پنجشنبه ۲۶ مهرساعت ۱۷:۲۱Oct 2018 18

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 9 اردیبهشت 1397 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۶:۴۸    
مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی گیلان گفت: اولویت اصلی فعالیت های فرهنگی در دانشگاه آزاد اسلامی باید کارهای قرآنی باشد زیرا هر چقدر در مباحث قرآنی فعالیت کنیم، باز کم است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۱:۰۱    
معاون آموزشی دانشگاه ایلام با بیان اینکه در افق 1400 به 7500 دانشجو فکر می کنیم، گفت: این افزایش دانشجو در همه رشته ها نیست و سازوکار آن مبتنی بر تاسیس رشته های میان رشته ای است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۰۰:۵۵    
انگار قرار است اتفاقاتی بیفتد. حسن روحانی برای بار چندم باز خود به میدان آمده و تیغ تیز انتقادش را بیش از همه متوجه اطرافیانش کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۱۱    
مدیرعامل کارخانه قند یاسوج از راه اندازی فاز اول تولید این کارخانه در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: کار بهسازی و بازسازی کارخانه قند یاسوج سرعت گرفته و در آینده ای نزدیک فاز اول آن آماده بهره برداری ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۲:۳۷    
دیجی کالا و فیدیبو از اولین محصول فیزیکی دیجی کالا و اولین کتاب خوان الکترونیک فارسی با نام فیدیبوک رونمایی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۲:۱۰    
مدیر برنامه جهانی مالاریای سازمان جهانی بهداشت گفت: ایران الگوی موفقی در کنترل و مبارزه با بیماری مالاریا در جهان است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۰:۴۳    
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد گیلان از پرداخت 5300 فقره وام اشتغال زایی به مددجویان گیلانی طی سال گذشته خبر داد و افزود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۶:۵۰    
شرکت تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ) به منظور گسترش تجارت الکترونیک در کشور همواره به حمایت از استارتاپ ها و پروژه های تاثیرگذار در معیشت مردم و فرهنگ مرتبط با تجارت الکترونیک پرداخته و در همین راستا ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۶:۰۱    
معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور اعتقاد دارد که با ایجاد و توسعه گردشگری روستایی می توان مانع از ادامه مهاجرت روستاییان شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۵:۵۲    
معاون منابع انسانی قوه قضاییه گفت که سرمایه انسانی دستگاه قضا در بخش اداری بسیار حائز اهمیت است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۵:۴۴    
مدیر امور توزیع برق شهرستان نهاوند گفت: تا کنون سه پروانه احداث نیروگاه خورشیدی 7 مگاواتی در نهاوند صادر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۵:۳۶    
سینمای الیور استون شعاری است در نمای درشت بدون بینش. خشم استون به نظرم نه خشمی انقلابی که نوعی خشم کور، فرصت طلبانه و حتی بزهکارانه است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۴:۵۱    
مدیرعامل صندوق احیاء بناها و اماکن تاریخی و فرهنگی از تأسیس آکادمی صندوق با محوریت سه بخش انتشارات، کتب و نشریه ، آموزش و تحقیق و ترویج خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۴:۴۶    
اگر چه ترکیه، ارمنستان، جمهوری آذربایجان و امارات همچنان در برنامه سفرهای دایمی ایرانیان جای دارند اما یک رقیب جدی هم به این فهرست اضافه شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۳:۳۵    
وراث مشمولین سهام عدالتی که قبل از پرداخت سود، فوت شدند و سود مالی سال 1395 را دریافت نکرده اند، از اوایل تیرماه سال جاری به بعد سود خود را به صورت کامل دریافت خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۳:۳۴    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به مدیریت بیماری های غیرواگیر با رویکرد اجتماعی سازی مقوله سلامت در گیلان گفت: هدف برنامه اجتماعی سازی سلامت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۳:۰۲    
فروشنده پرندگان وحشی در بازار ماهی فروشان لنگرود به پاکسازی ساحل دریا محکوم شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۲:۵۰    
دو نمایش جدید رادیویی به مناسبت روز معلم از رادیو نمایش پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۲:۴۵    
رئیس سازمان چای کشور گفت: نرخ خرید تضمینی برگ سبز چای از چایکاران گیلان و مازندران در سال 97 اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۱:۵۸    
رئیس شورای شهر رفسنجان با بیان اینکه در عصر کنونی بحث فناوری اطلاعات و هوشمندسازی شهرها اهمیت زیادی دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۱:۴۶    
رییس مرکز پژوهش های مجلس با بیان اینکه برجام آزمونی برای اعتماد ایران به طرف های مقابل است، گفت: امروز جمهوری اسلامی ایران باید علاوه بر کسب هزینه هایی که پرداخته از منافع برجام نیز منتفع شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۱:۱۳    
از سوی شهرداری منطقه 11تهران 7 باب واحد تجاری غیر مجاز در مجتمع تجاری بازار موبایل ایران که اقدام به تکثیر واحد تجاری غیر قانونی کرده بودند؛ پلمب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۱:۰۸    
جشنواره بزرگ بهار شگفت انگیز دیجی کالا آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۰:۵۷    
شهردار ارومیه گفت:رشد گردشگری شهر ارومیه از اولین مراحل تحقق ارومیه در افق 1400 است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۰:۴۶    
اردوی شناسایی تیم بسکتبال نوجوانان 2019 با کادرفنی جدید در بابل آغاز می شود و 22 بازیکن برای حضور در این مرحله از تمرینات دعوت شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۰:۳۹    
در سومین اجلاس سراسری مدیران نمونه و موفق کشور نشان عالی مدیر سال، به پاس خدمات ارزنده در نظام بانکداری و اقتصادی کشور، به مدیرعامل بانک پارسیان اعطا شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۰:۳۶    
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: از ظرفیت های دریای عمان برای توسعه سیستان و بلوچستان متاسفانه تا کنون بهره کافی برده نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۰:۳۳    
در ایام مبارک شعبانیه و در روز جوان، طی مراسمی با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک سرمایه و مشتریان وفادار این بانک، با برگزاری مراسم قرعه کشی نهایی جشنواره کارت خوان 24 عیار ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۰:۲۲    
وکیل مدافع ریحانه جباری، شهلا جاهد، دل آرا، عروس 20ساله و ... اینها پرونده هایی است که نام شان را بارها شنیده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۰:۱۳    
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس اعلام کرد که سال گذشته بالغ بر یک میلیون و 400 هزارتن سیمان سفید و خاکستری به ارزش 57 میلیون دلار از کارخانه های فارس به کشورهای مختلف صادر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۰۹:۵۵    
هیات دولت در جلسه عصر یکشنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی، گزارش میانگین بارش در دوره های مختلف و تغییرات ماهانه بارندگی کشور از سال 96 تاکنون را مورد بررسی قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۰۹:۴۰    
ویدئو / پایان پرهیجان لیگ دسته یک فوتبال
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۰۹:۳۳    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از پایان مهلت تمدیدشده انتخاب رشته آزمون دکتری 97 تا ساعت 24 امروز دوشنبه، دهم اردیبهشت ماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۰۹:۳۰    
ویدئو / پایان پرهیجان لیگ دسته یک فوتبال
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۰۷:۴۶    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان گفت: امسال از 160 هزار هکتار اراضی قابل کشت منطقه سیستان تنها 60 هزار هکتار زیر کشت رفته که این اراضی هم به علت خشکسالی و قطع آب ورودی از افغانستان خشک شده ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۰۱:۰۵    
نایب رییس مجلس با بیان اینکه تأکید ما بر نام "خلیج فارس" به خاطر تعصب نژادی نیست، گفت: اسناد تاریخی نشان می دهد که نام این خلیج ،خلیج فارس است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۳:۵۸    
رئیس پلیس فتای ناجا جزئیاتی از عدم همکاری تلگرام در ماجرای شناسایی عاملان حملات تروریستی به مجلس و حرم مطهر امام خمینی (ره) را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۳:۴۹    
نشست شهید مطهری و نقد نظریه انتظار منفی با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین سروش محلاتی و حضور علی مطهری و محسن هاشمی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۳:۴۶    
حزب حاکم ارمنستان اعلام کرد، در صورتی که تمامی جناح های اپوزیسیون این کشور از کاندیداتوری نیکول پاشینیان حمایت کنند، این حزب مانع آن نخواهد شد که این چهره جناح مخالف نخست وزیر موقت شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۳:۴۶    
مدیرعامل جامعه خیرین کارآفرینی بانوان گفت: بانوان در سنگر اقتصاد مقاومتی نقش بسزایی دارند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۳:۲۷    
تیم ملی پینگ پنگ بانوان ایران در اولین دیدار مسابقات تیمی قهرمانی جهان نتیجه را به اسپانیا واگذار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۳:۲۱    
ناپولی در هفته سی و پنجم رقابت های سری A با سه گل برابر فیورنتینا تن به شکست داد تا یوونتوس به هفتمین قهرمانی پیاپی خود نزدیک تر شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۳:۱۱    
والنسیا نتوانست در ورزشگاه مستایا ایبار را شکست دهد و برابر مهمانش متوقف شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۳:۰۷    
معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران با تاکید بر اینکه بنابر قانون اساسی، شوراها از ارکان نظام هستند افزود: بر اساس قانون شهرداری و قانون انتخابات شوراهای شهر و روستا ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۲:۴۷    
معاون دادستان مشهد گفت: مدیر مسئول روزنامه شرق ظهر امروز آزاد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۲:۴۵    
سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران در گزارشی، اقدامات انجام شده در خصوص آیین نامه اجرایی قانون تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی توسط این سازمان در سال 1396 را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۲:۳۱    
المپیاکوس در شب گلزنی مهاجم ایرانی اش توانست پانتولیکوس را شکست دهد اما آاِک آتن که در ترکیب از بازیکن ایرانی اش بهره می برد برابر کرکرا مساوی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۲:۲۳    
شارلوا با وجود گلزنی مهاجم ایرانی اش مغلوب اندرلخت شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۲:۱۶    
یکی از رهبران جنبش مقاومت اسلامی (حماس) تأکید کرد، شورای ملی که از طریق انتخابات واقعی روی کار نیاید و از خاک فلسطین چشم پوشی کند، مشروعیت ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۲:۰۷    
تیم های منچسترسیتی و منچستریونایتد برابر حریفانشان در لیگ برتر به میدان رفتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۲:۰۴    
رئیس شورای المپیک آسیا گفت: ما نگاه ویژه ای به ایران داریم و تلاش می کنیم تا گام های خوبی را برای همکاری با ایران برداریم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۱:۵۸    
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۱:۴۸    
وزیر ورزش و جوانان پس از پایان نشست با رئیس شورای المپیک آسیا گفت، پیشنهاد راه اندازی فدراسیون ورزش های بانوان مسلمان با استقبال شیخ احمد مواجه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۱:۳۳    
وکیل مدافع تعدادی از کارگران در پرونده تامین اجتماعی از تایید محکومیت مرتضوی مربوط به بخشی از پرونده تامین اجتماعی در دادگاه تجدیدنظر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۱:۳۳    
سفیر ترکیه در افغانستان در جریان سفر به ولایت هرات اعلام کرد که به زودی کنسولگری های این کشور در هرات و قندهار افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۱:۲۲    
در دومین روز از رقابت های دو و میدانی قهرمانی دختران جوان چهار رکورد ملی شکسته شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۱:۱۷    
شکست 6 بر صفر راه آهن برابر نساجی که منجر به صعود نماینده قائمشهر به لیگ برتر شد، ممکن است شائبه هایی را در ذهن هواداران دیگر تیم مدعی صعود یعنی خونه به خونه بابل به وجود بیاورد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۰:۵۰    
وزیر خارجه آمریکا تاکید کرد دولت ترامپ بر خلاف دولت پیشین این کشور راهبردی جامع برای مقابله با ایران دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۰:۴۶    
اتلتیکو مادرید پس از دو هفته ناکامی در کسب پیروزی، امروز توانست آلاوس را شکست دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۰:۴۶    
مدیرعامل باشگاه نساجی می گوید که آنها به صعود به لیگ برتر امیدوارم بودند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۰:۴۳    
سیدعباس صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پیامی خطاب به یازدهمین جشنواره موسیقی نواحی صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۰:۴۱    
کاپیتان تیم فوتبال نساجی قائمشهر می گوید که با صعود این تیم به لیگ برتر می تواند با خیال راحت بخوابد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۰:۳۷    
دختر وزنه بردار ایران در رقابت دسته 75+ کیلوگرم قهرمانی نوجوانان آسیا هفتم شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۰:۲۹    
سرمربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر می گوید که صعود این تیم به لیگ برتر یک معجزه نبوده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۰:۲۵    
دبیرکل کمیته ملی المپیک گفت: حضور شیخ احمد در ایران یک فرصت است و او به ورزش ایران علاقه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۰:۱۷    
روسای جمهوری اسلامی ایران و فرانسه در تماسی تلفنی ، تاکید کردند که مصمم هستند روابط تهران – پاریس را در راستای منافع مشترک دو ملت، در همه عرصه های مورد علاقه، تحکیم بخشیده و تقویت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۰:۱۷    
مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان با بیان این که هدف ما حضور مقتدرانه در فصل آینده لیگ برتر است، گفت: نگاهمان به جایگاه تک رقمی این رقابت ها است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۰:۱۱    
بازیکنان و اعضای تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان جام قهرمانی لیگ یک فوتبال را بالای سر بردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۰:۰۹    
دبیرکل اتحادیه عرب خواستار اعمال فشار فرانسه بر رژیم صهیونیستی برای توقف تجاوزات و جنایاتش در فلسطین به ویژه شهر قدس اشغالی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۰:۰۵    
هوشنگ آزادی ور سینماگر، مستندساز، مترجم، نظریه پرداز تئاتر و شاعر ساعتی پیش به دلیل مشکلات قلبی و ریوی درگذشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۲۰:۰۵    
مدیرعامل باشگاه راه آهن می گوید از طرف هیچ تیمی برای تبانی با او و کادر فنی تیمش تماس گرفته نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۹:۵۱    
درحالی دو تیم نفت مسجد سلیمان و نساجی به لیگ برتر صعود کردند که ترین ها به سایر تیم ها رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۹:۴۸    
پس از صعود نساجی مازندران به لیگ برتر اتفاقات عجیبی در ورزشگاه تختی رخ داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۹:۴۱    
قهرمان المپیکی وزنه برداری ایران ضمن ابراز خوشحالی از صعود نساجی قائمشهر به لیگ برتر گفت: با صعود نساجی خیلی ها به آرزویشان رسیدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۹:۳۶    
بازیکن تیم سایپا از درگیری اش در بازی نساجی مازندران و راه آهن گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۹:۳۵    
میلان توانست در یکی از دیدارهای حساس هفته سی و پنجم رقابت های سری A با نتیجه دو بر یک برابر بولونیا به پیروزی برسد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۹:۳۴    
مدافع مازندرانی تیم فوتبال پرسپولیس ضمن ابراز خوشحالی از صعود نساجی به لیگ برتر برای این تیم آرزوی موفقیت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۹:۳۲    
ضبط برنامه رادیو جمعه که از این پس با عنوان قدیمی صبح جمعه با شما به روی آنتن رادیو ایران خواهد رفت، امروز از سر گرفته شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۹:۳۲    
دو بازیکن به طور مشترک عنوان آقای گلی لیگ یک را کسب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۹:۲۷    
تیم های هیرنفین و آلکمار با نتیجه مشابه 3 بر صفر برابر حریفانشان شکست خورند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۹:۲۶    
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۹:۲۲    
مسئول برگزاری مسابقه های لیگ برتر ماجرای درگیری اش در بازی خونه به خونه و برق جدید شیراز را شرح داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۹:۱۹    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی با وزیر خارجه جدید آمریکا که به خاورمیانه سفر کرده است، دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۹:۱۸    
کادر فنی تیم ملی والیبال نوجوانان دختر، 16 بازیکن را به اردوی آماده سازی این تیم که از امروز برگزار می شود دعوت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۹:۱۵    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان این که باید جهت کاهش آلایندگی های صنایع به ویژه در مناطق مسکونی تصمیم گیری شود، گفت: توصیه می کنیم صنایع ایجادکننده آلایندگی مراقبت کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۹:۱۴    
تیم فوتبال نساجی موفق شد با برتری 6 بر صفر برابر راه آهن به لیگ برتر صعود کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۹:۰۳    
هفته پایانی لیگ دسته یک فوتبال ایران با انجام 9 دیدار هم زمان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۹:۰۰    
خونه به خونه بابل با تفاضل گل کمتر از نساجی، فرصت لیگ برتری شدن را از دست داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۸:۵۷    
تیم فوتبال نساجی قائمشهر موفق شد با پیروزی برابر راه آهن به لیگ برتر فوتبال ایران صعود کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۸:۵۳    
در راستای حمایت از ایجاد کسب و کارهای نوین و توسعه کسب و کارهای موجود فضاپایه، تفاهم نامه همکاری مابین سازمان فضایی ایران و شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان با حمایت معاونت پژوهش و فناوری وزارت علوم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۸:۵۲    
تیم نفت مسجد سلیمان با قهرمانی در مسابقات لیگ یک، به لیگ برتر صعود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۸:۴۷    
عضو هیئت رئیسه انجمن انسان شناسی ایران گفت: تدریس مردمشناسی در دانشگاه های کشور کاربردی انجام نمی شود به همین خاطر باید مردم شناسی را در ایران "مردم نگاری"بنامیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۸:۴۰    
اسامی نامزدهای تائید صلاحیت شده برای تصدی ریاست فدراسیون تیراندازی باکمان اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۸:۳۹    
یکی از هواداران نساجی به بیمارستان منتقل شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۸:۳۵    
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۸:۳۳    
همزمان با بزرگداشت زنده یاد استاد عباس سحاب، بنیانگذار موسسه جغرافیایی و کارتوگرافی سحاب و پدر دانش کارتوگرافی ایران، از اطلس بزرگ ایران و جهان به زبان انگلیسی رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۸:۳۲    
مشاور امنیت ملی کاخ سفید اعلام کرد که دونالد ترامپ هنوز به تصمیمی در مورد توافق هسته ای ایران نرسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۸:۳۱    
رئیس جمهوری روسیه امروز (یکشنبه) تماس تلفنی با همتای خود در کره جنوبی برقرار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ - ۱۸:۲۷    
امروز در مراسمی نام صبح جمعه با شما بار دیگر احیا می شود و قرار است این برنامه که مدتی با نام هایی چون قند و نمک ، جمعه ایرانی و رادیو جمعه از رادیو پخش شد ...