جمعه ۰۴ خردادساعت ۱۷:۴۲May 2018 25
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 11 اردیبهشت 1397 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۵:۱۶    
رئیس جمهوری دو قانون مصوب مجلس شورای اسلامی را برای اجرا به سازمان برنامه و بودجه کشور و وزارت دادگستری ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۵:۰۲    
مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان گفت: محیط بان گمیشانی که مهر ماه سال 95 یک صیاد را در منطقه تالاب بین المللی گمیشان بر اثر تیراندازی کشته بود و به علت قتل غیرعمد در زندان بازداشت بود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۲:۵۹    
همزمان با سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری در غرفه ای آخرین نشریات و کتاب های منتشر شده در این حوزه را به نمایش می گذارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۲:۳۸    
یکصد و پنجاه و یکمین شماره ماهنامه فرهنگی تاریخی شاهد یاران ویژه فروردین و اردیبهشت 1397 با عنوان پرواز تا اوج وطن پرستی ویژه خلبان شهید غفور جدی اردبیلی منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۲:۱۳    
بر اساس تحقیقاتی که اخیرا در استرالیا انجام شده است با خوردن برخی ویتامین ها انسان قادر است جزئیات خواب خود را به یاد آورد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۲:۰۱    
نشست ادبیات معاصر فارسی در بنگلادش در شهر کتاب برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۱:۱۳    
رئیس ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: حمل و نقل، اسکان و تغذیه زائران اربعین باید به صورت مردم محور باشد که در حال هدایت به این سمت هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۱:۰۹    
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت از کالای ایرانی شاهراه حل مشکلات است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۰:۵۹    
معصومه ابتکار که دوشنبه شب در راس هیاتی وارد جاکارتا پایتخت اندونزی شده و مورد استقبال رسمی 'یوهانا یمبیس' وزیر توانمندسازی زنان و حمایت از کودکان جمهوری اندونزی قرار گرفته بود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۰:۲۸    
حمایت از 24 طرح پژوهشی حوزه علوم و علوم زیستی توسط صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی مصوب شد تا به زودی شاهد اجرایی شدن آنها باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۰:۱۲    
رییس فراکسیون کارگری شورای شهر تهران گفت: این فراکسیون، عدم پرداخت به موقع حقوق کارگران پیمانکاران طرف قرارداد شهرداری را پیگیری می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۰۹:۱۳    
دانشگاه فردوسی مشهد با آستان قدس رضوی، تفاهم نامه همکاری های علمی و پژوهشی امضا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۰۶:۰۶    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه های شهر مقدس قم درحال پیگیری است و تلاش های لازم برای ارائه خدمات مختلف به زائران حرم مطهر کریمه اهل بیت(س) و تأمین زیرساخت های خدماتی ویژه زائران دنبال می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۰۳:۳۹    
رئیس کمیته عالی انقلابی یمن به اظهارات خصمانه عربستان و امارات واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۰۳:۳۵    
وزیر مشاور امارات در امور خارجه با استقبال از اقدام مراکش در قطع روابط دیپلماتیک با ایران، اعلام کرد که کشورش در این زمینه از رباط حمایت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۰۲:۰۵    
یادگار امام (ره) با بیان این که حکومت مهدوی حکومت لال ها نیست، گفت: حکومت مهدوی حکومتی نیست که در آن انسان ها از گفتن حقیقت بترسند و در آن زبان ها به بیان حقیقت نچرخد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۰۰:۳۵    
جنبش حزب الله لبنان در بیانیه ای ادعاها و اتهامات وزیر امور خارجه مراکش را مبنی بر حمایت این جنبش از جبهه پولیساریا تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۳:۳۳    
وقوع دو انفجار در داخل و اطراف مسجدی در شمال شرق نیجریه دست کم 27 کشته بر جای گذاشته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۰۰:۳۲    
تولیت حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها با تاکید بر این که قم باید در عرصه های مختلف به عنوان الگو در سطح کشور معرفی شود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۳:۵۶    
تصویربردار خبرگزاری صدا و سیما در فرانسه که بر اثر خشونت پلیس این کشور مجروح شده بود، به کما رفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۳:۴۷    
تیم ملی پینگ پنگ بانوان بعد از شکست برابر پورتوریکو، به مصاف لتونی رفت و نتیجه این دیدار را به حریف واگذار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۳:۴۴    
سرمربی استقلال می گوید، تیمش آماده قهرمانی در جام حذفی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۲:۴۳    
آستان مقدس کریمه اهل بیت (س) به مناسبت نیمه شعبان طی این ایام با برگزاری مراسم و محافل مختلف از زائران و مجاوران حرم مطهر میزبانی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۳:۲۲    
وقوع دو انفجار در داخل و اطراف مسجدی در شمال شرق نیجریه دست کم 27 کشته بر جای گذاشته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۳:۱۱    
کاندیدای سابق ریاست جمهوری گفت: به جز برخی از افراد، هر دو جناح را دو لبه قیچی می دانم چون هر دو دوست دارند به نوعی مردم را راضی کنند ولی هیچ کدام به فکر مردم نیستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۱:۵۵    
ولادت و زندگی مهدی موعود(عج) از رخدادهای مهم است و در باور دینی مسلمانان و شیعیان ریشه دارد. اعتقاد به تولد، حیات طولانی، ظهور و امامت آن حضرت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۲:۵۰    
دبیرکل مجمع جهانی بیداری اسلامی به مناسبت شهادت رئیس شورای عالی سیاسی انصارالله یمن پیام تبریک و تسلیت صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۲:۳۶    
قائم مقام حزب اعتماد ملی گفت: احزاب و تشکل ها که در همه دنیا به دولت در سایه معروف هستند، باید به فکر کادرسازی باشند تا در آینده نیروهای آموزش دیده تحویل کشور دهند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۲:۱۶    
در آستانه برگزاری اولین دوره مسابقات مناظره دانشجویی به زبان انگلیسی کارگاه آموزشی فنون مناظره برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۱:۵۲    
چهره جناح مخالف ارمنستان که به دنبال تصدی سمت نخست وزیری این کشور بود، نتوانست نظر موافق نمایندگان پارلمان را در این راستا جلب کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۱:۴۹    
وزیر امور خارجه پیشین آمریکا با بیان این که خروج ترامپ از برجام پایان دنیا نیست، تأکید کرد: هیچ شواهدی وجود ندارد که نشان دهد ایران توافق هسته ای را نقض کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۰:۴۷    
رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ایران با توجه به پشتوانه انقلاب اسلامی و مبانی دینی قوی باید صاحب نهضت و مکتبی در عرصه هنر باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۱:۳۳    
رئیس سازمان سینمایی دبیر و اعضای شورای سیاست گذاری سی وپنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران را منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۱:۲۶    
سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: برنامه تسلیحات هسته ای رژیم صهیونیستی و تأسیسات مخفیانه آن مانع اصلی تحقق ایده خاورمیانه عاری از سلاح های هسته ای است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۰:۴۰    
رئیس سازمان صدا و سیما با تأکید بر لزوم طراحی یک الگوی مناسب تجاری برای صنعت فرهنگی صوت و تصویر گفت: در این عرصه باید به رشد کسب وکار فکر کنیم و هم مهندسی تجاری و هم مهندسی فرهنگی داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۰:۲۴    
دبیرکل حزب الله لبنان در همایش انتخاباتی منطقه البقاع و بعلبک از طریق ویدئو کنفرانس به سخنرانی پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۰:۱۷    
وزیر امور خارجه مراکش از قطع روابط دیپلماتیک کشورش با تهران به دلیل آنچه حمایت ایران از جبهه پولیساریو خواند، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۰:۰۹    
دور جدید اردوهای آماده سازی تیم های ملی کاراته در همه رده های سنی از فردا (چهارشنبه) آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۰:۰۳    
یازدهمین جشنواره موسیقی ملی نواحی با افتتاح نقاره خانه بازار کرمان بعد از سال ها تعطیلی و تقدیر از نقاره نواز 92 ساله رسما شروع به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۹:۲۳    
رئیس فدراسیون فوتبال می گوید زمانی که مشکلات فوتبال و صداوسیما حل شود لیگ هم درآمد خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۹:۰۰    
کیفیت خودروهای سواری تولیدی در فروردین ماه امسال ثابت مانده و تغییری نسبت به کیفیت خودروهای تولیدی در ماه قبل از آن (اسفند 1396) نداشته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۸:۵۱    
نایب رییس مجلس با تاکید بر اینکه باید راه و فکر شهید مطهری زنده بماند، گفت: امروز برای حل مشکلات زیاد کشور محتاج به ادامه تفکر و اندیشه شهید مطهری و وحدت و همدلی هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۸:۵۱    
علی اکبر ولایتی علت اظهارات نتانیاهو را ناامیدی از اداره حکومت صهیونیست ها در منطقه دانست و افزود: وقتی ایران، عراق، لبنان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۸:۴۶    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه ادعاهای بی اساس خود درباره برنامه هسته ای کشورمان باز مدعی شد که ایران هیچ گاه قصد نداشته به تعهداتش در توافق هسته ای عمل کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۸:۴۴    
رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در مراسم روز معلم و بزرگداشت مقام استاد که امروز (11 اردیبهشت) با حضور دکتر فرهاد رهبر در مجتمع ولیعصر(عج) برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۸:۳۸    
وزارت امور خارجه فرانسه در پی ادعاهای جدید نتانیاهو درباره فعالیت های هسته ای کشورمان، بیانیه ای منتشر کرد و در اظهاراتی زیاده خواهانه خواستار ادامه بازرسی های مستقل برای تضمین اجرای کامل توافق هسته ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۸:۳۳    
بنیاد سعدی امسال با دو غرفه مجزا و برگزاری نشست در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۸:۱۳    
رییس دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم روز معلم و بزرگداشت مقام استاد که امروز 11 اردیبهشت در واحد تهران مرکز این دانشگاه برگزار شد، هویت جدید دانشگاه آزاد را ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۸:۱۳    
حاشیه های حضور ظریف در دانشگاه امیرکبیر + فیلم واکنش تند ظریف به دعواهای داخلی و ناامیدکردن مردم
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۸:۰۷    
محمدجواد ظریف در دانشگاه امیرکبیر با انتقاد از برخی رسانه ها به خاطر انتشار مطالبی که باعث کاهش عزت نفس و اعتماد به نفس مردم می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۸:۰۵    
ترجمه کتاب وابی سابی (برای هنرمندان، شاعران، فیلسوفان و دیزاینرها) منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۷:۵۳    
رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل از اولین رویداد شناسایی و تسهیل کارآفرینی روستایی(استارت آپ) در روزهای 19 الی 21 اردیبهشت ماه در دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۷:۴۸    
نشست دادستان تهران با مدیرمسؤولان روزنامه ها روز یکشنبه (97/02/09) با حضور 18 نفر از مدیران مسؤول روزنامه ها و به ریاست دکتر جعفری دولت آبادی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۶    
مدیر خانه فرهنگ ایثار اعلام کرد:طرحی با عنوان ایثار نوشت در خصوص مصادیق ایثار و خاطراتی که مخاطبین از ایثار و فداکاری در جامعه دارند اجرا می شود و در آن مخاطبین عام و خاص این مصادیق را به نگارش ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۷:۱۰    
کتاب تفسیر خواب نوشته زیگموند فروید با ترجمه احسان لامع و زهره روزبهانی به تازگی راهی بازار شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۷:۰۹    
دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت درباره محدودیت های اعمال شده در فضای مجازی اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۷:۰۸    
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در پاسخ به ادعاهای نتانیاهو و اقدامات تحریک آمیز رژیم صهیونیستی گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۷:۰۷    
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل عصر روز سه شنبه با تعدادی از سران کرد سوریه دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۷:۰۵    
شرکت آسیاتک در این دوره از نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با برپایی غرفه اقدام به ارایه جدیدترین و به روزترین دستاوردهای تکنولوژیک خود در حوزه ارتباطات ثابت کشور می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۷:۰۵    
بانک سپه آماده خرید ارزهای حاصل از صادرات کلیه صادرکنندگان و افتتاح حساب سپرده ارزی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۷:۰۵    
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور از یکطرفه شدن جاده کرج – چالوس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۷:۰۲    
مدیرعامل شرکت چاپ و انتشارات اسوه از حضور این انتشارات با 390 عنوان کتاب در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد و گفت در ایام برگزاری نمایشگاه از دو کتاب جدید عرضه شده در غرفه این نشر رونمایی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۵۶    
مدیرعامل بانک صادرات ایران در بازدید از شعبه احمدقصیر (کد 1365) ضمن تبریک میلاد مبارک حضرت مهدی (عج) و قدردانی از کیفیت منابع و مصارف شعبه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۵۶    
تازه ترین مجموعه شعر سیدعلی صالحی با نام سرود روح بزرگ منتشر شده و در نمایشگاه کتاب تهران عرضه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۵۶    
استان همدان به عنوان پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین امسال پایتخت گردشگری آسیایی نیز لقب گرفته است و دو رویداد گردشگری را در قالب همدان 2018 در پیش دارد اما می طلبد به دنبال رویدادی پایدار باشیم و ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۴۸    
شهردار منطقه 22 گفت: با آموزش های فرهنگی مستمر و مداوم؛ می توانیم به سمت فرهنگ سازی در کلیه امور شهری برویم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۴۷    
در پایان جلسه کمیته انضباطی فدراسیون کاراته، "اعظم ملایم" 6 ماه ممنوع کار شد و "ستاره خاکپور" بانوی کاراته کا نیز رای برائت گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۴۶    
به دنبال تغییر موضع آمریکا در قبال مصر در سال های اخیر، این کشور بخش زیادی از سلاح ها مورد نیاز خود را از آلمان وارد می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۴۰    
محمدجواد ظریف بعدازظهر امروز به دعوت دانشگاه امیرکبیر برای شرکت در مراسم تقدیر از اساتید دانشگاه به مناسبت روز معلم در تالار اجتماعات این دانشگاه حضور پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۸    
نایب رئیس شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به اینکه اجرای پارک 102 هکتاری فخرآباد چند ماه آینده آغاز می شود، گفت: به زودی با توافقات انجام شده پارک 400 هکتاری سد اکباتان نیز آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۸    
هافبک و مهاجم پرسپولیس گفت: مزد تلاش خودمان و زحمات و حمایت های هواداران را با قهرمانی گرفتیم و بسیاری از عوامل که دیده نمی شوند نیز نقش کلیدی داشتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۷    
سخنگوی شورای اسلامی شهر همدان با تأکید بر اینکه به فکر ساماندهی جمعیت سگ های ولگرد در شهر هستیم، گفت: کمپ نگهداری سگ های ولگرد تا پایان امسال ایجاد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۶    
مدافع استقلال می گوید تیمش به دنبال قهرمانی در جام حذفی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۶    
معاون پرستاری وزارت بهداشت با بیان اینکه ماما نخستین رحمت الهی در نجات جان انسان ها است،گفت:جامعه مامایی حامیان اصلی سلامت زنان، کودکان و خانواده ها به شمار می آید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۳    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: خلیج فارس در جغرافیا و تاریخ عمری حدود 500هزار سال دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۳    
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از تصویب آیین نامه نظارت و اجرای آزمون جامع دکتری این دانشگاه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۳    
بانک ملی ایران بیشترین میزان پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی و بنگاه های کوچک و متوسط را در میان سایر بانک ها در سال گذشته به خود اختصاص داد و در رتبه نخست نظام بانکی کشور قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۳    
با انصراف مهدی مبینی، تعداد کاندیداهای احراز پست ریاست فدراسیون تیروکمان به 6 نفر کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۳    
آژانس بین المللی انرژی اتمی در پی ادعاهای نتانیاهو درباره فعالیت های هسته ای کشورمان، تاکید کرد که آژانس ارزیابی نهایی خود را درباره مسائل باقیمانده کنونی و گذشته در ارتباط با برنامه هسته ای ایران در ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۳    
ساختمان بلندمرتبه ای در سائوپولو برزیل طعمه حریق شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۳    
رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه به هیچ وجه ریالی از کمک های نقدی مردمی برای ارائه خدمت جاری و امدادی هلال احمر به زلزله زدگان هزینه نشده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۳    
دولت مراکش از بازگشت 17 هزار مراکشی از مناطق درگیری در لیبی، سوریه، عراق و یمن به کشورشان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۱۴    
رئیس مرکز گزینش و استخدام ناجا جزئیات شرایط عمومی و اختصاصی جذب درجه دار و افسر دانش آموخته در سال 97 را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۱۲    
چهار تلویزیون تعاملی و هفت موسسه رسانه صوتی و تصویری وابسته به بخش خصوصی، امروز به صورت رسمی برای فعالیت شان از سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویر فراگیر مجوز گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۱۱    
بیست و ششمین کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور با حضور وزیر علوم به منظور بررسی این سند برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۰۸    
دوهزار عنوان کتاب از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی و شعبه های آن در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه خواهد شد که از این تعداد 250 عنوان آن چاپ نخست منتشرشده در سال 96 است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۰۲    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از ارائه خدمات گردشگری برای کارگران شاغل و بازنشستگان کشوری خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۰۲    
بانک انصار به منظور حمایت از پیام رسان های اجتماعی داخلی، فعالیت های خود را به پنج پیام رسان سروش ، گپ ، آی گپ ، بیسفون و ایتا با آدرس AnsarBank_channel@ گسترش داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۰۱    
در تازه ترین بررسی انجام شده، شهروندان روسیه جزو 10 کشور برتر گردشگران خارجی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۰۱    
نیروهای سوریه دموکراتیک تحت حمایت آمریکا اعلام کردند حملات خود علیه داعش در دیرالزور را از سر گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۵۷    
نیکول پاشینیان اتحاد ارمنستان با روسیه را همچنان استراتژیک خواند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۵۴    
ششمین نشست مشترک دبیرخانه دائمی حقوق شهروندی و دانشکده حقوق دانشگاه علامه طباطبایی با موضوع نشست تخصصی هنجارگونه شناسی منشور حقوق شهروندی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۵۱    
مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی وزارت کار و رفاه اجتماعی از آمادگی برای تشکیل کارگروهی مشترک با وزارت ورزش و جوانان و مدیران مراکز مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده برای بهره مندی از خدمات بیمه ای خبر ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۵۰    
وزیر امورخارجه کشورمان با انتشار پیامی اظهارات متناقض وزیر امورخارجه آمریکا درباره فعالیت های هسته ای را زیر سوال برد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۴۸    
امروز و در آستانه عید نیمه شعبان، قیمت سکه در بازار صعودی پیش رفت و هر قطعه تمام بهار آزادی تا یک میلیون و 950 هزار تومان فروخته شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۴۶    
هرمز فرهت معتقد است: مساله مهم برای جامعه ایران عزت موسیقی است؛ مهم ترین کار این است که به مردم بیاموزید موسیقی فارغ از پر کردن اوقات فراغت و تفریح، هنر بسیار مهمی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۴۶    
قرار است دو قطعه بی کلام ساخته شهرداد روحانی جایگزین سرودی شود که پیش از این علیرضا قربانی می خواست برای اعزام تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی بخواند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۴۶    
جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با اشاره به ظرفیت های موجود در مرکز تشخیص هویت آگاهی ناجا گفت : حقیقتا این مرکز یکی از به روزترین و تخصصی ترین مراکز نیروی انتظامی به جهت کشف علمی جرم است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۴۶    
دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه گفت: یافتن جسد کودک سه ساله غرق شده در "چم بشیر" باید اولویت دستگاه های امدادرسان و خدمات رسان کرمانشاه باشد.