سه شنبه ۰۵ بهمنساعت ۰۰:۲۷Jan 2017 24

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 20 تیر 1395 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 خرداد 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1395 
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۲۱:۳۵  
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۲۱:۳۳  
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۲:۴۰  
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۶  
دانشمندان انگلیسی توانسته اند هفت اندام انسانی مینیاتوری را طراحی کرده و با ترکیب آن ها، یک "انسان روی تراشه" تولید کنند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۵  
یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس تاکید کرد که قوای سه گانه و نهادهای مختلف باید به صورت ویژه برای تامین امنیت و جذب سرمایه گذاری تلاش کنند تا شاهد گشایش اقتصادی و نجات کشور از رکود کشنده باشیم.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۵  
سفیر سابق آمریکا در عراق با بیان این که مداخله نظامی در عراق در سال 2003 باعث ایجاد مشکلاتی شد، مدعی شد که عدم مداخله در سوریه باعث ایجاد مشکلاتی به مراتب بیشتر از مشکلات در عراق شده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۳  
پیکر مطهر شهید سیدنورالله فخری از شهدای مدافع حرم در سمنان تشییع شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۲  
پس از دزدیده شدن مقدار بسیاری از مهمات ارتش انگلیس در یک کمپ آموزشی در خاورمیانه، نگرانی هایی مبنی بر قرار گرفتن این مهمات در اختیار داعش به وجود آمده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۱  
وکیل مدافع احسان مازندرانی گفت: موکلم روز گذشته (شنبه) پس از اتمام مرخصی اش به زندان برگشت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۰  
رئیس پژوهشکده علوم دریا دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر با اشاره به ارتباطات اخیر این مرکز گفت: هدف این است که این پژوهشکده به یک هسته پژوهشی در منطقه جنوب غرب کشور تبدیل شود تا به صورت یک مرکز غنی ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۵۴  
قائم مقام وزیر کشاورزی در امور مجلس، از تاخیر در پرداخت غرامت باغداران بیمه گذار ملکانی عذرخواهی کرد و گفت: از این بابت شرمنده باغداران بیمه گذار ملکانی هستیم و عذرخواهی می کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۵۲  
دانشمندان روسی به دنبال ساخت یک ربات با تمامی احساسات انسانی هستند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۴۹  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست کوهدشت گفت: حریق خود به خودی زباله ها مشکل زیست محیطی شهر است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۴۸  
رییس کمیسیون آب و کشاورزی اتاق بازرگانی اصفهان گفت: معضل زاینده رود و نجات تالاب گاوخونی نیازمند یک عزم ملی است و باید در این زمینه مصوبات 9 ماده ای شورای عالی آب درباره حوضه آبریز زاینده رود اجرایی ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۴۷  
فرمانده انتظامی دلفان از کشف 34 قطعه شیء عتیقه از یک قاچاقچی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۴۷  
حجم بارش های کشور از ابتدای سال آبی جاری (مهرماه 94) تا دیروز، نسبت به میانگین درازمدت، دو درصد کاهش داشته است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۴۶  
نخست وزیر عراق و فرمانده کل نیروهای مسلح این کشور در جمع ساکنان الکراده تاکید کرد: صداهایی که مردم را به تقسیم کشور و طایفه گرایی فرامی خوانند به زودی خاموش خواهند شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۴۶  
با حضور به موقع و سرعت عمل دریابانان ناوگروه شناوری دو پایگاه دریابانی امیرآباد استان مازندران مسافری که میهمان سواحل دریای خزر بود از مرگ حتمی نجات پیدا کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۴۵  
نماینده مردم تهران در مجلس اظهار کرد: ناکارآمدی و ضعف سیستم نظارتی در موضوع دریافت های غیرمتعارف خود را نشان داد لذا باید با تقویت این ساختارها این اتفاق آخرین نمونه ازاین جنس مسائل در کشور باشد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۴۴  
سرپرست معاون فرهنگی و امور جوانان خراسان جنوبی، گفت: اولین شرط برای خوشبختی و داشتن زندگی سالم، پایه ریزی یک ارتباط درست، صمیمانه و در عین حال منطقی از دوران نامزدی و عقد است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۴۳  
یک پایگاه خبری آمریکایی با اشاره به تمرین دفاع موشکی مشترک رژیم صهیونیستی و آمریکا گزارش داد که تجهیزات آمریکایی به اسراییل اجازه دریافت هشدار در صورت حمله ایران را می دهد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۴۳  
پژوهشکده گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی در مهر ماه سال 1377 آغاز به کار کرد و در 20 تیرماه سال 1380 به عنوان مرکز تحقیقات گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی به تصویب شورای گسترش دانشگاه های علوم پزشکی وزارت ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۴۳  
عضو هیئت رییسه مجلس خبرگان رهبری، با بیان اینکه مجلس خبرگان دوره پنجم همچون چهاردوره گذشته، انقلابی و از عمق جان پایبند به مبانی انقلاب هستند، وظیفه اصلی مجلس خبرگان را تقویت جایگاه ولی فقیه دانست.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۴۱  
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار تهران می گوید در صورتی که مصوبه سهام عدالت در مجلس شورای اسلامی تصویب شده و مشکلات موجود رفع شود، این سهام به زودی در بورس عرضه خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۴۰  
نتایج تحقیقات جدید محققان دانشگاههای سوانسی و میلان نشان داده که صرف وقت زیاد در دنیای آنلاین، خطر ابتلا به آنفلوآنزا را افزایش می دهد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۴۰  
با ورود طوفان استوایی "نپارتاک" به چین، صدها هزار نفر از ساکنان شرق این کشور مجبور به تخلیه خانه های خود شدند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۳۹  
مدیرکل گمرک استان زنجان گفت: ماشین آلات بیشترین میزان واردات استان را در سه ماهه اول سال جاری داشته است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۳۸  
یک نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحرکات اخیر گروه تروریستی داعش در منطقه، داعش را جریانی ساخته شده از سوی استکبار جهانی دانست و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۳۶  
با توجه به آغاز فصل برداشت خرما، مدیرکل دفتر میوه های گرمسیری وزارت کشاورزی گفت: امسال تولید و صادرات خرما افزایش می یابد و برای کوتاه کردن دست دلالان پیشنهاد اعتبار 10 میلیون تومانی به ازای هر هکتار ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۳۶  
فرماندار بندر مرزی آستارا از پیشرفت 30 درصدی عملیات احداث پل ریلی بین المللی آستارا – آستارا خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۳۶  
رئیس سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی گفت: با توجه به ظرفیت موجود در مراکز آموزش عالی و پژوهشکده محیط زیست ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۳۴  
کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال آلمان از بازیکن کنونی ژرمن ها درخواست عجیبی داشته است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۳۰  
آیت الله استادی با اشاره به برخی قضاوت ها نسبت به عملکرد مدیران حوزه، گفت: برخی همواره از اول تا امروز می گویند هیچ کاری انجام نشده، در حالیکه این بی انصافی و خلاف واقع است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۳۰  
مدیرکل کتابخانه های عمومی قم گفت: تعداد کتابخانه های عمومی در قم پایین و این استان از این نظر جزو رتبه های پایین در سطح کشور است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۸  
وزیر بهداشت ضمن ارائه توضیحاتی درباره نظر دیوان محاسبات در زمینه حقوق مدیران وزارت بهداشت، آخرین وضعیت بررسی پرونده پزشکی عباس کیارستمی را نیز تشریح کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۷  
دبیرکل ائتلاف ناتو در سخنرانی پایانی خود در خاتمه اجلاس دو روزه سران این ائتلاف در شهر ورشو گفت: ما با این اجلاس اتحاد ناتو را نشان می دهیم.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۷  
هرچند موقعیت خاص شهری فرودگاه مهرآباد باعث شده برنامه ریزی برای آینده این فرودگاه با اما و اگرهای جدی روبه رو شود و بسیاری از برنامه های توسعه ای آن به منظور جلوگیری از گرفتن فضای شهر محدود می شود ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۷  
رئیس جمهوری افغانستان با مقصر دانستن دولت اسلام آباد در ناکامی طرح های صلح کابل، گفت پاکستان در عمل میان تروریست های خوب و بد تمایز قائل می شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۷  
محققان دانشگاه امپریال کالج لندن توانسته اند مدلی را برای اثبات یک نظریه جنجالی ارائه کنند که بر اساس آن، تولد جهان احتمالا با انفجار بزرگ (بیگ بنگ) همراه نبوده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۷  
آن هایی که گذرشان زیاد به خانه هنرمندان ایران می افتد، این روزها شاهد منظره ای متفاوت در این مرکز فرهنگی هستند؛ اثر هفت چنار ساخته عباس کیارستمی در سوگ خالق شان سیاه پوش شده اند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۷  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان رضوی از برنامه ریزی برای حضور حدود 180 هزار زائر مددجو در تابستان امسال در مشهد خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۴  
مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری از اماکن ورزشی کشور با بیان این که روزانه حدود 750 صندلی در طبقه دوم استادیوم آزادی در حال نصب است ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۴  
عضو هیات مدیره تشکل زیست محیطی پیام آوران اردیبهشت از تولید روزانه حدود 35 تا 40 تن کیسه پلاستیکی در شهر کرمانشاه یاد کرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۳  
فن بازار ملی ایران با پشتیبانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بانک اطلاعات طرح های سرمایه گذاری کشور را با محوریت طرح های نوآورانه و فناورانه راه اندازی می کند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۲  
مراسم قرعه کشی شانزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر سه شنبه 22 تیر ماه در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۱  
پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با همکاری شهرداری کمپینی به نام #شهروند_قانونمدار را به راه انداخته تا به مشارکت شهروندان در راستای اصلاح فرهنگ ترافیکی اقدام کند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۱  
معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان در اردوی تیم ملی کاراته حضور پیدا کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۱  
یک شرکت آمریکایی از هدست جدیدی رونمایی کرده که به شما اجازه می دهد بطور مجازی بو و طعم غذا را حس کرده و حتی آن را در دنیای مجازی بخورید.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۰  
استاندار زنجان تأکید کرد: طبق قوانین جدید، هر نوع هزینه کرد از اعتبارات استانی برای پروژه های ملی و نیز تخصیص اعتبار به ورزش حرفه ای و قهرمانی ممنوع است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۰  
معاون امور بین الملل و بازرگانی وزیر نفت گفت: انتظار می رود نخستین قرارداد نفتی در قالب مدل جدید، سه ماه آینده به امضا برسد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۲۰  
با تایید رکوردهای ثبت شده موسوی و قلعه نویی در مسابقات بلاروس، تعداد سهمیه های المپیک دوومیدانی به عدد 10 رسید.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۱۹  
رییس دانشگاه گیلان گفت: نهاد نانو فناوری دانشگاه گیلان با اخذ موافقت از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و حمایت ستاد ویژه توسعه فناوری نانو آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۱۹  
یک عضو شورای فرهنگی-اجتماعی زنان گفت: گسترش عفاف و حجاب در برنامه ها به عنوان هدف اصلی مورد توجه قرار نگرفته است بلکه در این زمینه فقط حرف زده شده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۱۹  
کنسرسیوم کسب و کارهای اینترنتی ایران، همایش بازاریابی و راه هکارهای بازاریابی نوین و فروش را برگزار می کند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۱۸  
یک عضو هیات رییسه فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان این که سال ها طول می کشد که یک ساختار فروپاشی شده دوباره انسجام پیدا کند ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۱۷  
برخی منابع امنیتی مصر از موفقیت ارتش این کشور در هلاکت یک فرمانده داعش در شبه جزیره سینا خبر دادند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۱۴  
رییس شبکه اجتماعی و اعتیاد خانه سازمان های مردم نهاد استان مرکزی گفت: هر سازمانی خود را متولی امور اجتماعی و فرهنگی می داند و بر این اساس شاهد موازی کاری و اقدامات جزیره ای در این حوزه هستیم که ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۱۳  
معاون بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی گلستان با اشاره به علت به وجود آمدن مشکلات فراوان برای دامداری ها اظهار کرد: در برنامه توسعه چهارم و پنجم اهداف ما در 2 قالب بود ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۱۲  
وزیر امور خارجه کشورمان صبح روز یک شنبه با رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق دیدار کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۰۹  
تیم ملی تنیس ایران حریفان خود را در مسابقات دیویس کاپ شناخت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۰۹  
سید عمار حکیم رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق صبح روز یک شنبه با علی شمخانی نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیت ملی دیدار و پیرامون تحولات اخیر عراق و منطقه گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۰۷  
اولین قسمت از سری جدید برنامه پایش امشب (20 تیر ماه) با موضوع بررسی فیش های حقوقی نامتعارف برخی مسئولان به روی آنتن شبکه یک خواهد رفت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۰۵  
یکی از فعالان بازار سرمایه درباره وضعیت این روزهای بازار سرمایه و اینکه ساختار ناکارآمد اداری و اقتصادی موجب ناپایداری بورس شده به حذف ابزارهای قدیمی جذب منابع در بازار سرمایه اشاره کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۰۴  
هوای کلانشهر اراک امروز نیز در شرایط ناسالم قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۰۲  
فرماندار مشگین شهر از افزایش 50 درصدی ورود گردشگر به مشگین شهر در ایام تعطیلات عید فطر نسبت به مدت مشابه پارسال خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۰۰  
نایب رییس شورای اسلامی اصفهان با بیان اینکه حق آبه اصفهان در تاریخ ثبت شده است، گفت: امروز بیش از 400 هزار چهارمحالی را در اصفهان میزبانی می کنیم که قدمشان روی چشم و با آنها همبستگی خوبی داریم ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۰۰  
معاون سازمان منطقه آزاد اروند از نوسازی ناوگان حمل ونقل عمومی این منطقه خبر داد و گفت: حدود 2000 دستگاه خودرو به همین منظور هدف گذاری شده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۰۰  
جانشین فرمانده انتظامی لرستان از توقیف یک دستگاه کامیون حامل 20 تن برنج قاچاق در الیگودرز خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۰۰  
رییس جمهور با هدف پاسخگویی به نیازهای اقتصاد ملی و ایجاد ثبات در آن به عنوان یکی از سرفصل های مهم سیاستهای اقتصاد مقاومتی ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۱:۰۰  
در حالی که شرکت ایتالیایی جیووا از حدود دو ماه پیش حدود یک کانتینر لباس برای فدراسیون فوتبال ارسال کرده این البسه ها به دلیل همکاری نکردن گمرک و فدراسیون هنوز ترخیص نشده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۰:۵۸  
در پی وقوع چندین مورد تیراندازی در مکزیک 15 تن کشته شدند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۰:۵۶  
رئیس اداره فرش لرستان گفت: سالانه حدود 11 هزار متر فرش در استان تولید می شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۰:۵۵  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پیامی درگذشت مهدیه الهی قمشه ای شاعر و محقق ادبیات قرآنی و عرفانی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۰:۵۰  
مدیر جهاد کشاورزی صومعه سرا گفت: در سال جاری با توجه به بارندگی و بارش های خوب صورت گرفته حدود هزار هکتار از اراضی شهرستان به زیر کشت پاچ باقلا رفته است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۰:۵۰  
موضوع تفکیک و بازیافت زباله در حالی در واحدهای صنعتی به عنوان یک صنعت نه چندان مورد توجه فعال است که به گفته دبیر اتحادیه صنایع بازیافت ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۰:۵۲  
بردگان جام جهانی قطر با پخش از شبکه مستند، وضعیت تأسف برانگیز و اسفناک کارگران خارجی در استادیوم های کشور قطر را به تصویر می کشد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۰:۵۲  
مهاجم برزیلی معتقد است در انتقالش به باشگاه بارسلونا هیچ کار غیرقانونی انجام نشده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۰:۵۲  
فرمانده ارشد آمریکا در افغانستان اعلام کرد، پس از تعداد بی سابقه سربازان و افسران پلیس افغان که در سال 2015 میلادی کشته و زخمی شدند، نیروهای افغان امسال نیز از افزایش میزان تلفات جنگی رنج می برند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۰:۵۰  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان از بازدید 10 هزار نفری از قلعه فلک الافلاک در ایام تعطیلات عید فطر خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۰:۴۸  
سرمربی سابق تیم ملی کاراته که هم اکنون مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان است از وزارت ورزش و جوانان خواست تا انتخابات ریاست فدراسیون کاراته را هر چه زودتر برگزار و این رشته را از بلاتکلیفی خارج کند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۰:۴۶  
رئیس آموزش و پرورش شهرستان سرخه از مهاجرت معلمان و دانش آموزان نخبه این شهرستان به شهرهای بزرگتر به عنوان بزرگترین چالش آموزش و پرورش در سرخه نام برد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۰:۴۴  
دبیرکل ناتو گفت، رهبران ناتو با استقرار هواپیماهای پیشرفته برای پشتیبانی از جنگ آمریکا علیه داعش در سوریه موافقت کرده اند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۰:۴۴  
نمایشگاه بانک، بیمه و بورس با حضور معاون اول رئیس جمهوری و وزیر امور اقتصادی و دارایی افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۰:۴۳  
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه با اضافه شدن 43 واگن، ظرفیت ناوگان ریلی پایتخت بالغ بر 150 هزار نفر افزایش می یابد، گفت: به عبارتی با ورود واگن های جدید ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۰:۴۲  
سرلشکر فیروز آبادی در نامه ای از الطاف فرماندهی معظم کل قوا نسبت به خود قدردانی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۰:۴۱  
آمارهای رسمی در انگلیس نشان می دهد که تلاش ها برای ریشه کن کردن بردگی مدرن در این کشور ناموفق بوده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۰:۴۰  
دو تیم بسکتبال کرواسی و صربستان صهمیه المپیک ریو را کسب کردند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۹  
معاون ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت از قطع سهمیه خودروهای سنگین فاقد بیمه شخص ثالث خبر داد و افزود: سهمیه این خودروها از ابتدای مردادماه سال جاری به طور کامل قطع خواهد شد اما کارت سوخت آنها ابطال ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۹  
نتایج تحقیق جدید محققان دانشگاه مک گیل حاکی از آن است که مصرف بیش از حد قهوه می تواند تاثیر مخربی بر سیستم شنوایی انسان بگذارد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۸  
مقرهای پلیس دالاس روز شنبه پس از دریافت تهدیدی علیه افسران پلیس تعطیل شد. این تهدیدات دو روز پس از تیراندازی مرگبار به پلیس در دالاس واقع در ایالت تگزاس رخ داد که جان پنج افسر پلیس را گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۷  
شهردار ماه نشان زنجان با تاکید بر این که این منطقه، هفتمین معدن سرب و روی جهان را در دل خود جای داده است، گفت: بخش اعظمی از مبالغ ارزش افزوده این شرکت ها نصیب شهرداری های کرمان و اصفهان می شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۷  
رئیس پلیس فتای استان البرز گفت: مهم ترین گام در پیشگیری از آسیب ها و خطرات فضاب مجازی، ارتقا دانش اینترنتی است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۶  
مسئولان برگزاری جشنواره فیلم ونیز، رئیس هیئت داوارن بخش افق ها و همچنین بخش فیلم های اول (شیر آینده) را معرفی کردند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۶  
واگذاری امتیاز پروانه صلاحیت به غیر، انجام ندادن خدمات مهندسی به صورت حرفه ای و صوری بودن برخی از فعالیت های مهندسان از جمله تخلفاتی است که به پایین بودن کیفیت ساختمانها در ایران دامن زده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۴  
ناصر ممدوح که این روزها از حوزه کاری اش فاصله گرفته، علت آن را اینگونه مطرح کرد که فیلمی برای دوبله نیست و اگر هم باشد بسیار محدود است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۰:۳۳  
محققان طی انجام تحقیقات جدید موفق به ترسیم سیستم بویایی انسان و ارتقا آن در موشها شدند.