چهارشنبه ۲۴ مردادساعت ۰۳:۴۹Aug 2018 15

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 8 خرداد 1397 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۳:۵۴    
وزیر نیرو در جلسه عصر امروز کمیسیون برنامه و بودجه گزارش وضعیت آب و برق را به نمایندگان ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۳:۲۷    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان بر لزوم اجرای هر چه سریع تر طرح گردشگری دهکده سبز تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۳:۱۲    
سخنگوی سیاست امنیتی و امور خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرد، از نظر این اتحادیه تصمیم سوریه در به رسمیت شناختن استقلال آبخازیا و اوستیای جنوبی تعرض به قوانین بین المللی است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۳:۱۰    
هیئت مدیره خانه سینما با انتشار اطلاعیه ای به افطاری رئیس جمهور و واکنش هنرمندان به این ضیافت واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۳:۰۱    
ماریا شاراپووا و سرنا ویلیامز در اولین رقابت خود در بازی های اپن فرانسه به پیروزی رسیدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۳:۰۰    
یزد - ایرنا - نشست اضطراری حفاظت از امنیت تامین آب استان یزد به دنبال تعرض مجدد در شامگاه دوشنبه به خط انتقال آب این استان در منطقه شرق اصفهان، به ریاست استاندار یزد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۲:۵۶    
مراسم افطاری اصلاح طلبان با حضور چهره های سیاسی اصلاح طلب و برخی نمایندگان مجلس برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۲:۵۰    
سخنگوی شورای نگهبان به مناسبت افتتاح اولین دوره مجلس شورای اسلامی، درکانال شخصی خود در پیام رسان سروش یادداشتی با عنوان "انتظاراتی مشروع از خانه ملت" نوشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۲:۴۲    
مدیرکل استاندارد کردستان گفت: بی توجهی مالکان شهربازی های غیراستاندارد و غیرقابل استفاده به تذکرات اداره کل استاندارد کردستان، موجب فوت نوجوان سنندجی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۲:۴۰    
صدراعظم آلمان در بیست وپنجمین سالروز آتش سوزی زولینگن با وزیر امور خارجه ترکیه دیدار و اقدام ضدانسانی افراط گرایان نئونازی را که منجر به مرگ پنج شهروند ترک تبار ساکن آلمان شد، محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۲:۴۰    
نماینده ولی فقیه در سپاه پاسدران گفت: انقلاب اسلامی گفتمان مقاومت را زنده کرده است و دلیل مقابله دشمنان با ایران این است که آن ها اعتقاد دارند که هیچ کشوری نمی تواند انقلاب اسلامی را شکست دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۲:۳۷    
وزیر آموزش و پرورش از غیر رسمی بودن مجرم جنابت تلخ دانش آموزان منطقه 2 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۲:۳۰    
گروهی از هنرمندان که سال گذشته در همین روزها مشغول جشن و پایکوبی به خاطر پیروزی حسن روحانی در انتخابات بودند، این روزها کمپین به افطاری رئیس جمهور نمی رویم را تشکیل داده اند!
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۲:۲۴    
سنندج - ایرنا - استاندار کردستان طی دستوری خواستار پیگیری فوری علت و معرفی عوامل حادثه سقوط چرخ و فلک فرسوده ای گردید که در پارک کودک سنندج منجر به فوت یک نوجوان 16 ساله شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۲:۱۹    
انتخاب : هادی حجازی فر با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: جنابِ آقای روحانی. سلام و خسته نباشید. خوشحالم که در دوره شما و بواسطه شعارهای انتخاباتی و مرام و مشیِ تان نقد رییس جمهورِ حی و حاضر و در ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۲:۰۵    
مجموعه سخنان اعتراضی یک دانشجوی دختر در حضور رهبری، که هم منتقدان وضع موجود و هم مخالفان نظام از آن استقبال فراوان کرده اند، یک قضیه و رخداد خوب است...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۲:۰۲    
وزیر خارجه سودان گفت که رئیس جمهوری مصر در اکتبر آتی به خارطوم سفر خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۱:۴۵    
سید حسن خمینی: امام با جوانان انقلاب را به ثمر رساند اداره کرد و به پیش برد، اما سنّ مدیریتی در کشور ما پیر شده و تردیدی نیست که این پیری به پیری در تصمیم گیری منجر می شود؛ وقتی نشاط ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۱:۴۱    
آتش سوزی در ارتفاعات روستای خادر شهرستان مرودشت، بالغ بر 138 میلیارد تومان خسارت برجای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۱:۳۸    
خبرگزاری شبستان: حجت الاسلام والمسلمین ارزانی گفت: شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت باید موضوع آسیب های اجتماعی و اقشار آسیب پذیر را در برنامه ریزی های خود لحاظ کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۰:۵۸    
یک عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از طرح سئوالی در خصوص چرایی تبعید مجرمین به باغملک از وزیر دادگستری در این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۰:۵۷    
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) تأکید کرد، حمله موشکی نیروهای مقاومت به اهداف صهیونیستی در فلسطین اشغالی در چارچوب حق طبیعی دفاع از ملت فلسطین صورت گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۰:۴۳    
سخنگوی جامعه روحانیت مبارز از انتخاب حجت الاسلام پورمحمدی به عنوان دبیر کل این تشکل سیاسی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۰:۴۱    
یک جلد شاهنامه فردوسی با قدمت و ویژگی های خاص تاریخی توسط خانواده ای در اهواز به اداره کل میراث فرهنگی خوزستان اهدا گردید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۰:۲۸    
هیات شورای ملی کرد با معاون وزیر خارجه روسیه در مسکو امروز (سه شنبه) درخصوص اوضاع در عفرین و آینده اراضی شرق فرات و گفتگوی سوریه و مساله قانون اساسی گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۰:۲۶    
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر اعلام کرد: سقوط یک فروند هواپیمای آموزشی در فرودگاه امام ، دو کشته برجای گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۰:۰۳    
دبیر فدراسیون دوچرخه سواری نسبت به انتشار خبری مبنی بر ترمیم آسفالت زمین دور مجموعه آزادی توسط تعدادی از دوچرخه سواران توضیح داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۲۰:۰۱    
سخنگوی شورای نگهبان دستور جلسه این هفته شورای نگهبان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۹:۴۴    
رژیم صهیونیستی از شلیک 114 خمپاره و موشک به سمت شهرک های اطراف غزه از صبح خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۹:۴۱    
با تصمیم فراکسیون های سیاسی مجلس، رسما انتخابات هیات رییسه سه قطبی شد، رقابت بین قطب های لاریجانی، حاجی بابایی و عارف وارد فاز جدیدی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۹:۴۰    
محققان اظهار کردند: نقاشی کردن کودکان در رشد آنها موثر است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۹:۲۸    
فارس : مدیرعامل استقلال پیامی خطاب به هواداران این باشگاه درباره فصل نقل و انتقالات این باشگاه صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۹:۲۴    
فرزند مرحوم آیت الله حائری شیرازی، انتساب فرد خاطی در یکی از مدرسه های تهران به بیت حائری شیرازی را رد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۹:۱۶    
خبرگزاری رویترز به نقل از دیپلمات های آگاه ایرانی و اروپایی نوشت که پیشرفت های قابل توجهی در گفت وگوهای مربوط به پایان بحران یمن انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۹:۱۴    
یک پایگاه خبری عربی در گزارشی با اشاره به احتمال شکست تلاش های اتحادیه اروپا در حفظ برجام نوشت: شکست احتمالی اتحادیه اروپا در حفظ توافق هسته ای ایران نه تنها باعث ایجاد اختلافات داخلی میان اعضای آن ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۹:۰۸    
فراکسیون نمایندگان ولایی در جلسه بعدازظهر امروز حمیدرضا حاج بابایی را به عنوان گزینه پیشنهادی برای ریاست مجلس تعیین کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۹:۰۷    
اعضای فراکسیون مستقلین ولایی ضمن تعیین علی لاریجانی به عنوان گزینه ریاست این کمیسیون برای سومین سال انتخابات هیات رییسه مجلس، دو نایب رییس را هم مشخص کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۹:۰۷    
بیش از یک قرن است، می دانیم که ارتفاع بالا میزان خونی را که قلب در هر ضربان پمپاژ می کند کاهش می دهد. یافته های یک پژوهش نشان می دهد که چرا این اتفاق می افتد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۹:۰۱    
نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی گفت:شجاعت امام راحل توام با عقلانیت و تدبیر بود و نتیجه آن ایجاد یک حرکت انقلابی در بین ملت ایران شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۸:۵۵    
در سومین روز از مسابقات دور اول تنیس اپن فرانسه رافائل نادال به پیروزی رسید و به دور دوم صعود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۸:۵۵    
به گزارش خبرنگار پارسینه ، در پی تصمیم برخی از بازیگران سینما و تلویزیون برای عدم شرکت در افطاری حسن روحانی، جمشید مشایخی در یادداشتی کوتاه از آنها خواست تا با حضور در این مراسم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۸:۴۴    
در پی انتشار اخباری در برخی رسانه ها با عناوین فرار بدهکار بزرگ بانکی به خارج از کشور ، درگیری یکی از مراجعین با بازپرس دادسرا و هم چنین تعرض به برخی دانش آموزان در غرب تهران ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۸:۴۳    
"ارز یارانه ای دارو پابرجاست، دلایل تصادف موتورسیکلت ها در تهران؛ از بیکاری تا معابر غیراستاندارد، بلاکینگ عامل اصلی بارش های بهاره ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۸:۳۶    
محمدرضا پورابراهیمی در گفت وگو با ایسنا پیرامون استعفای علیرضا رزم حسینی از استانداری کرمان اظهار کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۸:۳۵    
یک عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس از بررسی طرح ساماندهی بازار خودرو بدون نتیجه گیری خاص سخن گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۸:۳۳    
یک عضو هیات رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس از تصویب دو تبصره ماده چهار طرح اداره و نظارت بر سازمان صداوسیمای ایران بدون تصویب این ماده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۸:۲۴    
عضو کمیسیون صنایع و معادن و نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: پیشنهاد کمیسیون صنایع و معادن مجلس افزایش حداقلی قیمت خودروست و با هرگونه افزایش نامتعارف قیمت خودرو قطعا مخالفت خواهد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۸:۲۳    
در سه ماهه نخست امسال، سیول با سبقت گرفتن از گوانگژو چین به عنوان رو به رشد ترین بازار کالاهای لوکس معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۸:۲۱    
سیاست های پولی بانک مرکزی اروپا و منطقه یورو اخیرا مورد انتقاد شدید احزاب پوپولیست اروپا قرار گرفته است و به عقیده آن ها این سیاست ها باعث محدود شدن عملکرد اقتصادی برخی از کشورهای عضو می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۸:۱۸    
نشست مشترک ستاد برگزاری هفته المپیک با حضور رئیس و دبیر کمیته ملی المپیک، اعضای ستاد هفته المپیک، کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک و متولیان برگزاری این هفته برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۸:۱۷    
یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان در مجلس شورای اسلامی گفت: نباید به هر دارو یا مواد اولیه یارانه تعلق بگیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۸:۰۹    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان از تغییر زمان برگزاری افتتاحیه رویداد همدان 2018 و اجلاس وزرای گردشگری کشورهای آسیایی به میزبانی پایتخت گردشگری کشورهای آسیایی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۸:۰۶    
منابع از محاصره کشتی آزادی فلسطین توسط چهار قایق جنگی اسرائیل خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۸:۰۳    
رهبر جریان صدر عراق امروز (سه شنبه) بنا به دعوتی رسمی راهی کویت می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۸:۰۲    
حجم پروازها در فرودگاه بین المللی دوبی طی ماه گذشته میلادی بیش از 3 درصد کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۸:۰۱    
بارسلونا دور از نوکمپ در رقابت های اروپایی مشکل دارد و نمی تواند پیروز شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۸:۰۰    
رییس کارگروه رسیدگی به خواسته کامیون داران ضمن تشریح اهداف و برنامه های کارگروه رسیدگی به خواسته کامیون داران، گفت: رسیدگی بخشی از مطالبات و خواسته های این عزیزان در برخی حوزه ها در حال انجام است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۷:۵۶    
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: عذرخواهی یک مدیر اجرایی دردی را دوا نمی کند و باید در عمل مشکل چغندرکاران با کشت و صنعت برطرف شده و تبدیل به پرونده قضائی نشود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۷:۵۵    
حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای در گفت وگو با ایسنا در پاسخ به سوالی درباره اینکه با توجه به درگذشت یکی از هنرمندان قدیمی کشورمان و مطرح شدن بحث بازگشت هنرمندان خارج از کشور به ایران از سوی افکار ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۷:۵۵    
به گزارش ایسنا، سیاوش شهریور در نشست خبری امروز سه شنبه خود در خصوص ساخت و سازهای غیرمجاز در سطح شهرستان شمیرانات گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۷:۵۵    
به گزارش ایسنا، علایی مقدم در مراسم معارفه مدیر کل امور عشایری استان اردبیل اظهار کرد: در بین سه گروه هدف جامعه اعم از شهری ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۷:۵۴    
رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر ارومیه گفت: کیوسک های سطح شهر با جذب سرمایه گذار داخلی ساماندهی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۷:۴۹    
دستگاه های دولتی و امنیتی مصر تمامی آمادگی های لازم را برای مراسم ادای سوگند عبدالفتاح سیسی اتخاذ کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۷:۴۳    
مدیر ارشد اجرایی اسنپ تریپ برنامه های این استارتاپ را برای توسعه خدمات آنلاین را اعلام کرد و گفت: همواره تلاش داریم با استفاده از ابزارهای مناسب، هزینه سفرهای ایرانیان را کاهش دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۷:۴۱    
ماموران ستاد ملی مبارزه با دوپینگ با حضور در اردوی تیم ملی وزنه برداری از ملی پوشان تست دوپینگ گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۷:۳۹    
رییس جهاد دانشگاهی ضمن معرفی توانمندی های جهاد در حوزه های پزشکی و سلامت و حوزه فنی مهندسی از آمادگی این نهاد برای همکاری متقابل با مراکز تحقیقاتی و شرکت های آذربایجان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۷:۳۷    
نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از تصویب لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مقابله با تامین مالی تروریسم (CFT) در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد و گفت که کمیسیون امنیت ملی برای حفظ منافع ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۷:۳۴    
اصغر فرهادی در راس هیات داوران بخش رقابتی بیست وچهارمین جشنواره بین المللی فیلم سارایوو در کشور بوسنی و هرزگوین حضور می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۷:۳۰    
یک شبکه خبری آمریکایی ضمن انتقاد از تحریم هایی که قرار است علیه ایران بازگردانده شود، نوشت: یکی از پیامدهای این تحریم ها، تضاد با منافع ملی آمریکا خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۷:۲۷    
حمید متبسم آهنگساز و نوازنده موسیقی ایرانی، تازه ترین آلبوم خود را بر اساس اشعاری از سینا اصفهانی و برای کودکان منتشر و روانه بازار موسیقی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۷:۲۶    
یک عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس از بررسی گزارش دیوان محاسبات در رابطه با تخصیص بودجه وزارت جهاد کشاورزی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۷:۲۴    
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از بررسی درخواست تعدادی از نمایندگان برای اعمال ماده 236 آیین نامه در خصوص هیات امنای ارزی تجهیزات پزشکی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۷:۰۲    
رئیس جمهور با تبریک انتخاب مجدد ویکتور اوربان به عنوان نخست وزیر مجارستان اظهار امیدواری کرد با عنایت به اراده سیاسی مشترک ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۶:۴۸    
مدیر عامل بانک صادرات ایران: عصر اعتبار- مدیر عامل بانک صادرات ایران در سفری به استان قزوین، ضمن بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی این شهر ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۶:۴۶    
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی از تعطیلی مدارس و لغو امتحانات مدارس در تمام مقاطع در روز چهارشنبه نهم خرداد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۶:۴۵    
معاون استانداری خراسان رضوی با اشاره به شدت بالای آلاینده ها در هوای مشهد و برگزاری جلسه کارگروه اجرایی و اضطراری کاهش آلودگی هوا و گردو غبار استان طی ساعتی قبل افزود : در این راستاهمچنین مصوب شد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۶:۲۶    
سید عمار حکیم رئیس جریان حکمت ملی عراق در دیدار با سفیر فرانسه در بغداد تأکید کرد که مشکلات منطقه از طریق گفتگوهای سازنده قابل حل است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۶:۰۶    
وزیر جهاد کشاورزی از توانمندی های کشاورزی در حوزه زراعت و باغبانی مجتمع کشت و صنعت فدک شهر خشکرود از توابع شهرستان زرندیه بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۶:۰۵    
خبرگزاری میزان- از برخورد امنیتی با کارگران مظلوم انتقاد دارد. دست آخر هم می گوید آن هایی که کارگران را با برخوردشان اپوزیسیون می کنند خدا لعنتشان کند! آقا لبخند می زنند و جمعیت دوباره احسنت می گوید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۵:۵۵    
یک نفر مشکوک به بیماری تب کریمه کنگو در بندرعباس جان باخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۵:۴۶    
سنندج - مسئول اداره بهداشت و مدیریت بیماری های دامی اداره کل دامپزشکی کردستان گفت: پیش بینی شده است که تا پایان فاز اول واکسیناسیون تب برفکی دام یک میلیون و 380 هزار راس دام واکسینه شوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۵:۲۹    
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران با اعلام شروع واگذاری سرویس بر بستر POTNدر استان تهران ویزد گفت: در راستای نوسازی و مدرن سازی شبکه های زیرساختی حوزه ارتباطات ثابت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۴:۰۰    
هم اکنون 62 شرکت در پارک علم و فناوری سیستان و بلوچستان مشغول به فعالیت هستند که تلاش می شود بازتاب این فعالیت ها، خلق و ارزش افزوده ای برای کشور باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۰    
خبرگزاری شبستان: رئیس جمهور ما کتابی از فیلیپ راث با ترجمه افشین رضا پور را انتشارات ققنوس چاپ کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۳:۵۰    
گردهمایی رابطان پژوهشی شهرستانها و دستگاههای اجرایی در خرم آباد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۱    
کاشان- ایرنا- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کاشان از تعطیلی سه آب انبار به علت تخریب و گل آلود شدن در نتیجه بارش های بهاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۳:۴۰    
جمعی از کاربران پس از پایان دیدار رمضانی دانشجویان با رهبر انقلاب، با راه اندازی هشتگ #اوج_دموکراسی، نظرات خود را نسبت به نوع برخورد معظم له با صحبت های انتقادی مطرح کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۱    
ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی معاونت علمی به دانشجویان دوره های دکتری تخصصی و دستیاران پزشکی فرصت های مطالعاتی اعطاء می کند. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۳:۳۰    
نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری هایی انجام گرفته گفت: قرار است "نفت" پرداخت حق آلایندگی اهواز را پیگیری کند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۳:۱۵    
قفس های غوطه ور برای نخستین بار در خاورمیانه در دریای خزر برای پرورش ماهی با همکاری ایران و نروژ در گیلان نصب شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۳:۰۹    
جلسه دیدار اعضای انجمن صنفی کارفرمایی صنعت پتروشیمی با معاون اول رییس جمهور ظهر امروز برگزار شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۲:۵۴    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان جزئیات سدهای لاستیکی در استان گیلان و اهمیت اجرای آن را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۲:۵۰    
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از تشکیل گروه مدیریت کم آبی در این دانشگاه خبر داد. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۲:۱۴    
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان از تکمیل و بهره برداری از فاز نخست باغ موزه دفاع مقدس لرستان در 22 بهمن ماه سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۱۲:۰۰    
رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان گیلان از شناسایی و دستگیری دکتر قلابی عامل تهدید و اخاذی، خانم 39 ساله گیلانی، در تلگرام خبر داد. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۹:۴۵    
خبرگزاری میزان- دانش آموزان دو مجتمع آموزشی تهران مبلغی بالغ بر 170 میلیون ریال را به آزادی محکومان سازمان قضایی نیرو های مسلح اختصاص دادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۸:۴۲    
هفدهمین همایش تجلیل از پیشکسوتان قرآنی شهر تهران با عنوان عمری با قرآن همزمان با میلاد کریم اهل بیت امام حسن مجتبی (ع) جمعه 11 خرداد در تالار ایوان شمس برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۰۸ - ۰۸:۱۶    
قزوین- رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: با پایلوت شدن قزوین به عنوان دفاع از حقوق عامه، مسائل زیست محیطی، کشاورزی، آب، فاضلاب و سایر امور شهروندی مورد توجه جدی قرار می گیرد.