پنجشنبه ۲۷ دیساعت ۰۲:۵۵Jan 2019 17
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 3 اردیبهشت 1397 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۰۹:۱۳    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته 14 محصول با کیفیت این استان در سال 97 برندسازی می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۳:۱۷    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از اجتماعی شدن مقوله سلامت و راه اندازی کانون سلامت محله در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۰:۱۱    
رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی کاشان گفت: بخش تعاون شهرستان کاشان سال گذشته معادل دو میلیون و 294 هزار دلار عرقیجات گیاهی و آلیاژ سرب به کشورهای خارجی صادر کرد که نسبت به سال 95 بیش از 75 درصد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۰:۰۹    
تفاهم نامه همکاری میان سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور و پارک علم و فناوری یزد به امضای رییس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور و رییس پارک علم و فناوری یزد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۰۹:۱۹    
فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی استان زنجان از اجرای عملیات رفع تصرف نیروهای این یگان در دو مورد عملیات در نخستین ماه سال جاری خبر داد و گفت: نتیجه این عملیات ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۶:۵۱    
اجرای ارکستر سمفونیک تهران در روزهای آخر اردیبهشت ماه و اظهارات پیانیست ایتالیایی درباره موسیقی ایرانی و... از جمله اخبار موسیقایی امروز (4 اردیبهشت) است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۵:۲۵    
اسامی شش راه یافته به مرحله نهایی مسابقات بین المللی قرآن بانوان پس از پایان سومین بخش از مسابقات مرحله مقدماتی اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۴:۰۰    
اسفندیار رحیم مشایی، یار غار احمدی نژاد و از دیگر اعضای حلقه اولیه دولت های نهم و دهم است که از قضا با مرتضوی نیز دارای آشنایی و همکاری قدیمی است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۴۴    
بانک سینا در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و در تداوم فعالیت های خیرخواهانه خود، نسبت به آزادسازی تعدادی از زندانیان جرایم غیرعمد اقدام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۴۲    
مدیرعامل بانک تجارت با حضور در ساختمان مرکزی شرکت مدیریت پروژه های نیروگاهی ایران (مپنا) با مدیرعامل این شرکت دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۳۹    
خوشحالم از این که مجازات آقای مرتضوی باعث تنبه کسانی شود که می خواستند جا پای مرتضوی بگذارند. مرتضوی به خودش بد کرد. تمام اعمالی که برای مردم روا دانست، به خودش برگشت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۳۷    
فرمانده انتظامی شفت از کشف بیش از 4 تن و 500 کیلوگرم چوب قاچاق در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۹    
سیدحسین حسینی بعد از برد شیرین استقلال زمزمه خداحافظی سر داد و محسن مسلمان وسط بازی با ذوب آهن استوری خیریه گذاشت!
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۲۴    
در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی و با هدف گسترش تعاملات فی مابین بانک رفاه و دانشگاه ملی بیرجند، بانک رفاه حامی دهمین کنگره انجمن ژئوپلیتیک و دومین همایش ملی جغرافیا و برنامه ریزی مناطق مرزی ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۱۴    
عملیات اجرایی تعریض جاده مینودشت - گالیکش با اعتبار 120 میلیارد ریال و با حضور خادمی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۳:۰۶    
مگر در مدرسه بچه ها انگلیسی و عربی یاد می گیرند که روسی یاد بگیرند؟ اگر انگلیسی یاد می گرفتند که این همه استقبال از موسسات آموزش زبان را شاهد نبودیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۴۶    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان هدف از تشکیل ستاد اجتماعی سازی سلامت را ارتقای سلامت مردم برشمرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۳۵    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان گفت: وجود تصفیه خانه های فاضلاب در شهرک ها و نواحی صنعتی می تواند در بحث آب گردانی و استفاده دوباره از آب نقش مهم و حیاتی داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۲۴    
فرمانده انتظامی شفت از پلمب 19 واحد صنفی مختلف از آغاز امسال در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۲۱    
استاندار گیلان گفت: توسعه پایدار، عدالت اجتماعی و توازن مثبت در استان با اجرای طرح های اشتغال محور به ویژه در مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته محقق می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۲۰    
دور بیست ویکم از سری سوم قرعه کشی وین کارت بانک سامان با حضور مدیران ارشد بانک، ناظران و برنده ممتاز دوره پیشین برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۱۹    
بانک صادرات ایران با پرداخت بالغ بر 5 هزار میلیارد ریال تسهیلات و وام های ارزان قیمت در بخش های مختلف اقتصادی، صنعتی، کشاورزی، مسکن، خدمات و همچنین زیرمجموعه های اقتصاد مقاومتی در سال 96 ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۱۰    
رئیس و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: سازمان منطقه آزاد انزلی امسال 65 میلیارد ریال برای پروژه های عمران و بهبود محیط روستایی اختصاص داده که با هدف برنامه ریزی و اجرای پروژه های عمران روستایی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۸    
استاندار هرمزگان راه اندازی فاز نخست آب شیرین 100 هزار مترمکعبی بندرعباس برای تابستان سال جاری را بسیار ضروری دانست و عنوان کرد: فاز نخست این آب شیرین کن با ظرفیت شیرین سازی 20 هزار مترمکعب آب ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۷    
صیادان شهرستان سیریک بیش از 2 هزار و 500 تن ماهی یال اسبی صید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۲:۰۳    
تفاهم نامه همکاری سه جانبه میان سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، پژوهشگاه ملی اقیانوس شناسی و علوم جوی و پژوهشکده علوم زمین سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور منعقد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۵۹    
Adobe به روزرسانی امنیتی جدیدی را منتشر کرده که 19 آسیب پذیری بحرانی در محصولاتش را برطرف می کند و به کاربران توصیه کرده که محصولات این نرم افزار را در اسرع وقت به آخرین نسخه به روزرسانی کنند تا از ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۵۷    
مدیر امور فن آوری اطلاعات بانک شهر با تاکید بر اینکه این بانک " نوآوری در خدمت" را در همه حال در صدر برنامه های خود قرار داده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۱۵    
آیت الله آملی لاریجانی در پیامی درگذشت آیت الله مهمان نواز نماینده مردم استان خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۱۲    
دبیر هیات نظارت بر مطبوعات از صدور مجوز انتشار 91 رسانه مکتوب و الکترونیک در جلسه روز گذشته این هیات خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۰۴    
معاون فرهنگی ستاد کل نیروهای مسلح،وزیر آموزش و پرورش و مشاور رییس جمهور از جمله مردان سیاسی بودند که در پنجمین روز جشنواره ی جهانی فجر در چارسو حاضر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۱:۰۰    
مهدی یادگاری اعلام کرد بازار محتوای دیجیتال از روز چهارشنبه 5 اردیبهشت ماه در سی وششمین جشنواره جهانی فیلم فجر افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۷    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس خبر داد: همزمان با سفر رییس جمهور به آذربایجان شرقی، چهار پروژه سرمایه گذاری با اشتغال زایی 753 نفر در منطقه آزاد ارس افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۶    
اتحادیه بین المللی ارتباطات (ITU) در پیامی "فراهم کردن استفاده مثبت از هوش مصنوعی برای همه" را بعنوان شعار روز جهانی ارتباطات (27 اردیبهشت ماه) در سال 2018 انتخاب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۵۲    
مدیرعامل خانه کتاب گفت: شعار امسال برای حمایت از کالای ایرانی در حوزه صنایع فرهنگی نیز گسترده شده است و تولید کتاب یکی از صنایع فرهنگی است که سیاست خانه کتاب آن است که در سال جاری از کتاب های تالیفی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۴۵    
نشست شورای وزرای خارجه سازمان همکاری شانگهای در پکن آغاز به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۲۹    
مراسم تشییع پیکر آیت الله حبیب الله مهمان نواز، نماینده فقید مردم خراسان شمالی در مجلس خبرگان رهبری آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۲۷    
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه سفر اخیر رئیس جمهور دستاوردهای بسیار خوبی برای استان به همراه داشت، اظهار کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۱۸    
معاون هماهنگی برنامه و بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی با اشاره به این که در نخستین سفر رئیس جمهور 23 طرح با اعتبار مصوب 945 میلیارد و 500 میلیون تومان آغاز شده بود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۱۲    
همراه اول با رد ادعای اپراتور دوم اعلام کرد اولین اپراتور تلفن همراه در ایران است که موفق به اخذ گواهینامه مدیریت امنیت اطلاعات شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۱۰:۰۶    
استاندار خراسان شمالی گفت: ایجاد دهکده جهانی کوراش در توسعه ورزش خراسان شمالی موثر است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۴۶    
متخصصان علوم پزشکی در دانشگاه دولتی سائوپائولوی برزیل عنوان می کنند که افراد مبتلا به فشارخون بالا علاوه بر مصرف دارو باید به موسیقی کلاسیک گوش دهند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۳۰    
امیر قطر پیام مکتوبی را برای همتای کویتی خود درخصوص تحولات منطقه ارسال کرد. کویت تلاش می کند تنش در روابط قطر با دو عضو دیگر شورای همکاری خلیج فارس را پایان دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۲۶    
رییس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با اشاره به اجرای اولین عمل جراجی توریسم درمانی در استان گفت: امیدواریم این امر در خراسان جنوبی گسترش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۱۹    
رییس جمهور در صفحه اینستاگرام خود نوشت: تبریز به عنوان پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی در سال 2018 انتخاب شده و به همین منظور مراسمی با عنوان تبریز 2018 با حضور رئیس جمهور در روز چهارشنبه برگزار خواهد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۱۸    
نشست مشترک دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی و سید علی اکرمی فر رییس مرکز همکاری های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری در راستای توسعه همکاری های دو طرف برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۹:۰۴    
کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: افزایش سرعت باد در نواحی شمالی سیستان و بلوچستان از عصر امروز سه شنبه تا صبح چهارشنبه پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۸:۰۰    
مدیرکل هواشناسی استان قم عنوان کرد: قم از نظر اقلیمی توان بزرگ تر شدن را ندارد و باید از رشد بی رویه مهاجرت به این شهر و استان بدون در نظر گرفتن زیربنای شهری از نظر آب، فضا، صنایع و.... جلوگیری کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۷:۳۳    
ثبت نام اولیه داوطلبان انتخابات شورای صنفی دانشجویی دانشگاه تهران سال 97 از امروز آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۴:۲۵    
شیخ حسین انصاریان در کتاب نفس، ماجرای کتک خوردن یکی از فقهای برجسته شیعه را روایت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۳:۲۵    
فرمانده نیروی دریایی سپاه ابراز امیدواری کرد که در سال جاری رزمایشی مشترک میان ایران و پاکستان برگزار شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۴ - ۰۲:۰۴    
سه مرد جوان گرفتار در ارتفاعات میرداوود ارومیه نجات پیدا کردند. این سه نفر برای گردش و استراحت به کوه های اطراف روستای مارمیشو در آذربایجان غربی رفته بودند که در راه برگشت میان صخره های بلند و دره ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۳:۵۷    
بازیکنان ایتالیا و آلمان پس از یک نمایش جذاب 120 دقیقه ای در نیمه نهایی جام جهانی 1970 نامشان را در تاریخ جاودانه کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۳:۳۲    
اخمت گروزنی که در ترکیب خود از بازیکن ایرانی اش بهره می برد، اسپارتاک مسکو را شکست داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۳:۳۰    
جلسه دفتر اقتصاد و توسعه حزب ندای ایرانیان با محوریت بررسی تغییرات ارز مبنای مبادلاتی کشور از دلار به یورو برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۳:۲۷    
مناظره کم نظیر دو مقام سابق عالی رتبه عربستان و ایران در مرکز مطالعات استراتژیک دانشگاه عملیات مشترک مخصوص نیروهای مسلح آمریکا در فلوریدا برگزار شد که در آن رئیس پیشین سازمان اطلاعات و سفیر پیشین ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۲:۳۵    
دستیار ارشد وزیر امورخارجه در امور سیاسی در جریان سفر خود به سوریه با ولید معلم وزیر امور خارجه سوریه دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۲:۳۳    
معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور با تاکید بر اینکه باید مفاهیم قرآن را برای همگان و به ویژه نسل جوان عرضه کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۲:۲۸    
رئیس سازمان بهزیستی کشور با بیان اینکه آسیب های اجتماعی و اقدامات پیشگیرانه در دستور کار سازمان است، گفت: برای از بین رفتن مشکلات و معضلات اجتماعی ما می توانیم از قرآن و برنامه های قرآنی بهره ببریم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۲:۲۱    
رهبر حوثی ها در پی شهادت رئیس شورای عالی سیاسی انصارالله یمن در جریان تجاوز ائتلاف سعودی تأکید کرد که این جنایت بی پاسخ نخواهد ماند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۲:۲۱    
تیم های فوتسال منتخب ارتش و هنرمندان، صبح دوشنبه در دیداری دوستانه به مصاف یکدیگر رفتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۲:۲۱    
وزارت امور خارجه آمریکا دستور خروج خویشاوندان کارکنان دولت این کشور در نیکاراگوئه را صادر و اعلام کرد، فعالیت های سفارت واشنگتن در ماناگوآ محدود می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۲:۲۱    
یک عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه گفت: حل مشکلات عمده پایتخت از جمله آلودگی هوا و ترافیک جز از طریق مشارکت عموم شهروندان امکان پذیر نیست و قطعا یک شهردار جوان با اتکا به سرمایه اجتماعی عظیم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۲:۲۱    
کاظم غریب آبادی معاون امور بین الملل ستاد حقوق بشر به همراه هیاتی از برخی دستگاه های عضو ستاد، از مرکز مداخله در بحران شهید نواب صفوی بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۲:۲۱    
معاون رئیس جمهوری با بیان اینکه رویداد قرآنی می تواند در وحدت و همبستگی ملت ها و دولت ها تاثیرگذار باشد، گفت: ما اگر به قرآن بازگردیم می توانیم در کل جهان اسلام به وحدت برسیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۲:۲۱    
یک عکاس مصری جایزه آزادی رسانه سال 2018 را که از سوی یونسکو ارائه می شود، در حالی دریافت کرد که در حال حاضر در کشورش زندانی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۲:۲۱    
وزیر امور خارجه که به منظور شرکت در اجلاس عالی رتبه صلح پایدار به نیویورک سفر کرده است، با همتای بلژیکی خود دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۱:۱۹    
وزیر راه و شهرسازی در یادداشتی به مناسبت روز معمار، پیشنهاد تشکیل مجمع معماران ایران را مطرح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۱:۱۸    
رهبر حوثی ها در پی شهادت رئیس شورای عالی سیاسی انصارالله یمن در جریان تجاوز ائتلاف سعودی تأکید کرد که این جنایت بی پاسخ نخواهد ماند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۱:۱۰    
به فاصله کمتر از یک ماه از تک نرخی شدن دلار، سامانه "نیما" (نظام یکپارچه مدیریت ارزی) بعد از ظهر دوشنبه با حضور معاون اول رییس جمهور، وزیر صنعت، معدن و تجارت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۱:۰۹    
وزیر انرژی و منابع آبی رژیم صهیونیستی تهدید کرد، در صورتی که هرگونه جنگی علیه اسرائیل از اراضی سوریه به راه افتد، پیامدهای کشنده ای برای دولت دمشق و شخص بشار اسد خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۰:۵۹    
صالح علی الصماد سیاست مدار اهل یمن و عضو جنبش انصارالله و همچنین رئیس شورای عالی سیاسی این کشور بود که روز پنج شنبه در حمله ائتلاف سعودی به شهادت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۰:۳۷    
اعضای شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان بر پایبندی به میثاق نامه و ضرورت تداوم حضور همه اعضای شورای شهر در این نهاد مدنی تاکید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۰:۱۵    
شبکه المسیره یمن از شهادت صالح الصماد، از رهبران برجسته انصارالله خبر داد. انصارالله یمن "مهدی محمد حسین المشاط" را پس از شهادت الصماد به عنوان رئیس شورای عالی سیاسی یمن تعیین کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۰:۱۱    
تیم ملی والیبال نشسته ایران در پنجمین و آخرین دیدار خود در دور مقدماتی لیگ جهانی به مصاف آمریکا رفت و با نتیجه 3 بر صفر این تیم را شکست داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۰:۰۳    
سخنگوی نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه ماموریت های پلیسی تعطیلی بردار و موسمی و فصلی نیستند گفت: هیچ فضای تبلیغاتی مسموم کننده ای نمی تواند ماموران را از تلاش برای برقراری امنیت مردم و صیانت از جان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۲۰:۰۱    
مقام عالی رتبه روس اعلام کرد ایران اولین تیمی خواهد بود که برای برگزاری جام جهانی به روسیه خواهد آمد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۹:۵۹    
یک استاد دانشگاه گفت: متاسفانه ما فرصت دوران اوباما را از دست دادیم و امروز با تجمیع همه نیروهای ضدایرانی در آمریکا به ویژه مثلث ائتلاف رژیم اسرائیل، عربستان سعودی و آمریکا روبه رو هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۹:۵۵    
در حالی که کمیته روابط خارجی سنای آمریکا امروز (دوشنبه) درباره انتصاب مایک پامپئو به عنوان سکان دار دستگاه دیپلماسی ایالات متحده رأی گیری می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۹:۵۴    
مرحله نخست اردوی تیم ملی فوتسال در سال جدید از امروز (دوشنبه) آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۹:۵۴    
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۹:۴۹    
تیم فوتبال پنج نفره ایران در رقابت های جهانی اسپانیا با تیم های فرانسه، کلمبیا و آرژانتین همگروه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۹:۴۸    
در حالی که هفته سی وسوم لیگ دست یک فوتبال به پایان رسیده، هم چنان تکلیف صعود کنندگان به لیگ برتر مشخص نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۹:۳۹    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر چهارمحال و بختیاری گفت: دو نفر از روستای چبد بخش بازفت بر اثر وقوع سیل امروز، در رودخانه غرق شدند و یک نفر نیز در سرمور میانکوه بر اثر صاعقه جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۹:۳۶    
طی حکمی از سوی استاندار اصفهان، سید حمیدرضا طباطبایی نائینی به سمت معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۹:۳۰    
دبیرکل حزب الله لبنان در واکنش به تجاوز ائتلاف عربی تحت امر عربستان به مراسم عروسی در یمن، گفت: این ائتلاف متجاوز حتی با شادی و مراسم عروسی سر ستیز دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۹:۲۱    
بخشی از مطالبات بازیکنان استقلال پرداخت شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۹:۱۵    
معاون امور بین الملل و همکاری های بین المللی قضایی حقوق بشر از انتشار قریب الوقوع کتاب وضعیت حقوق بشر در آمریکا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۹:۰۵    
در سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر نسخه بازسازی شده مستندهای ناصر تقوایی و پرویز کیمیاوی به نمایش درآمدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۹:۰۵    
فرماندهان کل ارتش و سپاه تاکید کردند: با عنایت به فرمایش مقام عظمای ولایت برای هم افزایی در بین نیروهای مسلح این مهم در اولویت اهداف ما قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۹:۰۳    
نساجی مازندران با دو گل توانست فجر سپاسی را شکست دهد تا همچنان امیدوار به صعود به لیگ برتر باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۹:۰۲    
رهبر معنوی تبتی ها اعلام کرد، در صورتی که پکن استقلال و فرهنگ تبت را به رسمیت بشناسد، این منطقه می تواند بخشی از چین باقی بماند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۹:۰۱    
رئیس کل بانک مرکزی خطاب به افرادی که تقاضای ارزی دارند که در سیاست جدید دولت سهمی نداشته و نیازمند تامین هستند گفت که فعلا تحمل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۹:۰۰    
پنل تبادل تجربه کارگردانی الیور استون و رضا میرکریمی روز پنجشنبه 6 اردیبهشت در سینما فلسطین برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۸:۵۸    
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادعای مطرح شده از سوی یکی از رسانه های عربی مبنی بر تعیین شروطی جهت پایبندی آمریکا به برجام را رد و تاکید کرد که ایران برای هر وضعیتی بعد از برجام آمادگی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۸:۵۳    
تیم فوتبال ایران جوان که طی سال ها بازیکن هایی مثل مهدی طارمی، حسین ماهینی، عزت الله پورقاز و مهدی قائدی را تربیت کرده بود به لیگ دسته دو سقوط کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۸:۵۲    
رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به اینکه توسعه و آبادانی استان آذربایجان شرقی همواره برای دولت حائز اهمیت است، گفت: وحدت و همدلی مسوولان برای خدمت به مردم و توسعه بیش از پیش در این استان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۸:۵۰    
یک روزنامه آمریکایی در گزارشی عنوان کرد که رهبر دو غول اتحادیه اروپا در سفرهای جداگانه ای در این هفته تلاش خود را خواهند کرد که ترامپ را به ماندن در برجام قانع کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۸:۴۱    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که سردار اشتری در جلسه با کمیسیون امنیت ملی مجلس، تاکید کرد که به زودی درباره فیلمی که در فضای مجازی در خصوص برخورد مامور نیروی انتظامی با یک خانم پخش ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۳ - ۱۸:۴۱    
در پایان روز نخست مسابقات بین المللی تکواندوی جام باشگاه های آسیا، نفرات برتر اوزان فرد (54-، 63-، 74- و 87- کیلوگرم) معرفی شدند.