پنجشنبه ۲۷ دیساعت ۰۰:۱۱Jan 2019 17
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 12 خرداد 1397 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۶ - ۱۲:۴۸    
حزب مردم سالاری طی اطلاعیه ای از مسلمانان و آزادیخواهان جهان به ویژه ملت سرافراز ایران برای حضور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۷:۰۴    
فرماندار کاشان از نهایی شدن توافق برای واگذاری ساختمان آسایشگاه جانبازان بالای 70 درصد این شهرستان از سوی سازمان بهزیستی به بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۰۱:۰۰    
رئیس جمهوری کشورمان همه اقوام و مذاهب را نقش های متفاوت از یک ملت بزرگ به نام ایران اسلامی دانست و با بیان اینکه اسلام، اهل بیت (ع) و ایران اصلی ترین دارایی همه ماست ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۷:۵۱    
وزیر بهداشت در حکمی دکتر اکبر فتوحی، استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران را برای مدت دو سال به عنوان رئیس موسسه ملی تحقیقات سلامت جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۶:۱۱    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در روسیه، طی سفری چند روزه به ناحیه فدرال سیبری در جهت گسترش روابط این خطه با ایران گفت وگوهایی با مقامات ارشد سیاسی، دانشگاهی و تجاری این منطقه انجام داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۶:۰۶    
رییس جهاد دانشگاهی واحد استان ایلام گفت: با برنامه ریزی و تعامل بیشتر دانشگاه علوم پزشکی می توان خدمات پزشکی پژوهشگاه هایی مانند "رویان" و "ابن سینا" را برای رفاه مردم و حتی کشور عراق وارد استان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۵:۳۳    
رییس میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری اردکان از تعرض یک معدن به منظر زیارتگاه چک چک زرتشتیان در اردکان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۵:۳۱    
مدیر بهره برداری شرکت آب و فاضلاب یزد، خبرهای منتشره در برخی شبکه های اجتماعی مبنی بر احتمال جیره بندی آب را رد کرد و گفت : افت فشار آب، به محدودیت سهمیه جریان آب انتقالی بر می گردد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۴:۱۸    
مرکز امور بین الملل و مدارس خارج کشور از تاخیر در اعلام نتایج آزمون اعزام فرهنگیان به خارج واعلام آن بعد از 20 خرداد ماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۴:۱۵    
مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: بسیاری از آثار تاریخی و میراث فرهنگی شاخص استان اصفهان از موقوفات هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۳:۴۸    
با نزدیکی به روز جهانی قدس، شبکه العام معاونت برونمرزی، مستند معاناة اهل القدس ( رنج ها و مصیبت های اهالی قدس ) را پخش می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۲:۵۴    
رئیس جهاددانشگاهی واحد استان ایلام گفت: مهارت آموزی و هدایت تحصیلی صحیح، نیاز اساسی جامعه امروز است و جهاددانشگاهی می تواند در این زمینه به آموزش و پرورش کمک کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۶    
فدراسیون بین المللی فوتبال (فیفا) کلیپ ویدئویی رسمی جام جهانی فوتبال 2018 در روسیه را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۵    
معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان چای کشور گفت: 9 هزار تن چای خشک باکیفیت ایرانی تولید شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۲:۲۹    
مسئول منطقه حفاظت شده اشترانکوه از توقیف موتورسیکلت هایی که در مسیر دریاچه گهر تردد کنند، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۲:۲۸    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری از ممنوعیت برداشت گیاهان دارویی در عرصه های طبیعی لرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۲:۲۳    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قزوین در مراسم تقدیر از افتخارآفرینان و مقام آوران تیم MRL دانشگاه آزاد قزوین ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۱:۳۷    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، احیاء، تقویت موزه و ساماندهی مقبره ی مرحوم محمد نمازی را از برنامه های مد نظر این دانشگاه اعلام کرد که با مشارکت اوقاف فارس اجرایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۱:۳۴    
صندوق حمایت از پژوهشگران و فناوران برای جهت دادن به فعالیت محققان نخبه کشور به سمت زمینه های متفاوت و مرزشکن علوم اتاق علم را راه اندازی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۱:۱۴    
نشست تخصصی تبیین شخصیت امام(ره) و نقش مقام معظم رهبری در راهبری و مدیریت نظام اسلامی با حضور جمعی از کارشناسان این حوزه در پنج محور مختلف در سازمان جهاددانشگاهی آذربایجان شرقی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۱:۰۲    
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران محدودیت های تردد و توقف در مراسم ارتحال امام خمینی(ره) را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۰:۵۹    
کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: دمای هوا امروز در شمال استان به 47 درجه سانتی گراد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۰:۴۶    
وزیر امور خارجه کشورمان در پیامی کشته شدن یک زن پرستار فلسطینی را ننگ روی ننگ دانست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۰:۲۳    
بدافزار پیچیده و ناشناخته ای که سیستم عامل های ویندوز را هدف قرار می دهد، در تازه ترین بررسی های کارشناسان مرکز افتای ریاست جمهوری، شناسایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۶    
یک مرجع تقلید شیعیان با اشاره به ویژگی های بی نظیر امام علی(ع) مانند شجاعت و زهد، گفت: اگر علی(ع) را در آئینه قرآن به دنیا معرفی کنیم، پیروز خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۰۹:۵۸    
صید حلوا سیاه و شوریده در محدوده آب های هرمزگان ممنوع شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۰۹:۵۲    
مدیر فرودگاه خرم آباد از قول مساعد مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران برای تأمین اعتبار تکمیل پروژه های طرح توسعه این فرودگاه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۰۳:۲۹    
سورنا ستاری در پیامی درگذشت دکتر شیخ زین الدین را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۰۱:۰۵    
تیم ملی ایروبیک ژیمناستیک پنج نفره ایران در رقابتهای قهرمانی جهان پرتغال هجدهم شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۳:۵۵    
در آغاز دیدارهای هفته دوم لیگ ملت های والیبال 2018 لهستان و آمریکا با شکست رقبا جایگاهشان در بالای جدول را تثبیت کردند و استرالیا به نخستین بردش دست یافت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۳:۱۷    
مشاور روحانی معتقد است که فرق اوباما و ترامپ (روسای جمهور پیشین و فعلی آمریکا) در این است که اولی می خواست با افول آمریکا کنار بیاید و دومی نادانسته و با برآورد بیشینه از توان خود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۳:۰۵    
تیم ملی فوتبال نیجریه در دیداری دوستانه با نتیجه 2 بر یک برابر انگلیس شکست خورد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۳:۰۴    
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۳:۰۲    
تیم ملی فوتبال ایران به تمرینات آماده سازی خود در اردوی شانزده روزه ترکیه ادامه داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۲:۵۶    
وزیر ورزش و جوانان با اشاره به عدم حضور ورزشکاران جمهوری اسلامی ایران در مسابقات ورزشی مقابل ورزشکاران رژیم اشغالگر قدس اظهار کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۲:۲۷    
رئیس اورژانس تهران تمهیدات اورژانس برای برگزاری مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۲:۲۴    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران تمهیدات این سازمان برای تامین ایمنی مراسم بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۲:۱۲    
هجدهمین مراسم تجلیل از جوانمردان به پاس تقدیر از حرکت ارزشمند ورزشکارانی که در دفاع از ارزش های انقلاب اسلامی در میادین ورزشی مقابل حریفانی از رژیم صهیونیستی حاضر به رقابت نشدند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۲:۰۷    
در پی برخورد یک دستگاه خودرو سواری با نیوجرسی های کناره آزادراه تهران قم، دو سرنشین خودرو جان خود را از دست دادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۲:۰۰    
سومین کنفرانس بین المللی گردشگری و معنویت پاییز امسال در شهر مقدس قم برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۱:۴۶    
وزیر دفاع سنگاپور امروز (شنبه) اعلام کرد که این کشور بخشی از هزینه های دیدار آتی رهبران آمریکا و کره شمالی را که به میزبانی کشورش برگزار می شود، پرداخت خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۱:۴۴    
با آغاز تعطیلات هفته دوم خردادماه و افزایش سفرهای جاده ای کشور، طرح ویژه امداد جاده ای نگین خودرو در تمامی شهرهای کشور اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۱:۲۳    
مدافع فصل گذشته پارس جنوبی جم به تراکتورسازی پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۰:۵۱    
نماینده جنبش حماس در تهران با اشاره به مخالفت نماینده آمریکا در سازمان ملل در پیش نویس بیانیه کویت گفت: آمریکا به دنبال این است که قطعنامه ای را در محکومیت حماس صادر کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۰:۴۹    
تشکل های مردمی عصر امروز در حمایت از آزادی فلسطین و قدس در مسجد امام صادق واقع در میدان فلسطین تجمع کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۰:۴۸    
همایش تقدیر از ورزشکاران جوانمرد عصر شنبه با حضور جانشین سازمان بسیج مستضعفین، وزیر ورزش و جوانان، نماینده جنبش جهاد اسلامی در ایران و جمعی از ورزشکارانی که حاضر به حضور در مقابل وزرشکاران رژیم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۰:۳۷    
وزیر دفاع انگلیس گفت، نیروهای این کشور به رویه نظارت بر کشتی های کره شمالی که مشکوک به حمل کالاهای ممنوعه باشند، ادامه خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۰:۰۸    
آیین پاسداشت پیشکسوتان رادیو با حضور رییس صداوسیما، معاون صدا و جمعی از اهالی رادیو برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۰:۰۳    
سازمان انرژی اتمی درباره مطالبی که روز جاری از سوی یکی از خبرگزاری ها بدون ذکر منبع، از قول صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی ایران به صورت تحریف شده مطرح و منتشر کرده است، بیانیه صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۲۰:۰۲    
در ادامه رقابت های تنیس رولان گاروس رافائل نادال و ماریا شاراپووا حریفان خود را در راند سوم شکست داده وبه دور چهارم صعود کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۹:۳۲    
معاون ورزشی استقلال به عنوان مسئول نقل و انتقالات باشگاه منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۹:۳۰    
نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی گفت: بازگشت به رهنمودهای امام خمینی(ره) می تواند راهکار حل مشکلات فعلی کشور باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۹:۲۰    
شرکت خودروسازی پورشه آلمان تحت تاثیر عدم انطباق با استانداردهای زیست محیطی، فروش تمام مدل های تولیدی خود را موقتا متوقف کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۹:۲۰    
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۹:۰۶    
کتاب "سیاست و حکومت در بوسنی و هرزگوین"، در راستای معرفی هرچه بیشتر واقعیت های و پیچیدگی های سیاسی کشور بوسنی و هرزگوین از سوی مرکز مطالعات سیاسی وزارت امور خارجه با مقدمه محمود حیدری سفیر کشورمان در ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۹:۰۰    
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی گفت: تحریف تفکر و اندیشه امام خواسته مستکبران عالم است تا بتوانند از این فرصت برای انحراف انقلاب از مسیری است که امام آن را ترسیم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۸:۵۵    
همزمان با فرا رسیدن لیالی پرفیض قدر، شبکه های رادیویی با ویژه برنامه های خود، مومنان را همراهی می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۸:۴۶    
در مراسمی که با حضور مدیران سازمان قضایی نیروهای مسلح برگزار شد، عباس رضا پارساپور به عنوان مدیر اداره کل نظارت و ارزیابی و حسین نجف زاده به عنوان مدیر اداره کل بازرسی و رسیدگی به شکایات سازمان قضایی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۸:۴۲    
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی از آغاز مصاحبه های دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی از 16 تیر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۸:۳۸    
در سالروز جهانی قدس، شبکه های مختلف رادیویی با پخش ویژه برنامه های مختلف، این روز را گرامی می دارند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۸:۳۶    
گوگل تصمیم گرفته است که به دنبال اعتراض های کارکنان و افکار عمومی، قرارداد خود برای همکاری در امور هوش مصنوعی با وزارت دفاع آمریکا را تمدید نکند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۸:۳۰    
نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی گفت: طوفان اقتصادی در کشور ما وزیده می شود، اما بحران های سیاسی که در خارج از مرزهای ایران اتفاق می افتد، به قدر خود تحریمی داخل کشور سهمناک نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۸:۲۹    
رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل وزارت کشور با تکذیب خبر برکناری فرماندار کازرون تغییر فرماندار این شهرستان را ارتقاء کاری عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۸:۲۲    
بازیکن فصل گذشته گسترش فولاد به تراکتورسازی پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۸:۲۰    
شهردار منطقه 11 تهران درآستانه بیست و نهمین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) از احصاء معضلات و انجام اقدامات لازم برای رفع مشکلات پهنه حرم مطهر خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۸:۱۸    
برنامه کودک شو جمعه شب با موضوع جام جهانی روی آنتن رفت و ضمن اجرای دو قطعه موسیقی در حمایت از حضور تیم ملی در جام جهانی روسیه، با برخی از چهره های فوتبالی نیز در برنامه گفت وگو شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۸:۱۳    
سایت دیدارنیوز با رویکرد اجتماعی در حالی مدتی است کار خود را آغاز کرده است که موسسان این سایت پیشتر در هنگام راه اندازی رادیو گفتگو در آن رسانه فعالیت مشترک داشتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۸:۱۲    
جامعه ی باستان شناسی ایران از رییس پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری خواست با تصمیمی هوشمندانه و مدبرانه سامانه ی اطلاعات باستان شناسی ایران را به پژوهشکده ی باستان شناسی که نهاد متولی این امر است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۸:۱۲    
قائم مقام معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران با اشاره به ارجاع پرونده تخلف پل هوایی پالادیوم به کمیسیون ماده 100 گفت: با توجه به اینکه هیچ پشتوانه فنی برای حفظ پل وجود ندارد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۸:۱۱    
گروه اجتماعی ایسنا دوازدهمین روز از خردادماه سال 1397 را با انتشار بیش از49 خبر روی خروجی خود پشت سرگذاشت؛ خبرهایی که در شش سرویس خبری منتشر شد و در این میان خبرهایی از سرویس های حوادث ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۸:۱۰    
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح نحوه ادامه خدمت سربازان باشگاه تراکتوری سازی پس از واگذاری این تیم را تشریح کرد و گفت: سرباز فوتبالیست ها از تراکتورسازی باید به یگان خود بازگردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۸:۰۴    
مسئول نمایندگی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان میامی گفت: مرمت حریم درجه یک مسجد جامع تاریخی فرومد انجام شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۸:۰۳    
یک هزار و 150 زمین لرزه، اردیبهشت 1397، توسط شبکه های لرزه نگاری مرکز لرزه نگاری کشوری وابسته به موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران ثبت شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۸:۰۲    
استاندار سمنان با بیان اینکه امنیت منطقه از اولویت های اروپاییان است گفت: اروپایی ها منافع خود و منطقه را در حفظ برجام می دانند و از این رو برای حفظ آن تلاش می کنند با این همه ما برای کاستن از فشار ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۸:۰۱    
دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه گفت: در زلزله استان برجسته کردن برخی از رویدادهای منفی و مخدوش کردن نگاه ها به استان و نیز توزیع نامناسب کمک ها در برخی مناطق را شاهد بودیم که باید مدیریت می شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۸:۰۱    
یکی از مسئولان بلندپایه منطقه سنجار از استقرار نظامیان آمریکایی در مرزهای عراق با سوریه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۷:۵۹    
تیم فوتبال سپاهان با دروازه بان نفت تهران قرارداد امضا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۷:۵۷    
با اینکه هنوز ابلاغیه دولتی برای افزایش قیمت نان صادر نشده، بعضی نانوایی ها با ترفندهای مخصوص، مثل مجبور کردن متقاضیان برای خرید نان کنجدی، فیتیله قیمتها را بالا کشیده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۷:۵۷    
سفیر آلمان با استقبال از همکاری در حوزه های مختلف با تهران، تاکید کرد: در مجموع فرصت های همکاری زیادی با تهران وجود دارد و کاملا آمادگی داریم تا در زمینه های مختلف از جمله فناوری، آب، محیط زیست و .. ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۷:۵۷    
نخستین همایش ملی "جنگل های ایران، پژوهش و توسعه" توسط گروه جنگلداری دانشکده منابع طبیعی دانشگاه ارومیه، 27 و 28 تیر ماه امسال در محل پژوهشکده مطالعات دریاچه ارومیه این دانشگاه برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۷:۵۵    
معاون فرهنگی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی گفت: تشکیل اتحادیه کتابخانه های جهان اسلام با محوریت آستان مقدس کریمه اهل بیت(س) ضروری است و می تواند فعالیت های مطلوبی را در عرصه نشر معارف ناب اسلامی در ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۷:۵۴    
رزان اشرف النجار، متولد 1997 میلادی یا همان 1376 شمسی در خان یونس دومین شهر پر جمعیت نوار غزه بود؛ شهری محصور بین دریا و سرزمین های اشغال شده فلسطین.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۷:۵۴    
مدیرعامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی (ایمیدرو) از امضای قرارداد و اجرای فاز دوم کارخانه طلای زرشوران و برنامه ریزی برای رسیدن به ذخیره پنج تنی طلا در این منطقه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۷:۵۳    
مدیر کل انتقال خون استان اصفهان تلویحا از خام فروشی پلاسما به کشور آلمان و بازخرید مشتقات تولید شده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۷:۴۹    
وزیر امور خارجه ایرلند امروز (شنبه) اعلام کرد، انگلیس باید پیشنهادهای مکتوب خود را در مورد این که چگونه مرز جزیره ایرلند را پس از بریگزیت حفظ خواهد کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۷:۴۸    
معاون خدمات شهری شهرداری تهران اقدامات و برنامه های شهرداری تهران برای برگزاری باشکوه راهپیمایی روز جهانی قدس را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۷:۴۷    
نمایش فیلم دیپلماسی شکست ناپذیر در پاریس، خوانندگی حامد همایون برای یک فیلم سینمایی و تمدید چند نمایش از جمله خبرهای اولین روز هفته در حوزه سینما و تئاتر هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۷:۴۲    
همزمان با فرا رسیدن بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با همکاری معاونت فرهنگی و موسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) مسابقه کتاب خوانی تحت عنوان منشور روحانیت برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۷:۴۰    
رئیس کل بیمه مرکزی، گزارش آمار (اولیه) عملکرد صنعت بیمه در سال 1396 را اعلام کرد و گفت: شاخص حق بیمه سرانه طی سال 1396 به حدود 4.2 میلیون ریال می رسد که در مقایسه با سال گذشته اش 18 ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۷:۳۷    
سفیر ایران در کویت در مورد مشکل ایجاد شده برای تعدادی از شهروندان ایرانی در کویت تصریح کرد: در ارتباط با این موضوع پیگیری هایی را با مسوولان کویتی داشته ایم و امیدواریم در کوتاه ترین زمان مشکل این ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۷:۳۶    
سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران همزمان با سالگرد ارتحال ملکوتی امام روح الله (ره) برنامه های ویژه فرهنگی هنری را از 11 تا 15 خرداد برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۷:۳۶    
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه اجازه نمیدهیم در استان کرمان مدیر حزبی، جناحی و گروهی مسئولیت گیرد، گفت: مدیریت جدید باید تعامل جدی با نماینده ولیفقیه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۷:۳۴    
سایت مرکز نشر آثار استاد شهید مرتضی مطهری (انتشارات صدرا) برخی از کتاب های شهید مطهری را به مناسبت ماه مبارک رمضان با تخفیف ارائه کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۷:۳۲    
مدیرکل امور اقتصاد و دارایی خراسان شمالی معرفی خراسان شمالی و جاذبه های آن در سطح ملی و بین المللی، تقویت راه های ارتباطی و سرمایه گذاری را از اهرم های توسعه استان و زمینه ساز ارتقای شاخص های اقتصادی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۷:۳۰    
ویژه برنامه های مراسم احیای لیالی پر فیض قدر در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السّلام در لیالی قدر از ساعت 21:45 تا 2:10 بامداد در مصلّای بزرگ ری برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۷:۲۹    
ایران در ماه مه (اردیبهشت- خردادماه) روزانه حدود 2 میلیون و 700 هزار بشکه نفت خام و میعانات گازی صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۷:۲۸    
سخنگوی شورای شهر تهران از بررسی پیشنهاد شهرداری تهران برای جایگزینی مصوبه برج - باغ خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۷:۲۴    
هیات عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام به ریاست دبیر مجمع با حضور نمایندگان دولت جهت ارائه گزارش به این نهاد تشکیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۷:۲۳    
عضو کمیسیون امور قضایی مجلس با انتقاد از تغییر موضع ناگهانی برخی از مسئولین در خصوص برجام گفت: صحبت کردن علیه سیاست دولت در خصوص برجام خیانت به کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۷:۲۳    
شعبه مجمع جهانی و ملی هنرمندان و صنعتگران صنایع دستی درکرمانشاه راه اندازی شد.