شنبه ۲۹ دیساعت ۰۶:۱۳Jan 2019 19
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 16 اردیبهشت 1397 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۲۳:۳۴    
رییس جمهوری آمریکا اعلام کرد که وزیر امور خارجه این کشور در مسیر سفر به کره شمالی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۴    
اردکان گسترده ای است در مرکز ایران با بادگیرهای استوار بازمانده از تاریخ که در قلب کویر هنوز پابرجاست ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۵:۴۷    
همزمان با سفر رییس جمهور به خراسان رضوی، شرکت پارس فولاد سبزوار وابسته به بانک پارسیان با ظرفیت 800 هزار تن فولاد به عنوان یکی از 8 طرح استانی کشور افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۲:۳۲    
برج های دوقلوی خرم آباد از پروژه های مهم در مرکز لرستان به شمار می رود و برخی ها از آن به عنوان یکی از بهترین کارهای شورای شهر چهارم یاد می کردند!
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۱    
کادر فنی تیم ملی والیبال جوانان دختر 15 بازیکن را به اردوی پانزدهم آماده سازی این تیم دعوت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۰۹:۳۰    
استاندار گیلان وجود خلاقیت در بخش آموزش را امری ضروری خواند و گفت:تربیت افراد خلاق و مبتکر نیاز امروز جامعه است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ - ۰۷:۱۴    
شهردار قم گفت: ریل راه آهن های متروکه باید از سطح شهر قم جمع شود و شهرداری قم با احیای خطوط راه آهن داخل شهر مخالف است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۹:۴۵    
کتاب "انسان آکادمیک" توسط دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی و با همکاری پژوهشکده مطالعات فرهنگی اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۹:۱۸    
رئیس دانشگاه صنعتی اصفهان از برگزاری آئین بزرگداشت چهلمین سال تأسیس دانشگاه و نیز بهره برداری از چندین پروژه مهم دانشگاهی در تاریخ 18 اردیبهشت با حضور معاون رئیس جمهور و وزیر علوم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۶:۴۴    
رییس ستاد کل نیروهای مسلح در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان خوزستان اظهار داشت: خوزستان استانی مهم و حیاتی که مورد توجه ویژه مقام معظم رهبری است و ما باید دین بزرگی به این استان ادا کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۵:۵۴    
رییس سازمان زندان ها در دیدار با اعضای جدید هیات های رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان سازمان زندان ها بر نقش ارشادی و پیشگیرانه هیات ها در توسعه سلامت اداری تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۵:۲۷    
سازمان برنامه و بودجه مصوبه تعیین ضریب، حداقل و حداکثر حقوق کارمندان در سال 1397 را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۴    
مدیر کل فرودگاه های استان اصفهان از برقراری مجدد پروازهای رشت- اصفهان- رشت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۹    
یک کارشناس واحد پایش شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: یکی از گازهای موجود در هوای پایتخت که حاصل فروپاشی اورانیوم موجود در خاک است، رادون نام دارد که در نتیجه تجزیه طبیعی اورانیوم در سنگ ها و خاک ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۴:۰۴    
حدود 30 هزار مترمربع از اراضی دولتی با ارزش بیش از 120 میلیارد ریال در استان اصفهان رفع تصرف شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۳:۴۱    
گروه مالی سامان در بیست وسومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران حضور فعالی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۳:۳۱    
شهردار منطقه 5 تبریز گفت: ساماندهی و آزادسازی بسترمهرانه رود از ساخت وسازهای غیرمجاز با هماهنگی و مشارکت شرکت آب منطقه ای استان در حد فاصل برج خلعت پوشان تا سه راهی اهر آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۳:۱۹    
شما را با 11 روش یا درمان آشنا می کنیم تا با اجرایی کردن آن در زندگی روزمره خود بتوانید موهای خود را در برابر ریزش های ناگهانی حفظ کنید ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۲:۵۹    
رئیس پلیس راه استان مازندران گفت: محور هراز 10 روز مسدود است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۱:۴۴    
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با اجرای طرح تحول و حمایت همه جانبه وزارت بهداشت از ترویج زایمان طبیعی توانسته ایم از 76 درصد سزارین در سال 92 به 67 درصد در سال 96 در گیلان دست پیدا کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۱:۲۷    
کاروان سفیران گردشگری "تبریز2018" شامل 18 اتوبوس گردشگری در راه مشهد است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۱:۲۰    
مسئول دفتر قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ایلام گفت: برنامه های فرهنگی، هنری و قرآنی با محوریت تبیین معارف قرآن کریم به همت مؤسسات قرآن و عترت در نقاط مختلف استان برگزار شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۱:۰۸    
استاندار گیلان، به پیوند منطقه آزاد انزلی با منطقه ویژه اقتصادی لوتوس آستراخان اشاره کرد و گفت: ایجاد یک شعبه از بانک روسی در منطقه آزاد انزلی روند تبادلات بانکی بین دو کشور را تسهیل می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۱:۰۱    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان این که خط دریایی بنادر روسیه و کاسپین امسال راه اندازی می شود، گفت: افق صد ساله تجارت با روسیه در طراحی بندر کاسپین در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۰:۵۴    
نماینده ویژه رئیس جمهور روسیه گفت: همایش گسترش روابط استانی در شهر آستراخان به زودی برگزار می شود که امیدواریم شاهد حضور نمایندگان استان گیلان باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۰:۴۷    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رشت گفت: شخصی که به صورت غیرمجاز شمار 7 بطانه سنجاب ایرانی را به یکی از مغازه های پرنده فروشی رشت انتقال داده بود، دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۰:۳۴    
معاون وزیر جهاد کشاورزی اظهار کرد: در سال جاری کشاورزانی که گندم خود را تحویل داده و مشکل پهنه بندی نداشته باشند، 50 درصد قیمت محصول خود را نقد و باقی را ظرف مدت 2 ماه آتی دریافت خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۰:۲۳    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: اجرای طرح رجیستری گوشی های تلفن همراه با محاسبه نرخ دلار با 4000 تومان سالانه یک هزار و 200 میلیارد تومان درآمد زایی برای کشور به همراه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۰۹:۵۲    
معاون وزیر بهداشت از کمک 15 هزارمیلیاردی خیرین سلامت به بهداشت و درمان در سال 95 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۰۹:۵۱    
وزیر علوم گفت: نظم و انضباط کاری در حوزه های ماموریتی اداری، مالی و مدیریت منابع نظام آموزش عالی کشور بسیار مهم است چرا که قاعده کاری این حوزه ها بر اساس نظم و شفاف سازی است و هر چه در این حوزه شفاف ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۰۹:۳۷    
نماینده مردم خاش در مجلس گفت: برای احیا، ایجاد و ترقی صنعت گردشگری و میراث فرهنگی در سیستان و بلوچستان حمایت مجلس را با تدوین و تصویب طرح هایی در این زمینه جلب می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۰۹:۰۸    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اسامی مدیرانی که به موقع در جلسات حضور نمی یابند را از طریق رسانه ها معرفی اعلام می کنم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۰۸:۵۴    
قائم مقام وزیر خارجه سوئد با حسین جابری انصاری دیدار و رایزنی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۰۸:۵۲    
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی از گنجانده شدن درس استعداد تحصیلی در آزمون دکترای تخصصی (PhD) وزارت بهداشت برای اولین بار خبرداد و از داوطلبان خواست در پاسخ به سئوالات دقت کنند و سوالات استعداد تحصیلی را ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۰۸:۴۹    
سرپرست معاونت دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از راه اندازی نخستین سامانه جامع دریانوردان کشور در بندر شهید رجایی به عنوان بزرگ ترین بندر تجاری ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۰۸:۴۹    
در نشستی مسائل و مشکلات حوزه ریلی استان با حضور تیمی از مسئولین ریلی کشور مورد بررسی قرار گرفت .
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۰۸:۱۹    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ایجاد "آتش بر" برای جلوگیری از بروز آتش سوزی ناشی از سوزاندن زباله در سایت های دفن زباله استان ضروری است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۰۳:۱۰    
تحقیقات جدید نشان داده که هکرها می توانند از نقص پذیری در قابلیت هم زمانی وای فای iTunes استفاده کرده و از کاربران آیفون جاسوسی کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۲۳:۵۷    
فدراسیون فوتبال در آستانه جام جهانی روسیه شرایط پیچیده و دشواری دارد اما اینکه تیم های ملی فوتبال ساحلی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۲۳:۴۶    
بعد از توقف تدریجی پیش فروش سکه در چند سررسید، سرانجام بانک مرکزی شامگاه یک شنبه توقف کلی پیش فروش سکه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۲۳:۲۷    
روسیه با کسب شش مدال طلا و دو نقره، مقتدرانه عنوان قهرمانی رقابت های قهرمانی اروپا 2018 را از آن خود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۲۳:۲۱    
تیم منتخب کشتی فرنگی جوانان ایران با کسب دو مدال نقره به کار خود در رقابت های بین المللی جام اوشکمپیروف قزاقستان پایان داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۲۳:۲۰    
مدیرکل زندان های استان تهران از 4350 مورد بازدید قضایی در طول سال 96 در سطح زندان های استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۲۳:۱۸    
در پایان روز نخست رقابت های اسنوکر قهرمانی آسیا در تبریز نمایندگان ایران موفق به کسب شش پیروزی شدند و دو بازی را نیز به حریفان واگذار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۲۲:۴۰    
تیم فوتبال المپیاکوس که در ترکیبش از بازیکنان ایرانی بهره می برد، مغلوب جیانیا شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۲۲:۲۳    
تیم فوتبال چلسی راه شکست لیورپول را به رئال مادرید یاد داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۲۲:۰۱    
نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد درباره سبک ارتباطی رئیس جمهوری این کشور اظهارنظر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۲۱:۴۲    
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت که امروز (یک شنبه) در این کمیسیون جلسه ای به درخواست خانواده های سانحه دیده هواپیمای تهران-یاسوج برگزار و گزارشی از سوی سازمان مدیریت بحران ارائه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۲۱:۲۹    
جمعی از عکاسان امروز با حضور جلو در خانه هنرمندان به عباس عطار ادای احترام کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۲۱:۲۵    
یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با اشاره به جلسه امروز (یکشنبه) این کمیسیون، گفت: در نامه نگاری با رئیس جمهور مشخص شد که ایراد کنوانسیون پالرمو تایپی بوده و در خود مجلس رخ داده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۲۱:۲۱    
سومین روز سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران دومین روز سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۲۱:۱۴    
وزیر جهاد کشاورزی طی حکمی حسین شیرزاد را به عنوان معاون وزیر و رئیس سازمان مرکزی تعاون روستایی منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۲۱:۰۱    
دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی تهران در اعتراض به پولی سازی آموزش و کاهش سنوات مجاز تحصیلی دانشجویان از 10 به 8 نیمسال تجمع کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۲۰:۵۱    
سیدرضا افتخاری روز یکشنبه در تماسی با اسماعیل بهداروند و برادر این هوادار استقلال به نمایندگی از خانواده اش گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۲۰:۳۸    
رئیس جمهوری ترکیه گفت که کشورش پس از عملیات های "سپر فرات" و "شاخه زیتون"، عملیات نظامی جدیدی را در سوریه در طول مرزها با ترکیه اجرا خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۲۰:۳۸    
اتلتیکومادرید در نبود آنتوان گریزمان و دیگو کاستا مغلوب اسپانیول شد و شکست ناپذیری اش در ورزشگاه واندا متروپولیتانو پایان یافت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۹:۵۸    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از اصلاح ماده ای از برنامه ششم توسعه درباره سهمیه خانواده ایثارگران و جانبازان در کنکور خبر داد و گفت که براساس مصوبه امروز کمیسیون ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۹:۵۵    
کره شمالی تهدید شدید اللحنی را علیه رئیس جمهوری آمریکا مطرح کرده و به وی هشدار داده است که باید قبل از دیدار با رهبر کره شمالی، از زبان تهدید و اعمال فشار دست بردارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۹:۵۳    
ستاره تیم ملی فوتبال ایران بعد از یک فصل درخشان موفق به کسب عنوان آقای گلی در لیگ هلند شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۹:۵۳    
ناپولی در هفته سی و ششم رقابت های سری A دو امتیاز از دست داد تا یوونتوس تنها یک تساوی برای قهرمانی خود نیاز داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۹:۵۳    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی موادی از لایحه اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۹:۵۳    
رضا علیپور به عنوان هفتمی رقابت های سنگنوردی جام جهانی چین بسنده کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۹:۴۱    
آنیکا سودر، قائم مقام وزارت امور خارجه سوئد بعداز ظهر روز امروز با دکتر محمدجواد ظریف دیدار و در خصوص مهم ترین مسائل دوجانبه، منطقه ای و بین المللی گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۹:۳۴    
روز 16 اردیبهشت 1340 به دنبال استعفای شریف امامی از سمت نخست وزیری، دکتر علی امینی به عنوان نخست وزیر جدید انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۹:۱۶    
منوچهر متکی گفت: سخن گفتن از آسیای مرکزی سهل و ممتنع است و در نگاه نخست به نظر می رسد شاید حوزه کوچکی است اما در نگاهی عمیق تر، آسیای مرکزی حوزه بزرگ در منطقه ای به ظاهر کوچک است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۹:۰۶    
مدیرعامل آب و فضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد از وارد آمدن خسارت به تأسیسات آبرسانی مجتمع های آب روستایی در شهرستان بویراحمد و دنا در پی زلزله 5.2 ریشتری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۹:۰۴    
عضو اتحادیه طلا و جواهر تهران توضیحاتی درباره نوسانات بازار سکه و طلا در روز جاری داده و تاکید کرد که قیمت ها در این بازار کاهش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۹:۰۴    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: خراسان رضوی جزو استان های پیشرو در حوزه دانش بنیان و استان سوم از نظر تعداد شرکت های فعال در این بخش است که باید این شرکت ها را به سمت توسعه بخش های تحقیق و توسعه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۸:۵۳    
رئیس دانشگاه فردوسی مشهد گفت: پیشنهاد ویژه ام این است که تعاملات دانشگاهی و علمی کشور را با حوزه آسیای مرکزی که کمتر تحت تاثیر روابط سیاسی قرار می گیرد، افزایش دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۸:۵۲    
معاون اول رییس جمهور با تاکید مجدد بر اینکه دولت در اجرای سیاست های جدید ارزی مصمم است و کمترین تردیدی در خصوص موفقیت این سیاست ها ندارد، گفت: مردم مطمئن باشند که با وجود فضاسازی های منفی علیه کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۸:۴۶    
وزیر کشور پاکستان امروز (یکشنبه) از ترور جان سالم به در برد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۸:۴۶    
رییس هیات امنای دانشگاه آزاد گفت: رکن اساسی طب سنتی در دنیا، طب ایرانی است و بنای ما هم در کتاب دایرةالمعارف پزشکی اسلام و ایران، احیای علم، فرهنگ و تمدن اسلامی و ایرانی بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۸:۴۳    
خانواده های شهیدان رضا مرادی و رضا امامی -از شهدای ناجا در اغتشاشات بهمن سال گذشته در تهران- ظهر امروز (یکشنبه) با حضرت آیت الله خامنه ای دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۸:۳۹    
با حضور رئیس جمهور در مجتمع فولاد خراسان و افتتاح واحد گندله سازی، زنجیره تولید محصول در این مجتمع عظیم از معدن تا محصول نهایی تکمیل شد و به شکل رسمی مورد بهره برداری قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۸:۳۸    
تیم ملی فوتبال ایران تمرین های خود را در ورزشگاه پژوهشگاه صنعت نفت پیگیری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۸:۳۶    
رئیس مرکز مطالعات استراتژیک وزارت خارجه افغانستان گفت: میان ما و آسیای مرکزی همانند آن چه در دوران جنگ سرد دیوار برلین حائلی میان شرق و غرب بود، یک دیوار برلین معرفتی هم وجود داشته است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۸:۳۶    
رئیس جمهور خدمت به مردم را در گرو تسهیل امور آنان دانست و با بیان اینکه مردم ایران آگاه، انقلابی و هوشیار هستند و اجبار نمی پذیرند و اگر با هم و همفکر باشیم، پیش خواهیم رفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۸:۳۰    
مهاجم پرسپولیس تاکید کرد که تیمش به دنبال کسب پیروزی در خانه تیم اماراتی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۸:۲۵    
کاپیتان الجزیره تاکید کرد که تیمش توان شکست دادن پرسپولیس را دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۸:۲۳    
سرمربی الجزیره بازی برابر پرسپولیس را سخت توصیف کرد و از بازیکنانش خواست که در این دیدار برای پیروزی بجنگند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۸:۲۱    
نخست وزیر اقلیم کردستان عراق امروز (یکشنبه) تاکید کرد، باید جبهه کردها در بغداد متحد باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۸:۰۹    
یک عضو کمیته پتروشیمی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از گزارش مدیرعامل و معاونان شرکت شستا در نشست امروز کمیته پتروشیمی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۸:۰۹    
احتمال بارش تگرگ و آبگرفتگی در شمال تهران، ارائه برنامه های کاندیدهای شهرداری تهران در شورای شهر، ورود سه واکسن جدید به برنامه واکسیناسیون کشور، خودارزیابی مدیران مدارس شاهد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۸:۰۲    
مربی تیم ملی فوتبال می گوید تعداد اندکی از بازیکنان در اختیار تیم هستند اما تمام برنامه ها در حال انجام است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۷:۵۵    
شاید بسیاری از اهالی تهران خبر نداشته باشند که در فاصله ای نه چندان دور از پایتخت ایران، عراقی کوچک قرار دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۷:۵۱    
در شصتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران، پس از ارائه برنامه های سمیع الله حسینی مکارم - یکی از کاندیداهای تصدی پست شهرداری تهران، اعضای شوران سوالات خود را از این کاندیدا مطرح کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۷:۵۰    
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس از بررسی روند اجرایی شدن ماده 45، 46 و 47 قانون برنامه ششم توسعه در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۷:۴۸    
یک عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی از رسیدگی به علل افزایش قیمت نهاده ها در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۷:۴۴    
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از بررسی مسائل بهداشتی و درمانی استان تهران در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد و گفت که طبق توضیحات ارائه شده، استان تهران با کمبود 16 هزار تخت بیمارستانی مواجه است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۷:۴۳    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پیش از دیدار با الجزیره گفت: پرسپولیس برای پیروزی به امارات آمده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۷:۴۰    
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور از تشکیل پنج تیم به ریاست چندی از اعضای هیات رییسه این کمیسیون به منظور بررسی و رسیدگی به مشکلات مناطق مختلف کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۷:۳۸    
معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره توقیف محموله کتاب اتحادیه ناشران افغانستان توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۷:۳۶    
آمکار در نبود بازیکن ایرانی اش مغلوب اورال شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۷:۳۵    
آدولف هیتلر هفتادوسه سال پیش در تاریخ 30 آوریل 1945 خودکشی کرد. خبر مرگ او تیتر اصلی روزنامه های جهان شد که در بعضی موارد توأم با شادی و مسرت بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۷:۳۵    
مربی تیم ملی فوتبال می گوید تعداد اندکی از بازیکنان در اختیار تیم هستند اما تمام برنامه ها در حال انجام است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۷:۳۴    
ملی پوش سابق فوتسال ایران به عنوان مربی و بازیکن تیم فوتسال سن ایچ ساوه در لیگ برتر انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۱۶ - ۱۷:۳۳    
نظامیان رژیم صهیونیستی عصر امروز (یکشنبه) به سمت گروهی از جوانان فلسطینی در نوار مرزی شرق خان یونس واقع در جنوب نوار غزه تیراندازی کردند.