سه شنبه ۰۴ اردیبهشتساعت ۰۷:۳۱Apr 2018 24

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 19 تیر 1395 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 خرداد 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آذر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 بهمن 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1395 
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۲۲:۲۲    
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۲۱:۴۵    
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۳۷    
جدیدترین آمار پرداخت یارانه طرح اشتراک نشریات کشور در دو ماه ابتدایی سال بهانه ای شد برای مرور این طرح که به روایت اهالی مطبوعات ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۳۷    
یک عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی از بررسی اصلاحیه بودجه 95 در جلسه هفته جاری این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۳۶    
فرماندهی دفاع هوایی آمریکای شمالی (نوراد) اعلام کرد: موشک پرتاب شده از زیردریایی کره شمالی، پس از پرتاب به دریای میان کره شمالی و ژاپن افتاده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۳۶    
وزیر امور خارجه بلژیک امروز(شنبه) گفت، ناتو باید در صورت اجرای توافق مینسک برای اوکراین، در موضعش نسبت به روابط با روسیه بازنگری کند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۳۳    
مدیر تولید انتشارات آستان قدس رضوی گفت: انتشارات آستان قدس رضوی در سالیان فعالیت خود همواره از تولید ملی حمایت کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۳۲    
مقام های هند امروز (شنبه) در پی کشته شدن فرمانده ارشد شورشیان در کشمیر، منع آمد و شد نامحدود در این منطقه وضع کرده اند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۳۲    
یک وکیل دادگستری در یادداشتی درباره فیش های حقوقی، می گوید که شهروندان از این حق برخوردارند تا بر نحوه و میزان دریافت حقوقی پاداش مدیران آگاهی و اطلاع داشته و دولت ملزم و مکلف بر انتشار جزییات امر ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۲۹    
یک گروه تروریستی مسلح موجب شدند نگرانی و دردسرهای جدیدی برای مسئولان برگزاری المپیک ریودوژانیرو ایجاد شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۲۸    
یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی بر لزوم مقابله با سرچشمه های داخلی ریزگردها تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۲۵    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: انتخاب مشهد به عنوان شهر جهانی سنگ های قیمتی به ما ابلاغ شده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۲۵    
دوومیدانی کاران دررقابت های جایزه بزرگ دوومیدانی آخرین تلاش خود را برای کسب سهمیه المپیک انجام می دهند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۲۴    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست خوی از پیشگیری مامورین یگان حفاظت اداره خوی از سوزاندن لاستیک های فرسوده در خوی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۲۳    
در مراسمی با نام شب بندری از موسی بندری شاعر و نویسنده هرمزگانی به مناسبت سالگرد تولدش و رونمایی از مجموعه شعر جدیدش تجلیل شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۲۳    
رییس فدراسیون جهانی دوومیدانی اطمینان داد یوسین بولت با وجود آسیب دیدگی از ناحیه همسترینگ برای بازی های المپیک آماده خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۲۲    
رییس سازمان مدیریت بحران کشور با رد هرگونه اقدام خرابکارانه در پی آتش سوزی در پتروشیمی ماهشهر جزییاتی بیشتر از این حادثه را تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۹    
فروش جهانی خودروساز فرانسوی رنو با عرضه مدلهای جدید، در نیمه اول امسال 13.4 درصد رشد کرد و به رکورد 1.57 میلیون دستگاه رسید.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۹    
مربی تیم دراگون بوت اصفهان خشکی زاینده رود را مرگی نیمه جان برای ورزشکاران رشته های آبی در طی سالهای خشکی و بی آبی خواند و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۷    
کمیساریای عالی سازمان ملل متحد در امور پناهندگان از تلاش های دولت مجارستان برای بستن کامل مرزهای خود به روی پناهجویان انتقاد کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۵    
ترکیب تیم ملی دوچرخه سواری ایران برای حضور در المپیک ریو اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۴    
یک عضو هیات رییسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه عادی سازی روابط ترکیه و رژیم صهیونیستی خیانت بزرگی به مردم مسلمان و ملت فلسطین است گفت که قطعا چنین طرح ها و حرکاتی برای ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۴    
فرماندار سرعین گفت: شهرستان سرعین در ایام تعطیلات عید فطر سالجاری میزبان بیش از 330 هزار گردشگر بود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۴    
بر اساس گزارش رسانه های محلی برزیل دیلما روسف، رئیس جمهور معلق شده این کشور اعلام کرد که تسلیم نشده و قرار نیست به شکل داوطلبانه استعفا کند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۳    
تمرینات تیم ملی والیبال از فردا (یکشنبه) برای حضور شایسته در بازی های المپیک 2016 برزیل آغاز می شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۳    
رییس بیمارستان سوانح سوختگی اصفهان گفت: از چهار نفر مصدوم حادثه "شوریک" خوی که به اصفهان منتقل شدند دو نفر به دلیل عمق زخم ها و درصد بالای سوختگی فوت کردند اما دو نفر دیگر در حال بهبودی هستند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۱    
یک روان شناس بالینی گفت: مهم ترین نتیجه برای آموزش افراد در اوقات فراغت رضایت خاطر، کشف استعدادهای درونی و افزایش خلاقیت است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۱    
نظام آمریکا به روسیه این پیشنهاد را داده است که اگر روسیه از حملات به گروه های مخالفی دست بردارد که با آتش بس در سوریه موافقت کرده اند و از نفوذ خود برای وادار کردن نظام سوریه جهت در پیش گرفتن همین ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۰    
مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: تعداد اولیاء بیسواد شناسایی شده در استان دو سال قبل 42 هزار و 279 نفر بود که با تلاش های انجام شده این تعداد به 23 هزار و 700 نفر کاهش یافته است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۰    
مجری و سرمایه گذار منطقه نمونه گردشگری کامان و زرشک گفت: حادثه سقوط از تله کابین براثر بی توجهی به تذکرات اپراتور بوده است و تله کابین از نظر فنی و سخت افزاری مشکلی ندارد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۹    
رئیس پلیس راه استان البرز از وجود ترافیک سنگین درمحور قزوین – کرج خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۹    
هپاتیت ویروسی یکی از عوامل اصلی مرگ و میر و ناتوانی است و تلفات ناشی از آن روبرو افزایش است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۷    
رباتیک کاران ایرانی نخستین چمدان رباتیک هوشمند جهان را طراحی کردند که می تواند به صاحب خود سواری هم بدهد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۷    
اتحادیه اروپا و ناتو بیانیه مشترکی برای تقویت همکاری ها با هدف مقابله با چالش های امنیتی مشترک امضا کردند که شامل حملات سایبری و بحران مهاجران و پناهجویان هم می شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۶    
مدیر انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی زنجان گفت: بیماران کلیوی ماهیانه حدود پنج میلیون ریال برای تأمین داروهای خود هزینه می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۵    
در اولین برنامه نگاه یک بعد از ماه مبارک رمضان، وزیر صنعت، معدن و تجارت مهمان این برنامه می شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۳    
براساس گزارش چیلکات، جنگ های متعدد در یک زمان نشان دادند که دولت انگلیس با نادیده گرفتن رهنمون هایی که خودش درخصوص استقرارهای مکرر و پشت سر هم صادر کرده، سلامت روانی نیروها را به خطر می اندازد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۳    
عضو شورای شهر کرج گفت: با وجود کارخانه آسفالت در کرج، وضعیت آسفالت معابر شهر مطلوب نیست.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۲    
مدیر اجرایی کمیته المپیک و کنفدراسیون ورزش های آفریقای جنوبی اعلام کرد که مشکل با حضور اسکار پیستوریوس در المپیک و پارالمپیک توکیو 2020 ندارند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۱    
آناتولی کارپف، قهرمان چند دوره جهان می گوید اگر حمایت کافی از شطرنج بازان ایران باشد و به شطرنج بازان کمک شود می توانند در بین بهترین های جهان نیز حضور داشته باشند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۱    
یک ربات کنترل از راه دور مظنون حادثه تیراندازی دالاس را از بین برد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۵۷    
یونانی ها برای رونق صنعت گردشگری شان، در انتظار 500 هزار مسافر چینی تا پایان سال 2016 هستند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۵۶    
نماینده حقابه داران و کشاورزان بخش جلگه اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر وضعیت آب سد زایندوه رود بحرانی است، گفت: اگرچه حجم آب سد زاینده رود کمتر از 300 میلیون متر مکعب است و وضعیت آب بحرانی است ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۵۶    
جامعه بسیج زنان سپاه محمدرسول الله (ص) به مناسبت هفتهٔ عفاف و حجاب بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۵۶    
خاک رس را گل می کند و سپس خاک بی جان را به هنر زندگی می بخشد تا سبویی شود برای آب یا گلدانی برای گل؛ اما هنرش تنها ساخت ظروف نیست، نقش گل و مرغی است که روی سفالینه ها حیات می گیرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۵۴    
ژاپن فردا (یکشنبه) شاهد برگزاری انتخابات برای کرسی های مجلس علیای پارلمان این کشور خواهد بود؛ "انتخاباتی که می تواند بر مسیر این کشور در آینده تاثیر بگذارد."
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۵۴    
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری یزد اعلام کرد: ترویج فرهنگ استفاده از کیسه های پارچه ای به جای کیسه های نایلونی به منظور حفاظت از محیط زیست از برنامه های سازمان مدیریت پسماند شهرداری در یزد ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۵۳    
رییس پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی طی احکام جداگانه ای دکتر مجتبی ذوالجودی زرندی را به سمت معاون پژوهش و فناوری و دکتر علی مهدی نیا را به سمت سرپرست آزمایشگاه مرکزی پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۵۲    
آژانس جهانی ضد دوپینگ (WADA) آذربایجان را تهدید کرد اگر برنامه کنترل دوپینگ شان را بهبود نبخشند، ممکن است حکم عدم اطاعت برایشان صادر شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۵۰    
دبیرکل سازمان ملل نگرانی عمیق خود را بابت درگیری ها در سودان جنوبی ابراز داشته و این مساله را تهدیدی علیه روند شکننده صلح در این کشور آفریقایی دانست.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۹    
سازمان غذا و دارو آمریکا یک پژوهش در زمینه درمان سرطان را پس از فوت سه نفر به دلیل تورم مغزی به طور موقت متوقف کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۵    
در پی درگذشت حاجیه خانم صدیقه عمادی،مادر مهندس احمد خرم وزیر راه دولت اصلاحات،محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید در پیامی این ضایعه را به وی تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۴    
از فردا همزمان با بیستم تیرماه تعیین تکلیف پرونده سپرده گذاران تعاونی اعتبار ثامن الحجج وارد مرحله جدیدی خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۳    
مقام های سازمان پیمان آتلانتیک شمالی به رهبران اروپا برای هزینه نظامی بیشتر فشار وارد آوردند؛ گرچه تامین مالی در حال افزایش است اما به گفته مقام ها، کاهش هزینه ها شکافی جدی به وجود آورده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۳    
رشد شهرنشینی و صنعتی شدن جوامع شهری و فرهنگ جامعه را به سرعت از اعتقادها و آداب و سنن دور کرد و تمایل به زندگی امروزی و استفاده از رفاه و ارزش های مادی به نوعی ارزش اجتماعی تبدیل شد به گونه ای که رشد ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۳    
آهنگساز آلبوم دوصدایی همایون شجریان و علیرضا قربانی تأکید کرد: زمان دقیق انتشار این آلبوم هنوز مشخص و اعلام نشده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۲    
برنامه رقابت های فوتسال قهرمانی باشگاه های آسیا اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۱    
گروه های تروریستی آتش بس اعلام شده در سوریه را نقض کرده و با شلیک راکت ها به حلب جان 40 تن را گرفته و 200 تن را زخمی کردند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۴۰    
چریک های فارک به اعضای خودسر این گروه هشدار داد اگر توافق صلح را که با هدف پایان دادن به درگیری های 50 ساله در کلمبیا به دست آمده، بایکوت کنند، از این گروه رانده می شوند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۳۹    
به دلیل استقبال گسترده شهروندان،تالارهای موزه دفاع مقدس در تمامی ایام هفته آماده پذیرش علاقه مندان است .
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۳۹    
به دنبال پیشنهاد رییس کمیته فرهنگی شورای شهر تهران مبنی بر رصد وضعیت زیرسطحی و مغارهای شهر تهران، با دستور شهردار تهران کمیته ای برای این منظور تشکیل شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۳۸    
دولت های گامبیا و تانزانیا اعلام کردند که ازدواج کودکان در این دو کشور ممنوع است و مجازات سختی در انتظار متخلفان خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۳۵    
دبیر سابق فدراسیون بوکس معتقد است فدراسیون بوکس باید شبانه روز مراقب احسان روزبهانی تنها نماینده ایران در المپیک ریو باشد و حتی باید او را لای پرقو و پنبه نگه داشت تا به چیزی غیر از المپیک و مدال ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۳۵    
قاچاق کالا و ارز که سالانه به 20 میلیارد دلار می رسد و حدود 600 هزار فرصت شغلی را از بین می برد، بسترها و منافذی دارد که خلأهای قانونی یکی از اصلی ترین آن ها محسوب می شود و به گفته مدیر کل حقوقی و ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۳۴    
کمیساریای حقوق بشر سازمان ملل اعلام کرد که مسئول جدید شورای حقوق بشر این سازمان در فلسطین به زودی برای اولین بار از منطقه بازدید خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۳۳    
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بر لزوم شفاف سازی در مورد فیش های حقوقی دستگاه های مختلف کشور برای جلب اعتماد عمومی تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۳۲    
معاون درمان وزارت بهداشت ضمن تشریح رویکردهای جدید در اعتباربخشی بیمارستان های کشور، گفت: در سنجه های جدید اعتباربخشی بر ارتقاء ایمنی بیماران تاکید ویژه ای شده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۳۰    
پیشکسوت فوتبال تبریز معتقد است حضور ماشین سازی و تراکتورسازی در لیگ برتر باعث ایجاد نشاط در شهر تبریز می شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۳۰    
معاون حوادث و فوریت های پزشکی استان قم گفت: در طول سه روز تعطیلات عید فطر در قم بیش از 60 مجروح و دو تن نیز جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۹    
مدیرکل مدیریت بحران خوزستان گفت: همچنان نیروهای نظامی، انتظامی، پزشکی و امدادی در محل حادثه در حال آماده باش هستند و اکنون برای اعلام وضعیت عادی در این مجتمع با استاندار خوزستان در حال رایزنی و ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۷    
مقر مرکزی فولکس واگن روز جمعه پس از اینکه کارگران ساخت و ساز نشانه هایی از وجود بمبهای عمل نکرده مربوط به زمان جنگ جهانی دوم یافتند، از سوی کارشناسان مواد منفجره جست وجو شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۶    
فرستاده ویژه سازمان ملل به لبنان گفت که از شورای امنیت درخواست کرده تا توجه بیشتری به مسائل این کشور از جمله وخامت شرایط امنیتی ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۵    
محققان شرکت مایکروسافت و دانشگاه واشنگتن با هدف ارتقای سیستم های ذخیره دی .ان .ای توانسته اند 200 مگابایت داده را روی رشته های مولکولی ذخیره کنند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۵    
انس کوشلو، قایقران ترکیه ای که سهمیه المپیک ریو را کسب کرده بود، با چاقو مورد حمله قرار گرفت و در استانبول بستری شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۴    
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس می گوید این تیم امسال تیم جوان و خوبی خواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۲    
مدیرعامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در پیامی به مناسبت 18 تیر گفت: به احترام روز ملی ادبیات کودک ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۱    
رضا بانگیز مجموعه ای از آثار نقاشی، چاپ دستی و مجسمه های سفالی خود را در تازه ترین نمایشگاه انفرادی اش به نمایش گذاشته است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۱    
بان کی مون، دبیرکل سازمان ملل طی اظهاراتی با توجه به قتل دو سیاهپوست توسط پلیس آمریکا در ایالت های لوییزیانا و مینه سوتا خواست که به مسائل تبعیض نژادی در آمریکا رسیدگی شود و برخوردی قانونی با ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۷    
نماینده سودان در اتحادیه آفریقا از نپذیرفتن نخست وزیر رژیم صهیونیستی از سوی اتحادیه آفریقا که به پایتخت اتیوپی سفر کرده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۵    
درحالی که برخی منابع خبری به دنبال انکار حضور دختر اسد در رقابت های سوارکاری تهران هستند، دبیر فدراسیون سوارکاری با تایید حضور "زین الشام اسد" در مسابقات سوارکاری بین المللی تهران گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۴    
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: اینکه گفته می شود شهرداری با صدور بیش از حد پروانه ساخت و ساز اقدام به شهرفروشی کرده است باید در کمیسیون عمران به دقت بررسی شود که ان شاءالله این کار به زودی در دستور کار ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۴    
تویوتا که بزرگترین خودروساز جهان است، از هشت آسانسوری که در مقر مرکزی خود در تویوتا استفاده می کند دو آسانسور را برای صرفه جویی در هزینه ها خاموش کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۳    
اصطلاحا به او "آقای کنکور" گفته می شود؛ فردی که چهار نسل از جوانان این مرز و بوم، یکی از سخت ترین آزمون های زندگی خود را با صدای آرامش بخش او گذرانده اند ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۲    
کسب 2 مدال طلای کشتی آزاد نوجوانان آسیا توسط 2 برادر جویباری که در روز نخست این مسابقات بدست آمد از اتفاقات جالب توجه در ورزش ایران محسوب می شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۰    
مدیر گروه پزشکی دوره های تخصصی کوتاه مدت معاونت آموزشی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی، برای داشتن بارداری موفق و داشتن فرزندی سالم از زنان باردار خواست به توصیه های طب سنتی توجه کنند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۰۸    
بروز انفجار مهیب در خیابان خیابان 15 متری سعدی - کوچه گنجی، اهالی محل را دچار شوک و ترس کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۰۷    
بیمارستانی در آمریکا از مرگ اولین بیمار مبتلا به ویروس زیکا در ایالات متحده خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۰۶    
زلزله سه ریشتری شامگاه جمعه تنکابن در استان مازندران را لرزاند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۰۵    
سرمربی تیم فوتبال پیکان می گوید طولانی شدن زمان نقل و انتقالات روی لیگ تاثیر منفی می گذارد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۰۴    
فرهنگستان زبان و ادب فارسی دربارۀ نوتلابار و عنوان نان داغ، شکلات داغ که به عنوان جایگزین آن پیشنهاد کرده بود، توضیحی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۰۳    
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت سهامی آب منطقه ای مرکزی اصلی ترین مشکل کم آبی را بیان کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۰۲    
رییس جمهوری زیمبابوه تحریم های اعمال شده از سوی کشورهای غربی را مقصر اصلی در تاخیر پرداخت حقوق ها دانست.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۱:۰۰    
الهه احمدی می گوید که در اردوهای هانوفر تمام تمرکز خود را روی تفنگ بادی گذاشته است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۰:۵۹    
وزارت امور خارجه آمریکا تاکید کرد: هیچ نشانه ای دال بر اینکه ایران بر خلاف برجام موارد هسته ای تهیه کرده وجود ندارد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۰:۵۸    
رئیس پلیس راه استان قزوین با بیان اینکه وضعیت تمامی راه های مواصلاتی منتهی به استان قزوین عادی است، گفت: در این ایام تا میزان 75 درصد از میزان سوانح و تلفات جاده ای نسبت به سال گذشته کاسته شده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۰:۵۷    
آمریکا اعلام کرد، به عنوان بخشی از تلاش های وسیع تر ناتو برای اطمینان خاطر دادن به کشورهای شرق اروپا که از اقدامات تهاجمی بیشتر روسیه می ترسند، 1000 نیرو در لهستان مستقر خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۰:۵۶    
تصاویری از آخرین حضور عباس کیارستمی در جشنواره کن را در ویدئوی زیر مشاهده کنید.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۰:۵۵    
رییس آتش نشانی رامسر از مهار شدن آتش سوزی بزرگترین دکه بین راهی جواهرده خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۰:۵۴    
معاون خدمات شهری شهردار بیرجند برضرورت فرهنگ سازی برای تفکیک زباله از مبدا تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۱۹ - ۱۰:۵۳    
پیشکسوت استقلال می گوید به موفقیت این تیم با علیرضا منصوریان خوش بین است.