جمعه ۰۴ خردادساعت ۱۷:۴۱May 2018 25
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 2 اردیبهشت 1397 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۸:۰۴    
توزیع تخم نوغان به صورت نمادین در لنگرود آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۴    
برنامه تیم ملی فوتبال دختران زیر 17 سال ایران که برای حضور در تورنمنت دوستانه ایتالیا عازم این شکور می شود، اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۷:۳۴    
پنجمین همایش روز ملی ریاضیات و بزرگداشت خیام به میزبانی دانشگاه امام جواد(ع) یزد برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۷:۲۸    
در راستای حمایت از شرکت های دانش بنیان، فناور و اعضای شبکه نوآوری تهران، دومین دوره ثبت نام از متقاضیان استفاده از خدمات بیمه تکمیلی با همکاری پارک فناوری پردیس آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۶:۴۹    
بانک صادرات ایران ضمن تعیین تکلیف بیش از 85 هزار میلیارد ریال از مطالبات غیرجاری خود در سال 96، بالغ بر 7هزار و 300 میلیارد ریال از مطالبات خود را به صورت نقدی وصول کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۵:۵۹    
همزمان با هفته سلامت موسسه شهر کتاب با همکاری مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت، مسابقه نقاشی شهر، کودک ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۵:۵۶    
مدیرکل دفتر فنی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی افراد ذی نفوذ در محدوده پلیس راه"یاسوج به اصفهان" خانه ساخته اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۵:۱۵    
مدیر کل دامپزشکی استان یزد اظهار کرد: افتتاح خط کشتار صنعتی شترمرغ در مهریز آینده ای روشنی را برای این صنعت در استان یزد رقم خواهد زد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۴:۵۴    
سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس گفت که با نظر موافق کمیسیون قانون نحوه پرداخت عیدی کارکنان دولت در مورد کارگران شاغل در دستگاه اجرایی که تا سال 1391 عیدی و پاداش خود را برابر قانون نحوه پرداخت عیدی و ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۴:۱۸    
سردار سرلشکر پاسدار محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به همراه جمعی از فرماندهان عالی رتبه سپاه ظهر امروز (سوم اردیبهشت ماه) با حضور در ستاد فرماندهی کل ارتش با امیر سرلشکر ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۴:۱۰    
چند روز مانده به بزرگ ترین رویداد فرهنگی کشور. نمایشگاهی که 30 سالگی خود را پشت سر می گذارد و امسال قدم به سی و یکمین دوره می گذارد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۳:۴۵    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: دانشجویانی که از طریق صرافی ها و بدون مراجعه به سازمان امور دانشجویی ارز دریافت می کردند مذاکراتی شده تا این روش را ساماندهی کنیم و تصمیم گیری آن نهایی شده و در آینده ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۳:۳۵    
شرکت کنندگان و مسئولان برگزاری سی وپنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) به مقام شامخ رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران، ادای احترام کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۲:۲۴    
فرمانده سپاه عاشورا گفت: امروز جانبازان ما و همرزمانشان زنده و پابرجا هستند و باید اهالی رسانه همت کرده و خاطراتشان را برای جامعه ی امروزی و رسانه های خارجی که متوجه این موضوعات نیستند به صورت کامل ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۲:۱۱    
مدیرکل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی از مرمت قلعه تاریخی روستای بدلبوی ارومیه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۲:۰۹    
نمایش نسخه ی بازسازی شده ی بازمانده ، کارگاه ابراهیم حاتمی کیا،فاطمه معتمدآریا و کارگاه تخصصی بازار از جمله خبرهای روز چهارم جشنواره ی جهانی فجر بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۱:۴۶    
یکی از مراجع عظام تقلید با اشاره به مباحث طب سنتی گفت: درزمینه طب در زمان گذشته ابزار و پیشرفت کنونی وجود نداشت و افراد هم سوءاستفاده کرده اند و بسیاری مباحث را نوشتند که درست نیست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۱:۴۶    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در توئیتی به بازداشت رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد واکنش نشان داد و به آزاد شدن او اشاره کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۱:۴۴    
فرماندار کاشان گفت: بنابر آمار و گزارش ها، وضعیت بحرانی منابع آب در 70 سال گذشته بی سابقه بوده که مدیریت و پشت سر گذاشتن سال جاری با کمترین میزان خسارت نیازمند آگاهی و عزم همگانی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۱:۱۹    
به مناسبت هفته سلامت و با هدف دسترسی آسان سالمندان استان به برنامه های آموزشی سلامت دانشگاه نسل سوم مجازی در دانشگاه علوم پزشکی زاهدان راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۰:۱۹    
مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد بهزیستی کشور ضمن بیان اینکه طلاق 6.6 درصد رشد مثبت و ازدواج 11 درصد رشد منفی داشته است گفت: درصد تغییرات ازدواج در سال 96 نسبت به سال 95 ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۰:۱۱    
رییس مرکز شورای حل اختلاف کشور با اشاره به ضرورت تقویت شوراهای حل اختلاف در کشور، گفت: کلید حل مشکلات شوراهای حل اختلاف کشور در دست نمایندگان مجلس است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۰:۰۱    
مدیر کل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: امروز(3 اردیبهشت ماه) کاهش نسبی دما درغرب ، مرکز، جنوب وشرق دریای خزر و روز سه شنبه (4 اردیبهشت ماه) در شمال شرق و شرق کشور پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۳۷    
مالکین لجن کش های متخلف به مراجع قضایی معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۲۴    
ریاست اجلاس فرماندهان نیروی دریایی کشورهای حاشیه اقیانوس هند به ایران واگذار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۱۱    
آغاز اجرای حکم حبس دو ساله سعید مرتضوی با اتهام معاونت در قتل محسن روح الامینی شاید روز گذشته بیش از آنچه در افکار عمومی بازتاب یافت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۹:۰۳    
در کسب وکارهای اینترنتی تمایل افراد برای به اشتراک گذاری پست های شبکه های اجتماعی، به صورت طبیعی (ارگانیک)، بسیار پایین است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۸:۲۶    
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان سمنان گفت: خانه کلانتر سمنان از دوازدهم تا هجدهم اردیبهشت ماه سالجاری میزبان همایش فرهنگی صندوق احیاء و بهره بردای از بناها و اماکن تاریخی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۸:۰۵    
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سیستان و بلوچستان گفت: هم اینک 74 درصد جمعیت روستایی سیستان و بلوچستان زیر پوشش دهیارها هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۷:۴۱    
زمین لرزه ای به بزرگای 4.5 ریشتر در مقیاس امواج درونی زمین، بامداد امروز حوالی کوهبنان در استان کرمان را لرزاند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۳:۱۲    
عضو هیات علمی دانشگاه فردوسی مشهد، یکی از مشکلات تولید و حمایت از کالای داخلی را بی اعتمادی صنعت به دانشگاه و آشنا نبودن این دو به ادبیات یکدیگر دانست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۱:۴۲    
یک جانباز 70 درصد یزدی با اشاره به مشکلات آسایشگاه جانبازان، گفت: شهر نیز به گونه ای است انگار یک جانباز ضایعه نخاعی، شهروند این شهر نیست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۰۰:۲۵    
سرلشکر محمدولی قره نی، نخستین رئیس ستاد مشترک ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از پیروزی انقلاب اسلامی و همزمان عضو شورای انقلاب بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۳:۵۶    
در حالی که در فوتبال روز دنیا از عربستان و ژاپن در آسیا گرفته تا اروپا حق پخش و پاداش تیم ها امری تثبیت شده است، در ایران هنوز درباره آن حرف و حدیث فراوان وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۳:۵۸    
پنجمین روز سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۳:۵۴    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان با اشاره به اهمیت و عظمت کار ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس، گفت: باید ایثارگری های دفاع مقدس برای نسل جدید جامعه تبیین شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۳:۴۶    
یکی از مراجع تقلید شیعیان گفت: نام گذاری هفته ای به نام سلامت بسیار امر پسندیده ای است تا مردم بیشتر به عظمت نعمت سلامت توجه داده شوند و قدر آن را بدانند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۳:۴۲    
پدر علم گیاه شناسی ایران از ثبت یک هزار و 650 گونه گیاهی در چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت: این گونه های گیاهی به خصوص کلوس، به این استان اختصاص دارد و در هیج جایی دیگر در کشور یافت نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۳:۳۴    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با بیان این که وجود سونامی سرطان در ایران، صحت ندارد، گفت: میانگین سرطان در کشور پایین تر از متوسط جهانی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۳:۲۸    
دبیر کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گفت که طبق مصوبه این کمیسیون، مسئولیت صدور مجوز و تنظیم مقررات رادیویی و تلویزیونی فراگیر و نظارت بر آن به عهده صداوسیما است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۳:۲۱    
طرح عیدانه کتاب در پایتخت کتاب ایران به کار خود پایان داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۳:۱۱    
در پی ارتحال آیت الله حبیب الله مهمان نواز، نماینده مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه سابق بجنورد، سه روز عزای عمومی در این استان اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۲:۵۱    
مسابقات بوکس قهرمانی جوانان آسیا 2018 به میزبانی شهر بانکوک در تایلند، از روز گذشته(شنبه، اول اردیبهشت) آغاز شد و نمایندگان ایران نیز در مبارزات امروز به روی رینگ رفتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۲:۴۵    
الغرافه در شبی که مهدی طارمی از روی نقطه پنالتی گلزنی کرد، با نتیجه 6 بر یک، در جام حذفی قطر تن به شکست داد و از صعود به فینال بازماند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۲:۳۸    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی با اشاره به برگزاری نخستین نشست مشترک سران سه قوه به میزبانی مجلس شورای اسلامی، گفت: امسال بیش از هر سالی به وفاق ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۲:۳۲    
آاِک آتن در نبود مسعود شجاعی با پیروزی برابر لوادیاکوس، توانست در فاصله دو هفته مانده به پایان سوپر لیگ یونان، قهرمان شود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۲:۲۹    
فاینورد با برتری برابر آلکمار قهرمان جام حذفی هلند شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۲:۲۵    
رئیس پیشین نمایندگی کمیته بین المللی صلیب سرخ در یمن، گفت: از 20 میلیون نفر جمعیت کشور یمن که درگیر جنگ هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۱:۵۳    
منچسترسیتی توانست در یک بازی تشریفاتی با 5 گل سوانزی را شکست دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۱:۴۴    
جنبش مقاومت اسلامی (حماس) با اشاره به این که رد پای موساد در ترور شهید فادی البطش دیده می شود، تاکید کرد که اظهارات اخیر وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به تمسخر گرفتن این ترور ناجوانمردانه است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۱:۳۷    
رییس سابق کمیته داوران معتقد است داور چهارم در مدیریت کردن اعتراض های سرمربی پرسپولیس موفق نبود و ضعف هایی داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۱:۲۹    
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت که لایحه حمایت از محیط بانان و جنگل بانان در این کمیسیون به عنوان کمیسیون فرعی تصویب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۱:۲۶    
چهار بازیکن در پایان بازی تیم های گسترش فولاد و سایپا تست دوپینگ دادند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۱:۰۸    
دونالد ترامپ نوشت، آمریکا از دستیابی به نتیجه در قبال مذاکرات با کره شمالی فاصله بسیاری دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۱:۰۵    
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، از مراعا ماندن طرح ساماندهی معابر مرزی در این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۱:۰۵    
مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس امیدوار است هم تیمی هایش قراردادشان را با پرسپولیس تمدید کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۱:۰۱    
مدیرعامل تیم فوتبال ذوب آهن می گوید اولویت نیمکت تیمش برای فصل بعد تمدید قرارداد با امیر قلعه نویی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۰:۵۸    
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: در پنج هفته پایانی لیگ مانند یک قهرمان بازی کردیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۰:۵۲    
در پایان بیست ونهمین دوره تورنمنت بین المللی تکواندوی جام فجر، تیم البرز با کسب 67 امتیاز بر سکوی قهرمانی ایستاد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۰:۴۷    
سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم از اینکه تیمش با پیروزی آخرین بازی این تیم را در شهر جم به پایان برد، خوشحال است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۰:۴۴    
بازیکن تیم فوتبال استقلال ضمن عذرخواهی از هواداران این تیم از هم تیمی هایش بابت پیروزی 10 نفره برابر پیکان تشکر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۰:۴۳    
سرمربی تیم فوتبال سپاهان می گوید سپاهان و استقلال خوزستان به سقوط فکر نمی کردند و به دنبال بهتر کردن جایگاهشان بودند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۰:۳۹    
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی معتقد است کارشناسان و فوتبالدوستان از عملکرد فنی تیمش راضی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۰:۳۸    
معاون وزیر خارجه سوریه انگلیس را به دست داشتن در ادعاهایی مبنی بر انجام حمله شیمیایی در دوما متهم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۰:۳۷    
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان معتقد است توانسته با تیمش بهترین نتیجه تاریخ این تیم ابادانی را کسب کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۰:۳۴    
مراسم اختتامیه جشنواره پکن ساعتی پیش برگزار شد و مینا ساداتی جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن را برای فیلم "تابستان داغ"، به دست آورد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۰:۳۳    
شاگردان آنتونیو کونته با برتری برابر ساوتهمپتون به دیدار نهایی جام حذفی انگلیس راه یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۰:۳۱    
سرمری تیم فوتبال ذوب آهن می گوید اذیت برخی اجازه نداد تیمش با پرسپولیس در کورس قهرمانی باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۰:۲۹    
یک استاد ارتباطات در نشست نقد و بررسی مستند اینستاگرامر، گفت: من نمی دانم که چه اتفاقی می افتد و سرنوشت هویت شبکه ای چه چیزی است؟! اینستاگرامرها و کسانی که در این شبکه ها عضو می شوند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۰:۲۷    
سرمربی استقلال گفت: در نیمه دوم شخصیت خود را نشان دادیم و به تیمی که دارم افتخار می کنم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۰:۲۵    
سرمربی تیم فوتبال پدیده معتقد است علی رغم سقوط مشکی پوشان، این تیم تواست عملکرد خوبی را در داربی مشهد به نمایش بگذارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۰:۲۳    
مدیرعامل باشگاه استقلال می گوید با برنامه ریزی که دارند امسال دو فینال در پیش خواهند داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۰:۲۲    
سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: قسمت نبود مقابل گسترش فولاد پیروز شویم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۰:۲۰    
پس از پیروزی برابر پرسپولیس، رشید مظاهری در میانه زمین پس از بغل کردن آذری، با یک فن کمر وی را نقش بر زمین کرد و چند مرتبه به حالت بارانداز او را چرخاند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۰:۱۶    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل ذوب آهن شرکت نکرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۰:۱۵    
سرمربی تیم فوتبال پیکان ضمن تشکر از بازیکنانش می گوید از آن ها راضی است. او همچنین اعتقاد دارد تفاوت زیادی از لحاظ قیمت میان بازیکنان دو تیم پیکان و استقلال وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۰:۱۲    
سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان معتقد است واکنش های دروزاه بان پدیده باعث پیروزی این تیم در داربی مشهد شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۰:۱۰    
سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد گفت: مقابل سایپا با شرافت بازی کردیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۰:۱۰    
روسای سه قوه در پایان نشست مشترک قوای مقننه، مجریه و قضاییه در مجلس بر ضرورت همفکری و هماهنگی در زمینه حل مشکلات کشور و خصوصاً تامین امنیت سرمایه گذاری ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۰:۰۸    
پیروز سیف الله معتقد است در دیدار استقلال و پیکان یک پنالتی باید به سود استقلال اعلام می شد اما اخراج شجاعیان تصمیم درستی بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۲۰:۰۱    
رئیس جهاد دانشگاهی گفت: جهاد دانشگاهی به عنوان یک نهاد انقلابی، به صورت رسمی از سال 64 فعالیت در حوزه قرآن کریم، مطالعات قرآنی و پژوهش های میان رشته ای قرآن را در دستور کار خود قرار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۹:۵۹    
عملکرد اشکان خورشیدی در بازی استقلال و پیکان با انتقاد شدید هواداران و بازیکنان استقلال همراه بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۹:۵۶    
در حالی که سازمان خصوصی سازی اعلام کرده که تا هفته آینده هر 20 گروه مشمولان سهام عدالت سود مربوط به سال مالی 1395 را دریافت می کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۹:۵۶    
رییس جمهوری فرانسه اظهار کرد، کشورش، آمریکا و سایر هم پیمانان آن باید پس از شکست گروه تروریستی داعش بمانند و سوریه ای جدید بسازند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۹:۵۳    
تیم فوتبال استقلال با شکست پیکان در ورزشگاه آزادی، به رده سوم صعود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۹:۵۲    
هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال ایران با انجام 5 دیدار برگزار شد که در پایان این مسابقات سقوط دومین تیم به لیگ دسته یک فوتبال ایران قطعی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۹:۴۹    
شاگردان علی دایی در حالی که می توانستند با برد مقابل گسترش فولاد، آسیایی شوند قدر این فرصت را ندانستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۹:۴۹    
تیم فوتبال نفت تهران با شکست برابر پارس جنوبی جم به لیگ دسته یک فوتبال ایران سقوط کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۹:۳۴    
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح اصفهان گفت: هنر ضابطان و سازمان قضایی در برخورد با جرایم این است که بستر و زمینه های جرم را شناسایی و با علت ها مبارزه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۹:۳۳    
بیست و نهمین دوره مسابقات بین المللی جام فجر تکواندو با حواشی زیادی همراه بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۹:۳۲    
تأسیس دادسرای نظامی ناحیه خوی در نشست رئیس سازمان قضایی و دادستان نظامی استان آذربایجان غربی با فرماندهان به بحث و بررسی گذاشته شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۹:۳۱    
بازی تیم های سایپا و گسترش فولاد زیر بارش شدید باران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۹:۳۰    
سریال تاریخی سربداران در 18 قسمت از شبکه افق پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۲ - ۱۹:۲۹    
اینتر و لاتزیو که رقابت سختی برای کسب رده سومی در فصل جاری رقابت های سری A دارند توانستند برابر حریفان خود به پیروزی برسند.