چهارشنبه ۰۲ مردادساعت ۰۰:۲۱Jul 2019 24

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 12 دی 1396 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 اردیبهشت 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آذر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 بهمن 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 دی 1396 
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۶:۵۶    
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان فارس از صدور نخستین محموله پسته تولیدی فارس به کشور روسیه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۵:۳۷    
بعضی ها می گویند بوگاتی هم داشته باشند در روزهای سرد نیم ساعت در جا می گذارند ماشین گرم شود. به صورت یک سنت قدیمی خیلی ها عادت دارند که در زمستان بعد از استارت زدن خودرو چند دقیقه ای را به صورت درجا ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۵:۳۶    
در پی شکایت تپ سی از اسنپ، رای نهایی شورای ملی رقابت اعلام شد. بر اساس حکم صادره، اتهام وارده به اسنپ مبنی بر منحصرسازی بازار رقابتی مردود اعلام شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۴:۳۳    
دادستان عمومی و انقلاب زنجان گفت: تعدادی از سردسته های تجمعات اخیر در زنجان، ابهر و خرم دره دستگیر شدند و پرونده آن ها در مرحله انجام تحقیقات مقدماتی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۵:۲۳    
مدیر عامل آب منطقه ای یزد با اشاره به وضعیت ناامیدوارکننده بارندگی های استان در سال جاری، ادامه این روند را موید تابستان سخت تر از سال های گذشته دانست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۳:۵۷    
معاون استاندار و فرماندار ویژه ملایر گفت: بسیاری از عوامل اصلی و سرکردگان اغتشاشات شناسایی و توسط نیروی انتظامی دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده اند .
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۳:۳۳    
استاندار تهران گفت: باید اقدامات و طرح هایی که منشأ اثر در استان بوده است برای مردم اطلاع رسانی شود. سال گذشته افراد تحت پوشش کمیته امداد 45 هزار تومان دریافت می کردند و در حال حاضر این مبلغ به 135 ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۳:۲۲    
با جذب 53 پروژه سرمایه گذاری در 9 ماه امسال، ارزش ریالی سرمایه گذاری اظهار شده منطقه آزاد انزلی در مقایسه با مدت زمان مشابه سال گذشته، 60 درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۲:۲۹    
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با تأکید بر مزایای اصل 27 قانون اساسی درباره آزادی اجتماعات و راهپیمایی در قانون اساسی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۲:۰۶    
مدیرستاد مرکز معاینه فنی شهرداری تبریز از افزایش چهار برابری میزان مراجعه کنندگان به مراکز معاینه فنی خودروی تبریز خبر داد و گفت: پراید و روآ بیشترین مردودی های معاینه فنی در تبریز است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۲:۰۰    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: کاهش تصدیگری دولت با واگذاری فعالیت ها و پروژه ها به بخش خصوصی با اولویت استفاده از ظرفیت فارغ التحصیلان ضروری است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۱:۵۷    
بخشدار دیشموک از توابع شهرستان کهگیلویه گفت: آب و راه مهم ترین مشکلات این بخش است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۱:۴۳    
نگین خودرو اعلام کرد: علی رغم رشد تعرفه های گمرکی واردات خودرو و رشد نرخ ارز، رنو کولئوس و رنو تلیسمان پرفروش ترین خودروهای وارداتی در بازار ایران، تنها افزایش 16 تا 22 درصدی را تجربه کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۱:۴۱    
کتاب های دلمشغولی های بهار و جمال زاده نوشته ناصرالدین پروین به تازگی راهی بازار شده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۱:۳۹    
معین فر یک مختلف الاضلاع بود. هم متخصص زلزله و صاحب نظر نفت. هم فعال اجتماعی و سیاسی و هم چهره ای اداری. او اولین وزیر نفت ایران بود...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۱:۱۷    
معین فر 20 سال پایانی عمر را در خانه و سال های آخر را با بیماری کلیوی سر کرد؛ مهندسی که تا واپسین روزهای عمر و حتی در بستر بیماری نیز دمی از تخصص خود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۱:۱۳    
مدیرکل بنیاد مسکن کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح هادی بیش از 700 روستای بالای 20 خانوار در این استان تهیه شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۱:۱۱    
مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد گفت: از مجموع 2262 فضای آموزشی استان، 490 فضای آن دارای تاسیسات گرمایشی مرکزی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۱:۰۴    
رئیس ستاد مدیریت بحران کشور گفت: مجلس شورای اسلامی 100 میلیون دلار اعتبار برای تقویت آتش نشانی های کشور پیش بینی کرده است که امیدواریم بسیاری از مشکلات مرتفع و خدمات رسانی بهتر انجام شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۰:۵۴    
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه لایحه بودجه 97 رقم مناسبی را برای همسان سازی حقوق بازنشستگان با کارمندان تعیین نکرده است گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۰:۵۲    
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان سیستان و بلوچستان گفت: تاکنون 7800 پرونده برای گازکشی در زاهدان توسط سازمان نظام مهندسی پذیرش شده که 6300 مورد آنها برای نصب کنتور گاز تایید شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۰:۴۸    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا تصمیم رئیس جمهور آمریکا برای تائید نکردن توافق هسته ای را لحظه ای دشوار برای چند جانبه گرایی توصیف کرد و گفت که این اتحادیه برای اجرای توافق هسته ای از سوی تمام طرف ها ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۰:۴۴    
جبهه مردمی برای آزادی فلسطین با صدور بیانیه ای تاکید کرد که پندارهای آمریکایی صهیونیستی برای نفوذ در عرصه ایران و به هم زدن اوضاع داخلی آن حتما با عزم و اراده ملت ایران با شکست مواجه خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۰:۴۳    
دادستانی کرمانشاه در پی شکل گیری برخی تجمعات غیرقانونی و برهم زدن نظم و امنیت عمومی در کرمانشاه اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۰:۳۸    
مدیر هتل کپری قلعه گنج از افزایش 30 درصدی میهمانان و مسافران این هتل خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۰:۱۰    
پنجشنبه بازار دائمی صنایع دستی در محل نمایشگاه دائمی صنایع دستی بندرعباس راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۰:۰۰    
دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت در پیامی درگذشت علیرضا تلیانی دبیر خبر ایسنا را به این خبرگزاری، خانواده و همکاران وی تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۰:۰۰    
رقابت های فوتسال جام شهدای رسانه روز سه شنبه قرعه کشی شد و تیم ایسنا در گروه B مسابقات با تیم های دانا، بانک مردم و سروش آنلاین هم گروه شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۹:۵۴    
سقوط کارگر 30 ساله به داخل چاهک آسانسور ساختمان نیمه کاره 8 طبقه در فلکه بارنج، موجب مرگ وی شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۹:۲۵    
یک نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه استمرار و پیگیری حل مشکلات و معضلات اقتصادی که خواسته به حق مردم است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۹:۲۲    
شهردار تهران بااشاره به زلزله تهران، گفت: روز قبل از زلزله نیز جلسه ای با رئیس مجلس شورای اسلامی داشتیم که بحث اصلی ما زلزله بود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۰۹:۱۷    
یک فوق تخصص روماتولوژی با بیان اینکه دلایل بسیاری در ایجاد پوکی استخوان نقش دارند، گفت: تغذیه نامناسب یکی از دلایل ایجاد پوکی استخوان در افراد است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۲۳:۵۷    
ستاره بلژیکی تیم چلسی بالاتر از کوین دی بروین به عنوان مرد سال فوتبال بلژیک انتخاب شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۲۳:۵۶    
سفیر آمریکا در سازمان ملل در ادامه اقدامات و اظهارات مداخله جویانه مقامات این کشور خواستار تشکیل نشست اضطراری در مورد ناآرامی های ایران شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۲۳:۵۴    
نماینده ولی فقیه در لرستان ضمن دعوت مردم به حضور در راهپیمایی محکومیت حوادث اخیر، گفت: مردم لرستان صف خود را اغتشاش گران جدا می کنند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۲۲:۵۳    
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل کسالت در یکی از بیمارستان های تهران بستری شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۲۲:۲۴    
کرباسیان می گوید با روس ها برای گشایش خط اعتباری بدون محدودیت از طرف سه بانک روسی توافق شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۲۲:۲۲    
هفته دوم دور برگشت با برد پتروشیمی و پالایش نفت آبادان آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۲۲:۰۹    
مدیرکل اوقاف و امورخیریه مازندران از حمله اغتشاش گران به سه امامزاده استان خبرداد و گفت: سه نفر در این رابطه همزمان با انجام اغتشاش دستگیر شدند که دو نفر از آنها مازندرانی نبودند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۲۱:۴۹    
وزیر امور خارجه کشورمان سه شنبه شب در توییتی به دخالت های اخیر مقامات کاخ سفید در امور داخلی ایران واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۲۱:۴۵    
نائب رئیس فدراسیون فوتبال گفت: تعطیلی لیگ برتر در هفته جاری شایعه است و ما قصد نداریم به دلیل برخی ناآرامی ها مسابقاتی را تعطیل کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۲۱:۲۵    
رییس جمهوری اسلامی ایران مناسبات و همکاری های دوجانبه، منطقه ای و بین المللی ایران و فرانسه را در راستای توسعه و تقویت صلح ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۲۰:۴۲    
سربازان گمنام امام زمان (عج) قاتل شهروند درودی را دستگیر کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۲۰:۰۵    
معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران گفت:خوشبختانه در هیچ یک از نقاط شهر تهران که در شب های گذشته که شاهد ناآرامی بودیم،امشب اتفاقی رخ نداده و شهر در نهایت امنیت به سر می برد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۹:۳۷    
فرمانده نیروی انتظامی در پی وقایع اخیر در کشور به تمامی فرماندهان انتظامی استان ها و شهرستان ها ابلاغ کرد که با مخلان نظم و امنیت و اغتشاشگران برخورد کنید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۹:۳۵    
رئیس پارلمان کویت تاکید کرد که شش کشور عربی حوزه خلیج فارس از جمله قطر و عربستان در کنفرانس روسای پارلمان های کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس که به میزبانی کویت در روز دوشنبه آتی برگزار می شود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۹:۲۳    
معاون پژوهش وفناوری دانشگاه تربیت مدرس از تصویب ایجاد مرکز تحقیقات سلولی- مولکولی فرآورده های دارویی گیاهی در این دانشگاه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۹:۱۹    
رئیس جمهوری آمریکا اعلام کرد که تحریم ها و اعمال فشارها علیه کره شمالی نتیجه خود را داده و این کشور را به این امر سوق داده است که آمادگی خود را برای مذاکره اعلام کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۹:۱۷    
وزیر خارجه دولت مستعفی یمن با طرح این ادعا که ایران در امور داخلی یمن و دیگر کشورهای منطقه دخالت می کند از اعتراضات اخیر ایران حمایت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۹:۱۶    
طی حکمی از سوی رییس دانشگاه تربیت مدرس، دکتر فاطمه رهبری زاده به سمت رئیس مرکز تحقیقات توسعه زیست فناوری منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۹:۱۵    
پنل های گفت وگوی جایزه ادبیات نمایشی جشنواره تئاتر فجر 14 و 15 دی ماه با موضوع جایگاه متن در تئاتر امروز برگزار می شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۹:۱۰    
پژوهشگران گروه مهندسی کامپیوتر دانشگاه تربیت مدرس روشی برای تشخیص سریع بدافزارهای اندرویدی با استفاده از الگوهای گرافی پیشنهاد دادند که نتایج این آزمایش نشان داد روش پیشنهادی با نرخ تشخیص 93 ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۹:۰۹    
مجلس اعلای اسلامی عراق ضمن محکوم کردن دخالت های آمریکا در امور داخلی کشورهای منطقه اعلام کرد: ما مطمئن هستیم که رهبری، دولت و ملت ایران توانایی شکست توطئه های دشمن را دارند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۹:۰۸    
معاون فرهنگی دانشگاه تهران با تاکید بر اینکه موضوع کیوسک نشریات دانشجویی در دانشگاه را بطور جدی پیگیری می کنیم ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۹:۰۸    
بعدازظهر امروز عابران خیابان انقلاب تهران (محل برگزاری تجمعات غیرقانونی در روزهای اخیر) شاهد ارامش نسبی بودند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۹:۰۵    
رئیس جمهوری مصر دستور به تمدید وضعیت فوق العاده در کشورش برای سه ماه دیگر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۹:۰۵    
رئیس اتحادیه جهانی علمای مقاومت و دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در تماس تلفنی در رابطه با اعتراضات اخیر ایران بحث و تبادل نظر کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۹:۰۲    
رئیس دانشگاه شاهد گفت: اولین پژوهشکده تقاضامحور حوزه علوم انسانی دانشگاه در حیطه آسیب های اجتماعی راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۹:۰۲    
با افزایش فقط دو درجه سانتی گراد گرمای جھانی، یک چھارم کره زمین تبدیل به بیابان می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۹:۰۱    
معاون سیما از حضور نام های بزرگ در تولید مجموعه های نمایشی در تلویزیون خبر داد و اضافه کرد: تقریبا امروز نام معتبری در زمینه تولید فیلم و سریال نیست که خواستار همکاری با ما نباشد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۸:۵۳    
جلسه دیدار نمایندگان مردم استان اردبیل در مجلس شورای اسلامی با معاون اول رییس جمهور عصر امروز(سه شنبه) برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۸:۵۱    
محققان دانشگاه تربیت مدرس موفق به طراحی و ساخت دستگاه عملیات مکانیکی سطحی تدریجی در دماهای فوق سرد شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۸:۴۶    
مراسم هفتادمین سالگرد تاسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با حضور رئیس جمعیت هلال احمر و جمعی از مسئولان دیگر جمعیت و همینطور تعدادی از نمایندگان مجلس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۸:۴۲    
تمرین مشترک تیم های ملی کشتی آزاد جوانان و بزرگسالان ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۸:۳۸    
در آخرین رنکینگ جهانی پینگ پنگ بانوان ایرانی در جایگاه سی و دوم جهان قرار گرفتند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۸:۲۶    
وزارت خارجه فرانسه در اظهاراتی مداخله جویانه اعلام کرد که نسبت به تعداد افراد بازداشت شده در ناآرامی های ایران نگران است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۸:۲۵    
هیئت داوران بخش های مسابقه هشتمین دوره جشنواره فیلم عمار معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۸:۲۲    
ساعت 10 شب است و سکوت تمام سالن را فرا گرفته. هیچ کس با هیچ کس سخن نمی گوید و آنها که بیدارند، سکوت را برگزیده اند به جای سخن.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۸:۱۸    
محمدامین قانعی راد در هشتمین مراسم جایزه علمی دکتر کاردان گفت: تاریخ جامعه شناسی مدیون توسلی است و به عنوان تاریخ جامعه شناسی پس از انقلاب محسوب می شود ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۸:۱۵    
دونالد ترامپ در حالی پنجمین پیام توئیتری خود را در حمایت از برخی ناآرامی های روزهای گذشته ایران منتشر کرد که سخنانش در فضای مجازی با واکنش شدید و منفی کاربران ایرانی و آمریکایی مواجه شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۸:۱۲    
پروژه نوسازی 100 واحد مسکونی در محله سیروس در حالی توسط دولت انجام شد که به دلیل عدم فروش تراکم مازاد بخش خصوصی رغبتی به حضور در آن نیافت و تامین مالی آن توسط بانک مسکن صورت گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۸:۰۸    
نخستین موزه صدا با هدف حفظ گنجینه های هنری، شناسایی و شناساندن جایگاه والای فرهنگ ایران و آذربایجان، پژوهش، آموزش و تقویت بنیان های فرهنگی در مقابل فرهنگ های مهاجم به صورت مشارکتی راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۸:۰۷    
وزیر خارجه مصر بر ادامه موضع قاهره در حمایت از راهکار سیاسی در سوریه که ضامن تمامیت ارضی و حفظ دولت و نهادهای سوریه باشد و خواسته های مردم سوریه را محقق سازد، تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۸:۰۳    
"پرداخت کمک 5 میلیونی هلال احمر به زلزله زدگان تا پایان دی، 6 استان امسال رکورد کم بارشی را در کشور جابه جا کردند، زلزله با کاهش بارش و خشکسالی ارتباطی ندارد، دیپلم هنرستانی ها 12 ساله شد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۷:۵۹    
مرگ حق است و این حق برای همکاران خوب ایسنایی مان زود به دست آمد. علیرضا تلیانی که از سال 1383 به عنوان مترجم همکاری خود را با خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) آغاز و از پنج سال قبل به عنوان یکی از ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۷:۵۸    
هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی به فولاد خوزستان پیوست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۷:۵۶    
مدیر فنی و توسعه فوتبال سازمان لیگ ایران با اشاره به مقوله ایمنی و امنیت ورزشگاه ها، گفت: طرح تخلیه اضطراری استادیوم ها باید توسط باشگاه ها و با همکاری و همفکری گروه های برقراری امنیت در استادیوم ها ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۷:۵۱    
مسئول دبیرخانه ستاد مرکزی طرح ملی حفظ قرآن سازمان اوقاف از ثبت نام 32 هزار نفر برای شرکت در آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۷:۵۰    
اداره اخبار و رسانه های گروهی اداره کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت دبیر خبر ایسنا را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۷:۴۷    
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه ساختارشکنی اولین گام ضروری در عرصه خلاقیت و تحول است، تاکید کرد که نباید مخالفان را با برچسب دگراندیش از صحنه خارج کنیم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۷:۴۵    
وزیر آموزش و پرورش نسبت به کشته شدن دو دانش آموز در جریان تجمعات اخیر در کشور واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۷:۴۲    
مراسم تکریم و معارفه مدیرکل درمان تامین اجتماعی استان تهران با حضور دکتر همتی؛ عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی و جمعی از مقامات و مسئولین سازمان در اداره کل درمان استان تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۷:۳۹    
مدیر ورزشی تیم فوتبال پرسپولیس به اظهارات مسوول برگزاری بازی های لیگ برتر واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۷:۳۵    
این ترازو با نمایش ندادن وزن، از تضعیف روحیه جلوگیری و به لاغر شدن کمک می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۷:۳۵    
وزارت خارجه بحرین در اقدامی خصمانه و تلاش برای ناامن نشان دادن جمهوری اسلامی ایران، خواستار سفر نکردن شهروندانش به ایران شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۷:۳۲    
یکی از اعضای فراکسیون وفای به مقاومت لبنان در واکنش به اعتراضات اخیر ایران گفت که دشمن قبل از این تلاش کرد تا حزب الله را شکست دهد اما شکست خورد سپس تلاش کرد تا سوریه را شکست دهد و باز هم شکست خورد و ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۷:۲۸    
سرپرست اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی در پیامی درگذشت دبیر خبر ایسنا را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۷:۲۲    
معاون فناوری و نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در پیامی درگذشت علیرضا تلیانی دبیر خبر این خبرگزاری را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۷:۲۲    
سرپرست امور موزه های اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری فارس از راه اندازی نخستین کارگاه مرمت آثار و اشیاء مجاز توسط بخش خصوصی، در استان فارس خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۷:۲۲    
رئیس مجمع نمایندگان استان هرمزگان گفت: دولت و نهادهایی چون کشتی رانی و نفت کش جمهوری اسلامی باید همچون مجموعه وزارت نفت به مجتمع بزرگ ایزوایکو اعتماد کرده و با واگذاری کارهای خود به آن ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۷:۲۲    
رئیس جمعیت هلال احمر در مراسم هفتادمین سال تاسیس سازمان جوانان بر پررنگ شدن نقش جوانان تاکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۷:۲۰    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان فارس گفت: از ابتدای امسال تا پایان آذر ماه، 194 واحد تولیدی و صنعتی در شهرک ها و نواحی صنعتی فارس به بهره برداری رسیده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۷:۱۸    
دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز کردستان با اشاره به اینکه کشفیات مشروبات الکلی نسبت به سال گذشته 9 درصد افزایش داشته است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۷:۱۸    
وزیر خارجه ترکیه در ادامه مواضع خصمانه کشورش در قبال سوریه مدعی شد که بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه نمی تواند کشورش را یکپارچه سازد و وی باید کنار رود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۷:۱۶    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خواف گفت: تنها مشکل ما در حوزه میراث فرهنگی عدم معرفی دقیق آثار و بناهای شاخص این شهرستان به گردشگران خارجی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۷:۱۵    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران به سازمان ها و شرکت های تابعه شهرداری اعلام کرد که مدیران و کارکنان آنها نیز در سال آینده باید همانند سایر مردم عوارض جایگزین طرح ترافیک را بپردازند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۷:۱۳    
یک هتلدار گفت: اکثر هتل های مشهد فاقد فضای سبز و باز هستند که علت آن به قیمت بالای زمین در هسته مرکزی شهر مشهد و اطراف حرم و همچنین نبود الزامات قانونی از سوی شهرداری و سازمان میراث فرهنگی برمی گردد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۷:۱۱    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان گفت: بیش از 2 میلیارد ریال درآمد از فروش بلیط بلندترین گنبد آجری جهان طی یک سال در شهرستان گنبد کاووس کسب شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ - ۱۷:۱۱    
مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در بازدید از شعب استان آذربایجان شرقی بر اهمیت بانکداری الکترونیک و نقش موثر آن در افزایش رضایتمندی مشتریان، مراجعان و متقاضیان تاکید کرد.