چهارشنبه ۲۴ مردادساعت ۰۳:۵۰Aug 2018 15

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 11 خرداد 1397 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۳:۳۴    
در پی لغو یک طرفه ی دیدار آماده سازی بین تیم های یونان و ایران از سوی فدراسیون فوتبال یونان، فدراسیون فوتبال ایران بیانیه ی دیگری صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۲:۵۳    
تیم ملی فوتبال ایران عصر روز جمعه در کمپ باشگاه بشیکتاش ترکیه به تمرین آماده سازی خود ادامه داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۲:۴۷    
سخنگوی سازمان اورژانس کشور با تشریح خسارات ناشی از بارندگی های امروز و سیل، طوفان و صاعقه، گفت: در پی این اتفاق چهار نفر جان خود را از دست دادند و 9 نفر نیز مصدوم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۲:۳۷    
دروازه بان فصل گذشته پارس جنوبی با عقد قراردادی سه ساله راهی تراکتورسازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۲:۳۷    
نیویورک- ایرنا- نماینده دائم روسیه در سازمان ملل متحد که ریاست دوره ای شورای امنیت در ماه ژوئن را برعهده دارد، گفت : این شورا در 19 ژوئن (29 خرداد) درباره قطعنامه 2231 مرتبط با برجام نشست خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۲:۲۹    
اعضای شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با استعفای دبیرکل این حزب مخالفت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۲:۲۴    
به نقل ازروابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی کشتی آزاد نوجوانان روزهای 10 و 11 خردادماه در شهر بخارست رومانی برگزار شد و تیم منتخب کشورمان که با 6 نماینده در این مسابقات شرکت کرده بود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۲:۲۰    
قانونی در ایالت بایرن آلمان که ثروتمندترین ایالت این کشور است، به اجرا در آمده که به موجب آن کلیه ساختمان های دولتی باید در ورودی ساختمان خود صلیب نصب کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۲:۰۴    
خبرگزاری شبستان: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در مورد نرم افزار ترجمه گویا قرآن گفت: این نرم افزار یک ابتکار تازه در این حوزه است که ترجمه قرآن را به شکل گویا ارائه می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۰:۳۹    
"محمود الزهار" از رهبران جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) از مردم ایران خواست تا با همه ابزارها از ملت فلسطین حمایت کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۰:۲۹    
وزیر امور خارجه روسیه امروز (جمعه) گفت، توافق این کشور با ایالات متحده در راستای همکاری هسته ای صلح آمیز بین دو طرف به حالت تعلیق درآمده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۰:۱۹    
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نوش آنلاین دویچه وله نوشت: در روزهای گرم و بلند تابستان سراغ نوشیدنی های یخ دار نروید ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۰:۱۵    
قدس انلاین : مدیر روابط عمومی شرکت بهره برداری قطارشهری مشهد از سقوط یک درخت بر روی شبکه برق خط1 قطارشهری مشهد هم زمان با وقوع توفان گردوخاک در مشهد از خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۰:۱۵    
در ادامه رقابت های تنیس رولان گاروس، الکساندر زورف و نواک جوکوویچ حریفات خود را در دور سوم شکست داده، به دور چهارم صعود کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۰:۰۶    
وزیر امور خارجه پیشین پاکستان که پیش از این از سوی یک دادگاه این کشور در خصوص انجام فعالیت سیاسی رد صلاحیت شده بود، در انتخابات 25 ژوئن به عنوان کاندیدا شرکت خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۹:۱۳    
نتایج یک نظرسنجی نشان داد، میزان محبوبیت رهبر کره شمالی در کره جنوبی به تازگی بیش از 20 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۸:۳۹    
معاون وزیر امور خارجه روسیه امروز (جمعه) از احتمال دیدار وزیران امور خارجه این کشور، آلمان، فرانسه و اوکراین خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۸:۲۵    
رهبر جبهه ملی فرانسه از تشکیل دولت جدید ائتلافی در ایتالیا استقبال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۵۲    
هیأتی بلندپایه از جنبش مقاومت اسلامی (حماس) به ریاست عضو دفتر سیاسی و رئیس دفتر روابط عربی و اسلامی این جنبش با رئیس مجلس نمایندگان لبنان دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۴۶    
مدیرعامل توتال گفت که شانس این شرکت برای معافیت از تحریم های آمریکا و ماندن در ایران بسیار ضعیف است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۳۲    
در شرایطی که شرکت عمران شهر جدید پردیس از توافق نهایی با پیمانکار فاز 5 خبر داده بود، پیمانکار مربوطه می گوید که هنوز به توافق نهایی دست نیافته اند و برای تکمیل ایرادهای 1000 واحد به 7 تا 8 میلیارد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۳۱    
سخنگوی اورژانس بابل گفت: بر اثر درگیری دو مجرم در زندان بابل،یک نفر کشته شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۲۸    
شورای جامعه مدنی و حقوق بشر ریاست جمهوری روسیه امروز (جمعه) از نهادهای اروپایی خواست کی یف را برای بهبود وضعیت رسانه های در اوکراین تشویق کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۲۸    
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی آموزش و پرورش باید بیش از گذشته در بکارگیری معلمان دقت و حساسیت های لازم را به خرج دهد، بالاخص در مهدکودک ها با حساسیت بیشتری این موضوع دنبال شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۱۲    
محققان دانشگاه کلمبیا دریافتند که سیستم پیچیده مغز برای تشخیص طعم ها می تواند دستکاری شود و احساس طعم شیرینی و تلخی را در موش ها تغییر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۱۱    
استاندار سمنان بر لزوم حفظ وحدت و اتحاد در جامعه تاکید کرد و گفت: برخی به دنبال ایجاد تفرقه و اختلاف در بین مردم هستند چرا که ایران مستقل برای دشمنان قابل تحمل نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۰۶    
استاد فلسفه علم دانشگاه صنعتی شریف گفت: کنکور می تواند حذف شود، به شرط آنکه جلوی پارتی بازی و رفاقت بازی که اکنون در دانشگاه ها حاکم است، گرفته شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۰۶    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان با اشاره به در پیش بودن سالروز رحلت امام (ره)گفت: امام راحل با بنیان نهادن انقلاب اسلامی و سرنگونی طاغوت، مردم ایران را از اسارت استعمار رهانید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۰۳    
به گزارش سرویس ورزشی جی پلاس، در آخرین بازی باشگاهی فوتبال اروپا و در فینال لیگ قهرمانان اروپا رئال مادرید به مصاف لیورپول رفت و توانست در کسب قهرمانی پشت سر هم هت تریک کند. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۰۲    
برخی مسئولان و سفیران کشورهای عربی مدعی دخالت جمهوری اسلامی ایران در امور کشورهای عربی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۰۰    
امام جمعه بجنورد با اشاره به تامین امنیت نقاط مرزی خراسان شمالی گفت که باید مطالبه مردمی برای ادامه حضور ارتش صورت گیرد و مطالبات از مسئولین در این زمینه شیواتر به گوش مسئولان بالادستی برسد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۷:۰۰    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و وزیر امور خارجه چین با تاکید بر ادامه اجرای برجام، تصریح کردند که تمام تلاش خود را برای حفظ توافق هسته ای علیرغم خروج آمریکا از آن به کار می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۴۹    
در ادامه مذاکرات میان کره شمالی و کره جنوبی، مقام های دو کشور اعلام کردند، به توافقاتی بر سر برگزاری مذاکرات در ارتباط با مسائل نظامی و در خصوص فعالیت های صلیب سرخ دست پیدا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۴۶    
امام جمعه بجنورد با اشاره به تامین امنیت نقاط مرزی خراسان شمالی گفت که باید مطالبه مردمی برای ادامه حضور ارتش صورت گیرد و مطالبات از مسئولین در این زمینه شیواتر به گوش مسئولان بالادستی برسد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۳۶    
ایلام - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با بیان اینکه راه و گفتمان امام(ره) برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۲۷    
امام جمعه اصفهان گفت: همه کالاها و مواد غذایی از جو و گندم و کاه گرفته تا مواد دیگر گران شده است. مسئولان باید مدیریت داشته باشند و جوابگوی این گرانی ها باشند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۲۶    
گروه سیاست و اقتصاد _ آیت الله موسوی جزایری خاطرنشان کرد: معاویه و بنی امیه برنامه ریزی های خطرناکی داشتند و تکفیری ها و داعش نیز هنوز دنباله رو همین برنامه ها هستند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۲۵    
سه پینگ پنگ باز ایرانی برای حضور در کمپ تمرینی و تور جهانی عازم کره شمالی می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۲۳    
دادستان تهران با شرکت های هواپیمایی اتمام حجت کرد که درحوزه تأخیرهای هواپیمایی ورود جدی تر خواهیم کرد و انتظار می رود سازمان هواپیمایی نظارت را برشرکت هایی که خود را بامقررات تطبیق نمی هند افزایش دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۲۱    
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل با بیان اینکه قدس جولانگاه صهیونیست های تروریست کودک کش نیست، گفت: اجازه داده نخواهد شد که اسراییل نامشروع امنیت منطقه و ایران را به بازی بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۲۱    
امام جمعه کرج به فرارسیدن ایام ارتحال امام خمینی(ره) اشاره کرد و گفت: امام خمینی(ره) تربیت شده مکتب حضرت علی(ع) بود؛ انقلابی که امام پدید آورد الگویی برای تمام مظلومان جهان شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۱۲    
دو کارشناس سازمان ملل نسبت به طرح اسرائیل برای بیرون کردن 181 فلسطینی از منازلشان در حومه قدس شرقی هشدار دادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۱۲    
بازیکن تیم ملی فوتبال ایران می گوید برای این تیم هیچ چیز غیرممکن نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۱۱    
امام جمعه تبریز گفت: رانندگان اثبات کردند که همیشه پایبند انقلاب هستند و در این اعتراضات اخیر نیز اجازه سوءاستفاده به دشمنان را ندادند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۰۸    
با توجه به نزدیک شدن به رقابت های جام جهانی و حضور تیم ملی ایران در این مسابقات، شبکه ورزش سیما برنامه ای با هدف مرور تاریخچه تیم ملی فوتبال ایران تهیه کرده است که هر روز از این شبکه راهی آنتن می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۰۸    
مدافع رئال مادرید به خاطر خطا روی مهاجم لیورپول و آسیب دیدگی این بازیکن توسط افراد ناشناسی تهدید شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۰۵    
گروه سیاسی- امام جمعه سنندج با اشاره به اقدام نابخرادانه رژیم اشغالگر قدس برای انتقال پایتخت خود به بیت المقدس گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۰۴    
شاخص کیفیت هوای مشهد با کاهش نسبت به روزهای گذشته هم اکنون باعدد 130 در شرایط ناسالم برای گروه های حساس قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۰۲    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از آتش سوزی در موتورخانه یک ساختمان مسکونی بر اثر آتش گرفتن مخازن خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۶:۰۲    
امام جمعه مشهد با اشاره به سال حمایت از کالای ایرانی گفت: باید با کمال شرمندگی عرض کنم که ملت ما در این امتحان موفق نبودند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۴۸    
امام جمعه موقت قم گفت: تضعیف وحدت میان ملت و سلب اعتماد مردم از نظام جمهوری اسلامی ایران از اهداف دشمنان است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۴۶    
سرمربی تیم ملی فوتبال المان اعلام کرد که جانشین سرمربی فرانسوی در رئال مادرید نخواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۴۱    
یکی از اعضای جریان صدر گفت که ایران همسایه، دوست و برادر ما است و ما با آن همکاری می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۳۹    
رئیس فدراسیون والیبال گفت: سیچلو تنها زمانی که سرمربی نیم ملی زیر 23 سال بود حقوق گرفته و در ماه هایی که نبوده دستمزدی نگرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۳۷    
علی خدایی می گوید: داستان نویسنده های جدید شباهت های زیادی به یکدیگر دارد. این داستان ها، داستانی نیست که باید نوشته شود زیرا به روز نیستند و در اکثر آن ها اتفاق مهمی نمی افتد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۳۴    
جامعه روحانیت مبارز در بیانیه ای سالروز ارتحال امام خمینی و قیام 15 خرداد را گرامی داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۳۰    
سفیر ایران در لندن با طرح این سوال که حالا ایران در برجام اشتباه کرد، متن را دقیق مذاکره نکرد و اعتماد بی خودی کرد؛ اروپا، کانادا، ژاپن، روسیه و چین به عنوان اعضای معاهده آسیا پاسیفیک ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۹    
با رسیدن به تعطیلات نیمه خردادماه بسیاری از بخش های حمل و نقل ایران برای این روزها برنامه ریزی ویژه ای انجام داده اند که در نظر گرفتن تعدادی قطارهای فوق العاده از آن جمله است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۸    
دیدار جمعی از شاعران و استادان زبان و ادب پارسی با رهبری، استعفای منتجب نیا از قائم مقامی حزب اعتماد ملی، تعیین تکلیف مطالبات شرکت های ایرانی از اقلیم کردستان عراق ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۷    
امام جمعه اردبیل گفت: استکبار جهانی به کشور و ملت ما طمع دارد و خیال می کند با تضییق بیشتر، ملت ما امان نامه امضا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۷    
با اتصال تعطیلات آخر هفته جاری با تعطیلات چند روزه هفته آینده بسیاری از مسافران برنامه ریزی خود برای حرکت به سمت مقصدهایشان را از پنجشنبه و جمعه این هفته آغاز کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۴    
امام جمعه ارومیه گفت: انقلاب و آرمان های آن باید در بطن جامعه جاری شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۳    
علی اصغر دشتی عضو سابق هیأت مدیره خانه تئاتر در آستانه برگزاری انتخابات هیات مدیره این نهاد صنفی با اشاره به اتفاقات چهار سال قبل که به گفته او با مقاومت در برابر تغییر ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۱    
مجید تاج الدینی با ابلاغ حکمی از سوی ریاست قوه قضائیه به عنوان دادستان شهرستان آستانه اشرفیه معرفی شد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۱۸    
نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری گفت: روز قدس در پیش است و جهاد مستمر مبارزه با آمریکا است که این ها دشمنان سرسخت بشریت اند و بشریت از جنایات صهیونیست لبریز از خشم و غضب شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۱۵    
پس از پایان همکاری فدراسیون والیبال با سیچلو، هدایت تیم ملی "ب" در بازی های آسیایی به جهانگیر سید عباسی سپرده می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۰۶    
سرمربی تاتنهام پاسخ رئال مادرید را در رابطه با مربیگری در این تیم داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۰۳    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: آمریکا مرتکب جنایات بسیاری در دنیا شده است که سازمان ملل باید پاسخگوی این جنایات باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۰۳    
"ارتش ملی لیبی" از کنترل بر ورودی های شهر درنه از ناحیه غرب خبر داد. همچنین دولت توافق ملی لیبی در دیدار با دیپلمات های آمریکایی مستقر در این کشور خواهان گسترش همکاری با واشنگتن شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۰۱    
محققان دانشگاه ناتینگهام موفق به ساخت دستکش هایی شده اند که با استفاده از مولکول های از بین برنده میکروارگانیسم، در تماس با باکتری ها، آنها را نابود می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۴    
امام جمعه بندرعباس با اشاره به دروغ پردازی ها از سوی دشمنان گفت: اعتماد مردم به روحانیت یک سرمایه برای شیعه است و باید یاد بگیریم بدون غرض انتقاد کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۲    
امام جمعه قزوین در خطبه های نماز جمعه گفت: در جمعه پیش رو راهپیمایی روز قدس برگزار خواهد شد؛ بنابراین باید خود را برای آفریدن حماسه معنوی دیگری آماده کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۰    
به مناسبت شهادت سردار جانباز دفاع مقدس حاج سید حسین فیض اردکانی مراسم بزرگداشتی فردا در تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۴۹    
نماینده ولی فقیه در استان لرستان با بیان اینکه شیطان درون و بیرون در کمین ما است تا تفرقه ایجاد کند و آمریکا نیز همین سیاست را دنبال می کند گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۴۸    
مراسم ترحیم زنده یاد ناصر یمین مردوخی، روزنامه نگار پیشکسوت ظهر امروز (11 خرداد ماه) با حضور جمعی از مسؤولان و اصحاب رسانه و قلم در مسجد جامع شهرک غرب برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۴۵    
امام جمعه رشت، رشد سیاسی و بلوغ اجتماعی مردم ایران را یکی از دستاوردهای قیام 15 خرداد دانست و تاکید کرد: 15 خرداد اثبات اسلامیت انقلاب است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۴۰    
نیروهای امنیتی اردن از تجمع مردم در مقابل مقر دولت در اعتراض به افزایش قیمت فراورده های نفتی ممانعت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۳۸    
خبرگزاری شبستان: امام جمعه موقت بیرجند با اشاره به اینکه برخی از مسیری که امام راحل ترسیم کردند، عدول کردند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۳۶    
قسمت شانزدهم سریال رمضانی رهایم نکن که بخشی از آن توسط پخش صداوسیما سانسور شده بود، برخلاف جدول پخش اعلام شده از سوی شبکه سه سیما، بازپخش نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۳۱    
پارلمان اسپانیا در جلسه اخیر خود به نخست وزیر فعلی رأی اعتماد نداد تا بدین ترتیب پدرو سانچز سوسیالیست جایگزین ماریانو راخوی شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۱۹    
مهلت ویرایش و انتخاب رشته داوطلبان دکتری تخصصی سال 97 دانشگاه آزاد اسلامی تا ساعت 24 امشب، جمعه 11 خرداد ماه پایان می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۱۶    
پژوهشگران معتقدند اهمیت سرعت پیاده روی به عنوان یک عامل موثر بر سلامتی، باید در پیام های عمومی سلامت مطرح شود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۱۵    
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد از فردا خبر داد و گفت: بیش از 154 هزار داوطلب در این آزمون پذیرفته می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۱۳    
پارلمان اسپانیا در جلسه اخیر خود به نخست وزیر فعلی رأی اعتماد نداد تا بدین ترتیب پدرو سانچز سوسیالیست بتواند جایگزین ماریانو راخوی شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۰۷    
مدیر اداره کل امنیت عمومی لبنان اعلام کرد، مقامات این کشور تمامی تلاش خود را برای تضمین بازگشت آوارگان سوری به کشورشان به کار می گیرند و حضور آنها در لبنان طولانی نخواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۴:۰۴    
خطیب نماز جمعه این هفته تهران با اشاره به شرایط امروز آمریکا، گفت: آمریکا امروز علاوه بر ضعف جدی و ناتوانی در منطقه جنوب غربی آسیا، اسطوره دموکراسی اش در جهان شکست خورده و جای آن را نفرت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۷    
مدیرکل فرهنگی شهرداری تهران از برپایی پنج پردیس فرهنگی به مناسبت رحلت امام خمینی (ره) خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۳:۵۵    
تهران - ایرنا - اردوی تیم کشتی آزاد نوجوانان ایران برای حضور در پیکارهای قهرمانی جهان، روزهای 14 تا 26 خرداد در خانه کشتی محمد بنا تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۳:۴۵    
وزیر امور خارجه روسیه معتقد است که ایران تنها علت مشکلات خاورمیانه نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۳:۳۱    
یک کارشناس هواشناسی با بیان اینکه امروز دمای تهران ابری و در برخی ساعات با رگبار و رعد و برق، وزش باد شدید گاهی هم باد و گرد و خاک همراه خواهد بود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۲:۴۱    
گروه اندیشه در نشست وجوه زیبایی شناختی قرآن از سوئی حروف قرآن نیز زیبا ارزیابی شد و از طرفی طرح این مباحث شورانگیز و غیرپیش برنده ارزیابی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۷    
خبرگزاری مهر: با نزدیک شدن به زمان سفر نتانیاهو به پاریس که قرار است در تاریخ 5 ژوئن آینده برگزار شود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۴    
شفقنا- پلیس رژیم صهیونیستی در قدس در سومین جمعه ماه رمضان نیروهای خود را به حالت آماده باش درآورد و با تشدید تدابیر امنیتی، شهر را تبدیل به یک پادگان نظامی کرده است. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۱:۴۰    
رئیس شورای اسلامی کلانشهر تبریز با اشاره به حمایت های بانک شهر از پروژه های عمرانی و فرهنگی در شهرهای مختلف و بخصوص کلانشهرهای کشور، بر نقش این بانک به عنوان یکی از محورهای توسعه شهری تاکید کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۰:۲۴    
دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی تاکید کرد: دور نگه داشتن زنان از فعالیت های جامعه باعث شده که مسائل و مشکلاتی به وجود آید ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۰:۰۰    
فرمانده انتظامی شفت با اشاره به کشف و ضبط 22 تُن انواع چوب قاچاق جنگلی در این شهرستان از دستگیری دو نفر خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۹:۴۵    
طرح آبرسانی به 46 هزار هکتار اراضی دشت سیستان پیشرفت 63 درصدی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۸:۲۲    
نامه نیوز : عباس سلیمی نمین انتخابات هیات رئیسه مجلس را حاوی پیام های شفافی برای لاریجانی و هر دو جریان اصلاح طلب و اصولگرا دانست و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۴:۲۴    
مدیرکل دارویی سازمان غذا و دارو، از رشد دو برابری صادرات دارویی کشور در سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۰۰:۳۲    
رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: 631 بنگاه در صف واگذاری به بخش خصوصی است.