چهارشنبه ۲۶ دیساعت ۲۳:۵۸Jan 2019 16
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 21 خرداد 1397 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۳:۴۹    
کمتر از 3 روز مانده به اولین بازی تیم ملی ایران در رقابت های جام جهانی روسیه مقابل تیم ملی مراکش، تمرین و آماده سازی ملی پوشان ایران زیر نظر کارلوس کیروش، در کمپ لوکوموتیو مسکو برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۲۳:۴۳    
جلسه ستاد ویژه توسعه فناوری نانو عصر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۶:۱۰    
حتی کار آن قدر بالا گرفته که در سایت های پربازدید هم برای این کار آگهی می دهند؛ آگهی هایی عمدتاً با عنوان نماز و روزه استیجاری که در آن به شما اطمینان می دهند اعمال توسط طلبه سطوح عالی یا فرد مورد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۴:۵۸    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران- نوشهر بر لزوم تقویت در محصورسازی و گشت و مراقبت در جنگل های مازندران تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۴:۳۴    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان گفت: هم اکنون بیش از 85 درصد قطعات صنعت خودروسازی کشور در استان سمنان تولید و تأمین می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۴:۱۲    
در گردهمایی مدیران و کارکنان مدیریت شعب جنوب تهران بانک صادرات ایران، از ارائه خدمات لیزینگ در شعب این بانک در آینده نزدیک خبر داده شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۳:۵۵    
مدیر کل اداره استاندارد استان یزد از تدوین سند حمایت از کالای ایرانی در استان خبر داد و گفت: این سند می تواند یکی از دستاورد های مهم برنامه ششم توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور محسوب شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۲:۵۸    
مدیریت امور خوابگاه های دانشجویی، دانشگاه علوم پزشکی تهران، ثبت نام از دانشجویان ساکن در خوابگاه ها که متقاضی سکونت در تابستان 1397 هستند را از روز دوشنبه 21 خرداد ماه 97 آغاز کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۱:۵۳    
رئیس بخش جراحی قلب بیمارستان نمازی گفت: هر ماه حدود 70 عمل جراحی قلب به عنوان یک خدمت فوق تخصصی پزشکی در این بیمارستان و با تعرفه ی دولتی انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۱:۴۵    
حسن فتحی که کارگردانی سه فصل از سریال شهرزاد در شبکه نمایش خانگی را بر عهده داشت، به دنبال توزیع آخرین قسمت از این سریال ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۱:۱۴    
مدیر مرکز تحقیقات ریزگرد دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به چگونگی کار مقابله با گرد و غبار در کانونهای ریزگردها گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۱:۱۰    
قائم مقام اداره کل منابع طبیعی خوزستان با بیان اینکه 6 میلیون و 250 هزار اصله نهال در کانونهای گرد و غبار خوزستان کشت شده و این نهال ها نیاز به آبیاری و نگهداری دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۱:۰۹    
نایب رییس اتاق بازرگانی ایران گفت: افزایش محدودیت های واردات در هیچ دوره ای در بلندمدت جواب نمی دهد و راه فساد و رانت را نیز هموار می کند لذا دولت باید به جای نقش آفرینی سلبی تمام عیار ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۱:۰۹    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان فارس با بیان اینکه تشدید خشکسالی، جمعیت گورخر ایرانی را تهدید می کند، گفت: حفاظت از گورخر ایرانی در پارک ملی قطروئیه و منطقه ی بهرام گور تشدید شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۱:۰۷    
مدیر ستاد مقابله با گرد و غبار از ارائه طرح جامع مقابله با گرد و غبار خوزستان به این ستاد تا پایان مردادماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۱:۰۶    
مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: قرارداد مطالعات تعیین حق آبه تالاب های شادگان، هورالعظیم، بامدژ، میانگران، بندون و شیمار با دانشگاه شهید چمران اهواز منعقد شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۹    
رئیس جهاددانشگاهی استان اردبیل گفت: اولویت اصلی جهاددانشگاهی با توجه به فعالیت این نهاد در زمینه سلامت باروری و تاکید استاندار اردبیل، تلاش برای توسعه گردشگری سلامت استان است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۴    
مرزبانان پایگاه دریابانی جاسک یک فروند کشتی صیادی متخلف را توقیف کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۳    
مدیر مرکز رشد واحدهای فناور پارک علم و فناوری هرمزگان از پذیرش 12 واحد فناور در مرکز رشد پارک فناوری استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۰:۳۰    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گیلان گفت: احداث سدلاستیکی فخرآباد رشت باعث بهبود آبیاری1000 هکتار از اراضی شالیزارهای منطقه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۰:۲۹    
بعد از گذشت بیش از دو سال از آغاز ممنوعیت تولید موتورسیکلت های کاربراتوری، باز هم موتورسیکلت سازان قصد تولید این دستگاه آلاینده را دارند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۰:۲۹    
آیین نامه اجرایی آموزشگاه های رانندگی برای اجرا، ابلاغ شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۰:۰۸    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان آذربایجان شرقیگفت: مردم نیکوکار آذربایجان شرقی بیش از یک میلیارد تومان برای اطعام و افطاری مددجویان تحت حمایت در ماه رمضان کمک کردند که این کمک ها نسبت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۱۰:۰۴    
رییس دادگستری سیستان و بلوچستان درباره حفر چاه های غیرمجاز در استان گفت: بیش از 70 درصد از چاه های غیرمجاز استان امکان ساماندهی ندارد که به ترتیب اولویت در محل های که آب کمتری وجود دارد، مسدود می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۰۹:۰۱    
رییس روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان ایلام از افتتاح و کلنگ زنی 46 پروژه در گرامیداشت هفته جهادکشاوری استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۰۹:۵۷    
مدیرعامل توزیع برق سیستان و بلوچستان گفت: در صورت رعایت نکردن مصرف برق بخصوص از سوی ادارات دولتی و در صورت تداوم این روند اداره برق مجبور به اعمال خاموشی در استان خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۰۸:۳۶    
فرمانده انتظامی شهرستان قزوین از وقوع یک مورد اسید پاشی در شهر قزوین خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۰۹:۲۳    
عضو هیات علمی دانشگاه تهران با اشاره به این موضوع که آینده دنیا در دیجیتالی شدن و ارزش آفرینی در این بخش است، تصریح کرد: با بررسی روندهای تحول دیجیتال ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۰۶:۲۵    
سخنگوی سازمان غذا و دارو تاکید کرد که از سازمان های بیمه ای انتظار داریم به موضوع پرداخت مطالبات صنعت دارو توجه کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۲ - ۰۴:۰۱    
در دعای روز بیست و هفتم ماه مبارک رمضان آمده است: ای خدا، برتری فضیلت شب قدر را روزی ام کن، در روایات، راجع به شب قدر اختلافاتی وجود دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۳:۵۳    
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو گفت: در حال حاضر شرایط شبکه برق شهر تهران کاملا پایدار است و هیچ مشکلی برای تأمین برق وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۳:۵۱    
صدر اعظم اتریش بعد از دیدار با نخست وزیر رژیم صهیونیستی تأکید کرد: بر خلاف اسرائیل، اتریش همچنان از برجام حمایت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۳:۰۱    
وزیر دفاع پیشین آمریکا معتقد است، نشست آتی دونالد ترامپ و کیم جونگ اون نباید باعث ایجاد انتظاراتی مبنی بر دستیابی به توفیق بزرگ فوری شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۲:۳۱    
وزیر امور خارجه فرانسه گفت، در صورتی که رهبران آمریکا و کره شمالی درباره خلع سلاح های هسته ای به توافقی برسند، او اولین کسی خواهد بود که از این توافق استقبال می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۱:۵۹    
کاخ سفید اعلام کرد، رئیس جمهوری آمریکا در مسیر بازگشت خود از سنگاپور از دو پایگاه نظامی آمریکایی در گوام و هاوایی بازدید خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۱:۵۷    
وزیر امور خارجه کشورمان بامداد فردا (سه شنبه) عازم پرتوریا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۱:۴۴    
وزیر خارجه آمریکا تاکید کرد که کشورش از نزدیک رخدادها در شهر ساحلی الحدیده در یمن را دنبال می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۱:۱۸    
دبیرکل سازمان ملل متحد امروز (دوشنبه) اعلام کرد، این سازمان آماده است تا نقش راستی آزمایی را در صورت درخواست طرفین در فرآیند خلع سلاح هسته ای شبه جزیره کره ایفا کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۰:۴۲    
استاندار تهران از آغاز بازسازی ساختمان پلاسکو از عید فطر امسال و بهره برداری آن تا عید فطر سال 1399 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۰:۲۱    
استاندار تهران گفت: اجرای طرح بازآفرینی محلات نه تنها یک طرح کالبدی بلکه طرحی اجتماعی است و همه آنچه تبدیل به احسن می شود، باید در این طرح دیده شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۲۰:۰۹    
معاون رئیس جمهوری عراق امروز (دوشنبه) اعلام کرد، تشکیل دولت بدون حل و فصل مساله تقلب در انتخابات، امری مردود است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۹:۲۱    
رییس فدراسیون تیراندازی می گوید که تیراندازان ایرانی با حداقل امکانات به جنگ با سایر رقبای خود می روند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۹:۱۷    
مراسم بزرگداشت محمدیوسف کیانی، باستان شناس پیشکسوت و رییس اسبق موزه ملی ایران با حضور معاون رییس جمهور برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۹:۱۶    
رئیس جمهوری موریتانی فرستاده سابق سازمان ملل به یمن را به عنوان وزیر خارجه این کشور تعیین کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۹:۱۶    
صالحی امیری در بازدید از اردوی تیم ملی تیراندازی برای تیم ملی فوتبال آرزوی موفقیت کرد و گفت: هدف بازی جوانمردانه است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۹:۱۳    
تمرین تیم ملی فوتبال در فاصله اندک باقی مانده تا جام جهانی، با نظم و ترتیب همیشگی انجام شد و بازیکنان زیر نظر کادر فنی برنامه هایشان را پیش بردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۱۲    
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان مازندران با تاکید بر لزوم کار مطالعاتی در خصوص انباشت رسوب در بنادر شمالی گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۹:۰۲    
نایب رییس فدراسیون فوتبال گفت: از این به بعد تیم های لیگ برتری و لیگ یکی در صورتی می توانند از بازیکنان رده های سنی جوان و امید در تیم های خود استفاده کنند که آکادمی داشته باشند و در غیر این صورت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۹:۰۰    
ثریا آقایی ملی پوش بدمینتون کشورمان به منظور حضور در بازی های المپیک 2020 توکیو برنامه های خود را به محمدرضا پوریا رییس این فدراسیون ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۵۹    
نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که تغییرات اقلیم و سوء مدیریت ها بحران محیط زیست را ایجاد کرده است ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۵۸    
مدیرعامل سازمان بهسازی، نوسازی و زیباسازی اطراف حرم مطهر حضرت معصومه(س) گفت: به دنبال الگویی در بافت فرسوده شهر قم هستیم که با مشارکت شهروندان و یا با مشارکت سرمایه گذار محلی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۵۴    
حمیدرضا شاه آبادی می گوید: این کار صحیحی نیست که به اسم باحیا بار آوردن کودکان، آن ها را بی اطلاع بگذاریم و موجب شویم در معرض خطرهای مختلف اجتماعی قرار بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۵۳    
سازمان ملل اعلام کرد که بیش از 920 هزار تن در سوریه در چهار ماه نخست سال 2018 آواره شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۴۵    
وزیر ارتباطات با بیان اینکه برنامه توسعه فضایی کشور امروز باید در خدمت حل این مشکلات قرار گیرد، گفت: در دنیا فناوری فضایی بسیار کاربردی بوده و در حل بسیاری از مشکلات کشورهای مختلف مورد استفاده قرار ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۴۳    
تمرین تیم ملی فوتبال ایران در حالی امروز برگزار شد که به جز دژاگه سایر غایبان تمرین دیروز بازگشتند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۴۲    
"ما با شما هستیم؛ ما کمک می کنیم تا میلیون ها ایرانی مجبور به رنج کشیدن نباشند. " کلیدواژه هایی تکراری که در یک سال گذشته بارها از دهان ترامپ و وزیرخارجه آمریکا خارح شده و این بار با هدفی جدیدتر از ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۳۹    
مجموعه منتخب ارکستر سمفونیک تهران و ارکستر ملی ایران به رهبری شهرداد روحانی و فریدون شهبازیان 23 خرداد ماه برای اجرای خود همزمان با جام جهانی 2018 روسیه، به این کشور سفر خواهند کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۳۳    
دروازه بان جوان تیم ملی با در دست گرفتن عکسی از پدرش در جام جهانی 98 یاد حضور او در جام جهانی را زنده کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۳۱    
روز گذشته، چند تبعه افغان یک زن ایرانی را در منطقه شهرری مورد ضرب و شتم قرار دادند که بر اثر شدت جراحات وارده درگذشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۳۰    
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: سطح ایمنی جاده های مواصلاتی این دو شهرستان بسیار پائین است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۷:۲۸    
رئیس کمیسیون امور داخلی شوراها در مجلس شورای اسلامی، در توضیح آخرین وضعیت طرح اصلاح قانون شوراها مبنی بر حضور اقلیت های مذهبی در شوراهای شهر و روستا ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۲۸    
گروه اجتماعی ایسنا بیست و یکمین روز از خردادماه سال 1397 را با انتشار بیش از50 خبر روی خروجی خود پشت سرگذاشت؛ خبرهایی که در شش سرویس خبری منتشر شد و در این میان خبرهایی از سرویس های حوادث، محیط زیست ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۲۷    
دستیار ارشد وزیر امور خارجه در امور ویژه سیاسی با خانم والری پتی پیر، هماهنگ کننده کمیته بین المللی صلیب سرخ در امور خاورمیانه دیدار و در خصوص ابعاد انسانی بحران های سوریه و یمن و همکاری جمهوری ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۲۴    
پدر فرهاد جعفری درباره بازداشت این نویسنده توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۲۳    
در روز صنایع دستی چالش های پیش روی صنایع دستی (تامین،تولید،توزیع) از منظر کارآفرینی آسیب شناسی شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۲۳    
ملی پوش فوتبال ایران می گوید به دنبال پیروزی مقابل مراکش است تا در روز عید فطر به مردم ایران عیدی بدهند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۲۰    
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: کمربند جنوبی، 10 درصد آلودگی شهر و 10 درصد مصرف بنزین را کاهش می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۱۸    
محمدجواد ظریف وزیر خارجه کشورمان در توئیتی به مقایسه دو نشست بین المللی که اوایل هفته جاری در چین و کانادا برگزار شد، پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۱۸    
دروازه بان تیم ملی فوتبال معتقد است که همه تیم با هم همدل هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۷:۱۶    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سقز گفت: مشکلات عمده، نبود بسته بندی و بازاریابی حرفه ای توسط فعالان این صنعت است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۱۶    
بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: هرچه به بازی ها نزدیک می شویم باید تمرکزمان را بالاتر ببریم تا گام اول را محکم برداریم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۱۵    
رییس فدراسیون قایقرانی می گوید که اگر در بازی های آسیایی در این رشته مدال کسب نشود مقصر فدراسیون است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۱۳    
در سال های اخیر موضوعاتی همچون رکود مسکن و مشاغل مرتبط با آن، کسادی بازار خودرو، کم رمقی صنف لوازم خانگی و برخی دیگر از مشاغل و حرفه ها زیاد به گوش می رسد اما شاید کمتر کسی به این مساله فکر کرده باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۱۲    
بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: هرچه به بازی ها نزدیک می شویم باید تمرکزمان را بالاتر ببریم تا گام اول را محکم برداریم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۱۰    
رییس کمیته ملی المپیک در بازدید از اردوی تیم ملی قایقرانی گفت که اسپانسر بازیهای آسیایی هنوز مشخص نشده است و در مورد نوع لباس ورزشکاران نیز در جلسه های آتی ستاد تصمیم گیری خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۰۹    
رییس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی در سال زراعی گذشته، یک سوم سیب کشور و 35 درصدچغندر قند کشور را تولید کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۰۷    
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت: به همت کارشناسان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۰۶    
مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی گفت: مساحت فعلی آبی دریاچه ارومیه 2400 کیلومتر مربع (40 درصد مساحت کل دریاچه) است
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۸:۰۲    
سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی از قربانی شدن یک جوان بر اثر صاعقه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۷:۵۹    
یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: باید ببینیم اروپا در خصوص برجام چه تعهدات و امتیازاتی به ایران می دهد و بعد درباره پیوستن به کنوانسیون مقابله با تأمین مالی تروریسم در مجلس ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۷:۵۷    
وزیر خارجه سنگاپور به نقش روسیه در مقدمه چینی برای برگزاری نشست سران رئیس جمهوری آمریکا و رهبر کره شمالی در سنگاپور اشاره کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۷:۵۳    
معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان سمنان از وقوع آتش سوزی استخر دو تنی حاوی موادنفتی در شرکتی تولیدی در شهرک صنعتی گرمسار خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۷:۵۳    
چین و ایران در جریان سفر رییس جمهوری اسلامی به چین، موافقت کردند همکاری استراتژیک خود را تحکیم کنند که احتمالا راه را برای جریان پایدار نفت میان دو کشور هموار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۷:۵۲    
نایب رییس اتحادیه مشاوران املاک با اعلام این خبر که در مناطقی همچون 2، 5 و 4 که قیمت ها نسبت به میانگین شهر تهران از رشد بیشتری برخورار بوده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۷:۴۹    
مدیرعامل شرکت آبفای شهری البرز گفت:امسال در استان براساس برآوردها و پیش بینی ها، با کمبود آبی معادل 1100 لیتر در ثانیه که جمعیتی معادل 332 هزار نفر را تحت تاثیر قرار می دهد روبرو خواهیم بود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۷:۴۹    
دبیرکل کمیته ملی المپیک از اعزام 380 ورزشکار شامل 275 ورزشکار مرد و 105 ورزشکار زن از 29 فدراسیون در 44 رشته ورزشی به بازی های آسیایی جاکارتا طبق تصویب ستاد عالی بازی های المپیک، پارالمپیک ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۷:۴۵    
مشاور فنی تیم جوانان دختر گفت: دریافت های تیم ایران در ست سوم برابر استرالیا خوب نبود و باتوجه به این نتیجه دربازی فردا باید پیروز باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۷:۴۵    
بیست هجده عادل فردوسی پور که به مناسبت جام جهانی 2018 روسیه تدارک دیده شده است، از امشب (21 خرداد ماه) پخش خود را آغاز می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۷:۳۷    
رئیس کمیته ملی المپیک در بازدید از اردوی تیم ملی قایقرانی ابراز امیدواری کرد که نتیجه دور قبل در بازی های آسیایی جاکارتا تکرار شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۷:۲۴    
حضور بهاره کیان افشار در بی وزنی ، نمایش فیلشاه در جشنواره انسی ، فیلم های کوتاه ایرانی برگزیده در یونان از جمله خبرهای سینماست.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۷:۲۲    
فرمانده انتظامی ویژه شرق استان تهران از انهدام باند حرفه ای سوداگران مرگ و کشف یک تن و 400 کیلوگرم تریاک و حشیش در عملیات مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۷:۲۲    
در اینفوگرافی زیر، با لباس هر یک از هشت تیم گروه های C و D جام جهانی فوتبال 2018 روسیه، به همراه برندهای آنها آشنا خواهید شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۷:۲۱    
نسخه خلاصه شده پایتخت 4 روز سه شنبه (22 خرداد) در برنامه سی سریال شبکه چهار به نمایش درمی آید.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۷:۲۰    
معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه تولید زباله ها ناشی از صنعت توریسم، تخلیه فاضلاب های خشکی و صنایع ، صید ماهیان و زباله های کشتی ها و قایق ها است، گفت: زباله های پلاستیکی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۷:۱۷    
رئیس اداره اطلاعات عملیات پلیس مبارزه با موادمخدر همدان از افزایش 50 درصد کشف موادمخدر در سه ماهه اول امسال در همدان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۷:۱۴    
سرلشکر باقری در پیامی در گذشت مرحوم "سید محمد فرحی" برادر گرانقدر فرمانده قرارگاه مهارت آموزی کارکنان وظیفه ستاد کل نیروهای مسلح را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۷:۱۳    
جلسه کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا در مسکو با محوریت مباحث اقتصادی این نهاد برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۷:۱۱    
مدیرکل آموزش و پرورش استان کردستان گفت: متاسفانه قانون بومی گزینی دانشگاه ها به ضرر دانش آموزان کردستانی بوده است و باعث شده که برخی از دانش آموزان برتر استان در رشته ها و دانشگاه های خاص مورد پذیرش ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۷:۰۸    
معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی استان کردستان گفت: کردستان با پتانسیل های موجود در رشته صنایع دستی و دارا بودن 14 هزار نفر تولیدکننده به صورت مستقیم و حدود 90 هزار نفر به صورت غیرمستقیم یکی از قطب های ...