پنجشنبه ۲۵ مردادساعت ۱۲:۵۱Aug 2018 16

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 8 اردیبهشت 1397 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۳:۵۶    
خانه موزه جلال آل احمد و سیمین دانشور، عصر شنبه (8 اردیبهشت) همزمان با زادروز سیمین دانشور و با حضور جمعی از فعالان عرصه فرهنگ و ادب، سرپرست شهرداری تهران و جمعی از اعضای شورای شهر افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۳:۴۵    
نایب رئیس فراکسیون زنان مجلس از اتمام بررسی لایحه اصلاح قانون کار در کمیسیون اجتماعی مجلس خبر داد و گفت: باید تساوی حقوق بین کارگران و سایر اقشار جامعه به وجود آید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۳:۳۹    
دروازه بان پیشین نفت تهران، سهام این باشگاه را توقیف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۳:۲۶    
سرپرست شهرداری تهران با بیان این که می خواهند خانه سیمین و جلال پاتوغی برای کسانی باشد که دغدغه ادبیات دارند از تامین بودجه خرید خانه نیما خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۳:۲۳    
رئیس جمهوری افغانستان با اعلام این که انتخابات ریاست جمهوری بر اساس مفاد قانون اساسی برگزار می شود، گفت که نمی خواهد حتی یک روز بدون اراده ملت در منصب خود باقی بماند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۳:۱۸    
این گزارش شامل عکس های منتخب خبرگزاری ایسنا از رویدادهای خبری یک هفته گذشته (1 اردیبهشت ماه تا 7 اردیبهشت ماه 97) است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۳:۰۸    
پس از قتل دو خبرنگار و راننده آنها در مرز کلمبیا و درگیری های شدید میان نیروهای دولتی و شورشیان، وزیر کشور و وزیر دفاع اکوادور از سمت خود استعفا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۳:۰۳    
وزیر بهداشت درباره مبارزه با شیوع بیماری های پوستی ناشی از ریزگردها در خوزستان گفت: آن بخشی که به ریزگردها و تغییر اقلیم و در مجموع مسائل زیست محیطی که مسائل کلانی است، مربوط می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۳:۰۰    
هشتمین دوره رقابت های هندبال قهرمانی نوجوانان آسیا قرعه کشی شد و ایران در گروه D با ژاپن، قطر و امارات همگروه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۲:۵۸    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نقش زنان در آینده بازار کار کشور را موثر خواند و نادیده گرفتن توانمندی های زنان را موجب عدم توازن در جامعه دانست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۲:۵۳    
شاگردان کونته با برتری مقابل سوانزی امیدوار به کسب سهمیه لیگ قهرمانان ماندند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۲:۵۳    
به گزارش جماران؛ محمود سریع القلم در توضیح سی ویژگی افرادی که کتاب نمی خوانند، این ویژگی ها را برشمرد: 1-خیلی راحت تحت تأثیر تبلیغات و Propaganda قرار می گیرند؛ 2-حرف های تکراری می زنند؛ ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۲:۴۸    
رئال مادرید به زحمت توانست لگانس را شکست دهد و سه امتیاز بازی را کسب کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۲:۳۶    
رم قبل از دیدار برگشت برابر لیورپول توانست پیروزی پر گلی را در رقابت های سری A به دست آورد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۲:۲۸    
سرویس سیاسی – اجتماعی: وزارت اطلاعات طی دهه های گذشته در جهت حفظ امنیت و تأمین آرامش در کشور، بیش از 200 نفر از مجاهدان گمنام خود را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۲:۱۸    
در افتتاحیه نخستین همایش بین المللی توسعه ژئوپارک های جهانی یونسکو در جزیره قشم، از تمبر ملی ژئوپارک جهانی قشم رونمایی شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۱:۵۷    
آیت الله اسدالله ایمانی، امام جمعه شیراز و نماینده ولی فقیه در استان فارس، شامگاه شنبه 8 اردیبهشت با انتشار نامه ای، از سمت خود استعفا داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۱:۴۸    
الخور با حضور سروش رفیعی توانست در جام امیر قطر به پیروزی برسد و به دور بعد راه پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۱:۴۶    
سرپرست تیم امید صبای قم گفت: بدون سند و مدرک نام مرا در تلوزیون مطرح کردند و تهمت زدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۱:۴۳    
علی اکبر رائفی پور در یک سخنرانی به مهدی مهدوی کیا و کریم باقری توهین کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۱:۱۶    
احمد مسجد جامعی، عضو هئیت امنا موسسه خانه کتاب ضمن درخواست خریداری خانه نیما گفت: اگر نیما نبود جلال هم اینجا نمی آمد و نمی ماند. به نظر من علت اینکه خانه جلال مرجعیت پیدا کرد، مهربانی سیمین بود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۱:۱۰    
اکبر منانی، پیشکسوت عرصه دوبله و گویندگی گفت: هنر دوبله علاقه مندان بسیاری دارد و ارزشمند است اما متاسفانه رسانه ها کمتر به آن می پردازند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۱:۰۹    
مدیرعامل سابق باشگاه پدیده به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه منصوب شد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۰:۵۶    
باشگاه سویا سرمربی ایتالیایی را از سمتش برکنار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۰:۴۶    
گروه فرهنگی- نماینده ولی فقیه در استان کردستان بااشاره به اینکه ارزش های تفکر غربی مادی است، گفت: تفکر انقلابی ارزش های معنوی را ترویج داده و به انسان بها می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۰:۳۶    
رییس جمهوری آمریکا اعلام کرد، زمان و مکان دیدار او با رهبر کره شمالی در حال مشخص شدن است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۰:۲۷    
وزیر امور خارجه آمریکا در حالی که دومین روز کاری خود را پشت سر می گذارد، وارد عربستان شد تا با مقام های سعودی درباره سیاست های واشنگتن رایزنی کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۰:۲۰    
خانه موزه جلال و سیمین همزمان با سالروز تولد سیمین دانشور افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۰:۱۷    
گروه اندیشه دینانی در شب داریوش شایگان گفت: شایگان به شدت به ایران علاقه داشت، غرب و شرق را مثل کف دست می شناخت و از این رو هم شرقی بود و هم غربی و از این رو نه غربی بود و نه شرقی.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۰:۱۴    
بایرن مونیخ توانست اینتراخت فرانکفورت را 4 بر یک شکست دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۲۰:۰۹    
ملی پوشان ایران عنوان نایب قهرمانی و سومی وزنه برداری جوانان آسیا را کسب کردند و نماینده ایران در رده نوجوانان هم چهارم شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۹:۵۶    
با حضور وزیر بهداشت پروژه های بازسازی و توسعه اورژانس و بال شمالی بیمارستان آیت الله طالقانی آبادان افتتاح شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۹:۴۵    
مدیرکل کمیته امداد استان قم، از ازدواج مجدد 88 زوج در فاز دوم طرح دوباره زندگی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۹:۴۵    
مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: آماده برگزاری مراسم اختتامیه و جشن قهرمانی لیگ دسته اول در سه شهر هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۹:۳۵    
در روز نخست رقابت های دوومیدانی قهرمانی کشور دختران جوان فائزه آشورپور در 100 متر با مانع رکورد ملی را شکست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۹:۳۵    
مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی کشور گفت: اتصال گیلان و بنادر آن به راه آهن، فرصتی مناسب جهت حمل و نقل چند وجهی را برای بندر انزلی فراهم می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۹:۳۰    
رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) تأکید کرد که این جنبش به هیچ عنوان به دنبال تشکیل شورا یا چارچوبی جایگزین برای شورای ملی کنونی یا سازمان آزادی بخش نیست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۹:۳۰    
محمد جواد حق شناس بازداشت محمد مهدی رحمانیان مدیرمسؤول روزنامه شرق را موضوعی تاسف انگیز خواند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۹:۲۵    
اداره کل حفاظت محیط زیست نسبت به پست اینستاگرامی پرویز پرستویی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۹:۲۴    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت: یکی از مشکلات اصلی اکثر تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی علاوه بر تقاضا در بازار، مشکل نقدینگی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۹:۱۷    
ایران در پایان حرکت یک ضرب گروه A دسته 85 کیلوگرم قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا 2 مدال نقره و یک برنز کسب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۹:۱۴    
فرماندار سراوان گفت: در شهرستان سراوان خیلی از فرصت های شغلی در اختیار اتباع بیگانه هستند که برای جایگزین کردن شهروندان سراوان در این مشاغل لازم است مرکز آموزش فنی و حرفه ای آموزش های لازم به افراد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۹:۱۲    
ابهام درباره وضعیت آینده، سقوط بازارهای مولد، رشد هرچند ناچیز برخی کالاها و مقاومت سکه در برابر کاهش قیمت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۸:۵۹    
با حضور وزیر بهداشت دو پروژه درمانی در بیمارستان ولیعصر(عج) و همچنین پروژه کلینیک ویژه خرمشهر افتتاح شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۸:۵۸    
در اطلاعیه شماره هفت سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران آمده است: در روزهای پنجشنبه تردد برای کلیه خودروها اعم از پلاک زوج و فرد آزاد و بدون محدودیت خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۸:۵۶    
مدیرکل فرودگاه های آذربایجان شرقی گفت: بارش باران مشکلی برای پروازها به وجود نیاورده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۸:۵۶    
به گزارش جماران؛ بارش شدید باران از یک ساعت قبل آغاز شده و اکنون سیل تردد در خیابان های تبریز را با مشکل مواجه کرده و حتی در مناطقی خودرو ها در سیل گیر افتاده اند. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۸:۵۵    
چین بارگذاری سوخت در راکتور هسته ای AP1000 خود را در حالی آغاز کرد که این، اولین راکتور از این نوع در جهان به شمار می آید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۸:۴۷    
استاندار اردبیل گفت: دستگاه های اجرایی باید پروژه های تحول آفرین برای سفر استانی رئیس جمهور طراحی و آماده کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۸:۴۶    
یک عضو کمیته رفع حصر فراکسیون امید مجلس از دیدار جمعی از اعضای این کمیته با خانواده مهدی کروبی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۸:۴۶    
معاون دادستان مشهد گفت: شکایت برخی خانم های شهرک شهید رجایی مشهد درباره انتشار مطلبی در این روزنامه باعث احضار مدیر مسئول روزنامه شرق و بازداشت ایشان شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۸:۴۲    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: موفقیت های به دست آمده در ژئوپارک قشم با همکاری و تلاش های همه کارشناسان و مسئولان در جزیره قشم حاصل شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۸:۴۲    
جف بزوس- مدیر عامل آمازون- که تنها فرد با ثروت بالای 100 میلیارد دلار در جهان محسوب می شود با بالاتر رفتن قیمت سهام شرکت آمازون موفق شد در تنها دو روز، 9 میلیارد دلار به ثروتش اضافه کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۸:۴۰    
مدیر نظارت بر تولید شرکت ملی نفت ایران با اشاره به افتتاح پروژه جمع آوری گازهای مشعل میدان پارسی، گفت: با اجرای این طرح علاوه بر اینکه دیگر شاهد سوخته شدن گازها و اثرات نامناسب زیست محیطی نیستیم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۸:۳۷    
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: برجام صداقت، صلابت و منطق ایران را به جهانیان به اثبات رساند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۸:۲۹    
سخنگوی کاخ کرملین گفت: توافق هسته ای با ایران باید غیرقابل تخطی باقی بماند و اساسی برای تماس های بعدی درباره برنامه هسته ای ایران باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۸:۲۹    
جانشین دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر آذربایجان غربی گفت: میزان کشفیات مواد مخدر در استان 36درصد افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۸:۲۵    
مدیرکل امور مرزی وزارت کشور گفت: پیشنهاد می کنم که دیگر از عنوان کوله بری استفاده نشود چون در تصویب نامه جدید شأن مردم رعایت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۸:۲۰    
هم اندیشی تخصصی اطلاع رسانی در شرایط بحران با حضور جمعی از استادان ارتباطات و اصحاب رسانه دوشنبه (10 اردیبهشت ماه) برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۸:۱۵    
سازمان هواشناسی کل کشور طی انتشار اطلاعیه ای از فعالیت سامانه بارشی بر روی کشور طی سه روز آینده و بروز رگبار باران گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت در مناطق متاثر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۸:۰۷    
بنابراعلام اتاق بازرگانی مشترک روسیه و آلمان، زیان شرکت های آلمانی فعال در روسیه از تحریم های آمریکا علیه مسکو، در بدترین سناریو می تواند به 1.5 میلیارد یورو برسد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۸:۰۳    
رییس هیات فوتبال استان قم، با بیان این که از سمت خود استعفا نمی دهد گفت: مجمع هیات فوتبال به من اعتماد کردند و رای دادند و تا زمانی که از من حمایت کنند، از رای آنان صیانت می کنم و استعفا نمی دهم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۸:۰۳    
یک عضو شورای شهر کرج در خصوص معیارهای مهم برای انتخاب شهردار کرج گفت: اگرچه تحقق کامل معیارهای مد نظر بنده برای انتخاب شهردار کرج امکان پذیر نیست اما بر قولی که به مردم برای اعمال ملاک هایی چون ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۸:۰۱    
در بسته امروز اخبار اجتماعی ایسنا، اخباری از آخرین آمارهای ایدز، اعتیاد و کودکان محروم از پیش دبستانی را می خوانید. آمارهایی که در نشست های خبری و مصاحبه های امروز منتشر شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۷:۵۳    
لیورپول در اولین دیدار هفته سی و ششم لیگ برتر متوقف شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۷:۵۲    
معاون وزیر راه و شهرسازی، با بیان این که گردشگری مزیت برجسته بندر کیاشهر است، گفت: بندر کیاشهر می تواند جایگاه ویژه و پررونقی برای گردشگری دریایی باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۷:۵۰    
دستیار ویژه رییس جمهور استفاده از کالای ایرانی را نیازمند استانداردسازی، تجاری سازی و برندسازی دانست و گفت در جامعه ایران کارکردن عار نیست بلکه یک ارزش است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۷:۴۹    
رئیس کار گروه تخصصی گردشگری و صنایع دستی اتاق فکر توسعه و تعالی مازندران گفت: شناخت وضع موجود، اولویت فعالیت کارگروه تخصصی گردشگری و صنایع دستی اتاق فکر توسعه و تعالی استان مازندران است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۷:۳۲    
تراژه ایندرهاگ گفت: توسعه شهری در زمین های کشاورزی باعث تاسف است و مدیریت شهری نباید اجازه ساخت و سازی در زمین های کشاورزی دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۷:۱۶    
نخست وزیر عراق طی نطقی در کرکوک ضمن تاکید بر اینکه همه اقوام عراقی در آزادسازی شهر های عراق از چنگ داعش شریک بودند، کرکوک را متعلق به همه اقوام عراقی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۷:۰۳    
مرتضی بانک مشاوررییس جمهور دراولین نشست بین المللی ژئوپارک های جهانی یونسکو درقشم گفت:ژئوپارک ها، ارتباط تاریخی، طبیعی و فرهنگی جوامع را به عنوان سرمایه ای جهانی حفظ وانتقال می دهد
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۶:۵۹    
مدیرعامل بانک ملی ایران و رییس شورای هماهنگی بانک های دولتی با مدیرعامل زراعت بانک و رییس کانون بانک های کشور ترکیه دیدار و گفت و گو کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۶:۵۶    
گروه فرهنگی- مدیر مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور از فعالیت دو هزار روحانی اهل سنت به عنوان ائمه جمعه و جماعت در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۶:۴۵    
وزیر راه و شهرسازی در ششمین همایش تجاری و بانکی ایران- اروپا با تأکید بر اینکه ایران طرف قابل اعتمادی برای ادامه مذاکرات بین المللی است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۶:۳۳    
نائب رئیس اتحادیه سراسری کانون وکلای ایران گفت: ارجاع لایحه جامع وکالت به کمیسیون آموزش مجلس عدول غیرمنتظره از قانون اساسی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۶:۱۴    
چهاردهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، با هدف ترویج و توسعه فن آفرینی، خلاقیت و نوآوری، معرفی فن آفرینان دی ماه 97 برگزار می شود. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۶:۰۳    
زاهدان - ایرنا - مدیرکل تشکل های دینی سازمان تبلیغات اسلامی گفت: مطرح بودن مداح و اجرای برنامه در صدا و سیما نشانه الگو بودن وی نیست و اسامی مداحان مورد تایید به سازمان صدا و سیما ارائه شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۵:۴۰    
کرج - فرمانده انتظامی استان البرز از انهدام باند تهیه و توزیع موادمخدر در استان و دستگیری سه سوداگر مرگ خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۵:۳۲    
نمایندگان آژانس دانشگاهی فرانکوفونی AUF فرانسه با حضور در دانشگاه صنعتی امیرکبیر در خصوص اجرای برنامه های علمیاتی بین دانشگاه امیرکبیر و این آژانس رایزنی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۵:۰۷    
به گزارش نویدتهران، اولین جلسه رسیدگی به اتهامات عوامل گروهک تروریستی داعش در حمله به مجلس شورای اسلامی و حرم مطهر امام راحل در شعبه 15 دادگاه انقلاب اسلامی تهران به ریاست قاضی صلواتی و با حضور ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۴:۵۵    
وزیر ورزش و جوانان به مناسبت سالروز میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان پیامی منتشر کرد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۴:۳۷    
گنج مارکار که به گفته مردم یزد در زیر برج ساعت مارکار وجود دارد، در واقع دفینه ای است که بنا بر اسناد موجود در قالب برخی محتویات در درون شیشه ای در زیر این بنای دفن شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۴:۳۶    
نهمین کنگره حزب جوانان ایران اسلامی روز جمعه برگزار شد و در آن اعضای جدید شورای مرکزی و بازرسان این حزب انتخاب شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۴:۱۳    
در پی واگذاری میزبانی جام جهانی کشتی فرنگی به ایران اردبیل رسماً خواستار میزبانی جام جهانی شد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۴:۱۳    
تجارت آنلاین: هیات وزیران به ریاست اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری، هفته گذشته میزان افزایش ضریب حقوق کارکنان دولت در سال 1397 را تعیین کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۴:۱۰    
گروه اجتماعی معاون فرهنگی حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه(س) با اشاره به اهمیت برگزاری جشنواره ملی مهدویت توسط جهاددانشگاهی واحد استان قم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۴:۰۶    
روز گذشته (جمعه هفتم اردیبهشت ماه 97) در مراسم یادواره سرداران و 115 شهید روستای فردوی قم، دو جلد کلام الله مجیدِ اهدایی از سوی رهبر انقلاب اسلامی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۳:۵۶    
معاون آموزش، پژوهش و فناوری جمعیت هلال احمر کشور بر لزوم اصلاح ساختاری و توسعه زیرساخت های آموزشی برای ارائه آموزش بهتر و بیشتر جهت مقابله با بحران تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۳:۵۱    
اردبیل - ایرنا - رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اردبیل از دستگیری پنج قاچاقچی مواد مخدر در 2 عملیات مشترک پلیس و مرزبانان اردبیل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۳:۲۱    
زورخانه خاستگاه جوانمردی است، کاراته خویشتن نگری است، تکواندو یک دنیا است و کُشتی سَفَری است از قهرمانی تا پهلوانی.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۲:۵۹    
کرج - استاندار البرز گفت: این استان در بازسازی و نوسازی صنایع رتبه دوم کشوری را به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۲:۴۱    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از انتشار سؤالات آزمون کارشناسی ارشد 97 تا پایان وقت امروز 8 اردیبهشت خبر داد و گفت: بر اساس آمار اولیه اعلام شده بیش از 12 درصد داوطلبان در این آزمون غایب بودند. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۲:۳۷    
مراسم افتتاحیه پانزدهمین دوره جشن خانه تئاتر راس ساعت 16:00 در فضای باز و داخلی خانه هنرمندان در هوایی ابری و با نسیم بهاری آغاز شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۲:۳۰    
مدیر عامل بانک قرض الحسنه مهر ایران از امکان پرداخت 150 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزیی روستایی و با مشارکت بنیاد برکت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۲:۰۱    
با حمایت بانک دی تیم ملی تنیس روی میز جوانان برای نخستین بار موفق به کسب سهمیه المپیک شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۱:۱۱    
رها سازی آب سد سپیدرود در کانال های کشاورزی گیلان امروز آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۰:۵۸    
پیرو شایعه های منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر ادغام دو شرکت فولادی، فولاد هرمزگان اعلام داشت چنین خبری هنوز قطعیت ندارد و فقط در حد مذاکره است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۰:۴۹    
بانک سامان در هفته نخست اردیبهشت ماه ارز مسافرتی بیش از 4300 هموطن عازم خارج از کشور را پرداخت کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۱۰:۱۸    
نمایش موزیکال کودک و نوجوان انجمن جادوگران بیکار به صحنه عمارت ارغنون می رود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۸ - ۰۹:۴۱    
فرمانده مرزبانی کردستان از کشف بیش از 30 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق، طی یک ماه گذشته توسط مرزبانان این استان خبر داد.