چهارشنبه ۲۹ اسفندساعت ۰۹:۰۸Mar 2019 20
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1397 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۰۹:۲۳    
نمایندگان مصادیق بی توجهی و سهل انگاری، بهره کشی اقتصادی، سوءرفتار و وضعیت مستهجن و مبتذل برای کودکان و نوجوانان را تعیین کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۰۰:۰۲    
هنوز کسی نمی داند دونالد ترامپ دقیقا می خواهد چه سیاستی را در قبال ایران در پیش بگیرد. رئیس جمهور ایالات متحده این روزها بسیار خشمگین است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۷:۰۱    
معاون ارزش افزوده سازمان امور مالیاتی کشور با اشاره به اینکه مبارزه با فرار مالیاتی در اولویت برنامه های این سازمان است، گفت: با جدیت کامل در خصوص مبارزه با فرار مالیاتی برنامه ریزی صورت گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۶:۳۶    
امروز با حضور رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار و تعدادی از مدیران ارشد بازار سرمایه مراسم تودیع و معارفه اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل مرکز مالی ایران برگزار شد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۳:۲۵    
مدیر شرکت پخش فرآورده های نفتی منطقه زنجان گفت: نرخ کرایه حمل نفتکش های حمل و نقل 20 درصد افزایش داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۲:۰۷    
معاون پیشگیری بهزیستی استان زنجان گفت : درمان های غیردارویی نوعی مداخله تخصصی است که باید توسط درمانگر آموزش دیده ارائه شود .
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۱:۲۱    
نشست سیرالعباد سنایی و کمال نامه خواجو برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۰:۰۰    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی با تقاضای همکاران شان برای رسیدگی به لایحه حمایت از حقوق کودکان و نوجوانان براساس اصل 85 قانون اساسی مخالفت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۹:۲۶    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان را اصلاح و محدودیت های جدیدی را در این قانون اعمال کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۰۶:۱۶    
هفته گذشته حمیدرضا حاجی بابایی، رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس در نامه ای به رئیس جمهور از فروش اردوگاه دانش آموزی باهنر در سال 95 به یک سوم قیمت گلایه و خواستار برخورد با مسببین شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۹:۴۸    
تفاهم نامه همکاری مشترک بین اداره کل اوقاف و امور خیریه و شرکت آب و فاضلاب استان خراسان رضوی با هدف تامین آب شرب منعقد شد که در تشویق خیرین و ایجاد وقفهای جدید با نیت تامین آب شرب از مفاد این تفاهم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۶:۴۰    
مسئول دبیرخانه ستاد حفظ و مفاهیم قرآن کریم از آغاز ثبت نام دوره آموزش مجازی تربیت مربی حفظ قرآن کریم خبر داد و گفت: متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت quranhefz ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۶:۴۰    
مراسم ولادت با سعادت امام مهربانی ها حضرت امام رضا(ع) در آستان مقدس حضرت عبدالعظیم علیه السلام برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۶:۳۳    
فرمانده هوانیروز ارتش اعلام کرد که آماده پشتیبانی از نیروهای ارتشی ، سپاهی و نیروی انتظامی در مناطق مرزی هستیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۴:۵۴    
دبیرخانه بیست و پنجمین جشنواره ملی کتاب سال دانشجویی مهلت ارسال آثار را تا نیمه مرداد تمدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۲:۲۱    
مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان باشت گفت: آموزش و پرورش این شهرستان در سال تحصیلی جدید در مقاطع مختلف با کمبود 30 معلم روبروست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۱:۵۸    
حفظ سلامت درختان، کنترل سفید بالک ، افزایش زیبایی بصری شهر از اهداف اجرای طرح آبشویی درختان منطقه 5 در فصل گرما است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۱:۳۲    
سرپرست امور فرهنگ، گردشگری و ورزش سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه اگر حال خوزستان خوب باشد حال ایران خوب خواهد بود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۱:۳۰    
رییس امور آموزش و پرورش عمومی و فنی و حرفه ای سازمان برنامه و بودجه کشور با اشاره به اینکه 19 درصد از بازماندگان از تحصیل در کشور در استان خوزستان قرار دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۱:۲۷    
استاندار خوزستان گفت: اینکه پیوستهای فرهنگی، اجتماعی و زیست محیطی مرتبط با اجرای پروژه های بزرگ ملی را در استان خوزستان نداشته ایم باعث شده که خوزستان با مشکلات فراوانی در بخشهای مختلف رو به رو شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۱:۲۵    
معاون امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور با بیان اینکه حاشیه شهر یک نقطه محصور شده نیست و تا زیر پوست شهر در جریان است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۱:۲۴    
آیت الله نوری همدانی در پیامی درگذشت آیت الله تهرانی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۱:۱۱    
مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام بانک صادرات ایران که قرار بود در 31 تیرماه برگزار شود، لغو شد. مدیرعامل بانک صادرات ایران در خصوص این موضوع و برنامه های توسعه ای بانک توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۰:۵۳    
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: وزارت بهداشت خود را موظف می داند در روزهای آینده از شرکت هایی که روی پای خود ایستاده اند حمایت کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۰:۴۷    
فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری فردی که با سوء استفاده از موقعیت شغلی و جعل به پرداخت تسهیلات بانکی غیر مجاز وغیر قانونی 8 میلیاردی به تعدادی از افراد خاص در "ساری" اقدام کرد، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۰:۳۷    
داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی که متقاضی استفاده از سهمیه رزمندگان و ایثارگران (25درصد و 5درصد) هستند حداکتر تا تاریخ هفتم مرداد ماه فرصت دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۱۰:۰۹    
ملی پوش مشهدی فوتسال بانوان گفت: مشهد اگر بدون پول و اعتبار وارد لیگ برتر شود، اتفاق خوبی نخواهدافتاد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۹:۴۶    
مجمع عمومی عادی سالانه بانک پارسیان برای رسیدگی به عملکرد دوره مالی منتهی به 29 اسفند 1396 در 31 تیرماه 1397در سالن اجتماعات پژوهشگاه نیرو و با حضور بیش از 83 درصد سهامداران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۹:۳۳    
ساعات کاری شعب بانک ملی ایران در استان تهران از روز نخست مردادماه تغییر می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۹:۳۳    
مسئول روابط عمومی اورژانس 115 چهارمحال و بختیاری گفت: مرد 67ساله مورد حمله خرس در کوه های ارمند لردگان قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۸:۵۹    
رئیس کمیته تخصصی تلفن همراه کشور از کمبود شدید موبایل در بازار خبر داد و گفت: میزان گوشی همراه در بازارهای کشور به نسبت پیش از مشکلات ارزی 80 درصد کاهش پیدا کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۸:۵۵    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان هرمزگان گفت: اماکن نگهداری، تهیه توزیع و فروش مواد مخدر به زودی به نفع دولت ضبط می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۷:۵۵    
معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: سراهای دانشجویی دانشگاه فرهنگیان "قدیمی" هستند و باید با بازسازی بهسازی و زیبا سازی این فضاها مکانی شاد و ایمن را برای دانشجو معلمان ایجاد شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۷:۳۵    
مدیرعامل بانک کشاورزی ایران گفت: نگاه در حوزه کشاورزی باید صادرات محور باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۷:۱۳    
عاملان اصلی شهادت بسیجیان منطقه کورین زاهدان دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۷:۰۷    
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری فارس با اشاره به اعتراض برخی از کامیونداران، تصریح کرد که دستگاه قضایی با کسانیکه قصد سوء استفاده از این اعتراض ها را داشته باشند، برخورد قانونی خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ - ۰۲:۵۷    
زلزله 5.9 ریشتری، امروز (یکشنبه،31 تیر) تازه آباد کرمانشاه را لرزاند. در پی واقعه رخ داده فردی فوت نشده است اما بنا بر اعلام سازمان اورژانس کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۳:۵۶    
یک استاد حقوق محیط زیست دانشگاه گفت: مشکل اصلی در حوزه حقوق آب، عدم هماهنگی بین دستگاه های مسئول است که موجب ایجاد مشکل در قانونگذاری در این حوزه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۳:۳۶    
هافبک ترک تبار تیم ملی فوتبال آلمان بعد از حواشی زیاد به وجود آمده، از تیم ملی آلمان خداحافظی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۳:۳۰    
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، از جلسه امروز (یکشنبه،31 تیر) این کمیسیون با حضور وزیر تعاون و کار، رئیس صندوق بازنشستگی کشوری ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۳:۲۶    
جنبش مقاومت اسلامی (حماس) تمامی اقشار ملت فلسطین را به دفاع از مسجد الاقصی و مقابله قاطعانه با حملات نژادپرستانه و افراط گرایانه شهرک نشینان صهیونیست فراخواند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۳:۱۹    
رییس فدراسیون فوتبال، خواستار رسیدگی دقیق به نامه سرپرست باشگاه استقلال و پیگیری ویژه آن درباره انتقال سیدمجید حسینی، مدافع این باشگاه به تیم فوتبال ترابزون اسپور ترکیه شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۳:۱۵    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان، در پیام های جداگانه ای موفقیت های اخیر تیم ملی والیبال نشسته و تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان ایران در مسابقات بین المللی را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۳:۱۱    
زلزله 5.9 ریشتری، امروز (یکشنبه،31 تیر) تازه آباد کرمانشاه را لرزاند. در پی واقعه رخ داده فردی فوت نشده است اما بنا بر اعلام سازمان اورژانس کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۳:۰۵    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با اشاره به آخرین گزارش مربوط به حریق برج پارامیس در شهرک راه آهن تهران ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۳:۰۰    
در پی زلزله امروز کرمانشاه مجموعا 232 نفر مصدوم شده اند که در حال حاضر تنها 19 نفر از آنها در بیمارستان بستری هستند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۲:۵۷    
باشگاه استقلال تهران درباره انتقال مجید حسینی، مدافع 22ساله خود به تیم ترابزون اسپور ترکیه، نامه ای را برای فدراسیون فوتبال ارسال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۲:۵۱    
جانشین فرماندهی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) گفت: شهید دانشگر الگویی برای جوانان ما است که می خواهند در مسیر انقلاب اسلامی و تمدن نوین اسلامی در حرکت باشند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۱:۴۸    
در پی افشای اسنادی در مورد ستاد انتخاباتی رئیس جمهور آمریکا از سوی پلیس فدرال آمریکا، دونالد ترامپ اعلام کرد، به نظر می رسد که ستاد تبلیغاتی او به طور غیر قانونی مورد جاسوسی قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۲:۱۵    
سفیر پیشین آلمان در آمریکا در یادداشتی در نیویورکر می نویسد، اروپا برای مواجهه با دونالد ترامپ نیاز به یک طرح جایگزین دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۲:۱۳    
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو اعلام کرد: امسال با راه حل های خوبی که در نظر داریم، با تکیه بر برند داخلی و محصولات خود، افزایش عمق ساخت داخل قطعات توسط سازندگان و با تلاش جمعی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۲:۰۲    
در جلسه عصر یکشنبه(31 تیر) هیات وزیران به ریاست حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور، استاندار پیشنهادی خراسان شمالی از هیات وزیران رأی اعتماد گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۱:۲۷    
اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس با تحقیق و تفحص از بانک مرکزی موافقت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۱:۲۲    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه گفت: باید از بخش های مختلف فرهنگی و اجتماعی در جهت ارتقای آگاهی های عمومی و تغییر ذهنیت مردم در حوزه حقوق آب استفاده کنیم تا مردم نسبت به مشارکت در ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۱:۱۶    
مراسم بزرگداشت حاج سیدحسن حقانیان برگزار شد
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۱:۰۷    
در آخرین روز از رقابت های جهانی والیبال نشسته هلند، تیم ملی والیبال نشسته ایران با نتیجه 3 بر صفر بوسنی را شکست داد و برای هفتمین بار قهرمان جهان شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۵۸    
معاون اقتصادی رئیس جمهور با بیان این که "مسابقه ملامت ما را به هیچ جا نمی رساند"، بر حمایت از زنجیره سازی محصولات کشاورزی تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۵۴    
اطفای کامل آتش سوزی در برج پارامیس در گزارش پایانی سازمان اورژانس کشور اعلام شد؛ آتش سوزی در مجتمع پارامیس 78 مصدوم برجای گذاشت + اسامی مصدومان بستری شده ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۴۵    
زلزله 5.9 ریشتری، امروز (یکشنبه،31 تیر) تازه آباد کرمانشاه را لرزاند. در پی واقعه رخ داده فردی فوت نشده است اما بنا بر اعلام سازمان اورژانس کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۲۹    
نمی توان گفت همه رسانه ها تخریب گر یا متملق هستند بلکه باید گفت بخشی از رسانه ها این طورند یا غلو می کنند. بعضی وقت ها غلو مثبت یا منفی است ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۲۷    
زلزله 5.9 ریشتری، امروز (یکشنبه،31 تیر) تازه آباد کرمانشاه را لرزاند. در پی واقعه رخ داده فردی فوت نشده است اما بنا بر اعلام سازمان اورژانس کشور ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۲۱    
معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با استقبال از توسعه کمی و کیفی انجمن های صنفی، بر واگذاری امور به صنوف مطبوعاتی قانونی تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۲۰    
در دنیای پرخبر و پیچیده امروز، روابط و مناسبات زیادی وجود دارد که مردم دوست دارند و البته حق دارند که از آنها با خبر باشند؛ کاملا شفاف! طبق قانون عرضه و تقاضا ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۱۴    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از بررسی آخرین وضعیت فعالیت وزارت نفت با توجه به تحریم ها در این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۱۳    
معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر آخرین جزئیات امدادرسانی در طی زلزله امروز در تازه آباد کرمانشاه را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۰۹    
یک عضو کمیسیون امنیت ملی درباره تحلیل برخی کارشناسان مبنی بر اینکه ایران توان تسلط بر تنگه باب المندب و مناطق دیگری را هم دارد، گفت: در همان موضوع تنگه هرمز هم که قرار نیست ما جنگ کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۰۸    
سخنگوی سازمان اورژانس کشور اعلام کرد که در آتش سوزی مجتمع مسکونی در شهرک راه آهن تهران، 60 تن مصدوم شدند که 10 نفر آن ها برای دریافت خدمات درمانی بیشتر به بیمارستان منتقل شدند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۰۷    
منابع پزشکی اعلام کردند که تعداد کشته شدگان در اعتراضات شهرهای مختلف عراق به 11 تن افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۰۵    
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از بررسی نحوه برگزاری کنکور سال 97 و چگونگی اجوای قانون حذف کنکور در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۲۰:۰۰    
فرمانده نیروی زمینی ارتش درباره هشدار اخیر رئیس جمهور گفت: این هشدار رئیس جمهور هشدار جدیدی نیست و ملت و نیروهای مسلح ما از سال ها پیش این حرف را زده اند و الان هم می گوییم که تنگه هرمز یا باید برای ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۹:۴۹    
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از بررسی مشکلات داروخانه ها و شرکت های دارویی و تجهیزات پزشکی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۹:۴۷    
وکلای دادگستری که شکایتشان از تصمیم بازپرس دادسرای فرهنگ و رسانه مبنی بر فیلتر تلگرام به صدور قرار منع تعقیب منجر شده است، در نشستی خبری گفتند که به قرار صادره اعتراض کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۹:۴۳    
نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی با بیان این که واحدهای تولیدی استان نیاز صددرصد به کمک های دولت دارند ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۹:۲۱    
همچنان افزایش نرخ دلار و سکه و شایعه قطع شدن ارز مسافرتی جزو اخبار پربازدید این روزهاست که موجب بهم ریختگی بازار و تشدید قیمت ها شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۶    
سازمان راهداری آخرین وضعیت تردد در محورهای اصلی و راه های نزدیک به مناطق زلزله زده کرمانشاه را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۴    
پس از اجرای تور کنسرت ناگفته در ایران به زودی کنسرت ناظری ها همراه با برخی هنرمندان موسیقی جهان در پنج شهر کانادا به اجرا درخواهد آمد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۲    
معاون وزیر کشاورزی گفت: موضوع بازار و بازاریابی کشاورزی کشور را زجر می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۹:۱۰    
طولانی ترین ماه گرفتگی قرن 21 در 27 تا 28 ژوئیه (5 تا 6 مرداد) سال 2018 رخ خواهد داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۹:۰۷    
رئیس جمهور حسن روحانی یکشنبه (31 تیر) در همایش رؤسای نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور، با اشاره به اینکه "ما اهل تجاوز و تدافع نیستیم و به دنبال بازدارندگی هستیم" ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۹:۰۷    
ملی پوش تنیس ایران نایب قهرمان مسابقات تنیس فیوچرز گرجستان شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۹:۰۳    
مدیر گروه رشته صنایع دستی دانشکده هنرهای کاربردی دانشگاه هنر گفت: رشته صنایع دستی هم اکنون هدفمند نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۹:۰۱    
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: گردشگری داخلی در فضای تحریمی یک فرصت است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۸:۵۹    
فرماندهی عملیات بغداد امروز (یکشنبه) از ناکام گذاشتن چهار عملیات تروریستی در پایتخت و بازداشت نیروهای گروهک هایی که برای این عملیات ها طرح ریزی کرده بودند، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۸:۵۲    
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره اظهارات امروز رییس جمهور درباره تنگه هرمز، گفت: ما از مواضع انقلابی ایشان حمایت می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۸    
بعد از زلزله 7.3 ازگله استان کرمانشاه در سال 96، بعدازظهر امروز زلزله دیگری با بزرگای 5.9 رخ داد که به گفته محققان این رخداد لرزه ای می تواند سبب وقوع پس لرزه های زیادی شود و بنابراین فوج زمین لرزه ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۸    
سه نماینده ایران با کسب 2 مدال برنز به کار خود در رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام وهبی امره ترکیه پایان دادند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۳    
فرماندار اردبیل گفت: در حوزه آب شرب در اردبیل زنگ خطر و آژیر قرمز به صدا درآمده و باید به دنبال راه چاره ای برای تأمین آب شرب در این شهر پرجمعیت باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۰    
رؤسای دانشگاه بوعلی سینای همدان و علوم کاربردی فرانکفورت، در راستای گسترش همکاری های بین المللی، تفاهم نامه همکاری های مشترک علمی و فناوری امضا کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۸:۴۰    
بحران 30سالگی؟! چیز جدیدی است؟ دوران ما این چیزها مُد نبود. نایلون خریدهایش را زمین می گذارد تا نفسی تازه کند. با 49سال، مادر سه فرزند است. بحران 30سالگی ام با افسردگی پس از زایمانم یکی شد ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۹    
دبیر انجمن دفاع از آزادی مطبوعات از اهدای جایزه قلم طلایی به چهره های شاخص علمی، فرهنگی، سیاسی و مطبوعاتی خبر داد که اقداماتی را در راستای ترویج ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۸    
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس گفت که در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی ایجاد وزارت مدیریت بحران مورد بررسی قرار گرفت و این موضوع با اکثر آرا رای نیاورد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۸    
هافبک دفاعی استقلال برای ماندن در این تیم با امیرحسین فتحی به توافق رسید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۶    
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس از بررسی وضعیت بازار سکه و ارز با حضور مسئولان سازمان تعزیرات حکومتی و معاون وزارت صنعت، معدن و تجارت در کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۵    
وینیسیوس جونیور بیست و ششمین بازیکن برزیلی تاریخ رئال مادرید محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۸:۳۴    
عضو کارگروه گردشگری اتاق بازرگانی لرستان گفت: 1200 اقامتگاه در کشور وجود دارد که نیمی از آن ها فعال است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۸:۲۸    
کشورهای متعددی ممکن است از اجرای تحریم های آمریکا بر ایران، بخصوص تحریم های نفتی، سود ببرند. در این میان، روسیه ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۸:۲۷    
نشست قدردانی از مقام علمی دکتر محمدامین قانعی راد با حضور، دکتر غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر هادی خانیکی استاد دانشگاه علامه طباطبایی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۳۱ - ۱۸:۲۵    
جزئیات رقم حق بیمه درمان هر ایرانی، دستگیری قاچاقیچیان مشهور شیشه در تهران، انتقاد وزیر آموزش و پرورش از بی اخلاقی رسانه ای در المپیاد زیست شناسی، اعلام ساعت کاری جدید ادارات استان تهران و .. ...