یکشنبه ۳۰ دیساعت ۲۰:۴۳Jan 2019 20
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 4 خرداد 1397 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۲:۰۷    
مدیر صنایع تبدیلی و تکمیلی سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری با اشاره به وضعیت خشک سالی در چند سال اخیر، گفت: علارغم داشتن منابع آبی در چهار محال و بختیاری، در توزیع آب برای صنایع تکمیلی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۶:۳۸    
نیویورک تایمز در گزارشی با بررسی پیامدهای لغو دیدار ترامپ و کیم جونگ اون نوشت: لغو دیدار میان رهبران آمریکا و کره شمالی از سوی ترامپ واشنگتن را در دوره ای پر مخاطره در روابط با پیونگ یانگ قرار داده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۱:۴۷    
دادگاهی در الجزایر یک وبلاگ نویس را به جرم جاسوسی برای رژیم صهیونیستی و تحریک مردم به نافرمانی مدنی به 10 سال زندان محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۰:۴۲    
عفو بین الملل اعلام کرد که مسئولان عربستان در تازه ترین موج بازداشت های فعالان مدنی و حقوق بشری، فعال بارز حقوق بشری و نماد دفاع از حقوق بشر در عربستان را بازداشت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۰:۳۱    
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: شهر دزفول در گذر زمان نشان داد که اگر مقاومت به عنوان جزئی از شخصیت و هویت ملی یک ملت جای بگیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۰:۳۱    
گروه تروریستی داعش، مسئولیت حمله تروریستی اخیر در شهر بنغازی لیبی را بر عهده گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۰۹:۴۷    
ولی عهد عربستان در تماسی تلفنی با وزیر امور خارجه آمریکا گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۰۹:۳۲    
برداشت بهاره برگ سبز چای از باغ های شمال کشور تا پایان هفته آینده ادامه دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۰۱:۳۸    
کارلوس کی روش با جدیت فراوان و دقیق جمعه عصر تمرین شاگردانش را زیر نظر گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۲۳:۵۶    
سرمربی رئال مادرید معتقد است، تیمش شانس بیشتری نسبت به لیورپول برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۲۲:۵۱    
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۲۱:۳۹    
مراسم ترحیم برادر امام موسی صدر برگزار شد
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۲۱:۳۸    
هماهنگ کننده کمیسیون مشترک برجام بعد از برگزاری نشست اضطراری این کمیسیون به درخواست ایران در روز جمعه 4خرداد، بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۲۱:۲۵    
مراسم ترحیم و بزرگداشت سیدعلی صدر برادر بزرگ تر امام موسی صدر، بعدازظهر جمعه، 4 خرداد در مسجد جامع شهرک غرب تهران با حضور خانواده و نزدیکان آن مرحوم و همچنین تعدادی از مقامات و شخصیت های سیاسی کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۲۱:۱۸    
معاون وزیر امور خارجه کشورمان به طور جداگانه با نماینده فرانسه و هلگا اشمید پس از نشست کمیسیون مشترک برجام دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۲۰:۳۰    
سرمربی لیورپول معتقد است، سرمربی رئال مادرید در گذشته بازیکن بهتری بود و اکنون نیز سرمربی بهتری نسبت به اوست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۲۰:۲۵    
دومین کنگره حزب اعتماد ملی با حضور جمعی از فعالان سیاسی و اعضای این حزب برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۲۰:۲۳    
فاطمه کروبی گفت: وضعیت نامطلوب امروز کشور نتیجه خودمحوری همه گروه ها است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۲۰:۱۶    
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اصلاح قانون احزاب در مجلس گذشته، گفت: ان شاءالله در مجلس جدید این قانون را اصلاح خواهیم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۹:۴۸    
عراقچی پس از گفت وگو با همتایان اروپایی خود در وین از ادامه یافتن گفت وگوها برای حفظ برجام و دریافت بسته پیشنهادی اروپا خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۹:۳۸    
نایب رییس مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار اینکه همه افراد در همه مسائل یک نظر داشته باشند و اگر کسی نظری مخالف داشت نظام تضعیف شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۸:۵۹    
رییس فراکسیون امید مجلس ضمن تاکید بر لزوم بازسازی اعتماد میان مردم و حاکمیت، گفت: یکی از موضوعاتی که می تواند در این زمینه بسیار مهم باشد پاسخگویی تمام ارکان به مردم است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۸:۴۴    
پومسه روهای ایران با کسب چهار مدال طلا، دو مدال نقره و هفت مدال برنز در مجموع دو بخش زنان و مردان، عنوان نایب قهرمانی مسابقات قهرمانی آسیا را کسب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۸:۳۲    
قائم مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی با تاکید بر اینکه از اصول این حزب حرکت در درون نظام و در راستای آرمان های انقلاب است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۸:۲۳    
در ادامه رقابت های مرحله دوم جام جهانی تیروکمان که در آنتالیای ترکیه در حال برگزاری است، پرونده تیم های ریکرو و کامپوند در بخش انفرادی، تیمی و میکس بدون کسب مدال بسته شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۷:۵۳    
نماینده کازرون در بیانیه ای از تجمع کنندگان امروز در حوزه انتخابیه اش که خواستار ارتقای دو بخش چنارشاهیجان و کوهمره نودان به شهرستان کوه چنار بودند، خواستار پیگیری مطالبات مردم از طریق قانونی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۷:۳۷    
دهمین کمپ بسکتبال بدون مرز در هند برگزار می شود و فیبا اعلام کرده سه بسکتبالیست نوجوان ایرانی نیز در این کمپ حضور خواهند داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۷:۳۰    
دانش آموزان یک مدرسه ابتدایی در نیوزیلند طی یک پروژه چهار ماهه به دانشمندان کیفیت هوای این کشور کمک می کنند تا درمورد آلودگی های شهرشان اطلاعات بیشتری کسب کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۷:۲۹    
دوازدهمین نشست کمیسیون مشترک و اولین نشست پس از خروج آمریکا از برجام در سطح معاونان وزیران خارجه پنج کشور (انگلیس، فرانسه، آلمان، چین و روسیه) و ایران پس از حدود سه ساعت پایان یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۷:۲۵    
امام جمعه ایلام پیشنهاد استاندار مبنی بر دیدار مردمی مدیران کل قبل از خطبه های نمازجمعه ی هفته ی آینده را گامی مهم در بیان آسان مطالبات مردم عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۷:۱۸    
استاد دانشگاه و حوزه علمیه قم اظهار کرد: همه دستورات دین برای رساندن انسان به توحید الهی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۷:۱۵    
امام جمعه موقت بیرجند گفت: اگر نفوذ منطقه ای ایران اسلامی، دشمن شکن است؛ این امر نتیجه تفکر مقاومت بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۷:۱۲    
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس هرمزگان از فتح خرمشهر به عنوان یک نماد در تاریخ انقلاب اسلامی یادکرد که با امداد الهی، اتحاد همه جانبه و اطاعت محض از امام خمینی (ره) به دست آمد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۷:۱۱    
نمایش سرآشپز پیشنهاد می کند به کارگردانی شهاب الدین حسین پور شنبه 5 خرداد در قالب اجرای ویژه روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۷:۱۱    
امام جمعه سنندج از برگزاری جشن گلریزان در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد فرصتی برای بهره مندی بیشتر از فیوضات رمضان است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۷:۰۷    
اعضای یک کمپین هوای پاک در انگلیس خواهان ممنوعیت تردد خودروهای والدین دانش آموزان در اطراف مدارس شده و از دولت خواسته اند با اجرای این طرح از حجم سموم موجود در هوا و تاثیرات منفی آن بر کودکان بکاهند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۷:۰۵    
امام جمعه موقت اصفهان با بیان این که مشکلات آب زاینده رود با برگزاری گردهمایی ها و اعتراضات برطرف نمی شود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۷:۰۱    
امام جمعه اردبیل گفت: وزیر خارجه آمریکا در سخنرانی اخیر خود غیر از بلایای آسمانی، همه چیز را به ایران نسبت داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۶:۵۶    
هاروی واینستین برای رسیدگی به اتهامات تجاوز و آزار و اذیت جنسی خود را تحویل پلیس نیویورک داد و دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۶:۵۰    
پیکر سرباز شهید "حامد محمدی" پس از اقامه نماز جمعه با حضور مردم ولایتمدار تبریز از مقابل مصلی حضرت امام خمینی (ره) تشییع شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۶:۴۰    
امام جمعه قزوین در خطبه های نماز جمعه گفت: با تکیه بر توانمندی های داخلی می توان اقتصاد کشور را پویا نگه داشت و از وابستگی های خارجی رهایی پیدا کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۶:۳۷    
امام جمعه یزد با اشاره به پیر شدن جمعیت جامعه اسلامی، گفت: سیاست های اجرایی دولت در حوزه جمعیتی باید کشور را به سمت افزایش جمعیت و جوانگرای هدایت کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۶:۳۴    
عصر روز گذشته سه ماه از حقوق معوق کارگران هپکو پرداخت شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۶:۳۱    
خطیب جمعه اراک با بیان اینکه دانشگاه های کشور باید کارآفرین باشند نه مدرک گرا گفت: تمامی مدارک حوزوی و دانشگاهی باید گره گشای مشکلات جامعه باشند
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۶:۳۱    
دزدان نقابدار در هنگ کنگ جواهراتی به ارزش 5 میلیون دلار را ظرف 27 ثانیه به سرقت بردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۳۰    
رئیس سازمان امداد و نجات با اعلام امدادرسانی در 58 شهر، روستا و منطقه عشایر نشین متاثر از سیل در هفته اخیر ،گفت: 2200 تن خدمات امدادی لازم را دریافت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۶:۲۷    
نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری به عنوان یک منشور راهبردی برای تداوم برجام درنظر گرفته شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۶:۲۳    
امام جمعه قم گفت: ایرانی های غیور و شجاع هراسی از هیاهوی بی اساس استکبار جهانی ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۶:۲۱    
یکی از کمیته های سنای آمریکا لایحه 716 میلیارد دلاری سیاست دفاعی خود را ارائه کرد. این لایحه ترکیه را از خرید جنگنده های F-35 باز می دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۶:۱۹    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، اظهار کرد: وحدت، رمز ماندگاری نظام جمهوری اسلامی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۶:۱۵    
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: برخوردهای آمریکا از ابتدای مذاکرات تاکنون نشان داده که ما نمی توانیم با آنها تعامل و اعتماد کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۶:۱۲    
امام جمعه مشهد گفت: اقتدار ما سبب شد که دنیا ما را به عنوان یک کشور هسته ای بشناسد و سر مسئله فناوری هسته ای با ما سر میز مذاکره بنشیند. این به دلیل مقاومت، قدرت و علم و دانش ما بود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۶:۱۱    
تبلیغ، خرید و فروش آثار تاریخی و حتی فلزیاب در فضای مجازی کم بود، حالا نوبت به تبلیغ، خرید و فروش نسخ خطی رسیده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۶:۰۶    
امام جمعه بجنورد گفت: دعوای آمریکا و اروپا در خصوص برجام دعوایی ظاهری و زرگری است، مواظب باشیم و گول نخوریم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۶:۰۲    
رئیس جمهور با صدور پیامی فرا رسیدن سالگرد استقلال کشور پادشاهی اردن را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۶:۰۱    
یک مرد اهل جمهوری چک پس از اینکه از سوی دادگاه شهر پراگ به دلیل آزار و اذیت حیوانات مجرم شناخته شد به یک سال زندان محکوم شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۶:۰۱    
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با اشاره به مشکلات اقتصادی موجود در جامعه گفت: امروز یکی از مصادیق جهاد این است که مشکلات اقتصادی نیازمندان را رفع کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۵۹    
مهاجم تیم ملی می گوید باید شرایط طوری باشد که وقتی پا به جام جهانی می گذاریم، احساس کنیم که تیمی 80 میلیون نفری هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۵۸    
عربستان سعودی یکی از فعالان برجسته حقوق زنان را دستگیر کرد که جدیدترین سرکوب علیه حامیان حقوق زنان در این کشور محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۵۶    
امام جمعه کرج گفت: مهمترین گزینه روی میز آمریکا برای مقابله با ایران در فضای کنونی تشدید تحریم های بین المللی است که اگر اقتصاد مقاومتی را عملیاتی کنیم این گزینه نیز ناکارآمد خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۵۴    
امام جمعه ارومیه گفت: نباید باآمریکا تعامل کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۵۴    
اولین آمارهای ارائه شده از تعداد معاملات مسکن شهر تهران حاکی از افزایش 7 درصدی قراردادهای خرید و فروش دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۵۲    
پوستر فیلم سینمایی در وجه حامل به کارگردانی بهمن کامیار در آستانه اکران عمومی، با طراحی روژان ایرجی رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۴۷    
خبرگزاری رویترز به نقل از یک مقام ارشد مذاکره کننده ایرانی نوشت که ایران خواستار ارائه بسته از سوی اروپا است که علاوه بر دارا بودن راه حل های عملی در مورد موضوعات مختلف عزم سیاسی اروپارانیز همراه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۴۶    
امام جمعه تبریز گفت: سخنان وزیر امور خارجه آمریکا که به تازگی از کسوت جاسوسی خارج شده و به وزارت رسیده است، نشان داد که آمریکا به دوران جورج بوش عقب گرد کرده است، چرا که جورج بوش پسر ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۴۴    
دادگاه عالی اسرائیل درخواست منع استفاده از گلوله های جنگی علیه تظاهرکنندگان فلسطینی را رد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۴۰    
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار کرد: تسهیلات ویژه برای تکمیل بخش های درمانی انجمن خیریه حمایت از بیماران کلیوی استان زنجان اختصاص می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۳۷    
استاندار هرمزگان گفت: در بخش مبارزه با قاچاق کالا، مجلس شورای اسلامی برای تسریع در این امر و بهبود روند مبارزه، اختیارات بیشتری را به استان ها محول شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۳۶    
به گفته فیزیوتراپ لیورپول، وینگر مصری این تیم در فینال لیگ قهرمانان اروپا روزه نخواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۳۳    
تیراندازان ایران در مرحله مقدماتی تپانچه بادی مردان جام جهانی مونیخ آلمان به فینال نرسیدند. سبقت اللهی در تپانچه 25 متر در رده هفتادم ایستاد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۳۱    
یک عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: یکی از بزرگترین چالش ها این است که شاخص های معتبر کمی برای آموزش مثل پژوهش وجود ندارد و باید به فکر راهکاری بود که بتوان از طریق روش هایی فعالیت های ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۲۷    
پس از رای دادگاه اسپانیا به رشوه گیری حزب حاکم جبهه مردمی، اپوزیسیون سوسیالیست اسپانیا، دولت ماریانو راخوی را با طرحی برای رای عدم اعتماد به چالش کشید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۲۶    
مشاور امور هنری استاندار خوزستان گفت: نباید تمام نگاه ها به دولت باشد بلکه سازمان های خصوصی باید در امر توسعه پیشگام باشند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۱۷    
امام جمعه شیراز با اشاره به تاکیدات مکرر مقام معظم رهبری در خصوص لزوم داشتن شیوه ی تهاجمی در مقابل جنگ نرم دشمنان، تاکید کرد که هرچه ملت ایران در برابر مستکبران و ظالمان محکم تر بایستد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۱۶    
وزارت خارجه ترکیه اعلام کرد که یک هیات از ایالات متحده امروز (جمعه) رایزنی هایی در ترکیه با مسئولان این کشور درخصوص شهر منبج سوریه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۱۴    
در نخستین دیدار هفته اول لیگ ملت های والیبال تیم آمریکا با نتیجه سه بر دو برابر آرژانتین به پیروزی رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۱۲    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نباید بیش از این با افزایش کارمند، بار دولت را اضافه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۱۱    
امام جمعه رشت، آمریکا و اروپا به هیچ یک از تعهدات خود در برجام عمل نکردند لذا از شورای نظارت بر برجام خواستار رسیدگی به این موضوع هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۱۰    
کرملین امروز (جمعه) اتهامات مبنی بر دخالت روسیه در ساقط شدن هواپیمای مسافربری مالزی بر فراز شرق اوکراین در سال 2014 را رد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۰۷    
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: توجه دولت به مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم ضروری است چرا که امروز مشکلات اقتصادی باعث بروز معضلات فراوانی در جامعه ما شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۰۶    
روسیه در نظر دارد تا سه سال آینده ،حمل و نقل عمومی با تله کابین را در مسکو راه اندازی کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۰۴    
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از قتل جوان 21 ساله اهل اسلام آبادغرب به دست مرد همسایه و متعاقب آن خودکشی فرد قاتل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۰۲    
رییس اداره تحقیقات جرائم تجاری مالزی، امروز (جمعه) اعلام کرد، 114 میلیون رینگیت به صورت نقد (معادل 29 میلیون دلار آمریکا) در 35 کیفی که از محوطه محل اقامت مربوط به نجیب رزاق، نخست وزیر پیشین ضبط شده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۰۱    
بانوی دونده ایرانی در مسابقات جهانی شرکت ها به قهرمانی دست یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۰۰    
مهدی هاشمی و نازنین بیاتی به فیلم سینمایی بازی آخر پیوستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۰۰    
اداره کل مدیریت بحران خوزستان در خصوص وضعیت جوی و وقوع گرد و خاک در استان اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۵:۰۰    
مقام معظم رهبری در روز چهارشنبه هفته جاری در دیداری که با تعدادی از کارگزاران و مسئولان نظام داشتند، در دو محور رفتار صحیح در قبال آمریکا ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۴:۵۷    
فیلم سینمایی درساژ اولین ساخته پویا بادکوبه در ادامه حضورهای موفق بین المللی در جشنواره سیدنی استرالیا و گرانادا اسپانیا به رقابت می پردازد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۴:۵۲    
بازیکنان تیم ملی پس از چند روز تمرین های سخت و پرفشار در اردوی ترکیه، امروز (جمعه) را به استراحت پرداختند و از اسکله ای در استانبول دیدن کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۴:۴۶    
چین اظهار کرد که کره شمالی و آمریکا را به برگزاری مذاکرات مستقیم تشویق می کند و نقشی سازنده در شروع دوباره گفت وگوها پس از لغو یک جانبه این مذاکرات از سوی آمریکا ایفا خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۴:۴۶    
دستیاران امیر قلعه نویی در تیم سپاهان برای لیگ برتر هجدهم مشخص شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۴:۴۵    
مردم غزه عصر امروز (جمعه) نهمین راهپیمایی بزرگ بازگشت را با شعار "با وجود محاصره ادامه می دهیم" برگزار می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۴:۴۳    
پینگ پنگ باز جوان ایرانی با پیروزی بر حریف آلمانی عنوان قهرمانی رقابت های جهانی شرکت ها را کسب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۴:۳۷    
شب گذشته مردی در شرق مسکو یک خانواده سه نفری را به گروگان گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۴:۳۷    
جدیدترین آمار فروش فیلم های روی پرده سینماها درحالی توسط پخش کنندگان اعلام شد که برخی نسبت به تبلیغ نشدن طرح های ویژه اکران فیلم در ایام ماه رمضان انتقاد داشتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۴:۲۵    
اولین نشست کمیسیون مشترک برجام پس از خروج آمریکا از این توافق هسته ای با حضور نمایندگان پنج کشور در هتل کوبورگ وین آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۴:۲۰    
تحقیقات انجمن بیمه انگلیس که به دنبال آتش سوزی برج گرنفل صورت گرفت نشان داده که آزمون های آزمایشگاهی انگلیس روی میزان ایمنی مصالح ساختمانی در برابر آتش سوزی کافی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۴:۱۶    
یک منبع آگاه از دعوت کمیسیون مشترک از آمانو برای حضور نمادین در بخش افتتاحیه این نشست خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۴:۱۵    
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با تاکید بر لزوم تمرکز و توجه به افت تحصیلی در این دانشگاه گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۴ - ۱۴:۱۳    
کره جنوبی امروز (جمعه) بر ضرورت ارتباط مستقیم بین رهبران کره شمالی و آمریکا تاکید کرد.