شنبه ۲۹ دیساعت ۰۶:۳۲Jan 2019 19
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 24 اردیبهشت 1397 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۸:۳۰    
اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در واکنش به نطق یکی از نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی در صحن علنی مبنی بر محکومیت جمهوری اسلامی ایران به پرداخت جریمه به شرکت کرسنت ضمن تکذیب این موضوع اطلاعیه ای ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۶:۴۰    
معاون دانشجویی دانشگاه تهران با اشاره به کمبود فضای خوابگاهی این دانشگاه، گفت:اگر چه ظرفیت دانشجویی دانشگاه تهران در حال حاضر از 12 به 8 نفر در یک اتاق کاهش یافته است اما برنامه ما در دو سال آینده ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۵:۳۷    
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش وجوانان از راه اندازی سومین شبکه ملی تخصصی تشکل های مردم نهاد جوانان در حوزه کار آفرینی در گیلان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۴:۲۶    
بانک رفاه در مقطع فروردین ماه سال جاری، بالغ بر یک میلیارد و 770 هزار ریال ضمانت نامه ریالی صادر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۳:۱۲    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی لرستان با بیان اینکه تنها 23 درصد از اراضی استان آبی است، گفت: طرح ایکاردا تنگناهای مزارع دیم را رفع می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۲:۵۴    
اگر به تیترهای چند روزنامه مشخص دقت کنید، از فردای امضای برجام تا امروز می گفتند آمریکا و طرف مقابل سر ما کلاه گذاشته؛ حالا که موضع آمریکا هم مشخص شده ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۲:۳۶    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان، از برگزاری مراسم استانی هفدهمین سالگرد شهادت آیت الله احسانبخش در 13 خرداد خبر داد و گفت:امیدواریم مطابق روال گذشته ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۶    
قائم مقام معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور زراعی با بیان اینکه یکی از اقدامات مهم در مزارع ایکاردا تغییر سیستم کشت به روش حفاظتی است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۵    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از 6 هزار داوطلب در آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته خبر داد و گفت: داوطلبان از 9 تا 11 مرداد فرصت دارند کارت ورود به جلسه را دریافت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۲:۱۰    
مدیرعامل آب منطقه ای گیلان گفت: 140میلیون متر مکعب آب برای آبگذاری بیش از 1000 کیلومتر نهر کشاورزی از سد سفیدرود رهاسازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۲:۰۷    
پیش نویس سند توسعه اقتصاد حوزه فضایی کشور از سوی سازمان فضایی ایران تدوین شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۲:۰۰    
گویا عده ای نیز از فرط عشق به برجام می خواهند با جنازه آن زندگی کنند. بیانیه دیروز دولت در سوگ و ستایش توافق، نشانه ای از این روحیات است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۶    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت نام بیش از 40 هزار نفر در پنجمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور خبر داد و گفت: بیش از 18 هزار و داوطلب در این آزمون پذیرفته خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۱:۴۱    
دکتر محمدرضا نیکجو - عضو هیات علمی دانشگاه تبریز در حین ورزش دچار ایست قلبی شد و درگذشت.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۱:۱۶    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای هرمزگان گفت: امسال برای افزایش میزان ورودی آبخوان ها و منابع آبی، 13 طرح تأمین آب در این استان در دست مطالعه است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۱:۰۴    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گلستان با تأکید بر اهمیت بازشناسی میراث تاریخی و روستایی به نسل امروز و فردا، گفت: موزه روستایی گلستان در سال 97 از ردیف ملی بودجه برخوردار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۰:۵۴    
دبیر شورای قرآن و عترت علوم پزشکی گیلان اعلام کرد: مرحله نهایی بیست وسومین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت از 18 لغایت 21 مهرماه امسال به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۰:۴۳    
معاون استاندار لرستان از اختصاص سه روز برای اجرای برنامه های ویژه سوم خرداد خبر داد و گفت: همه مدیران دستگاه ها تجلیل از ایثارگران و جانبازان حوزه کاری خود را در دستور کار قرار دهند و بنیاد شهید نیز ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۰:۱۸    
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: شهدا و ایثارگران در سال های گشته حماسه آفریدند و کشور را از حضور دشمن پاک کردند و امروز نیز فرزندان آنان مسیر ایثار را در جبهه های علمی طی می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۰:۰۰    
شهردار یزد با بیان اینکه بانک شهر به عنوان پیشانی اقتصادی در مجموعه مدیریت شهری به شمار می رود، گفت: فعالیت های بانک شهر در طرح های مختلف مدیریت شهری به یکی از مهم ترین محورهای اصلی توسعه شهرها تبدیل ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۹    
مأموران دریابانی هرمزگان 2 فروند لنج حامل کالای قاچاق در آب های هرمزگان توقیف کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۶    
امیر سرتیپ خلبان شاه صفی فرمانده نیروی هوایی ارتش از پایگاه شهید عبدالکریمی بندرعباس بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۹:۴۱    
معاون وزیر ورزش و جوانان شایعات اخیر درباره پرداخت پول به سرمربی پرسپولیس برای تبلیغ کالای ایرانی را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۶    
مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگران از برگزاری کمیسیون پزشکی بنیاد در استان های خوزستان، مازندران ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۴    
در آخرین جلسه شورای هماهنگی جبهه اصلاحات که به ریاست دوره ای حزب همبستگی ایران اسلامی برگزار شد، 4 تشکل اصلاح طلب به عنوان اعضای جدید این شورا انتخاب شدند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۹:۲۳    
مدیرعامل بانک ملی ایران تأکید کرد: نظام بانکی به طور یکپارچه در خدمت توسعه کشور به ویژه مناطق محروم و استان های مرزی است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۹:۱۷    
رئیس آموزش و پرورش استثنایی استان کرمان گفت: 4225 نفر دانش آموز در مدارس استثنایی استان تحصیل می کنند که 3888 نفر از این تعداد در مدارس استثنایی تحصیل می کنند و مابقی در مدارس عادی بصورت تلفیقی تحصیل ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۹:۰۷    
تفاهم نامه های همکاری منطقه ویژه انرژی های تجدید پذیر و منطقه ویژه علم و فناوری در سواحل مکران با حضور دکتر ستاری، معاون علمی و فناوری رئیس جمهور، در استانداری سیستان و بلوچستان امضا شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۸:۳۵    
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: سیستان و بلوچستان در حوزه انرژی های نو، معادن، کشاورزی و غیره ظرفیت های بسیار خوبی دارد که باید شکوفا شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۷:۳۷    
معاون منابع انسانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها گفت: علی رغم همه مشکلاتی که کشور با آن مواجه بوده از جمله محاصره اقتصادی، جنگ تحمیلی و .. ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۷:۲۱    
وزیر علوم در جلسه 315 شورای اسلامی شدن دانشگاه ها و مراکز آموزشی شورای عالی انقلاب فرهنگی که در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد، تاکید کرد: اجرای سند دانشگاه اسلامی تکلیف و وظیفه ماست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۷:۱۱    
رییس آموزش و پروش شهرستان فسا در استان فارس، اقدام یکی از معلمان در این شهرستان پیرامون کوتاه کردن موی دانش آموزان یک مدرسه را محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۵:۱۹    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ضمن محکوم کردن جنایت و قتل عام بی سابقه رژیم صهیونیستی در نوار غزه، خواستار واکنش فوری مجامع جهانی و بین المللی در این ارتباط شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۵:۰۶    
بانوان ملی پوش فوتسال به ایران بازگشتند
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۰۳:۲۵    
در چند سال اخیر سهم زبان فارسی در وب با افزایش دو برابری به 1.8 درصد رسیده اما موضوع زبان در تحولی که از اتصال اشیاء به هم در دنیا در حال رخ دادن است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۳:۴۷    
سرمربی تیم ملی فوتبال نیجریه فهرست اولیه بازیکنان این کشور برای حضور در جام جهانی فوتبال را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۳:۳۸    
وزیر راه و شهرسازی گفت: جوانه هایی که در پی برجام در ایران رشد کرد و اتفاقاتی که با هزاران زحمت رقم خورد امروز در یک فضای شعارگونه لگدکوب می شود که این رفتار به دور از انصاف است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۳:۲۲    
سرمربی جدید پاری سن ژرمن تاکید کرد که می خواهد با این تیم فرانسوی به اهداف بزرگی دست پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۲:۳۴    
رئیس کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و آذربایجان با تاکید بر روابط دوستانه ایران و آذربایجان و برخورداری از ظرفیت های منطقه ای گفت: ایران و آذربایجان از ظرفیت های خوبی در حوزه های بانکی، گمرک، انرژی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۲:۲۶    
مراسم یکصدمین سالروز تاسیس جمهوری آذربایجان با حضور سفرای کشورهای مختلف و همچنین وزیر امور اقتصادی دارایی کشورمان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۲:۲۵    
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می گوید الجزیره تیمی کاملا حرفه ای بود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۲:۲۰    
گل زن پرسپولیس مقابل الجزیره می گوید که فشار هواداران باعث شد تمرکز حریف برهم بخورد و سرخ پوشان به گل برسند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۲:۱۸    
فهرست 23 نفره تیم ملی فوتبال برزیل برای جام جهانی 2018 روسیه اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۲:۱۳    
دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس می گوید با این باشگاه قرارداد دارد و تمام بازیکنان به جز محرمی نیز در پرسپولیس خواهند ماند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۲:۰۷    
مدافع تیم فوتبال پرسپولیس از این تیم جدا می شود و به دیناموزاگرب کرواسی می پیوندد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۲:۰۲    
سفیران آکرودیته کشورهای نپال و استونی در ایران به صورت جداگانه رونوشت استوارنامه های خود را به قائم مقام وزیر امور خارجه تقدیم کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۲:۰۱    
سرمربی پرسپولیس گفت: از کار تیمم راضی ام و افتخار می کنم که در پرسپولیس هستم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۱:۵۹    
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: خدا دوستم دارد که هر موقع وارد زمین می شوم، تاثیر می گذارم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۱:۵۷    
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان الجزیره خیلی اذیتمان کردند و ماهم در زمین جوابشان را دادیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۱:۵۶    
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می گوید اختلافی بین برانکو و مسلمان نیست و از او خواسته قراردادش را تمدید کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۱:۵۴    
سرمربی پرسپولیس گفت: از کار تیمم راضی ام و افتخار می کنم که در پرسپولیس هستم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۱:۵۲    
گلزن تیم فوتبال الجزیره مقابل پرسپولیس گفت: همه چیز برای ما تمام نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۱:۴۸    
یک کارشناس داوری معتقد است در دیدار پرسپولیس و الجزیره، دو پنالتی به سود سرخ پوشان اعلام نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۱:۴۶    
شاگردان برانکو در پایان بازی با الجزیره در آمار نیز برتری خود را اثبات کردند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۱:۴۵    
بازیکن تیم فوتبال الجزیره امارات بهترین بازیکن بازی با پرسپولیس ایران شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۱:۴۵    
رئیس جمهوری ترکیه اعلام کرد، اگر قبرس به عملیات یک جانبه خود ادامه دهد، این منطقه با تهدید امنیتی مواجه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۲۱:۴۴    
هنک تن کاته گفت: خیلی خوب دفاع کردیم و نمی خواستیم اینگونه ببازیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۸:۰۷    
رییس کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی وزنه برداری بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۸:۰۷    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان زنجان از کاهش 9 درصدی هدررفت آب در روستاهای استان زنجان طی سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۸:۰۵    
روسای نهادهای اطلاعاتی اروپایی امروز (دوشنبه) مدعی شدند، روسیه با استفاده از پخش اطلاعات غلط، حملات سایبری و ابزارهای سنتی جاسوسی به دنبال تضعیف دموکراسی در اروپا است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۸:۰۳    
قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: بین استان های کشور، زنجان جزو استان هایی است که قادر است صورت مسئله فقر را با توان اجتماعی درون زای خود حل کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۸:۰۲    
استقبال زیاد از دیدار پرسپولیس ایران و الجزیره امارات باعث ترافیک سنگین در اطراف ورزشگاه آزادی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۸:۰۱    
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان مازندران گفت: سازمان قضایی در کنار نیروهای مسلح بوده و به هیچ عنوان قصد مچ گیری ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۵۵    
وزیر آموزش و پرورش مهم ترین چالش در مهرماه سال 97 را کمبود نیروی انسانی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۵۴    
وزیر امور خارجه کشورمان در ادامه تور برجامی خود بعد از چین و روسیه راهی بروکسل آخرین و مهم ترین مقصد سفرش شد تا علاوه بر دیدار با فدریکا موگرینی در دیداری پنج جانبه با حضور وزیران خارجه انگلیس ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۵۳    
سخنگوی دولت فلسطین امروز (دوشنبه) از جامعه بین الملل خواست تا هرچه سریع تر برای توقف کشتارهایی که توسط ارتش رژیم صهیونیستی در حق شهروندان بی دفاع فلسطینی صورت می گیرد، مداخله کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۵۳    
مشاور معاون قضایی و حقوقی سازمان قضایی نیروهای مسلح از تصویب 22 پیشنهاد برای اصلاح آیین دادرسی جرایم نیروهای مسلح خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۵۳    
فراخوان مقالات دومین همایش ملی روش های تحلیل اطلاعات اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۵۲    
رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد گفت: تعاونی های مسافربری برای نرفتن به ترمینال برون استانی مقاومت می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۵۱    
رئیس سازمان نظام مهندسی معدن آذربایجان غربی بر هدایت تحصیلی و شغلی همسو با اشتغال و نیاز جامعه تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۴۹    
هافبک استقلال مصاف با ذوب آهن را از دست داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۴۷    
اساتید و اعضای هیات تحریریه رشته زبان و ادبیات روسی در 9 کشور دنیا ضمن بازدید خود از مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری (رایسست) و ISC، برای برقراری ارتباطات علمی ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۴۷    
رییس سازمان حفاظت محیط زیست اظهار کرد: ما انسان ها معمولا بعد از اینکه تخریب می کنیم، مجددا به فکر احیاء هستیم ابتدا ویران می کنیم سپس با هزینه های چند هزاربرابری به فکر احیاء می افتیم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۴۳    
استاندار تهران با بیان اینکه برای تحقق شعار سال باید کمک کنیم هزینه تولیدکنندگان کاهش یابد، گفت: همه ما توقع داریم تولید کنندگان به بهبود اقتصاد کمک کنند در کنار آن مسئولان باید با تولید کنندگان ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۴۳    
معاون انرژی سازمان پدافند غیرعامل کشور با بیان این که تهدیدهای دشمنان نظام بر تهدیدات مردم محور متمرکز شده است، گفت: یکی از تهدیدات احتمالی دشمن در حوزه های آب و برق است.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۴۰    
معاون اول رییس جمهور پیش نیاز پیشرفت برنامه صلح پایدار در افغانستان را نیازمند گفتگو میان گروه ها و اقوام مختلف در این کشور دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۴۰    
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد، با اشاره به این که موزه کامبرین تنها موزه دیرینه شناسی کشور است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۳۹    
هایکو ماس وزیر امور خارجه آلمان ساعتی قبل در تماسی تلفنی با محمدجواد ظریف که به منظور رایزنی با مقامات روس در مسکو به سر می برد ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۳۷    
مدیر اداره محیط زیست شهرستان تفت گفت: این شهرستان از کمبود نیروی محیط بان رنج می برد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۳۴    
نخست وزیر جدید ارمنستان برای اولین بار پس از انتصابش با رئیس جمهوری روسیه دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۲۷    
قائم مقام کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: طی پارسال، اجرای 140 هزار طرح شغلی در سطح کشور هدف گذاری شده بود که 136 هزار مورد از آن محقق شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۱۹    
رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اعلام کرد در صورت موافقت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، تغییر تعرفه های جدید برای مشترکان کم مصرف اینترنت توسط اپراتورهای ارائه دهنده خدمات اینترنتی فردا ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۱۹    
معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: هیچ مشکلی در زمینه تامین ارز وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۱۷    
رئیس پلیس پیشگیری ناجا با بیان این که منشأ اقتدار پلیس سرمایه اجتماعی آن است ارائه خدمات الکترونیکی به مردم را یکی از مهم ترین اهداف سازمان عنوان کرد .
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۱۷    
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: با راه اندازی بندر کاسپین حجم مبادلات اقتصادی و تجاری بین دو کشور ایران و روسیه افزایش پیدا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۱۷    
مینی بوس حامل دانش آموزان بروجردی دچار سانحه شد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۱۰    
معاون توسعه مدیریت، پشتیبانی و مشارکت های مردمی سازمان نوسازی مدارس کشور گفت: با مقاوم سازی 30 هزار کلاس مدارس در ردیف اول جهانی قرار داریم.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۰۹    
سی وپنجمین کنفرانس بین المللی پارکها و مراکز رشد (IASP 2018) به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در اصفهان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۷:۰۰    
امام جمعه موقت اهواز گفت: باید یک اراده جدی در مدیران دستگاه های اجرایی برای صرفه جویی ایجاد شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۸    
سرپرست مدیریت تولید شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب گفت: یکی از سیاست ها در مناطق نفت خیز جنوب استفاده از تکنولوژی های جدید است که یکی از ملزومات بهینه سازی مصرف انرژی در همه زمینه ها این روش است ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۶    
آنکارا امروز (دوشنبه) اعلام کرد، آمریکا و اسرائیل مسئول قتل عام فلسطینی ها هستند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۵    
معاون امورزنان و خانواده رییس جمهور ضمن بیان اینکه دولت اعتقادی به ایجاد محدودیت در فضای مجازی ندارد گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۵    
صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران در آخرین جلسه کمیته تخصصی خود به تازگی حمایت از 82 طرح پژوهشی جدید را تصویب کرده تا این طرح ها به زودی وارد مرحله اجرایی شوند.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۵۱    
مدیر کارگروه "ایمپلنت مغزی" ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی گفت: با اتمام پروژه های مصوب ستاد و با توجه به رویکرد مد نظر شرایط طراحی چند گونه از سیستم های ایمپلنت مغزی در کشور فراهم می شود.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۴۲    
دبیر ستاد توسعه صنایع دانش بنیان هوایی و هوانوردی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری از ایجاد مرکز طراحی هواپیمای تجاری در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۲/۲۴ - ۱۶:۴۲    
معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری پیشنهاد کرد یکی از روزهای هفته میراث فرهنگی به عنوان روز حافظان میراث فرهنگی در تقویم رسمی کشور درج شود.