چهارشنبه ۰۳ بهمنساعت ۱۹:۱۸Jan 2019 23
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 19 دی 1396 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 اردیبهشت 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آذر 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 بهمن 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 دی 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 دی 1396 
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ - ۱۰:۰۶    
چهار کشتی گیر دیگر به جمع نفرات حاضر در اردوی تیم ملی کشتی فرنگی بزرگسالان دعوت شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۴:۵۲    
برای اولین بار در ایران، پمپ سیرکولاتور هوشمند کم مصرف وارد بازار تاسیسات شد. این پمپ هوشمند که مصرف انرژی را تا 80 درصد کاهش می دهد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۱۱:۱۳    
مراسم اهدای جوایز برگزیدگان هفتمین دوره جایزه دکتر فتح الله مجتبایی برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ - ۰۸:۳۰    
هر از چندگاهی دستم را بالا می بردم تا بدانند زنده ام ولی باعث می شد دوباره تیربارهای بعثی ها فعال شوند. ازساعت 8/30 صبح تا 11/30 بین خودمان و دشمن افتاده بودم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۴    
جزئیات فنی آسیب پذیری هایی که به تازگی روی تراشه های اینتل پدیدار شده نشان می دهد این آسیب پذیری های سخت افزاری پردازنده های مهم را تحت تاثیر قرار می دهند و می توانند به مهاجمان امکان سرقت داده های ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۳    
شورای عالی شهرسازی و معماری ایران تصمیم دارد تا باغات کن به عنوان آخرین بازمانده فضای سبز پیرامون تهران را با تبدیل به پارک عمومی حفظ کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ - ۰۵:۵۱    
پای صحبت یکی از فرماندهان دوران دفاع مقدس نشستیم که در مقطع سقوط میمک و در بازپس گیری آن حضور داشته و از عملیات ضربت ذوالفقار به عنوان در هم شکننده هیمنه دشمن یاد می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۰۳    
جلوگیری از تردد کارگران در انبارها بدون رعایت نکات بهداشتی با توجه به شروع فصل آنفلوآنزا، پوشاندن تنه نهال ها جهت حفاظت از سرما زدگی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۹:۰۱    
سیزدهمین کنفرانس مجالس کشورهای عضو سازمان همکاری های اسلامی از روز شنبه 23 دی ماه با حضور هیات های پارلمانی از کشورهای مختلف در تهران آغاز به کار می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۷:۵۷    
ایوند به عنوان سامانه اطلاع رسانی و ثبت نام آنلاین رویداد، استارتاپی ست که از مهرماه 1394 شروع به کار کرده است ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۷:۳۴    
رییس دانشگاه تهران از مشارکت این دانشگاه در بازسازی مناطق زلزله زده غرب کشور خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۵:۰۳    
آیا تاکنون به این سوال برخورده اید که چه ارتباطی ممکن است بین روده و مغز وجود داشته باشد و چگونه می توان با مصرف موادغذایی پروبیوتیک به این ارتباط کمک کرد؟
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۴:۱۰    
استاندار تهران گفت:هر هفته جلسات کارشناسی در خصوص بررسی طرح های سرمایه گذاری با حضور سرمایه گذاران و دستگاه های اجرایی مرتبط برگزار می شود و در این جلسات زمان بندی مشخصی برای رفع مشکلات هر یک از طرح ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۴    
عضو هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی و سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران و واحد تهران مرکزی گفت: گسستگی در نظام حکمرانی آموزش عالی کشور در "دانشگاه حل مساله" باید به صورت یک چالش بررسی شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۴:۰۳    
سامانه نشریات دانشجویی دانشگاه تهران توسط اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران با همکاری مرکز اطلاعات و فناوری دانشگاه، 11 دی 1396 طی مراسمی با حضور دکتر مجید سرسنگی، معاون فرهنگی دانشگاه ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۳:۰۱    
آئین سوگواری سالروز ارتحال حضرت موسی مبرقع(ع) فرزند بلافصل امام جواد(ع) در جوار مضجع شریف این امامزاده در قم برگزار شد. عکس: هانی احمدزاده
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۳:۴۵    
معاون پارلمانی رئیس جمهور ابراز امیدواری کرد که در مراحل مختلف رسیدگی به لایحه بودجه سال 1397 کل کشور در مجلس شورای اسلامی، ماهیت و چارچوب اصلی آن دچار تغییر نشود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۳:۲۹    
امام جمعه یزد با اشاره به ضرورت نهادینه کردن بحث نوآوری، تحول و تولید در نظام آموزشی کشور، گفت: نظام آموزشی کشور به تحولی بنیادی نیاز دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۲:۵۸    
مدیرعامل بنیاد بخشش با بیان اینکه صرف هزینه 4 میلیارد تومانی در سال، جمعیت ناشنوایان کشور را کاهش می دهد، گفت: بخش های مشاوره ژنتیک ناشنوایی در مراکز 11 گانه بنیاد بخشش راه اندازی خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۲:۵۷    
بانک مسکن به منظور حفاظت از حقوق دارندگان دسته چک در مقابل انواع جعل و سوءاستفاده و از طریق سامانه صیاد(صدور یکپارچه الکترونیک دسته چک) ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۲:۴۷    
اگر چه به عنوان ماده ای مخدر ضعیف و ایمن در نظر گرفته شده و به عنوان داروی مسکن تجویز می شود اما همچنان اعتیادآور است. در واقع اعتیاد به کدئین سبب افزایش تمایل افراد برای مصرف دیگر مواد مخدر می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۲:۱۵    
فرماندار ورزقان از پرداخت 30 میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی به فعالان بخش کشاورزی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۱:۳۹    
مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 80 درصد کودکان کار و خیابانی این استان دانش آموز هستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۱:۰۴    
معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از کاهش زمان فرایند ترابرد تلفن همراه و در نتیجه کاهش 20 درصدی شکایات مشترکان در این زمینه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۰:۳۸    
دبیر علمی نخستین همایش ملی سبک زندگی و سلامت ، هدف اصلی برگزاری این همایش را تغییر در سبک زندگی برای سلامتی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۰:۲۱    
مرضیه وحید دستجردی، دبیر کل جبهه متحد زنان اصول گرا و کارآمد با صدور بیانیه ای تاکید کرد که در خدمت رسانی به چنین مردمی،هیچگونه کوتاهی و سستی پذیرفته نیست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۰:۱۵    
استاندارخراسان جنوبی گفت: مشکلات موجود در بحث مهاجرت به درستی شناسایی و راهکار رفع مشکل با یک کار کارشناسی با کمک اندیشمندان دانشگاهی ارائه شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۱۰:۱۱    
قائم مقام شهرداری منطقه 20 از نارضایتی و شکایت شهروندان نسبت به وضعیت آلایندگی های هوایی کارخانه سیمان تهران و تمهیدات مدیران شهری و ادارات مرتبط برای کنترل این وضعیت در منطقه ای که آلوده ترین هوای ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۹:۴۴    
رییس دانشگاه تهران در جلسه شورای فرهنگی این دانشگاه بر لزوم وجود تریبون های آزاد دانشجویی و جلسات نقد و بررسی و مناظرات بین دیدگاه ها و سلیقه های مختلف تاکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۹:۱۰    
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت: طبق آخرین آمار، بیش از 60 درصد مدارس تخریبی کشور جمع آوری شده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۹:۰۹    
روزنامه کیهان به شدت از پرویز پرستویی انتقاد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۸:۵۱    
رییس مرکز معماری و شهرسازی دانشگاه کاشان از برگزاری کنفرانس بین المللی نقش هنر و معماری در ارتباطات علمی ایران و جهان عرب، در این دانشگاه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۷:۵۴    
رئیس دیوان محاسبات گفت: دیوان محاسبات کشور همه توان خود را برای کمک به توسعه سواحل مکران بکار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۷:۴۴    
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تقویت ارتباطات با کشورهای همسایه یکی از برنامه های اصلی سیستان و بلوچستان است .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۷:۴۱    
فرمانده مرزبانی جمهوری اسلامی پاکستان گفت: مرز بین ایران و پاکستان، پیوند صلح و دوستی است که از گذشته وجود داشته و ما بدنبال استمرار آن و رفع مشکلات در مرز هستیم .
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۷:۱۹    
رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران درباره مخالفت یکی از مدیران کل شهرداری با ضرورت وجود مجری ذی صلاح واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۴:۲۰    
مهسا، عبدالحنان و رامتین سه کودک 9 ساله، چهار ساله و 22 ماهه در آتش سوزی خانه شان جان باختند؛ مرگ دردناکی که در روستای کدان در شهرستان سرباز رخ داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۰:۴۷    
سه مأمور پلیس به اتهام مباشرت در قتل پسری جوان در شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستادند اما هر سه منکر اتهام قتل شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۰۰:۳۰    
بازیکن نیم فصل نخست پارس جنوبی به تراکتورسازی تبریز پیوست.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۳:۳۳    
سفیر ایتالیا در تهران گفت: رم از ادامه برجام حمایت می کند و آمریکا نمی تواند تغییری زیادی در برجام ایجاد کند چون این یک توافق بین المللی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۳:۲۴    
آاِک آتن که در ترکیب از بازیکن ایرانی اش بهره می برد توانست پانتولیکوس را شکست دهد و به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی یونان صعود کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۳:۱۵    
سفیر سوئد در تهران گفت: طبق تجربه وقتی خانم ها در فرآیند برقراری صلح نقش بیشتری داشته باشند، صلح پایدارتر می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۲:۴۷    
در راستای سلسله جلسات دولت سایه (تایید، تکمیل، تصحیح برنامه های دولت دوازدهم) ، نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی از یکی از فرمانداران زن تقدیر کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۲:۴۱    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام 6 راهکار را برای حل مشکلات مردم ارائه کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۲:۱۸    
مدال افتخار آژانس بین المللی تحقیقات سرطان به پاس سال ها تلاش مؤثر و ارایه دستاورد مطالعاتی مهم در زمینه سرطان، به پروفسور رضا ملک زاده، معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت اعطا شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۲:۱۱    
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل از دستگیری عوامل آتش زدن دو مسجد در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۲:۰۸    
معاون دوم ریاست جمهوری افغانستان گفت که برخی ها موافقتنامه سیاسی افغانستان را که منجر به تشکیل حکومت وحدت ملی شد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۱:۵۹    
جلسه 803 شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۱:۴۸    
سفیر انگلیس در تهران در خصوص احتمال خروج آمریکا از برجام گفت: انگلستان به شدت در حال رایزنی برای حفظ برجام بوده و لندن به این توافق پایبند است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۱:۳۸    
50 تن از نمایندگان پارلمان اردن امروز (سه شنبه) با امضای طوماری از دولت این کشور خواستند تا سفیر امان را از فلسطین اشغالی فرابخواند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۱:۱۷    
روسای دانشگاه های علوم پزشکی مشهد و بهزیستی در جلسه سه شنبه شورای عالی انقلاب فرهنگی انتخاب شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۰:۱۳    
رئیس سابق ستاد مشترک ارتش چین به اتهام دریافت رشوه مورد بازجویی است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۱:۱۳    
رییس جمهور با اشاره به حضور آگاهانه مردم، علما و مراجع در محکوم کردن اهانت به حضرت امام خمینی(ره) در دی ماه 56 ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۱:۰۰    
پارلمان مصر با تصمیم رئیس جمهوری این کشور برای تمدید وضعیت فوق العاده موافقت کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۰:۵۹    
کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در بررسی حوادث اخیر ضمن اعلام وجود اسناد متقن از دخالت کشورهای بیگانه به ویژه آمریکا، صهیونیسم و هم پیمانان آنان در اغتشاشات اخیر ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۰:۳۴    
مسابقات درون اردویی تیم ملی بوکس برای اعزام بوکسورها به تورنمنت بلغارستان عصر سه شنبه پیگیری شد و با معرفی نفرات برتر به پایان رسید.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۰:۳۱    
در پی دستور صبح سه شنبه رئیس جمهوری به سه وزارتخانه خارجه، نفت و راه به منظور رسیدگی به وضعیت کارکنان نفتکش ایرانی و خانواده آنان ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۰:۲۲    
ملی پوشان هندبال ایران در دومین دیدار خود در تورنمنت چهارجانبه قطر مقابل میزبان شکست خوردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۲۰:۰۲    
دادستان کل مصر تحقیقاتی را درخصوص افشاگری های روزنامه نیویورک تایمز آمریکا آغاز کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۹:۵۶    
با امضای تفاهم نامه ای میان بنیاد فرهنگی هنری رودکی و فدراسیون فوتبال قرار است سرود اعزام تیم ملی ایران به روسیه ساخته و توسط ترکیبی از ارکستر سمفونیک تهران و ارکستر ملی ایران اجرا شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۹:۵۰    
وزیر امور خارجه انگلیس امروز (سه شنبه) اعلام کرد، دعوت لندن از رئیس جمهوری آمریکا برای سفر به بریتانیا نباید لغو شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۹:۳۸    
قائم مقام وزیر علوم و رئیس مرکز هیئت های امنا و هیئت ممیزه مرکزی، بر لزوم ضرورت بازنگری در آیین نامه استخدامی اعضای هیئت علمی تأکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۳۲    
در نشست تخصصی کسب و کار مجازی، فیلترینگ تلگرام و وضعیت پیام رسان های بومی مطرح شد که پیام رسان های داخلی زیر دو میلیون کاربر داشتند، اما پس از فیلترینگ تلگرام، این عدد به هفت میلیون کاربر رسید ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۹:۳۰    
سخنگوی شرکت ملی نفتکش با بیان اینکه دولت چین برای اطفای حریق نفتکش ایرانی همکاری نمی کند، اظهار کرد: به ایران قول داده اند که تیم اطفای حریق خود را ساعت 4 صبح به وقت محلی و نیمه شب به وقت ایران وارد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۹:۱۷    
سرمربی رئال مادرید از رسانه ها و تفکر برخی مردم عصبانی و ناراحت است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۹:۱۳    
سخنگوی اتحادیه اروپا با خودداری از هرگونه گمانه زنی در مورد تصمیم دونالد ترامپ برای خروج آمریکا از برجام در این هفته تاکید کرد که برجام باید حفظ و نگهداری شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۹:۰۹    
نحوه واریز سود سهام عدالت یکی از مهمترین اخبار امروز اقتصادی ایسنا بود. در حالی که بسیاری از سهامداران گمان می کردند از دیروز حداقل 50 هزار تومان بابت سود سهام عدالت به حسابشان واریز شده ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۹:۰۶    
وزیر امور خارجه پیشین انگلیس عصر روز سه شنبه با دکتر محمد جواد ظریف دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۹:۰۳    
یک رسانه عربی اعلام کرد که خبر پیام سید حسن نصرالله به مقام معظم رهبری صحت ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۵۷    
باید به این پرسش پاسخ دهیم که چرا فرهنگ ایرانی اسلامی تا این حد غریب و مهجور واقع شده که در ایران خودمان خریدار ندارد و اطفال ما زبان دوم و سوم که فرانسه و آلمانی باشد را فرا می گیرند ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۵۰    
معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم با اشاره به ماموریت های حوزه پژوهش،فناوری و نوآوری در کشور گفت: توسعه علم و فناوری به منظور پشتیبانی از راهبردهای توسعه پایدار کشور و حل چالش ها و مشکلات پیچیده فراروی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۴۶    
"جزئیات برگزاری آزمون مهارت سنجی سربازان ، وزارتخانه های نیرو و جهاد کشاورزی در مورد دریاچه ارومیه پاسخگو باشند، احتمال احیای سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۴۱    
سومین جشنواره فناوری اطلاعات دانشگاه صنعتی شریف (ITweekend3) در تارخ 25 دی ماه جاری در محل دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۳۵    
احیاء بناهای تاریخی عبارتی با پیشینه ای قدیمی و اصیل در میان اهالی میراث فرهنگی است که تا همین چند مدت پیش، دایره آگاهی از آن فقط به همین حوزه، محدود می شد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۳۴    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در بخشنامه ای به معاونان سازمان محیط زیست خواستار شفاف سازی تمامی اطلاعات این سازمان همچون اطلاعات مرتبط با مصوبه های ارزیابی زیست محیطی و امکان دسترسی عموم مردم به این ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۳۳    
با هدف تقویت فعالیت های مشترک علمی، دانشگاه تبریز و شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی تفاهم نامه همکاری منعقد کردند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۳۱    
بزرگداشت شهیدان علیمحمدی، احمدی روشن و قشقایی روز چهارشنبه در سایت غنی سازی نطنز برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۲۹    
دبیر ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش بنیان دریایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت: به دنبال این هستیم در تمامی استان های ساحلی کشور اطلس دریایی داشته باشیم تا ظرفیت های استان ها در این بخش مشخص ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۲۹    
جانشین فرمانده سپاه حضرت امیرالمومنین (ع) گفت: ایلات و عشایر استان در یک حرکت شجاعانه در مقابل رژیم بعث ایستادند و نقش قابل توجهی در فتح میمک داشتند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۲۳    
نخست وزیر لهستان وزیر امور خارجه و وزیر دفاع این کشور را برکنار کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۲۳    
وزارت خارجه چین روز سه شنبه برخی گزارش ها مبنی بر ساخت پایگاه نظامی در استان بلوچستان پاکستان و نزدیک به بندر چابهار ایران را رد کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۲۱    
وزیر خارجه پیشین انگلیس که برای شرکت در اجلاس امنیتی تهران در ایران بسر می برد عصر روز سه شنبه 19 دی ماه با دکتر علی اکبر صالحی، معاون رییس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۲۰    
وزارت خارجه سوریه اعلام کرد که رژیم صهیونیستی با حملات مکرر خود نخواهد توانست از شرکای خود و مزدورانش در سوریه محافظت کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۱۶    
جمعی از تشکل های مردمی مشهد در نامه ای به استاندار خراسان رضوی، تخریب مسجد و حوض معجردار را خیانت نه تنها به مشهد بلکه به تاریخ ایران اسلامی دانستند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۱۲    
روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام در مطلبی نسبت به اظهارات سخنگوی وزارت خارجه واکنش نشان داد وتصریح کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۱۱    
معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی گازرسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: از ابتدای دولت یازدهم 90درصد در جذب مشترک روستایی و 40 درصد مشترک شهری رشد داشته ایم.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۰۹    
مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خراسان رضوی گفت: هم اکنون حدود 85 درصد از بدهی های صنعت برق کشور مربوط به بدهی های بخش تولید و بانک ها است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۰۶    
سرپرست معاونت میراث فرهنگی آذربایجان شرقی از ثبت 12 اثر میراث ناملموس استان آذربایجان شرقی در فهرست آثار ملی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۰۴    
خودکشی یک فروشنده مواد مخدر بازداشتی در کلانتری اراک ارتباطی با اغتشاشات اخیر ندارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۰۴    
استاندار ایلام به منظور تشریح آخرین وضعیت سرابله با معاون آمادگی و مقابله سازمان مدیریت بحران کشور دیدار کرد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۸:۰۰    
مدیر وب سایت پرس تی وی از تعیین جایگاه این سایت، در وب سایت الکسا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۷:۵۵    
معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت، با اشاره به اینکه سند اسلامی شدن دانشگاه ها در حوزه فرهنگی دانشگاه های علوم پزشکی بالاترین سندی است که باید مورد توجه قرار گیرد ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۷:۵۵    
کارون متفاوت
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۷:۵۴    
یکی از سخت ترین کارها برای کودک مسواک زدن است، به همین دلیل شرکت کولیبری (Kolibree) با استفاده از مسواک هوشمند مجیک (Magik) مسواک زدن را برای بچه ها ساده و جذاب کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۷:۵۲    
مرکز مطالعات فضای مجازی پژوهشگاه با همکاری مرکز همایش بین المللی دین، فرهنگ و فناوری، سومین نشست از سلسله نشست های علمی ارزیابی سیاستگذاری فضای مجازی در ایران با عنوان نشست “کسب و کار مجازی ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۷:۵۱    
معاون میراث فرهنگی اداره ی کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ایلام از مرمت موزه های استان جهت بازدیدهای نوروزی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۷:۴۶    
شرکت فناوری "موتیو"(Motiv) یک انگشتر حلقه برای رساندن فرد به تناسب اندام معرفی کرده است که فاکتورهای مختلف را در بدن نظارت و کنترل می کند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۷:۳۷    
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به نقش سازمان های مردم نهاد در فرآیند امنیت، آرامش، مردم سالاری و توسعه کشور گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ - ۱۷:۳۱    
در جلسه مشترک بسیج جامعه پزشکی سازمان غذا و دارو با مسئولین شهرداری منطقه 11 تهران، مقرر شد از پتانسیل طرفین برای بالا بردن سطح اطلاعات عمومی شهروندان در موضوع محصولات سلامت محور استفاده شود.