شنبه ۲۹ دیساعت ۰۶:۴۴Jan 2019 19
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 20 اردیبهشت 1397 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۸:۰۶    
دکتر داوود فیرحی شخصیت دکتر صادق آئینه وند را نمونه ای از یک تاریخ پژوه منصف توصیف کرد که بر علمی بودن روندها در عین ریشه داشتن در سنتها بسیار تاکید داشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۷:۵۳    
تیم ملی فوتسال دختران ایران با شکست ژاپن، قهرمان جام ملت های فوتسال آسیا شد. دختران فوتسال ایران در دیدار نهایی این رقابت ها که در تایلند برگزار شد، ژاپن را به نتیجه 5 بر 2 شکست دادند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۵:۰۷    
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: 1520 واحد مسکن مهر در استان به صورت همزمان به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۴:۵۶    
رییس کل دادگستری یزد گفت: خروج آمریکا از برجام، آزمایشی مهم برای مسئولان جهت مدیریت شرایط به وجود آمده و برخورد صحیح و به دور از انفعال با این مسئله است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۵    
استاندار سمنان با اشاره به بدعهدی های آمریکا، گفت: خروج آمریکایی ها از برجام، ایرانیان را متحدتر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۴:۱۱    
جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران از دستگیری دو مامور قلابی شرکت های خدمات رسان شهری با 30 فقره سرقت در ساری خبر داد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۸    
گل گاوزبان و فندق از مباحث مهم در برندسازی شهرستان رودسر است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۳:۴۹    
یک توله خرس حدود چهار ماه به اداره محیط زیست تحویل داده شد و با توجه به بررسی های بعمل آمده از سرنوشت خرس مادر اطلاعی در دست نیست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۲:۳۳    
ایرانسل در سومین نمایشگاه تخصصی الکامپ اهواز با ارائه خدمات کسب وکار سازمانی، توزیع و فروش، خدمات ارزش افزوده و تلویزیون تعاملی خود لنز حضور دارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۲:۰۰    
مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی کردستان از اعزام 1600 تیم پزشکی، بهداشتی و فرهنگی به مناطق محروم کشور خبر داد و گفت: ویزیت و درمان رایگان، آموزش بهداشتی و درمانی، جراحی رایگان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۶    
مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی گفت: مرمت پل تاریخی میرزارسول میاندوآب به زودی آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۰۹:۴۴    
عضو هیات مدیره انجمن داروسازان ایران، بر لزوم حمایت از داروی ایرانی و جلوگیری از واردات غیرضرور تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۰۹:۴۴    
هاشمی رفسنجانی هم آرزو داشت مانند ماهاتیر محمد در مالزی و دنگ شیائو پینگ در چین معمار توسعه باشد اما توسعه مورد نظر او با موانعی رو به رو و متوقف شد و بعد که می خواست به کار اجرایی بازگردد این امکان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۰۹:۲۶    
مدیرکل پیشگیری های وضعی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه گفت: امکانات چابهار متناسب با جایگاه و نام و آوازه اقتصادی و تجاری آن نیست و جای تاسف است که بیش از 50 درصد جمعیت شهر چابهار ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۰۹:۲۲    
مسئول نمایندگی وزارت امور خارجه در شمال شرق کشور گفت: برای تقویت قابلیت های گردشگری در ایران در کنار دیگر معاونت های وزارت امور خارجه اداره ای به نام اداره تسهیل جذب گردشگر خارجی ایجاد شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۳:۴۲    
جانشین فرمانده انتظامی استان قم با اشاره به کشف بیش از 19 میلیارد ریال در حوزه قاچاق کالا و ارز در قم طی فروردین ماه امسال، از افزایش 199 درصدی کشفیات در این حوزه نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۲:۵۹    
معاون توانبخشی سازمان بهزیستی کشور از فعالیت 2200 واحد خدمات رسانی توانبخشی سازمان بهزیستی در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۱:۴۰    
معاون صید و صیادی شیلات جاسک گفت: صیادان این شهرستان از آغاز فصل صید تاکنون 9 هزار تن ساردین و ماهی موتو صید کردند که در همسنجی با سال گذشته 20درصد افزایش نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۷    
رئیس ستاد بازسازی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه گفت: تعمیر بیش از 29 هزار واحد آسیب دیده در مناطق زلزله زده کرمانشاه پایان یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۱:۱۴    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: طبق سیاست حمایت از پیام رسان های داخلی مصوب شورای عالی فضای مجازی، موضوعات مربوط به پیام رسان ها برعهده مرکز ملی فضای مجازی است و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۱:۰۶    
زنان مضطرب بیشتر در معرض شکستگی استخوان قرار دارند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۸    
پیکر آیت الله ایمانی امام جمعه سابق شیراز در قم تشییع و به خاک سپرده شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۰:۵۴    
در رده بندی اعلام شده از سوی اتحادیه جهانی کشتی، 8 آزادکار روس در صدر قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۱۰:۲۲    
لژیونر فوتسال کشورمان می گوید ناظم الشریعه به انواع و اقسام موفقیت ها دست یافته و باید قراردادش با تیم ملی تمدید شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۱ - ۰۱:۱۵    
خروج ترامپ از برجام یک ضربه سنگین به کلیت موضوع عدم اشاعه سلاح های هسته ای در جهان است، زیرا که این توافق از بالاترین استانداردهای شفافیت و راستی آزمایی در برنامه هسته ای برخوردار است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۳:۵۴    
بالاخره پس از گذشت ماه ها از تجاوز هوایی و موشکی صهیونیست ها علیه سوریه، پاسخ اسرائیل به این تجاوزات از منطقه نزدیک به جولان اشغالی داده شد و مراکز مهم الکترونیکی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۳:۵۱    
در جریان نخستین روز از رقابت های جودوی نوجوانان آسیا، 3 نماینده ایران به مصاف حریفانشان رفتند که با شکست مقابل آن ها از دور رقابت ها کنار رفتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۳:۴۸    
نمایندگان ایران در روز نخست رقابت های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا به 3 مدال طلا، یک نقره و 2 برنز دست یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۳:۴۲    
باشگاه پرسپولیس اعلام کرد، طبقه دوم ورزشگاه آزادی برای بازی برابر الجزیره امارات رایگان شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۳:۱۴    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاریس طی مصاحبه با رادیو بین المللی فرانسه(RFI) به تشریح مواضع و اقدامات کشورمان در پی خروج غیرقانونی آمریکا از برجام پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۳:۰۲    
رئیس جمهوری اسلامی ایران، در گفت وگوی "آنگلا مرکل" صدراعظم آلمان با وی، با تاکید بر این که "منافع تهران در برجام باید به طور دقیق و صریح، مشخص و تضمین شود"؛ از اتحادیه اروپایی و به ویژه آلمان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۲:۵۲    
شارلوا با وجود گلزنی مهاجم ایرانی اش برابر بروخه شکست خورد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۲:۱۷    
سرمربی تیم ملی فوتبال می گوید، امیدوار است عملکرد تیم ملی در جام جهانی 2018 روسیه همانند ظاهرش خوب باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۲:۰۷    
با نمایش کلیپی در مراسم رونمایی از لباس کاروان تیم ملی فوتبال در جام جهانی 2018 روسیه، اسامی چند بازیکن از لیست کی روش لو رفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۱:۳۰    
خبرگزاری روسی راشا تودی در گزارشی به بررسی شانس ایران در جام جهانی و همچنین معرفی سردار آزمون به عنوان بازیکن شاخص تیم کی روش پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۰:۵۴    
زلزله از صبح امروز (پنج شنبه، 20 اردیبهشت) تاکنون 6 بار شهر یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد را لرزانده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۰:۴۷    
معاون حقوق عامه دادستان کل کشور از توجه ویژه قوه قضاییه به موضوع حقوق عامه خبر داد و گفت: به دنبال ترسیم و تصویب نقشه راه احیای حقوق عامه و حرکت بر اساس آن در دستگاه قضایی هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۲۰:۱۱    
در پی خروج غیرقانونی آمریکا از توافق نامه برجام، دولت جمهوری اسلامی ایران بیانیه ای منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۹:۵۸    
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: خروج ترامپ از برجام برای ملت ایران مهم نبود؛ چراکه مقام معظم رهبری همواره فرموده اند که آمریکا قابل اعتماد نیست و امروز این امر تنها موجب اتحاد و انسجام هر چه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۹:۵۰    
قهرمانان 5 وزن نخست رقابت های مرحله نهایی انتخابی تیم های ملی کشتی آزاد و فرنگی مشخص شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۹:۱۹    
امین احمدیان به همراه هم تیمی های فرانسوی خود مدال نقره مسابقات پینگ پنگ بین المللی تایلند را کسب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۹:۱۰    
دبیر فدراسیون کشتی تاکید کرد بطور قطع کمیته انضباطی شدیدا و بر اساس قانون با کشتی گیران متخلف در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی برخورد خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۹:۰۹    
رییس فدراسیون فوتبال می گوید قرارداد البسه با شرکت ایران رایگان است و این شرکت البسه تمام تیم های ملی را فراهم می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۹:۰۶    
از مشعل بازی های آسیایی 2018 رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۸:۵۴    
نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس گفت: خروج آمریکا از برجام یک هشدار جدی به دستگاه دیپلماسی ایران بود که در شرایط حساس باید با هوشمندی بیشتری عمل کنند تا عزت مردم ایران پایمال نشود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۸:۵۲    
وزیر کشور با اشاره به این که توسعه نیافتگی اقتصادی گرفتاری ما در کشور است ، گفت: احزاب با مسائل سهمگین توسعه مواجه شوند و برای آن ها برنامه داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۷:۴۵    
معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: هویت ایرانی از طریق توانمندی های دانشجویان نسل جدید خود را نشان می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۸:۳۸    
برگزاری انتخابات پارلمانی عراق در خارج و رای گیری از نیروهای امنیتی سکوت انتخاباتی آغاز شد؛ عراق در انتظار پارلمانی جدید
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۸:۲۸    
رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت ایستادگی در برابر یکجانبه گرایی دولت آمریکا،گفت: آمریکایی ها باید بدانند که به راحتی و بدون پرداخت هزینه نمی توانند از توافقات و تعهدات بین المللی خود خارج شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۸:۲۷    
غربی ها او را متمرد، نژادپرست، یهودستیز و گستاخ می نامند اما در کشورهای در حال توسعه او را به عنوان یک قهرمان آینده نگر و یک رهبر نادر می شناسند که به مردم این کشورها بهانه ای برای افتخار کردن داده ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۸:۲۲    
مراسم رونمایی از ترجمه آثار آیت الله محمد محمدی ری شهری در نمایشگاه کتاب تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۸:۲۲    
ادامه رقابت های 5 وزن دوم کشتی آزاد و فرنگی انتخابی تیم ملی با شکست نفرات مطرحی همچون یدالله محبی در کشتی آزاد و حسین نوری در کشتی فرنگی همراه بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۰    
سرگئی ریابکوف، معاون وزیر خارجه روسیه عصر روز پنج شنبه با سیدعباس عراقچی در تهران دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۸:۱۰    
آخرین پنج شنبه سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با بازدید گسترده مردم همراه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۸:۰۷    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در تمرین امروز این تیم حضور نداشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۸:۰۱    
رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه طی گفت وگوی تلفنی با حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان مساله خروج آمریکا از برجام را مورد بررسی قرار داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۷:۵۴    
نماینده مردم ایلام در مجلس گفت: ترامپ همانطور که پیش بینی می شد آمریکا را از برجام خارج کرد و نکته مهم این کار بازگشت دوباره تحریم هاست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۵۳    
نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی گفت: شوراهای شهر و روستا بیشترین تاثیرگذاری را برای جلب اعتماد مردم در حمایت از پیشرفت و اعتماد در سرمایه گذاری در جهت شکوفایی پتانسیل های بالقوه شهرستان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۷:۵۰    
پس از جنجال و درگیری سعید عبدولی در رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی، اینبار برادر وی در مبارزه با حریف دست به حرکات غیراخلاقی زد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۷:۴۸    
تفاهم نامه همکاری بین سازمان انرژی اتمی ایران و پژوهشگاه صنعت نفت در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی تهران به امضاء اصغر زارعان، دستیار ویژه علی اکبر صالحی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۷:۴۶    
بازیکن تیم ملی فوتبال ایران اعتقاد دارد تمرین با امکانات مجموعه پک می تواند اختلاف آمادگی میان بازیکنان لیگ ایران و لژیونر ها را کاهش دهد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۷:۳۹    
در جریان مبارزه پرویز هادی و یدالله محبی در وزن 125 کیلوگرم کشتی آزاد انتخابی تیم ملی حواشی زیادی بوجود آمد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۷:۳۷    
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به نقش همکاری های علمی و بین المللی دانشگاههای کشور در نمایش توان علمی کشور به جهانیان گفت: نشان دادن اقتدار علمی کشور دشمنان را مایوس می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۷:۳۵    
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: در سراسر دنیا مهاجرت دانشجویان برای ادامه تحصیل در کشورهای دیگر امری عادی و رایج است ولی نکته مهم فراهم کردن شرایط بازگشت این دانشجویان به کشور مبدا است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۷:۳۱    
تیم دونفره ایران در مسابقات تنیس فیوچرز ترکیه به نیمه نهایی راه یافت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۷:۱۶    
استاندار خوزستان با اشاره به برنامه راه اندازی 14 پست GIS در استان گفت: تا پایان سال آینده حداقل یک هزار و 800 کلید بریکر ( قطع کننده برق) گازی در استان خوزستان نصب خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۷:۱۵    
ماموران ستاد ملی مبارزه با دوپینگ با حضور در سالن هفتم تیر از نفرات مدنظر خود در مرحله نهایی انتخابی تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی، تست دوپینگ می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۷:۰۵    
در پی تجاوز رژیم صهیونیستی به خاک سوریه بحرین از این حملات حمایت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۷:۰۳    
رئیس جمعیت هلال احمر کشور گفت: 2 میلیون نفر داوطلب و 50 هزار امدادگر در جمعیت هلال احمر فعال هستند و در صحنه های مختلف حضور دارند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۵۹    
یادواره 100 شهید سنگرساز بی سنگر سازمان جهاد کشاورزی استان همدان با حضور مدیرعامل کانون سنگرسازان بی سنگر کشور، برخی مسئولان استان و جمعی از مردم استان همدان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۵۹    
پژمان منتظری به عنوان تنها نماینده ایران در ترکیب منتخب این هفته از رقابت های لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۵۶    
پلیس راهور تهران بزرگ از اجرای طرح برخورد با تخلفات ساکن، صحبت با تلفن همراه و تجاوز به گذرگاه عابر پیاده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۵۴    
باشگاه ذوب آهن با انتشار بیانیه ای نسبت به اتفاقات اخیر واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۵۳    
نماینده اتحادیه اروپا و روسای هیات های این اتحادیه در قدس و رام الله فعالیت های مسئولان رژیم صهیونیستی در ساخت و توسعه شهرک ها را محکوم کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۵۳    
استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: همه افراد موظف هستند از اسلام و تمامیت ارضی ایران دفاع کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۵۳    
حجت الاسلام شیخ رسول رضایی، امام جمعه موقت گرگان پس از ماه ها تحمل رنج بیماری، صبح امروز به دیار باقی شتافت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۵۰    
رییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت با بیان اینکه گرمای هوا در مناطق زلزله زده، تهدیدی جدی محسوب می شود، گفت: مساله دفع فاضلاب ها در مناطق زلزه زده ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۴۹    
وزارت خارجه سوریه اعلام کرد، حملات موشکی رژیم صهیونیستی به سوریه ثبات منطقه و امنیت جهانی را تهدید می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۴۵    
معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری کشور گفت: برای رسیدن به آرمان های بزرگ انقلاب، نیازمند وحدت و همدلی در میان تمام اقشار جامعه علی الخصوص فرهیختگان هستیم و در این خصوص ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۴۰    
عضو هیئت علمی دانشگاه پیام نور تهران گفت: مبنای آماری ورودی و خروجی های آب نیازمند بازنگری است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۵    
استاندار مرکزی گفت: درآمد و اعتبارات استان مرکزی سربه سر و برابر است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۳۱    
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: شرکت هپکو امروز در وضعیت اسفباری قرار دارد و هر روز شاهد اعتراضات کارگران هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۲۷    
دکتر سلطانی فر تأکید کرد که در چهار سال پیش از این، تمام دنیا پشت سر آمریکا و علیه ما بودند و امروز تمام دنیا پشت سر ما و مقابل بد عهدی و نقص معاهدات بین المللی از سوی آمریکا هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۲۳    
دبیر مجمع استانداران ادوار کشور گفت: مجمع پیگیر تحقق افزایش اختیارات استانداران است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۲۲    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول از کشف جسد جوان 22 ساله سمنانی در رودخانه دز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۲۰    
وزیر خارجه آلمان از ایران خواست تا به تعهدات برجامی خود پس از خروج آمریکا از این توافق متعهد بماند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۲۰    
قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور مجلس گفت: با توجه به وضعیت خشکسالی چندین ساله و کم آبی باید کشاورزی و پرورش دام و طیور با شرایط اقلیم سازگار باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۱۷    
رئیس کمیته امداد در همایش کارآفرینان برتر، همیاران و خیران اشتغال استان سمنان گزارشی از خدمات و تسهیلات اشتغال زایی و کارآفرینی این نهاد در سال گذشته اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۱۷    
وزیر امور خارجه روسیه با مناسب دانستن پاسخ ایران به خروج آمریکا از برجام، از اعضای باقیمانده در این توافق خواست تا گام های جدی را برای حفظ آن بردارند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۱۴    
مدیرکل دفتر الگوسازی و تکریم بنیاد ملی نخبگان گفت: یکی از اهداف برگزاری مراسم نکوداشت بزرگان یافتن و اکتشاف حلقه های مفقوده علمی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۱۳    
وزیر راه و شهرسازی در دیدار با رئیس سی ویکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، از پیشنهاد ایجاد منطقه آزاد فرهنگی برای صنعت چاپ استقبال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۰ - ۱۶:۱۲    
لاوروف و همتای آلمانی اش در کنفرانس مطبوعاتی مشترکی پس از دیدارشان در مسکو خواستار حفظ توافق هسته ای و پایبندی ایران به توافقنامه شدند. آنها بر راهکار سیاسی برای حل بحران سوریه توافق کردند.