شنبه ۲۹ دیساعت ۰۶:۴۷Jan 2019 19
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 15 اردیبهشت 1397 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۰:۵۴    
مدیرکل دامپزشکی گیلان از افزایش 61 درصدی صادرات ماهیان پرورشی گیلان به عراق خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۰۹:۳۴    
معاون امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: به زودی و در جمع گسترده از هم پیمانان گسترش سلامت اجتماعی در استان، اولین سند پنج ساله امنیت غذایی و ایمنی آب سیستان و بلوچستان امضا خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۹:۲۸    
پژوهش های جدید تیمی از محققان عمانی - انگلیسی نشان می دهد بخش هایی از دریای عرب که با عنوان مناطق مرگ مشهور بوده و آب آن فاقد اکسیژن است به سمت دریای عمان حرکت کرده و در حال حاضر بخش هایی از آب دریای ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۹:۲۸    
کارگروه کشاورزی و منابع طبیعی صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران به تازگی حمایت از 10 طرح از پژوهشگران کشور در این حوزه را تصویب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۴:۵۹    
معاون فرهنگی دانشگاه تهران فرهنگ را از موضوعات با اهمیت در دانشگاه ها دانست و گفت:باید شرایطی در دانشگاه ها فراهم شود که بر اساس آن دانشجویان مسئولیت پذیری اجتماعی را فرا گیرند و بدانند بعد از فارغ ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۴:۵۶    
2 رشته دام زیرآبی در رودخانه شفارود که برای صید ماهیان تعبیه شده بود، جمع آوری شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۴:۴۹    
فرمانده انتظامی رودبار از کشف 22 هزار عدد قرص غیر مجاز به ارزش 300 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۴:۴۰    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان بیان کرد: 65 درصد از حوادثی که هلال احمر امدادرسانی کرده مربوط به حوادث جاده ای است که 557 نفر در این حوادث رهاسازی از خودرو شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۹    
سی چهارمین دوره مسابقات قهرمانی اسنوکر آسیا با حضور یازده تیم در شهر تبریز آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۴:۱۳    
رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور از افزایش مراکز آموزشی و توانبخشی دانش آموزان استثنایی به 750 مرکز در کشور ظرف 2 سال آینده خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۴:۰۹    
فرماندار شهرستان کلاله گفت: جشنواره ملی زیبایی اسب اصیل ترکمن چهارشنبه 19 اردیبهشت ماه با حضور پرورش دهندگان اسب از سراسر کشور در مراتع این شهرستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۴:۰۳    
استاندار یزد در با بیان این که هارمونی امنیتی در مرکز ایران نباید دچار خدشه شود، گفت: امنیت پایدار مرکز ایران مدیون مردم استان های یزد و اصفهان است .
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۳:۵۷    
مراسم گرامیداشت سومین سالگرد درگذشت دکتر صادق آئینه وند - استاد پیشکسوت تاریخ اسلام و رییس فقید پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی - برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۳:۵۵    
رئیس پلیس فتای استان زنجان با بیان اینکه دستگاه های پوز باید در محل مناسب برای استفاده شهروندان تعبیه شود، گفت: رمز کارت های عابر بانک جزو اطلاعات شخصی به شمار می آید که باید با دقت از آن حفاظت شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۳:۴۸    
چند سالی است که به استفاده از محصولات غذایی فراسودمند و بویژه پرو بیوتیک ها توصیه می شود؛ محصولات غذایی و بویژه محصولات لبنی پروبیوتیک که از طریق جایگزینی یا مستقر شدن در بخشی از بدن ما (بویژه در ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۳:۲۷    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، مهم ترین دغدغه کار فرمایان را مربوط به مشکلات بیمه ای و قانون کار عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۳:۲۲    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان یزد گفت: مدیریت بحران کم آبی در استان مسلزم عزم جدی و همکاری کامل مردم و مسئولان است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۳:۱۹    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: در راستای توسعه برنامه تحول نظام سلامت با رویکرد ارتقاء و افزایش دسترسی عادلانه به خدمات بهداشتی درمانی در طی سفر دکتر روحانی رئیس جمهور و هیات دولت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۷    
استاندار قزوین گفت: بدنه دولت باید جوان شود تا بتوانیم از ظرفیت و توانمندی این قشر بیشتر و بهتر بهره مند شویم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۲:۴۴    
آیت الله مکارم شیرازی با تصریح بر اینکه برای پیشرفت مسائل آموزش و پرورش مثلث برنامه، کتاب و معلم باید اصلاح شود، گفت: باید مراقب برنامه ها و کتاب ها باشیم و حرکات غیر مسؤولانه را رصد کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۲:۳۹    
مدیر کل شیلات سیستان و بلوچستان گفت: هم اکنون 60 مزرعه در چابهار به پرورش میگو اختصاص دارد و وسعت هر مزرعه نیز 20 هکتار است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۲:۲۱    
دبیر ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور از تصویب نهایی سند ملی زیست فناوری در ستاد راهبری اجرای نقشه جامع خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۲:۱۲    
المان میدان خلبانِ شهید غلامرضا چاغروند در دهلران رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۲:۰۹    
مدیرعامل باغ کتاب تهران از حضور مرکز علم نوجوانان در فرهنگسرای کتاب خبر داد و درباره وضعیت مطالعه در کشور گفت: ما اندازه فرانسه کتاب تولید می کنیم ولی اندازه افغانستان کتاب می خوانیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۲:۰۹    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: در سال 96 نسبت به سال 95، در حوزه کارهای ساختمانی که بیشترین فراوانی حوادث ناشی از کار را به خود اختصاص داده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۱:۲۶    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان گفت: هشتمین نشست ثبت جهانی پرونده جنگل های هیرکانی از 17 اردیبهشت ماه به مدت دو روز در استان گلستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۱:۲۵    
رییس شبکه هپاتیت ایران و مشاور سازمان انتقال خون توصیه کرد که افراد با سابقه رفتارهای پرخطر یا با سابقه هپاتیت بی و سی در خانواده، از اهدای خون خودداری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۱:۱۱    
فدراسیون هندبال به دنبال گرفتن ویزا برای سرمربی جدید تیم ملی هندبال است تا بتوانند او را در این هفته به ایران آورند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۰:۵۹    
فرمانده انتظامی شهرستان سیریک از کشف 30 هزار لیتر فرآورده های نفتی قاچاق در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۰:۵۶    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان از آغاز عملیات کشت پنبه در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۹    
سفارت ایران در بغداد اعلام کرد: کلیه مرزهای زمینی، دریایی و هوایی مرزهای عراق با ایران از ساعت 24 روز 21 اردیبهشت تا ساعت24 ،22 اردیبهشت تعطیل است .
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۰:۴۰    
طی مراسمی به مناسبت سالگرد تاسیس موسسه فرهنگی سپهر معرفت و مدارس سپهر ، از مدیران بانک صادرات ایران، موسسان، آموزگاران منتخب، معلمان پیشکسوت و همچنین دانش آموزان نخبه این مدارس تجلیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۷    
نخستین کنفرانس چالش ها، فرصت ها و راهکارهای توسعه اشتغال در هرمزگان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۰    
مدیرجهادکشاورزی سرباز گفت: 540 هکتار باغ انبه در شهرستان سرباز وجود دارد که 430 هکتار آن باغ های بارور است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۰:۲۴    
سخنگوی دولت و معاون رییس جمهور امروز با حضور در بیمارستان بانک ملی ایران و بازدید از بخش های مختلف، ابراز امیدواری کرد بیمارستان بانک ملی ایران الگویی برای دستگاه های خدمت رسان به مردم باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۰:۱۰    
دروس اخلاقی و دینی برخی مراجع تقلید امسال نیز در ایام ماه مبارک رمضان از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۰:۰۷    
دبیر کارگروه ارزیابی شرکت های دانش بنیان اعلام کرد: با توجه به استقبال شرکت های دانش بنیان، زمان ثبت نام این شرکت ها برای استفاده از خدمات بیمه درمان تکمیلی تا 20 اردیبهشت 1397 تمدید شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۰۹:۴۹    
سرپرستی های منتخب سال96 شرکت بیمه کوثر در دو گروه برتر و ساعی معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۰۹:۴۶    
بانک رفاه طی فروردین ماه سال جاری، بالغ بر 1200 فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۰۷:۴۵    
دکتر منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر محمدتقی نظرپور را به سمت معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۰۷:۳۵    
رییس جهاد دانشگاهی واحد استان البرز در جریان برگزاری هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان در این استان تاکید کرد:مناظره دانشجویی، ظرفیت سازی برای گفت وگو در محیطی محترمانه است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۰۳:۳۶    
مجموعه سوالات آزمون های ورودی جامعه حسابداران رسمی ایران همراه با پاسخ های تشریحی منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۳:۴۹    
معاون امور استان های صداوسیما در پاسخ به درخواست استاندار همدان، از راه اندازی دبیرخانه دائمی جشنواره پویانمایی و تاسیس دانشکده هنرهای دیجیتال در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۳:۴۷    
وزارت دفاع افغانستان اعلام کرد، نیروهای امنیتی این کشور کنترل منطقه راهبردی کوهستانات ولایت بدخشان در شمال شرق افغانستان را از گروه طالبان پس گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۳:۲۸    
سرمربی سابق منچستریونایتد به دلیل وجود لخته خونی در سرش، به کما رفته و در شرایط وخیمی قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۳:۲۶    
پاراگلایدر به رشته های بازی های آسیایی اضافه شده است و ایران در این رقابت ها نماینده خواهد داشت .
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۳:۲۱    
خبرگزاری آلمان امروز (شنبه) گزارش داد که دولت این کشور برنامه ای برای قطع حمایت های مالی خود از گروه موسوم به کلاه سفیدها ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۲:۵۹    
سرمربی بارسلونا معتقد استT رئال مادرید برای پیروزی در ال کلاسیکو تمام تلاش خود را خواهد کرد و به دنبال پایان دادن رکورد شکست ناپذیری تیم کاتالانی خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۲:۵۹    
ستاد کل ارتش کویت از غرق شدن یک کشتی جنگی این کشور در آب های خلیج فارس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۲:۵۳    
میلان در آغاز هفته سی وششم رقابت های سری A توانست هلاس ورونا را با نتیجه چهار بر یک شکست دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۲:۳۷    
سعید فضل اولی به تیم ملی قایقرانی آلمان رسید و برای این کشور پارو خواهد زد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۲:۳۴    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی طی روزهای آتی برای دیدار با رئیس جمهوری روسیه به مسکو می رود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۲:۳۱    
تیم فوتبال آاِک آتن در نبود بازیکن ایرانی اش آپولون را شکست داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۲:۲۵    
آیت الله محقق داماد گفت: برای حل مشکل محیط زیست باید از اهرم دین بهره ببریم چراکه این بحران، اخلاقی است و فقط با استفاده از دین می توان با آن مقابله کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۲:۰۰    
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از پایان روز نخست مرحله نهایی آماده سازی تیم ملی، با ارائه توضیحاتی درباره شرایط تیم و روند تمدید قراردادش ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۱:۵۶    
پایتخت فرانسه امروز (شنبه) شاهد تظاهرات بزرگی در مخالفت با سیاست های رئیس جمهوری این کشور بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۱:۴۲    
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۱:۲۴    
رئیس جریان حکمت ملی عراق با جمعی از جوانان برگزیده و نخبه بغداد دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۱:۱۵    
نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: برخی تحلیل های فلج کننده باعث می شود تا برخی مسئولین نسبت به آینده پیش بینی درست نداشته باشند و کشور به لحاظ اقتصادی آسیب پذیر شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۱:۱۳    
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۱:۰۲    
تیم استوک سیتی به دسته پایین تر فوتبال انگلیس سقوط کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۰:۵۳    
مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی با بیان این که حفاظت از طبیعت در آیات قرآنی و ادیان الهی وجود دارد، گفت: بشر با جنگ بیشترین آسیب را به طبیعت زده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۰:۴۲    
نشست رونمایی کتاب ایرج نابغه آواز ایران در نمایشگاه کتاب تهران با آوازخوانی حسین خواجه امیری (ایرج) همراه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۰:۴۰    
نماینده مقام معظم رهبری و دبیر شورای عالی امنیّت ملّی با تبیین ابعاد جنگ ادراکی که از سوی آمریکا و رژیم صهیونیستی برای قرار دادن گزاره جعلی تسلیم - جنگ در برابر افکار عمومی دنبال می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۰:۳۱    
یک کاندیدای جناح مخالف ترکیه در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو امروز (شنبه) خواهان آزادی کاندیدای حزب حامی کردها از زندان شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۰:۲۹    
معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان این که فقر فرهنگی و اخلاقی بزرگ ترین درد جهان کنونی در عرصه محیط زیست است، اظهار کرد: طبق بررسی ها و مطالعات انجام شده ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۰:۱۴    
رئیس سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوای ایران از تخصیص حدود 200 میلیون دلار ارز 3850 تومانی جهت تامین مواد اولیه و نیز واردات کاغذ در بخش تحریر و روزنامه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۰:۱۲    
نخستین جلسه تمرینی تیم ملی در فاز اول اردوی نهایی آماده سازی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۰:۰۹    
تیم های لایپزیگ و بایرن مونیخ توانستند حریفان شان را در بوندسلیگا شکست دادند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۰:۰۰    
پانزدهمین جشن بازیگر با معرفی برگزیدگان خود و در حالی که تعدادی از تقدیرشدگان و برگزیده ها و نیز برخی مدیران خانه تئاتر در مراسم نبودند، برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۹:۵۶    
مقام های افغانستان امروز (شنبه) اعلام کردند، در جریان تلاش نیروهای امنیتی این کشور برای حفظ کنترل یک بزرگراه کلیدی در ولایت غزنی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۹:۵۶    
سخنگوی فراکسیون حقوق شهروندی مجلس با انتقاد از حکم قضائی برای فیلترینگ تلگرام، خواستار تجدید نظر قوه قضاییه در این تصمیم شد و گفت قوه مجریه نیز باید تدبیری بیندیشد که حقوق شهروندی به این راحتی تضییع ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۹:۱۸    
شهرستان کلات یکی از زیباترین شهرستان های استان خراسان رضوی است. این شهرستان در 145 کیلومتری شمال شرق مشهد و در دل رشته کوه های هزار مسجد قرار دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۹:۱۴    
اعضای فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی فردا یکشنبه میزبان معاون اول قوه قضاییه خواهند بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۹:۱۴    
هزاران زن در سرزمین های اشغالی با برگزاری تظاهراتی شیوع خشونت جنسی علیه زنان در سرزمین های اشغالی از جمله از جانب مسئولان رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۸:۵۹    
جلسه شورای عالی اداری عصر امروز شنبه به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۸:۵۹    
معاون فنی و عمرانی شهرداری قم با اشاره به مسدود بودن مسیر پردیسان کهک از باز شدن این مسیر خبر داد و گفت: اتصال این مسیر به پردیسان ظرف یک هفته آینده انجام می شود و مسیر به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۸:۴۸    
منابع روسی اعلام کردند که این کشور در مراسم رژه روز پیروزی علیه آلمان نازی که قرار است چهارشنبه برگزار شود مهمترین دستاوردهای نظامی خود از جمله موشک استراتژیک موسوم به "خنجر" را به نمایش می گذارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۸:۴۶    
رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با اشاره به این مطلب که رهبران ادیان می توانند با آموزه های دینی جلو اسیب زدن به طبیعت را بگیرند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۸:۴۳    
تولیت آستان شاهچراغ(ع) با تاکید بر ضرورت تدریس رشته کلام در حوزه های علمیه، گفت: رشته تخصصی کلام، زیربنا و پایه تمام مسائل دیگر در دین اسلام و سایر ادیان آسمانی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۸:۳۴    
ویزیت پزشکان 6 درصد افزایش یافت، ورود سالانه حدود250 زن با جرایم غیرعمد به زندان ها، اولویت بندی خبرنگاران با مدیران رسانه ای بود، مخالفت محیط زیست با تاسیس سازمان توسعه مکران ، و .. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۸:۲۵    
یک نشریه معتبر آمریکایی در گزارشی با تاکید بر این که بازگرداندن تحریم های هسته ای ایران سازوکاری بسیار پیچیده خواهد بود به دولت ترامپ نسبت به چالش های قانونی و دیپلماتیکی که در این زمینه برای دولتش ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۸:۲۲    
همه چیز با فصل سرما شروع شد؛ انگار قرار بود جامعه ایران با تجربه کردن شوک ها و حوادث پی درپی اجتماعی و اقتصادی آبدیده تر شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۸:۲۱    
سرمربی رئال مادرید اعلام کرد برای بارسلونا در ال کلاسیکو تونل افتخار نخواهند زد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۸:۱۹    
رییس سازمان بازرسی شهرداری تهران از رییس شورای شهر درخواست کرد تا مصوبه ای به تصویب برساند تا سازمان بازرسی بواسطه آن جلوی سفارشات این وکیل و آن مسئول و این شخص و آن شخص بایستد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۸:۱۲    
معاون نخست وزیر ترکیه گفت که قدس شریف خط قرمز جهان اسلام است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۸:۰۹    
با پایان تعطیلات و شروع هفته، تعداد مراجعان به نمایشگاه کتاب تهران کاهش پیدا کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۸    
اتحادیه کارمندان بیمارستان های دولتی لبنان از آغاز اعتصابی سراسری در تمامی این بیمارستان ها از روز سه شنبه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۷    
نماینده مردم طبس، بشرویه، فردوس و سرایان در مجلس با بیان اینکه هلال احمر یکی از سازمان هایی است که باید یه بحران توجه کند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۵    
مطالعه جدید محققان دانشگاه نوتردام" (University of Notre Dame) نشان می دهد سلول های سرطانی در بافت سفت رشد می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۳    
اظهارات ضد یهودی کن لوینگستون، شهردار سابق لندن، یکی از سیاستمداران معروف و عضو معلق حزب کارگر انگلیس بار دیگر جنجال بزرگی به راه انداخت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۳    
مدیر عامل جمعییت هلال احمر آذربایجان غربی گفت: شایعه ترین حادثه های طبیعی آذربایجان غربی سیل است و طی آمار بین سال های 90 تا 96 129 مورد سیل و 45 مورد زلزله بالای 4 ریشتر در سطح استان داشتیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۱    
امکان درخواست تجدیدنظر برای خبرنگارانی که مشمول سهمیه طرح ترافیک نشدند، فراهم شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۰    
ربات ها در رستورانی در بوستون آمریکا که توسط دانشجویان موسسه فناوری ماساچوست تاسیس شده، آشپز و سرآشپز هستند و غذاهای سالم می پزند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۹    
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، سوآپ گاز ترکمنستان به پاکستان را اقدامی سودمند برای طرفین خواند و تاکید کرد که این اقدام سبب بهبود جایگاه ایران در تجارت جهانی گاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۹    
رییس سازمان حج و زیارت در سکوتی رسانه ای به عربستان سفر کرد تا در دو ماه مهلت باقی مانده به آغاز اعزام زائران ایرانی، امور اجرایی حج 97 را پیگیری کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۹    
گرچه دونالد ترامپ تهدید کرده است تعرفه 150 میلیارد دلاری را برای کالاهای چینی بر سر اتهامات مرتبط با سرقت مالکیت معنوی اعمال می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۷    
رییس پژوهشکده علوم شناختی از اجرای طرح "آزمون حافظه در سالمندان" در کشور خبر داد و گفت: یافته های این تحقیق به منظور کاربردهای علمی در حوزه های علوم شناختی و آموزش و پرورش شناختی و تشخصیص و درمان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۷    
مدیرکل ارتباط با صنعت و کارآفرینی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: این دانشگاه رتبه نخست را در زمینه ثبت اختراعات خارجی در کشور کسب کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۵    
نتایج یک پژوهش نشان می دهد افرادی که 30 پوند (13.6 کیلوگرم) یا بیشتر اضافه وزن دارند، حتی اگر در حال حاضر با مشکل خاصی مواجه نیستند بهتر است کاهش وزن خود را برای کاهش احتمال ابتلا به مشکلات سلامت جدی ...