دوشنبه ۰۴ تیرساعت ۱۸:۰۸Jun 2018 25
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 2 دی 1395 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 خرداد 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آذر 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 بهمن 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 دی 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 دی 1395 
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۳:۵۷    
رییس رسانه ملی گفت: ما در حال تبدیل شدن به یک قدرت بزرگ نه تنها در سطح منطقه بلکه در سطح جهانی هستیم و باید در حوزه رسانه نیز به یک قدرت جهانی برسیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۳:۴۶    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه هنوز نبرد پایان نیافته است، گفت: ما و صدا و سیما هم سنگرانی هستیم که امروز در حلب فریاد مسلمانان را به گوش عالمیان می رسانیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۳:۳۱    
معاون عربی و آفریقا وزارت امور خارجه که در چارچوب دیدار منطقه ای به بیروت سفر کرده است، در آغاز به کار سعد حریری به عنوان نخست وزیر جدید لبنان با او دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۱:۴۷    
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه رشد اقتصادی اثر اشتغالی خود را خواهد داشت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۴۲    
وزیر کشور گفت: دموکراسی در حضور مردم پای صندوق رأی خلاصه نمی شود بلکه به معنی حضور و مشارکت مردم در تمامی امور است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۳۰    
قرعه کشی سوپر لیگ کاراته بانوان امروز پنج شنبه برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۲۲    
ارتش سوریه بیانیه ای درباره کامل شدن پیروزی در حلب و خروج همه تروریست ها از این شهر صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۲۰    
14 نفر از اعضای یک خانواده در شهرستان فهرج در شرق استان کرمان توسط داماد خانواده کشته و زخمی شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۱۶    
مشاور وزیر و رییس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت با اشاره به هزینه پایین درمان بیماران در بیمارستان های دولتی با اجرای طرح تحول سلامت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۱۶    
ارتش سوریه بیانیه ای درباره کامل شدن پیروزی در حلب و خروج همه تروریست ها از این شهر صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۰۹    
نایب رییس کمیسیون شوراهای مجلس گفت: در دهه چهارم انقلاب قرار داریم اما هنوز در برآورده کردن عدالت اجتماعی و دادخواهی از محرومان دچار لکنت هستیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۲:۰۲    
امشب(2 دی) با حضور وزیر کشور، شورای اداری استان هرمزگان با رویکرد اقتصاد مقاومتی در سالن غدیر فرمانداری بندرعباس برگزار شد. / عکس:مصطفی چشم براه
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۱:۳۳    
سومین دفتر مجمع نمایندگان استان تهران در لواسان افتتاح شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۱:۱۵    
وزیربهداشت، از عدم اشاره به مدیریت واحد منابع در حوزه سلامت در برنامه ششم توسعه انتقاد کرد و گفت: این موضوع در برنامه ششم هم اتفاق نیفتاد و گرفتار سیاسی کاری و رودربایستی شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۱:۰۹    
نشست وزیر کشور باشهرداران،دهیاران و شورهای اسلامی شهر و روستاهای استان هرمزگان/.عکس: امیرحسین خورگویی
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۰:۵۶    
السد در شبی که مرتضی پورعلی گنجی با کارت قرمز داور از بازی اخراج شد برابر الجیش متوقف شد و صدر جدول رده بندی را از دست داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۰:۵۳    
یک پژوهشگر موسیقی نواحی سیستان و بلوچستان از در گذشت علی محمد بلوچ معروف به علیوک یکی از پیشکسوتان موسیقی بلوچستان بر اثر عارضه قلبی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۰:۳۴    
مسابقه بزرگ سیمولتانه، مسابقه بزرگ شطرنج با حضور احسان قائم مقامی، استاد بزرگ شطرنج ایران و کاپیتان تیم ملی در سمتنان برگزار شد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۰:۲۸    
نوشاد عالمیان با شکست برادرش قهرمان جایزه بزرگ تنیس روی میز لار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۰:۲۴    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: امروز روزگار تک صدایی گذشته و صدا و سیما باید زبان همه ملت ایران با اقوام، احزاب و میل های مختلف سیاسی و دینی در سراسر کشور باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۰:۱۰    
در روز نخست تورونمنت آگالاروف آذربایجان دو پیروزی و یک شکست برای بوکسورهای ایران به دست آمد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۲۰:۰۴    
نفرات برتر چهار وزن نخست رقابت های عمومی کشتی فرنگی بزرگسالان کشور مشخص شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۹:۵۵    
شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران که مذاکرات خود برای خرید هواپیما از شرکت فرانسوی ایرباس را از چند ماه قبل آغاز کرده بود سرانجام عصر امروز قرارداد نهایی خرید 100 فروند هواپیما را با این شرکت به ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۹:۱۱    
روابط عمومی کمیته امداد با صدور اطلاعیه ای در خصوص برداشت غیر واقعی برخی رسانه ها از صحبت های رئیس کمیته امداد توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۵۲    
اعضای کمپین حمایت از قربانیان مین از وزیر بهداشت برای مساعدت در درمان سرباز مریوانی قربانی مین درخواست کمک کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۸    
نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی گفت: کثرت قوانین یک ایراد اساسی در قانونگذاری کشور است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۴۵    
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار بزرگان اهل سنت استان بوشهر، تأکید بر وحدت را سیاست اصلی نظام خواند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۳۹    
صبح امروز پنجشنبه 2 دی نخستین همایش ملی صدف کوثر به منظور تجلیل از شخصیت ام المومنین حضرت خدیجه کبری با سخنرانی آیت الله مکارم شیرازی و آیت الله جوادی آملی در سالن قدس مجتمع آموزش عالی امام خمینی قم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۳۹    
در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان مرکزی در خصوص طرح جامع کلانشهر اراک بحث و تبادل نظر و مقرر شد این طرح در جلسه آینده این شورا نیز مورد بررسی قرار گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۳۸    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان گفت:این استان 9000 جانباز را تقدیم انقلاب کرده است که از این تعداد، 192نفر جانباز بالای 70 درصد هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۳۳    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل گفت: طرح توسعه اشتغال پایدار(تکاپو) تبیین می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۳۱    
انتقادهای تند وزیر بهداشت از بیمه ها و وزارت رفاه، تخصیص 10 میلیارد تومان برای آنفلوآنزای حاد پرندگان، مناسب سازی ناوگان حمل و نقل معلولان و جانبازان با خرید 50 ون ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۲۷    
سرپرست راه شهرسازی استان اردبیل گفت: با هدف احیا و بهسازی بافت های فرسوده و تاریخی در شهرستان اردبیل برای 1500 واحد تسهیلات بانکی پرداخت می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۲۳    
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اظهار کرد: کشورهای حاشیه خلیج فارس یکی از منابع مهم ورود گردشگر به کشور ما بودند که با تحولات رخ داده در یک سال اخیر در روابط مان با این ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۲۳    
مدیر روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی با اشاره به این که هوای تبریز با پدیده وارونگی دما (اینورژن) مواجه شده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۲۱    
معاون عربی و آفریقا وزارت امور خارجه ،در چارچوب سفر منطقه ای به دو کشور سوریه و لبنان، عصر امروز پنجشنبه از دمشق وارد بیروت شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۱۸    
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: کار خوب قرارگاه سازندگی این است که از امکانات پیمانکاران و کارخانجات داخلی در اجرای پروژه های عمرانی استفاده می کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۱۸    
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی از شناسایی و جذب 39 هزار نفر بی سواد در استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۱۳    
استاندار کردستان گفت: عزت نفسی جانبازان نشان از عمل خالصانه آنها و تقدیم همه زندگی برای دفاع از نظام ،کشور و مردم خود دارد که در این راستا مرتفع کردن مشکلات آنها وظیفه سنگین بردوش مسئولان است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۰۹    
فرماندار رودبار جنوب از نیاز این شهرستان به افزایش سهمیه در حمایت از خانواده های متقاضی پشت نوبت خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۰۷    
مشاور رئیس سازمان خصوصی سازی می گوید شرکت توسعه اعتماد مبین دادخواستی داده که عملیات اجرایی فسخ قرارداد واگذاری بلوک 50 درصد به علاوه یک سهم مخابرات به این شرکت موقتا متوقف شود که در این مورد هیات ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۰۵    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با انتقاد از فشارهای سیاسی و رسانه ای به بهانه موضوع ترافیک گفت: ترافیک در تهران مسئله ای با قدمت بیش از نیم قرن است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۰۵    
معاون رییس جمهور در دیدار با مقامات گردشگری ارمنستان، به بررسی چالش های گردشگری دو کشور و دلایل سفر اندک مردم ارمنستان به ایران پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۸:۰۳    
مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان البرز گفت: عملیات برداشت گل کلم از اراضی کشاورزی تحت پوشش این شهرستان به پایان رسید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۵۹    
معاون عربی و آفریقا وزارت امور خارجه که در چارچوب رایزنیهای مستمر ایران و سوریه و نشست کمیته سیاسی مشترک ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۵۹    
مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: ماموران یگان حفاظت محیط زیست استان موفق به شناسایی و دستگیری پنج نفر شکارچی غیر مجاز در ارتفاعات کوه سالداران شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۵۸    
نیم فصل دوم لیگ برتر فوتسال با توقف صدرنشین و پیروزی گیتی پسند و تاسیسات دریایی آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۵۷    
سخنگوی اورژانس بابل، گفت: بر اثر سقوط تیربرق بر روی راننده جرثقیل در جاده گنج افروز روستای سید کلا بابلکنار بابل یک نفر کشته شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۵۳    
فرماندار مریوان از واژگونی یک دستگاه تانکر حامل سوخت در نزدیکی دریاچه زریوار خبر داد و گفت: اقدامات لازم جهت جلوگیری از نشت سوخت به داخل دریاچه انجام شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۵۰    
سرپرست پلیس راه مازندران از برقراری محدودیت های ترافیکی در محورهای استان خبرداد و گفت: با کاهش دمای هوا جاده های مازندران لغزنده می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۴۸    
از هفته هشتم لیگ برتر هندبال امروز (پنج شنبه 2 دی) یک دیدار برگزار شد و شهرداری کاشان پیروز این بازی بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۴۷    
معاون عربی و آفریقا وزارت امور خارجه، که در چارچوب سفر منطقه ای به دمشق سفر کرده است، در دیدار با رییس جمهور سوریه گزارشی از آخرین تحرکات دیپلماتیک جاری از جمله نشست سه جانبه ایران ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۴۷    
مدیرکل فرهنگی، هنری و اردویی وزارت آموزش و پرورش گفت: در پرسش مهر 16 رئیس جمهور سه میلیون و 200 هزار نفر شرکت کردند که 250 نفر در رشته های مختلف برگزیده شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۴۶    
متخصصان کشورمان درصدد طراحی و ساخت نمونه آزمایشگاهی مینی فلومتر الکترومغناطیسی مورد نیاز صنایع نفت و پتروشیمی هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۴۶    
هفته سوم لیگ برتر وزنه برداری به میزبانی تیم مناطق نفت خیز جنوب دراهواز در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۴۳    
وزیر کشور گفت: هرمزگان در انواع سرقت و قتل نسبت به گذشته بسیار کاهش داشته است که حاصل تلاش شبانه روزی زحمتکشان نیروی انتظامی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۳۷    
دبیر مجمع مشورتی توسعه استان ها، هدف از ایجاد این تشکل در کل کشور را استفاده از تمام ظرفیت ها برای توسعه پایدار دانست و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۳۳    
رییس دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم اجرای رسمی طرح بزرگ مفاخر و مشاهیر اسلامی و ایرانی (با رویکرد فرهنگی و پژوهشی) و اولین دوره اعطای جایزه باستانی پاریزی گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۲۶    
دورهمی تا ماه آینده، یک روز در هفته پخش می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۲۲    
معاون فرهنگی قوه قضائیه گفت: بزرگترین ناهنجاری کشور،قانون گریزی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۲۲    
تورنمنت بین المللی بوکس جوانان "آگالاروف" از امروز (پنجشنبه) در شهر باکو جمهوری آذربایجان آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۱۸    
مدیر روابط عمومی موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران درگذشت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۱۵    
رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک با اشاره به کنفرانس مسکو گفت: تدبیر و درک مشترک ایران، روسیه و ترکیه در مساله سوریه و کنار هم جمع شدن در مسکو، آثار بسیار خوبی در منطقه و انعکاس مثبتی در دنیا دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۱۳    
دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه در نشستی خبری به تشریح آخرین وضعیت پرونده گلیم و گبه کرمانشاه پرداخت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۱۲    
کیهان نوشت: صداوسیما باز هم به طور رایگان برای فیلم اصغر فرهادی تبلیغ کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۱۱    
تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) گفت: شناساندن و معرفت یافتن بانوان طلبه نسبت به حضرت فاطمه معصومه (س)، ضمن معرفی الگویی کامل، منشأ تحولات بزرگ در جامعه خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۱۰    
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 50 درصد اشتغال کشور در بخش خدمات است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۰۶    
وزیر امور اقتصادی و دارایی دولت یازدهم با انتقاد از عدم همراهی بانک های خصوصی در طرح های اقتصاد مقاومتی گفت: دولت ابزاری برای اعمال بر این بانک ها که عمدتا به نهادهای انقلابی و عمومی وابسته اند ندارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۰۵    
استاد تفسیر حوزه علمیه با بیان این که اقتصاد ربوی اقتصاد جاهلی است، تاکید کرد: حضرت خدیجه (س) فرهنگ عقلانیت را در جامعه جاهلی پیاده کرد، زیرا با اقتصاد ربوی رایج مبارزه کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۷:۰۳    
رییس مجلس شورای اسلامی با همراهی سردار عبداللهی فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء از نمایشگاهی با عنوان اقتدار سپاه در عرصه سازندگی بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۵۹    
معاون حقوقی رییس جمهور با اشاره به اینکه شرط عقل و انصاف است که مفاخر کشور را در گنجینه دل خود جا داده و از آنها پاسداری کنیم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۵۷    
عکاسان برگزیده چهارمین مسابقه عکس صنعت تاسیسات در مراسمی با حضور حجت الاسلام دهقان - مشاور استاندار فارس -، مهندس روشن شاد - رییس نظام مهندسی استان فارس -، اساتید دانشگاه ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۵۷    
وزیر نیروی کشورمان با وزیر زیرساخت های انرژی و منابع طبیعی جمهوری ارمنستان در ایروان دیدار و در خصوص توسعه روابط دوجانبه گفت وگو و تبادل نظر کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۵۶    
چرا یک کار خوب و انسانی را نیمه تمام رها کردیم؟ آن همه شور و اشتیاق چرا این همه زود در بسیاری از شهرها فرونشست؟ به دیوار اگر اعتقاد نداریم، به مهربانی که هنوز باور داریم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۴۸    
بازدید وزیر کشور از نمایشگاه کشفیات نیروی انتظامی در بندرعباس . / عکس:مصطفی چشم براه بازدید وزیر کشور از نمایشگاه کشفیات نیروی انتظامی در بندرعباس . / عکس:مصطفی چشم براه
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۴۶    
رییس جمهوری اسلامی ایران پنجشنبه شب به وقت محلی به دعوت رسمی رییس جمهوری قزقیزستان وارد بیشکک پایتخت این کشور شد و در فرودگاه مورد استقبال رسمی "الماس بیگ آتامبایف" رییس جمهوری قرقیزستان قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۴۵    
وزارت کشور تونس می گوید، توانسته یک گروهک تروریستی متشکل از پنج عضو را شناسایی و منهدم کند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۴۲    
در پی صدور حکم جلب معاون اول رئیس جمهوری افغانستان به اتهام ضرب و شتم و آزار جنسی یکی از مخالفان سیاسی، دفتر عبدالرشید دوستم به این حکم اعتراض کرده و آن را غیرقانونی خواند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۳۷    
اولین روز مرحله دوم چهاردهمین دوره مسابقه های شنا، جام باشگاه های کشور از صبح امروز پیگیری شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۳۱    
در ششمین روز هفته آخرین رده بندی فیفا در سال 2016 انجام شد و تیم ملی فوتبال ایران باز هم به عنوان بهترین تیم آسیا انتخاب شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۲۹    
وزیر امور خارجه چین امروز (پنجشنبه) تاکید کرد: روابط چین آمریکا با ابهامات جدیدی رو به روست اما با احترام به منافع اصلی می توان این روابط را همچنان با ثبات نگه داشت و تنها خواست یک نفر نمی تواند مانع ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۲۸    
تلویزیون برای تعطیلات آخر هفته تعدادی فیلم سینمایی را برای پخش از شبکه های مختلف تدارک دیده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۲۷    
گردنش را به زن آرایشگر نشان می دهد. با یک نگاه می توان فهمید که طرحی که روی بدنش توسط آرایشگر کشیده شده کج و معوج شده و به شدت ورم کرده است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۱۸    
مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین از فعالیت 530 معلم ورزش در مدارس استان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۱۶    
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان جنوبی گفت: ساخت خانه جوان تا پایان امسال از جمله برنامه ابلاغی از سوی وزرات ورزش و جوانان به استان ها است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۱۵    
مدیرکل تامین مسکن و ساماندهی گلزار شهدا بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت:با توجه به اینکه تسهیلات وام بانکی مسکن ایثارگران برخلاف سال های گذشته که در قانون بودجه مندرج بود از طریق هیأت دولت به تصویب ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۱۴    
استاندار خوزستان با بیان این که آیت الله جمی نماد اقتدار، بزرگی، صلابت و ایستادگی مردم آبادان در برابر دشمنان میهن و اسلام عزیز است، گفت: بزرگداشت آیت الله جمی ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۱۴    
رئیس سابق ستاد کل ارتش آمریکا تاکید کرد: واشنگتن باید در مبارزات جهانی علیه ترور سردمدار و پیشقراول باشد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۱۳    
مقامات بحرینی نبیل رجب، فعال حقوق بشر این کشور را به اتهام "انتشار اخبار دروغ و توهین آمیز" تحت بازجویی قرار دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۱۲    
معاون وزیر نفت با بیان این که کونوا دعاة الناس بغیر ألسنتکم مصداق عینی عملکرد مرحوم جمی بود، گفت: اغراق نیست اگر بگوییم استقامت آبادان مرهون باور و استقامت مرحوم جمی در این شهر بود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۰۶    
18 دی ماه جشن خودکفایی 120 هزار مددجو با حضور رئیس جمهور برگزار می شود و این افراد با افتخار از بدنه کمیته امداد جدا می شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۰۲    
.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۰۲    
رییس گروه داوری علم و فناوری نانو جایزه مصطفی (ص)، ایجاد بنیاد علم و فناوری مصطفی(ص) و اجرای طرح ایده تحقیقات متمرکز با نتایج عملی برای جامعه را دو اقدام در دستور کار این جایزه نام برد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۶:۰۱    
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۵۹    
سفیر کشورمان در آنکارا با حضور در سفارت روسیه در دفتری که برای گرامی داشت سفیر فقید این کشور گشوده شده است یادبودی نوشت و با خانواده او ابراز همدردی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۵۷    
دبیر علمی همایش بزرگداشت حضرت خدیجه (س) از دریافت 180 اثر از سوی دبیرخانه این همایش و همچنین نامگذاری بلواری در شهر مقدس قم به نام آن بانوی گرامی خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۵۵    
استفان دی میستورا با اعلام اینکه اولویت اصلی برای سازمان ملل در سوریه خروج اهالی حلب است، گفت احتمال دارد که ادلب نیز به حلب دیگری تبدیل شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۲ - ۱۵:۵۵    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور پیامی درگذشت آیت الله حاج شیخ محمد واعظ زاده خراسانی را تسلیت گفت.