پنجشنبه ۲۷ دیساعت ۰۱:۵۴Jan 2019 17
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 6 اردیبهشت 1397 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۵:۰۳    
رئیس جهاد کشاورزی صومعه سرا گفت: کاهش احتمال ابتلا به آفات گیاهی، کمتر شدن هزینه از دستاوردهای ایجاد بانک نشاء است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۴:۵۹    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان شرایط ذخیره آب سد سفیدرود را تهدیدکننده عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۰۹:۴۲    
استانداراصفهان گفت: تیم بسیار قوی برای پیگیری مسائل بندر خشک تعیین شده و تمامی مجوزها اخذ شده است اما منتظر وزارت راه و شهرسازی و کمیسیون های مربوطه هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۰۸:۰۵    
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: 6 بازارچه جدید در سیستان و بلوچستان راه اندازی می شود که سه بازارچه در شمال استان ساخته خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۶:۴۹    
فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش مأموران انتظامی استان، 843 کیلو و 200 گرم مواد مخدر کشف و چهار دستگاه خودرو سواری متعلق به قاچاقچیان توقیف شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۶:۲۵    
رئیس دانشگاه لرستان گفت: فعالیت حزبی قانونمند باید تقویت شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۴:۰۰    
بانک قرض الحسنه رسالت، بیست و دومین بانکی است که به نرم افزار پات پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۱:۴۵    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان گفت: پیش بینی می شود، امسال 3250 تن گل گاو زبان تر در گیلان برداشت شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۱:۴۱    
سرپرست فرمانداری رودسر گفت: سوختگی ناشی از سرمازدگی به 30 درصد باغات این شهرستان خسارت زد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۰:۳۲    
استاندار هرمزگان حوزه کشتی سازی را در ایجاد اشتغال پایدار بسیار مهم دانست و گفت: نمایندگان مجلس برای واگذاری کار تولید و ساخت کشتی های کشور در استان هرمزگان حمایت لازم را داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۰:۲۸    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری هرمزگان گفت: کاهش شدید ذخایر آبی استان ناشی از کمبود نزولات جوی و تداوم بیش از 18 سال خشکسالی موجب بحران کم آبی در 26 شهر این استان شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۰۹:۵۰    
شاخص های سازمان منطقه آزاد انزلی در حوزه ورزش 122 درصد رشد داشته که این میزان رشد همه جانبه در تمامی زمینه های ورزشی بی سابقه بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۰۲:۱۱    
آژانس فضایی اروپا یک تصویر خیره کننده از کهکشان راه شیری منتشر کرده است که بزرگ ترین تصویر ثبت شده از این کهکشان است و دارای یک میلیارد و 700 میلیون ستاره است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۵:۰۸    
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس با اشاره به اهمیت احساس امنیت و آرامش در جامعه کارگری، گفت: وجود کارگر و کارفرما لازم و ملزوم همدیگر بوده و جایگاه کارگر دردین اسلام بسیار بالاست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۴:۰۳    
رییس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس گفت: امسال 30 هزار فرصت شغلی در هرمزگان هدف گذاری شده که تحقق آن مستلزم همکاری دستگاه های اجرایی و فراهم کردن زیرساخت ها است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۳:۵۷    
قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور مجلس در سفر به هرمزگان از ظرفیت ها و توانمندی های کشاورزی و شیلاتی هرمزگان بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۳:۱۱    
رییس سازمان جنگل ها، منابع طبیعی و مراتع و آبخیزداری گفت: سال گذشته اختصاص 312 میلیارد تومان اعتبار برای تثبیت شن های روان از سوی مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید که بیش از 210 میلیارد تومان جذب شده ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۲:۵۹    
استاندار گیلان، به درج عنوان روز بزرگداشت آیت الله بهجت در تقویم ملی کشور اشاره کرد و گفت: این پیشنهاد را با جدیت در دولت پیگیری می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۲:۳۲    
مشکلات واحدهای صنعتی منطقه آزاد ارس در نشست مشترک کمیسیون اقتصادی مجلس و مدیران اقتصادی کشور با مسئولان استان و منطقه آزاد ارس بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۲:۲۳    
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران بااشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب امسال گفت: مشکلی برای برگزاری نمایشگاه نیست و امکانات کامل حمل و نقل عمومی بسیج شده است بنابراین تقاضا داریم کسی با خودروی شخصی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۱:۵۵    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور با بیان این که نباید دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی را دست کم گرفت، گفت: در 40 سال گذشته با همه فشارها جمهوری اسلامی ایران توانست روی پای خود بایستد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۰:۵۳    
مدیرکل فرودگاه شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه از برقراری پرواز کرمانشاه به اهواز و بالعکس در فرودگاه کرمانشاه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۱۰:۳۳    
معاون ادبی اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس لرستان از چاپ کتاب زندگی نامه جانباز لرستانی سید نورخدا موسوی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۰۹:۳۱    
مرجع تقلید و مفسر قرآن ضمن بیان انتقادات و پیشنهادات خود به دست اندرکاران همایش بزرگداشت حکیم زنوزی گفت: عقلانیت از خصائص شیعه امامی است و شیعه از ابتدا عقلانی بوده و خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۰۹:۲۲    
آیت الله جوادی آملی عنوان کرد: مردم دشواری های اوایل انقلاب و جنگ هشت ساله و بمباران شهرها را تحمل کردند، اما همین مردم، اختلاس ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۰۹:۱۶    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان بر ضرورت احداث تقاطع هم سطح در جاده خرم آباد- کوهدشت تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۰۸:۳۵    
قائم مقام وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری با بیان این که باید دانشگاه ها به سمتی بروند که مزیت های هر منطقه را به فرصت تبدیل کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۰۴:۲۴    
در زمینه ماموریت امانوئل ماکرون، رییس جمهور فرانسه در سفر به واشنگتن، برای قانع کردن همتای امریکایی اش برای ماندن در برجام بسیار گفته و نوشته شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۷ - ۰۱:۱۷    
یادگار امام گفت: دینداران وقتی تصدی امر دنیای مردم کردند، اگر در تصدی گری ناموفق بودند مردم را از دین برمی گردانند. وقتی دینداران تصدی دنیا می کنند باید دنیا را بهتر از بی دینان بسازند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۳:۳۵    
سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر درحالی به کار خود پایان داد که بسیاری از جوایز اصلی جشنواره را هنرمندان خارجی دریافت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۱:۵۳    
با اعلام معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، هجدهم اردیبهشت، رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان انتخاب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۱:۴۹    
نماینده ایران در رقابت های ژیمناستیک هنری قهرمانی آسیای جاکارتا جواز حضور در المپیک نوجوانان آرژانتین را کسب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۱:۴۳    
باشگاه نفت آبادان با چهار بازیکن خارجی خود برای فصل آینده به توافق رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۱:۰۱    
در پایان رقابت های دوومیدانی جوانان کشور دو رکورد ملی و دو ورودی قهرمانی آسیای ژاپن کسب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۰:۵۲    
در پایان رقابت های بوکس قهرمانی جوانان آسیا 2018 تایلند، تیم ملی ایران سه مدال برنز را کسب کرد تا به این ترتیب در کسب سهمیه المپیک ناکام بماند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۰:۴۶    
دو وزنه بردار نوجوان ایران از رسیدن به مدال دسته 69 کیلوگرم بازماندند و مقام ششم و هشتم قهرمانی آسیا را کسب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۰:۴۲    
معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه ری در پی کشف یک جسد مومیایی که در روزهای اخیر خبرساز شده است، توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۰:۴۲    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: آثار انقلاب دیجیتال که بسترهای اشتغال فراوان را در استان اردبیل مهیا می کند هنوز ملموس به نظر نمی رسد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۰:۴۱    
نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس در تحقق اهداف اشتغال در کشور در سال حمایت از کالای ایرانی اشتغال ایجاد شده در بخش های مختلف را رصد و اقدام به راستی آزمایی آنها می ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۰:۳۸    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: با سرمایه گذاری همراه اول ظرف مدت کوتاه خدمات دیتاسنتر در استان اردبیل ارائه خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۰:۳۷    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به دیدار اعضای شورا با سیدحسن خمینی گفت: در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی بر لزوم ادامه انسجام شورای شهر تهران همانند هفت ماه و نیم گذشته تاکید ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۰:۲۹    
در پی ضرب و شتم یک معلم در استان خوزستان، وزیر آموزش و پرورش معاون حقوقی و پارلمانی خود را مامور پیگیری ویژه این حادثه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۰:۲۱    
سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر درحالی به کار خود پایان داد که بسیاری از جوایز اصلی جشنواره را هنرمندان خارجی گرفتند و مجید مجیدی هم جایزه اخلاق را دریافت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۸:۴۷    
سرمربی سپاهان گفت: ما با بازی خوب مقابل استقلال به همشهری مان ذوب آهن در رسیدن به نایب قهرمانی کمک می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۸:۴۷    
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۸:۳۹    
نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی گفت: شرایط دانشگاهی گناباد و سطح بالای علمی دانش آموزان آن باعث شده تا توسعه دانشگاه این شهرستان به عنوان مطالبه مردم مطرح شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۸:۳۸    
مشاور رئیس جمهور در امور هماهنگی نوسازی بافت های فرسوده و ناپایدار شهری با بیان این که بروکراسی های میراث فرهنگی خفه کننده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۸:۲۵    
نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی معتقد است که تداخل فرهنگی در کلانشهر شیراز موجب بروز مشکلات و آسیب های اجتماعی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۸:۲۳    
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: ما کوچک ترین مشکلی از طرف هواداران نداشتیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۸:۱۳    
نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت فرهنگ در حال حاضر به یک چالش و آسیب بزرگ در جامعه ما تبدیل و فرهنگ دینی، هنری و ملی ما مورد حمله واقع شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۸:۰۴    
سرمربی استقلال خوزستان می گوید برای کسب سه امتیاز مقابل صنعت نفت به میدان می رود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۵۵    
دبیرکل دومین کنگره بین المللی و بیست و پنجمین کنگره ملی علوم و صنایع غذایی ایران گفت: متاسفانه در کشور و به علت گسترش فضای مجازی شیوه مصرف مواد غذایی تغییر پیدا کرده است و افرادی که در این زمینه صاحب ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۴۶    
دختر وزنه بردار ایران گفت: همه از عملکردم راضی بودند و ان شالله سال آینده تلاش می کنم اول شوم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۴۴    
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد 20 هزار فرصت شغلی در استان اردبیل بدون همکاری بانک ها غیرممکن و تحقق نیافتنی است
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۴۰    
عضو هیئت رئیسهٔ مجلس خبرگان رهبری گفت: پایگاه جامع الاحادیث در برگیرنده سرمایه های شیعی به زبان روز است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۴۰    
دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور گفت: خیرین سلامت تاکنون حدود 6000 میلیارد تومان در کشور سرمایه گذاری کرده اند که یک هزار میلیارد از این مبلغ در سال 96 بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۴۰    
سرمربی تیم استقلال به نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل سپاهان نمی رسد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۳۷    
نماینده کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: ساخت و بهره برداری از مراکز درمانی در توسعه هر منطقه موثر است که در این مسیر مشارکت شهروندان خیرخواه و نیکوکار اهمیت و نقش بسزایی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۳۰    
معاونت عمرانی استانداری کردستان گفت: انتقال آب بین حوضه ای یک خیانت و ظلم آشکار است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۲۹    
همزمان با سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان اردبیل 800 پروژه ارتباطی در این استان با سرمایه گذاری 167 میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۲۸    
ملی پوشان جوان فوتسال ایران مقابل اسلوونی به برتری رسیدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۲۸    
رئیس پلیس پایتخت در آستانه روز جهانی کار و کارگر با حضور در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و دیدار با مدیر کل و تعدادی از خانواده شهدای جامعه کارگری ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۲۶    
دادستان تبریز با بیان اینکه آسیب های فضای مجازی مورد شناسایی افراد مختلف قرار نگرفته است، گفت که بازنگری قانون جرایم رایانه ای امری ضروری است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۲۶    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس راه اندازی شبکه های داخلی را افتخار بزرگی برای کشور دانست و گفت: ما باید با خروج از تلگرام و انیستاگرام از زیر بار مدیریت بیگانه در فرهنگ سازی خارج شویم و به سمت مدیریت بومی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۲۲    
مرحله نخست سایت پرورش میگو در بندرعباس با حضور استاندار هرمزگان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۲۰    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری همدان گفت: استان همدان بر اساس آمار رسمی رتبه اول در نرخ سرمایه گذاری در کشور را داراست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۲۰    
پارمیدا محمودیان در اولین حضور تیم ملی وزنه برداری دختران ایران مقام ششم قهرمانی نوجوانان آسیا را کسب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۱۴    
استاندار همدان گفت: سفیر چک در ایران هفته پیش در همدان حضور داشت و برای او جای تعجب داشت که چرا تورهای گردشگری فقط تهران ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۱۱    
رئیس پلیس آگاهی استان زنجان از قتل یک پسر جوان 21 ساله در ابهر خبر داد و عامل آن را درگیری لفظی و ساده دو جوان عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۰۱    
دبیران شورای امنیت ملی ایران، روسیه و پاکستان ظهر امروز پنج شنبه درخصوص تشکیل کنفرانس امنیتی مشترک با حضور سایر کشورهای منطقه به توافق رسیده و ساز و کارهای آن را مشخص کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۰۰    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ضمن تاکید به اجرای طرح ترافیک از 15 اردیبهشت ماه، از باز بودن سایت ثبت نام طرح ترافیک تا پایان امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۵۹    
رئیس گروه تخصصی معماری سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور اعتقاد دارد که اگر به دنبال تثبیت جایگاه شیراز به عنوان پایتخت فرهنگی ایران هستیم باید به دو مولفه مهندسی ارزش و مهندسی فرهنگی توجه بیشتری کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۵۰    
مسئولان ارشد اقتصادی کشور با حضور در منطقه آزاد ارس از پتانسیل ها و پروژه های اقتصادی این منطقه آزاد بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۵۰    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: تلاش می کنیم هیچ اپیدمی و بیماری ناشی از آب در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه رخ ندهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۴۹    
پارلمان آلمان (بوندستاگ) امروز (پنجشنبه) پیش نویس لایحه به رسمیت شناختن یهودیت "کشور اسرائیل" را بررسی می کند و به موجب این طرح برلین به حفظ امنیت و حاکمیت اسرائیل تعهدی تاریخی می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۴۷    
وزیر نیرو با اشاره به کاهش بارندگی های کشور، گفت: امسال خشک ترین سال در نیم قرن اخیر را تجربه کردیم و لازم است در همه بخش ها و خصوصا صنعت و کشاورزی به شیوه مصرف توجه ویژه ای شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۴۲    
معاون آموزشی وزارت بهداشت در جمع متخصصین خارجی با اشاره به تجربیات جمهوری اسلامی در ارتقای نظام سلامت طی دهه های گذشته گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۴۰    
شرکت های بزرگ "آمازون و "تسلا" همواره به برتر بودن در رتبه بندی های مختلف افتخار می کردند. اما این بار این دو شرکت درلیست خطرناک ترین محیط های کار در آمریکا قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۳۹    
امیر دریادار حسین خانزادی فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به مناسبت برگزاری موفقیت آمیز اجلاس فرماندهان نیروی دریایی کشورهای حاشیه اقیانوس هند (IONS) پیامی به منظور قدردانی ازدست ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۳۲    
شورای امنیت سازمان ملل امروز (پنجشنبه) به منظور بررسی وضعیت فلسطین تشکیل جلسه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۳۲    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از کاهش 8 درصدی فوتی حوادث ناشی از کار در استان خبر داد و گفت: کارگاه های ناایمن در سال 97 تعطیل می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۳۰    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: درنظر داریم کلنگ بزرگترین زورخانه بین المللی را در همدان بر زمین بزنیم که این پروژه نیازمند 5 میلیارد و 800 میلیون تومان اعتبار است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۲۶    
رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه قانون هماهنگ سازی سیستم انتخاباتی ترکیه را با اصلاحات جدید قانون اساسی که در سال گذشته میلادی تصویب شده بود، امضا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۲۶    
استاندار مرکزی گفت: بیان اعتراضات و مطالبات در فضایی آرام و در چارچوب قانون حق کارگران است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۲۴    
وزیر بهداشت در جریان بازدید از حوزه امتحانی چهل و پنجمین دوره آزمون پذیرش دستیاری پزشکی تخصصی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی،با اشاره به افزایش 30 درصدی ظرفیت دوره های تخصصی پزشکی در سالهای اخیر ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۲۱    
فرستاده سازمان ملل به سوریه اعلام کرد، روند آستانه با توجه به تعداد محدود طرف های مشارکت کننده در آن تمام توانایی هایش را به کار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۱۷    
استاندار گیلان، توسعه گردشگری به ویژه در حوزه دریایی را یک ضرورت دانست
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۱۶    
حلقه منتقدان سی و ششمین جشنواره جهانی فجر، فیلم برگزیده این رویداد سینمایی را معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۱۴    
پیکر تنها بازمانده نسل عاشیق های شمال خراسان صبح امروز در کنار استاد آقاجان عطایی در امامزاده حمزه رضای روستای زیارت شیروان آرام گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۰۸    
یک مقام وزارت خارجه آمریکا پیش از نشست اعضای ناتو در بروکسل گفت: آمریکا تلاش خواهد کرد که متحدان ناتو به خصوص آلمان را برای افزایش بودجه نظامی برای مقابله با تهدیدهای روسیه وادار کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۰۵    
جشنواره استانی بومی محلی "دا" با حضور مسئولین استانی در روستای شروینه شهرستان جوانرود برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۰۴    
سرمربی تیم های تراکتورسازی و فولاد خوزستان به نشست خبری پیش از بازی شان نیامدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۵:۵۵    
برخی منابع عالی رتبه فاش کردند، سه ویژگی مهم طرح فرستاده جدید سازمان ملل به یمن شامل خلع سلاح، مرحله انتقالی شامل مشارکت نیروهای انصارالله در دولت و برگزاری انتخابات است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۵:۵۵    
رئیس مرکز دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه درگذشت زنده یاد عباس عطار عکاس برجسته ایرانی را به جامعه هنری ایران و دیگر کشورهای جهان و خانواده و علاقه مندان آثار ارزشمند وی در اقصی نقاط عالم تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۵:۵۱    
نخستین نماینده وزنه برداری دختران ایران بر روی تخته مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا رفت و توانست در یک ضرب هر سه حرکت خود را با موفقیت انجام دهد.