چهارشنبه ۲۶ دیساعت ۲۳:۵۴Jan 2019 16
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 1 خرداد 1397 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۸:۳۶    
حجه الاسلام غلامرضا حسنی، امام جمعه ارومیه درگذشت و این بهانه ای شد تا مطلبی که سال 1389 درباره او منتشر کرده بودیم را بازنشر کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۷:۱۵    
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس آذربایجان شرقی گفت:بیش از 36 برنامه مختلف به مناسبت سالگرد فتح خرمشهر در استان در نظر گرفته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۷:۱۱    
مراسم کلنگ زنی ساخت دومین مدرسه شش کلاسه شهدای بیمه آسیا در روستای حیدرآباد بخش تسوج شهرستان شبستر استان آذربایجان شرقی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۵:۴۰    
مدیرکل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد عنوان کرد: وجود 600 زندانی جرائم غیرعمد در زندانهای استان علاوه بر افزایش تراکم جمعیت کیفری باعث صرف هزینه های زیاد جهت نگهداری آنان می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۴:۰۱    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان با اعلام برنامه های سالروز آزادسازی خرمشهر بر لزوم آشنایی نسل جوان جامعه با این واقعه بزرگ تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۱۱    
استاندار یزد با اشاره به شرایط اجتماعی و اقتصادی کشور، گفت: مدیران باید در این شرایط از ظرفیت های موجود استفاده و زمینه بهره مندی بیشتر از توانایی نخبگان استان را فراهم کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۳:۰۷    
دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمان بیمه سلامت ایران استفاده از دفترچه دیگران و تجویزهای غیر ضروری و غیر واقعی از سوی تعداد معدودی از پزشکان را از جمله منکرات قانونی و شرعی در حوزه تخصصی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۲:۵۹    
سومین جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان یزد به ریاست استاندار و دبیری رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۵۲    
مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام حسنی برگزارشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۵۲    
رئیس مرکز بهداشت خوزستان با اشاره به بروز اولین مورد مسمومیت با قارچ وحشی در استان گفت: مردم از مصرف هرگونه قارچ جنگلی، کوهستانی و یا فله ای خودداری کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۴۵    
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، آزادی خرمشهر را یکی از آزمون های بزرگ مردم همیشه در صحنه ایران دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۲۵    
مدیرکل مدیریت خدمات سلامت عمومی سازمان بیمه سلامت ایران گفت: برنامه پزشک خانواده روستایی بعد از 13 سال 28میلیون و700 هزار نفر را تحت پوشش دارد و طی این مدت شاخصهای سلامت ارتقا و درجمعیت روستایی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۱۳    
رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: اگر بخواهیم سرعت به معنای توسعه و افزایش سطح غنی سازی انجام شود، ما آمادگی آن را داریم و به دوستانمان در مجلس هم اعلام شد ما آمادگی بازگشت را داریم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۹    
استاندار هرمزگان گفت: برای سال 97 ایجاد 30 هزار شغل در استان هرمزگان هدف گذاری شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۲    
استاندار هرمزگان گفت: با پیگیری هایی که انجام شده و بر اساس مصوبه رئیس جمهوری و هیئت دولت به استان طی دو سال آینده بیمارستان 531 تخت خوابی با استانداردهای بین المللی در بندرعباس افتتاح خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۰    
مسئول بانک خون رویان هرمزگان از انعقاد 61 قرار داد نمونه برداری خون بند ناف نوزاد در این بانک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۹    
مدیرامور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: سرمای بهاره و بارش تگرگ در بهار جاری منجر به خسارت به باغات توت فرنگی در کردستان شد و تولید این محصول را با کاهش 25 درصدی نسبت به سال گذشته مواجه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۵۵    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان، از دریافت نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی توسط هنرمندان زنجانی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۴۱    
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۳۷    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان از موافقت معاون وزیر نیرو برای تخصیص اعتبار جهت تکمیل سدهای آبسرده و شهید بروجردی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۳۵    
بانک ملی ایران در فروردین ماه امسال بیشترین تعداد کارت های بانکی تراکنش دار در شبکه شاپرک را صادر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۳۱    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان توسعه آموزش مجازی برای عموم مردم را جهت تحقق اجتماعی شدن سلامت، ضروری دانست و گفت: آموزش مجازی علاوه بر حوزه معاونت آموزشی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۲۶    
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: تلاش های فراوانی برای توسعه سینما و صنعت سینما از طریق تجهیز و روز آمدسازی سالن های نمایش موجود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۱۷    
مدیر کل راه و شهرسازی استان یزد ارتقاء کیفیت زندگی مردم را هدف اصلی طرح بازآفرینی شهری عنوان کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۰:۰۷    
رتبه برتر اشتغالزایی در بین بانک های استان فارس در سال 96 با اعطای بالغ بر 74 هزار فقره تسهیلات در بخش های مختلف اقتصادی اعم از کشاورزی، صنعت و معدن، خدمات ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۹:۵۲    
رئیس مرکز توسعه نوغانداری کشور گفت: 25 هزار جعبه تخم ابریشم تاکنون در میان نوغانداران کشور توزیع شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۹:۵۲    
وزیر بهداشت موضوع هفتاد و یکمین نشست مجمع جهانی بهداشت را پوشش همگانی سلامت برشمرد و درخصوص نیل به این هدف گفت: بی عدالتی در دسترسی به خدمات سلامت، جنگ ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۹:۴۸    
حسن روحانی رئیس جمهور شامگاه سه شنبه (1 خرداد) در دیدار صمیمی با جمعی از ورزشکاران، گفت: می گویند در ورزشگاه های فوتبال حرف های زشتی زده می شود و صحیح نیست که زنان در آنجا حضور داشته باشند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۹:۴۱    
وزیر بهداشت در نشست جانبی HIV/ایدز در ژنو با تاکید بر حمایت از ائتلاف پیشگیری از این بیماری، گفت: ما علاوه بر ارتقای آگاهی و همچنین تستگیری از جوانان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۹:۳۶    
استاندار اصفهان گفت: اصفهان از تجهیزات و زیرساخت های خوبی در زمینه های ارتباطی برخوردار است و باید با تلفیقی از امکانات ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۹:۳۲    
معاون سیاسی و اجتماعی استاندار قزوین بابیان اینکه با برگزاری جلسات و پخش کلیپ، میزان اعتیاد کاهش نمی یابد، گفت: مقابله با اعتیاد به مواد مخدر باید اجتماعی شده و به خود مردم سپرده شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۹:۳۲    
رییس اداره بهزیستی شهرستان اردکان از پیشرفت 35 درصدی ساختمان مرکز جامع توانبخشی اختلالات بلع و تغذیه ویژه معلولان ذهنی در شهرستان اردکان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۹:۳۱    
استاندار قزوین گفت: پرداخت تسهیلات قرض الحسنه به شکل مناسبی برای عموم مردم اطلاع رسانی شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۹:۲۳    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان گفت: تغییر در دیدگاه ها و باورها لازمه توسعه است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۹:۲۱    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران گفت: در سال جاری با پیاده سازی کامل برنامه راهبری، سیستم ارزشیابی و پایش نیز به طور جدی اجرا می شود و کلیه احکام بر اساس این پایش قابل تغییر و جابجایی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۹:۰۷    
مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی از تولید بیش از 1000 تن قارچ خوراکی در لرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۸:۱۰    
رئیس کمیته ملی المپیک با بیان این که ورزش مجموعه ای از سرمایه های انسانی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است، افزود: ورزش در حوزه دیپلماسی نیز برگ برنده دولت مردان و شخص رییس جمهور است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۱:۴۴    
مدیر بخش رسانه و فضای مجازی نمایشگاه قرآن گفت: در آستانه 40 سالگی انقلاب درصدد هستیم که در نمایشگاه قرآن ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۰:۳۴    
اپراتورها و شرکت های ارایه دهنده اینترنت در ایران با دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مکلف به رفع اختلالات اینترنتی ظرف 24 ساعت آینده شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۰۰:۱۵    
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۳:۲۹    
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به حضور وزیر کار در جلسه امروز این کمیسیون گفت: وزیر کار در این جلسه تاکید کرد که دغدغه این وزارتخانه اعطای تسهیلات برای ایجاد اشتغال پایدار در مناطق ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۳:۱۰    
در ادامه رقابت های جام جهانی تیر و کمان که در ترکیه در حال برگزاری است، کمانداران کشورمان در بخش کامپوند انفرادی زنان و مردان به مصاف حریفان خود رفتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۳:۰۹    
در بیستمین جشن حمایت انجمن حمایت زندانیان مرکز، از مدیرعامل و خبرنگار ایسنا به عنوان حامیان این انجمن تقدیر به عمل آمد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۳:۰۴    
رئیس جمهوری فعلی ونزوئلا امروز (سه شنبه) رسما اعلام کرد که رئیس دولت آتی این کشور در سال های 2019 تا 2025 خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۲:۴۸    
رئیس جمهوری آمریکا می گوید، دیدار ماه آتی او با رهبر کره شمالی که قرار بود در سنگاپور برگزار شود، ممکن است به تأخیر بیفتد و 12 ژوئن برگزار نشود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۲:۲۵    
وزیر دفاع انگلیس اعلام کرد، با توجه به خروج این کشور از اتحادیه اروپا، ناتو اهمیت مضاعفی برای لندن پیدا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۲:۱۶    
اشکان دژاگه امروز در بخشی از تمرین تاکتیکی تیم ملی در کنار سایر بازیکنان حضور داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۲:۱۵    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از تقدیر و اهدای جوایز نقدی به مبلغ 100 میلیون تومان به قهرمانان زن فوتسالیست آسیا در کمیسیون متبوعش خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۲:۱۲    
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از طرح و بررسی سوالات نمایندگان بوکان، ارومیه، شاهین شهر، داراب، خرم آباد و سیستان و بلوچستان از عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۲:۰۴    
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی گزارش اولیه هیأت تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت درخصوص صدور مجوز واگذاری معادن و نظارت بر برداشت از منابع معدنی و وصول و هزینه کرد حقوق ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۲:۰۲    
دیدار دوستانه تیم های ملی فوتبال ایران و یونان که قرار بود در ترکیه برگزار شود، در یونان برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۱:۵۲    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون مصوب شد که از خودروها مالیات بر آلایندگی خودروها براساس برچسب آنها و به تفکیک خودرو سبک و سنگین و موتورسیکلت اخذ شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۱:۴۷    
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از ارائه گزارشی از سوی وزارت بهداشت درباره راهکارهای صرفه جویی در منابع طرح تحول سلامت در این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۱:۳۹    
بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران به تمرینات آماده سازی خود در باشگاه بشیکتاش ترکیه ادامه دادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۱:۳۶    
انتساب خبر رفع فیلتر تلگرام به معاون حقوقی رئیس جمهور تکذیب شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۱:۲۹    
رئیس جمهور، حضور در جمع ورزشکاران و قهرمانان پرافتخار کشور را در ماه مبارک رمضان موجب خرسندی دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۱:۲۵    
مراسم تجلیل از قهرمانان سال های 1395 و 1396 با حضور رئیس جمهور، وزیر ورزش و جوانان و رؤسای کمیته المپیک و پارالمپیک امشب (سه شنبه) برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۱:۱۴    
دادستان کل کشور گفت: توئیتر رفع فیلتر نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۱:۰۹    
دبیرکل مجمع زنان اصلاح طلب گفت: دوم خرداد نقطه عطفی شد که مردم یک نه بزرگ را به کسانی که می خواستند قیمومیت مردم در جریان مشارکتشان را به دست بگیرند، تحویل دادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۱:۰۳    
سرمربی سابق تیم فوتبال ذوب آهن، به تیم فوتبال سپاهان پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۱:۰۲    
مدیرکل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات از تصویب برگزاری گشت های مشترک این سازمان با حضور نماینده دادستانی تا زمان کنترل بازار در نشست دادستان عمومی و انقلاب تهران و رئیس سازمان تعزیرات خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۰:۵۳    
دادستان کل کشور از فعالیت مؤسسات مالی که کلاهبرداری انجام می دادند، انتقاد کرد و گفت: یکی از معضلات جدی در این سه سال اخیر که دستگاه قضا و نظام با آن سر و کار داشت، همین مؤسسات بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۰:۳۲    
نخست وزیر عراق امروز سه شنبه در سخنانی برگزاری مجدد انتخابات را بعید دانست و بر لزوم تحقیقات درخصوص نتایج نهایی انتخابات تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۰:۱۵    
رئیس سازمان زندان ها گفت: در کشورمان 224 انجمن حمایت داریم که 800 عضو فعال دارد و تلاش می کنند بصورت غیرانتفاعی از آلام خانواده زندانیان بکاهند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۰:۱۰    
انتخابات هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در سال سوم، نهم خرداد برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۰:۰۸    
دیده بان حقوق بشر سوریه از حمله غافلگیرانه تروریست های داعش به بادیه سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۰:۰۶    
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۹:۵۹    
مشاور ولیعهد ابوظبی به شدت مسئولان یمنی که از نقش امارات در یمن انتقاد می کنند، مورد هجمه قرار داده و آنها را "شخصیت های بدبختی توصیف کرد که حتی سگ های ولگرد نیز از آنها باوفاتر هستند".
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۹:۵۴    
محققان می گویند شبی دو قاشق چای خوری عسل می تواند سرفه های آسمی را در خواب کمتر کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۹:۳۷    
مراسم گلریزان برای حمایت از خانواده های نیازمند زندانیان توسط انجمن حمایت زندانیان مرکز عصر امروز (سه شنبه) اول خردادماه سال جاری با حضور دادستان کل کشور در تالار آبگینه آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۹:۳۵    
وزارت خزانه داری آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد که پنج ایرانی را به بهانه آنچه آن را حمایت فنی و تسلیحاتی از حوثی های یمن خواند به فهرست تحریم های خود اضافه کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۹:۰۸    
محمدرضا آزاده فر عصر امروز سه شنبه(1 خرداد ماه 97)، با حکم دکتر سید حسن سلطانی رییس دانشگاه هنر، به عنوان معاون پژوهشی این دانشگاه منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۹:۰۱    
رییس فدراسیون دوومیدانی گفت: هنوز هیچ تصمیمی برای نتیجه پرش ارتفاع سپیده توکلی گرفته نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۹:۰۰    
دبیرکل سازمان کشورهای قاره آمریکا اعلام کرد که این سازمان نتیجه انتخابات اخیر ونزوئلا را به رسمیت نمی شناسد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۵۸    
نشست "سواد رسانه ای، زنان و خانواده" از سری نشست های انجمن سواد رسانه ای ایران، روز گذشته در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار و موانع افزایش سواد رسانه ای خانواده ها مورد بحث و بررسی قرار ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۵۰    
فرماندار ویژه ملایر گفت: به زودی برای ساخت فیلم کورش بزرگ به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی، یک شهرک سینمایی در ملایر ساخته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۴۸    
رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از نشست چند عضو این کمیسیون با چند تن از کمیسرهای عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۴۵    
رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس ضمن اینکه از تصویب طرح تشدید مجازات مرتکبین جرم اسیدپاشی خبر داد، گفت: بررسی جزئیات این طرح بر عهده کارگروه تخصصی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۴۴    
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس از ورود کمیسیون اجتماعی به جزئیات لایحه اصلاح و دائمی نمودن قانون خدمات کشوری در کمیسیون اجتماعی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۴۱    
یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور از بررسی درگیری های اخیر در شهر کازرون در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۳۸    
مهاجم رئال مادرید قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را برای پنجمین بار اتفاقی فوق العاده می داند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۳۵    
نمایشگاه های گزیده نامه نگاری های عهد قاجار در کاخ گلستان ، عکس باسمه ای آلبوم خانه کاخ گلستان ، فرش های کاشان در کاخ و تأثیر آن در مناطق دیگر دوم خرداد ماه در مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان به نمایش ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۳۱    
یک عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس از بحث و بررسی سوالات تعداد قابل توجهی از نمایندگان از وزیر نیرو در جلسه امروز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۲۹    
مجوزهای قابل صدور حوزه معاونت امور هنری براساس قوانین و اقتضائات و به منظور بهبود فضای کسب و کار در عرصه هنر، بازبینی می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۲۹    
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از بررسی نحوه فروش نفت پس از خروج آمریکا از برجام و چالش هایی که بر سر فروش نفت ایجاد خواهد شد، در کمیسیون انرژی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۲۷    
روزنامه فایننشیال تایمز در گزارشی با اشاره به تشریح استراتژی جدید آمریکا در قبال ایران پس از برجام، خواسته های مطرح شده را کاملا غیرمنطقی توصیف کرد و آن را نوعی تلاش برای تغییر حکومت در ایران دانست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۱۶    
"سیل و آبگرفتگی 4 استان را تحت تاثیر قرار داد، الحاق به توافقنامه پاریس مشکلی ندارد، برگزاری سنجش هوش برای داوطلبان پایه هفتم مدارس سمپاد، اولین کتابخانه اوتیسم ایران افتتاح شد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۱۶    
تغییر نام عمارت ارغنون ، تاسیس آموزشگاهی به همت پوران درخشنده، تخفیف دانشجویی دو نمایش و... از جمله خبرهای سینما و تئاتر است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۱۱    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر با تکرار اتهامات خود علیه کشورمان، مدعی شد که موضع کنونی آمریکا از دستیابی ایران به سلاح هسته ای جلوگیری می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۱۱    
یک عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) تأکید کرد، بازگشت به مسیر تحقق آشتی ملی در گرو لغو تمامی مجازات های ظالمانه علیه نوار غزه خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۱۰    
دبیر کل سازمان ملل متحد در پیامی به مناسبت روز جهانی تنوع زیستی تمامی دولت ها، شرکت های تجاری و مردم را در هر جا ترغیب نمود به منظور حفاظت از طبیعت که باعث تداوم حیات ما می شود، اقدام نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۰۴    
یک مفسر و پژوهشگر قرآن معتقد است که قرآن نه تنها در میان اهل سنت بلکه در میان اهل تشیع نیز مظلوم است و مهجور واقع شده و برای بازگشت به قرآن و ایجاد توازن میان قرائت قرآن و تدبر و عمل به آن ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۷:۵۸    
مدیرعامل ستاد دیه کشور اعلام کرد: در سال گذشته 113 هزار و 664 زندانی توسط ستاد دیه از زندان های کشور آزاد و به آغوش خانواده خود بازگشتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۷:۵۴    
سپیده توکلی شب گذشته در رقابت های دومیدانی لیگ طلایی در ماده پرش ارتفاع از مانع 1.84 گذشت اما به دلایلی این رکورد ثبت نشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۷:۴۳    
نماینده روسیه در آژانس بین المللی انرژی اتمی با انتقاد از خواسته های مطرح شده از سوی پومپئو در چارچوب استراتژی آمریکا در قبال ایران پس از برجام، آنها را غیرمنطقی توصیف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۷:۴۱    
احتمالا شما هم در روزهای ماه رمضان و روزه داری دچار عطش و تشنگی شده اید و فکر می کنید در وعده سحری هرچه بیشتر آب بنوشید، بهتر است! اما سخت در اشتباه هستید ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۷:۴۱    
علی شمخانی گفت: نقش تاثیرگذار ایران، اصلی ترین عامل جلوگیری از توسعه قلمرو داعش در عراق، سوریه، لبنان و حتی اروپا بوده و عصبانیت آمریکا و هم پیمانان این کشور که ایجاد کننده و حامی اصلی تروریسم تکفیری ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۷:۲۷    
نخستین سامانه ثبت نظارت الکترونیکی بر صندوق های صدقه تا اواسط امسال در تمامی استان های کشور راه اندازی می شود.