یکشنبه ۲۸ مردادساعت ۰۹:۳۱Aug 2018 19

خبرهای خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 11 خرداد 1397 - irna.ir

خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 1 خرداد 1397 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 2 خرداد 1397 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 3 خرداد 1397 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 4 خرداد 1397 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 5 خرداد 1397 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 6 خرداد 1397 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 7 خرداد 1397 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 8 خرداد 1397 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 9 خرداد 1397 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 10 خرداد 1397 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 11 خرداد 1397 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 12 خرداد 1397 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 13 خرداد 1397 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 14 خرداد 1397 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 15 خرداد 1397 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 16 خرداد 1397 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 17 خرداد 1397 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 18 خرداد 1397 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 19 خرداد 1397 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 20 خرداد 1397 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 21 خرداد 1397 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 22 خرداد 1397 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 23 خرداد 1397 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 24 خرداد 1397 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 25 خرداد 1397 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 26 خرداد 1397 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 27 خرداد 1397 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 28 خرداد 1397 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 29 خرداد 1397 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 30 خرداد 1397 خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۳:۵۸    
تهران-ایرنا- مردم اردن روز جمعه در ادامه اعتراض به تصمیم دولت مبنی بر افزایش بهای سوخت و دریافت مالیات بر درآمد ،درسراسر کشور تظاهرات کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۳:۵۳    
قزوین-ایرنا-حجت الاسلام سید احمد خمینی گفت: حسن خلق از صفات بارز مومنان به شمار می رود که در آموزه های اسلامی بسیار بر آن تاکید شده و پرهیز از آن برای انسان خسارت بار است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۳:۳۸    
تهران - ایرنا - روزنامه فرانسوی لوموند روز جمعه در مطلبی نوشت: پادشاه عربستان در نامه ای به رئیس جمهوری فرانسه هشدار داد که در صورتی که قطر به سامانه ضد موشکی اس 400 دست پیدا کند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۳:۳۸    
نیویورک- ایرنا- رئیس جمهوری آمریکا عصر جمعه به وقت محلی پس از دیدار با مقام ارشد کره شمالی گفت: روند مذاکرات با کره شمالی از 12 ژوئن(22 خرداد) آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۳:۳۸    
خوانسار، اصفهان - ایرنا - واحد تولید کیسه های بهداشتی کلستومی همچنین واحد تولید صنایع نخ شهرستان خوانسار جمعه شب با حضور ' حسینعلی امیری ' معاون امور مجلس رئیس جمهوری به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۳:۳۴    
در پی لغو یک طرفه ی دیدار آماده سازی بین تیم های یونان و ایران از سوی فدراسیون فوتبال یونان، فدراسیون فوتبال ایران بیانیه ی دیگری صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۳:۰۹    
اهواز - ایرنا- نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم خوزستان پشتوانه های انقلاب و نظام بوده و رسیدگی به مشکلات آن ها باید در اولویت کار مسئولان استانی و کشوری قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۳:۰۷    
کرج- ایرنا- معاون امداد ونجات جمعیت هلال احمر البرز از مرگ یک نفر براثر سقوط از کوه در مناطق شمالی این استان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۳:۰۳    
کرج-ایرنا- مسئول روابط عمومی سازمان آتش نشانی کرج اعلام کرد که بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو سواری در کرج 4 نفر سرنشین آن مصدوم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۲:۵۸    
اصفهان - ایرنا - معاون امور مجلس رئیس جمهوری گفت: توطئه های آمریکا را با همیاری و همکاری دولت، مجلس، مردم و اتکا به ظرفیت ها و توان داخلی خنثی می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۲:۳۷    
نیویورک- ایرنا- نماینده دائم روسیه در سازمان ملل متحد که ریاست دوره ای شورای امنیت در ماه ژوئن را برعهده دارد، گفت : این شورا در 19 ژوئن (29 خرداد) درباره قطعنامه 2231 مرتبط با برجام نشست خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۲:۳۷    
لندن - ایرنا - نخست وزیر انگلیس جمعه با صدور بیانیه ای از تصمیم کاخ سفید برای افزایش تعرفه واردات فلزات عمیقاً ابراز تاثر کرد و آن را اقدامی 'غیرمنطقی' خواند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۲:۳۵    
اهواز-ایرنا- مسئول مرکز فوریت های پزشکی ایذه گفت: بر اثر یک سانحه رانندگی در کمربندی ایذه- اصفهان 6 نفر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۲:۲۸    
شیراز- ایرنا- جشن خیریه گلریزان یار مهربان به مناسبت میلاد امام حسن مجتبی (ع) باهدف ترویج کتابخوانی در روستاها و مناطق کم برخوردار در شیراز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۲:۲۴    
به نقل ازروابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان روزهای 10 و 11 خردادماه در شهر بخارست رومانی برگزار شد و تیم منتخب کشورمان که با 6 نماینده در این مسابقات شرکت کرده بود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۲:۱۷    
الجزیره-ایرنا- هیات پشتیبانی سازمان ملل در لیبی جمعه اعلام کرد: دراثر درگیری ها و حملات تروریستی در لیبی از اول تا 31 ماه می (11 اردیبهشت تا 10 خرداد) 47 نفر در مناطق مختلف این کشور کشته و 54 نفر ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۲:۱۷    
تهران - ایرنا - پالایشگاه هندی بهارات پترولیوم- BPCL خواستار خرید یک میلیون بشکه نفت بیشتر از ایران برای ماه جاری میلادی (ژوئن) شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۲:۱۷    
نیویورک- ایرنا- رئیس جمهوری آمریکا بعداز ظهر جمعه با معاون رهبر کره شمالی در کاخ سفید دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۲:۱۱    
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۲:۰۹    
نیویورک- ایرنا- تازه واردان کاخ سفید در حالی تلاش می کنند با کره شمالی به یک توافق دست یابند که عملکرد بیش از یکسال گذشته آنها گواه بر آن است سیاستی جز خروج از پیمان های بین المللی نداشته و در تازه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۱:۴۸    
باکو – ایرنا – سخنگوی شرکت دولتی ' آذرانرژی ' جمهوری آذربایجان گفت : این شرکت از امروز ( جمعه ) صادرات برق به ایران را آغاز کرد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۱:۴۲    
به گزارش پایگاه خبری گُلوَنی ، با جستجو در اینستاگرام و دیگر شبکه های اجتماعی می بینیم که اشتیاق تورهای گردشگری برای آمدن به لرستان چقدر زیاد شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۱:۳۹    
تهران-ایرنا- آئین رونمایی از نرم افزار 'طنین وحی' با حضور سید عباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نمایشگاه قرآن کریم برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۱:۳۹    
تهران - ایرنا - هزاران نفر از مردم غزه در دهمین جمعه از تظاهرات بازگشت با تجمع در مرز غزه و سرزمین های اشغالی، به اشغال فلسطین و محاصره غزه اعتراض کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۱:۳۸    
لندن - ایرنا- وزیر امور خارجه انگلیس در واکنش به طرح رژیم صهیونیستی درباره شهرک سازی های جدید در کرانه باختری رود اردن و تخریب روستای خان الاحمر عمیقاً ابراز نگرانی و تصریح کرد که این مساله تحقق راه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۱:۲۱    
یاسوج- ایرنا- رئیس پلیس آگاهی کهگیلویه و بویراحمد گفت: مرد کلاهبرداری که به عنوان خواستگار 2 نفر خانم را اغفال کرده بود در یاسوج دستگیر و روانه زندان شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۱:۲۱    
مشهد- ایرنا- رئیس مرکز پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: سرعت وزش باد عصر امروز در مشهد به 83 کیلومتر در ساعت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۱:۲۰    
یاسوج- ایرنا- رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 2 مامور وظیفه شناس پلیس راه یاسوج- شیراز کیف پر از طلا و پول را به صاحبش برگرداندند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۱:۰۷    
همدان- ایرنا- نوزاد 2 روزه ای که روز گذشته (پنجشنبه) خبر ربوده شدن وی از بیمارستان فاطمیه شهر همدان منتشر شده بود، با تلاش شبانه روزی عوامل پلیس آگاهی پیدا شد و بار دیگر به آغوش خانواده بازگشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۱:۰۷    
مشهد- ایرنا- مسئول روابط عمومی مرکز حوادث و فوریتهای پزشکی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: در پی برخورد پنج خودرو سبک و سنگین در جاده سبزوار - شاهرود 9 نفر مجروح شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۰:۴۲    
لندن - ایرنا - هم زمان با افزایش آمار جرم و جنایت در انگلیس، پلیس این کشور اعلام کرد که دو مامور این نهاد امنیتی صبح روز جمعه براثر ضربه با چاقو مجروح شده و حال هر دو نفر وخیم است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۰:۴۲    
نگارنده به صدق دل باور دارد که جامعه ی بشری، به طرز غیرقابل باوری به اهل فکر و به ویژه اهل هنر مدیون است و از آن سو به روایت تاریخی و به گواه آثار مکتوب و نیز روایت های شفاهی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۰:۴۰    
بیروت-ایرنا-معاون دبیرکل حزب الله لبنان با گرامیداشت بیست و نهمین سالگرد رحلت امام خمینی (ره) گفت که امام ایران را از دولت وابسته به جمهوری پیشرفته در همه زمینه ها حرکت داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۰:۴۰    
تهران - ایرنا - علیرغم افزایش تدابیر امنیتی صهیونیست ها، بیش از 270 هزار فلسطینی در سومین نماز جمعه ماه مبارک رمضان در مسجدالاقصی شرکت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۰:۳۹    
مسکو - ایرنا - سفیر ایران در روسیه در سفر به دو استان کراسنویارسک و تومسک سیبری ضمن رایزنی برای یافتن راه های گسترش همکاری استانی میان دو کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۰:۳۹    
تهران-ایرنا- وقوع آذرخش که از عصر امروز(جمعه) در تهران همراه با بارش پراکنده باران شروع شده بود به گفته اورژانس یک کشته و یک مجروح برجاگذاشته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۰:۳۶    
بغداد – ایرنا – موسسه پژوهشی 'استراتفور' آمریکا می گوید: واشنگتن در تلاش است تا راهبرد توزیع و تمرکز نیروهایش در جهان را تغییر دهد و در مقابل نفوذ نظامی رو به رشد روسیه و چین از حضور جهانی خود دفاع ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۰:۳۰    
رسانه های فلسطینی از شهادت یک فلسطینی و زخمی شدن 100 تن دیگر در دهمین جمعه راهپیمایی بازگشت خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۰:۱۹    
بغداد- ایرنا - گروه موسوم به ائتلاف بین المللی مبارزه با داعش به سرکردگی آمریکا به قتل حدود 900 غیرنظامی عراقی و سوری از سال 2014 تاکنون اعتراف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۰:۱۶    
تهران - ایرنا - روزنامه صهیونیستی 'هاآرتص' در مقاله ای با اشاره به اینکه کابوس غزه، اسرائیل را رها نمی کند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۰:۱۰    
دمشق- ایرنا- 'کینو گابرییل' سخنگوی گروه شبه نظامی کرد سوریه موسوم به 'نیروهای دمکراتیک سوریه' گفت: راه حل نظامی برای پایان دادن به اختلافات ما با دمشق بی ثمر است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۰:۰۷    
یزد - ایرنا - رئیس مرکز حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس سپاه الغدیر یزد گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس امسال بخاطر تداوم دشمنی های استکبار علیه امت اسلام و ملت ایران از اهمیت زیادی برخوردار است و ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۰:۰۱    
دمشق- ایرنا- ارتش و نیروهای مسلح سوریه امروز (جمعه) حملات گروه تروریستی داعش به مواضع خود در بادیه المیادین در جنوب شرق شهر دیرالزور را دفع کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۰:۰۱    
تبریز - ایرنا - فرمانده انتظامی بناب گفت: سارق خانه باغ های این شهرستان با 4 فقره سرقت دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۰:۰۰    
بیروت-ایرنا- سیداحمد حسینی کاردار سفارت ایران در بیروت با تاکید بر حمایت و پشتیبانی ایران از ملت های مظلوم منطقه و در صدر آن ملت فلسطین گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۹:۵۶    
لندن - ایرنا - منابع انگلیسی روز جمعه گزارش دادند که در پی بارندگی یک روز گذشته، بخش هایی از مناطق جنوب غرب این کشور دچار سیل و آب گرفتگی شده و به موجب آن سیستم حمل ونقل زمینی و هوایی با مشکل مواجه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۹:۵۶    
تهران- ایرنا- در پی بالا گرفتن اختلاف نظر در حزب اعتماد ملی بر سر چگونگی تعیین اعضای شورای مرکزی و برخی مسایل دیگر ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۹:۵۳    
گرگان - ایرنا - شهردار گرگان با یادآوری اجرا یا بهره برداری از 485 پروژه و طرح عمرانی طی سال جاری در این شهر گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۹:۴۸    
تهران - ایرنا - شرکت آمریکایی نایک اعلام کرد که بعد از خروج آمریکا از توافق هسته ای، به بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی 2018 روسیه کفش نمی دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۹:۳۹    
پکن - ایرنا - مشاور امور اقتصادی 'دونالد ترامپ' رییس جمهوری آمریکا گفت که فشارهای اقتصادی و تجاری بر چین برای گرفتن امتیازات بیشتر ادامه خواهد یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۹:۳۰    
سنندج - ایرنا - یکی از فعالان فرهنگی کردستان گفت: حماسه مردم روستای پایگلان و به شهادت رسیدن 41 نفر از جوانان این روستا در مقابله با گروهک های معاند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۹:۱۳    
روابط عمومی وزارت امور خارجه به اظهارات رئیس اتاق مشترک ایران و هند درباره سفر اخیر ظریف به هند و عدم همراهی فعالان اقتصادی بخش خصوصی پاسخ داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۹:۱۱    
دمشق- ایرنا- تصاویر ماهواره ای نشان می دهد، آمریکا در حال توسعه پایگاه نظامی التنف در مرز سوریه با عراق است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۹:۰۵    
رم - ایرنا - 'جوزپه کونته' حقوقدادن و استاد دانشگاه که شب گذشته از سوی 'سرجو ماتارلا' رئیس جمهوری به عنوان نخست وزیر دولت ائتلافی ایتالیا منصوب شد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۹:۰۵    
پکن - ایرنا - گزارش خبرگزاری کره جنوبی حاکی است 'دایلیم' شرکت بزرگ کره ای که سال ها با ایران همکاری داشته است یک قرارداد دو میلیارد دلاری در زمینه همکاری های نفتی و پالایشگاهی با ایران را لغو کرده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۹:۰۱    
فرمانده انتظامی کلانشهر اهواز گفت: سارقان حرفه ای محتویات داخل خودرو شناسایی شدند و به دام قانون افتادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۸:۴۸    
ایرنا - اسلام آباد - بخش زیادی از درختان جنگلی تپه های مارگالا در شهر اسلام آباد پایتخت پاکستان دچار آتش سوزی شده و بالگردهای ارتش و دیگر نیروهای امدادی در حال خاموش کردن آتش هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۸:۴۵    
نیویورک- ایرنا- نمایندگی روسیه در سازمان ملل متحد، ریاست دوره ای شورای امنیت را در ماه ژوئن عهده دار شد و به این ترتیب یک ماه مدیریت لهستان بر این شورا به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۸:۴۴    
شفقنا – وزیر امور خارجه کره جنوبی با اشاره به اینکه سئول مایل است روابط دیپلماتیک خود را در سراسر جهان اسلام گسترش دهد اظهار کرد در این زمینه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۸:۴۱    
قشم - ایرنا - امام جمعه قشم گفت: استکبار مایوس از شکست های پی در پی در برابر ابران، به دنبال ایجاد اختلاف و تفرقه بین اقوام و مذاهب مختلف ایران است تا از آن در راه اهداف خود سوء استفاده کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۸:۰۷    
تهران- ایرنا- شرکت فرانسوی توتال با اشاره به فرصت 60 روزه برای دریافت معافیت از تحریم های واشنگتن اعلام کرد که این احتمال بسیار ضعیف است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۸:۰۴    
اهواز - ایرنا - مدیریت بحران استانداری خوزستان نسبت به بروز پدیده رگبار و رعد و برق پراکنده به ویژه در شمال و شمال شرق استان در سه روز آینده هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۸:۰۳    
تهران- ایرنا- مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران اعلام کرد: در نتیجه سقوط آسانسور در پایتخت امروز( جمعه) یک نفر جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۵۶    
تهران - ایرنا - مدیر کل موزه ها و اموال منقول تاریخی کشور گفت: با تکمیل 20 موزه نیمه کاره سازمان میراث فرهنگی، تا پایان دولت دوازدهم هیچ موزه نیمه کاره ای نخواهیم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۵۶    
اهواز- ایرنا- پروژه آبرسانی به سه روستای بخش غیزانیه از توابع شهرستان اهواز عصر جمعه با حضور جمعی از مدیران استانی افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۵۵    
اهواز - ایرنا - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خوزستان گفت: آئین های بیست و نهمین سالروز ارتحال ملکوتی امام خمینی(ره) معمار و بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در 70شهر و بخش استان خوزستان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۵۵    
اهواز-ایرنا-مدیرعامل سازمان آتشنشانی و خدمات ایمنی شهرداری شوشترگفت: آتش سوزی در بیشه روستای مهدی آباد از توابع بخش میان آب این شهرستان مهار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۵۲    
تلویزیون رژیم صهیونیستی فاش کرد که نتانیاهو از رئیس سازمان اطلاعات عمومی شاباک خواسته بود از تمیر باردو و بنی گانتس رئیس سابق موساد و رئیس سابق ستاد مشترک ارتش جاسوسی کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۴۶    
اردبیل - ایرنا - امام جمعه مشگین شهر گفت: 15خرداد سند مخالفت ملت ایران با استکبار جهانی و سر آغاز انقلاب اسلامی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۳۶    
اردبیل - ایرنا - فرماندار مشگین شهر گفت: عملیات آسفالت ریزی جاده های روستایی این شهرستان با صرف 60میلیارد ریال اعتبار اولیه از امروز آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۳۶    
سنندج - ایرنا - مسئول اداره بهداشت و مدیریت بیماری دامی دامپزشکی کردستان گفت: سال گذشته در پایش های دامپزشکی استان 26 مورد بیماری مشمشه در جمعیت تک سُمی ها شناسایی و لاشه دام های آلوده امحا شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۳۰    
شهرکرد- ایرنا- امام جمعه شلمزار شهرستان کیار با یادآوری سالروز قیام 15خردادماه سال 1342تاکید کرد: قیام پانزدهم خردادماه سرآغاز شکل گیری انقلاب اسلامی ایران بود که سرنوشت انقلاب را رقم زد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۲۷    
تهران - ایرنا - وزیر خارجه چین و مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تاکید کردند که پکن و بروکسل با وجود خروج آمریکا از برجام همه تلاششان را برای حفظ این توافق به کار خواهند گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۱۴    
آنکارا- ایرنا- وزارت فرهنگ و گردشگری ترکیه اعلام کرد که در پنج ماه نخست سال میلادی جاری(11 دی 96 تا 11 خردادماه 97) ایرانیان پرشمارترین گردشگران خارجی ورودی به ترکیه بودند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۱۴    
قم- ایرنا- مدیرکل راه آهن قم گفت: اتصال چشمه های مهم بار استان از جمله منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان، شهرک شکوهیه و اداره کل گمرک به شبکه ریلی ، حمایت از کالای ایرانی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۱۴    
دهلی نو - ایرنا - هند با هدف افزایش توان نظامی خود در رقابت با پاکستان، موشک های ضد تانک 'اسپایک' از رژیم صهیونیستی خریداری می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۰۶    
تهران- ایرنا- در پی اعتراض های اخیر مردم اردن به طرح افزایش قیمت حامل های انرژی از سوی دولت، اجرای طرح به فرمان پادشاه این کشور متوقف شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۰۵    
باکو - ایرنا - ایران به عنوان تنها دارنده دکل نیمه شناور آب های عمیق در حوزه دریای خزر، با معرفی این دکل در نمایشگاه بین المللی نفت و گاز خزر - 2018 در باکو ، توانمندی های خود را به نمایش گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۰۵    
الجزیره-ایرنا- صیدیکی کابا وزیر خارجه سنگال در دیدار عین اله قشقاوی سفیر جمهوری اسلامی ایران در داکار، حمایت قاطع کشورش از توافق هسته ای را اعلام کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۵۸    
تهران- ایرنا- ارتش آمریکا مذاکرات مقدماتی برای انتقال یک سامانه ضدموشکی قدرتمند به آلمان برای تقویت دفاعی اروپا را آغاز کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۵۸    
دهلی نو - ایرنا - روزنامه هندی با اشاره به تحریم های آمریکا علیه ایران نوشت که دهلی نو به زودی مذاکرات خود با کشورهای اروپایی برای باز نگاه داشتن کانال های بانکی و ادامه واردات نفت ایران را آغاز ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۵۸    
تبریز - ایرنا - امامان جمعه بستان آباد و بناب با اشاره به تاکیدهای رهبر معظم انقلاب در خصوص حمایت از تولید ملی گفتند: استفاده از کالای ایرانی موجب تحقق اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبر معظم انقلاب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۵۲    
اربیل – ایرنا- شماری از نیروهای زمینی ارتش ترکیه روز جمعه وارد روستاهای کردنشین در استان اربیل عراقی شده و از مردم محلی خواستند در شناسایی نیروهای پ.ک.ک به آنها کمک کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۴۹    
بجنورد- ایرنا- رئیس پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان شمالی گفت: تندباد با سرعت 76 کیلومتر برساعت روز جمعه شهرستان بجنورد مرکز استان را در نوردید که این امر موجب کاهش دید افقی به میزان 100 متر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۴۶    
اصفهان-ایرنا- امامان جمعه استان اصفهان در خطبه های این هفته علاوه بر تاکید بر حل معضلات معیشتی مردم ، رهبری داهیانه حضرت امام راحل (ره ) در طول سال های بحرانی انقلاب را ستودند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۴۱    
بندرعباس- ایرنا- امامان جمعه هرمزگان در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن بررسی مسایل روز دنیا، کشور و استان، اعلام کردند: ملت ایران با تمام قدرت از انقلاب اسلامی به رهبری مقام معظم رهبری دفاع می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۴۱    
آنکارا- ایرنا- هشت نفر از متهمان اشغال استانداری استانبول در شب کودتای نافرجام 15 جولای 2016(25 تیرماه 1395) به حبس ابد محکوم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۴۱    
تهران- ایرنا- شکوفایی جلبکی یا همان کشند قرمز هر سال از اواخر خرداد آغاز می شود و تا اواخر شهریور ادامه دارد، افزایش فاضلاب به عنوان مواد مغذی این پدیده، الگوی جریانات آب ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۳۸    
تهران- ایرنا- موضوع آزار جنسی دانش آموزان مدرسه ای در غرب تهران، جنبه های گوناگونی داشته است. از طرفی وزیر آموزش و پرورش بازرس ویژه وزارتی منصوب می کند و از دیگر سو سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس خبر از ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۳۶    
ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: شهرداری ایلام به منظور رفع برخی از مشکلات شهری و زیست محیطی و همچنین ایجاد منبع درآمد پایدار برای شهر باید نسبت به خریداری اماکن عمومی از جمله کشتارگاه صنعتی اقدام ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۳۵    
دقایقی پیش نتایج شمارش آرا کاندیداهای شورای مرکزی جمعیت حمایت از حقوق بشر زنان توسط هیئت رئیسه انتخابات و همچنین با حضور ناظر وزارت کشور به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۲۳    
دادستان تهران با شرکت های هواپیمایی اتمام حجت کرد که درحوزه تأخیرهای هواپیمایی ورود جدی تر خواهیم کرد و انتظار می رود سازمان هواپیمایی نظارت را برشرکت هایی که خود را بامقررات تطبیق نمی هند افزایش دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۱۲    
بازیکن تیم ملی فوتبال ایران می گوید برای این تیم هیچ چیز غیرممکن نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۴۱    
رییس سازمان غذا و دارو با ابلاغ آیین نامه ای به مدیرکل امور دارو و مواد تحت کنترل این سازمان، ضابطه سرمایه گذاری خارجی برای تولید داروها در ایران جهت اطلاع رسانی به ذینفعان را ابلاغ کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۷    
سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تاکید کرد که می توان زندان ها را به سمت صنعتی شدن و ایجاد فضایی برای دستیابی به مدارک مقطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه ها تبدیل کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۱:۱۰    
تیم فوتبال نونهالان شهید ایوب احمدی چیل آباد قلعه گنج به عنوان نماینده این شهرستان به مسابقات جام نروکاپ کشور نروژاعزام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۷:۵۲    
مدیر عامل شرکت راه آهن با بیان اینکه در تجاری سازی نیز باید حقوق بخش خصوصی محترم شمرده شود، گفت: بایستی در این طرح توجه ویژه ای به موضوع اقتصاد مقاومتی شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۷:۳۵    
مراسم بزرگداشت "سردار جانباز شهید سیدحسین فیض اردکانی" با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد، استاندار یزد، معاونان استاندار ...