شنبه ۰۲ تیرساعت ۱۰:۴۲Jun 2018 23
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 8 تیر 1396 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 اردیبهشت 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آذر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 بهمن 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1396 
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۱ - ۱۶:۵۳    
مدیرعامل شرکت صنایع کوچک و شهرک صنعتی ایران از راه اندازی 36 هزار واحد صنعتی و معدنی در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۵:۴۲    
مدیر جهاد کشاورزی بروجرد معتقد است: درسال زراعی جاری به دلیل پراکندگی نامناسب بارش ها در فصل پاییز و کامل نبودن بارندگی در اردیبهشت شاهد کاهش تولید محصول گندم دراین شهرستان خواهیم بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۵:۳۲    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان از تولید سالانه 1.5 میلیون اصله نهال بومی در نهالستان بام استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۵:۱۴    
مدیرکل امور استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ایجاد آرامش در فضای فرهنگی و هنری کشور را از مهمترین سیاست های این وزارتخانه در دولت تدبیر و امید عنوان کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۴:۱۳    
فرمانده انتظامی رودبار از کشف بیش از پنج هزار عدد قرص غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۳:۱۰    
معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: 11 روستای استان با بحران آب روبرو هستند که از طریق تانکرهای سیار آب رسانی به آن ها صورت می گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۱۱:۳۸    
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان کوهدشت از کشف محموله 25 تنی ماهی ماکرل منجمد توسط کارشناسان این شبکه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۰۹:۲۳    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: طرح راهداری تابستانه، امسال در 31 محور اصلی و شریانی استان به طول 3500 کیلومتر اجرا شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۰۹:۱۱    
فرمانده انتظامی خراسان شمالی از دستگیری کلاهبردار حرفه ای با یک میلیارد و 460 میلیون ریال کلاهبرداری در استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۰ - ۰۹:۰۸    
رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: استان سیستان و بلوجستان در حال حاضر استان صنعتی نیست اما در حال پیش روی به سمت صنعتی شده است و هم اکنون 25 هزار شغل در بخش صنعت وجود دارد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۷:۳۸    
صادق زیباکلام در تحلیلی از تفاوت میان شهید بهشتی و حسن روحانی گفت: یک تفاوت عمده و جدی میان شهید بهشتی و آقای روحانی وجود دارد و آن این است که در آن مقطع آن ادبیات یک مقدار زیادی توانسته بود مخاطبانی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۴:۴۲    
هفته اول پنجمین دوره لیگ آب های آرام آقایان با صدرنشینی باشگاه ملوان نداجا آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۴:۰۰    
مدیرکل سازمان منع سلاح های شیمیایی مستقر در لاهه در آستانه سفر به جمهوری اسلامی ایران و هم زمان با سی امین سالگرد حمله به سردشت با سلاح های شیمیایی، پیامی را صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۳:۴۰    
یکی از شرکت های هواپیمایی ایرانی موفق شد با کسب مجوز TCO پس از 60 سال نخستین خط پروازی مستقیم بین تهران و بروکسل را برقرار کند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۳:۳۶    
مراسم افتتاحیه نمایش کودک و نوجوان "آقا قلی حاکم شهر بغلی" با حضور جمعی از کارگردانان عرصه کودک و نوجوان درسالن آمفی تئاتر فرهنگسرای کوثر برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۲:۵۹    
یک هفته از آغاز ثبت نام پژو 2008 ایران خودرو می گذرد اما به دلیل ذکر نشدن قیمت این خودرو در زمان پیش خرید گمانه های زیادی در مورد قیمت این محصول تازه وارد ایران خودرو مطرح شد اما به راستی این نوبرانه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۲:۴۶    
الکسی پوشکوف، سناتور روسیه استقرار ناوها و هواپیماهای آمریکا را برای حمله به سوریه دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۲:۳۴    
دونالد ترامپ در 6 آوریل 2017 دستور شلیک موشک های توماهاوک (Tomahawk) به پایگاه هوایی الشعیرات سوریه را صادر کرد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۲:۰۶    
متخصصان علوم پزشکی در کانادا از ساخت سوند جدیدی خبر دادند که می تواند در جریان عمل جراحی تمامی سلول های سرطانی اطراف خود را کشف کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۱:۴۸    
اینک پروانه ها دوباره در شهر اصفهان به پرواز در آمدند، اینجا کوچولوهای اصفهان گرد هم آمده اند تا با دستان خود آغاز کنند آنچه را که رنگ و بوی خودشان را دارد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۱۰:۳۰    
هشتاد و هشتمین شماره ی خط حزب الله با سخن هفته ای با عنوان سه دیدار مهم درباره لزوم بازخوانی سه دیدار مهم رهبر انقلاب برای درک بهتر گفتمان منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۰۹:۵۹    
یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: این دیدگاهی که خود را برتر، متدین تر و انقلابی و اصیل می دانید و دیگران را منحرف، این دیدگاه ربطی به تعالیم اسلام و خط امام ندارد، این یک بهره برداری فرصت طلبانه است ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۰۹:۵۹    
معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با تصویب دولت امسال 300 هزار میلیارد ریال در قالب تسهیلات به واحدهای نیمه فعال و غیر فعال در سطح کشور اختصاص یافت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۰۹:۵۳    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست چگنی از دستگیری متخلفین زنده گیری سُهره به وسیله تور در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۰۸:۳۱    
نماینده مردم اردکان و عضو هیات امنای دانشگاه یزد گفت: دانشگاه باید علاوه بر تولید علم و پژوهش، به مسائل اجتماعی و فرهنگی نیز بها دهد و خود را آمیخته با جریان اجتماعی بداند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۰۵:۵۰    
وزیر امور خارجه کشورمان بامداد روز جمعه بار دیگر به اجرای فرمان نژادپرستانه ترامپ در ممنوعیت ورود اتباع 6 کشور از جمله ایران به آمریکا واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۰۵:۱۹    
وزیر امور خارجه کشورمان، پس از اتمام دیدار با وزیر خارجه فرانسه، در ضیافت شام جمعی از متفکران و تحلیلگران بنام و سر مقاله نویسان و اصحاب رسانه و قلم فرانسه شرکت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۰۳:۴۱    
فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود از کشف پرونده آدم ربایی استان همدان که یک مرد جوان، دختر 19 ساله ای را ربوده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۰۰:۵۷    
ملی پوشان اسنوکر کشورمان امروز پنجشنبه هشتم تیرماه در نخستین روز رقابت های اسنوکر قهرمانی آسیا موفق به کسب پنج پیروزی و دو شکست شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۰۰:۰۷    
وزیر امور خارجه قطر گفت: موضع ما در قبال رابطه با ایران روشن است آنها همسایه ما هستند و ما باید روابط مثبتی با آنها داشته باشیم.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۹ - ۰۰:۰۰    
مسئول فوریت های پزشکی شهرستان خاش گفت: بر اثر واژگونی خودروی تیبا در محور خاش به ایرانشهر دو نفر کشته و مجروح شدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۲۳:۴۱    
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل ضمن تبریک سقوط داعش در موصل به دولت و ملت عراق گفت که ایران تا تضمین امنیت کامل منطقه در کنار عراق می ماند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۲۳:۳۶    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: تحریم مسئولان سپاه از سوی آمریکا چه نتیجه ای داشته ، این ها اموال زیادی در ایران ندارند چه رسد به آمریکا که بخواهد اموال مسئولان سپاه را مصادره کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۲۳:۲۶    
وزیر امور خارجه کشورمان عصر پنجشنبه با آقای ژرژ لارشه، رئیس مجلس سنای فرانسه دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۲۳:۲۳    
وزیر امور خارجه کشورمان که از روز پنچ شنبه به پاریس سفر کرده است با " ژان ایوز لو" دریان همتای فرانسوی خود دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۲۳:۱۲    
رسول آقچه لی با کسب 25 امتیاز به عنوان امتیازآورترین بازیکن دیدار ایران با آرژانتین معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۲۲:۳۹    
بنابر اعلام وزارت خارجه قزاقستان هفته آینده نشست آستانه میان ایران، روسیه و ترکیه برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۲۲:۲۸    
رییس هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه دانشگاه برای ثبت نام از دانشجویان کارشناسی ارشد نیاز به اجازه جایی ندارد، گفت: اجازه این کار را قبلا قانون صادر کرده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۲۲:۰۱    
دادستان های فدرال آمریکا پس از 9 سال تلاش برای تصاحب ساختمان 36 طبقه بنیاد علوی در منهتن نیویورک با این ادعا که این بنیاد خیریه با ایران ارتباط داشته است، سرانجام در دادگاه پیروزشدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۲۱:۵۰    
مراسم قرعه کشی و گروه بندی رقابت های بین المللی کشتی فرنگی نوجوانان جام یادگار امام (ره) بعد از ظهر امروز (پنج شنبه) در شهر قم برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۲۱:۳۴    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از مصدومیت دو تن در پی وقوع انفجار در یک ساختمان 3 طبقه مسکونی در منطقه خاوران خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۲۱:۰۶    
سی وششمین سالگرد شهدای واقعه هفتم تیر در حوزه علمیه امام حسن مجتبی(ع) لواسان با حضور جمعی از مسوولان کشوری و لشگری برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۲۰:۴۴    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به شرایط آتی آسیا و مختصات اروپا اجلاس اوراسیا می تواند برای کشورهای منطقه آسیا پشتوانه مناسبی برای توسعه باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۲۰:۳۶    
تیم های ملی تنیس روی میز نوجوانان دختر و جوانان پسر به جمع هشت تیم برتر قهرمانی آسیا راه یافتند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۲۰:۲۶    
یکی از متعصب ترین افراد نسبت به این شبکه هستم، تعصبی که به رادیو ورزش دارم فکر نمی کنم هیچ کسی داشته باشد .
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۲۰:۱۶    
شاگردان علی نظرمحمدی موفق شدند در دومین دیدار دوستانه خود مقابل پیکان به برتری برسند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۷:۲۶    
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: از ابتدای سال 96 تاکنون بیش از 10 هزارکیلوگرم مواد مخدر توسط پلیس در فارس کشف و 1860 قاچاقچی، خرده فروش و معتاد دستگیر شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۷:۲۵    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه برنامه های گسترده ای در سال جاری در حوزه قرآن و عترت تدارک دیده ایم، گفت: امید است این برنامه ها تا پایان سال جاری محقق شوند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۷:۲۲    
مدیرکل استاندارد استان فارس از راه اندازی گشت های نظارت بر تهیه و توزیع مصالح ساختمانی استاندارد با همکاری نظام مهندسی و سازمان صنعت، معدن و تجارت فارس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۶:۱۸    
فرمانده نیروی انتظامی گفت:طرح تجمیع مراکز 110 در 5 استان کشور اجرایی شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۷:۰۹    
فرمانده نیروی انتظامی بر مسئول سازی و تعیین سهم دستگاه ها در طرح دریا تاکید کرد و گفت: حفظ هوشیاری و آمادگی از ضروریات است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۶:۰۸    
معاون نخست وزیر ترکیه امروز (پنجشنبه) اعلام کرد: آنکارا هرگونه تیراندازی مرزی از جانب نیروهای یگان های مدافع خلق در سوریه را تلافی خواهد کرد و در مواجهه با فعالیت های ضد ترکیه ای گروه های تروریستی ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۷:۰۲    
استاندار گیلان گفت: احیای تالاب انزلی مهمترین محل تکثیر و زاد و ولد ماهیان دریای خزر را تضمین می کند و باعث ایجاد هزاران فرصت شغلی می شود لذا انتظار می رود همانند احیای دریاچه ارومیه ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۶:۵۴    
در بخش آزاد رقابت های جایزه بزرگ آلیش قرقیزستان، زهرا یزدانی به مدال طلا و لیلا سالاروند به مدال نقره رسیدند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۶:۵۴    
رئیس جمهور جدید کره جنوبی که در نخستین سفر برون مرزی اش از زمان روی کارآمدن به واشنگتن سفر کرده، متعهد شد تا در برابر کره شمالی با جدیت در کنار همتای آمریکایی اش بایستد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۶:۴۳    
استرالیا و آمریکا امروز (پنجشنبه) بزرگترین مانور نظامی مشترک خود را با هدف دادن پیامی به متحدان و دشمنان بالقوه خود از جمله چین آغاز کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۶:۴۰    
دو سال پس از کاهش عملیات های نظامی ناتو در افغانستان این ائتلاف نظامی در حال حاضر با اعزام نیروهای بیشتر به افغانستان برای کمک به آموزش و همکاری با نیروهای امنیتی افغان موافقت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۶:۳۶    
فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از پلمب یک واحد صنفی خبر داد که اقدام به توزیع مواد مخدر و قرص های روانگردان می کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۶:۳۲    
سیزدهمین نمایشگاه انفرادی نقاشی عادل یونسی با عنوان بنطاسیا از نهم تا 20 تیر در گالری ایرانشهر برپا خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۶:۳۱    
فرمانده انتظامی شهرستان کنگاور از دستگیری فردی خبر داد که با سلاح گرم قصد حمله به پدر همسر خود و قتل وی را داشت.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۶:۲۷    
به گزارش ایسنا منطقه گیلان،جلسه شورای اداری با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری و موضوع رویکرد اقتصاد مقاومتی در سالن الغدیر استانداری گیلان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۶:۲۶    
یک منبع در وزارت خارجه سوریه با بیان اینکه کشورش تهدیدهای آمریکا علیه دمشق را محکوم می کند، گفت: هرگونه حمله از سوی آمریکا علیه ارتش و مردم سوریه به نفع تروریست های داعش است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۶:۲۴    
رییس هیات فوتبال گیلان گفت: با دستور استاندار گیلان استانداردسازی ورزشگاه سردارجنگل رشت از 10 تیر آغاز می شود تا تیم سپیدرود بتواند از حریفانش در رشت میزبانی کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۶:۲۱    
کادرفنی اعزامی به مسابقات ارتش های جهان (سیزم) 2017 از سوی هیات تکواندو نیروهای مسلح معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۶:۲۰    
مدیرکل هواشناسی خوزستان با بیان این که امروز نیز همانند روز گذشته دمای هوای 51 و 52 درجه سانتی گراد را تجربه خواهیم کرد، گفت: روز گذشته اهواز گرم ترین شهر جهان بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۶:۱۸    
مسئول جشنواره و نمایشگاه عیدانه در وَلوپی سوادکوه از برگزاری نمایشگاه عیدانه به مدت ده روز در این منطقه خبرداد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۶:۱۸    
سفارت الجزایر در ایران اعلام کرد: به مناسبت پنجاه و پنجمین سالروز استقلال الجزایر، رویدادی فرهنگی با عنوان "نگاهی به سینمای الجزایر" در تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۶:۱۳    
وزیر امور خارجه قطر اعلام کرد، کشورش برای مذاکره درباره "مسائل مشروع" با کشورهای عربی برای پایان یک بحران منطقه ای آماده است اما فهرست ارائه شده از سوی این کشورها شامل درخواست هایی است که پذیرش آنها ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۶:۱۱    
نماینده دونالد ترامپ در ائتلاف ضد داعش با سفر به شمال سوریه با مخالفان سوری دیدار و تاکید کرد واشنگتن در بازسازی رقه مشارکت خواهد کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۶:۰۹    
"توافق ناکام برای پلاسکو"، "درخواست افزایش 20 درصدی قیمت روغن نباتی به سازمان حمایت"، " سه پیشنهاد بخش خصوصی صنعت کشتیرانی به نعمت زاده"، "سه میلیون مسافر شمال در راه سفر ریلی؟" ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۶:۰۸    
جامعه ایران با مشکلات فراوانی روبه رو است که خنده می تواند مُسکنی برای مشکلات مردم باشد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۶:۰۸    
سومین کاشی ماندگار ایران زمین بر سردر منزل ناصر مسعودی خواننده و آهنگساز نصب شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۶:۰۷    
رییس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور گفت: در برنامه ششم توسعه، نگاه ویژه تری به سلامت روانی اجتماعی جامعه شده است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۶:۰۶    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ملایر از برگزاری سومین دوره جشنواره اقوام ایرانی با همکاری شهرداری و موسسه فرهنگی آوای هنرور در ملایر خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۶:۰۴    
وزیر انرژی امارات متحده عربی اعلام کرد با وجود کندی روند کاهش ذخایر، صحبتی درباره کاهش بیشتر تولید نفت از سوی اوپک و متحدانش در میان نیست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۶:۰۳    
رییس شعبه 101 دادگاه کیفری دو دادگستری آران و بیدگل گفت: در قدیم بزرگترها و ریش سفیدها عامل دوستی و جلوگیری از درگیری خانواده ها و اهالی محل می شدند اما در جامعه امروز نقش ریش سفید و بزرگ در جامعه و ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۶:۰۱    
دور دوم برنامه خنداننده شو که سه شنبه شب با اجرای کمدین ها از شبکه نسیم آغاز شد، به دلیل شوخی های مطرح شده در برنامه با واکنش برخی رسانه های رسمی و مخاطبان در شبکه های اجتماعی روبه رو شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۵:۵۹    
رییس سازمان بازرسی منطقه شش کشور با اشاره به اینکه نظارت های درون سازمانی شامل نظارت مدیر بر زیرمجموعه خود است، گفت: بیش از 70 درصد آسیب های اداری به علت عدم نظارت های درون سازمانی است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۵:۵۹    
استاندار همدان گفت: سردار شهید همدانی نماد یک انسان خداجو، متواضع، نرم، همدل و در عین حال در مقابل دشمن توفنده بود کما اینکه همسر سردار هم سالار و همراه او بود.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۵:۵۹    
رقیب روحانی که جریان انقلابی و اصولگرا است و آرای قابل توجهی به خود جلب کرد. این 16 میلیون رای نشان می دهد که از دولت یازدهم راضی نبودند ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۵:۵۹    
رئیس کل دادگستری استان کرمان گفت: محور برنامه های دادگستری استان کرمان در سال جاری توجه به ارتقای کیفی دادرسی هاست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۵:۵۷    
فرماندار خلیل آباد اعتیاد را یکی از علل اصلی طلاق در این شهرستان دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۵:۵۵    
روزنامه هارتس رژیم صهیونیستی از آماده سازی طرحی جدید در میان امارات، مصر و اسرائیل برای تعامل با نوار غزه که تحت مدیریت جنبش حماس است، خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۵:۴۸    
منتخب پنجمین دوره شورای شهر مشهد گفت: توسعه زیرساخت های تئاتر در شهر مشهد ضروری است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۵:۴۸    
مدیرکل پزشکی قانونی استان اصفهان گفت: صدور مجوز سقط درمانی جنین برای علت هایی مثل ناقص الخلقه، عقب ماندگی ذهنی و خطرهای جانی برای مادر صادر می شود که در سال 95 نزدیک به 728 پرونده تشکیل و برای 516 ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۵:۴۶    
سفیر آمریکا در سازمان ملل در رابطه با تنش های کنونی با کره شمالی پیشنهاد اعمال فشارهای بیشتر بر پیونگ یانگ را مطرح کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۵:۴۲    
در پی مصوبه هیات دولت مبنی بر بخشش جرایم دیرکرد حقوق دولتی معادن تا سال 1395 رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران ضمن تقدیر از این اقدام آن را باعث بازگشت بسیاری از معادن به حوزه تولید و اشتغال دانست.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۵:۳۶    
مردم شیراز امروز پیکر شهید عباس حسنی از شهدای مدافع حرم را بر دوش خود تشییع کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۵:۳۲    
نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت تدوین و تهیه سند آمایش سرزمینی در راستای توسعه بیش از پیش استان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۵:۲۶    
پس از آنکه لوئیزا اورتگا، دادستان کل ونزوئلا رئیس جمهور این کشور را به "ایجاد جو ترور" متهم کرد دادگاه عالی ونزوئلا دستور مصادره اموال و ممنوعیت خروج اورتگا را صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۵:۲۰    
منابع وزارت دفاع ترکیه امروز (پنجشنبه) اعلام کردند، وزیر دفاع قطر قرار است فردا (جمعه) به آنکارا سفر و با همتای ترکیه ای اش مذاکره کند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۵:۱۹    
احتیاط در انجام عملیات سم پاشی و محلول پاشی در اوایل هفته آینده، محافظت از پوشش گلخانه ها به دلیل وزش باد شدید، خنک سازی آغل ها، بررسی سایبان انبارها و پوشش گلخانه با توجه به احتمال وزش باد ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۵:۱۵    
رئیس مرکز کنترل و هماهنگی عملیات هلال احمر خراسان رضوی از بر جای ماندن یک کشته و هفت مصدوم بر اثر واژگونی سه خودرو طی شب گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۵:۱۳    
سهامدارن با افزایش سرمایه 200درصدی سهام همراه اول موافقت کردند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۵:۱۳    
لیبروی مشهدی بانک سرمایه گفت: هدف ما دفاع از اعتبار والیبال ایران و کسب مقام قهرمانی جام باشگاه های آسیا است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۵:۰۷    
بهمن کیارستمی از تماس وزیر بهداشت خبر داد و گفت: دکتر هاشمی امروز (هشتم تیرماه) با من تماس گرفت و برای حضور در مراسم سالگرد درگذشت عباس کیارستمی و ارائه توضیحات در آن جلسه اعلام آمادگی کرد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۵:۰۵    
وزیر امور خارجه کشورمان در ادامه سفر به کشورهای اروپایی ظهر روز پنچشنبه وارد فرودگاه شارل دوگل پاریس شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۵:۰۴    
به گزارش ایسنا منطقه گیلان ، در جریان سفر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری به همراه محمدرضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت به گیلان ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۸ - ۱۵:۰۲    
خوردن حشرات در خیلی از کشورهای آسیای شرقی و آفریقایی رواج دارد. می گویند در چین هر جنبنده ای مشتری خودش را دارد. کشوری پر جمعیت که نمی تواند سخت گیری های ما را در خوردن رعایت کند ...