پنجشنبه ۲۶ مهرساعت ۱۷:۵۸Oct 2018 18

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 12 اردیبهشت 1397 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۶:۲۰    
عکس منتخب هفته 1 اردیبهشت تا 7 اردیبهشت 97 عکس منتخب هفته 25 فروردین تا 31 فروردین 97 عکس منتخب هفته 18 فروردین تا 24 فروردین
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۵:۲۴    
نخستین همایش ملی علوم، فناوری ها و سامانه های شبیه سازها و رونمایی از یک برنامه شبیه ساز در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۵:۱۴    
قرعه کشی جشنواره سامانه "ماناپی" با عنوان صفر تا صد برگزار و برنده آن مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۷:۰۹    
مدیر خبرگزاری صداوسیما درباره وضعیت سلامت تصویربردار صداوسیما در فرانسه که بر اثر خشونت پلیس این کشور مجروح شده بود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۵:۳۹    
واریز سود سهام عدالت عملکرد سال مالی 1395 مشمولانی که با تاخیر شماره شبا داده اند، آغاز شده و سود این دسته در یک مرحله پرداخت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۱:۱۳    
معاون آموزشی وزارت بهداشت با تشریح دستاوردهای بسته های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی از دانشگاههای علوم پزشکی کشور خواست در مسیر تعالی آموزش علوم پزشکی تلاش کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۴ - ۱۰:۵۸    
وزیر بهداشت با بیان اینکه پیوند به جریان جهانی علم، ضرورتی انکارناپذیر است، تاکید کرد: تمام افرادی که به نوعی در مسیر آموزش قرار گرفته اند، باید از علوم بهره ببرند و دیگران را نیز بهره مند کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۲:۵۱    
ولید بن طلال، میلیاردر عربستانی به تازگی توافق نامه ای برای فروش سهم خود از هتل ها و مجتمع های تفریحی"موفینبیک" امضا کرده است که اعلام این خبر از سوی شرکت تحت مالکیت وی گمانه زنی هایی را مبنی بر ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۱:۰۷    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری سیستان وبلوچستان بر ضرورت شناسنامه دار شدن آسانسورها در سطح استان تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۱:۴۵    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در بخشنامه ای ضمن اعلام شرایط بهره مندی از کمک هزینه مهد کودک به کارکنان زن شاغل در وزارت آموزش و پرورش ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۷    
معاون قضایی دادستان کل کشور در امور فضای مجازی مطلبی را در خصوص میزان موفقیت فیلتر تلگرام در روسیه به رشته تحریر در آورده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۱:۳۱    
مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: هم اکنون 73 درصد جمعیت روستایی استان در قالب 1124 روستا از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۱۱:۰۹    
تلفات ارتش عربستان در درگیری های مرزی با یمن در ماه آوریل به 82 کشته و 41 زخمی رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۳ - ۰۰:۳۷    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: زلزله 5.2 ریشتری صبح امروز خساراتی به دو بیمارستان یاسوج وارد کرده است .
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۲۳:۰۹    
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: 133 نفر آخرین شمار مصدومان زلزله 5.2 ریشتری سی سخت است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۲۱:۵۲    
اکران فیلم سینمایی خوک به کارگردانی مانی حقیقی که قرار بود از 12 اردیبهشت ماه برای اولین بار در سینماهای کشور به نمایش درآید، امشب فقط در یک سانس روی پرده خواهد رفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۲۱:۲۲    
اکران فیلم سینمایی خوک به کارگردانی مانی حقیقی که قرار بود از 12 اردیبهشت ماه برای اولین بار در سینماهای کشور به نمایش درآید، امشب فقط در یک سانس روی پرده خواهد رفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۲۱:۱۸    
رئیس شورای شهر تهران گفت: یکی از شاخصه های اعتدال این است که مردم را به زحمت و فشار نیندازیم چرا که همه مشکلات را با روش اعتدالی بهتر می توان حل کرد و مانع گسیختگی وحدت مردم هم شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۲۰:۴۱    
استاد دروس خارج حوزه علمیه قم با بیان این که متاسفانه پس از انقلاب هم انتظار منفی به شکل دیگری ادامه یافته است، اظهار کرد: اینکه بگوییم وقتی حضرت حجت بیاید، اول شیعه را نجات می دهد درست نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۲۰:۲۹    
مراسم گرامیداشت میلاد با سعادت امام عصر (عج) با حضور صدها تن از مسلمانان و شیعیان هلند در شهر لاهه برگزار شد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۲۰:۲۴    
سید احمد خمینی فرزند آیت الله سید حسن خمینی در حضور جمعی از علما و پدر و پدربزرگ خود در حسینیه جماران معمم شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۲۰:۲۲    
تیم ملی پینگ پنگ بانوان ایران در آخرین بازی مرحله گروهی خود استرالیا را شکست داد و در جایگاه چهارم گروهش قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۲۰:۱۵    
مراسم اهدا جوایز هفتمین جشنواره فیلم های ایرانی استرالیا برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۹:۵۱    
اولین روز سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با استقبال پرشور مردم همراه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۹:۳۳    
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: فعالیت های صلح آمیز ایران از سوی آژانس بین المللی انرژی اتمی تایید شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۸:۲۳    
فرماندار شهرستان بویراحمد از قطعی آب شهر مادوان و حومه در پی بروز زلزله سی سخت - یاسوج در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۸:۱۰    
طی مراسمی از جام مسابقات حذفی فوتبال ایران رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۸:۰۵    
رییس کمیته آموزش فدراسیون فوتبال گفت: اگر فوتبال خوب و بازیکن خوب می خواهیم نیاز به مربی خوب داریم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۸:۰۵    
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۷:۵۴    
رییس فدراسیون فوتبال گفت: بخشنامه ای در روزهای آتی ابلاغ خواهد شد تا راهنمای عمل برای قرارداد سال آتی بازیکن، مربی و باشگاه باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۷:۳۲    
پلیس هند اعلام کرد:امروز (چهارشنبه) یک دستگاه اتوبوس در ایالت شمالی "اوتار پرادش" هشت تن را زیر گرفته و این حادثه دست کم شش کشته برجای گذاشته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۷:۳۰    
معاون اجرایی نمایشگاه کتاب درباره ی مشکلاتی که در روز اول نمایشگاه وجود داشت توضیح داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۷:۲۷    
اسون اولریش به خاطر اشتباه بزرگش در دیدار بایرن مونیخ و رئال مادرید در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا از هواداران و باشگاه عذرخواهی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۷:۱۹    
رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا با تشریح آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده های کشور از بارش باران در محورهای چهار استان کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۷:۱۴    
lراسم افتتاحیه دوره آموزشی A مربی گری کنفدراسیون فوتبال آسیا در مشهد با حضور مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۷:۱۳    
بر اساس گزارشات تازه منتشر شده در ایالات متحده، مخدرهای مصنوعی از جمله "فنتانیل" بیش از مواد مخدر تجویزی باعث مرگ و میرهای ناشی از مصرف مواد در این کشور می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۷:۰۱    
رئیس جهاددانشگاهی استان زنجان تاکید کرد: پویایی دانشگاه، مسیر توسعه کشور را کوتاه تر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۶:۵۹    
جانشین رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ اعلام کرد که در روز پنجشنبه - 13 اردیبهشت ماه، طرح ترافیک و زوج و فرد همچون گذشته در تهران اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۶:۵۵    
یازدهمین کنفرانس بین المللی انجمن ایرانی تحقیق در عملیات باحضور اساتید برجسته داخلی و خارجی، امروز(چهارشنبه) به میزبانی دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۶:۵۵    
ورزشگاه المپیکو بی صبرانه در انتظار یک معجزه دیگر است این در حالی است که هواداران متعصب لیورپول هم با نتیجه خوبی که در دیدار رفت کسب کرده اند در انتظار صعودی راحت به فینال هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۶:۴۹    
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۶:۴۰    
وارن بافت هشدار داد خرید بیت کوین بیش از آن که یک سرمایه گذاری باشد، یک نوع قمار است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۶:۴۰    
نماینده ایران در نشست NPT در ژنو گفت: استفاده صلح آمیز از انرژی هسته ای حق غیر قابل انکار کشورهای عضو NPT می باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۶:۳۸    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین را متهم به یهود ستیزی و انکار هولوکاست کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۶:۳۷    
شمار مصدومان زمین لرزه سی سخت کهگیلویه و بویراحمد به 105 نفر افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۶:۳۶    
پژوهشگران آمریکایی، یک کمد هوشمند ابداع کرده اند که می تواند به افراد مبتلا به زوال عقل در لباس پوشیدن کمک کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۶:۳۴    
وزارت دفاع گرجستان از تصمیم تفلیس برای گسترش همکاری های نظامی با رژیم صهیونیستی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۶:۳۱    
علی رغم وجود انتقادات شدید، پارلمان رژیم صهیونیستی بررسی اولیه لایحه "یهودیت اسرائیل" را تصویب کرد که بر اساس این قانون اسرائیل "کشور قومی یهودیان"محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۶:۲۷    
یک اقتصاددان می گوید: با توجه به افزایش نرخ مشارکت اقتصادی، دولت باید برای افزایش اشتغال چاره ای بیندیشد و به دنبال رشد درون زا باشد وگرنه در آینده با بحران بیکاری روبرو می شویم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۶:۲۷    
وام مسکن+جعاله 15 میلیون و 600 هزار تومان، قیمت نفت امسال صعودی می ماند، ایران آماده سوآپ نفت کرکوک است،بررسی روند صعودی طلا در بازار داخلی، افزایش 43 درصدی ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۶:۲۷    
شرکت هواپیمایی آتا اقدام به انجام یک پرواز فوق العاده به شهرهای زلزله زده کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۶:۲۳    
مدیرعامل بیمه خاورمیانه می گوید دنیا به دنیال این است که استقبال مردم از بیمه ها افزایش یابد، ولی در ایران با دریافت عوارض و مالیات از بیمه ها اقداماتی می شود که منجر به افزایش قیمت بیمه ها شده و این ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۶:۱۸    
پژوهشگران آمریکایی، با بررسی میکروب های یک دریاچه آتش فشانی، سرنخ هایی در مورد زندگی کهن در مریخ کشف کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۶:۱۲    
دو سال پیش در تلگرام کانالی ساختم که تعداد زیادی عضو داشت. یک روز صبح در میانه خواب و بیداری دستم رفت روی گزینه delete و کانال حذف شد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۶:۱۰    
از میان فیلم های در حال اکران بر پرده سینماهای سراسر کشور، پنج فیلم توانسته اند رتبه های بالای جدول پرفروش ترین های هفته اخیر (5 تا 12 اردیبهشت 1397) را به خود اختصاص دهند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۶:۰۰    
حزب ندای ایرانیان در پیامی به روحانی تأکید کرد که هنوز سازوکار ویژه ای برای تحقق وعده جذب دستیاران جوان به دوراز تأثیرات منفی روابط شخصی به ارگان های ذی ربط ابلاغ نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۵:۵۸    
نخست وزیر اسرائیل از نمایش پرچم گواتمالا بر فراز ساختمان جدید سفارت این کشور در قدس که در آستانه افتتاح رسمی این سفارتخانه به اهتزاز درآمد، استقبال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۵:۵۷    
بخش اطلاع رسانی درباره جنگ سوریه وابسته به حزب الله لبنان اعلام کرد، نیروهای ارتش سوریه در کل منطقه ای که تحت کنترل افراد مسلح جبهه النصره در اردوگاه الیرموک در جنوب دمشق بود، مستقر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۵:۵۵    
رییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت در خصوص موارد ابتلا به بیماری تب کریمه کنگو از ابتدای سال 97 تا کنون ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۵:۵۱    
یک منبع آگاه در وزارت خارجه با اشاره به اینکه وزیر امور خارجه مراکش روز گذشته (سه شنبه) برای دیدار با محمدجواد ظریف همتای ایرانی خود به تهران سفر کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۵:۴۸    
مدیر واحد مدل سازی و پیش بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران، ضمن اشاره به افزایش دمای هوا در پایتخت از سالم بودن هوای تهران طی روزهای پایانی هفته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۵:۴۸    
مقامات عربستان سعودی به عنوان بخشی از اصلاحات اقتصادی طراحی شده به منظور کاهش فشار مالی بر دولت این کشور نسبت به واگذاری 25 مدرسه دولتی به بخش خصوصی دستور داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۵:۴۲    
عضو کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران از سهل انگاری برخی مدیران شهری نسبت به رویکرد شورای پنجم به بحث باغات گلایه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۵:۳۵    
معاون توسعه بازرگانی و صنایع وزیر جهاد کشاورزی از واردات حدود دو میلیون تنی کالاهای اساسی مورد نیاز برای تولید گوشت مرغ و گوشت قرمز با دلار 3800 تومانی در هفته های گذشته خبر داد و گفت به زودی بازار ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۵:۳۰    
سازمان هواشناسی با صدور اخطاریه ای نسبت به ورود سامانه بارشی جدید به کشور و وزش باد شدید و وقوع سیلاب در برخی مناطق هشدار داده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۵:۲۸    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول از حادثه ریزش دیوار فرسوده روی دو خودرو و یک موتورسیکلت و نجات یک نفر در این حادثه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۵:۲۷    
صدها معترض امروز (چهارشنبه) اقدام به تجمع در نزدیکی مقر سازمان ملل در شهر بانکوک و دو محل دیگر در این شهر کرده اند تا علیه اقدامات دولت نظامی تایلند تظاهرات کرده و خواهان آنچه که ارعاب فعالان اقوام و ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۵:۲۱    
معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، ضمن دعوت از شهروندان برای استفاده از حمل و نقل عمومی جهت حضور در نمایشگاه کتاب در محل مصلای بزرگ امام خمینی(ره) ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۵:۲۰    
معاون رئیس جمهور، با بیان اینکه باید آماده متفاوت شدن فضا باشیم،تصریح کرد که بودجه های لازم را برای روزهای متفاوت با امروز آماده کرده ایم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۵:۱۸    
یک پژوهشگر، اسطوره شناس و مدرس گفت: باید سازها را نشان دهیم. اگر آنها را پنهان کنیم به ادبیات فارسی ضربه زده ایم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۵:۱۷    
مدیر مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: به دنبال مصرف سالاد اولویه و بستی در مسجد جامع سیرچ 76 نفر به دلیل دل درد، دل پیچه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۵:۱۳    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد با هشدار نسبت به ریزش تدریجی ارتفاعات دنا در ادامه از احتمال کشته و مصدوم شدن عشایر ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۵:۱۲    
رهبر ائتلاف الوطنیه عراق تأکید کرد که تلاش همگان برای رسیدن به قدرت از طریق انتخابات پارلمانی موجب تضعیف روند سیاسی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۵:۱۲    
وزیر آموزش و پرورش به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم پیامی صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۵:۱۱    
فیلم سینمایی عصبانی نیستم! به کارگردانی رضا درمیشیان بامداد چهارشنبه بعد از پنج سال، اکرانش را در سینماها آغاز کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۵:۰۳    
رئیس جمهوری مصر در دیدار با هیئت "موسسه آمریکایی امور امنیت ملی یهود" اعلام کرد که این کشور از تلاش ها و اقدامات بین المللی برای حل و فصل عادلانه مسأله فلسطین حمایت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۴:۴۷    
مهندسین دانشگاه فنی نانیانگ سنگاپور یک پنجره ضدصدا طراحی کرده اند که با وجود این که حجیم است، می تواند آلودگی صوتی بیرون را در حالی که پنجره باز است، از بین ببرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۴:۴۴    
مدیرعامل سازمان پایانه ها خبرداد: با اختصاص بخشی از فضای پارکینگ در پایانه های مسافری غرب و بیهقی به اتوبوس های بین شهری حامل بازدیدکنندگان شهرستانی از نمایشگاه کتاب تهران ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۴:۴۴    
مهدی تاج می گوید درباره بازگشت طرح یوز به پیراهن تیم ملی کشورمان در رقابت های جام جهانی 2018 روسیه با وزیر ورزش و جوانان صحبت خواهدکرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۴:۴۱    
برای اولین بار در کشور جوان ترین خادم مسجد با تنها سیزده سال سن در یکی از مساجد شهر تهران معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۴:۳۵    
مدیر عامل شرکت فولاد نطنز گفت: حقوق و مزایای کارگران شرکت فولاد نطنز به روز می شود و در صورت رونق بازار کلیه معوقات آنان پرداخت خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۴:۳۴    
تیم ملی پینگ پنگ ایران در مرحله گروهی مسابقات تیمی قهرمانی جهان، اسپانیا را هم شکست داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۴:۳۲    
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۴:۲۵    
یک مسؤول عراقی اعلام کرد که دادگاه مرکزی اظهارات و اعترافات یکی از نزدیکان ابوبکر بغدادی که به تلاش نیروی اطلاعات عراق در ترکیه بازداشت شده بود را تایید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۴:۲۰    
وزارت خارجه چین با تاکید بر اینکه ایران به تعهداتش در برجام پایبند بوده است اعلام کرد:همه ی طرف ها باید به توافق هسته ای پایبند بمانند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۴:۱۷    
یک روزنامه رژیم صهیونیستی فاش کرد، مصر درخواستی را به اسرائیل جهت کمک به حفظ آب رود نیل ارائه کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۴:۰۴    
قائم مقام وزیر در امور بین الملل وزارت بهداشت در مراسم اعطای دیپلم پایان دوره مشترک اورژانس بین دو دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی و دانشگاه رنه دکارت فرانسه تاکید کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۴:۰۳    
آردبیزگردانی (در زبان محلی به آن "هارگیس گردون"، "هارگیز گردون"، "آرگیز گردون" و "حک لیلی" نیز می گویند) از سنت ها و آیین های قدیم استان هرمزگان است که سالیان متمادی بین مردم این خطه رواج داشته و ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۴:۰۰    
نماینده رئیس جمهوری آمریکا در ائتلاف بین المللی مقابله با داعش از عملیات جدید این اعتلاف علیه داعش در مرزهای سوریه و عراق خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۳:۵۹    
موسسه استکهلم اعلام کرد، روسیه به شدت در سال گذشته میلادی هزینه های نظامی خود را کاهش داد در حالی که هزینه های نظامی در خاورمیانه به خصوص عربستان افزایش جشمگیری داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۳:۵۱    
وزارت دفاع اوکراین اعلام کرد: شبه نظامیان جدایی طلب در شرق اوکراین در 24 ساعت گذشته 44 بار اقدام به تیراندازی به سمت مواضع نیروهای اوکراینی کردند که منجر به زخمی شدن چهار سرباز اوکراینی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۳:۴۸    
بر اساس آخرین اطلاعات سازمان جهانی بهداشت (WHO)، سالانه هفت میلیون نفر در سراسر جهان و بیشتر در کشورهای در حال توسعه به دلیل آلودگی هوا جان خود را از دست می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۳:۴۲    
نخست وزیر استرالیا تاکید کرد که برجام بهترین گزینه در مورد برنامه هسته ای ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۳:۳۹    
در حملات انتحاری که درگیری هایی به دنبال داشت دفتر کمیسیون عالی انتخابات در طرابلس هفت تن کشته شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۳:۳۸    
سفیر آمریکا در تل آویو، اظهارات رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در رابطه با علت های یهودستیزی در قرن بیستم در اروپا را محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۳:۳۵    
فرماندار شهرستان دنا گفت: در پی زمین لرزه 5.2 ریشتر سی سخت بین 10 تا 40 درصد به منازل مسکونی شهری و روستایی شهرستان خسارت وارد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۳:۳۳    
هارولد بورنستین، پزشک سابق دونالد ترامپ گفته است که گواهی سلامت پزشکی ترامپ توسط خود وی نوشته شده بود، اما کاخ سفید زیر بار این مساله نرفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۳:۳۳    
اولین دوره جشنواره فیلم مولانا با دعوت از رضا میرکریمی و نمایش فیلم زیر نور ماه در قونیه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۱۳:۳۳    
همایش فرصت های اقتصادی و تجاری جمهوری اسلامی ایران و اقلیم کردستان عراق با حضور محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت ایران، نیچروان بارزانی نخست وزیر اقلیم کردستان ...