جمعه ۲۷ مهرساعت ۲۳:۲۳Oct 2018 19

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 23 اردیبهشت 1397 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۱:۰۵    
تهیه کننده پویانمایی دیرین دیرین به جوانان توصیه کرد که اگر ایده دارند آن را شروع کنند و منتظر حمایت نباشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۱۰    
سازمان هواشناسی با صدور اخطاریه ای نسبت به آبگرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها و رودخانه ها هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۵:۱۱    
معاون امور ساماندهی جوانان وزارت ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه به جوانان در دوران دفاع مقدس اعتماد و جواب این اعتماد به خوبی گرفته شد، گفت: یکی از دلایل ناکارآمدی ما پیر شدن مدیران است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۴:۵۲    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه کردستان گفت: در نهمین مجمع سالانه مدیران اوقاف و امور خیریه کشور اداره کل اوقاف و امور خیریه کردستان با کسب حداکثر امتیازات موفق به کسب لوح تقدیر اداره برتر کشوری شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۴:۰۸    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: هم اکنون 65 میلیون متر مکعب آب پشت سدهای استان ذخیره شده که 24 درصد حجم مخازن سدهای استان را تشکیل می دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۳:۱۴    
مدت هاست خواب ندارم. عذاب وجدان دارم. شما وقتی قساوت قلب رو پرسیدید، تلنگری به عملکرد احمقانه من در روز حادثه بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۶    
آیت الله جوادی آملی تصریح کرد: خداوند متعال در قرآن فرمود آنچه یاد می گیرید مهمان شماست، لذا شرک، کفر و شبهه که غارتگرند را به درون خود دعوت نکنید و علمی دعوت کنید که با صاحبخانه هماهنگ باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۲:۳۸    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از اجرای راهکارهای لازم برای کاهش ریزش گندم در مزارع این استان خبر داد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۲:۱۹    
مدیرعامل آب منطقه ای گیلان گفت: نخستین سد لاستیکی شهرستان تا پایان امسال در شهرستان تالش به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۲:۱۸    
معاون اعتبارات بانک صادرات ایران گفت: ضمانت نامه های ریالی صادر شده توسط این بانک در سال 96 قریب به 18 هزار و 500 میلیارد ریال افزایش یافته و همچنین مطالبات این بخش نیز رقم قابل توجهی کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۲:۱۷    
استاندار مازندران گفت: مازندران 1400 از هرگونه دست اندازی به طبیعت، منابع طبیعی و اراضی کشاورزی مصون می ماند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۲:۰۳    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان را قطب تولید دام سبک و سنگین اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۱:۵۳    
رئیس کل دادگستری گیلان اختلافات خانوادگی و اجتماعی، طلاق و مواد مخدر، زد و خورد و سرقت را دارای فراوانی بیشتری در پرونده های قضایی عنوان کرد و افزود ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۰    
در مراسم اختتامیه سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران که با حضور معاون اول رییس جمهور برگزار شد، از حسین محمد پورزرندی مدیرعامل بانک شهر تقدیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۱:۲۹    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از اجرای طرح راستی آزمایی صنایع برای برنامه ریزی و داشتن سند توسعه صنعت در کشور تا پایان تیر امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۱:۱۸    
به همت دفتر نمایندگی بانک خون بند ناف، کارگاه آموزشی "اهمیت ذخیره سازی سلول های بنیادی خون بند ناف" با شرکت ماماهای فعال استان در جهاددانشگاهی اردبیل برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۱:۰۴    
سفیر اتریش در ایران گفت: اتریش صد در صد به قرارداد برجام پایبند است و از دید دولت من، رعایت قراردادها بسیار حائز اهمیت است .
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۵۷    
سخنگوی اتحادیه بین المللی یهودیان ضدصهیونیسم گفت: یهود هیچ مشروعیتی برای اسرائیل قائل نیست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۵۴    
وکیل مدافع دانش آموزان شین آبادی از اعزام این دانش آموزان پس از 22 خردادماه (پایان امتحانات) سال جاری به خارج از کشور برای طی روند ادامه درمان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۳۷    
سید حسین موسویان، دیپلمات پیشین کشورمان در رابطه با گزارش تحقیق وتفحص مجلس درمورد اتباع دوتابعیتی ایران نامه ای سرگشاده خطاب به رییس مجلس و رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۲    
نخستین نشست کارگروه حمایت از تبلیغات کالا و خدمات داخلی با حضور نمایندگان نهادها و سازمان های فرهنگی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۲۲    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با تاکید بر اینکه سازگاری مردم با کم آبی تنها مختص یک دستگاه نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۸    
با حکم وزیر ورزش و جوانان مدیرکل ورزش و جوانان استان خراسان جنوبی منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۸    
معاون آموزشی، پژوهشی و اداری مالی دانشگاه از پذیرش دانشجوی دکتری از کارشناسی تا دکتر در این دانشگاه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۱    
شناور مغروقه تنگسیر از عمق 17 متری خلیج فارس خارج شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۹:۴۴    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: نصب و بارگذاری چشمه های کُبالت طرح ملی فناوری پرتودهی گاما در چهارمحال و بختیاری انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۹:۳۸    
مدیر بخش زلزله و خطرپذیری مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی روز گذشته در گفت و گو با ایسنا اعلام کرد که نتایج مطالعات انجام شده نشان داده است که حدود 320 هزار متر مربع بافت فرسوده در محدوده حریم گسل ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۹:۳۷    
مدیرکل راه و شهرسازی استان ایلام گفت: با جدیت، پیگیر مراحل احداث برج هنر اسلامی شهر ایلام هستیم و برای این مهم برنامه و تذکرات لازم به شرکت نگاران کندلوس پیمانکار پروژه ابلاغ شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۹:۳۲    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام از مرمت قلعه کنجانچم در شهرستان مهران با اعتبارات ملی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۹:۳۱    
فرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری دو نفر در پرونده خرید و فروش ارز قاچاق در کرج خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۹:۲۰    
سفیر اتریش در ایران، با بیان اینکه گشاده رویی مردم گیلان نمادی برای گسترش روابط ایران و اتریش است، گفت: امیدواریم در مراودات اقتصادی بین ایران و اتریش، گیلان سهم خوبی داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۹:۱۰    
کوره حرارتی تحت خلأ، با کاربری تولید لایه نازک، ایجاد پوشش های رسانا و نارسانا، ایجاد لایه های ضد باکتری و پوشش های چندلایه در ساخت سلول های خورشیدی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۹:۰۹    
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در سیستان و بلوچستان در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان گفت: نمایندگی آستان قدس رضوی در سیستان و بلوچستان اعلام کرد 200 کسب و کار کوچک را در منطقه سیستان در دستور کار ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۸:۵۵    
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی از پیگیری و طرح مجدد طرح الزام دولت به توقف 5 ساله مطالعات، اجرا و توسعه طرح های انتقال آب و سدسازی در حوضه های آبریز رودخانه ها و تالاب ها در مجلس خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۸:۵۴    
بر اثر گودبرداری یک ساختمان و ریزش آوار در خیابان اهراب در تبریز، دو نفر کشته و یک نفر مصدوم شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۸:۰۷    
اغلب روزنامه های صبح امروز در صفحه نخست خود به موضوعاتی همچون بیانات رهبر انقلاب در دیدار رئیس جمهور سریلانکا و انتخاب محمدعلی افشانی به عنوان شهردار تهران پرداخته اند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۰:۵۹    
یک متخصص مغز و اعصاب اظهار کرد: پارکینسون موجب کندی حرکات بدن شده و تا آنجا پیش می رود که فرد در اواخر بیماری عملا تبدیل به یک مجسمه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۰:۴۴    
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از بررسی لایحه موافقتنامه سرویس های هوایی دو جانبه بین ایران و کویت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۰۰:۲۷    
رئیس جهاد دانشگاهی هنر ارتباط هنرمندان جوان با مراکز تولیدی و فروش و صادرات طرح های برگزیده را از مهمترین اهداف این جشنواره برشمرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۳:۵۷    
دکتر منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی دکتر سیدحسن سلطانی را به سمت سرپرست دانشگاه هنر منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۳:۵۷    
زور و به کارگیری خشونت دیپلماتیک پیشه سیاست خارجی این روزهای آمریکا در خاورمیانه است. طی ده سال اخیر بیشترین سفرهای دیپلماتیک وزرای خارجه و مقامات عالی رتبه دولت های دموکرات و جمهوری خواه آمریکا به ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۳:۵۵    
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به هر دو جریان سیاسی اصلاح طلب و اصولگرا هشدار داد که باید نسبت به اعتراضات و انتقادات مردمی هوشیار باشند و در جهت رفع اشتباهات شان برآیند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۳:۵۵    
تیم فوتبال سپاهان اصفهان که همیشه جزو مدعیان لیگ برتر محسوب می شده ضعیف ترین نتیجه خود را در ادوار مسابقات ثبت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۳:۴۸    
یک مشاور سابق ترامپ با انتشار تصویری از کمال خرازی مدعی شده است وی روز شنبه با جان کری دیدار کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۳:۲۶    
رئیس جمهوری صربستان از اقدام سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) به بمباران یوگسلاوی سابق با استفاده از مهمات دارای اورانیوم در سال 1999 انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۳:۲۶    
وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به مناسبت سالگرد اشغال فلسطین (روز نکبت سالگرد تاسیس رژیم صهیونیستی) بیانیه ای را صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۳:۲۲    
رئیس جمهور، با اشاره به ضرورت استفاده از توانمندی ها و ظرفیت های موجود در ایران و ارمنستان در راستای توسعه و تحکیم مناسبات تهران – ایروان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۲:۵۸    
رییس جهاد دانشگاهی گفت:اگر به جایی در این کشور رسیده ایم و برای کشور فعالیت می کنیم به دلیل تعلیم و تعلم معلمان و اساتید ارزشمندمان است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۲:۴۵    
وزیر اقتصاد جمهوری بلغارستان که کشورش ریاست دوره ای اتحادیه اروپا را بر عهده دارد، طی دیدار با وزیر اقتصاد کشورمان، در واکنش به خروج ایالات متحده آمریکا از برجام ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۲:۴۴    
نتایج یک نظرسنجی حاکی از افزایش جزئی میزان حمایت عمومی از کابینه نخست وزیر ژاپن است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۲:۴۴    
رئیس رسانه ملی در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی گزارشی از عملکرد صداوسیما در زمینه شعار سال و حمایت از کالای ایرانی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۲:۳۵    
شارلوا که در ترکیب از بازیکن ایرانی اش بهره می برد مغلوب خنک شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۲:۳۴    
نشست ویژه فراکسیون ورزش با ستاد بازی های آسیایی 2018 جاکارتا و جام جهانی با حضور صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۲:۳۳    
پس از جلسه طولانی سرپرست باشگاه پرسپولیس با سرمربی این تیم، قرارداد فی مابین امضا نشد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۲:۲۴    
رئیس جمهور، حفظ برجام بدون آمریکا را امکانپذیر اما بدون حضور و تامین منافع ایران، آن را غیرممکن خواند و با تاکید بر نقش مهم اتحادیه اروپایی در این مقطع حساس ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۲:۲۴    
ویدئو / اعطای نشان عکس مطبوعاتی سال
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۲:۱۸    
پس از انتخاب سیدمحمدعلی افشانی به عنوان شهردار تهران، وی در پیامی از اعتماد اعضای شورای شهر قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۱:۵۹    
احمد مسجد جامعی در مراسم دومین دوره نشان عکس سال مطبوعاتی ایران پیشنهاد داد برخی عکس های دوران جنگ و دفاع مقدس به شکل نقش برجسته در سطح شهر نصب شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۱:۴۲    
دستیار ارشد وزیر امور خارجه در امور سیاسی در مطلبی در کانال تلگرامی خود نوشت: از 30 خرداد 1395 و پایان دوران سخنگویی در هیچ مصاحبه و محفلی در مورد برجام صحبتی نکرده ام.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۱:۳۶    
دومین دوره اعطای نشان عکس سال مطبوعاتی ایران بعدازظهر یکشنبه (23 اردیبهشت) در خانه هنرمندان برگزار شد. در این دوره برگزیدگان شاخه های مختلف عکاسی و مالتی مدیا معرفی شدند و جوایز خود را دریافت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۱:۳۱    
سخنگوی وزارت امور خارجه سه انفجار تروریستی در سه کلیسای شهر سورابایای اندونزی که منجر به کشته و زخمی شدن ده ها تن شد، را محکوم و با دولت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۱:۳۰    
رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در پیامی پیروزی نوجوانان کشتی گیر در مسابقات قهرمانی آسیا و کسب دو سهمیه المپیک 2018 نوجوانان را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۱:۲۹    
هیئت وزیران در جلسه امروز خود به ریاست دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، آیین نامه اجرایی قانون نحوه فعالیت احزاب و گروه های سیاسی را به تصویب رسان
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۱:۱۷    
حمید بقایی عصر امروز (یکشنبه) از بیمارستان به زندان اوین منتقل شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۱:۰۲    
فلسطین از اتحادیه عرب خواست تا نشست فوری را در سطح نمایندگان در روز چهارشنبه برای بررسی مساله انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به قدس برگزار کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۰:۴۴    
سومین جلسه دادستانی تهران در سال 1397 با حضور تعدادی از معاونان و قضات زن این دادسرا، روز شنبه بیست و دوم اردیبهشت ماه ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۰:۳۵    
مدیر کل پایگاه های ملی و جهانی ایجاد ساختار مستقل در پایگاه های میراث فرهنگی را یکی از اقداماتی می داند که در طرح توجیهی سازمان میراث فرهنگی مورد توجه قرار گرفته و در این ساختار تلاش می شود تا مشکل ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۰:۳۲    
اردوهای تیم ملی شطرنج ایران با حضور سرمربی هلند از امروز آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۰:۲۷    
هفته پایانی لیگ برتر انگلیس با برگزاری 10 دیدار همزمان به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۲۰:۰۳    
وزیر امور خارجه آمریکا امروز (یکشنبه) اعلام کرد، در صورتی که کره شمالی بپذیرد برنامه تسلیحات هسته ای خود را به طور کامل منحل کند ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۹:۵۴    
مرد نانوا که در اقدامی جنون آمیز نوزاد دو ماهه اش را کشته بود با بخشش همسرش روبه رو شد، اما از جنبه عمومی جرم به 10 سال حبس محکوم شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۹:۳۹    
رئیس جمهور سریلانکا و هیأت همراه، عصر امروز (یکشنبه) با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۹:۳۲    
یک کمیته نظامی سعودی امروز (یکشنبه) وارد جزیره سقطری در جنوب یمن شد که این دومین تلاش صورت گرفته از سوی ریاض برای مهار تنش ها میان دولت مستعفی یمن و امارات است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۹:۲۱    
در پی اعتراضات عده ای از هوادارن تیم فوتبال سپیدرود مقابل اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان نسبت به وضعیت مدیریت این تیم، مدیرعامل باشگاه سپیدرود از هوادارن خواست تا صبورتر باشند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۹:۰۱    
نشریه آبزرور در سرمقاله ای با اشاره به خروج آمریکا از برجام، نوشت: اکنون اروپایی ها با متحدان اصلی خود بر سر توافق هسته ای اختلاف پیدا کرده اند و باید دست به یک اقدام دفاعی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۸:۵۵    
مسابقات کشتی کلاسیک عمومی بانوان برگزار شد و نفرات برتر اوزان مختلف به مسابقه انتخابی تیم ملی وارد می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۸:۵۱    
مشاور امنیت ملی آمریکا با عقب نشینی از موضع پیشین خود برای حمایت از تغییر نظام در ایران، گفت که این سیاست دولت آمریکا نیست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۳    
مصوبات جلسه شورای فنی تیم های ملی کشتی فرنگی پس از برگزاری مرحله نهایی رقابت های انتخابی اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۲    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید الجزیره برای جبران نتیجه ضعیفش در لیگ قطر قصد این را دارد که پرسپولیس را در این مرحله متوقف کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۴:۰۱    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: وحدت و همبستگی ملی به صورت دستوری محقق نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۹    
اولین مرکز متمرکز پایش امنیت سایبری کشور در دانشگاه لرستان افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۶    
شماره جدید فصلنامه نقد و بررسی کتاب تهران منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۵    
ما جامعه ای هستیم که به کمبود خواب دچار شده ایم. میانگین خواب شبانه در 35 سال گذشته به 9 ساعت در شب می رسید. حالا این عدد به کمتر از 6 ساعت و 45 دقیقه رسیده است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۵    
رئیس اتاق ایران بیان کرد: سایه سنگین غیرمولدها بر اقتصاد ایران سنگینی می کند. تا از این راه رهایی نیابیم ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۵    
3 نماینده کشورمان به دیدار فینال و 3 نماینده به دیدار رده بندی روز دوم رقابت های کشتی آزاد نوجوانان قهرمانی آسیا در ازبکستان راه یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۴    
نماینده مردم اسفراین در مجلس با بیان اینکه متاسفانه شرایط اجتماعی کارآفرینان مساعد نیست، گفت: نظام باید فکری اساسی برای ایجاد شرایط اجتماعی مناسب برای کارآفرینان کند تا بتوان بر بحران های کشور فائق ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۴    
همزمان با فرا رسیدن روز لغو امتیاز تنباکو، نمایش "واقعه رژی"، به کارگردانی زنده یاد همایون ایرانپوی، از رادیو نمایش پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۴    
اعضای شورای شهر تهران در جلسه امروز دو لایحه را تصویب کردند و یک طرح پیرامون پیوست مدیریت بحران را برای بررسی بیشتر به کمیسیون تخصصی برگشت دادند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۲    
در جلسه هماهنگی چهاردهمین دوره لیگ برتر هندبال زنان مقرر شد که این مسابقات از دوم شهریورماه و با حضور هشت تیم استارت بخورد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۳:۵۱    
معاون وزیر بهداشت با استناد به آمارهای پزشکی قانونی، ضربه به مغز را یکی از شایع ترین علل مرگ جوانان تهرانی اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۸    
نماینده مردم لردگان در مجلس اظهار کرد: در حوزه های مختلف در کشور مشکلاتی وجود دارد و باید بدون آنکه کسی را مقصر بدانیم، مجلس با وضع قوانین درست با کمک سایر قوا در حل و فصل مشکلات اقدام کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۸    
احزاب سیاسی پیروز ایتالیا در نشست های روز شنبه به انعقاد توافق تشکیل دولت نزدیک شدند اما همچنان بر سر مساله رهبر این دولت اختلاف دارند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۷    
وزارت زراعت عراق ورود پنج محصول کشاورزی به این کشور را موقتاً ممنوع اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۲    
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: تجمع مسالمت آمیز معلمان که در اعتراض به وضعیت معیشتی شان انجام شد با دخالت نابجا و بی توجهی به اصل 27 قانون اساسی موجب به وجود آمدن خشونت و بازداشت جمعی از آنان شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۲    
طبق قانون اخیر بیمارستان ولیعصر (عج) قائم شهر در 24 ساعت هر بیمار یک بار باید در بیمارستان ویزیت شود و این یکی از مشکلاتی است که مراجعه کنندگان تامین اجتماعی با آن مواجه هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۳:۴۰    
مدیرتولید پروژه نمایش ایرانی بلژیکی بودن با انتقاد شدید از رفتار دست اندرکاران جشنواره تئاتر دانشگاهی از بدعهدی این جشنواره که سبب اجرا نشدن نمایش آن ها در این رویداد شده است، گله کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۳:۳۹    
محققان دریافتند که جنگل هایی که ترکیبی از درختان و سایر گیاهان هستند، از نظر اقتصادی و محیط زیست با ارزش تر به شمارمی آیند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۳:۳۹    
موسوی لارگانی با بیان این که آتش زدن پرچم آمریکا در مجلس خودجوش و مقابله به مثل بود، گفت: مردم وقتی به یک فرد به عنوان نماینده اعتماد کردند ...