یکشنبه ۳۰ دیساعت ۲۰:۵۶Jan 2019 20
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 24 خرداد 1397 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۵:۲۷    
معاون اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری خراسان جنوبی گفت: 86 درصد از مساحت خراسان جنوبی را بیابان تشکیل می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۴:۴۴    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه، با اشاره به افزایش روزافزون مصرف آب در مناطق زلزله زده از جمله شهر سرپل ذهاب گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۳:۴۹    
بانک صادرات ایران چک های طرح قدیم (غیر صیادی) سایر بانک ها را تنها تا پایان مرداد ماه 97 پذیرش می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۲:۵۸    
مجری طرح زیتون کشور گفت: هم اکنون حدود 20 هزار هکتار از باغات زیتون استان های زنجان، قزوین و گیلان آلوده به مگس زیتون بوده و هر سال در آن ردیابی، پایش و مبارزه صورت می گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۱:۳۰    
مدیرکل دفتر محیط زیست و سلامت غذایی وزارت جهاد کشاورزی گفت: دستورالعمل تولید و ساماندهی محصولات سالم و ارگانیک کشاورزی تدوین و به زودی در سطح ملی اجرایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۱:۲۸    
استاندار اردبیل به ضرورت تعریف بازار جدید صنعت گردشگری در این استان مطابق قابلیت های آن تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۱:۲۰    
استاندار هرمزگان گفت: راه اندازی بازارچه های فروش صنایع دستی در تمامی شهرستان های هرمزگان از طرح های مهمی است که باید به طور جدی پیگیری شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۱:۰۴    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: در استان زنجان 51 واحد تولید شمش روی و 7 واحد فرآوری در لیست سهمیه بندی مواد معدنی معدن انگوران قرار دارند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۰:۱۴    
ایرانسل بسته های رایگان و ویژه اینترنت 4G برای جام جهانی در روسیه معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۹:۴۶    
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: طبق آمارهای رسمی در بیش از 700 هکتار از مساحت استان، سکونت گاه های غیرمجاز و حاشیه نشینی وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۰۸:۰۷    
دفتر مهارت افزایی دانشگاه علامه طباطبائی در ایام تابستان 100 دوره تخصصی و عمومی برای دانشجویان و علاقمندان به فراگیری دوره های تخصصی و مهارتی برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۷:۴۳    
رئیس پلیس بین الملل ناجا در دیدار با وزیردادگستری بر لزوم افزایش عضویت در کنوانسیون های بین المللی و گسترش سطح تعاملات وزارت دادگستری با سایر کشورها برای تسهیل و تسریع روند استرداد مجرمان تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۱:۲۵    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی طی هفته جاری بررسی تقاضای تعدادی از نمایندگان برای تحقیق و تفحص از عملکرد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران در پنج سال گذشته را دستور کار خود دارند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۱:۲۰    
مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان در هر منطقه با جوندگان در زمین های کشاورزی مقابله می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۱۰:۴۷    
وزرای جهاد کشاورزی و اقتصاد با حضور در جلسات علنی سه شنبه و چهارشنبه این هفته مجلس به شش سوال اسدلله عباسی و جواد کریمی قدوسی نمایندگان رودسر و مشهد پاسخ می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ - ۰۲:۲۸    
عضو خانه صنعت ایران با اشاره به اینکه پس از پرداخت وام، بانک ها قانون گریزی می کنند، گفت: یکی از مهمترین معضلاتی که صاحبان صنعت با آن روبرو هستند و برایشان دردسر می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۵:۰۰    
عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی، در یادداشتی "محمد امین قانعی راد" را مردی نگران ایران و دارای سهمی بسزا در بالیدن جامعه شناسی ایران توصیف و خاطرنشان کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۴:۴۵    
در پی انتشار خبری مبنی بر کشف سه میلیون لیتر سوخت قاچاق در مخازن اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان ، مدیرکل بنادر این استان به ارایه توضیحاتی در راستای شفاف سازی جزییات این خبر پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۴:۰۶    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان شرقی گفت: سال گذشته میزان صادرات استان ما دو میلیارد و 400 میلیون بود که از این میزان 800 میلیون دلار آن مربوط به صنایع کوچک و80 میلیون دلار آن از طریق خوشه ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۳:۵۶    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان از اختصاص زمین برای احداث شهرک تخصصی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۳:۴۳    
هشتمین انتخابات هیات مدیره سازمان های نظام مهندسی ساختمان در حالی سال جاری برگزار می شود که این سازمان پیشنهاد داده اختیار اجرایی و نظارت بر انتخابات از سوی وزارت راه و شهرسازی به شورای مرکزی سازمان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۳:۳۸    
فرماندار گچساران گفت: در دو ماهه نخست سال 6 میلیارد و 910 میلیون و 70 هزار ریال کالاهای قاچاق در گچساران کشف شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۲:۴۶    
بارش باران شدید عصر سه شنبه، راه ارتباطی 12 روستای بخش گافر و پارامون را بست و برق دو روستا را قطع کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۱:۵۶    
کادرفنی تیم ملی بسکتبال ایران بازیکنان خود برای حضور در اردوی صربستان را مشخص کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۱:۲۹    
سفیر کشورمان در ایروان در دیدار با وزیر دادگستری این کشور بر توسعه همکاری های قضایی و نیز تلاش جهت سرعت بخشیدن به انتقال محکومین تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۰:۵۲    
اردوی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا روزهای 27 خرداد تا 8 تیرماه در محل خانه کشتی عبدالله موحد مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۰:۴۵    
رئیس جهاد دانشگاهی واحد لرستان گفت: نیازمند مشارکت مردم با دفاتر تسهیل گری و توسعه اجتماعی هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۱۰:۲۹    
معاون اول رییس جمهور در پیام هایی جداگانه به همتایان خود در کشورهای اسلامی، فرا رسیدن عید سعید فطر را به دولت ها و ملت های مسلمان تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۹:۵۹    
سید محمود علوی وزیر اطلاعات و عضو خبرگان رهبری در پیامی عید سعید فطر را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۸:۳۳    
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۴:۲۶    
مسعود کرباسیان در یادداشتی اینستاگرامی دلیل برهم خوردن نظم بازارها را جو روانی و حرکت سرمایه ها به سمت کالاهای جایگزین تحلیل کرد و با اشاره به گزیده کوتاه گفت وگویی که از او در فضای مجازی منتشر شده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۳:۲۷    
دفتر مقام معظم رهبری در اطلاعیه ای اعلام کرد فردا 25 خرداد ماه 1397 روز اول شوال المکرم و عید سعید فطر است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۲:۰۹    
اشرف بروجردی رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در پیامی درگذشت دکتر قانعی راد، رئیس سابق انجمن جامعه شناسی ایران را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۱:۳۱    
سید محمدامین قانعی راد، رئیس سابق انجمن جامعه شناسی ایران و عضو هیات علمی و استاد جامعه شناسی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور در آخرین روز ماه مبارک رمضان دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۵ - ۰۰:۴۳    
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری سارقان قاتل طلافروشی رضوی یاسوج خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۳:۵۴    
ژان کلود گاکاسو ، وزیر امور خارجه جمهوری کنگو که در صدر یک هیات سیاسی و اقتصادی به تهران آمده با مرتضی سرمدی قائم مقام وزیر خارجه کشورمان دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۳:۵۰    
رییس جمهور در پیامی با تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر به ملت بزرگ ایران و پاسداشت حضور حماسی و باشکوه مردم همیشه در صحنه ایران در روز جهانی قدس در دفاع از آرمان های بر حق ملت مظلوم فلسطین و حفظ همبستگی ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۳:۲۹    
دفتر آیت الله سیستانی در بیانیه ای با اعلام اینکه رویت ماه شوال با چشم غیر مسلح ثابت نشده، و فردا (جمعه) آخرین روز ماه مبارک رمضان است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۲:۴۳    
وزیر کشور در پیامی ضمن تبریک عید سعید فطر به مردم از برگزاری تمامی مراسم ها و برنامه های عبادی و سیاسی ماه مبارک رمضان سال جاری در امنیت کامل خیر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۲:۲۹    
دفتر مقام معظم رهبری در اطلاعیه ای اعلام کرد فردا 25 خرداد ماه 1397 روز اول شوال المکرم و عید سعید فطر است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۲:۱۶    
دیدار تیم های فوتبال روسیه و عربستان در چارچوب مرحله گروهی جام جهانی فوتبال 2018 روسیه، با نتیجه پنج بر صفر به سود روسیه به پایان رسید. در این ویدئو خلاصه این دیدار را تماشا خواهید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۲:۱۴    
در پایان سومین دوره مسابقات قهرمانی جهان کشتی فرنگی جوانان ناشنوا که در ولادیمیر روسیه در حال برگزاری است، تیم جوانان ناشنوا ایران سوم جهان شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۲:۰۱    
سرمربی تیم ملی عربستان از شکست سنگین 5 بر صفر برابر روسیه شوکه شده است ولی هم چنان به بازیکنانش باور دارد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۲:۰۰    
برخی از کشورهای اسلامی فردا(جمعه) را روز عید فطر اعلام کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۱:۵۸    
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۱:۵۶    
سرمربی تیم ملی روسیه عنوان کرد که انتظار چنین نتیجه پرگلی را در افتتاحیه جام جهانی برابر عربستان نداشت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۱:۲۹    
بازیکن تیم فوتبال روسیه به عنوان بهترین بازیکن دیدار تیمش برابر عربستان انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۱:۲۵    
سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا پرتغال را تیم قابل احترامی می داند که از ستاره ای به نام کریستیانو رونالدو بهره می برد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۱:۰۲    
جام جهانی روسیه 2018 نشست خبری سرمربی و کاپیتان تیم ملی پیش از بازی با مراکش جام جهانی روسیه 2018 حال و هوای میدان سرخ مسکو - جام جهانی روسیه 2018 ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۰:۵۲    
سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که رییس مجلس تاکید کرده نمایندگان با هیچ عنوانی از طرف مجلس به مسابقات جام جهانی اعزام نشوند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۰:۳۳    
در آستانه فرا رسیدن عید سعید فطر حضرت آیت الله خامنه ای با عفو و تخفیف مجازات 537 نفر از محکومان محاکم عمومی و انقلاب، سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان قضایی نیروهای مسلح موافقت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۰:۳۳    
عید فطر از مهم ترین جشن ها و اعیاد مسلمانان است. در کشورهای اسلامی، عید فطر از جمله اعیاد بسیار مهم محسوب می شود و معمولاً با تعطیلی رسمی همراه است اما کشورهای مسلمان دیگر چه آداب و رسومی برای این ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۰:۲۰    
تیم ملی روسیه با 5 گل توانست عربستان را در دیدار افتتاحیه جام جهانی شکست دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۰:۱۷    
در حالی که کمتر از 24 ساعت تا آغاز دیدار تیم ملی ایران برابر مراکش باقی مانده است، هواداران ایرانی با حضور گسترده خود در میادین مختلف شهر سن پترزبورگ به تشویق تیم ملی ایران می پردازند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۰:۱۳    
سرمربی تیم ملی فوتبال پرتغال معتقد است اسپانیا پس از اخراج یولن لوپتگی باز هم می تواند جام جهانی فوق العاده ای داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۲۰:۰۳    
سرمربی تیم ملی اروگوئه عنوان کرد: لوییس سوارس نسبت به دوره گذشته جام جهانی بسیار باتجربه تر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۹:۵۱    
رییس جمهور روسیه در مراسم افتتاحیه جام جهانی از اهمیت فوتبال بر اتحاد مردم تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۹:۳۷    
آخرین تمرین تیم ملی مراکش پیش از بازی با ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۹:۲۷    
جام جهانی روسیه 2018 نشست خبری سرمربی و کاپیتان تیم ملی پیش از بازی با مراکش جام جهانی روسیه 2018 حال و هوای میدان سرخ مسکو - جام جهانی روسیه 2018 ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۹:۱۳    
همزمان با فرا رسیدن عید سعید فطر موسسه خیریه پیام آوران مهر علوی تحت نظارت سازمان بهزیستی برای دریافت زکات فطریه اعلام آمادگی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۹:۱۲    
مراسم افتتاحیه جام جهانی 2018 روسیه با حضور جمع کثیری از هواداران در ورزشگاه لوژنیکی آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۹:۱۰    
دی ماه سال 1395 ساختمان پلاسکو در پی آتش سوزی فرو ریخت و ساخت مجدد این ساختمان تا کنون با اما و اگر مواجه بود ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۸:۴۱    
کاپیتان تیم فوتبال مراکش گفت: از آخرین باری که مراکش در جام جهانی حضور داشته، 20 سال می گذرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۸:۳۷    
اروه رنار می گوید حضور در جام جهانی برای مراکش افتخار بزرگی است و می خواهند فردا این مهمانی بزرگ را تا جایی که می توانند جشن بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۷:۳۶    
جام جهانی روسیه 2018 تمرین تیم های ملی ایران و مراکش پیش از دیدار در سنت پترزبورگ
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۸:۳۴    
ترکیب دو تیم روسیه و عربستان برای بازی افتتاحیه جام جهانی 2018 اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۸:۳۱    
رییس جمهوری در پیام های جداگانه ای عید سعید فطر؛ عید پاداش نیکوکاران و سرافرازی در آزمون بندگی در راه حق تعالی را به سران کشورهای اسلامی تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۸:۳۰    
موافقت آمریکا با درخواست معافیت محصولات فولادی اروپایی از تعرفه های واردات بعید به نظر می رسد اما برخی از فولادسازان اروپایی همچنان به فکر صادرات به آمریکا هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۸:۲۲    
همراه اول شایعه ارائه 120 گیگ اینترنت رایگان به مناسبت عید سعید فطر را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۸:۰۹    
رئیس جمهور حسن روحانی، چهارشنبه شب (23 خرداد) در دیدار جمعی از اصحاب رسانه، با فراخوانی برای یکپارچگی رسانه ای در برابر جنگ روانی دشمن ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۸:۰۲    
کاپیتان تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز از این تیم جدا شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۷:۵۷    
رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گفت: ترافیک در مسیر جنوب به شمال محور کرج - چالوس در محدوده های بیلقان تا کیلومتر7 و سه راهی دیزین تا تونل کندوان نیمه سنگین و طول محور ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۷:۵۱    
سفیر کشورمان در ایروان در دیدار با آرتور خاچاتریان وزیر کشاورزی ارمنستان ابراز امیدواری کرد: روابط دو کشور همانند گذشته در حوزه های مختلف از جمله کشاورزی به صورت حسنه تداوم داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۷:۴۸    
رسانه های خارجی تحریم صورت گرفته از سوی نایکی علیه بازیکنان ایران را مورد توجه قرار دادند و از هر فرصتی برای پرسش درباره کفش ملی پوشان ایران در بازیهای سوال می پرسند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۷:۴۳    
مدیر کل دفتر بهبود تغذیه وزارت بهداشت درخصوص تغذیه صحیح بعد از ماه مبارک رمضان گفت: با توجه به این که در طول ماه مبارک رمضان ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۷:۴۲    
شاگردان کارلوس کی روش آخرین تمرین خود قبل از با تیم ملی فوتبال مراکش را در ورزشگاه میزبان این بازی انجام دادند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۷:۳۹    
تیم ملی فوتبال ایران در دیدار مقابل مراکش با پیراهن سفید به میدان می رود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۷:۳۴    
سرمربی تیم ملی فوتبال مصر عنوان کرد محمد صلاح قطعا در بازی فردا (جمعه) مصر و اروگوئه به میدان خواهد رفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۷:۳۴    
تمرین تیم ملی فوتبال مراکش در ورزشگاه سن پترزبورگ 24 ساعت قبل از بازی با تیم ملی فوتبال ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۷:۳۰    
ویدئو / میدان سرخ مسکو، کمی مانده به جام 2018 جام جهانی روسیه 2018 شادی هواداران در سنت پترزبورگ جام جهانی روسیه 2018 تمرین تیم های ملی ایران و مراکش پیش از دیدار در سنت پترزبورگ
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۷:۲۶    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: یک جانبه نگری در محیط زیست سبب شده که امروز بیش از 70 درصد جمعیت کشور در معرض بی آبی قرار بگیرند و باید توجه داشت که سرانه آب در سال جاری به زیر 500 متر مکعب رسیده ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۷:۲۶    
جام جهانی روسیه 2018 تمرین تیم های ملی ایران و مراکش پیش از دیدار در سنت پترزبورگ
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۷:۲۲    
تیم ملی والیبال دختران زیر 19 سال ایران در مرحله یک هشتم نهایی مسابقات قهرمانی والیبال دختران زیر 19 سال آسیا برابر هند به پیروزی رسید و به جمع هشت تیم برتر آسیا صعود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۷:۱۷    
رئیس سازمان حفاظت محیط زیست گفت: در خراسان رضوی بیش از سه برابر استانداردهای بین المللی از آب استفاده می شود بنابراین توسعه فضای سبز در بلندمدت منجر به تخریب محیط زیست می شود.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۷:۰۱    
پژوهشگران آمریکایی موفق شده اند روش کم هزینه ای برای استخراج اورانیوم از آب دریا ابداع کنند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۶:۵۹    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می گوید از کشور روسیه بابت میزبانی جام جهانی تشکر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۶:۵۷    
کمیسیونر ارشد حقوق بشر سازمان ملل از یک کمیسیون تحقیق خواست تا تحقیقاتی مستقل و بین المللی در خصوص ادعای نقض حقوق بشر در کشمیر انجام دهد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۶:۵۶    
رییس اتاق بازرگانی استان یزد با بیان این که قیمت گذاری زمین برای سرمایه گذاری در استان یزد به تغییر و بازنگری نیاز دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۶:۵۴    
یک پیشکسوت صنعت گردشگری و مدیر یک دفتر خدمات مسافرتی گفت: در حال حاضر تعداد هتل های در حال ساخت مشهد بیشتر از هتل های موجود است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۶:۵۳    
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: نیازمند توسعه ای هستیم که هیچ قربانی نداشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۶:۵۲    
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از مرمت و احیای خانه تاریخی مناف زاده در این استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۶:۴۴    
اولین جلسه دادگاه علنی رسیدگی فوق العاده به اتهامات یک زوج به نام های ف.ن و ل.گ 41 و 40 ساله با اتهامات مباشرت و معاونت در قتل 8 زن در شعبه دادگاه کیفری یک دادگستری گیلان برگزار شد .
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۶:۴۳    
کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران می گوید ملی پوشان ایران مشتاقانه منتظر شروع جام جهانی و دیدار با مراکش هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۶:۳۵    
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل در آستانه عید سعید فطر، طی پیامی، این عید بزرگ را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۶:۳۴    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می گوید از کشور روسیه بابت میزبانی جام جهانی تشکر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۶:۳۰    
پینگ پنگ باز ایران توانست از مرحله گروهی تور کره شمالی صعود کند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۶:۲۱    
جو خاصی در ورزشگاه لوژنیکی مسکو وجود دارد و هواداران کم کم در حال ورود به ورزشگاه هستند.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۶:۱۹    
رهبر اپوزسیون روسیه همزمان با آغاز بازی های جام جهانی در این کشور و پس از طی کردن یک ماه حبس به جرم سازماندهی اعتراضات غیرقانونی امروز (پنجشنبه) آزاد شد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۶:۱۶    
شب عید فطر بسیار مبارک است و در فضیلت و اهمیت آن همین بس که در بعضی از روایات آمده است، اهمیت آن کمتر از شب قدر نیست و در روایات توصیه به عبادت و احیای این شب شده است
  ۱۳۹۷/۰۳/۲۴ - ۱۶:۱۶    
مهاجم پاری سن ژرمن هرگز برای امضای قرارداد با خود 222 میلیون یوور هزینه نمی کرد.