یکشنبه ۳۰ دیساعت ۲۰:۳۲Jan 2019 20
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 14 خرداد 1397 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۳:۵۳    
رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی مرزبانی استان هرمزگان گفت: حوزه مرزبانی هرمزگان بیشترین اعزام مبلغ در کشور را دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۲:۵۶    
اظهارات جنجالی سفیر آمریکا در برلین، واکنش تند مقامات و سیاستمداران آلمان را در پی داشته است. سفیر جدید آمریکا در برلین از جمله از شرکت های آلمانی خواسته است به همکاری اقتصادی خود با ایران خاتمه دهند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۰:۳۶    
بسیج اساتید پژوهشگاه علوم و فنون هسته ای سازمان انرژی اتمی ایران درباره خروج آمریکا از برجام بیانیه ای منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۱۰:۲۷    
رئیس پلیس راه البرز از اعمال محدودیت ترافیکی در محور کرج-چالوس طی امروز سه شنبه 15 خرداد ماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۰۹:۵۶    
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور آخرین وضعیت راه های کشور را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۰۹:۴۳    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: طلب 42 میلیارد تومانی چغندرکاران لرستانی پس از 2 سال هنوز پرداخت نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۰۹:۳۴    
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی به مقام و منزلت همه شهدا و ایثارگران به ویژه شهدای قیام خونین 15 خرداد سال 1342 ادای احترام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۵ - ۰۰:۰۶    
علی مطهری در جریان سفر به مسکو تاکید کرد: ایران هیچ گونه تغییری در برجام را نخواهد پذیرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۲۳:۳۸    
باشگاه پرسپولیس پرونده آنتونی گولچ، بازیکن سابق خارجی خود را بست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۲۲:۴۲    
نوشاد و نیما عالمیان در رنکینگ جدید فدراسیون جهانی تنیس روی میز سقوط کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۲۲:۱۳    
تیم ملی فوتبال ایران عصر امروز(دوشنبه) با 24 بازیکن در کمپ بشیکتاش به تمرین پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۲۲:۰۹    
با معرفی فهرست نهایی بازیکنان حاضر در جام جهانی، مشخصات آماری بازیکنان حاضر در این رقابت ها مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۲۲:۰۳    
مسئولان باشگاه صنعت نفت آبادان که سه گزینه را برای هدایت این تیم در نظر داشتند، در نهایت با سرجیو برای لیگ هجدهم به توافق رسیدند و قرارداد همکاری امضاء کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۲۰:۴۶    
فدراسیون جهانی وزنه برداری آخرین بررسی های خود را برای تصمیم گیری در مورد اوزان جدید وزنه برداری انجام داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۲۰:۲۷    
معاون میراث فرهنگی سازمان میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری اعلام کرد: نمایش آثار "لوور تهران" در موزه ملی ایران تا هشتم مرداد امسال تمدید شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۲۰:۱۵    
مقام معظم رهبری در مراسم بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در حرم بنیانگذار جمهوری اسلامی، درباره مسائل مختلف داخلی و خارجی از جمله موضوع برجام و مذاکرات ایران و اروپا در این خصوص ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۹:۵۹    
بیست و نهمین سالگرد بزرگداشت امام خمینی (ره) بنیان گذار جمهوری اسلامی با حضور رهبر معظم انقلاب و اقشار مختلف مردم در جوار حرم امام رحمه الله برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۹:۳۴    
ایگور کولاکویچ برای هفته پیش رو مسعود غلامی، محمد طاهر وادی و امیرحسین توخته را به ترکیب خود اضافه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۹:۰۸    
رهبرمعظم انقلاب اسلامی عصردوشنبه در اجتماع پرشکوه،پرشور و پرمعنای انبوهِ بی شمار مردم قدرشناس در بیست ونهمین سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی(ره) ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۹:۰۱    
فهرست 23 نفره تیم ملی فوتبال ایران برای حضور در جام جهانی روسیه اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۸:۴۸    
رهبرمعظم انقلاب اسلامی عصردوشنبه در اجتماع پرشکوه،پرشور و پرمعنای انبوهِ بی شمار مردم قدرشناس در بیست ونهمین سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی(ره) ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۸:۴۱    
بهترین گلزن تیم ملی فوتبال پرتغال به اردوی این کشور برای جام جهانی روسیه پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۸:۳۰    
در ادامه رقابت های تنیس اپن فرانسه امروز رافائل نادال در دور چهارم رقابت ها به پیروزی رسید و راهی یک چهارم نهایی شد. سرنا ویلیامز نیز به دلیل آسیب دیدگی از ادامه بازی ها کناره گیری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۸:۲۲    
رهبرمعظم انقلاب اسلامی عصردوشنبه در اجتماع پرشکوه،پرشور و پرمعنای انبوهِ بی شمار مردم قدرشناس در بیست ونهمین سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی(ره) ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۷:۵۲    
سفیر کشورمان در ایروان با وزیر جدید زیرساخت های انرژی و منابع طبیعی ارمنستان دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۷:۳۷    
رئیس پژوهشکده سنجش از دور دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی از برگزاری مدرسه تابستانی فرانسه-ایران در سنجش از دور با همکاری دانشکده نقشه برداری و معاونت بین الملل این دانشگاه خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۷:۳۶    
در آستانه بیست و نهمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، همایش بررسی اندیشه های والای امام خمینی (ره) با حضور علما و اندیشمندان اهل تسنن و شیعه، اساتید و دانشجویان دانشگاه ها ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۷:۳۲    
مراسم بیست و نهمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، دقایقی پیش با حضور اقشار مختلف مردم در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره)، آغازشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۷:۲۸    
استاندار قزوین با اشاره به اینکه برای استمرار انقلاب اسلامی به عنوان یادگار ارزشمند امام راحل باید تلاش کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۷:۲۱    
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: من از مردم کشور و کهگیلویه و بویراحمد و به خصوص گچساران و باشت درخواست دارم که باشکوه هر چه بیشتر در روز جهانی قدس شرکت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۷:۱۳    
مهار دروازه بانان استقلال و ذوب آهن در بین پنج مهار برتر فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۶:۵۹    
بازیکن تیم ملی فوتبال ایران می گوید رمز موفقیت این تیم در این سال ها حفظ شکل تیمی است و با اتحاد و همدلی فعلی بازیکنان و کادر فنی هر چیزی در جام جهانی ممکن است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۶:۴۳    
سخنگوی کرملین امروز (دوشنبه) گفت روسیه شاهد فقدان ابتکارعمل و پیشنهادهای مصمم از سوی طرف آمریکایی در زمینه سازماندهی دیدار میان ولادیمیر پوتین و دونالد ترامپ است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۶:۳۵    
سازمان هواشناسی با صدوراطلاعیه ای از رگبار باران،رعد و برق و و وزش باد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۶:۳۴    
سید عمار حکیم رئیس ائتلاف ملی شیعیان عراق طی بیانیه ای بیست و نهمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) را گرامی داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۶:۳۳    
رئیس مرکز کنترل ترافیک راه های کشور آخرین وضعیت راه های مواصلاتی کشور را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۶:۳۲    
نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی گفت: در یک عبارت کوتاه امام خمینی (ره) را یک شخصیت جامع الاطراف که تمام پاردوکس ها را در درون خود حل کرده بود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۶:۲۶    
سخنگوی وزارت امور خارجه انفجار انتحاری و تروریستی امروز در نزدیکی محل برگزاری گرهمایی صدها تن از علمای افغانستان که ده ها کشته و مجروح برجای گذاشت را به شدت محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۶:۱۹    
شماری از اعضای کنگره آمریکا برای مشروعیت بخشی به اشغالگری رژیم صهیونیستی در بلندی های جولان سوریه دست به تحرکاتی زده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۵:۵۹    
تیم ملی فوتبال ایران فردا (سه شنبه) به روسیه سفر خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۵:۵۶    
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد که فرودگاه های تهران از ساعت 16 امروز (دوشنبه) پروازی انجام نخواهند داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۵:۵۶    
پس از 29 سال می توان این پرسش را نه صرفا ذوقی که به تناسب واقعیت های تاریخی به میان آورد که ماندگارترین تیتر رسانه ای در آن ایام که سایت خبری و کانال های پیام رسان و شبکه های ماهواره ای هم در کار ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۵:۵۶    
یکی از عکاسان حاضر در مراسم ارتحال امام خمینی(ره) از ارادت خاص خود به ایشان و خاطرات آن مراسم سخن گفت و از رحلت امام(ره) اینگونه یاد کرد که انگار پدرش را از دست داده بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۵:۵۶    
باقری نیا به عنوان سرپرست جدید تیم فوتبال فولادخوزستان انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۵:۵۱    
در سالگرد سرکوب تظاهرات اعتراضی میدان تیان آنمن در پکن، دولت آمریکا از چین خواسته است که تعداد دقیق قربانیان این تظاهرات را اعلام کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۵:۴۷    
با وجود بازگشت تحریم های آمریکا از ابتدای آگوست سال جاری میلادی ایران ایر امیدوار است تا پایان سال، 11 فروند هواپیمای جدید به ناوگان خود اضافه کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۵:۳۱    
براساس نتایج اولیه انتخابات زودهنگام پارلمانی اسلوونی حزب اپوزیسیون جناح راست این کشور به رهبری نخست وزیر سابق اکثریت آرا را به دست آورده است. این اکثریت اما برای تشکیل دولت کافی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۵:۲۷    
مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) عصر امروز برگزار می شود و 67 دستگاه آمبولانس در حال آماده باش هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۵:۱۵    
نشریه تایمز در گزارشی به بررسی هدف سفر نخست وزیر رژیم صهیونیستی به اروپا پرداخت و نوشت که نتانیاهو اسنادی ادعایی را به انگلیس ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۵:۱۳    
محققان روسی نمونه اولیه یک باتری هسته ای را با تراکم قدرت بسیار بیشتری نسبت به سایر نمونه ها تولید کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۵:۱۲    
رئیس جمهوری روسیه در جریان سفرش به اتریش گفت که مسکو به اتحادیه اروپایی متحد تمایل دارد و به دنبال ایجاد تفرقه و جدایی در آن نیست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۵:۰۹    
دبیر انجمن خدمات پس از فروش خودرو از برنامه ریزی وزارت صنعت، معدن و تجارت برای ساماندهی امداد خودروهای متفرقه و غیرمجاز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۵:۰۲    
عضو هیئت علمی دانشگاه فردوسی مشهد گفت: امام خمینی(ره) از پیوند دین و سیاست سخن گفتند و در برابر برنامه استعماری جدایی دین از سیاست ایستادند و تمام عوامل جدایی دین از سیاست را بررسی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۴:۵۱    
نظامیان رژیم صهیونیستی ظهر امروز دوشنبه به سمت دو جوان فلسطینی در نوار مرزی غزه تیراندازی کردند که یکی از آن ها به شهادت رسید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۴:۴۹    
روزنامه وال استریت ژورنال از نگرانی مسئولان آمریکایی نسبت به تلاش امارات برای در اختیار گرفتن کنترل بندر استراتژیک الحدیده در غرب یمن خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۴:۴۸    
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه ی جمعه ی استان فارس تاکید دارد که تبیین ابعاد مختلف شخصیتی حضرت امام(ره) خصوصا بعد معنوی ایشان یک ضرورت است که باید به آن پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۴:۴۷    
رنکینگ المپیکی ماه "ژوئن" از سوی فدراسیون جهانی اعلام و هوگوپوشان مرد و زن کشورمان با عملکرد مطلوب در مسابقات قهرمانی آسیا موفق شدند جایگاه خود را در جمع برترین های تکواندو جهان ارتقا دهند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۴:۴۷    
سازمان یونیسف در گزارشی اعلام کرد حدود نیمی از کودکان افغانستانی به دلیل درگیری ها، فقر، ازدواج کودکان و تبعیض علیه دختران از تحصیل محروم هستند و این تعداد برای اولین بار از سال 2001 افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۴:۳۹    
یک متخصص چشم گفت: استفاده از لنز تماسی چشم نیازمند رعایت مراقبت های بیشتری است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۴:۳۹    
دولت انگلیس امروز (دوشنبه) سند جدید راهبرد مبارزه با تروریسم خود را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۴:۳۲    
کنفرانس سالیانه شورای روابط خارجی اروپا در پاریس برگزار شد. در این کنفرانس طی نشستی، تقابل عربستان و ایران و نقش منطقه ای ایران مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۴:۲۵    
رئیس پارلمان عراق اعلام کرد که دوره آتی مرحله مهمی در مسیر ثبات خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۴:۲۴    
فهرست نهایی 23 نفره تیم ملی آلمان برای حضور در جام جهانی 2018 روسیه اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۴:۲۱    
آیت الله مکارم شیرازی حفظ روحیه جهادی را باعث حفظ نظام دانست و گفت: با حفظ روحیه جهادی، ملت عزیز خواهد ماند؛ دشمن، کاری به برجام و موشک های ما و حقوق بشر ندارد، فقط نمی خواهد که یک قدرت در منطقه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۴:۱۷    
فرماندار قم گفت: امام خمینی(ره) تجسم تقوای الهی و قاطعیت و شجاعت و همراهی با توده مردم و مستضعفان بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۴:۱۲    
مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی با اشاره به خروج آمریکا از برجام تاکید کرد که آژانس به انجام وظایف خود ذیل این توافق و راستی آزمایی اجرای تعهدات مرتبط هسته ای ایران ادامه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۴:۰۸    
امام جمعه تهران گفت: افتخار حکومت ما این است که مسئولان نظام و در راس آنان مقام معظم رهبری امیرالمومنین (ع) را الگوی حکومتشان می دانند و صادقانه می خواهند همان راه را بروند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۴:۰۶    
رئیس دفتر رئیس جمهور در دیدار نوروز ممدوف، نخست وزیر جمهوری آذربایجان با بیان اینکه تمام ساختارهای لازم برای توسعه روابط دو کشور به مناسبات راهبردی پایدار آماده شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۳:۵۴    
خبرگزاری نووستی امروز (دوشنبه) گزارش داد، ولادیمیر پوتین به طور رسمی رهبر کره شمالی را برای سفر به روسیه دعوت کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۳:۴۸    
رجب طیب اردوغان در جریان یک کمپین انتخاباتی در استان دیاربکر گفت، ترکیه متعلق به کردهای این کشور هم هست و آنها نیازی به یک کشور دیگر ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۳:۴۶    
نهج البلاغه گزیده ای از خطبه ها، نامه ها و سخنان کوتاه حضرت علی(ع) است. با هم چند حکمت کوتاه را مرور کنیم و بیشتر بیندیشیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۳:۳۷    
امام جمعه قزوین گفت: امام خمینی(ره) در دوران تنهایی فریاد خود را بلند کرد و چون این فریاد عالم ربانی برخواسته از دل بود در میان بندگان خدا نفوذ کاریزمایی فوق العاده، ملکوتی و معنوی داشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۳:۳۵    
محمد یوسف کیانی باستان شناس پیشکسوت فردا سه شنبه 15 خرداد ماه تشییع می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۳:۳۱    
معاون شرکت بورس با اشاره به شرکت هایی که گزارشگری مناسبی بابت شفاف سازی ندارند اعلام کرد که احتمالا سرمایه گذاری ملت از بورس لغو پذیرش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۳:۲۶    
اسرائیل برای نخستین بار قرار است در مانورهای نظامی اروپایی ناتو که در لهستان و کشورهای حوزه بالتیک برگزار می شود، شرکت کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۳:۲۶    
رئیس پلیس راه استان همدان از افزایش حجم تردد خودروها از بعدازظهر دیروز تاکنون خبر داد و گفت: رانندگان با سرعت مطمئنه در جاده ها تردد کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۳:۱۷    
مقام های امنیتی افغانستان اعلام کردند در جریان حمله یک عامل انتحاری که امروز (دوشنبه) در نزدیکی محل برگزاری نشست شورای عالی علمای افغانستان در کابل رخ داد، دست کم هشت تن کشته شدند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۳:۱۶    
مدافع تیم ملی بلژیک با وجود مصدومیت در فهرست نهایی روبرتو مارتینس برای جام جهانی قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۳:۱۱    
فروشگاه بزرگ اینترنتی "علی بابا" اقدام به ساخت یک ربات تحویل کالا به شکل خودرو بدون راننده کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۳:۰۹    
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی در جمع معاونان فرهنگی واحدهای جهاددانشگاهی استان تهران اظهار کرد: به دنبال الگویی جهت ارزیابی صحیح طرح های فرهنگی هستیم تا در ارزیابی طرح ها که در آن شاخص های کمی مانند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۳:۰۲    
گارد ساحلی ترکیه اعلام کرد در پی غرق شدن قایق مهاجران در آب های دریای مدیترانه در نزدیکی ساحل استان آنتالیا 9 نفر کشته شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۳:۰۱    
مقام های سازمان ملل و کمیسارای حقوق بشر نگرانی و خشم شدید خود را نسبت به شهادت پرستار فلسطینی در غزه ابراز کردند که در حین انجام ماموریت در نزدیکی حصار مرزی واقع در جنوب نوار غزه به دست نظامیان رژیم ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۳:۰۱    
معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان اظهار کرد: سال آینده؛ 7 قلم نانودارو وارد مرحله تجاری سازی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۲:۵۸    
وزیر بهداشت دریادداشتی با انتقاد از بعضی اظهار نظرها در خصوص برنامه های وزارت بهداشت در زمینه تولید واکسن های جدید ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۲:۵۷    
شورای عالی علمای افغانستان که عالی ترین نهاد مذهبی این کشور محسوب می شود انجام حملات انتحاری را حرام اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۲:۳۶    
یک نشریه آمریکایی با بررسی ترور دانشمندان هسته ای ایران توسط رژیم صهیونیستی نوشت: اگر این حملات علیه دانشمندان اسرائیلی یا آمریکایی انجام می شد، قطعا تروریسم نام می گرفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۲:۳۵    
جریان ملی آزاد لبنان از نشست طولانی دبیرکل حزب الله لبنان و رئیس این جریان درباره اوضاع سیاسی این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۲:۲۱    
نیکولاس بنتنر به دلیل مصدومیت نمی تواند دانمارک را در جام جهانی روسیه همراهی کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۲:۲۱    
وزارت کشور عراق از کشف و ضبط بیش از 400 کانتینر حاوی مواد منفجره در بخش غربی موصل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۲:۱۷    
خلاصه پنج سریال رمضانی تا پایان هفته در قالب برنامه سی سریال شبکه چهار به نمایش درمی آید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۲:۱۲    
استاد مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه قم گفت: ارزش شب قدر از تمام عمر دنیا و بشریت بالاتر است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۲:۱۱    
یکی از مقامات دولت اندونزی اعلام کرد صبح امروز (دوشنبه) شش معدنچی در پی ریزش زمین در عملیات غیرقانونی استخراج طلا در استان سولاوسی شمالی اندونزی کشته شدند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۲:۰۹    
یک استاد دانشگاه تهران و محقق علوم دینی گفت: مانیفست حکومت علی در خطبه 216 نهج البلاغه اینگونه بیان شده که در برابر حق سرپرستی حاکم، حقوق شهروندی برای مردم نیز وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۲:۰۸    
مشاور وزیر آموزش و پرورش در اجرای سند تحول گفت: اجرای سند تحول بنیادین در آموزش و پرورش بسیاری از اندیشه های امام(ره) در مورد جوانان را محقق می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۲:۰۷    
رییس اتاق اصناف ایران حال و هوای بازار را گنگ توصیف و تصریح کرد: با وجود رکودی که در برخی بخش ها وجود دارد، هیچگاه بازار تعطیل نشده و نمی شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۲:۰۴    
مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی آموزش و پرورش بر ضرورت ایجاد فضای پرورشی ویژه دانش آموزان در جوار حرم امام راحل تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۲:۰۳    
کریم بنزما می گوید گلش در فینال لیگ قهرمانان شانسی نبوده است و به تلاش و کوشش او بازمی گشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۲:۰۲    
همینطور که طوفان خورشیدی از خورشید جریان می یابد، یک حباب محافظ در فضا به نام "هلیوسفر"(هورسپهر) ایجاد می کند که منظومه شمسی را از آسیب پرتوهای کیهانی محافظت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۴ - ۱۲:۰۰    
تیم ملی فوتبال پنج نفره برای شرکت در مسابقات جهانی، بامداد روز سه شنبه 15 خرداد راهی مادرید اسپانیا می شود.