چهارشنبه ۲۴ مردادساعت ۰۳:۴۹Aug 2018 15

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 1 خرداد 1397 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۳:۳۳    
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۳:۲۹    
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به حضور وزیر کار در جلسه امروز این کمیسیون گفت: وزیر کار در این جلسه تاکید کرد که دغدغه این وزارتخانه اعطای تسهیلات برای ایجاد اشتغال پایدار در مناطق ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۳:۱۵    
همه ساله با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان جمع زیادی از زائران و مجاوران حضرت رضا(ع) بر سر سفره افطاری حرم مطهر رضوی میهمان می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۳:۱۰    
در ادامه رقابت های جام جهانی تیر و کمان که در ترکیه در حال برگزاری است، کمانداران کشورمان در بخش کامپوند انفرادی زنان و مردان به مصاف حریفان خود رفتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۳:۰۹    
در بیستمین جشن حمایت انجمن حمایت زندانیان مرکز، از مدیرعامل و خبرنگار ایسنا به عنوان حامیان این انجمن تقدیر به عمل آمد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۳:۰۴    
رئیس جمهوری فعلی ونزوئلا امروز (سه شنبه) رسما اعلام کرد که رئیس دولت آتی این کشور در سال های 2019 تا 2025 خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۲:۵۰    
خبرگزاری شبستان: محمد مهدی عزیززاده مدیر بخش رسانه و فضای مجازی نمایشگاه گفت: ما تلاش داریم در آستانه 40 سالگی انقلاب رسانه های قرآنی را معرفی کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۲:۴۷    
رئیس کمیته ملی المپیک با بیان اینکه ورزش مجموعه ای از سرمایه های انسانی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است، افزود: ورزش در حوزه دیپلماسی نیز برگ برنده دولت مردان و شخص رییس جمهور است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۲:۴۴    
وزیر بهداشت در حاشیه هفتاد و یکمین نشست مجمع جهانی بهداشت در ژنو: وزیر بهداشت موضوع هفتاد و یکمین نشست مجمع جهانی بهداشت را پوشش همگانی سلامت برشمرد و درخصوص نیل به این هدف گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۲:۲۵    
وزیر دفاع انگلیس اعلام کرد، با توجه به خروج این کشور از اتحادیه اروپا، ناتو اهمیت مضاعفی برای لندن پیدا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۲:۱۲    
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از طرح و بررسی سوالات نمایندگان بوکان، ارومیه، شاهین شهر، داراب، خرم آباد و سیستان و بلوچستان از عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۲:۰۹    
رئیس جمهور گفت: اگر مردهای ما در ورزشگاه ها چیزی بگویند که زیبا نباشد، باید زنان تاوان آن را پرداخت کنند؟
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۲:۰۴    
سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی گزارش اولیه هیأت تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت درخصوص صدور مجوز واگذاری معادن و نظارت بر برداشت از منابع معدنی و وصول و هزینه کرد حقوق ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۲:۰۲    
دیدار دوستانه تیم های ملی فوتبال ایران و یونان که قرار بود در ترکیه برگزار شود، در یونان برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۱:۵۹    
دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا می گوید دیدار ماه آتی او با کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی که قرار بود در سنگاپور برگزار شود، ممکن است به تاخیر بیفتد و 12 ژوئن برگزار نشود. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۱:۵۶    
اشکان دژاگه امروز در بخشی از تمرین تاکتیکی تیم ملی در کنار سایر بازیکنان حضور داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۱:۳۶    
انتساب خبر رفع فیلتر تلگرام به معاون حقوقی رئیس جمهور تکذیب شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۱:۲۷    
رئیس جمهور کشورمان با بیان اینکه ملت ایران از تهدید نمی هراسد و بسیار بزرگتر از افراطیون واشنگتن است، گفت: آقای ترامپ! این ملت در برابر شما پیروز و موفق خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۱:۱۶    
بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران به تمرینات آماده سازی خود در باشگاه بشیکتاش ترکیه ادامه دادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۱:۱۰    
مراسم تجلیل از ورزشکاران با حضور رئیس جمهور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۱:۰۹    
دبیرکل مجمع زنان اصلاح طلب گفت: دوم خرداد نقطه عطفی شد که مردم یک نه بزرگ را به کسانی که می خواستند قیمومیت مردم در جریان مشارکتشان را به دست بگیرند، تحویل دادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۱:۰۳    
سرمربی سابق تیم فوتبال ذوب آهن، به تیم فوتبال سپاهان پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۰:۴۶    
منتظری در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه لیست صد نفره از مدیران دوتابعیتی به دادستانی ارسال شده، در صورت تایید تصمیم دادستانی چیست؟؛ گفت: هنوز این لیست به دست ما نرسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۰:۳۲    
نخست وزیر عراق امروز سه شنبه در سخنانی برگزاری مجدد انتخابات را بعید دانست و بر لزوم تحقیقات درخصوص نتایج نهایی انتخابات تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۰:۳۰    
استاندار هرمزگان گفت: با پیگیری هایی که انجام شده و براساس مصوبه رئیس جمهوری و هیئت دولت به استان طی دو سال آینده بیمارستان 531 تخت خوابی با استانداردهای بین المللی در بندرعباس افتتاح خواهد شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۰:۱۹    
در جلسه عصر امروز و با دستور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، اپراتورها و شرکت های ارایه دهنده اینترنت مکلف به رفع اختلالات اینترنتی ظرف 24 ساعت آینده شدند. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۰:۱۵    
رئیس سازمان زندان ها گفت: در کشورمان 224 انجمن حمایت داریم که 800 عضو فعال دارد و تلاش می کنند بصورت غیرانتفاعی از آلام خانواده زندانیان بکاهند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۰:۱۱    
دادستان کل کشور با انتقاد از فعالیت کلاهبردارانه برخی موسسات مالی و اعتباری گفت: پرونده های مرتبط با این موسسات از دغدغه های اصلی نظام در سه سال اخیر بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۰:۱۰    
انتخابات هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در سال سوم، نهم خرداد برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۰:۰۸    
دیده بان حقوق بشر سوریه از حمله غافلگیرانه تروریست های داعش به بادیه سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۰:۰۶    
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۰:۰۶    
تهران-ایرنا- مدیرکل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی از تصویب برگزاری گشت های مشترک این سازمان با حضور نماینده دادستانی تا زمان کنترل بازار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۲۰:۰۴    
بندرعباس - استاندار هرمزگان خطاب به بانکهای عامل در هرمزگان گفت: فرایند پرداخت تسهیلات اشتغالزایی در هرمزگان تسهیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۹:۵۹    
مشاور ولیعهد ابوظبی به شدت مسئولان یمنی که از نقش امارات در یمن انتقاد می کنند، مورد هجمه قرار داده و آنها را "شخصیت های بدبختی توصیف کرد که حتی سگ های ولگرد نیز از آنها باوفاتر هستند".
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۹:۳۷    
مراسم گلریزان برای حمایت از خانواده های نیازمند زندانیان توسط انجمن حمایت زندانیان مرکز عصر امروز (سه شنبه) اول خردادماه سال جاری با حضور دادستان کل کشور در تالار آبگینه آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۹:۳۵    
وزارت خزانه داری آمریکا در بیانیه ای اعلام کرد که پنج ایرانی را به بهانه آنچه آن را حمایت فنی و تسلیحاتی از حوثی های یمن خواند به فهرست تحریم های خود اضافه کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۹:۰۸    
محمدرضا آزاده فر عصر امروز سه شنبه(1 خرداد ماه 97)، با حکم دکتر سید حسن سلطانی رییس دانشگاه هنر، به عنوان معاون پژوهشی این دانشگاه منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۹:۰۱    
رییس فدراسیون دوومیدانی گفت: هنوز هیچ تصمیمی برای نتیجه پرش ارتفاع سپیده توکلی گرفته نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۹:۰۰    
دبیرکل سازمان کشورهای قاره آمریکا اعلام کرد که این سازمان نتیجه انتخابات اخیر ونزوئلا را به رسمیت نمی شناسد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۴۸    
رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از نشست چند عضو این کمیسیون با چند تن از کمیسرهای عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۴۵    
رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس ضمن اینکه از تصویب طرح تشدید مجازات مرتکبین جرم اسیدپاشی خبر داد، گفت: بررسی جزئیات این طرح بر عهده کارگروه تخصصی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۴۴    
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس از ورود کمیسیون اجتماعی به جزئیات لایحه اصلاح و دائمی نمودن قانون خدمات کشوری در کمیسیون اجتماعی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۴۱    
یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور از بررسی درگیری های اخیر در شهر کازرون در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۳۸    
مهاجم رئال مادرید قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را برای پنجمین بار اتفاقی فوق العاده می داند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۳۱    
یک عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس از بحث و بررسی سوالات تعداد قابل توجهی از نمایندگان از وزیر نیرو در جلسه امروز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۳۰    
رئیس سازمان انرژی اتمی: در بخش های مختلف آمادگی لازم را برای برگشت پذیری به قبل از برجام داریم، ولی امیدواریم که هیچ وقت به آن نقطه نرسیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۲۹    
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از بررسی نحوه فروش نفت پس از خروج آمریکا از برجام و چالش هایی که بر سر فروش نفت ایجاد خواهد شد، در کمیسیون انرژی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۲۷    
روزنامه فایننشیال تایمز در گزارشی با اشاره به تشریح استراتژی جدید آمریکا در قبال ایران پس از برجام، خواسته های مطرح شده را کاملا غیرمنطقی توصیف کرد و آن را نوعی تلاش برای تغییر حکومت در ایران دانست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۱۶    
"سیل و آبگرفتگی 4 استان را تحت تاثیر قرار داد، الحاق به توافقنامه پاریس مشکلی ندارد، برگزاری سنجش هوش برای داوطلبان پایه هفتم مدارس سمپاد، اولین کتابخانه اوتیسم ایران افتتاح شد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۱۱    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر با تکرار اتهامات خود علیه کشورمان، مدعی شد که موضع کنونی آمریکا از دستیابی ایران به سلاح هسته ای جلوگیری می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۱۱    
یک عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) تأکید کرد، بازگشت به مسیر تحقق آشتی ملی در گرو لغو تمامی مجازات های ظالمانه علیه نوار غزه خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۸:۱۰    
دبیر کل سازمان ملل متحد در پیامی به مناسبت روز جهانی تنوع زیستی تمامی دولت ها، شرکت های تجاری و مردم را در هر جا ترغیب نمود به منظور حفاظت از طبیعت که باعث تداوم حیات ما می شود، اقدام نمایند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۷:۵۴    
سپیده توکلی شب گذشته در رقابت های دومیدانی لیگ طلایی در ماده پرش ارتفاع از مانع 1.84 گذشت اما به دلایلی این رکورد ثبت نشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۷:۵۲    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از موافقت اعضای کمیسیون متبوعش با موضوع هدفمندسازی مالیات بر آلایندگی خودروها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۷:۴۹    
سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس گفت: در نشست امروز گزارشی از راهکارهای منتج به صرفه جویی در منابع طرح تحول از سوی معاون پارلمانی وزارت بهداشت به کمیسیون ارائه شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۷:۴۴    
در نشستی ، طرح های دانش بنیان در حوزه های تصفیه آب، تامین برق و حمل و نقل در قالب مرکز فناوری های پیشرفته بررسی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۷:۴۳    
نماینده روسیه در آژانس بین المللی انرژی اتمی با انتقاد از خواسته های مطرح شده از سوی پومپئو در چارچوب استراتژی آمریکا در قبال ایران پس از برجام، آنها را غیرمنطقی توصیف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۷:۳۵    
دبیر شورای عالی امنیت ملی تاکید کرد: چگونگی تداوم برنامه هسته ای ایران براساس توافق بین المللی برجام مشخص شده و پرونده بسته شده مذاکرات هسته ای تحت هیچ شرایطی مجددا گشوده نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۷:۱۹    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در بسته جامع پیشگیری ترکیبی هدفمند پیشگیری مثبت و پیشگیری از انتقال HIV /ایدز از مادر به کودک ( PMTCT ) نیز مورد توجه قرار گرفته است. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۶:۵۷    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی با تشریح نشست امروز کمیسیون متبوعش از ادامه بررسی طرح اداره و نظارت بر سازمان صداوسیما در کمیسیون فرهنگی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۶:۳۵    
دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمان بیمه سلامت ایران استفاده از دفترچه دیگران و تجویزهای غیر ضروری و غیر واقعی از سوی تعداد معدودی از پزشکان را از جمله منکرات قانونی و شرعی در حوزه تخصصی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۶:۳۵    
نخستین سامانه ثبت نظارت الکترونیکی بر صندوق های صدقه تا اواسط امسال در تمامی استان های کشور راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۹    
رتبه برتر اشتغالزایی در بین بانک های استان فارس در سال 96 با اعطای بالغ بر 74 هزار فقره تسهیلات در بخش های مختلف اقتصادی اعم از کشاورزی، صنعت و معدن، خدمات ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۶:۲۹    
بانک ملی ایران در فروردین ماه امسال بیشترین تعداد کارت های بانکی تراکنش دار در شبکه شاپرک را صادر کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۵:۵۹    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران در جمع کارکنان حوزه اداری مالی بر تشکیل سازمان یادگیرنده و استفاده از نظرات کارکنان در تسهیل امور تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۵:۵۶    
به گزارش خبرنگار ما در تبریز،سرتیپ دوم پاسدار عزت اله جعفری مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس و دبیر ستاد گرامیداشت سوم خرداد استان آذربایجان شرقی، در گفت وگو با خبرنگار دفاع پرس تبریز ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۵:۰۵    
مدیر کل مدیریت خدمات سلامت عمومی سازمان بیمه سلامت ایران گفت:برنامه پزشک خانواده روستایی بعد از 13 سال 28میلیون و700 هزار نفررا تحت پوشش دارد و طی این مدت شاخص های سلامت ارتقا و درجمعیت روستایی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۴    
دکتر محسن مهرعلیزاده اظهارداشت: اصفهان از تجهیزات و زیرساخت های خوبی در زمینه های ارتباطی برخوردار است و باید با تلفیقی از امکانات و تجربیات و سواد علمی در استان در جهت تحقق ایجاد نخستین شهر هوشمند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۴:۲۲    
یزد- ایرنا - استاندار یزد با توجه به شرایط اجتماعی و اقتصادی کشور در آینده تاکید کرد که مدیران باید در این شرایط از فرصت های موجود استفاده و زمینه بهره مندی بیشتر از توانایی نخبگان استان را فراهم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۴:۰۱    
خبرگزاری شبستان: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: ایجاد زمینه های استفاده از سینماهای سیار در مناطق کمتر برخوردار و تاسیس سینما در مناطق شهری حایز شرایط در دستور کار خود قرارداده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۲:۵۳    
شفقنا – نشست “سواد رسانه ای، زنان و خانواده” از سری نشست های انجمن سواد رسانه ای ایران، روز گذشته در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار و موانع افزایش سواد رسانه ای خانواده ها مورد بحث و ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۹    
25 هزار جعبه تخم نوغان تاکنون در بین نوغانداران کشور توزیع شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۷    
آموزشگاه آزاد سینمایی خورمهر به مدیریت پوران درخشنده به زودی با برگزاری اولین دوره کلاس های خود در تیر ماه آغاز به کار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۲:۴۴    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی از همه مردم استان و به ویژه شهر ارومیه خواست با حضور پرشور و گسترده در مراسم تشییع پیکر حجت الاسلام والمسلمین حسنی از این شخصیت بزرگ ملی و استانی تجلیل کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۲:۳۵    
قزوین-ایرنا-استاندار قزوین گفت: پرداخت تسهیلات قرض الحسنه با سود کم اهمیت زیادی برای مردم دارد و باید اطلاع رسانی در این خصوص تقویت شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۳    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: تخصیص حق آبه سد شهید بروجردی از 5 میلیون متر مکعب به 18 میلیون متر مکعب افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۲:۱۱    
گروه اجتماعی - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه سوم خرداد شیرین ترین خاطره هشت سال دفاع مقدس ملت ایران در برابر ارتش تا بن دندان مسلح عراق و کشورهای استکباری غرب است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۲:۰۲    
یزد- رئیس اداره بهزیستی شهرستان اردکان از پیشرفت 35 درصدی ساختمان مرکز جامع توانبخشی اختلالات بلع و تغذیه ویژه معلولان ذهنی در شهرستان اردکان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۹    
نمایشگاه های گزیده نامه نگاری های عهد قاجار در کاخ گلستان ، عکس باسمه ای آلبوم خانه کاخ گلستان ، فرش های کاشان در کاخ و تأثیر آن در مناطق دیگر از 2 خرداد 97 در مجموعه میراث جهانی کاخ گلستان به نمایش ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۹    
قزوین-ایرنا-معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین گفت: مقابله با اعتیاد به مواد مخدر باید اجتماعی شده و به خود مردم سپرده شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۱:۵۳    
فرماندار ملایر با بیان اینکه قرار است فیلم کوروش به کارگردانی مسعود جعفری جوزانی در ملایر ساخته شود، گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۹    
مدیر مرکز بیماری های غیرواگیر وزارت بهداشت: قارچ های جنگلی و کوهستانی خوراکی نیستند و اگر مصرف شوند سبب بیماری خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۱:۴۳    
مراسم کلنگ زنی ساخت دومین مدرسه شش کلاسه شهدای بیمه آسیا درروستای حیدر آباد بخش تسوج شهرستان شبستر استان آذربایجان شرقی برگزار شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۱:۳۸    
شفقنا- یک مفسر و پژوهشگر قرآن معتقد است که قرآن نه تنها در میان اهل سنت بلکه در میان اهل تشیع نیز مظلوم است و مهجور واقع شده و برای بازگشت به قرآن و ایجاد توازن میان قرائت قرآن و تدبر و عمل به آن ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۱:۳۶    
در ایام انقلاب حسنی مانع آتش زدن مراکز فساد شد و دستور داد این مراکز تغییر کاربری پیدا کنند و زنانی که آنجا فعالیت می کردند را به مرکز بازپروری فرستاد،سپس تحویل خانواده هایشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۹    
مدیر کل میراث فرهنگی استان زنجان گفت: زنجان جزء 5 استان برتر کشور در زمینه دریافت نشان ملی مرغوبیت صنایع دستی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۴    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، توسعه آموزش مجازی برای عموم مردم را جهت تحقق اجتماعی شدن سلامت، امری ضروری برشمرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۱:۱۲    
مدیرکل بنیاد خوزستان گفت: سوم خرداد به لحاظ نظامی، نقطه عطفی در تاریخ مبارزات مردم ایران و نمادی از مقاومت، ایستادگی و پیروزی در برابر دشمنان بشمار میرود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۱:۰۲    
زنجان – ایرنا – رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان زنجان گفت: توسعه فقط با پول و منابع مالی حاصل نمی شود، در حقیقت به معنای تغییری است که باید در باورها و نگاه به اقتصاد ایجاد شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۴    
محققان می گویند شبی دو قاشق چای خوری عسل می تواند سرفه های آسمی را در خواب کمتر کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۰:۱۱    
سنندج - ایرنا - مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: سرمای بهاره و بارش تگرگ اوایل امسال باعث شد تولید محصول توت فرنگی این استان در مقایسه با سال قبل 25 درصد کاهش پیدا کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۹:۵۵    
مسئول بانک خون رویان هرمزگان از انعقاد 61 قرار داد نمونه برداری خون بند ناف نوزاد در این بانک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۸:۴۵    
گروه هنر مجوزهای قابل صدور حوزه معاونت امور هنری براساس قوانین و اقتضائات و به منظور بهبود فضای کسب و کار در عرصه هنر، بازبینی می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۸:۴۲    
مدیر کل زندانهای کهگیلویه وبویراحمد در دیدار با مدیر عامل شرکت بهره برداری نفت گچساران از همراهی و مساعدت ایشان و کارکنان این شرکت در جشن گلریزان سال گذشته قدردانی نمود. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۸:۳۵    
مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد با اشاره به تدوین آیین نامه ای برای استفاده از گل در ساخت و ساز یزد گفت: حدود 20 تا 30 درصد جمعیت شهری استان یزد در بافت های هدف یعنی بافت های حاشیه ای ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۷:۴۷    
خرم آباد - ایرنا - مدیر باغبانی سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: سالانه یکهزارو 200 تن قارچ خوراکی توسط 59 تولید کننده در این استان تولید می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۶:۵۴    
متخصص طب ایرانی گفت: زیادنوشیدن مایعات، موجب احساس سنگینی، کسالت، ضعف معده و سوءهضم می شود. البته مصرف مواد لعاب دار مانند نوشیدن شربت خاکشیر و همچنین مصرف متعادل سبزیجات و میوه جات تازه و همچنین آب ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۰۰:۳۲    
قزوین-ایرنا-مدیرعامل ستاد دیه کشور گفت: در سال گذشته 113 هزار و 664 زندانی جرائم غیرعمد توسط ستاد دیه از زندان آزاد و به آغوش خانواده های خود بازگشتند.