پنجشنبه ۲۷ دیساعت ۰۱:۵۸Jan 2019 17
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 5 اردیبهشت 1397 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۴:۳۸    
مدیر ژئوپارک جهانی قشم از برگزاری نخستین نشست بین المللی و کارگاه آموزشی- تخصصی توسعه ژئوپارک های جهانی یونسکو در جزیره قشم از هشتم تا دهم اردیبهشت ماه امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۳:۴۵    
در حالی مدیر کل میراث فرهنگی استان مرکزی محوطه تاریخی "تیمره" را با سنگ نگاره های 40 هزار سال قدمت اش ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۰۲:۲۹    
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۹:۱۸    
معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای جنوب استان کرمان گفت:
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۲۸    
مرکز بهداشت و درمان دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان دبیرخانه منطقه یک مراکز بهداشت و درمان دانشگاه ها به مناسبت بزرگداشت هفته سلامت، در روزهای 10 تا 12 اردیبهشت ماه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۲۰    
در پنجمین روز از هفته سلامت وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی 50 طرح بهداشتی و درمانی را به صورت ویدئو کنفرانس در هرمزگان افتتاح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۱۷    
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: طرح تحول محلات در 325 محله کشور در حال اجراست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۱۴    
در کاوش های باستان شناسان در پارسیان آثاری از دو هزار سال پیش کشف شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۴۰    
بابک شهرکی و بردیا صدر نوری در حالی قطعاتی را از زنده یاد همایون خرم در کنسرتی بی کلام اجرا می کنند که اعلام شده است تمامی آثاری که اجرا می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۴۰    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمان با اشاره به فعالیت66 موسسه و صندوق قرض الحسنه غیرمجاز در استان، گفت: بنا به اعلام کارشناسان ذیربط ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۴:۵۷    
نمایندگان اصلی و علی البدل انجمن های علمی در شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری(عتف) برگزیده شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۲:۴۶    
رییس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس کشور گفت: در آینده نزدیک سیستان و بلوچستان هم در کنار هفت استان دیگر مقصدی برای کاروان راهیان نور خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۲:۳۹    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان گفت: موانع پیش روی طرح های نیمه تمام گردشگری را برطرف خواهیم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۱:۴۷    
فرمانده ناجا با بیان اینکه امروز وظیفه ما حفظ امنیت و آرامش مردم است گفت: وظیفه ما تامین و حفظ امنیت و آرامش کشور است که این امنیت کم نظیر مرهون مجاهدتهای شبانه روزی هزاران مامور نیروی انتظامی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۱:۲۶    
رییس شورای اسلامی شهر تهران با تاکید بر اینکه در تهران تنها 20 تا 30 درصد قانون توانیابان اجرایی شده است گفت: اگر 50 تا 70 درصد قانون مربوط به توانیابان اجرا می شد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۰:۵۷    
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه علم و هنر از برگزاری نشست سراسری روسا و معاونین آموزشی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی جهاددانشگاهی به میزبانی این دانشگاه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۰:۰۹    
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان از کاهش 10درصدی طلاق در حوزه جوانان خبرداد و گفت: اگر دوره های آموزشی زوج ها در کشور اجباری شود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۰:۰۹    
معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزیر ارتباطات با بیان این که به پیام رسان های داخلی ظرفیت پهنای باند و تسهیلات کم بهره توسط وزارت ارتباطات ارائه شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۰۹:۵۷    
رئیس کمیته امداد با اعضای کمیسیون های امنیت ملی و سیاست خارجی، اجتماعی، عمران، شورای های امور داخلی کشور و قضایی و حقوقی مجلس دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۰۸:۰۴    
معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی وزیر ورزش و جوانان تأکید کرد: باید روابط عمومی سنتی را کنار بگذاریم و به دنبال یک روابط عمومی مطابق با معیارهای جهانی باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۳:۳۸    
وزیر امور خارجه کشورمان با فدریکا موگرینی مسوول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در بروکسل دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۳:۳۵    
نیکولا پیووانی- آهنگساز برنده جایزه اسکار ایتالیایی- قطعه ای موسیقیایی را برای ادای احترام به ویتوریو تاویانی- کارگردان ایتالیایی- نواخت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۳:۲۷    
وزیر نیرو گفت: کمک خواهیم کرد ساماندهی رودخانه قره سو کرمانشاه هر چه زودتر عملیاتی شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۳:۰۲    
سازمان برنامه و بودجه کشور از دانش آموختگان واجد شرایط دانشگاه های کشور جهت گذراندن دوره ضرورت خدمت سربازی در سازمان مرکزی این نهاد به صورت امریه دعوت به عمل آورد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۲:۵۲    
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۲:۳۸    
ظریف در دومین اجلاس سوریه تاکید کرد، برقراری آتش بس در سوریه باید کماکان اولویت اصلی به شمار آید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۲:۱۴    
هافبک تیم ملی انگلیس و باشگاه لیورپول به دلیل مصدومیت زانو جام جهانی روسیه را از دست داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۲:۱۱    
قائم مقام وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری گفت: توجه ویژه به حوزه فناوری که طی سال های گذشته در وزارت علوم کمرنگ شده بود، اولویت این وزارتخانه در دوره جدید خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۲:۰۷    
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۱:۰۴    
یک مقام ارشد دولت میانمار اعلام کرد، تیمی به نمایندگی از شورای امنیت سازمان ملل متحد که مایل به مشاهده تأثیرات بحران آوارگان روهینجا است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۱:۳۷    
کهنه سربازان ارتش تایوان امروز (چهارشنبه) در اعتراض به برنامه های دولت برای کاهش حقوق بازنشستگی، در جریان برگزاری تظاهراتی در حالی که تلاش می کردند وارد ساختمان پارلمان شوند، با پلیس وارد درگیری شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۰:۲۷    
هزاران تن از مردم یونان امروز (چهارشنبه) با حضور در خیابان های آتن به اصلاحات در طرح نجات مالی این کشور که شامل اقداماتی نظیر فروش نیروگاه ها و کاهش حقوق بازنشستگان و کارکنان بیمارستان ها می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۵۵    
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: اختیارات استانداران برای کمک به تولید ملی افزایش پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۰:۵۴    
پانزدهمین همایش روسای کل دادگستری و دادستان های سراسر کشور از امروز (چهارشنبه) با حضور رییس قوه قضاییه در استان مازندران آغاز به کار کرد و تا ظهر جمعه ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۰:۵۲    
یک مقام روسی اعلام کرد که این کشور روند ساخت سامانه های دفاعی اس-400 را برای ترکیه آغاز کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۰:۲۸    
با حضور وزیر بهداشت در کرج، اولین بیمارستان جامع زنان در استان البرز با ظرفیت 160 تخت بیمارستانی به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۰:۱۱    
ابراهیم نصرالله نویسنده فلسطینی، برنده جایزه بین المللی ادبیات داستانی جهان عرب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۰:۰۹    
در آئین پایانی سی وپنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم بیانیه این دوره از مسابقات قرائت، بر تمسک به ریسمان وحدت آفرین قرآن تاکید شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۲۰:۰۵    
رییس جمهوری فرانسه گفت که کشورش از توافق هسته ای با ایران خارج نخواهد شد زیرا این توافق را امضا کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۵۸    
معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران با تأکید بر اینکه تهران به نبوغ و خلاقیت نیاز دارد یادآور شد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۵۶    
دولت رقم 4200 تومان را برای قیمت دلار به طور رسمی اعلام کرد و تمامی نرخ های بیش از آن را تخلف و قاچاق دانست و با وجود این که بانک مرکزی بیش از دو میلیارد دلار را با همین قیمت برای واردات تخصیص داده ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۵۳    
در روز نخست رقابت های دوومیدانی قهرمانی جوانان کشور ورزشکاران نتوانستند رکورد لازم حضور در رقابت های قهرمانی آسیا را کسب کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۴۲    
سازمان توسعه تجارت و مرکز داوری اتاق بازرگانی ایران به امضا تفاهم نامه ای در زمینه همکاری های مشترک پرداختند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۳۶    
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد، بررسی های سازمان منع سلاح های شیمیایی نشان می دهد به رغم ادعاهای مقام های آمریکایی، تسلیحات شیمیایی در مرکز پژوهشی منطقه برزه دمشق پیدا نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۳۵    
رییس جمهوری فرانسه در سخنرانی خود در جلسه مشترک سنا و مجلس نمایندگان آمریکا با اشاره به روابط نزدیک دو کشور، تأکید کرد: در مورد سوریه ما کنار یکدیگر هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۲۶    
مسئول سیاست خارجه اتحادیه اروپا اعلام کرد، باید تجزیه سوریه پایان یابد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۲۶    
رئیس مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا گفت: چند روز پیش رئیس جمهور خودشیفته و عقب افتاده آمریکا، ایران را تهدید کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۲۵    
نماینده مردم پل دختر در مجلس شورای اسلامی پیشنهاد دادکه شوراها باید به پارلمان های محلی تبدیل شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۲۴    
رییس جمهوری فرانسه در سخنرانی خود در جلسه مشترک سنا و مجلس نمایندگان آمریکا با اشاره به روابط نزدیک دو کشور، تأکید کرد: در مورد سوریه ما کنار یکدیگر هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۲۴    
مدیر شبکه سه سیما تغییر کرد و علی فروغی جایگزین علی اصغر پورمحمدی شد که سال ها در این سمت فعالیت داشت. پورمحمدی هم در سمت قائم مقام معاون سیما به فعالیت خود در تلویزیون ادامه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۲۲    
روابط عمومی بنیاد فرهنگی هنری رودکی با صدور اطلاعیه ای درباره انصراف علیرضا قربانی از خواندن سرود تیم ملی فوتبال اعلام کرد به زودی درخصوص فرایند جدید تولید یکی از سرودهای تیم ملی اطلاع رسانی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۲۱    
سید شهره موسوی از رد درخواستش برای حضور در ورزشگاه و تماشای بازی تیم بادران با پرسپولیس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۱۷    
گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد گفت، رئیس جمهوری آمریکا و سایر رهبرانی که با رهبر کره شمالی دیدار می کنند، در جریان این دیدارها نباید موضوع حقوق بشر را به فراموشی بسپارند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۱۶    
موسسه حسابرسی تامین اجتماعی با تحت فشار قرار دادن رسانه ها، خواستار بازرسی از دفاتر آنها در طی یک دوره ده ساله شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۱۵    
هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، میزان افزایش ضریب حقوق کارکنان دولت در سال 1397 را تعیین کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۰۹    
ثبت 20 طلاق در هر ساعت،نام های محبوب تهرانی ها، واردات دارو با دلار 3800 تومانی، امکان تعویق تولید موتورهای یورو 4 تا پایان سال جاری و جعل اسناد با هولوگرام تیتر برخی اخبار امروز سرویس اجتماعی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۰۵    
روزنامه واشنگتن پست در گزارشی تاکید کرد که اگر ترامپ به دنبال خروج از برجام باشد، این موضوع هیچ کمکی به دستیابی او به خواسته هایش نخواهد کرد و همچنین باعث از دست رفتن اهرم فشار بر علیه ایران می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۹:۰۱    
اسقف اعظم یونان در دیدار با رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزاری دور هفتم گفت وگوهای اسلام و مسیحیت ارتدوکس را مثبت ارزیابی کرد و گفت: این گفت وگوها نقش مهمی در تعاملات یونان و ایران دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۸:۵۹    
نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان ملل متحد در وین گفت: مشکل اصلی اقدامات و سیاست های یکجانبه گرایانه ایالات متحده آمریکاست که بزرگترین تهدید علیه آینده ان پی تی و اهداف خلع سلاح هسته ای است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۸:۵۷    
دولت کویت از سفیر فیلیپین خواست تا حداکثر در مدت یک هفته، این کشور را ترک کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۸:۴۶    
وزارت بهداشت فلسطین در نوار غزه از شهادت یک خبرنگار دیگر در این منطقه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۸:۴۴    
در حاشیه برگزاری نهمین اجلاس مقامات عالی امنیتی کشورهای پنج قاره جهان در روسیه ،مشاور امنیت ملی رییس جمهور افغانستان صبح امروز(چهارشنبه) با دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۸:۴۱    
محسن امیر یوسفی نماینده ی کانون کارگردانان سینمای ایران برای حضور در کارگروه اکران (شورای صنفی نمایش ) شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۸:۳۷    
مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: در نیمه نخست امسال، با راه اندازی سامانه استحقاق سنجی، حذف دفترچه در کلیه بیمارستان های کشور انجام خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۸:۳۵    
رییس سازمان اوقاف با اشاره به اینکه ایران کمک به مظلومان را وظیفه شرعی و دینی خود می داند، گفت: ایجاد اختلاف بین مسلمانان فقط به این دلیل است که از دشمنان اصلی خودمان غافل شویم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۸:۳۲    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به شرایط اقتصادی امسال از جمله نوسانات نرخ ارز و خروج آمریکایی ها از برجام اشاره کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۸:۳۱    
یک اندیشکده آمریکایی با عنوان این مطلب که هوش مصنوعی در آینده قادر است تا عامل انسانی را تشویق به اتخاذ تصمیم های فاجعه آمیز کند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۸:۲۹    
سرمربی ناپولی تاکید کرد که هدف اصلی تیمش در فصل جاری بالا بردن جام قهرمانی است و به شاگردانش یک هشدار جدی داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۸:۲۹    
معاون ساماندهی امور جوانان گفت: سعی وزارت ورزش و جوانان بر این بوده است که به حوزه کارآفرینی و اشتغال ورود کند و اگر مشکل اشتغال را بتوانیم حل کنیم، بسیاری از مشکلات جوانان حل می شود .
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۸:۱۸    
معاون دبیرکل سازمان ملل در امور انسانی اعلام کرد که در کنفرانس حامیان مالی سوریه، 4.4 میلیارد دلار برای کمک به سوریه اختصاص یافت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۸:۱۶    
دستیار ویژه رییس مجلس در امور بین الملل تاکید کرد که برجام منطقه ای در کار نخواهد بود و ایران اقتدار و قدرت سازنده منطقه ای خود را معامله نخواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۸:۱۳    
سی ان ان اعلام کرده است سازمان های اطلاعاتی آمریکا در حال نظارت بر برخی محموله های ارسالی ایران به سوریه هستند که احتمال می دهند شامل تسلیحات نظامی باشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۸:۰۹    
رئیس کمیته میراث فرهنگی شورای شهر تهران اعلام کرد که هنوز هیچ سازمانی در مورد جسد مومیایی شده در شهر ری پاسخ نداده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۸:۰۵    
مراسم رونمایی از وب سایت، پوستر و لوگوی جشنواره ملی مهدویت و افتتاح رسمی این جشنواره در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۸:۰۰    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قم، از افتتاح فروشگاه دائمی برای عرضه سوهان این استان در ایام نیمه شعبان در شهر نیویورک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۸:۰۰    
ریتی پان کارگردان معروف کامبوجی با تمجید از سینمای ایران گفت: همواره تحت تاثیر جنبه رئال این سینما بوده ام.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۷:۵۱    
برگزیدگان رشته قرائت در سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم اعلام شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۷:۴۹    
بازیگران فیلم سینمایی خاله قورباغه در آستانه ی اکران عمومی این فیلم به شهرکتاب فرشته می روند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۷:۴۸    
مدیر مجتمع مس سرچشمه با اشاره به بازدید وزیر تحصیلات عالیه افغانستان از این مجتمع، اظهار امیدواری کرد این سفر و این بازدید بتواند نقطه عطفی در مراودات فنی، تجاری ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۷:۴۷    
مهلت ارسال آثار به اولین دوره رقابت علمی کنز تا 25 خردادماه 97 تمدید شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۷:۴۷    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مسکن بازنشستگی، بیمه فراگیر و افزایش امنیت شغلی را از برنامه های مهم و در دستور کار سال 97 وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۷:۴۴    
در حالی که نخست وزیر موقت ارمنستان تنها چند روز پیش این منصب را بر عهده گرفته بود، برخی منابع خبری از استعفای او خبر می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۷:۴۴    
وزیر تحصیلات عالیه افغانستان با اشاره به وجود منابع متعدد معدنی در این کشور، گفت: معادن و استخراج از آن ها یکی از ضرورت های کار دولت افغانستان است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۷:۴۴    
تولیت مسجد مقدس جمکران بیان کرد: رسانه های معاند خارجی و جریان نفاق در داخل مدام در حال سیاه نمایی هستند و می خواهند اشتباه برخی مسئولین را به حساب انقلاب اسلامی و ولایت بگذارند که البته این مکر آنان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۷:۴۰    
یک شرکت آمریکایی، سیستم یادگیری عمیقی برای بازسازی فضاهای خالی عکس ابداع کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۷:۳۹    
سخنرانی رییس جمهور در افتتاحیه رسمی رویداد بین المللی تبریز 2018 یک "حاشیه خوش مزه" داشت، حاشیه ای که اگرچه فیلمش در شبکه های اجتماعی با کنایه ای طنازانه به ترامپ دست به دست می شد اما در دل خود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۷:۳۷    
مراسم روز جهانی نجوم با ویژه برنامه های گسترده از جمله رصد ماه و ستارگان و همچنین برپایی نمایشگاه های تخصصی و نمایش فیلم های مستند درباره کرات دیگر، جمعه هفتم اردیبهشت ماه در برج میلاد برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۷:۳۷    
محققان دانشگاه "کارنگی ملون" کاغذی ابداع کرده اند که به لمس حساس است و آن چیزی که روی آن نوشته می شود را به شکل دیجیتالی نیز ارائه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۷:۳۵    
تصفیه خانه فاضلاب کنگاور با حضور وزیر نیرو، امروز(پنجم اردیبهشت)به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۷:۳۱    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در پیامی به دومین همایش بین المللی گرد و غبار در دانشگاه ایلام تاکید کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۷:۳۰    
مدیرعامل شهر کتاب با اشاره به برگزاری مسابقه نقاشی شهر، کودک، سلامت ، از تمام وزارتخانه ها و مجموعه هایی که متولی ارتقای فرهنگ عمومی هستند دعوت کرد برنامه های مشابهی را برای ارتقای فرهنگ جامعه در ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۷:۲۹    
دستگاه های تشخیصی مبتنی بر گوشی های هوشمند، پزشکان مناطق فقیرنشین را قادر می سازند تا به جای رفتن به آزمایشگاه ، خودشان آزمایش ها را با استفاده از یک دستگاه انجام دهند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۷:۲۳    
سون هیونگ مین می خواهد تیم کشورش را در بازی های آسیایی همراهی کند تا بتواند معافیت از سربازی کسب کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۷:۲۲    
برگزیدگان رشته قرائت در سی و پنجمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم اعلام شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۷:۱۹    
رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهرتهران با تاکید بر لزوم پاسخگویی مسئولین درباره جسد مکشوفه در حرم عبدالعظیم گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۵ - ۱۷:۱۷    
رئیس فدراسیون فوتبال در مراسم رونمایی از حامی مالی تیم ملی فوتسال بانوان گفت: توسعه ورزش بانوان جزو سیاست های فدراسیون فوتبال ...