شنبه ۰۲ تیرساعت ۰۵:۴۴Jun 2018 23
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 25 تیر 1395 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 خرداد 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آذر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 بهمن 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1395 
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۲۳:۲۸    
سخنگوی نیروی انتظامی توضیحاتی را درباره ی اخبار منتشر شده پیرامون ممنوع الخروجی پرویز تناولی، مجسمه ساز برجسته ی کشورمان ارائه کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۲۳:۲۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی، شهادت یک آتش نشان در طی انجام یک عملیات را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۲۱:۰۰    
باشگاه استقلال بیانیه ای را به مناسبت خداحافظی جواد نکونام از دنیای بازیگری صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۹:۴۸    
روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور به یک شبهه افکنی رسانه یی پاسخ داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۹:۰۷    
وزارت ورزش به مناسبت خداحافظی جواد نکونام از فوتبال پیامی صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۸:۵۸    
استاندار کرمان گفت: با ثبت دو اثر تاریخی دیگر از استان کرمان در میراث جهانی بار دیگر کلام فرهنگ و تمدن کرمان زمین در گوش جهانیان زمزمه شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۸:۳۷    
حبیب احمدزاده در پی حمله تروریستی و کشتار مردم در نیس فرانسه یادداشتی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۸:۲۶    
مارک ویلموتس از تیم ملی بلژیک اخراج شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۸:۰۸    
سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران گفت: ما اعتراض خود را اعلام کردیم تا مسئولان بدانند که متوجه کارشکنی آنها هستیم.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۷:۵۹    
کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران در مراسم خداحافظی خود گفت: وقتی برای بازیکنان بزرگی مانند علی دایی، مهدی مهدوی کیا و علی کریمی مراسم خداحافظی برگزار نمی کنند من هم دنبال این گونه مراسم ها نیستم.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۷:۵۸    
روز پنج شنبه بمبی به وزن یک تن در مرز ایران و ترکیه در منطقه بازرگان توسط نیروهای ژاندارمری ترکیه کشف شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۷:۴۹    
کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران می گوید مسئولان فوتبال ایران باید یک مراسم خداحافظی آبرومند برای نکونام برگزار می کردند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۷:۴۷    
بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران می گوید جواد نکونام با برگزاری مراسم خداحافظی اش در خیریه نگهداری از کودکان معلول، بهترین مراسم را برگزار کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۶:۳۵    
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با اشاره به حقوق ها و برداشت های غیرمنصفانه برخی افراد در جامعه، گفت: برخورد با این مسأله نباید مقطعی، سیاسی ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۷:۳۳    
نشریه پولتیکو گزارش داد که چند تن از سناتورهای دموکرات از اوباما خواسته اند تا شفافیت بیش تری را در مورد روند بازرسی های آژانس از برنامه هسته ای ایران در اختیارشان قرار دهد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۷:۲۸    
بازار حراجی برای یادگاری ها، دستگاه ها و اسناد علمی و نسخه های خطی نسبت به یادگارهای سرگرمی، ورزشی و مذهبی در درجه دوم اهمیت قرار دارد اما هستند افرادی که علم در جایگاه نخست علاقمندیشان قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۷:۱۴    
امام جمعه موقت اهواز با اشاره به حادثه آتش سوزی پتروشیمی ماهشهر بر یافتن علل وقوع چنین حوادثی تأکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۷:۰۷    
پلیس راهور ناجا مستندات ناایمنی محل واژگونی اتوبوس حامل سربازان در نی ریز فارس را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۷:۰۲    
نایب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی دستیابی به توافق برجام را پیروزی منطق گفت وگو بر جنگ دانست و با اشاره به برخی گشایش های اقتصادی در نتیجه اجرای برجام گفت که این موفقیت ها باعث شده مخالفین ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۶:۵۹    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان گفت: از قول پیامبر اسلام(ص) آمده است که جنگ با آن کسانی که به لا اله الا الله اعتقاد راسخ دارند روا نیست در حالی که آل سعود امروز بر روی زنان و مردان ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۶:۵۳    
سرمربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی ایران با بیان اینکه از عملکرد بازیکنانش در بازی اول راضی نیست، از بهتر شدن تیمش در ادامه تورنمنت خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۶:۵۲    
کویر لوت نخستین اثر طبیعی ایران فردا (شنبه 26 تیر) در ادامه چهلمین اجلاس ثبت میراث تاریخی – طبیعی یونسکو بررسی می شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۶:۵۱    
بازیکن تیم تاسیسات دریایی ایران به عنوان بهترین بازیکن دیدار با آلمالیق ازبکستان انتخاب شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۶:۵۰    
گروه تروریستی داعش در برزیل هم دست بردار فرانسوی ها نیست و ورزشکاران این کشور را تهدید به کشتن کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۶:۵۰    
امام جمعه ایلام با تقدیر از نمایندگان مجلس به علت تصویب یک فوریت ایجاد منطقه آزاد تجاری مهران گفت: امیدواریم این موضوع تصویب نهایی شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۶:۴۷    
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: برای برگشت رونق به کشور ، باید به اقیانوس مردمی مراجعه کنیم که فعالیت آنان رکن اقتصاد مقاومتی است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۶:۴۵    
امام جمعه موقت سنندج با اشاره به اینکه کشور ایران امروز در خاورمیانه تنها کشوری است که در امنیت کامل به سر می برد، این امنیت را مرهون هدایت های عالمانه رهبری جامع الشرایط دانست.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۶:۴۴    
رییس پارلمان اروپا از کابینه جدید انگلیس انتقاد و اعلام کرد این کابینه "چرخه باطل خطرناکی که به انگلیس و اروپا صدمه می زند" را ادامه می دهد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۶:۴۳    
عبداله ویسی به همراه سایر مربیان تیم سپاهان امروز بر سر ملی پوش سابق فوتبال ایران حاضر شدند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۶:۴۳    
امام جمعه موقت خرم آباد گفت: غارتگران بیت المال باید محاکمه، مجازات و اموال بیت المال را به خزانه برگشت داده و از پست و مقام نیز برکنار و محروم شوند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۶:۳۷    
برخی از بازیکنان سابق تیم ملی فوتبال ایران در مرکز نگهداری کودکان معلول حضور یافتند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۶:۳۶    
علی اکبر صالحی درباره پیش بینی اش از میزان مخالفت های داخلی با برجام، گفت: فکر می کردم نقدی دارند و نقدی می کنند و از طریق نقدشان راهنمایی هایی می کنند ولی اینگونه که بخواهند در مقابل راهی که داشت طی ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۶:۳۵    
نماینده ی یونیسف در ایران گفت: تغذیه انحصاری و به هنگام با شیر مادر نه تنها به بقاء کودکان کمک می کند، بلکه به رشد مغزی سالم ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۶:۳۰    
وزیر خارجه انگلیس در پیامی به مناسبت سالگرد توافق برجام آن را باعث امن تر شدن جهان دانست.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۶:۲۹    
ستاره 18 ساله تیم ملی پرتغال در المپیک ریو حضور نخواهد داشت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۶:۲۸    
اولین دوره مسابقه طرح های دانشجویی معماران فردا فراخوان داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۶:۲۶    
نماینده ایران در جام باشگاه های فوتسال آسیا در نخستین گام مقابل نماینده ازبکستان به یک برد نزدیک دست یافت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۶:۲۲    
نخست وزیر جدید انگلیس خواستار برگزاری جلسه فوق العاده امنیتی پس از حمله شب گذشته در فرانسه شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۶:۲۲    
امام جمعه بیرجند با اشاره به دستور مقام معظم رهبری دستور پیگیری جدی حقوق های نجومی گفت: از رئیس جمهور و مسئولان تشکر می کنیم که این دستور را با جدیت دنبال کردند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۶:۱۲    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: همه ایراداتی که به مناطق آزاد گرفته می شود مربوط به اجرا و مدیریت است و اصل آن نه تنها تنافی با ایده اقتصاد مقاومتی ندارد ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۶:۱۰    
رقابت های لالیگا قرعه کشی شد و رئال مادرید در هفته نخست مهمان سوسیداد است و بارسلونا به دیدار بتیس می رود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۶:۰۷    
کمیسیونر ارشد سازمان ملل در امور حقوق بشراز تمامی نیروهایی که در حلب، درعا و منبج سوریه می جنگند خواست مراقب غیرنظامیانی که در مناطق درگیر اسیر شده اند، باشند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۶:۰۳    
جواد نکونام رسما از فوتبال خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۶:۰۳    
مقامات منطقه کشمیر اعلام کردند که امروز (جمعه) مقررات منع آمد و شد در همه 10 ناحیه کشمیر به دلیل نگرانی از بابت راه افتادن ناآرامی ها پس از برگزاری مراسم نماز جمعه برقرار شده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۶:۰۱    
محمد بیداریان ملی پوش سابق تیم ملی شنا که سابقه حضور در در المپیک 2012 لندن را دارد از آریا نسیمی شاد به عنوان یک نخبه نام برد و برای او پیشنهادی داشت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۵:۵۷    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از تاکید این سازمان بر اجرای ابلاغ سیاستهای اقتصاد مقاومتی و همچنین همراهی کامل با 24 بند ابلاغی توسط مقام معظم رهبری خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۵:۵۴    
محققان دانشگاه "نورث وسترن" می گویند، استرس بالا می تواند باعث بروز مشکلات حافظه ای در بازماندگان سرطان شود، اما ورزش می تواند در این رابطه یاری رسان باشد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۴:۴۷    
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۵:۴۷    
فرمانده ارتش پاکستان اقدام به امضای حکم اعدام 12 شبه نظامی محکوم شده به جرایم مرتبط با تروریسم که شامل کشتن غیر نظامیان، سربازان و ماموران پلیس بوده، کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۵:۴۴    
کارشناسان آمریکایی در گزارشی هشدار دادند: این روزها "ماری جوآنای مصنوعی" تعداد بیشتری از مصرف کنندگان را در این کشور راهی بیمارستان ها می کند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۵:۴۳    
کره شمالی امروز (جمعه) فردی را به اتهام جاسوسی برای کره جنوبی بازداشت کرد و مدعی شد که وی قصد داشته به منظور ربودن کودکان وارد کره شمالی شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۵:۴۰    
حسین علیزاده گفت: وقتی حرف از نحیف بودن موسیقی ایرانی می زنیم و آن را تکرار می کنیم، باورش می کنیم. قرن هاست که این موسیقی خودش را حفظ کرده و کاش دیگر این کلمه را درباره موسیقی به کار نبریم.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۵:۳۷    
پرواز یک پهپاد کوچک در پارلمان اوکراین توسط یکی از نمایندگان حزب مخالف دولت جلسه رای گیری را بر هم زد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۵:۳۷    
خطیب جمعه شیراز با اشاره به شرایط و قواعد سبک زندگی اسلامی در نگاه قرآن و ائمه معصومین، داشتن مسئولیت در مقابل نعمات خداوندی را یکی از این اصول برشمرد و دریافت حقوق های نجومی از سوی برخی را نشانه ای ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۵:۳۶    
ترحیم مهدیه الهی قمشه ای برپا شد حسین الهی قمشه ای از خواهرش گفت
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۵:۳۶    
معاون رئیس جمهور در پیامی، ثبت جهانی قنات های ایرانی ازسوی سازمان یونسکو را تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۵:۳۴    
امام جمعه موقت رشت گفت: اگر نهی از منکر نکنیم و فساد در جامعه رواج پیدا کند، کسی امر به معروف را جدی نمی گیرد و نهی از منکر خنده دار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۵:۳۴    
وزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد که نیروی هوایی این کشور در سوریه تنها تروریست های وابسته به داعش و جبهة النصرة را هدف قرار می دهد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۵:۲۵    
رضا درمیشیان در پی حاشیه های به وجودآمده درباره پرونده پزشکی عباس کیارستمی و اظهارات داریوش مهرجویی در این باره، متنی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۵:۲۳    
امام جمعه موقت شهرستان گرگان گفت: هدف دشمنان و مستکبران از جنگ در کشورهای سوریه و عراق و غیره، این است که می خواهند تروریست ها را در مرزهای ایران مستقر کنند و به کشور ما ضربه وارد کنند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۵:۲۳    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور، ضمن اشاره به تداوم وزش باد و گرد وخاک در شرق کشور، از پیش بینی این شرایط برای استان های مرکزی کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۵:۲۲    
یک فرمانده ارشد آمریکایی اعلام کرد که ارتش این کشور در حال بررسی افزایش حضور خود در یمن به منظور مقابله با القاعده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۵:۲۲    
محققان دانشگاه "وندربیلت" می گویند، هرچند شنا ورزش بسیار مفرحی در تابستان محسوب می شود، اما باید احتیاط های لازم در رابطه با آلودگی های آبی را پیش از شنا در نظر گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۵:۲۱    
دیوید کامرون از "ترزا می"، نخست وزیر جدید انگلیس خواست که تا حد امکان رابطه نزدیک این کشور با اتحادیه اروپا را حفظ کند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۵:۱۷    
مسئول روابط عمومی معاونت اجرایی در مورد سفر معاون اجرایی رییس جمهور به کرمانشاه یک روز قبل از رئیس جمهور توضیحاتی ارایه کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۵:۱۵    
امام جمعه مشهد گفت: مسأله عفاف و حجاب مسأله ای است که لبه تیغ تیز دشمن بر پیکره دین و اسلام از این نقطه آغاز شد و مجموعه تهاجم به ارزش های دینی ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۵:۰۸    
امام جمعه تبریز با بیان اینکه دریافت حقوق های نامتعارف در بین مسوولان، زمینه ساز به وجود آمدن اشرافی گری، فساد و مشکلات اجتماعی و فرهنگی در جامعه است ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۵:۰۷    
وزارت خارجه سوریه امروز (جمعه) اعلام کرد که دمشق درخواستی را مبنی بر بازپس گیری کرسی خود در اتحادیه عرب مطرح نکرده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۵:۰۶    
استاندار خراسان رضوی از حاج رجب محمدزاده جانباز 70 درصد جنگ تحمیلی که به علت عفونت ریه در بیمارستان امام حسین(ع) شهر مشهد مقدس بستری است، عیادت کرد و در جریان روند معالجات وی قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۵:۰۵    
چهلمین برنامه نقد تئاتر ، شنبه (26 تیر ماه) به نقد و بررسی نمایش راپورت های شبانه دکتر مصدق با حضور هوشنگ توکلی، رضا سرور، اصغر خلیلی و فرهاد آئیش اختصاص دارد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۵:۰۱    
امام جمعه بجنورد گفت: امروز محور شرارت در منطقه، عربستان است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۴:۵۸    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: روسای رژیم مسلمان کش سعودی منتظر سرنوشتی همانند صدام باشند، زیرا این سنت پرودگار متعال است که صالحان وارث زمین شوند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۴:۵۵    
یک مقام ارشد آموزشی در چین اعلام کرد که این کشور در نظر دارد به منظور حل مشکل کمبود مدرس در مناطق روستایی ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۴:۵۵    
نخستین بانک شیرمادر کشور با حضور مسئولان استانی و کشوری در بیمارستان الزهراء تبریز افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۴:۴۲    
در پی انتشار خبر معرفی کتاب اصیل آباد محمدرضا سرشار برای مطالعه کودکان و نوجوانان در ایام اوقات فراغت تابستان، در نمازجمعه های کشور به مناسبت روز ادبیات کودکان و نوجوانان ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۴:۳۵    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: بیش از 50 درصد از بازنشستگان، حداقل حقوق را دریافت می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۴:۳۲    
تیم ملی تنیس ایران با شکست ترکمنستان به عنوان تیم اول گروه خود راهی دور بعد شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۴:۲۷    
کنسرت احسان خواجه امیری که قرار بود پنج شنبه 24 تیر در بجنورد برگزار شود، به احترام شهدای مرزبان لغو شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۴:۲۷    
فدراسیون کشتی ترکیب تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی براری حضور در رقابت های المپیک را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۴:۲۴    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قزوین تصریح کرد: با حضور دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور سه کارخانه جدید با کاربری های شیشه دارو، ایربگ خودرو و ورق گالوانیزه در قزوین افتتاح خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۴:۲۱    
دولت ونزوئلا اعلام کرد از یکشنبه مرز خود با کلمبیا را که بیش از یکسال است بسته شده، بازگشایی خواهد کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۴:۲۰    
فدراسیون کشتی ترکیب تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی براری حضور در رقابت های المپیک را اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۴:۱۷    
با ارایه گزارش ادواری حفاظتی شهر سوخته و مسجد جامع اصفهان، تدوین مدیریت جامع محوطه تاریخی شهر سوخته، به روز رسانی برنامه های اجرایی محوطه و زمان بندی برنامه ها و ارایه آن به کمیته میراث جهانی تا اول ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۴:۱۲    
محققان دانشگاه "مک مستر" به رهبری یک پژوهشگر ایرانی می گویند کودکان زیر هشت سال تأثیر بیشتری از تبلیغات می پذیرند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۴:۱۱    
خطیب نماز جمعه این هفته تهران گفت: آل سعود، آمریکا و امثال آنها امروز در سراسر جهان جنایت می کنند، اما نام جنایت هایشان را دفاع از حق می گذارند. باید به آنها گفت که تروریست خود شما هستید.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۴:۰۲    
ژان پل بلموندو ، بازیگر فرانسوی و یرژی اسکولیموفسکی ، کارگردان لهستانی در هفتادوسومین دوره جشنواره فیلم ونیز، شیر طلای افتخاری دریافت می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۴:۰۲    
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مشارکت مردم با بهزیستی باید برای تحقق اهداف این اداره کل در حمایت از مددجویان بیشتر شده و این مشارکت ها ساماندهی شوند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۴:۰۱    
پیتر استرهازی نویسنده پست مدرن مجارستانی که از چهره های ادبی مشهور شمرده می شود، درگذشت.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۳:۵۴    
کاخ سفید اعلام کرد، اوباما و همتای مکزیکی او قرار است هفته آینده در واشنگتن دیدار و گفت وگو کنند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۳:۴۶    
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران حادثه جنایتکارانه تروریستی در نیس فرانسه را به شدت محکوم کرد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۳:۴۲    
شرکت "چنگدو دوجی" در چین از بیل هوشمندی رونمایی کرد که می تواند علاوه بر کندن گودال در زمین، چوب بشکند، آتش روشن کند، به عنوان چراغ قوه استفاده شود و حتی تلفن همراه را نیز شارژ کند.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۳:۴۰    
اوباما در بیانیه ای به مناسبت سالگرد برجام با اشاره به این که هنوز اختلافات جدی میان آمریکا و ایران باقی مانده تاکید کرد: برجام جهان را امن تر کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۳:۳۹    
مدیر عامل بورس آثل معتقد است بازار آتی ارز می تواند ابزار مناسبی برای سرمایه گذاران خارجی در جهت پوشش نوسان نرخ ارز باشد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۳:۳۹    
پرونده ی قنات های ایرانی به فهرست میراث تاریخی - فرهنگی یونسکو اضافه شد.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۳:۳۴    
وزیر خزانه داری آمریکا در پیامی به مناسبت سالگرد توافق هسته ای برجام؛ این توافق را باعث امن تر شدن جهان دانست.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۳:۳۳    
در پی حمله شهر نیس فرانسه، نخست وزیر این کشور سه روز عزای عمومی اعلام کرد و پرچم های فرانسه از امروز نیمه افراشته خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۳:۲۶    
شبکه خبری سی. ان. ان ترکیه و سایر رسانه های محلی این کشور اعلام کردند که ترکیه یک روز پس آنکه فرانسه به دلایل امنیتی نمایندگی های دیپلماتیک خود در استانبول و آنکارا را تعطیل کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۴/۲۵ - ۱۳:۲۰    
به نقل از خبرگزاری فرانسه، پلیس می گوید کامیون عامل حمله شهر نیس چند روز قبل در منطقه "پروانس آلپ کت دازور" در جنوب شرقی فرانسه اجاره شده بود ...