چهارشنبه ۲۴ مردادساعت ۰۳:۵۶Aug 2018 15

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 10 اردیبهشت 1397 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۳:۵۰    
پولاد امین| فوتبالی های قدیمی تعریف می کنند که پرسپولیس در سال های قبل از انقلاب تک ستاره ای داشت به نام صفر ایرانپاک ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۳:۰۶    
سیدعباس عراقچی با اشاره به کنفرانس خبری نتانیاهو و ادعاهایش درباره وجود یک برنامه پنهانی هسته ای در ایران گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۲:۵۵    
سیدعباس عراقچی با اشاره به کنفرانس خبری نتانیاهو و ادعاهایش درباره وجود یک برنامه پنهانی هسته ای در ایران گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۲:۳۰    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اظهاراتی فرافکنانه، واهی و سراسر تکراری مدعی شد که اطلاعاتی به دست آورده است که نشان می دهد تهران به طور مخفیانه قصد ساخت و طراحی تسلیحات هسته ای را دارد!
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۲:۱۹    
رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی در آستانه انتخاب شهردار تهران از شورای شهر درخواست کرد با توجه به اینکه 20 درصد از دانشجویان کل کشور در تهران ساکن هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۱:۵۲    
معاون امور بین الملل موسسه فرهنگی پژوهشی انقلاب اسلامی، دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری گفت: از منظر رهبر معظم انقلاب ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۱:۴۷    
دبیر کل مجمع جهانی صلح اسلامی در دومین هم اندیشی تخصصی باز خوانی اندیشه های مقام معظم رهبری در حوزه صلح و عدالت بر تحقق صلح عادلانه در جهان و ضرورت بازخوانی اندیشه های رهبری در این زمینه تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۱:۴۱    
مدیر مسئول روزنامه "شرق" که روز شنبه (هشتم اردیبهشت ماه) در شهر مشهد بازداشت شده بود، علت و شرایط بازداشت خود را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۱:۳۴    
زاهدان - ایرنا - معاون امور زیربنایی و توسعه سازمان برنامه و بودجه گفت: کارگروه سازگاری با کم آبی برای بررسی مشکلات استانهایی که با تنش آبی رو به رو هستند در دولت تشکیل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۱:۲۳    
رئیس خانه احزاب ایران با تاکید بر لزوم عملکرد صحیح در حوزه احزاب گفت: احزاب راهی به سمت افزایش مشارکت، دموکراسی و انتخاب بهتر هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۱:۱۸    
استاندار تهران با تاکید بر لزوم بهره گیری از نخبگان و پژوهشگران کشور در عرصه تصمیم گیری و تصمیم سازی ها گفت: باید نخبگان در مسیر حل مشکلات یاری گر مسئولین باشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۱:۱۰    
محمدجواد ظریف در مطلبی در توییتر خود با اشاره به ادعاهای واهی مقامات رژیم صهیونیستی علیه ایران نوشت: برخی از مردم را فقط چند بار می توان فریب داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۱:۰۴    
معاون آموزشی وزارت بهداشت با بیان این که یکی از چالش های مهم در حوزه آموزش علوم پزشکی عدم وجود نگاه آینده نگر در این حوزه است بر لزوم وجود این نوع نگاه و بازبینی و به روز کردن روش های آموزش علوم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۰:۵۹    
اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک عصر امروز با دکتر محمد باقر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه دیدار و گفتگو کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۰:۴۹    
ائتلاف بین المللی تحت امر آمریکا از پایان عملیات نظامی اصلی علیه داعش در عراق خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۰:۴۳    
سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد سازمان های بین المللی در وین تاکید کرد: استقرار سلاح های هسته ای آمریکا در اروپا و همکاری هسته ای این کشور با رژیم صهیونیستی نقض تعهدات عدم اشاعه ای ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۰:۳۱    
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان این که بین 60 تا 70 تشکل مردم نهاد جوانان در شهر تهران فعال هستند، بر لزوم برون سپاری فعالیت های شهرداری به تشکل های مردم نهاد جوانان تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۰:۲۷    
تیم ملی پینگ پنگ بانوان در دومین دیدار مسابقات قهرمانی جهان برابر کوبا به پیروزی رسیدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۰:۲۶    
عضو شورای شهر تهران از آماده شدن لایحه (استفاده از جوانان در سطوح مختلف مدیریتی) در شورای شهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۰:۲۴    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در همه حوزه ها در کشور دچار بی سوادی مدرن و کمی گرایی شده ایم و بیماری کمی گرایی ما را دچار نقص بزرگی در کشور کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۰:۱۲    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت: هدفمندسازی تولید با نگرش توسعه صادرات غیر نفتی یکی از اولویت های کاری صنایع کوچک است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۰:۰۶    
نماینده پیشین ترکیه در اتحادیه اروپا گمانه زنی های مطرح شده مبنی بر این که سفر ماکرون به امریکا و انتشار عکس های بسیار دوستانه و صمیمی از رهبران فرانسه و آمریکا یادآوراتحاد بلر-بوش پسر است، را رد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۹:۵۴    
اخمت گروزنی که در ترکیب از بازیکن ایرانی اش بهره می برد برابر اورال مساوی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۹:۴۸    
هفت نامزد کرسی شهرداری تهران با هدف تشریح برنامه ها و اهداف خود، به برنامه ذره بین رادیو تهران می آیند تا از طریق این برنامه گفتگو محور، خود را به مردم پایتخت معرفی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۹:۴۲    
ملی پوش فوتسال ایران با قراردادی سه ماهه راهی لیگ چین شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۹:۳۸    
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۹:۲۹    
دکتر سید رضا صالحی امیری طی پیامی قهرمانی تیم ملی وزنه برداری جوانان کشورمان را در آوردگاه قاره ای تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۹:۲۸    
اعلام شرط سنی شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش،جزئیات نقش تلگرام در حادثه تروریستی مجلس و حرم مطهر،افزایش ساعت اجرای طرح ترافیک در تهران و نرخ بیکاری 11 ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۹:۲۸    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی کانون نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی، گفت: علل ضعف تاثیرگذاری احزاب و نهادهای مردمی در جامعه در دستور کار کارگروه ما قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۹:۲۷    
رئیس جمهوری آمریکا امروز (دوشنبه) اعلام کرد که ترجیح می دهد نشست تاریخی قریب الوقوع وی با رهبر کره شمالی در دهکده مرزی میان دو کره برگزار شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۹:۱۹    
سخنگوی نخست وزیر انگلیس امروز (دوشنبه) اعلام کرد پارلمان این کشور نباید این اختیار را داشته باشد که نتایج همه پرسی خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا در سال 2016 را ملغی کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۹:۱۹    
شهردار منطقه 22 با تأکید بر اینکه انتخاب شهردار خارج از سازوکار شهرداری زیان بار است، گفت: شورای شهر کنونی از ترکیب تخصصی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۹:۱۶    
گروه اجتماعی- در سحرگاه امروز جوان 28 ساله کردستانی که به جرم قتل در زندان مرکزی سنندج با گذشت اولیای دم از پای چوبه دار نجات یافت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۹:۱۲    
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه تمام پارکینگ های مصلی به ترمینال تاکسی و اتوبوس اختصاص یافته است، گفت: در محدوده اطراف مصلی پارکینگی برای خودروهای شخصی دیده نشده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۹:۱۲    
پرهام مقصودلو با افزایش ریتینگ خود به 2638 بالاترین ریتینگ رسمی تاریخ شطرنج ایران را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۸:۵۴    
یک نشریه معتبر آمریکایی در گزارشی با تاکید بر این که ترامپ نه به برجام پایبند بوده و نه پایبند خواهد ماند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۸:۴۶    
مسئولان عراقی از بازداشت اعضای یک باند تروریستی خبر دادند که قصد داشتند حملاتی را در شهر موصل انجام دهند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۸:۴۲    
ولیعهد ابوظبی با نخست وزیر ژاپن که به امارات سفر کرده است، دیدار و درخصوص مسائل منطقه ای و بین المللی گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۸:۳۷    
رئیس مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی گفت: ایران مزیت های باالفعلی در زمینه گردشگری سلامت دارد که کمتر به آن پرداخته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۸:۲۸    
احتمال افزایش درآمدهای نفتی در پی تهدیدهای تو خالی ترامپ و هم چنین زمزمه های بالا رفتن تا 20 درصد حقوق کارمندان از اخبار امیدوارکننده امروز بود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۸:۲۸    
رئیس کنگره بین المللی توسعه روابط اقتصادی در حوزه سلامت با اشاره به ظرفیت بالای ایران در زمینه گردشگری سلامت اعلام کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۸:۲۴    
دادستانی تهران دستور قضایی مسدودسازی پیام رسان تلگرام را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۸:۲۴    
تا چند هفته قبل به نظر می رسید جنگ تجاری میان آمریکا در برابر متحدانش مانند استرالیا، کانادا و اتحادیه اروپا پیش از این که آغاز شود، به پایان رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۸:۲۲    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی درباره تغییر وضعیت کارگران قراردادی به شرکتی گفت: این موضوع در مجلس مصوب شده و در دستور کار دولت قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۸:۱۸    
حداقل 9 خبرنگار در انفجار تروریستی در کابل کشته شدند که نام یک عکاس خبری معروف افغان نیز در میان کشته شدگان دیده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۸:۱۱    
بازیکنان با استعدادی داریم که می توانند نسل درخشانی بسازند / سرمربی تیم ملی امید ایران گفت: به طور حتم همه به همراه هم در کنار اعضای تیم ملی بزرگسالان هستیم و برای موفقیتش دعا می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۸:۰۳    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دو بازی بسیار مهم و سخت در آسیا داریم و می خواهیم با این بازی ها فصل بسیار درخشانی که داشتیم را به خوبی تمام کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۸:۰۲    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بانک ها از بالا تا پایین دلالی می کنند، گفت: امروز خطر اشرافی گری در کشور را بیشتر از خطر آمریکا می دانم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۵۹    
تیم ملی پینگ پنگ ایران در دومین دیدار مسابقات تیمی قهرمانی جهان نتوانست قزاقستان را شکست دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۵۹    
مدیرکل روابط عمومی صداوسیما در پاسخ به سوالی مبنی بر خبرهایی که درباره ممنوع التصویری وزیر ارتباطات در برخی رسانه ها منتشر می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۵۲    
روبین کازان که در ترکیب از مهاجم ایرانی اش بهره می برد برابر دینامو مسکو مساوی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۵۲    
سرخ پوشان پایتخت در حالی عصر امروز به تمرین پرداختند که منشا تنها غایب آن بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۵۰    
معاون مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: وضعیت آموزش عالی و آنچه که به دنبال آن است، مشخص نیست. ما سیاستگذاران راه رویی هستیم، در راهروها سیاست گذاری می کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۳۹    
معاون فرهنگی وزارت علوم با اشاره به اینکه "تئاتر و برگزاری جشنواره تئاتر دانشگاهی با اهداف وزارت علوم همسو است و بستر بسیار مهمی را فراهم کرده و می تواند به تحقق اهداف این وزارت خانه کمک کند" گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۳۸    
تیم ملی وزنه برداری جوانان ایران قهرمان آسیا شد اما تیم نوجوانان به رده چهارم سقوط کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۳۸    
مدیرعامل بانک صادرات ایران در اولین نشست شورای عالی وصول مطالبات این بانک در سال 97 بر تحرک و جنبش بیشتر در تعیین تکلیف مطالبات بانک و ارائه خدمات حمایتی از بخش های مختلف صنایع و مشتریان بانک تاکید ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۳۷    
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: تلاش می کنیم مدارس انرژی اتمی را در کشور توسعه دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۲۸    
در زبان جغرافیا؛ خلیج فارس را پیشرفتگی آب در فاصله سرزمین تنگه هرمز تا رأس خلیج فارس می نامند. البته پژوهش های زمین شناسان نشان داده که خلیج فارس چندین خلیج فرعی دارد و در دوره سوم زمین شناسی به وجود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۲۶    
رئیس جمهور ازبکستان اعلام کرد که کشورش در شورای همکاری کشورهای ترک زبان شرکت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۲۵    
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه اصفهان، گفت: ما علاوه بر تاخیر تکنولوژی با تاخیر فرهنگی هم مواجه ایم. امروزه در دانشگاه ها گفته می شود که علوم انسانی به چه دردی می خورد که آن درد تکنولوژی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۲۳    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اعلام کرد: برنامه ای سه ماهه برای توقف یا سخت کردن این تخلفات تصویب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۰۴    
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از برگزاری روز فرهنگ استان برای دومین سال در حاشیه نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۶:۴۲    
جلسه کمیسیون هنر و معماری شورای عالی انقلاب فرهنگی و خانه موسیقی با حضور اعضای کمیسیون و هیئت مدیره خانه در خانه موسیقی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۶:۳۶    
عضو شورای عالی حفاظت فنی و بهداشت کار کشور گفت: هزینه حوادث جاده ای در کشور ما 8 درصد تولید ناخالص ملی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۶:۲۵    
خبرگزاری میزان- دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس در راستای مصوبات شورای حفظ حقوق بیت المال و پیشگیری از تخریب و تصرف اراضی ملی و منابع طبیعی از منطقه قلات شیراز بازدید و نسبت به تخریب و قلع و ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۶:۲۰    
گروه اجتماعی - فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) ایلام گفت: در استان ایلام ظرفیت های بسیاری وجود دارد که به فعلیت نرسیده و اگر هم رسیده، به فعلیت حداکثری نرسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۶:۱۷    
پرچم جدید حرم حضرت معصومه(س) در مراسمی بر فراز گنبد این آستان مقدس به اهتزاز در آمد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۶:۱۳    
اخبار پولی مالی - نخستین شعبه مجازی بانک دی با عنوان فرا دی طی مراسمی با حضور مدیرعامل بانک دی و جمعی از مدیران بانک افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۶:۰۱    
طی تفاهم نامه میان کمیته امداد و سپاه، امسال هزار واحد مسکونی برای مددجویان استان بوشهر ساخت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۵:۵۸    
فیلم های سینمایی و تلویزیونی و انیمیشن بچه های کوچه دوازدهم ، ببرهای پرنده ، رودخانه ویند ، ماشین دیوانه ، قلب مرا فرا می خواند ، سلام مامان ، قدمگاه ، کفش های پاره ، معمای والتون ، فضای بین ما ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۵:۲۰    
با اشتراک داده های سازمان بنادر و دریانوردی، گمرک و راه داری و حمل و نقل جاده ای نظارت حمل و نقل و ترانزیت کالا های وارداتی در کشور یکپارچه و هماهنگ می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۴:۵۹    
ساری - ایرنا - استاندار مازندران حفظ محیط زیست شکننده استان را نیازمند تلاش و وفاق همگانی همراه با برنامه ریزی دانست و گفت که گسترش تحقیقات زمین شناسی پزشکی در استان در دستور کار قرار گرفته است .
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۴:۵۰    
56 درصد ارزش صادرات سال گذشته سیستان و بلوچستان مربوط به صادرات کالا به پاکستان است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۴:۳۰    
گروه صنعتی ایران خودرو در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری مبنی بر توجه و بکار گیری جوانان در میادین مختلف، طرح ایران خودروی فردا را اجرا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۳:۵۷    
رئیس حوزه هنری استان یزد گفت: هنرمندان خوش ذوق یزدی نقاشی دیواری امید با موضوع شهدا و دفاع مقدس را به صورت نقش برجسته در این شهر میراث جهانی خلق کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۳:۴۲    
گروه معارف امام جمعه موقت خرم آباد اتحاد و هماهنگی منتظران ظهور منجی عالم بشریت را مهم ترین کارکرد انتظار برشمرد و گفت: افزایش صبر در برابر مشکلات و احساس خوشایندی در قلب منتظران ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۳:۴۰    
برداشت توت فرنگی در120 هکتار زمین کشاورزی گیلان آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۳:۰۰    
گروه اجتماعی- رئیس جهاددانشگاهی کردستان، از فراخوان جذب و پذیرش هسته ها و واحدهای فناور مرکز رشد گیاهان دارویی و سایر رشته های کشاورزی و فنی مهندسی در مرکز رشد جهاددانشگاهی استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۲:۵۷    
در ابتدای سال 96 برای اساس هماهنگی های به عمل آمده با معاونت امور باغبانی و سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان 330 هزار و 520 اصله نهال توت اصلاح شده تولید و در 19 استان کشور توزیع شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۲:۱۶    
معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در نامه ای به مدیران 3 اپراتور موبایل اخذ 10 ریال عوارض از هر پیامک را ملغی اعلام کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۱:۵۷    
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: باید موقعیت های متفاوت یادگیری را برای دانش آموزان در مدارس خاص ایجاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۱:۴۶    
عصر اعتبار- هکرها با استفاده از ویندوز بروز نیافته XP از بدافزارهای چینی برای سرقت ATM ها استفاده می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۱:۴۰    
مدیرعامل شرکت انرژی های خورشیدی پیشگامان از آغاز دور جدید نصب نیروگاه های خورشیدی خانگی در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۱:۳۱    
مشهد- ایرنا- رییس سازمان دامپزشکی گفت: خطر گسترش ویروس تحت تیپ جدید آنفلوانزای فوق حاد H5N6 که انسان را درگیر می کند با اقدامات به موقع و پیشگیرانه در ایران مهار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۱:۲۷    
مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره بین المللی عکاسی نگاه آبی تا 20 اردیبهشت ماه تمدید شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۰:۳۶    
رئیس سازمان انرژی اتمی گقت: امیدواریم ترامپ و همکارانش سر عقل آمده و نه خودشان و نه ما را به دردسر نیندازند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۰:۱۸    
ایستانیوز:با سپرده گذاری ارزی در شعب ارزی بانک ملی ایران علاوه بر امکان برداشت وجه پیش از سر رسید، از سود مناسب سپرده نیز بهره مند شوید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۰۹:۲۹    
مدیرعامل بانک ایران زمین، در گردهمایی روساء شعب استانهای خراسان رضوی و شمالی با اشاره به چشم انداز بانکداری دیجیتال در این بانک افزود: در عصر حاضر تجربه مشتری به عنوان وجه تمایز شرکتها مطرح است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۰۹:۲۴    
فرزین سوادکوهی عصراقتصاد: سال گذشته وقتی مرکز انتقال نفت خام شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران آماده ذخیره سازی شد مسئولان نفتی کشور اعلام کردند ایران آماده سوآپ نفت خام به عراق است. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۰۸:۳۴    
رئیس جهاد کشاورزی استان زنجان با اشاره به اینکه بخش زیادی از آب مصرف مصرفی در بخش کشاورزی به صورت غیرمجاز برداشت می شود گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۰۷:۵۶    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی امروز به استان فارس سفر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۰۱:۳۷    
سرپرست باشگاه تراکتورسازی به هواداران این تیم قول داد شرایط بهتری برای سرخپوشان در آینده رقم بخورد.