چهارشنبه ۳۰ خردادساعت ۰۲:۲۴Jun 2018 20
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 18 تیر 1395 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 خرداد 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آذر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 بهمن 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1395 
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۲۲:۴۵    
اندی ماری توانست با شکست دادن توماس بردیچ در نیمه نهایی مسابقات تنیس ویمبلدون به فینال این رقابت ها راه یابد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۲۲:۴۲    
تیم فوتبال پرسپولیس در دومین دیدار تدارکاتی خود در اردوی اوکراین به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۲۱:۵۱    
استاندار خوزستان از کنترل مواد سوختی سر ریز شده از مخزن در حال سوختن پتروشیمی بوعلی ماهشهر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۲۱:۴۷    
تورنمنت 4 جانبه تبریز از امروز 18 تیرماه با حضور چهار تیم ایرانی آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۲۱:۴۳    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در آنکارا در دیدار با رئیس سازمان دیانت ترکیه ضمن تبریک عید سعید فطر مهمترین مسائل مورد علاقه میان دو کشور را مورد تبادل نظر قرار داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۲۱:۳۵    
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان با اشاره به فرو ریختن بخشی از مخزن در حال سوخت پتروشیمی بوعلی سینا، از انجام عملیات اطفا حریق مواد فرو ریخته خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۲۱:۲۸    
پیکر عباس کیارستمی چهار روز پس از درگذشتش در پاریس به ایران منتقل شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۲۱:۲۶    
نفرات برتر مسابقات بین المللی پرش با اسب نونهالان و نوجوانان در تهران مشخص شد و نکته جالب اینکه دختر اسد در بخش نونهالان به مقام قهرمانی رسید.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۲۱:۲۲    
شاگردان فرهاد کاظمی با دو گل تیمی از بلغارستان را در دیداری دوستانه شکست دادند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۲۱:۰۲    
دیدار تدارکاتی استقلال و آرارات با برتری یک گله تیم ارمنستانی به پایان رسید.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۲۰:۴۵    
سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران می گوید تیم خوبی را آماده لیگ شانزدهم کرده اند و در این بازی توانست تیمش را محک بزند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۲۰:۴۳    
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی می گوید وقتی شکست ایران مقابل عراق را به خاطر اتفاقات فوتبال دانست به برخی از آقایان برخورده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۲۰:۴۱    
رئیس پلیس راه استان البرز گفت: ترافیک در محورهای مواصلاتی استان سنگین یا نیمه سنگین است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۲۰:۳۸    
عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال با رد چنددستگی در فدراسیون فوتبال گفت: هیچ کسی نمی تواند سلیقه ای کار کند و همه باید به اساسنامه فدراسیون فوتبال پایبند باشند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۲۰:۳۵    
نماینده مردم بندر ماهشهر، امیدیه، هندیجان و بندر امام در مجلس آخرین اقدامات انجام شده برای مهار آتش سوزی در یکی از مخازن پتروشیمی بوعلی سینای ماهشهر را تشریح کرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۲۰:۳۵    
در اولین بازی دور نیمه نهایی تنیس ویمبلدون راجر فدرر و میلوس رائونیک با یکدیگر رو به رو شدند که در نهایت فدرر شکست خورد و رائونیک به فینال مسابقات راه یافت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۲۰:۳۱    
وزیر بهداشت طی نامه ای از رییس کل سازمان نظام پزشکی خواست تا با توجه به درخواست خانواده مرحوم کیارستمی و جامعه هنری کشور، پرونده پزشکی این کارگردان ارجمند و نامی، در تهران و پاریس با دقت ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۹:۵۸    
شاگردان قلعه نویی و جلالی در دیداری دوستانه به تساوی یک بر یک دست یافتند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۹:۱۱    
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان گفت: عملیات ضربتی مهار آتش در پتروشیمی بوعلی سینا به دلیل گرمای زیاد هوا موفق نبود و آتش سوزی در مخزن C 2001 ادامه دارد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۹:۰۲    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام خطاب به دبیرکل سازمان ملل گفت: آیا باور ندارید که مدت هاست اعتبار اخلاقی و صلاحیت حرفه ای خود را برای کار در این سازمان از دست داده اید؟
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۹:۰۱    
رییس سازمان مدیریت بحران کشور و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با سفر به ماهشهر در پتروشیمی بوعلی سینا حضور یافته و از محل حادثه آتش سوزی بازدید کردند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۸:۵۳    
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز می گوید تیمش برای موفقیت و قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی برنامه دارد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۸:۵۰    
ماهیدشت قلعه و شهری است در نواحی غربی شهر کرمانشاه که دارای اراضی حاصلخیز و کشتزار های وسیعی است. کرمانشاه از قطب های تولید گندم کشور است ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۸:۴۴    
نماینده مردم اهواز ضمن تشریح اقدامات انجام شده برای مهار آتش در پتروشیمی ماهشهر گفت: اقدامات لازم برای اطفای حریق در حال انجام است و امیدواریم تا ساعات پایانی امشب و نهایتا صبح فردا این حادثه به خوبی ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۸:۲۳    
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز می گوید تیمش برای موفقیت و قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی برنامه دارد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۸:۲۰    
مراسم خاکسپاری ملیحه نیکجومند روز یکشنبه 20 تیرماه برگزار می شود و این هنرمند در قطعه هنرمندان بهشت زهرا (س) به خاک سپرده می شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۸:۲۰    
بخش عمده ای از تخلفات فضای مجازی به کلاهبرداری های مالی بازمی گردد و بر همین اساس لازم است کاربران به دقت مراقب حملات فیشینگ باشند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۷:۴۹    
بازیکن تیم فوتبال استقلال در مورد شرایط این تیم صحبت کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۷:۴۴    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل از رایزنی با رئیس مجلس شورای اسلامی برای تصویب منطقه آزاد اردبیل خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۷:۳۵    
استاندار گیلان گفت: با توجه به پایان زمان تعطیلات و بازگشت مسافران، در مسیر آزادراه رشت - قزوین برای سرعت بخشی به عبورو مرور با تایید نیروی انتظامی امروز و فردا پرداخت عوارض قطع می شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۷:۳۵    
در میان دوومیدانی کاران برتر آسیا 10 ایرانی حضور دارند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۷:۳۴    
امام جمعه موقت مردم قزوین گفت: نقش نیروهای امنیتی که از گذشته تا به امروز برای امنیت و آرامش ایران اسلامی تلاش می کنند در کشف توطئه بمب گذاری های اخیر تهران غیرقابل انکار است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۷:۳۰    
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: کمیسیون اصل 90 با دستور رئیس مجلس شورای اسلامی زوایای مختلف دریافت های غیر متعارف و ضعف عملکردی دستگاه های مختلف در این حوزه را مورد بررسی قرار خواهد داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۷:۳۰    
تست دوپینگ سه وزنه بردار دیگر در المپیک 2008 پکن مثبت اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۷:۱۵    
حدود شش میلیون تن گندم از کشاورزان خریداری شده و به گفته معاون وزیر کشاورزی میزان خرید تضمینی این محصول استراتژیک در سال جاری به بیش از نیاز داخلی کشور یعنی حدود 10 میلیون تن خواهد رسید که در صورت ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۷:۰۸    
استاندار گیلان با ابراز گلایه مندی از وزارت راه و شهرسازی، بازگشایی و تکمیل هرچه سریع تر آزاد راه رشت - قزوین را خواستار شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۷:۰۸    
امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب اسلامی، گفت: در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل مشکل کشور با پول حل نمی شود و حلال مشکلات کشور، ایستادگی و ایمان است .
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۷:۰۲    
سخنگو و رییس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه در واکنش به مصوبه اخیر مجلس نمایندگان آمریکا به منظور جلوگیری از فروش هواپیماهای بویینگ به ایران گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۷:۰۱    
دروازه بان تیم ملی چک از فوتبال ملی خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۷:۰۱    
خطیب جمعه شیراز اعتقاد دارد که حرکت هایی مانند پول شویی و فیش های نجومی و سوءاستفاده کلان از مقررات و از بین بردن اعتماد مردم، نتایج و دنباله ی فتنه 88 است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۷:۰۰    
شانزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی تهران – مبارک با شعار آسمان عروسک ها آبی است شهریور ماه سال جاری برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۶:۵۹    
مهاجم بارسلونا به همراه باشگاهش تبرئه شدند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۶:۵۹    
سال هاست که مردم ایران به ویژه غرب نشینان با معضلی به نام گردوغبار دست و پنچه نرم می کنند. این در حالی است که به گفته قائم مقام سازمان جنگل ها این سازمان سالانه آمادگی اجرای طرح های بیابان زدایی در ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۶:۵۶    
جدیدترین قسمت از مجموعه فیلم های تام رایدر در سال 2018 میلادی به سینما خواهد آمد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۶:۵۵    
امام جمعه موقت سنندج با اشاره به این که کشتار مسلمانان و انسان های بی گناه براساس دین اسلام محکوم است، گفت: این گونه اقدامات طراحی استکبار جهانی است تا میان مسلمانان تفرقه ایجاد کنند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۶:۵۴    
سازمان سینمایی در پی برخی حواشی بوجود آمده درباره ی حذف سرود ای ایران از فیلم رضا عطاران متنی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۶:۵۲    
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: عفت نشانه شخصیت و وسیله ای برای تعالی و تکریم زن است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۶:۵۰    
فضاپیمای بروز رسانی شده سایوز روسیه روز پنجشنبه به همراه سه فضانورد به مقصد ایستگاه فضایی بین المللی پرتاب شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۶:۴۸    
نتپک شبکه ارتقای سینمای آسیاپاسفیک و دبیر کل یونسکو برای درگذشت عباس کیارستمی پیام دادند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۶:۴۸    
یک فعال بازار سرمایه با اشاره به کاهش سود سپرده های بانکی و نرخ تسهیلات و از طرف دیگر اجرایی شدن برجام و احتمال استقبال سرمایه گذاران خارجی از بازار سرمایه ایران ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۶:۴۷    
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با تاکید بر این که نباید اجازه داد برای برخی منافع فردی، سفارش ساخت کشتی به خارج کشور داده شود از نمایندگان ملت در مجلس نیز خواست تا در این زمینه دخالت کرده و مانع ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۶:۴۵    
معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: در روز دوم تعطیلات، مازندران با چهار درصد کاهش نسبت به روز نخست، شاهد یک میلیون و 378هزار و 892 هزار تردد بود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۶:۴۲    
امام جمعه موقت همدان با تأکید بر رونق حجاب و عفاف در جامعه، گفت: اگر هر فرد اخلاق خود را در جامعه کنترل کند حجاب و عفاف نیز در جامعه رونق می گیرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۶:۳۵    
استاندار آذربایجان غربی ضایعه درگذشت تعدادی از هموطنان در حادثه آتش سوزی روستای شوریک خوی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۶:۳۴    
مسئول مرکز مدیریت راه های اداره کل راه و شهرسازی استان از تردد بیش از یک میلیون خودرو طی روزهای اخیر در محورهای مواصلاتی زنجان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۶:۳۳    
امام جمعه موقت قم با تاکید بر ضرورت پایه ریزی اقتصاد سالم در کشور افسارگسیختگی حقوقهای نجومی را زجرآور خواند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۶:۲۴    
خطیب جمعه اراک اقدامات تروریستی را کانال های انحرافی دانست که حامیان رژیم اشغالگر قدس برای منحرف کردن جهان اسلام از مسئله فلسطین ایجاد می کنند و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۶:۲۲    
فرانسه می تواند سومین قهرمانی اش در خانه را یکشنبه شب جشن بگیرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۶:۲۱    
یک ناشر گفت: بیشتر آثار در بخش کودک و نوجوان ترجمه است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۶:۲۱    
درآمد اپراتورهای تلفن همراه در سراسر دنیا چند سالی است از مکالمه و پیامک به دیتا انتقال یافته است، با این وجود همچنان در ایران 74.1 درآمدهای ارتباطی کشور به این دو سرویس اختصاص دارد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۶:۲۰    
یک عضو کانون شورای اسلامی کار گفت: عدم افزایش حقوق و دستمزدها در طول دوران هشت سال جنگ تحمیلی موجب شده که امروز نرخ تورم با سبد معیشت خانوارها همخوانی و سازگاری نداشته باشد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۶:۲۰    
رییس شورای شهر تهران با بیان اینکه براساس قوانین بالادستی مدیریت شهری؛ معاونان و مدیران شهری را شخص شهردار باید انتخاب و معرفی کند، گفت: این قانون از گذشته اجرا می شود و مصوب مجلس شورای اسلامی است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۶:۱۹    
امام جمعه موقت رشت خواستار استفاده از تولیدات استان توسط دستگاه های اجرایی شد و خاطرنشان کرد: از نهادهای مسئول می خواهیم که از تولیدات استان همانند برنج و چای حمایت همه جانبه ای داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۶:۱۶    
امام جمعه ارومیه گفت:نماز اول وقت و با کیفیت موجب می شود درهای آسمان باز و نماز انسان به عرش برسد و در محضر خدا برای صاحب خود طلب شفاعت کند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۶:۱۴    
3 داور بین المللی بسکتبال ایران در رقابت های جوانان آسیا قضاوت خواهند کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۶:۰۷    
امام جمعه موقت اهواز با بیان این که ما پیروان ولایت معتقد هستیم که هر لحظه، هر دقیقه، هر ساعت و هر روز از فتنه جویان تبری بجوییم ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۶:۰۷    
امام جمعه موقت یزد اظهار کرد: مسئولان بدانند که با وعده های مختلف و بدون عمل، مشکلات اقتصادی و فرهنگی جامعه اسلامی برطرف نمی شود؛ زیرا مردم با حمایت از مسئولان، منتظر گشایشی در مشکلات خود هستند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۶:۰۶    
جان کری ابراز امیدواری کرد که چین به همکاری با آمریکا درخصوص تحریم علیه کره شمالی ادامه دهد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۶:۰۶    
مدافع تیم ملی فوتبال پرتغال در دیدار نهایی یورو 2016 برابر فرانسه به میدان خواهد رفت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۶:۰۵    
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از یک طرفه شدن محور چالوس در محدوده مرزن آباد به کرج از ساعت 16 امروز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۶:۰۳    
مدافع تیم فوتبال ماشین سازی تبریز تاکید کرد برپایی اردوی گرجستان، باعث افزایش هماهنگی بین بازیکنان جدید و قدیم شده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۵:۵۸    
اوباما امروز (جمعه) اعلام کرد که انگلیس حتی پس از خروج از اتحادیه اروپا هم چنان به آمریکا نزدیک خواهد بود و یکی از قویترین اعضای سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) نیز باقی خواهد ماند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۵:۵۳    
وزارت دفاع انگلیس در بیانیه ای اعلام کرد که مایکل فالون، وزیر دفاع این کشور بسته اقدامات امنیتی جدیدی را به منظور حمایت از متحدان ناتو در شرق اروپا تهیه کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۵:۵۳    
امام جمعه موقت تبریز گفت: حجاب میوه ی عفت بوده و عفاف نیز ریشه ی حجاب است و ترک این واجب دینی حرام بوده و انکار آن نیز در حکم کفر است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۵:۴۹    
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری جمهوری اسلامی ایران را امن ترین کشور در منطقه دانست و گفت: به فضل الهی دشمنان در رسیدن به هدف شوم خودشان ناکام هستند و نیروهای مسلح و امنیتی به ویژه یگان مرزی و ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۵:۴۳    
امام جمعه موقت مشهد گفت: معتقدان ارتباط با آمریکا به پشت سرشان نگاه نمی کنند؟ کجا را به یاد دارید که آمریکا و جبهه متحدانش یک بار هم که شده عاقلانه و انسانی رفتار کنند؟
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۵:۴۲    
طی عملیات نیروهای هوایی ترکیه در استان هاکاری 12 نفر از نیروهای پ.ک.ک کشته و برخی از مخفیگاه های آنها مورد هدف قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۵:۴۰    
پیروزی فرانسه با درخشش آنتوان گریزمان برابر آلمان در یورو از عناوین مهم روزنامه های ورزشی اسپانیاست.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۵:۳۳    
اردن مخالفت قاطع خود را با سیاست های تل آویو در ساخت شهرک های جدید و گسترش شهرک های موجود در کرانه باختری اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۵:۳۳    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: تا زمانی که دولت آمریکا ماهیت امپریالیستی و نظام ما ماهیت اسلامی دارد، دشمنی ما با آمریکا پابرجا است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۵:۳۳    
در دنیای امروز که غذای فرآوری شده سلامت جسمانی همچون کبد را تحت الشعاع قرار داده مواد غذایی همچون سیر، گریپ فروت، چغندر، هویج و غیره می توانند به عنوان یاری رسان کبد عمل کنند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۹    
معاون ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز از کاهش هفت درصدی قاچاق کالاهای ممنوعه در سال گذشته نسبت به سال قبل از آن و همچنین احتمال کاهش تعرفه واردات موبایل خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۷    
رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ برنامه جام شهدا را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۷    
تلسکوپ فضایی هابل یک تصویر جالب از سحابی خرچنگ را در آسمان ثبت و منتشر کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۶    
مقامات آلمان روز پنج شنبه مدعی شدند یک شخص پاکستانی را دستگیر کردند که اتهام او ظاهراً جاسوسی برای ایران است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۵    
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان از آغاز عملیات بالگردهای آب پاش جهت خاموش کردن مخزن در حال سوختن پتروشیمی بوعلی سینا خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۵:۲۰    
رییس جمهوری چین در دیدار با بان کی مون در پکن خواستار همکاری بیشتر میان چین و سازمان ملل شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۵:۱۵    
یک عضو هیات رئیسه فراکسیون محیط زیست مجلس از حضور رئیس سازمان محیط زیست در جلسه آتی این فراکسیون خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۵:۱۵    
بر اساس اطلاعات گمرک ایران در خرداد ماه امسال 56 هزار تن هندوانه به ارزش 125 میلیارد و 806 میلیون تومان به کشورهای مختلف صادر شده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۵:۱۲    
در پی درگذشت عباس کیارستمی برنامه های یادبود مختلفی به همت سینماگران در تهران و پاریس برپا شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۵:۰۹    
صدراعظم آلمان اعلام کرد در سایه حضور روسیه و نه در تقابل با این کشور می توان از امنیت اروپا اطمینان حاصل کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۵:۰۹    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس اظهار کرد: روسای کمیسیون ها بر اساس آیین نامه مجلس در مواقع اضطرار می توانند نسبت به تشکیل کارگروه اقدام کند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۵:۰۷    
تیم اتومبیلرانی فراری قرارداد راننده فنلاندی خود را به مدت یک سال دیگر تمدید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۵:۰۵    
گزارش کمیته ویژه ای که بعد از ابلاغ رئیس جمهوری و به دستور جهانگیری به منظور بررسی همه جانبه مساله فیش های حقوقی، زمینه ها ، ابعاد و موارد مختلف آن تشکیل شده بود، منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۵:۰۲    
در حالیکه هنوز چند صباحی از حمله تروریستی مرگبار در فرودگاه آتاتورک که منجر به کشته شدن بیش از 40 نفر شد، نمی گذرد، وزیر دادگستری ترکیه اعلام کرد: ترکیه همانند یک جزیره آرامش است!
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۵:۰۰    
استاندار خوزستان گفت: احتمال روان شدن مواد و آتش از مخزن در حال سوختن در مجتمع پتروشیمی بوعلی سینا در ماهشهر صحت ندارد و هیچ مشکلی در این خصوص نیست زیرا اکنون سطح مواد در مخزن بسیار پایین آمده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۴:۵۷    
هتل "العنوان" دوبی روز گذشته برای دومین بار طی سال جاری میلادی، طعمه حریق شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۴:۵۷    
اتحادیه فوتبال انگلیس از خورخه مندس که کارلوس کی روش یکی از موکل های اوست درخواست کرده تا در انتخاب سرمربی تیم ملی انگلیس به این اتحادیه کمک کند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۴:۴۹    
بازیکن تیم فوتبال سپاهان اظهار کرد اگر قصد قهرمانی در لیگ را دارند باید از هفته های ابتدایی با روحیه به میدان بروند و امتیازات لازم را به دست بیاورند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۸ - ۱۴:۴۲    
سرمربی آرژانتینی و جدید تیم فوتبال لاتزیو تنها 2 روز در این تیم فعالیت و در نهایت هم استعفا کرد.