چهارشنبه ۲۴ مردادساعت ۰۳:۵۷Aug 2018 15

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 6 اردیبهشت 1397 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۳:۳۷    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان ازصدور مجوز احداث مجتمع گردشگری دهکده سبز در خرم آباد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۳:۳۵    
سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر درحالی به کار خود پایان داد که بسیاری از جوایز اصلی جشنواره را هنرمندان خارجی دریافت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۲:۴۴    
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان با اشاره به اهمیت احساس امنیت و آرامش در جامعه کارگری، گفت: وجود کارگر و کارفرما لازم و ملزوم همدیگر بوده و جایگاه کارگر دردین اسلام بسیار بالاست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۲:۳۷    
به گزارش سرویس فرهنگ و هنر جی پلاس ، آیین اختتامیه سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر با حضور سیدعباس صالحی وزیر ارشاد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی حیدریان رئیس سازمان سینمایی، سینماگران ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۲:۳۱    
گروه اجتماعی- سالاری به درج عنوان روز بزرگداشت آیت الله بهجت در تقویم ملی کشور اشاره کرد و گفت: این پیشنهاد را با جدیت در دولت پیگیری می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۲:۰۷    
شفقنا -یادگار گرامی امام با تأکید بر اینکه راه مبارزه با فساد افکار عمومی است، گفت: هر راهی برای مبارزه با فساد جز مسیر افکار عمومی فسادی بر فسادهای قبلی اضافه می کند. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۱:۴۳    
باشگاه نفت آبادان با چهار بازیکن خارجی خود برای فصل آینده به توافق رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۱:۴۰    
عصر امروز با حضور استاندار سیستان و بلوچستان بازارچه مرزی "تخت عدالت" در شهرستان هیرمند و مرز ایران و افغانستان جانمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۱:۱۶    
گروه فرهنگی معاون ادبی اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس لرستان از چاپ کتاب زندگی نامه جانباز 100 درصد لرستانی سید نورخدا موسوی خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۱:۰۸    
دو ژیمناست جوان دیگر ایران فینالیست مسابقات قهرمانی آسیا شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۱:۰۱    
در پایان رقابت های دوومیدانی جوانان کشور دو رکورد ملی و دو ورودی قهرمانی آسیای ژاپن کسب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۰:۴۶    
دو وزنه بردار نوجوان ایران از رسیدن به مدال دسته 69 کیلوگرم بازماندند و مقام ششم و هشتم قهرمانی آسیا را کسب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۰:۴۲    
رئیس سازمان منابع طبیعی، جنگلبانی و آبخیزداری کشور گفت: در سال گذشته اختصاص 312 میلیارد تومان اعتبار برای تثبیت شن های روان از سوی مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید که بیش از 210 میلیارد تومان جذب شده ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۰:۴۲    
معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه ری در پی کشف یک جسد مومیایی که در روزهای اخیر خبرساز شده است، توضیحاتی را ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۰:۴۲    
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: آثار انقلاب دیجیتال که بسترهای اشتغال فراوان را در استان اردبیل مهیا می کند هنوز ملموس به نظر نمی رسد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۰:۴۱    
نماینده مردم پارس آباد و بیله سوار در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس در تحقق اهداف اشتغال در کشور در سال حمایت از کالای ایرانی اشتغال ایجاد شده در بخش های مختلف را رصد و اقدام به راستی آزمایی آنها می ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۰:۳۷    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به دیدار اعضای شورا با سیدحسن خمینی گفت: در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی بر لزوم ادامه انسجام شورای شهر تهران همانند هفت ماه و نیم گذشته تاکید ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۰:۲۹    
در پی ضرب و شتم یک معلم در استان خوزستان، وزیر آموزش و پرورش معاون حقوقی و پارلمانی خود را مامور پیگیری ویژه این حادثه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۰:۲۵    
وزیر ارتباطات گفت: قلب و فکر و قدرت جوانان طلا بوده و تحول گراست و استخدام برای آنان سم است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۰:۲۱    
سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر درحالی به کار خود پایان داد که بسیاری از جوایز اصلی جشنواره را هنرمندان خارجی گرفتند و مجید مجیدی هم جایزه اخلاق را دریافت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۲۰:۱۶    
معاونت قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، تاریخ برگزاری انتخابات فدراسیون تیراندازی با کمان را مشخص کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۹:۱۰    
2 بانک نشاء برنج جدید در صومعه سرا به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۸:۵۰    
رئیس مجلس خبرگان رهبری بابیان اینکه امام راحل همان ابتدای انقلاب چند گروه خاص مثل سپاه و کمیته امداد را تشکیل داد، گفت: اگر سپاه نبود انقلاب، جمهوری اسلامی ایران و اسلام هم نبود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۸:۴۷    
سرمربی سپاهان گفت: ما با بازی خوب مقابل استقلال به همشهری مان ذوب آهن در رسیدن به نایب قهرمانی کمک می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۸:۳۸    
مشاور رئیس جمهور در امور هماهنگی نوسازی بافت های فرسوده و ناپایدار شهری با بیان این که بروکراسی های میراث فرهنگی خفه کننده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۸:۳۰    
اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی به منظور بررسی مشکلات و نیازهای مناطق آزاد کشور به منطقه آزاد ارس سفر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۸:۲۳    
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: ما کوچک ترین مشکلی از طرف هواداران نداشتیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۸:۱۳    
نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی گفت: وضعیت فرهنگ در حال حاضر به یک چالش و آسیب بزرگ در جامعه ما تبدیل و فرهنگ دینی، هنری و ملی ما مورد حمله واقع شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۸:۰۸    
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: سال های خوب مربیگری من در آبادان رقم خورد و هواداران به بهترین شکل ما را حمایت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۸:۰۴    
سرمربی استقلال خوزستان می گوید برای کسب سه امتیاز مقابل صنعت نفت به میدان می رود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۵۵    
دبیرکل دومین کنگره بین المللی و بیست و پنجمین کنگره ملی علوم و صنایع غذایی ایران گفت: متاسفانه در کشور و به علت گسترش فضای مجازی شیوه مصرف مواد غذایی تغییر پیدا کرده است و افرادی که در این زمینه صاحب ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۴۶    
دختر وزنه بردار ایران گفت: همه از عملکردم راضی بودند و ان شالله سال آینده تلاش می کنم اول شوم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۴۴    
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد 20 هزار فرصت شغلی در استان اردبیل بدون همکاری بانک ها غیرممکن و تحقق نیافتنی است
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۴۰    
عضو هیئت رئیسهٔ مجلس خبرگان رهبری گفت: پایگاه جامع الاحادیث در برگیرنده سرمایه های شیعی به زبان روز است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۴۰    
دبیرکل مجمع خیرین سلامت کشور گفت: خیرین سلامت تاکنون حدود 6000 میلیارد تومان در کشور سرمایه گذاری کرده اند که یک هزار میلیارد از این مبلغ در سال 96 بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۴۰    
سرمربی تیم استقلال به نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل سپاهان نمی رسد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۳۰    
معاونت عمرانی استانداری کردستان گفت: انتقال آب بین حوضه ای یک خیانت و ظلم آشکار است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۲۹    
همزمان با سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به استان اردبیل 800 پروژه ارتباطی در این استان با سرمایه گذاری 167 میلیارد تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۲۸    
ملی پوشان جوان فوتسال ایران مقابل اسلوونی به برتری رسیدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۲۸    
رئیس پلیس پایتخت در آستانه روز جهانی کار و کارگر با حضور در اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران و دیدار با مدیر کل و تعدادی از خانواده شهدای جامعه کارگری ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۲۶    
دادستان تبریز با بیان اینکه آسیب های فضای مجازی مورد شناسایی افراد مختلف قرار نگرفته است، گفت که بازنگری قانون جرایم رایانه ای امری ضروری است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۲۶    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس راه اندازی شبکه های داخلی را افتخار بزرگی برای کشور دانست و گفت: ما باید با خروج از تلگرام و انیستاگرام از زیر بار مدیریت بیگانه در فرهنگ سازی خارج شویم و به سمت مدیریت بومی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۲۰    
پارمیدا محمودیان در اولین حضور تیم ملی وزنه برداری دختران ایران مقام ششم قهرمانی نوجوانان آسیا را کسب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۱۴    
استاندار همدان گفت: سفیر چک در ایران هفته پیش در همدان حضور داشت و برای او جای تعجب داشت که چرا تورهای گردشگری فقط تهران ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۱۱    
آیت الله جوادی آملی در دیدار با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : دانشگاه های ما باید کارگر متخصص به جامعه تحویل دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۱۱    
رئیس پلیس آگاهی استان زنجان از قتل یک پسر جوان 21 ساله در ابهر خبر داد و عامل آن را درگیری لفظی و ساده دو جوان عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۷:۰۰    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ضمن تاکید به اجرای طرح ترافیک از 15 اردیبهشت ماه، از باز بودن سایت ثبت نام طرح ترافیک تا پایان امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۵۹    
رئیس گروه تخصصی معماری سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور اعتقاد دارد که اگر به دنبال تثبیت جایگاه شیراز به عنوان پایتخت فرهنگی ایران هستیم باید به دو مولفه مهندسی ارزش و مهندسی فرهنگی توجه بیشتری کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۵۵    
لاهیجان - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان گفت: تمام تلاش خود را برای مدیریت صحیح توزیع آب استان انجام می دهیم و نمی گذاریم هیچ بحرانی در بخش آب کشاورزی یا شرب بوجود آید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۵۰    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور گفت: تلاش می کنیم هیچ اپیدمی و بیماری ناشی از آب در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه رخ ندهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۴۹    
پارلمان آلمان (بوندستاگ) امروز (پنجشنبه) پیش نویس لایحه به رسمیت شناختن یهودیت "کشور اسرائیل" را بررسی می کند و به موجب این طرح برلین به حفظ امنیت و حاکمیت اسرائیل تعهدی تاریخی می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۴۷    
وزیر نیرو با اشاره به کاهش بارندگی های کشور، گفت: امسال خشک ترین سال در نیم قرن اخیر را تجربه کردیم و لازم است در همه بخش ها و خصوصا صنعت و کشاورزی به شیوه مصرف توجه ویژه ای شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۴۲    
معاون آموزشی وزارت بهداشت در جمع متخصصین خارجی با اشاره به تجربیات جمهوری اسلامی در ارتقای نظام سلامت طی دهه های گذشته گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۴۰    
شرکت های بزرگ "آمازون و "تسلا" همواره به برتر بودن در رتبه بندی های مختلف افتخار می کردند. اما این بار این دو شرکت درلیست خطرناک ترین محیط های کار در آمریکا قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۳۰    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: درنظر داریم کلنگ بزرگترین زورخانه بین المللی را در همدان بر زمین بزنیم که این پروژه نیازمند 5 میلیارد و 800 میلیون تومان اعتبار است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۲۶    
استاندار مرکزی گفت: بیان اعتراضات و مطالبات در فضایی آرام و در چارچوب قانون حق کارگران است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۲۶    
رجب طیب اردوغان رئیس جمهوری ترکیه قانون هماهنگ سازی سیستم انتخاباتی ترکیه را با اصلاحات جدید قانون اساسی که در سال گذشته میلادی تصویب شده بود، امضا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۲۵    
قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور مجلس در سفر به هرمزگان از ظرفیت ها و توانمندی های کشاورزی و شیلاتی هرمزگان بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۲۴    
وزیر بهداشت در جریان بازدید از حوزه امتحانی چهل و پنجمین دوره آزمون پذیرش دستیاری پزشکی تخصصی در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی،با اشاره به افزایش 30 درصدی ظرفیت دوره های تخصصی پزشکی در سالهای اخیر ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۲۱    
فرستاده سازمان ملل به سوریه اعلام کرد، روند آستانه با توجه به تعداد محدود طرف های مشارکت کننده در آن تمام توانایی هایش را به کار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۱۴    
پیکر تنها بازمانده نسل عاشیق های شمال خراسان صبح امروز در کنار استاد آقاجان عطایی در امامزاده حمزه رضای روستای زیارت شیروان آرام گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۰۸    
یک مقام وزارت خارجه آمریکا پیش از نشست اعضای ناتو در بروکسل گفت: آمریکا تلاش خواهد کرد که متحدان ناتو به خصوص آلمان را برای افزایش بودجه نظامی برای مقابله با تهدیدهای روسیه وادار کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۶:۰۴    
سرمربی تیم های تراکتورسازی و فولاد خوزستان به نشست خبری پیش از بازی شان نیامدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۵:۵۵    
برخی منابع عالی رتبه فاش کردند، سه ویژگی مهم طرح فرستاده جدید سازمان ملل به یمن شامل خلع سلاح، مرحله انتقالی شامل مشارکت نیروهای انصارالله در دولت و برگزاری انتخابات است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۵:۵۱    
نخستین نماینده وزنه برداری دختران ایران بر روی تخته مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا رفت و توانست در یک ضرب هر سه حرکت خود را با موفقیت انجام دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۵:۳۰    
رئیس مرکز دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه درگذشت زنده یاد عباس عطار عکاس برجسته ایرانی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۵:۲۵    
مسئولان ارشد اقتصادی کشور با حضور در منطقه آزاد ارس از پتانسیل ها و پروژه های اقتصادی این منطقه آزاد بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۵:۲۰    
فیلم برتر سی و ششمین جشنواره جهانی فیلم فجر از نگاه حلقه منتقدان ایرانی انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۵:۱۳    
شورای امنیت سازمان ملل امروز (پنجشنبه) به منظور بررسی وضعیت فلسطین تشکیل جلسه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۵:۰۶    
معاون سیاسی و امنیتی استاندار با بیان اینکه مردم سبک اداره کشور برمبنای صداقت، شفافیت، عقلانیت و اعتدال را انتخاب کرده اند گفت: امانت مسئولیت را به افراد ناتوان نمی توان سپرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۵:۰۴    
گناباد- نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی گفت: ساخت ترمینال فرودگاه گناباد طی 10 روز آینده آغاز می شود و باند این فرودگاه نیز تکمیل شده و می تواند هواپیماهای سبک را پذیرا باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۴:۵۸    
گناباد- قائم مقام وزیر علوم گفت: خیرین نقش بسزایی در پیشرفت دانشگاه ها داشته و سال گذشته 165 هزار مترمربع طرح عمرانی توسط این افراد ساخته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۴:۵۰    
امسال 30 هزار فرصت شغلی در هرمزگان هدف گذاری شده که تحقق آن مستلزم همکاری دستگاه های اجرایی و فراهم کردن زیرساخت ها است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۴:۴۱    
گروه حوزه های علمیه مرجع تقلید و مفسر قرآن ضمن بیان انتقادات و پیشنهادات خود به دست اندرکاران همایش بزرگداشت حکیم زنوزی گفت: عقلانیت از خصائص شیعه امامی است و شیعه از ابتدا عقلانی بوده و خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۴:۲۰    
به لطف ماهواره گایا (Gaia) که توسط آژانس فضایی اروپا مدیریت می شود، حالا پرجزئیات ترین نقشه از مجموعه راه شیری را در اختیار داریم. این نقشه حاصل تلاش رصد دو ساله آسمان بوده و شامل 1 ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۴:۱۲    
بندرعباس - ایرنا - استاندار هرمزگان حوزه کشتی سازی را در ایجاد اشتغال پایدار بسیار مهم دانست و گفت: نمایندگان مجلس برای واگذاری کار تولید و ساخت کشتی های کشور در استان هرمزگان حمایت لازم را داشته ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۳:۵۴    
سوچی - ایرنا - دبیران شورای امنیت ملی ایران، روسیه و پاکستان ظهر روز پنجشنبه درخصوص برگزاری کنفرانس امنیتی مشترک با حضور سایر کشورهای منطقه ای به توافق رسیده و ساز و کارهای آن را مشخص کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۳:۳۴    
فرمانده نداجا از مسئولان و مردم تهران بابت همکاری در برگزاری اجلاس IONS قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۳:۲۵    
آزمون کارشناسی ارشد آزمون کارشناسی ارشد آزمون کارشناسی ارشد آزمون کارشناسی ارشد آزمون کارشناسی ارشد
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۳:۰۱    
مرحله نخست سایت پرورش میگو در بندرعباس با حضور استاندار هرمزگان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۲:۵۶    
جشنواره استانی بومی محلی دا در روستای شروینه شهرستان جوانرود برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۲:۵۰    
مُهرستان فرمانده انتظامی استان گفت: با تلاش مأموران انتظامی استان، 843 کیلو و 200 گرم مواد مخدر کشف و چهار دستگاه خودرو سواری متعلق به قاچاقچیان توقیف شد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۲:۴۴    
دکتر محسن مهرعلیزاده در دیدار معاون حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی اظهاداشت : تیم بسیار قوی برای پیگیری مسائل بندر خشک تعیین شده است و تمام مجوز ها گرفته شده ولی متاسفانه منتظر پاسخ وزارت راه و ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۲:۴۱    
کرمانشاه - ایرنا - مدیرکل فرودگاه کرمانشاه از راه اندازی پرواز مسیر کرمانشاه - اهواز و بالعکس از امروز (پنجشنبه ششم اردیبهشت) خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۱:۵۰    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران از کاهش 8 درصدی فوتی حوادث ناشی از کار در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۱:۴۵    
استاندار گیلان توسعه گردشگری به ویژه در حوزه دریایی را یک ضرورت دانست و گفت: گردشگری دریایی نقش مهمی در تقویت اقتصاد ملی و توسعه کلان دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۱:۴۰    
برداشت گل گاو زبان در منطقه کوهستانی اشکورات رودسر،از مناطق مهم تولید این محصول آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۱:۳۲    
روابط عمومی سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: شاخص های این سازمان در حوزه ورزش 122 درصد رشد داشته که این میزان رشد همه جانبه در تمامی زمینه های ورزشی بی سابقه بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۰:۵۷    
رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران شب گذشته میهمان برنامه تهران بیست شد و به معرفی برنامه ها و فعالیت های این سازمان پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۰:۴۹    
بانک قرض الحسنه رسالت به پات پیوست. بااضافه شدن این بانک، امکان انتقال وجه از مبدا 22 بانک و موسسه در اپلیکیشن پات فراهم شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۰:۳۶    
فرماندار رودسر گفت:تحقق پرداخت بیمه چایکاران در اولویت پیگیری هایم قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۱۰:۳۱    
شیراز _ نماینده شیراز در مجلس شورای اسلامی گفت: تصمیمات فرهنگی و اجتماعی باید متناسب با روحیات و فرهنگ همان منطقه باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۰۹:۴۹    
بندرعباس- ایرنا- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری هرمزگان گفت: کاهش شدید ذخایر آبی استان ناشی از کمبود نزولات جوی و تداوم بیش از 18 سال خشکسالی موجب بحران کم آبی در 26 شهر این استان شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۰۹:۵۰    
اولین دوره مسابقات تیراندازی با کمان، رنکینگ قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی از امروز در بیرجند آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۰۹:۴۶    
مرکز خیرساز خدمات جامع سلامت سردار شهید عباس ساکنی آران و بیدگل با حضور جمعی از مسئولین افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۰۸:۴۹    
علی ربیعی عازم شهر قم شد تا همزمان با هفته کارگر، با برخی مراجع تقلید در قم دیدار کرده و برخی پروژه های وزارت کار را افتتاح کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۰۸:۲۳    
هیئت رئیسه ی خانه احزاب لرستان با رئیس دانشگاه لرستان، دیدار و گفت وگو کرد. رئیس دانشگاه لرستان، دکتر خسرو عزیزی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۶ - ۰۸:۱۷    
سید علی خرم در روزنامه اعتماد نوشت: در زمینه ماموریت امانوئل ماکرون، رییس جمهور فرانسه در سفر به واشنگتن، برای قانع کردن همتای امریکایی اش برای ماندن در برجام بسیار گفته و نوشته شده است ...