دوشنبه ۱۹ آذرساعت ۰۱:۲۳Dec 2018 10

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 10 اردیبهشت 1397 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۷:۰۸    
آزمایشگاه علوم شناختی دانشگاه خوارزمی به دستگاه "الکترو انسفالوگرام" 64 کاناله (ثبت فعالیت های الکتریکی مغز) مجهز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۲:۳۸    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: در بخشی از مراودات تجاری ایران و پاکستان هنوز شاهد تجارت سنتی هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۰:۴۷    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت:هدفمندسازی تولید با نگرش توسعه صادرات غیر نفتی یکی از اولویت های کاری صنایع کوچک است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۰:۴۵    
امام جمعه موقت خرم آباد اتحاد و هماهنگی منتظران ظهور منجی عالم بشریت را مهم ترین کارکرد انتظار برشمرد و گفت: افزایش صبر در برابر مشکلات و احساس خوشایندی در قلب منتظران ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۰:۴۱    
مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران آخرین وضعیت سوآپ نفت کرکوک را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۰:۱۸    
چندین نهاد امنیتی پیش تر به بانک ها هشدار دادند که دستگاه های خودپرداز آنان مورد سرقت قرار گرفته و سارقان مجبور نیستند که سخت افزارها را شکسته و یا کارت های اعتباری را سرقت کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۰۹:۲۲    
رییس جهاد دانشگاهی کردستان، از فراخوان جذب و پذیرش هسته ها و واحدهای فناور مرکز رشد گیاهان دارویی و سایر رشته های کشاورزی و فنی مهندسی در مرکز رشد جهاد دانشگاهی استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۵۶    
مدیرعامل بانک ایران زمین، در گردهمایی روسای شعب استان های خراسان رضوی و شمالی با اشاره به چشم انداز بانکداری دیجیتال در این بانک افزود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۰۱    
نخستین شعبه مجازی بانک دی با عنوان فرا دی طی مراسمی با حضور محمدرضا قربانی، مدیرعامل بانک دی و جمعی از مدیران بانک افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۰۱    
مدیرعامل بانک صادرات ایران در اولین نشست شورای عالی وصول مطالبات این بانک در سال 97 بر تحرک و جنبش بیشتر در تعیین تکلیف مطالبات بانک و ارائه خدمات حمایتی از بخش های مختلف صنایع و مشتریان بانک تاکید ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۲:۴۶    
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان زنجان گفت: در حال حاضر در استان 7000 چاه غیرمجاز وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۲:۳۷    
معاونت آموزش و پژوهش سازمان حفاظت محیط زیست گزارش عملکرد خود را در نیمه دوم سال 96 منتشر کرد که تدوین دستورالعمل برآورد خسارت ناشی از آلودگی هوا جهت تدوین آیین نامه لایحه هوای پاک ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۲:۳۷    
مدیرکل زندان های کردستان گفت: سحرگاه روز گذشته جوان 28 ساله کردستانی که به جرم قتل در زندان مرکزی سنندج قرار بود اعدام شود با گذشت اولیای دم از پای چوبه دار نجات یافت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۲:۱۹    
رییس مرکز توسعه نوغانداری کشور گفت:امسال برای تولید 400 هزار اصله نهال توت اصلاح شده برای پرورش کرم ابریشم در کشور هدف گذاری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۲:۱۲    
با اشتراک داده های سازمان بنادر و دریانوردی، گمرک و راه داری و حمل ونقل جاده ای، نظارت حمل ونقل و ترانزیت کالاهای وارداتی در کشور یکپارچه و هماهنگ می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۱:۲۵    
استاندار ایلام گفت: هدف از سفر به شهرستان ها رعایت توازن منطقه ای و عدالت در توزیع بودجه است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۱:۲۲    
نماینده دائم ایران در آژانس گفت: استقرار سلاح های هسته ای آمریکا در اروپا و همکاری هسته ای این کشور با رژیم صهیونیستی نقض تعهدات عدم اشاعه ای آمریکاست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۱:۱۲    
علی ربیعی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با هدف حضور در همایش بزرگداشت روز کارگر به فارس و شیراز سفر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۱:۰۴    
رییس سازمان دامپزشکی کشور گفت:خطر گسترش ویروس تحت تیپ جدید آنفلوانزای فوق حاد H 5 N 6 که انسان را درگیر می کند با اقدامات به موقع و پیشگیرانه در ایران مهار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۰:۵۷    
معاون امور فرهنگی و پیشگیری بهزیستی گیلان، با اشاره به اینکه ماده مخدر گل دومین مخدر مصرفی در کشور است از اجرای طرح کارزار رسانه ای پیشگیری از مصرف گل در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۰:۵۲    
با حضور دادستان عمومی و انقلاب شیراز و مدیران و مسئولان متولی امر زمین و اراضی در استان فارس بخشی از ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم رودخانه قلات تخریب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۰:۴۴    
برداشت توت فرنگی در120 هکتار زمین کشاورزی گیلان آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۰:۳۸    
مسئول روابط عمومی کل سپاه با بیان اینکه ایجاد امنیت و رفاه برای مردم، وظیفه ذاتی سپاه است، گفت: سپاه نمی تواند نسبت به مشکلات مردم بی تفاوت باشد چرا که از جنس مردم است و با داشتن امنیت بر مشکلات فائق ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۰:۳۳    
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان بر ضرورت ایجاد موقعیت های متفاوت یادگیری برای دانش آموزان مدارس خاص استان تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۰:۰۱    
استاندار مازندران گفت: اراضی کشاورزی ما به قدر کفایت با مصرف سموم آلوده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۰۹:۴۷    
رییس حوزه هنری یزد اعلام کرد: هنرمندان یزدی نقاشی دیواری امید با موضوع شهدا و دفاع مقدس را به صورت نقش برجسته در این شهر میراث جهانی خلق کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۰۹:۳۵    
مدیر عامل شرکت انرژی های خورشیدی پیشگامان یزد از آغاز دور جدید نصب نیروگاه های خورشیدی خانگی در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۰۹:۲۷    
رییس جمهور در مراسم افتتاحیه نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور نیافت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۰۹:۱۰    
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) ایلام گفت: در استان ایلام ظرفیت های بسیاری وجود دارد که به طور کامل به فعلیت نرسیده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۰۹:۰۳    
با سپرده گذاری ارزی در شعب ارزی بانک ملی ایران علاوه بر امکان برداشت وجه پیش از سر رسید، از سود مناسب سپرده نیز بهره مند شوید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۰۸:۳۰    
بیش از 40 فیلم سینمایی و تلویزیونی در جشن نیمه شعبان و تعطیلات آخر هفته از تلویزیون پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۰۸:۳۰    
معاون زیربنایی، فنی و تولیدی سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: انتقال آب از دریا به فلات مرکزی مشکلات بسیاری از استانها به ویژه سیستان و بلوچستان را برطرف خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۰۸:۱۶    
مرزی بین فوتبال و سینما بود اما هر چه زمان گذشت و طرفین به کارکردهای شان اندیشیدند ترک خورد و کم رنگ و کم رنگ تر شد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۳:۱۴    
14 هزار و 500 پروژه دولتی برای واگذاری یا مشارکت بخش خصوصی احصا شده و به مجلس رفته است، بهتر است پروژه های نیمه تمام در بورس کالا عرضه شوند و برای تامین مالی پروژه ها به سراغ بازار سرمایه رفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۳:۰۶    
سیدعباس عراقچی با اشاره به کنفرانس خبری نتانیاهو و ادعاهایش درباره وجود یک برنامه پنهانی هسته ای در ایران گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۲:۵۵    
سیدعباس عراقچی با اشاره به کنفرانس خبری نتانیاهو و ادعاهایش درباره وجود یک برنامه پنهانی هسته ای در ایران گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۲:۳۲    
پرچم جدید گنبد مطلای حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) رونمایی و بر فراز گنبد این آستان مقدس به اهتزاز درآمد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۲:۳۰    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در اظهاراتی فرافکنانه، واهی و سراسر تکراری مدعی شد که اطلاعاتی به دست آورده است که نشان می دهد تهران به طور مخفیانه قصد ساخت و طراحی تسلیحات هسته ای را دارد!
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۲:۱۹    
رئیس فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی در آستانه انتخاب شهردار تهران از شورای شهر درخواست کرد با توجه به اینکه 20 درصد از دانشجویان کل کشور در تهران ساکن هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۲:۱۸    
اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک با رییس سازمان برنامه ریزی و بودجه دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۲:۰۹    
سیدرضا صالحی امیری در پیامی قهرمانی تیم ملی وزنه برداری جوانان ایران را در آوردگاه قاره ای تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۱:۵۲    
معاون امور بین الملل موسسه فرهنگی پژوهشی انقلاب اسلامی، دفتر حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری گفت: از منظر رهبر معظم انقلاب ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۱:۴۷    
دبیر کل مجمع جهانی صلح اسلامی در دومین هم اندیشی تخصصی باز خوانی اندیشه های مقام معظم رهبری در حوزه صلح و عدالت بر تحقق صلح عادلانه در جهان و ضرورت بازخوانی اندیشه های رهبری در این زمینه تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۱:۴۱    
مدیر مسئول روزنامه "شرق" که روز شنبه (هشتم اردیبهشت ماه) در شهر مشهد بازداشت شده بود، علت و شرایط بازداشت خود را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۱:۳۸    
معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری اعلام کرد: اپراتورهای تلفن همراه موظف هستند مبالغی که در قالب 10 ریال عوارض به ازای ارسال هر پیامک از ابتدای فروردین سال 97 از مشترکان تلفن همراه دریافت کرده اند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۱:۲۳    
رئیس خانه احزاب ایران با تاکید بر لزوم عملکرد صحیح در حوزه احزاب گفت: احزاب راهی به سمت افزایش مشارکت، دموکراسی و انتخاب بهتر هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۱:۱۸    
استاندار تهران با تاکید بر لزوم بهره گیری از نخبگان و پژوهشگران کشور در عرصه تصمیم گیری و تصمیم سازی ها گفت: باید نخبگان در مسیر حل مشکلات یاری گر مسئولین باشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۱:۱۰    
محمدجواد ظریف در مطلبی در توییتر خود با اشاره به ادعاهای واهی مقامات رژیم صهیونیستی علیه ایران نوشت: برخی از مردم را فقط چند بار می توان فریب داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۱:۰۴    
معاون آموزشی وزارت بهداشت با بیان این که یکی از چالش های مهم در حوزه آموزش علوم پزشکی عدم وجود نگاه آینده نگر در این حوزه است بر لزوم وجود این نوع نگاه و بازبینی و به روز کردن روش های آموزش علوم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۰:۵۴    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان این که تولید داخلی نتیجه زحمات کارگران است، گفت: باید واردات کالا کنترل شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۰:۵۰    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان این که بانک ها از بالا تا پایین دلالی می کنند، گفت: با این وضعیت بانک ها، کالای ایرانی حمایت نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۰:۴۹    
ائتلاف بین المللی تحت امر آمریکا از پایان عملیات نظامی اصلی علیه داعش در عراق خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۰:۳۱    
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان این که بین 60 تا 70 تشکل مردم نهاد جوانان در شهر تهران فعال هستند، بر لزوم برون سپاری فعالیت های شهرداری به تشکل های مردم نهاد جوانان تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۰:۲۷    
تیم ملی پینگ پنگ بانوان در دومین دیدار مسابقات قهرمانی جهان برابر کوبا به پیروزی رسیدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۰:۲۶    
عضو شورای شهر تهران از آماده شدن لایحه (استفاده از جوانان در سطوح مختلف مدیریتی) در شورای شهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۰:۲۴    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در همه حوزه ها در کشور دچار بی سوادی مدرن و کمی گرایی شده ایم و بیماری کمی گرایی ما را دچار نقص بزرگی در کشور کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۲۰:۰۶    
نماینده پیشین ترکیه در اتحادیه اروپا گمانه زنی های مطرح شده مبنی بر این که سفر ماکرون به امریکا و انتشار عکس های بسیار دوستانه و صمیمی از رهبران فرانسه و آمریکا یادآوراتحاد بلر-بوش پسر است، را رد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۹:۵۴    
اخمت گروزنی که در ترکیب از بازیکن ایرانی اش بهره می برد برابر اورال مساوی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۹:۴۸    
هفت نامزد کرسی شهرداری تهران با هدف تشریح برنامه ها و اهداف خود، به برنامه ذره بین رادیو تهران می آیند تا از طریق این برنامه گفتگو محور، خود را به مردم پایتخت معرفی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۹:۴۲    
ملی پوش فوتسال ایران با قراردادی سه ماهه راهی لیگ چین شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۹:۳۸    
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۹:۲۸    
اعلام شرط سنی شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش،جزئیات نقش تلگرام در حادثه تروریستی مجلس و حرم مطهر،افزایش ساعت اجرای طرح ترافیک در تهران و نرخ بیکاری 11 ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۹:۲۸    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی کانون نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی، گفت: علل ضعف تاثیرگذاری احزاب و نهادهای مردمی در جامعه در دستور کار کارگروه ما قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۹:۲۷    
رئیس جمهوری آمریکا امروز (دوشنبه) اعلام کرد که ترجیح می دهد نشست تاریخی قریب الوقوع وی با رهبر کره شمالی در دهکده مرزی میان دو کره برگزار شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۹:۱۹    
سخنگوی نخست وزیر انگلیس امروز (دوشنبه) اعلام کرد پارلمان این کشور نباید این اختیار را داشته باشد که نتایج همه پرسی خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا در سال 2016 را ملغی کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۹:۱۹    
شهردار منطقه 22 با تأکید بر اینکه انتخاب شهردار خارج از سازوکار شهرداری زیان بار است، گفت: شورای شهر کنونی از ترکیب تخصصی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۹:۱۲    
معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران با اشاره به اینکه تمام پارکینگ های مصلی به ترمینال تاکسی و اتوبوس اختصاص یافته است، گفت: در محدوده اطراف مصلی پارکینگی برای خودروهای شخصی دیده نشده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۹:۱۲    
پرهام مقصودلو با افزایش ریتینگ خود به 2638 بالاترین ریتینگ رسمی تاریخ شطرنج ایران را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۹:۰۹    
در دیدار معاون وزیر کشور عراق با رحمانی فضلی وزیر کشور جمهوری اسلامی ایران طرف عراقی برای بازگشایی گذرگاه های جدید مرزی برای برگزاری هر چه بهتر مراسم اربعین حسینی قول مساعد داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۸:۵۶    
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از برپایی کافه کتاب در سی ویکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبرداد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۸:۵۴    
یک نشریه معتبر آمریکایی در گزارشی با تاکید بر این که ترامپ نه به برجام پایبند بوده و نه پایبند خواهد ماند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۸:۵۳    
سرمربی تیم ملی امید ایران گفت: به طور حتم همه به همراه هم در کنار اعضای تیم ملی بزرگسالان هستیم و برای موفقیتش دعا می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۸:۴۶    
مسئولان عراقی از بازداشت اعضای یک باند تروریستی خبر دادند که قصد داشتند حملاتی را در شهر موصل انجام دهند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۸:۴۲    
ولیعهد ابوظبی با نخست وزیر ژاپن که به امارات سفر کرده است، دیدار و درخصوص مسائل منطقه ای و بین المللی گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۸:۳۷    
رئیس مرکز توسعه گردشگری سلامت کشورهای اسلامی گفت: ایران مزیت های باالفعلی در زمینه گردشگری سلامت دارد که کمتر به آن پرداخته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۸:۲۸    
احتمال افزایش درآمدهای نفتی در پی تهدیدهای تو خالی ترامپ و هم چنین زمزمه های بالا رفتن تا 20 درصد حقوق کارمندان از اخبار امیدوارکننده امروز بود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۸:۲۸    
رئیس کنگره بین المللی توسعه روابط اقتصادی در حوزه سلامت با اشاره به ظرفیت بالای ایران در زمینه گردشگری سلامت اعلام کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۸:۲۷    
عضو شورای عالی حفاظت فنی و بهداشت کار کشور از تحمیل روزانه 97 میلیون دلار خسارت ناشی از حوادث جاده ای به اقتصاد کشور خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۸:۲۴    
دادستانی تهران دستور قضایی مسدودسازی پیام رسان تلگرام را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۸:۲۴    
تا چند هفته قبل به نظر می رسید جنگ تجاری میان آمریکا در برابر متحدانش مانند استرالیا، کانادا و اتحادیه اروپا پیش از این که آغاز شود، به پایان رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۸:۱۸    
حداقل 9 خبرنگار در انفجار تروریستی در کابل کشته شدند که نام یک عکاس خبری معروف افغان نیز در میان کشته شدگان دیده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۸:۰۷    
مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره بین المللی عکاسی نگاه آبی تا 20 اردیبهشت ماه تمدید شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۸:۰۵    
متاسفانه نهادهای مسئول از جمله صدا و سیما، به موسیقی سنتی و ملی توجه لازم را ندارند و در برنامه های موسیقی صدا و سیما، موسیقی سنتی و ملی ما سهمی ندارد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۸:۰۳    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: دو بازی بسیار مهم و سخت در آسیا داریم و می خواهیم با این بازی ها فصل بسیار درخشانی که داشتیم را به خوبی تمام کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۵۹    
تیم ملی پینگ پنگ ایران در دومین دیدار مسابقات تیمی قهرمانی جهان نتوانست قزاقستان را شکست دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۵۹    
مدیرکل روابط عمومی صداوسیما در پاسخ به سوالی مبنی بر خبرهایی که درباره ممنوع التصویری وزیر ارتباطات در برخی رسانه ها منتشر می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۵۲    
روبین کازان که در ترکیب از مهاجم ایرانی اش بهره می برد برابر دینامو مسکو مساوی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۵۲    
سرخ پوشان پایتخت در حالی عصر امروز به تمرین پرداختند که منشا تنها غایب آن بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۵۰    
معاون مرکز نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: وضعیت آموزش عالی و آنچه که به دنبال آن است، مشخص نیست. ما سیاستگذاران راه رویی هستیم، در راهروها سیاست گذاری می کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۴۹    
برای جلوگیری از مهاجرت جوانان نخبه تحصیلکرده قرار است طرح ایران خودروی فردا برای جذب آنان به اجرا درآید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۴۹    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به گزارش هایی درباره شیوع قمار اینترنتی از طراحی برنامه ای سه ماهه برای توقف این پدیده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۳۹    
معاون فرهنگی وزارت علوم با اشاره به اینکه "تئاتر و برگزاری جشنواره تئاتر دانشگاهی با اهداف وزارت علوم همسو است و بستر بسیار مهمی را فراهم کرده و می تواند به تحقق اهداف این وزارت خانه کمک کند" گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۳۸    
تیم ملی وزنه برداری جوانان ایران قهرمان آسیا شد اما تیم نوجوانان به رده چهارم سقوط کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۳۷    
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: تلاش می کنیم مدارس انرژی اتمی را در کشور توسعه دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۳۳    
رئیس کمیته امداد گفت: طی تفاهم نامه ای میان کمیته امداد و سپاه، امسال یکهزار واحد مسکونی برای مددجویان استان بوشهر ساخته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۲۹    
سرپرست باشگاه تراکتورسازی می گوید تکلیف نیمکت این تیم پس از خصوصی سازی مشخص خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۲۸    
در زبان جغرافیا؛ خلیج فارس را پیشرفتگی آب در فاصله سرزمین تنگه هرمز تا رأس خلیج فارس می نامند. البته پژوهش های زمین شناسان نشان داده که خلیج فارس چندین خلیج فرعی دارد و در دوره سوم زمین شناسی به وجود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۲۶    
رئیس جمهور ازبکستان اعلام کرد که کشورش در شورای همکاری کشورهای ترک زبان شرکت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۲۶    
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۷:۲۵    
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه اصفهان، گفت: ما علاوه بر تاخیر تکنولوژی با تاخیر فرهنگی هم مواجه ایم. امروزه در دانشگاه ها گفته می شود که علوم انسانی به چه دردی می خورد که آن درد تکنولوژی است.