چهارشنبه ۲۴ مردادساعت ۰۳:۵۱Aug 2018 15

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 11 اردیبهشت 1397 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۳:۳۳    
وقوع دو انفجار در داخل و اطراف مسجدی در شمال شرق نیجریه دست کم 27 کشته بر جای گذاشته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۳:۵۲    
تصویربردار خبرگزاری صدا و سیما در فرانسه که بر اثر خشونت پلیس این کشور مجروح شده بود لحظاتی قبل به به کما رفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۳:۴۷    
تیم ملی پینگ پنگ بانوان بعد از شکست برابر پورتوریکو، به مصاف لتونی رفت و نتیجه این دیدار را به حریف واگذار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۳:۴۴    
سرمربی استقلال می گوید، تیمش آماده قهرمانی در جام حذفی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۳:۲۲    
وقوع دو انفجار در داخل و اطراف مسجدی در شمال شرق نیجریه دست کم 27 کشته بر جای گذاشته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۳:۱۱    
کاندیدای سابق ریاست جمهوری گفت: به جز برخی از افراد، هر دو جناح را دو لبه قیچی می دانم چون هر دو دوست دارند به نوعی مردم را راضی کنند ولی هیچ کدام به فکر مردم نیستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۲:۴۰    
وزیر مشاور امارات در امور خارجه، با استقبال از اقدام مغرب در قطع روابط دیپلماتیک با ایران، اعلام کرد که امارات از مغرب حمایت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۲:۳۶    
حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهور، 2 قانون مصوب مجلس شورای اسلامی را برای اجرا به سازمان برنامه و بودجه کشور و وزارت دادگستری ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۲:۳۶    
جنبش حزب الله لبنان در بیانیه ای ادعاها و اتهامات وزیر امور خارجه مراکش را مبنی بر حمایت این جنبش از جبهه پولیساریا و آموزش عناصر آن به طور کلی تکذیب کرد و افزود تاسف بار است که مراکش به علت فشارهای ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۲:۲۱    
این ولادت بزرگ و این حقیقت عظیم متعلق به یک ملت و یک زمان خاص نیست، بلکه متعلق به بشریت است. شب نیمه شعبان، شب بسیار مبارکی است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۱:۵۲    
چهره جناح مخالف ارمنستان که به دنبال تصدی سمت نخست وزیری این کشور بود، نتوانست نظر موافق نمایندگان پارلمان را در این راستا جلب کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۱:۴۹    
وزیر امور خارجه پیشین آمریکا با بیان این که خروج ترامپ از برجام پایان دنیا نیست، تأکید کرد: هیچ شواهدی وجود ندارد که نشان دهد ایران توافق هسته ای را نقض کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۱:۲۶    
سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران نزد آژانس بین المللی انرژی اتمی گفت: برنامه تسلیحات هسته ای رژیم صهیونیستی و تأسیسات مخفیانه آن مانع اصلی تحقق ایده خاورمیانه عاری از سلاح های هسته ای است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۰:۵۴    
رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ایران با توجه به پشتوانه انقلاب اسلامی و مبانی دینی قوی باید صاحب نهضت و مکتبی در عرصه هنر باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۰:۳۹    
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تکمیل مترو قم زیرساختی ضروری برای این شهر است، گفت: بودجه لازم برای مترو درنظر گرفته شده است و امیدواریم با تلاش مسؤولان و حمایت مردم بتوانیم این پروژه را به ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۰:۳۲    
امام جمعه قم گفت: باید از ظرفیت های مردمی استفاده شود تا بتوانیم مشکلات را رفع کنیم، متانت، حوصله و صبر داشتن نیز در راستای رفع مشکلات بسیار تاثیرگذار خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۰:۲۱    
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: حمایت از کالای ایرانی شاهراه حل مشکلات کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۰:۱۷    
وزیر امور خارجه مراکش از قطع روابط دیپلماتیک کشورش با تهران به دلیل آنچه حمایت ایران از جبهه پولیساریو خواند، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۰:۱۰    
رئیس کمیته عالی انقلابی یمن به اظهارات خصمانه عربستان و امارات واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۰:۰۹    
دور جدید اردوهای آماده سازی تیم های ملی کاراته در همه رده های سنی از فردا (چهارشنبه) آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۰:۰۹    
معاون وزیر کشور گفت: حق بیمه برای سفر هر زائر به عتبات عالیات در شرایط عادی 24 هزار تومان بود که این مبلغ سال گذشته در مراسم اربعین به 16 هزار تومان کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۲۰:۰۳    
یازدهمین جشنواره موسیقی ملی نواحی با افتتاح نقاره خانه بازار کرمان بعد از سال ها تعطیلی و تقدیر از نقاره نواز 92 ساله رسما شروع به کار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۹:۵۰    
دبیر کل مجمع جهانی بیداری اسلامی به مناسبت شهادت رئیس شورای عالی سیاسی انصار الله یمن پیام تسلیت صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۹:۳۰    
قائم مقام حزب اعتماد ملی گفت: باید از تمام نیروهای جوان و شایسته در یک بانک اطلاعاتی رزومه و اطلاعات داشته باشیم تا در موقع نیاز از آن نیرو استفاده کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۹:۲۳    
رئیس فدراسیون فوتبال می گوید زمانی که مشکلات فوتبال و صداوسیما حل شود لیگ هم درآمد خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۹:۲۱    
عضو شورای شهر تهران تاکید کرد: فراکسیون کارگری شورای شهر عدم پرداخت به موقع حقوق کارگران پیمانکار طرف قرارداد شهرداری را پیگیری می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۹:۰۰    
کیفیت خودروهای سواری تولیدی در فروردین ماه امسال ثابت مانده و تغییری نسبت به کیفیت خودروهای تولیدی در ماه قبل از آن (اسفند 1396) نداشته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۸:۵۱    
نایب رییس مجلس با تاکید بر اینکه باید راه و فکر شهید مطهری زنده بماند، گفت: امروز برای حل مشکلات زیاد کشور محتاج به ادامه تفکر و اندیشه شهید مطهری و وحدت و همدلی هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۸:۵۱    
علی اکبر ولایتی علت اظهارات نتانیاهو را ناامیدی از اداره حکومت صهیونیست ها در منطقه دانست و افزود: وقتی ایران، عراق، لبنان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۸:۴۷    
دبیر کل حزب الله لبنان در همایش انتخاباتی منطقه البقاع و بعلبک از طریق ویدئو کنفرانس به سخنرانی پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۸:۴۶    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه ادعاهای بی اساس خود درباره برنامه هسته ای کشورمان باز مدعی شد که ایران هیچ گاه قصد نداشته به تعهداتش در توافق هسته ای عمل کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۸:۴۴    
رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان تهران در مراسم روز معلم و بزرگداشت مقام استاد که امروز (11 اردیبهشت) با حضور دکتر فرهاد رهبر در مجتمع ولیعصر(عج) برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۸:۴۱    
کوالالامپور- ایرنا- معصومه ابتکار معاون رئیس جمهوری در امور زنان و خانواده در دیدار با رئیس جمهوری اندونزی گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۸:۳۸    
وزارت امور خارجه فرانسه در پی ادعاهای جدید نتانیاهو درباره فعالیت های هسته ای کشورمان، بیانیه ای منتشر کرد و در اظهاراتی زیاده خواهانه خواستار ادامه بازرسی های مستقل برای تضمین اجرای کامل توافق هسته ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۸:۳۵    
رئیس رسانه ملی با تأکید بر لزوم طراحی یک الگوی مناسب تجاری برای صنعت فرهنگی صوت و تصویر گفت : در این عرصه باید به رشد کسب و کار فکر کنیم و هم مهندسی تجاری و هم مهندسی فرهنگی داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۸:۳۳    
بنیاد سعدی امسال با دو غرفه مجزا و برگزاری نشست در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۸:۱۳    
رییس دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم روز معلم و بزرگداشت مقام استاد که امروز 11 اردیبهشت در واحد تهران مرکز این دانشگاه برگزار شد، هویت جدید دانشگاه آزاد را ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۸:۰۷    
محمدجواد ظریف در دانشگاه امیرکبیر با انتقاد از برخی رسانه ها به خاطر انتشار مطالبی که باعث کاهش عزت نفس و اعتماد به نفس مردم می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۸:۰۵    
ترجمه کتاب وابی سابی (برای هنرمندان، شاعران، فیلسوفان و دیزاینرها) منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۷:۵۸    
آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) به مناسبت نیمه شعبان طی این ایام با برگزاری مراسم و محافل مختلف از زائران و مجاوران حرم مطهر میزبانی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۷:۵۵    
ویژه برنامه های جشن نیمه شعبان از ساعت 16 در مسجد مقدس جمکران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۷:۳۴    
دادستان عمومی و انقلاب تهران با اشاره به این مطلب که نشریات از ترویج بی اعتمادی، ناامیدی و ناکارآمدی نظام اسلامی باید پرهیز کنند گفت: دادستانی با کسانی که به مقدسات اهانت می کنند برخورد خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۷:۲۲    
دانشجویان منتقد عملکرد وزیر امور خارجه در دانشگاه امیرکبیر پس از حضور وی در این دانشگاه با در دست گرفتن پلکاردهایی نسبت به حضور وی در این دانشگاه اعتراض کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۷:۱۰    
کتاب تفسیر خواب نوشته زیگموند فروید با ترجمه احسان لامع و زهره روزبهانی به تازگی راهی بازار شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۷:۰۷    
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل عصر روز سه شنبه با تعدادی از سران کرد سوریه دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۷:۰۶    
تهران - ایرنا - محیط بان گلستانی که به دلیل قتل غیر عمد در زندان بود، با رضایت اولیای دم از زندان آزاد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۷:۰۵    
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور با تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه های کشور از یکطرفه شدن جاده کرج – چالوس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۷:۰۲    
مدیرعامل شرکت چاپ و انتشارات اسوه از حضور این انتشارات با 390 عنوان کتاب در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران خبر داد و گفت در ایام برگزاری نمایشگاه از دو کتاب جدید عرضه شده در غرفه این نشر رونمایی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۷:۰۱    
به گزارش جماران، در پی محدودیتهای اعمال شده در بخشی از فضای مجازی، دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت نکات زیر را به استحضار مردم شریف ایران می رساند: ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۵۸    
امیر حاتمی در پاسخ به ادعاهای بی پایه و اساس نتانیاهو و اقدامات تحریک آمیز رژیم صهیونیستی گفت: به رژیم اشغالگر قدس و حامیان آن هشدار می دهم دست از دسیسه و رفتارهای خطرناک بردارند چرا که پاسخ ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۵۶    
تازه ترین مجموعه شعر سیدعلی صالحی با نام سرود روح بزرگ منتشر شده و در نمایشگاه کتاب تهران عرضه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۵۶    
استان همدان به عنوان پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین امسال پایتخت گردشگری آسیایی نیز لقب گرفته است و دو رویداد گردشگری را در قالب همدان 2018 در پیش دارد اما می طلبد به دنبال رویدادی پایدار باشیم و ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۴۸    
شهردار منطقه 22 گفت: با آموزش های فرهنگی مستمر و مداوم؛ می توانیم به سمت فرهنگ سازی در کلیه امور شهری برویم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۴۶    
به دنبال تغییر موضع آمریکا در قبال مصر در سال های اخیر، این کشور بخش زیادی از سلاح ها مورد نیاز خود را از آلمان وارد می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۴۰    
محمدجواد ظریف بعدازظهر امروز به دعوت دانشگاه امیرکبیر برای شرکت در مراسم تقدیر از اساتید دانشگاه به مناسبت روز معلم در تالار اجتماعات این دانشگاه حضور پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۴    
بانک ورزش - مجید حسینی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال درباره مصدومیت خود گفت: خدا را شکر بعد از مصدومیت عجیبی که داشتم اکنون شرایط خوبی دارم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۳    
آژانس بین المللی انرژی اتمی در پی ادعاهای نتانیاهو درباره فعالیت های هسته ای کشورمان، تاکید کرد که آژانس ارزیابی نهایی خود را درباره مسائل باقیمانده کنونی و گذشته در ارتباط با برنامه هسته ای ایران در ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۳    
دولت مراکش از بازگشت 17 هزار مراکشی از مناطق درگیری در لیبی، سوریه، عراق و یمن به کشورشان خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۱    
به گزارش ایسنا از توتبای، این حادثه امروز سه شنبه رخ داد که در تصاویر منتشر شده فرو ریختن بخش های زیادی از این ساختمان بلندمرتبه نشان داده می شود. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۱    
به گزارش ایسنا، مهدی مبینی یکی از کاندیداهای پست ریاست فدراسیون تیروکمان از حضور در انتخابات انصراف داد و تعداد کاندیداهای نامزد این پست به 6 نفر کاهش یافت. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۳۰    
خانه فرهنگ ایثار با هدف تبلیغ و ترویج فرهنگ ایثار و فداکاری و ارتباط با صاحبان قلم، ناشران و بازدید کنندگان در راستای بسط و گسترش فرهنگ ایثار فداکاری در نمایشگاه کتاب حضور خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۲۹    
سخنگوی شورای اسلامی شهر همدان با تأکید بر اینکه به فکر ساماندهی جمعیت سگ های ولگرد در شهر هستیم، گفت: کمپ نگهداری سگ های ولگرد تا پایان امسال ایجاد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۲۸    
بانک ورزش - هافبک-مهاجم با اخلاق پرسپولیس گفت: مزد تلاش خودمان و زحمات و حمایت های هواداران را با قهرمانی گرفتیم و بسیاری عوامل که دیده نمی شوند نیز نقش کلیدی داشتند. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۲۲    
آسیاتک با محصولاتی متفاوت در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب که از 12 تا 22 اردیبهشت ماه جاری در مصلی تهران برگزار می شود، شرکت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۲۱    
گروه سلامت رئیس جمعیت هلال احمر در جلسه شورای عالی هلال احمر با اشاره به آغاز توزیع کمک های نقدی مردم در بین زلزله زدگان طی 2 روز گذشته گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۱۹    
به گزارش ایسنا، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری که سه شنبه 11 اردیبهشت در همایش ملی علمی فرهنگی خلیج فارس در دانشگاه خلیج فارس بوشهر سخن می گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۱۳    
سی و پنجمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران پاییز امسال در تهران برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۰۸    
دوهزار عنوان کتاب از سوی سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی و شعبه های آن در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران عرضه خواهد شد که از این تعداد 250 عنوان آن چاپ نخست منتشرشده در سال 96 است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۰۱    
در تازه ترین بررسی انجام شده، شهروندان روسیه جزو 10 کشور برتر گردشگران خارجی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۶:۰۱    
نیروهای سوریه دموکراتیک تحت حمایت آمریکا اعلام کردند حملات خود علیه داعش در دیرالزور را از سر گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۵۷    
نیکول پاشینیان اتحاد ارمنستان با روسیه را همچنان استراتژیک خواند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۵۴    
ششمین نشست مشترک دبیرخانه دائمی حقوق شهروندی و دانشکده حقوق دانشگاه علامه طباطبایی با موضوع نشست تخصصی هنجارگونه شناسی منشور حقوق شهروندی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۵۱    
مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی وزارت کار و رفاه اجتماعی از آمادگی برای تشکیل کارگروهی مشترک با وزارت ورزش و جوانان و مدیران مراکز مشاوره تخصصی ازدواج و خانواده برای بهره مندی از خدمات بیمه ای خبر ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۵۰    
وزیر امورخارجه کشورمان با انتشار پیامی اظهارات متناقض وزیر امورخارجه آمریکا درباره فعالیت های هسته ای را زیر سوال برد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۴۸    
امروز و در آستانه عید نیمه شعبان، قیمت سکه در بازار صعودی پیش رفت و هر قطعه تمام بهار آزادی تا یک میلیون و 950 هزار تومان فروخته شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۴۶    
هرمز فرهت معتقد است: مساله مهم برای جامعه ایران عزت موسیقی است؛ مهم ترین کار این است که به مردم بیاموزید موسیقی فارغ از پر کردن اوقات فراغت و تفریح، هنر بسیار مهمی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۴۶    
قرار است دو قطعه بی کلام ساخته شهرداد روحانی جایگزین سرودی شود که پیش از این علیرضا قربانی می خواست برای اعزام تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی بخواند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۴۶    
جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با اشاره به ظرفیت های موجود در مرکز تشخیص هویت آگاهی ناجا گفت : حقیقتا این مرکز یکی از به روزترین و تخصصی ترین مراکز نیروی انتظامی به جهت کشف علمی جرم است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۴۶    
دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه گفت: یافتن جسد کودک سه ساله غرق شده در "چم بشیر" باید اولویت دستگاه های امدادرسان و خدمات رسان کرمانشاه باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۳۶    
چهارتلویزیون تعاملی و هفت موسسه رسانه صوتی و تصویری وابسته به بخش خصوصی، امروز به صورت رسمی برای فعالیت شان از سازمان تنظیم مقررات صوت و تصویرفراگیر مجوز گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۳۴    
بانک سپه آماده خرید ارزهای حاصل از صادرات کلیه صادرکنندگان و افتتاح حساب سپرده ارزی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۳۳    
مدیرعامل بانک صادرات در جمع کارکنان شعبه احمدقصیر تاکید کرد: عصر اعتبار- مدیرعامل بانک صادرات ایران در بازدید از شعبه احمدقصیر (کد 1365) ضمن تبریک میلاد مبارک حضرت مهدی(عج) و قدردانی از کیفیت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۳۰    
یکصد و پنجاه و یکمین شماره ماهنامه فرهنگی تاریخی شاهد یاران ویژه فروردین و اردیبهشت 1397 با عنوان پرواز تا اوج وطن پرستی ویژه خلبان شهید غفور جدی اردبیلی منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۳۰    
نایب رئیس شورای شهر همدان با بیان اینکه شورای شهر با الحاق چهار روستا به همدان مخالف است، گفت:اعمال نفوذ برای انتصابات در شهرداری نیست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۱۷    
اخبارپولی مالی - بانک ملی ایران بیشترین میزان پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی و بنگاه های کوچک و متوسط را در میان سایر بانک ها در سال گذشته به خود اختصاص داد و در رتبه نخست نظام بانکی کشور قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۰۸    
یادگار امام با بیان اینکه حکومت مهدوی حکومت لال ها نیست، گفت: حکومت مهدوی حکومتی نیست که در آن انسان ها از گفتن حقیقت بترسند و در آن زبان ها به بیان حقیقت نچرخد؛ بلکه حکومت سخن گفتن و صحبت کردن است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۵:۰۵    
بیست و ششمین کمیسیون توسعه پژوهش و آموزش عالی قرآنی کشور با حضوروزیرعلوم، تحقیقات و فناوری برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۵۵    
دکتر حضرتی، گفت: ماما، نخستین رحمت الهی در نجات جان انسان ها است . به گزارش وبدا، دکتر مریم حضرتی، معاون پرستاری وزارت بهداشت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۵۲    
همزمان با سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی در غرفه ای آخرین نشریات و کتاب های منتشر شده در این حوزه را به نمایش می گذارد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۳۰    
در آستانه برگزاری اولین دوره مسابقات مناظره دانشجویی به زبان انگلیسی کارگاه آموزشی فنون مناظره برگزار شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۴:۰۰    
جلسه شورای برنامه ریزی آموزشی و درسی دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز به ریاست دکتر فرهاد رهبر و با حضور سایر اعضا برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۴۵    
رای کمیته انضباطی فدراسیون کاراته در خصوص یکی از مربیان و بازیکنان کاتا صادر و اعلام شد. به گزارش " پایگاه اطلاع رسانی ستارگان کاراته" و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۳:۱۹    
تهران- ایرنا- حمایت از 24 طرح پژوهشی حوزه علوم و علوم زیستی توسط صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مصوب شد تا به زودی اجرایی شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۲:۵۹    
اردبیل-ایرنا- رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: اولین رویداد شناسایی و تسهیل کارآفرینی روستایی (استارت آپ ) 19 الی 21 اردیبهشت ماه در دانشگاه آزاد اسلامی اردبیل با حضور جوانان صاحب ایده های ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۲:۴۲    
مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری از ارائه خدمات گردشگری برای کارگران شاغل و بازنشستگان کشوری خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۲:۰۰    
رئیس مرکز گزینش و استخدام ناجا ،جزئیات شرایط عمومی و اختصاصی جذب درجه دار و افسر دانش آموخته در سال 97 را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۱۰:۵۳    
قدس آنلاین_در حاشیه دیدار حجت الاسلام ابراهیم رییسی، تولیت آستان قدس رضوی با دانشگاهیان دانشگاه فردوسی، تفاهم نامه همکاری های علمی و پژوهشی میان این دانشگاه و آستان قدس رضوی به امضا رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۰۹:۴۵    
سی ویکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران همانند سال های گذشته میزبان فرهنگ، ادبیات و ادیبان ملل مختلف خواهد بود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۰۹:۱۵    
عصر اعتبار- بانک انصار به منظور حمایت از پیام رسان های اجتماعی داخلی، فعالیت های خود را به پنج پیام رسان سروش ، گپ ، آی گپ ، بیسفون و ایتا با آدرس @AnsarBank_channel گسترش داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۱ - ۰۷:۲۹    
محققان می گویند اگر بدن ویتامین B-6 به اندازه کافی داشته باشد،انسان قادر است تا جزییات خوابی که دیده است را به خوبی به یاد بیاورد.