دوشنبه ۲۶ آذرساعت ۰۴:۵۵Dec 2018 17

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 10 تیر 1397 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۲:۴۸    
پنجمین جلسه کمیته فرهنگی آموزشی ستاد اربعین 97 با حضور حجت الاسلام و المسلمین احمدی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۰:۳۸    
رئیس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای،گفت: رانش اخیر زباله در سراوان خطر آفرین بوده و باید هر چه سریعتر نسبت به بهسازی این حوزه اقدام کنیم .
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۱۰:۲۵    
مدیرعامل شرکت بیمه آتیه سازان حافظ گفت: هدف از ارائه خدمات بیمه تکمیلی، آرامش و سلامت بیشتر بیماران دیابتی و همچنین شناسایی و پایش دیگر بیماران مبتلا به دیابت در کشوراست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۲ - ۰۹:۳۳    
نگاه روحانیت به مباحث مالی و اقتصادی همواره شایان توجه بوده و این مهم با توجه به به مفهوم قرض الحسنه ضرورت توجه بیشتری دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۸:۵۱    
مهدی فخیم زاده همچنان در آی سی یو به سر می برد و ممنوع الملاقات است اما به تازگی اورژانس فیلمی از این هنرمند در اختیار ایسنا گذاشته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۷:۴۲    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان در بازدید میدانی از محور کوهستانی توسکستان در مرز استان های گلستان و سمنان دستورات لازم برای افزایش ایمنی این جاده صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۷:۰۳    
استاندار خراسان شمالی گفت: با موافقت وزارت نیرو، خراسان شمالی می تواند استان پایلوت انسداد چاه های غیرمجاز طی برنامه ای دوساله باشد و این آمادگی در استان وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۶:۵۷    
فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستادکل نیروهای مسلح گفت: در حال حاضر تعداد شهدایی که هنوز در کردستان عراق برنگشته حدود 1700 نفر است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۶:۳۲    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور از نیروگاه خورشیدی 10 مگاواتی شهرستان خوسف بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۶:۱۰    
یک واحد مسکونی غیر مجاز در پناهگاه حیات وحش میانکاله با دستور مراجع قضایی تخریب شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۶:۰۴    
کتاب های ژورنالیسم تلویزیونی و مدیریت منابع انسانی در صنایع خلاق رونمایی می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۴:۳۸    
معاون توسعه مدیریت سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور با بیان اینکه مازندران یکی از بخش های پررنگ گردشگری کشور ما است خاطرنشان کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۴:۳۱    
در دیدار سفیر کرواسی در تهران و نمایندگان چند شرکت کروات فعال در حوزه کشاورزی با حسین سلاح ورزی، نایب رئیس اتاق ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۴:۲۵    
استاندار مازندران در جمع مدیران بانک های استان خواستار ارتقاء سهم خزر در اقتصاد کشور شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۴:۰۱    
فرمانده انتظامی شهرستان سیاهکل از دستگیری قاتل فراری پس از 10 سال در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۳:۴۲    
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان ازانجام 15 هزار دیدار با خانواده های شهدا و ایثارگران در سال گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۲:۱۶    
مدیرعامل بانک دی در جلسه شورای مدیران بانک از رشد 25 درصدی درآمدهای غیرمشاع بانک در سال 1396 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۲:۱۰    
سعید عزت الهی، بازیکن گیلانی تیم ملی فوتبال ایران با حضور در شهر انزلی مورد استقبال هواداران قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۲:۳۷    
نایب رییس هیات مدیره بانک صادرات ایران گفت: وصول مطالبات بانک ها می تواند ضمن کاهش قیمت تمام شده پول و تعدیل نرخ تسهیلات، هزینه پول و تامین مالی را برای تولیدکنندگان کشور به میزان قابل توجهی کاهش دهد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۲:۱۶    
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۱:۵۸    
مدیرکل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران موفقیت های علمی فرزندان شاهد و ایثارگر در آزمون سراسری سال های اخیر را چشمگیر توصیف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۱:۳۸    
دبیر ستاد راهیان نور سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: امسال تعداد3000 نفر از علاقه مندان و مشتاقان از یادمان ها و زیارتگاه های شمال غرب کشور بازدید به عمل آورند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۱:۱۴    
پلیس فتای استان در خصوص یکی از روش های مجرمانه برداشت از حساب به وسیله کارت خوان های سیار، هنگام خرید از فروشندگان سیار یا دست فروشان، به شهروندان و به ویژه مسافران هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۱:۰۶    
در تازه ترین به روزسانی فهرست شرکت های فعال بورس، سپ در میان 50 شرکت فعال تر بورس قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۱:۰۳    
رئیس جهاد دانشگاهی خراسان شمالی از ایجاد اولین مرکز ناباروری این استان در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۰:۵۴    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان زنجان گفت: امسال وضعیت آب 6 شهر استان زنجان نگران کننده بوده ولی با این وجود قطعی یا جیره بندی آب نخواهیم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۰:۴۸    
نماینده مردم شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی گفت: با پی گیری های انجام شده با تبدیل بخش بوستان به شهر از سوی وزارت کشور موافقت شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۰:۴۸    
مدیر شهرسازی و معماری اداره کل راه وشهرسازی استان اصفهان گفت: به عنوان نخستین کلانشهر، سند پهنه بندی حریم شهر اصفهان در کشور به تصویب شورایعالی شهرسازی و معماری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۰:۴۲    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان یزد گفت: مردم استان یزد در سه ماهه نخست سال جاری یک میلیارد و 820 میلیون تومان صدقه دادند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۰:۱۳    
در بهار امسال بیش از سه میلیون تراکنش کارت به کارت و بیش از پنج میلیون و 600 هزار تراکنش مالی موفق در پیام رسان بله به ثبت رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۰:۱۳    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: این استان به لحاظ درصد پرداخت تسهیلات اشتغال زایی روستایی رتبه نخست کشوری را به خود اختصاص داده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۰:۱۰    
استاندار آذربایجان شرقی در بازدید از کارخانه جام و شیشه سهند تبریز، واحد تولید آیینه این گروه صنعتی را که با صرف اعتباری بالغ بر 280 میلیارد ریال و اشتغال زایی برای 75 نفر راه اندازی شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۰:۱۰    
قائم مقام مدیر عامل در فروش و خدمات پس از فروش شرکت صنعتی خودرو آذربایجان اعلام کرد: مانعی در تولید و تحویل به موقع خودروهای فروش رفته ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۰:۰۲    
معاون پرستاری وزیر بهداشت از تصویب طرح پوشش بیمه ای مراقبت در منزل خبرداد و گفت: این طرح به زودی به صورت آزمایشی در تعدادی از بیمارستان های کشور اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۹:۵۹    
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کردستان بر فرهنگ سازی برای اقنای افکار عمومی برای احیای دریاچهٔ ارومیه تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۹:۵۰    
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل از صدور مجوز تردد خودروهای سواری از مرز بیله سوار واقع در شمال استان اردبیل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۹:۴۱    
شرایط حاکم بر کشور بعد از اعمال فشارهای خارجی، تا آنجا لزوم وحدت ملی را بر همگان روشن ساخته که در نتیجه آن، نشانه هایی از کاهش خصومت با دولت روحانی دیده می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۹:۲۴    
مجری طرح دانه های روغنی وزارت جهاد کشاورزی گفت: پیش بینی می شود امسال تولید 300 هزار تن کلزا در مزارع کشور را داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۹:۲۲    
مقامات فرانسوی از فرار یک مجرم سابقه دار بوسیله بالگرد از زندانی در پاریس خبر دادند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۹:۱۷    
رئیس حوزه قضایی زابل گفت: در سه ماهه گذشته 35 هزار پرونده ورودی به حوزه قضایی داشتیم که آمار حوزه جرائم خشن مانند قتل ، آدم ربایی و سرقت مسلحانه کاهش یافته است .
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۸:۵۴    
کارشناس هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: وزش بادهای 120 روزه در شمال استان از امروز تشدید می شود و تا چهارشنبه ادامه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۸:۱۳    
استعفای آرش رضایی شهردار کرمانشاه مورد موافقت اعضای شورای شهر قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۸:۰۵    
تیم ملی بسکتبال ایران بدون تغییر نسبت به دیدار با قطر برابر قزاقستان حاضر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۷:۵۳    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور گفت: در پرداخت تسهیلات اشتغال پایدار روستایی، هیچ عذری از دستگاه های اجرایی پذیرفتنی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۷:۴۴    
استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه سطح اعتبارات جوابگوی سطوح تصمیم گیری استانداران نیست، گفت: ا گر اختیاراتی به مدیران استانی داده شود بدون شک بسیاری از مسائل حل خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۷:۲۳    
کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شیراز در سی و هفتمین جلسه با عبور از مسائل مبتلا به شهروندان در قید حیات، به امور اموات ورود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۲:۴۸    
با دستانی نحیف اما ستبر، چادر به سر و مردانه می جنگیدند، مردان و فرزندان خود را به قلب آتش دشمن می فرستادند تا از دین و کیان شان در مقابل دشمن پاسداری کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۲:۳۲    
سپاهان در طول فصل هفدهم و شانزدهم از پنج دروازبان مختلف، ایرانی و خارجی استفاده کرد آماری که برای تیمی مانند سپاهان که همواره دروازه بانان مطمئنی مانند رحمتی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۰۱:۳۳    
مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان با بیان این که به دنبال این هستیم که فصلی آرام را داشته باشیم و بتوانیم برنامه های مدنظر را اجرا کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۳:۳۴    
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل، بر ضرورت مذاکره صریح و شفاف با مسکو تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۳:۱۷    
نیما عالمیان در رنکینگ ماه جولای فدراسیون جهانی پینگ پنگ بالاتر از برادرش نوشاد قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۳:۰۲    
اردوی آماده سازی تیم ملی فوتبال دختران زیر 16 سال از پانزدهم تیرماه در مرکز ملی فوتبال برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۳:۰۱    
دبیر ستاد توسعه روابط اقتصادی ایران با عراق و سوریه، گفت: بازار عراق یک بازار رقابتی است. باید از بازار عراق برای ورود به بازارهای جهان عرب استفاده کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۲:۵۱    
ادن هازارد از حذف لیونل مسی و کریستیانو رونالدو از جام جهانی ابراز خوشحالی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۲:۴۸    
در جلسه هیات وزیران به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری، گزارش سازمان اداری و استخدامی کشور در خصوص بررسی جایگاه ایران در مقایسه با سایر کشورهای جهان و گزارش وزارت صنعت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۱:۳۷    
کاپیتان تیم ملی اسپانیا احتمالا پس از حذف مقابل روسیه در جام جهانی 2018 از تیم ملی خداحافظی خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۲:۲۸    
دیدار دو تیم کرواسی و دانمارک در ورزشگاه شهر نیژنی از ساعت 22:30 دقیقه آغاز شد که این دیدار با برتری کرواسی همراه شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۲:۱۹    
جلسه هزاران تن از رهبران و سران دولت ها، با محوریت کسب و کارها و جامعه مدنی، از تاریخ 9 تا 18 جولای (18 تا 27 تیر) در مجمع سیاسی عالی رتبه سازمان ملل متحد درباره "توسعه پایدار" در نیویورک برگزار می ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۲:۱۷    
سرمربی اسپانیا درباره ناکامی در جام جهانی و حذف این تیم به صحبت پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۲:۰۷    
شهردار تهران ضمن ابراز نگرانی از وضعیت ایمنی مدارس نیازمند مقاوم سازی در تهران، گفت: زمانی مشکل آموزش و پرورش حل می شود که شناسنامه فنی ساختمان به درستی در آموزش و پرورش درج شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۲:۰۷    
مرتضی پورعلی گنجی با رای کاربران کنفدراسیون فوتبال آسیا به عنوان بهترین بازیکن قاره کهن در جام جهانی انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۲:۰۳    
سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه پیروزی این کشور برابر اسپانیا در جام جهانی را به مردم کشورش تقدیم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۱:۴۴    
دیدار تیم های فوتبال اسپانیا و روسیه در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی فوتبال 2018، با نتیجه یک بر یک در وقت قانونی پایان یافت و در نهایت تیم روسیه در ضربات پنالتی به پیروزی رسید ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۱:۳۸    
روزنامه دِر اِشتاندارد اتریش، در مطلبی با اشاره به سفر رییس جمهور ایران به وین طی هفته جاری، نوشت: ایران و اتریش می خواهند با تعمیق مناسبات اقتصادی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۱:۳۶    
فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی درباره موارد مطرح شده در نشست خبری داوران فیفا اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۱:۳۴    
ترکیب دو تیم کرواسی و دانمارک برای رقابت در مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی 2018 روسیه مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۱:۳۳    
لوان جاگاریان سفیر روسیه در تهران، امروز یکشنبه (دهم تیر 1397) در محل وزارت امور خارجه با حسین جابری انصاری، دستیار ارشد وزیر خارجه در امور ویژه سیاسی دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۱:۳۱    
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از تصمیم هیات رئیسه برای حضور وزرای صنعت، کشاورزی و رئیس سازمان برنامه و بودجه در جلسات غیرعلنی مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۱:۳۰    
کاپیتان تیم ملی فوتبال اسپانیا ضمن اعتراف به شکست برابر روسیه اعلام کرد بازیکنان لاروخا با قلب و روح شان بازی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۱:۲۸    
ارتش افغانستان از کشته شدن بیش از 20 تن از نیروهای طالبان و زخمی شدن ده ها تن در فاریاب در شمال غرب این کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۱:۲۷    
همایش "نسبت اسلام و توسعه اقتصادی از منظر پنج متفکر اسلامی" با حضور شخصیت هایی همچون علی مطهری، سیدکاظم صدر، فرشاد مومنی، حسین راغفر و ... در خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۱:۱۸    
دروازه بان تیم ملی روسیه به عنوان بهترین بازیکن دیدار تیمش برابر اسپانیا انتخاب شد و زمینه ساز صعود این تیم به دور بعدی جام جهانی شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۱:۰۰    
استاندار تهران با بیان این که در استان تهران به دلایل مختلف کمبود فضای آموزشی داریم، گفت: در شورای برنامه ریزی و توسعه استان تصمیم گرفتیم حداکثر اعتبار خود را به فضاهای آموزشی اختصاص دهیم ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۰:۴۸    
اعضای کمیسیون عمران مجلس، سه ماده از طرح اصلاح قانون نظام مهندسی را پس از بررسی، تصویب کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۰:۴۴    
نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس از حضور حسین مظفر، معاون نظارت مجلس در جلسه امروز (یکشنبه) کمیسیون و ارائه گزارش عملکرد این کمیسیون در حوزه قانونگذاری و نظارت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۰:۳۶    
در کمینی که نیروهای داعش در جنوب غرب استان کرکوک واقع در شمال عراق ترتیب داده بودند، شش نیروی بسیج عشایر کشته شده و چهار تن دیگر زخمی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۹:۳۰    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از تصویب موارد ارجاعی به این کمیسوین در طرح ساماندهی سهمیه ایثارگران در کنکور در این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۰:۲۲    
مراسم قرعه کشی 5 وزن نخست کشتی آزاد نوجوانان در زاگرب پایتخت کرواسی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۰:۱۹    
ماده مدیسون در دوچرخه سواری پیست که ایران در آن شانس کسب مدال دارد به بازی های آسیایی اضافه شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۰:۰۸    
معاون سیاسی امنیتی استاندار خوزستان گفت: بر اساس بررسی های انجام شده مشخص شد ویروسی ضعیف شده از طریق آب منتقل شده و باعث مسمومیت گروهی از مردم در سنین پایین در بخش ابوالفارس در شهرستان رامهرمز شده ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۰:۰۶    
معاون وزیر ورزش تاکید کرد: پهلوانی به شغل و مدال نیست پهلوانی یک لقب ارزشمند است که به سادگی به هرکس نمی دهند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۰:۰۵    
فرستاده رئیس جمهوری روسیه به خاورمیانه تصریح کرد مسکو سفارت خود را به قدس منتقل نخواهد کرد، مگر بعد از آنکه توافق نهایی میان اسرائیل و فلسطین حاصل شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۲۰:۰۳    
از قدیم گفته اند آنقدر شور بود که خان هم فهمید؛ این حکایت این روزهای آب آبادان و خرمشهر است که اهالی اش را نه تنها نمک گیر نکرده که صدایشان را هم درآورده است؛ شوری اش از از حد گذشت و تلخ شد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۹:۵۹    
رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با بیان این که 8000 کلاس درس در تهران نیازمند تخریب و بازسازی و 14 هزار کلاس درس نیازمند مقاوم سازی اند، گفت: برآورد اولیه برای تخریب ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۹:۵۹    
روز 10 تیر 1359 آرم جمعیت شیر و خورشید سرخ به هلال احمر تغییر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۹:۵۲    
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از حضور وزیر دادگستری در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد و گفت که در این جلسه موضوعات مرتبط با وضعیت بازار و گرانی ها مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۹:۴۰    
یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس از تشکیل کارگروهی در این کمیسیون برای بررسی طرح تنظیم برخی از مقررات مالی، اداری و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۹:۳۹    
یک عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت که این کمیسیون به موضوع تخصیص ارز دولتی و همچنین نحوه هزینه کرد آن ورود خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۹:۳۴    
معاونت فرهنگی هنری فرهنگستان هنر، هم اندیشی هنر و رسانه های دیجیتال را در آذرماه برگزار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۹:۳۲    
مدافع 38 ساله تیم ملی روسیه با گل به خودی در جریان بازی با اسپانیا مسن ترین بازیکنی شد که در تاریخ این رقابت ها دروازه خودی را باز می کند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۹:۳۲    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از حضور رییس مجلس در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد و گفت: آقای لاریجانی در این جلسه بر اهمیت و جایگاه این کمیسیون به خصوص در شرایط کنونی تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۹:۳۱    
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت که این کمیسیون جلسه ای با هیات امنای ارزی تجهیزات پزشکی برای بررسی وضعیت تجهیزات پزشکی در کشور بررسی مرد که گزارش ارائه شده نشان دهنده نبود مشکل و نگرانی در این ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۹:۱۹    
دانشگاه شهرکرد در خصوص خبر درگیری در سلف سرویس دانشگاه که در برخی از سایت ها و رسانه ها منتشر شد، توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۹:۱۱    
دیدار دو تیم اسپانیا و روسیه در ورزشگاه لوژنیکی شهر مسکو از ساعت 18:30 دقیقه آغاز شد که این دیدار با برتری روسیه برابر اسپانیا همراه بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۹:۰۹    
علی سرزعیم یک اقتصاددان در یاداشتی با اشاره به اینکه در عرصه سیاست گذاری اقتصادی ایران پیوسته مطرح می شود که سیاست گذار در بزنگاه های تصمیم گیری اولویت را به بنگاه ها می دهد یا خانوار؟ پاسخ داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۹:۰۶    
آیین نکوداشت هفته ترویج فرهنگ پهلوانی و زورخانه ای با حضور جمعی از پیشکسوتان و عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزارت ورزش و جوانان در مجموعه فرهنگی ورزشی قمر بنی هاشم عصر امروز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۹:۰۵    
رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب قزوین گفت: در جرائم مربوط به مواد مخدر 19 درصد، سرقت 21 درصد، جرائم علیه اشخاص 14 درصد و در جرائم اخلاقی 6 درصد آمار ورودی زندانیان کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۹:۰۰    
اخبار ضد و نقیضی از احتمال معافیت نفتی برخی مشتریان نفت ایران به گوش می رسد. بعد از این که رویترز به نقل از یک مقام آمریکایی از مذاکره دولت ترامپ با خریداران نفت ایران برای به صفر رساندن خرید نفت از ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ - ۱۹:۰۰    
نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس از بازدید اعضای کمیسیون اجتماعی مجلس از صندوق بازنشستگی کشوری و بررسی وضعیت این صندوق در جلسه امروز کمیسیون خبر داد.