغییر چهره اش طی شکایتی منجر به تحت تعقیب قرار گرفتن پزشک جراح اوکراینی شد.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۰۹:۱۴    
واکنش رهبر حزب دموکرات مجلس نمایندگان امریکا در حالی سخنرانی نتانیاهو به پایان رسید که حجم عظیمی از واکنش ها به این سخنرانی ادامه دارد ...
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۰۸:۵۳    
عراقچی روز چهارشنبه به خبرگزاری اسپوتنیک گفت : آخرین بار (در ژنو ) ما به یک پیشرفت رسیدیم. ما تلاش می کنیم پیشرفت های بیشتری حاصل شود. اما اکنون برای گفتن این حرف خیلی زود است.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۰۸:۳۶    
استفاده از مواد شیمیایی برای تمیز کردن خانه می تواند سبب بروز آسم و حساسیت شود، بنابراین جایگزین کردن مواد دیگری غیر از شیمیایی می تواند علاوه بر تمیزی از بروز عارضه نیز جلوگیری کند.
  ۱۳۹۳/۱۲/۱۳ - ۰۵:۳۹    
نگاهی به مطالب روزنامه های صبح ایران در روز چهارشنبه، 13 اسفند 1393