چهارشنبه ۲۴ مردادساعت ۰۸:۱۴Aug 2018 15

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 15 اردیبهشت 1397 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۳:۴۹    
معاون امور استان های صداوسیما در پاسخ به درخواست استاندار همدان، از راه اندازی دبیرخانه دائمی جشنواره پویانمایی و تاسیس دانشکده هنرهای دیجیتال در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۳:۴۷    
وزارت دفاع افغانستان اعلام کرد، نیروهای امنیتی این کشور کنترل منطقه راهبردی کوهستانات ولایت بدخشان در شمال شرق افغانستان را از گروه طالبان پس گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۳:۲۸    
سرمربی سابق منچستریونایتد به دلیل وجود لخته خونی در سرش، به کما رفته و در شرایط وخیمی قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۳:۲۶    
پاراگلایدر به رشته های بازی های آسیایی اضافه شده است و ایران در این رقابت ها نماینده خواهد داشت .
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۳:۲۱    
خبرگزاری آلمان امروز (شنبه) گزارش داد که دولت این کشور برنامه ای برای قطع حمایت های مالی خود از گروه موسوم به کلاه سفیدها ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۲:۵۹    
سرمربی بارسلونا معتقد استT رئال مادرید برای پیروزی در ال کلاسیکو تمام تلاش خود را خواهد کرد و به دنبال پایان دادن رکورد شکست ناپذیری تیم کاتالانی خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۲:۵۹    
ستاد کل ارتش کویت از غرق شدن یک کشتی جنگی این کشور در آب های خلیج فارس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۲:۵۳    
میلان در آغاز هفته سی وششم رقابت های سری A توانست هلاس ورونا را با نتیجه چهار بر یک شکست دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۲:۴۸    
سی و چهارمین دوره رقابت های اسنوکر قهرمانی آسیا 16 تا 22 اردیبهشت ماه به میزبانی تبریز برگزار می شود. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۲:۴۴    
قزوین-ایرنا-استاندار قزوین گفت: بدنه دولت باید جوان شود تا بتوانیم از ظرفیت و توانمندی این قشر بیشتر و بهتر بهره مند شویم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۲:۳۷    
سعید فضل اولی به تیم ملی قایقرانی آلمان رسید و برای این کشور پارو خواهد زد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۲:۳۴    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی طی روزهای آتی برای دیدار با رئیس جمهوری روسیه به مسکو می رود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۲:۳۱    
تیم فوتبال آاِک آتن در نبود بازیکن ایرانی اش آپولون را شکست داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۲:۲۵    
آیت الله محقق داماد گفت: برای حل مشکل محیط زیست باید از اهرم دین بهره ببریم چراکه این بحران، اخلاقی است و فقط با استفاده از دین می توان با آن مقابله کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۱:۵۶    
پایتخت فرانسه امروز (شنبه) شاهد تظاهرات بزرگی در مخالفت با سیاست های رئیس جمهوری این کشور بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۱:۴۵    
فرمانده انتظامی رودبار از کشف 22 هزار عدد قرص غیر مجاز به ارزش 300 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۱:۴۲    
ورزش سه: سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پیرامون شروع اردوی جدید، وضعیت بازیکنان، مصدومیت ها و غیبت در مراسم قرعه کشی جام ملت های آسیا توضیحاتی ارائه کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۱:۴۲    
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۱:۲۴    
رئیس جریان حکمت ملی عراق با جمعی از جوانان برگزیده و نخبه بغداد دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۱:۱۳    
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۱:۰۲    
تیم استوک سیتی به دسته پایین تر فوتبال انگلیس سقوط کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۰:۵۳    
مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی با بیان این که حفاظت از طبیعت در آیات قرآنی و ادیان الهی وجود دارد، گفت: بشر با جنگ بیشترین آسیب را به طبیعت زده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۰:۴۷    
استاندار یزد در دیدار با دانشجویان دوره آموزشی دافوس ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه هارمونی امنیتی در مرکز ایران نباید دچار خدشه شود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۰:۴۲    
نشست رونمایی کتاب ایرج نابغه آواز ایران در نمایشگاه کتاب تهران با آوازخوانی حسین خواجه امیری (ایرج) همراه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۰:۳۱    
یک کاندیدای جناح مخالف ترکیه در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو امروز (شنبه) خواهان آزادی کاندیدای حزب حامی کردها از زندان شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۰:۲۶    
به گزارش خبرگزاری مهر ، در راستای سلسله جلسات دولت سایه دو نشست تخصصی بررسی وضعیت ارز با حضور سعید جلیلی و جمعی از مسئولان سابق بانک مرکزی و کارشناسان اقتصادی طی دو نشست برگزار شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۰:۱۴    
رئیس سندیکای تولیدکنندگان کاغذ و مقوای ایران از تخصیص حدود 200 میلیون دلار ارز 3850 تومانی جهت تامین مواد اولیه و نیز واردات کاغذ در بخش تحریر و روزنامه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۰:۱۲    
مجید سرسنگی با اشاره به آثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره کتاب سال فرهنگی گفت: امسال 184 اثر از 227 دانشجوی مشارکت کننده از بیش از پنجاه دانشگاه کشور دریافت کردیم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۰:۱۱    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی سبزوار گفت: همزمان با سفر رئیس جمهور و وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی 18 طرح بهداشتی و درمانی با اعتباری حدود 230 میلیارد ریال در این شهرستان به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۰:۰۹    
تیم های لایپزیگ و بایرن مونیخ توانستند حریفان شان را در بوندسلیگا شکست دادند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۰:۰۱    
رئیس سازمان جهادکشاورزی گلستان از آغاز عملیات کشت پنبه در استان خبر داد و گفت: تاکنون برای کشت پنبه در بیش از 4 هزار و 779 هکتار از اراضی کشاورزی گلستان قرارداد بسته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۰:۰۱    
رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور امروز در رشت از ساخت ساخت 750 مرکز آموزشی و توانبخشی دانش آموزان استثنایی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۰:۰۱    
دروس اخلاقی و دینی برخی مراجع معظم تقلید امسال نیز در ایام ماه مبارک رمضان از سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شود .
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۰:۰۱    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به اینکه 65 درصد از حوادثی که هلال احمر امداد رسانی کرده مربوط به حوادث جاده ای است گفت: 557 نفر در این حوادث رهاسازی از خودرو شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۰:۰۰    
پانزدهمین جشن بازیگر با معرفی برگزیدگان خود و در حالی که تعدادی از تقدیرشدگان و برگزیده ها و نیز برخی مدیران خانه تئاتر در مراسم نبودند، برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۲۰:۰۰    
نخستین جلسه تمرینی تیم ملی در فاز اول اردوی نهایی آماده سازی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۹:۵۶    
مقام های افغانستان امروز (شنبه) اعلام کردند، در جریان تلاش نیروهای امنیتی این کشور برای حفظ کنترل یک بزرگراه کلیدی در ولایت غزنی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۹:۵۶    
سخنگوی فراکسیون حقوق شهروندی مجلس با انتقاد از حکم قضائی برای فیلترینگ تلگرام، خواستار تجدید نظر قوه قضاییه در این تصمیم شد و گفت قوه مجریه نیز باید تدبیری بیندیشد که حقوق شهروندی به این راحتی تضییع ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۹:۱۴    
اعضای فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی فردا یکشنبه میزبان معاون اول قوه قضاییه خواهند بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۹:۱۴    
هزاران زن در سرزمین های اشغالی با برگزاری تظاهراتی شیوع خشونت جنسی علیه زنان در سرزمین های اشغالی از جمله از جانب مسئولان رژیم صهیونیستی را محکوم کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۹:۱۲    
تهران- ایرنا- معاون رییس جمهوری و رییس سازمان حفاظت محیط زیست، آلودگی زیست محیطی و مخاطرات ناشی از آن را از مسائل مهم و درد مشترک دنیای کنونی دانست که ذهن همگان را به خود مشغول کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۹:۰۲    
بغداد - ایرنا - سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد با صدور اطلاعیه ای به شهروندان ایرانی توصیه کرد روز 22 اردیبهشت همزمان با برگزاری انتخابات در عراق به این کشور سفر نکنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۸:۵۹    
جلسه شورای عالی اداری عصر امروز شنبه به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۸:۵۷    
علیرضا قاری قرآن در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به آخرین وضعیت اجرای بلوار آیت الله بروجردی و اتصال این محور شریانی به پردیسان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۸:۴۸    
منابع روسی اعلام کردند که این کشور در مراسم رژه روز پیروزی علیه آلمان نازی که قرار است چهارشنبه برگزار شود مهمترین دستاوردهای نظامی خود از جمله موشک استراتژیک موسوم به "خنجر" را به نمایش می گذارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۸:۴۶    
رییس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی با اشاره به این مطلب که رهبران ادیان می توانند با آموزه های دینی جلو اسیب زدن به طبیعت را بگیرند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۸:۴۲    
احمد مسجد جامعی در این مراسم طی سخنانی با بیان اینکه پس از راه اندازی دارالفنون در ایران که ویژه افراد متمول نزدیک به دربار بوده، صاحبان سرمایه و علم و دانش با ایجاد موسسات خیریه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۸:۳۴    
ویزیت پزشکان 6 درصد افزایش یافت، ورود سالانه حدود250 زن با جرایم غیرعمد به زندان ها، اولویت بندی خبرنگاران با مدیران رسانه ای بود، مخالفت محیط زیست با تاسیس سازمان توسعه مکران ، و .. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۸:۲۵    
یک نشریه معتبر آمریکایی در گزارشی با تاکید بر این که بازگرداندن تحریم های هسته ای ایران سازوکاری بسیار پیچیده خواهد بود به دولت ترامپ نسبت به چالش های قانونی و دیپلماتیکی که در این زمینه برای دولتش ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۸:۲۲    
همه چیز با فصل سرما شروع شد؛ انگار قرار بود جامعه ایران با تجربه کردن شوک ها و حوادث پی درپی اجتماعی و اقتصادی آبدیده تر شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۸:۲۱    
سرمربی رئال مادرید اعلام کرد برای بارسلونا در ال کلاسیکو تونل افتخار نخواهند زد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۸:۲۱    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر محمدتقی نظرپور را به سمت معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۸:۱۲    
معاون نخست وزیر ترکیه گفت که قدس شریف خط قرمز جهان اسلام است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۸:۱۲    
گروه فرهنگی- هفتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان استان البرز به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی البرز در مرکز علمی کاربردی شهرستان فردیس آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۸:۰۹    
با پایان تعطیلات و شروع هفته، تعداد مراجعان به نمایشگاه کتاب تهران کاهش پیدا کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۷:۴۵    
تهران - ایرنا – دبیر شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: به عنوان مسئول نهاد امنیت ملی کشور با صراحت و اطمینان اعلام می کنم به دلیل برآورد دشمنان از اقتدار سیاسی و آمادگی نظامی و امنیتی جمهوری اسلامی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۷:۱۴    
سرمربی سابق تیم ملی مونته نگرو هدایت تیم ملی هندبال مردان ایران را بر عهده گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۷:۰۶    
مدیر عامل باغ کتاب تهران از حضور مرکز علم نوجوانان برای اولین بار در فرهنگ سرای کتاب خبر داد و درباره وضعیت مطالعه در کشور گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۶:۲۶    
خبرگزاری شبستان: میدان شهید خلبان غلامرضا چاغروند از شهدا هوانیروز دهلران رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۶:۰۸    
زاهدان - ایرنا - معاون امور اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زاهدان گفت: نخستین سند پنج ساله امنیت غذایی و ایمنی آب سیستان و بلوچستان بزودی در جمع گسترده ای از هم پیمانان گسترش سلامت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۶:۰۱    
هشتمین نشست ثبت جهانی پرونده جنگل های هیرکانی در استان گلستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۶:۰۰    
شفقنا- مجموعه سوالات آزمون های ورودی جامعه حسابداران رسمی ایران همراه با پاسخ های تشریحی منتشر شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۵:۵۰    
توصیه رئیس شبکه هپاتیت و مشاور سازمان انتقال خون در حوزه سلامت خون درباره آزمایش هپاتیت بی گفت: افراد با سابقه رفتار های پرخطر یا با سابقه هپاتیت بی و سی در خانواده از اهدای خون خودداری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۵:۰۹    
دکتر سهراب عاقبتی مدیر کل دامپزشکی گیلان اظهار داشت: بیش از 394 هزار و 150 کیلوگرم انواع ماهیان پرورشی به ارزش 243 میلیارد ریال در سال گذشته به کشورهای همسایه به بویژه عراق صادر شده است که نسبت به ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۵:۰۰    
دادستان عمومی و انقلاب یزد بر لزوم صرفه جویی همه جانبه در مصرف آب تاکید کرد و از مردم خواست در شناسایی و اعلام چاه های غیر مجاز آب همکاری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۴:۵۶    
رئیس امور شرکت های دانش بنیان گفت: شرکت های دانش بنیان می توانند تقاضای خدمات بیمه درمان تکمیلی را برای خود و اعضای خانواده را تا 20 اردیبهشت 1397 ثبت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۴:۵۱    
بانک رفاه طی فروردین ماه سال جاری، بالغ بر 1200 فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه پرداخت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۴:۴۰    
فرماندار شهرستان کلاله گفت: "جشنواره ملی زیبابی اسب اصیل ترکمن" همانند سال های گذشته 18 اردیبهشت ماه با حضور پرورش دهندگان اسب از سراسر کشور در مراتع شهرستان کلاله برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۴:۳۷    
حضرت آیت الله مکارم شیرازی با اشاره به این که سرمایه انسانی در درست آموزش و پرورش است، نسبت به اجرای سند 2030 در گوشه و کنار کشور به صورت مخفیانه هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۴:۳۶    
کارگروه کشاورزی و منابع طبیعی طرح های پژوهشی که مشوق تولید محصولات کشاورزی با اتکا به استعداد های بومی هستند را مورد توجه قرار می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۵    
وسعت مزارع پرورش میگو در چابهار به بیش از هزار هکتار رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۴:۰۰    
مدیرکل کار استان زنجان با اشاره به ثبت نام بیش از 5 هزار نفر در سامانه کارورزی گفت: مشکلات بیمه و قوانین کار سبب ترس کارفرمایان برای جذب کارورز شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۳۹    
عصر اعتبار- سخنگوی دولت و معاون رییس جمهور امروز با حضور در بیمارستان بانک ملی ایران و بازدید از بخش های مختلف ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۸    
اتحادیه کارمندان بیمارستان های دولتی لبنان از آغاز اعتصابی سراسری در تمامی این بیمارستان ها از روز سه شنبه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۷    
نماینده مردم طبس، بشرویه، فردوس و سرایان در مجلس با بیان اینکه هلال احمر یکی از سازمان هایی است که باید یه بحران توجه کند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۶    
فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده از شناسایی و دستگیری عامل برداشت غیرمجاز از حساب بانکی در شهرستان خدابنده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۵    
مطالعه جدید محققان دانشگاه نوتردام" (University of Notre Dame) نشان می دهد سلول های سرطانی در بافت سفت رشد می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۳    
اظهارات ضد یهودی کن لوینگستون، شهردار سابق لندن، یکی از سیاستمداران معروف و عضو معلق حزب کارگر انگلیس بار دیگر جنجال بزرگی به راه انداخت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۳    
مدیر عامل جمعییت هلال احمر آذربایجان غربی گفت: شایعه ترین حادثه های طبیعی آذربایجان غربی سیل است و طی آمار بین سال های 90 تا 96 129 مورد سیل و 45 مورد زلزله بالای 4 ریشتر در سطح استان داشتیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۱    
امکان درخواست تجدیدنظر برای خبرنگارانی که مشمول سهمیه طرح ترافیک نشدند، فراهم شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۱۰    
ربات ها در رستورانی در بوستون آمریکا که توسط دانشجویان موسسه فناوری ماساچوست تاسیس شده، آشپز و سرآشپز هستند و غذاهای سالم می پزند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۹    
مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، سوآپ گاز ترکمنستان به پاکستان را اقدامی سودمند برای طرفین خواند و تاکید کرد که این اقدام سبب بهبود جایگاه ایران در تجارت جهانی گاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۹    
رییس سازمان حج و زیارت در سکوتی رسانه ای به عربستان سفر کرد تا در دو ماه مهلت باقی مانده به آغاز اعزام زائران ایرانی، امور اجرایی حج 97 را پیگیری کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۹    
گرچه دونالد ترامپ تهدید کرده است تعرفه 150 میلیارد دلاری را برای کالاهای چینی بر سر اتهامات مرتبط با سرقت مالکیت معنوی اعمال می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۷    
رییس پژوهشکده علوم شناختی از اجرای طرح "آزمون حافظه در سالمندان" در کشور خبر داد و گفت: یافته های این تحقیق به منظور کاربردهای علمی در حوزه های علوم شناختی و آموزش و پرورش شناختی و تشخصیص و درمان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۷    
مدیرکل ارتباط با صنعت و کارآفرینی دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: این دانشگاه رتبه نخست را در زمینه ثبت اختراعات خارجی در کشور کسب کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۵    
دبیر اجرایی نخستین کنفرانس چالش ها، فرصت ها و راهکارهای توسعه اشتغال در هرمزگان از برگزاری این کنفرانس با تاکید بر ظرفیت های استان در چهارشنبه هفته جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۳:۰۰    
مامورین یگان اجرایی اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رضوانشهر طی پایش از رودخانه های شهرستان، موفق شدند دو رشته دام زیرآبی در رودخانه شفارود که جهت صید ماهیان تعبیه شده بود را کشف و جمع آوری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۲:۴۷    
جلسه 105 ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور به ریاست دکتر محمدرضا مخبر دزفولی، دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، در محل دبیرخانه این شورا برگزار شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۲:۳۱    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: در سال 96 نسبت به سال 95، در حوزه کارهای ساختمانی کاهش 35 درصدی حوادث را در این استان شاهد بودیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۲:۲۱    
فرارو- مراسم گرامیداشت سومین سالگرد درگذشت دکتر صادق آئینه وند چهره ماندگار تاریخ اسلام و رییس فقید پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار می شود. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۲:۰۲    
به گزارش روابط عمومی بیمه کوثر و اعلام معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی بیمه کوثر؛ به ترتیب سرپرستی استان های بوشهر، یزد، البرز ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۱:۰۰    
برداشت انبه از 430 هکتار باغ شهرستان سرباز آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۱۰:۱۳    
گروه استان ها- هرمزگان-فرمانده انتظامی شهرستان "سیریک" از کشف فرآورده های نفتی قاچاق خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۰۹:۴۱    
گروه معارف نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری خواستار شبهه زدایی عقیدتی جوانان شد و تأکید کرد که حوزه های علمیه به این مسئله توجه داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۰۹:۳۰    
شهرستان کلات یکی از زیباترین و بکرترین شهرستان های استان خراسان رضوی است و در فاصله حدود 145 کیلومتر در شمال شرقی مشهد قرار دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۰۹:۲۱    
چاقی سالم از نظر سوخت و ساز یک نشانگر پایدار یا قابل اعتماد برای بررسی خطر ابتلا به بیماری قلبی عروقی در آینده محسوب نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۰۹:۱۶    
به گزارش جام جم، به بیان دیگر، تحقیقات نشان می دهد پروبیوتیک ها از طریق مکانیزم های مختلف تاثیرات قابل توجهی روی سلامت دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۰۹:۰۴    
وی ابراز داشت: من از رییس محترم شورای اسلامی شهر تهران درخواست می کنم مصوبه ای را در شورای اسلامی شهر تهران به تصویب برسانند تا سازمان بازرسی به استناد آن بتواند جلوی سفارشات این وکیل و آن مسؤول و ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۵ - ۰۸:۱۷    
سیناپرس: پژوهش های جدید تیمی از محققان عمانی، انگلیسی نشان می دهد بخش هایی از دریای عرب که با عنوان مناطق مرگ مشهور بوده و آب آن فاقد اکسیژن است به سمت دریای عمان حرکت کرده و در حال حاضر بخش هایی از ...