یکشنبه ۲۸ مردادساعت ۰۷:۰۱Aug 2018 19

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 3 مرداد 1397 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۳:۴۵    
رئیس مرکز اورژانس و فوریت های پزشکی خوزستان از افزایش تعداد مصدومین حادثه انفجار یک فروشگاه در منطقه فرهنگ شهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۳:۳۳    
سازمان ملل متحد اعلام کرد، یک مقام حقوقی ارشد سابق آمریکایی مسئولیت بررسی های این سازمان در خصوص خشونت ها در غزه را بر عهده خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۳:۳۱    
رئیس جمهور سوریه حملات تروریستی در السویداء را نشان دهنده تلاش برخی از کشورها برای احیای مجدد گروه های تروریستی دانست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۳:۳۰    
وزیر امور خارجه آمریکا امروز (چهارشنبه) اعلام کرد، کشورش مخالف به رسمیت شناختن ادعای روسیه در خصوص حق حاکمیت مسکو در قبال کریمه است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۳:۲۵    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از مصدوم شدن هفت نفر بر اثر اقدام به خودکشی یک تن در اهواز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۳:۱۹    
مدافع و دروازه بان استقلال در آخرین تمرین این تیم پیش از دیدار با پیکان دچار مصدومیت جدی شدند و حضور آنها در ترکیب استقلال در هاله ای از ابهام قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۳:۱۱    
فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: قاتلی که با کتمان حقیقت سعی می کرد در روند رسیدگی پرونده خللی به وجود بیاورد سرانجام توسط پلیس دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۲:۰۰    
هافبک تیم ملی فوتبال ایران با قراردادی پنج ساله به عضویت تیم برایتون انگلیس در آمد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۱:۵۸    
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی گفت: خوش بختانه در مدت کم انتصاب این جانب دوره های آشناسازی را برای مأموران برنامه ریزی کردیم تا برخورد حکیمانه را به پلیس بشناسانیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۱:۵۰    
رییس جمهوری چین اعلام کرد، کشورهایی که سیاست جنگ تجاری از طریق سیاست های آسیب زننده یک جانبه گرایانه را با هدف تحقق هژمونی اقتصادی دنبال می کنند، تنها به خودشان آسیب می زنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۱:۴۹    
چاپ ایمیل این درست است که جامعه ایرانی این روزها در کلیت خود با دشواری های قابل اعتنایی مواجه شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۱:۳۴    
مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی: چاپ ایمیل استاندار لرستان گفت: وضعیت پروازهای فرودگاه خرم آباد متناسب با هزینه های انجام شده نیست و موضوع از طریق وزارتخانه های ذی ربط پیگیری خواهد شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۱:۲۵    
نایب رئیس فدراسیون کشتی گفت: نفراتی که تست آنها مثبت اعلام شده است جز نفرات اصلی و مد نظر کادر فنی نبودند و اسامی آنها پس از تایید نهایی از سوی وادا به صورت رسمی اعلام خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۰:۳۴    
مهاجم تیم فوتبال گسترش فولاد با قراردادی پنج ساله به تراکتورسازی پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۰:۳۴    
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: کشور به 40 پایگاه هوایی نیاز دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۰:۲۸    
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران تنها با این منطق که بر مردم فشار نیاید، در مقابل بدعهدی غرب، مقابله به مثل نکرد، اظهار کرد: اینکه مذاکرات با اروپا ناجح باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۰:۲۳    
سرپرست باشگاه استقلال جلسه ای را با نویکاتر پیرامون انتقال مجید حسینی به این تیم ترکیه ای برگزار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۰:۱۳    
با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان شمالی در سی امین نشست شورای همکاری بین المللی زیست کره انسانی در اندونزی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۰:۰۲    
ساری-ایرنا- استاندارمازندران گفت که پسماند 3 هزار و 600 تنی در روز مازندران با اجرای طرح های فراوری در حال تعیین تکلیف است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۰:۰۱    
دهمین دور از نشست های سالانه بریکس امروز (چهارشنبه) کار خود را آغاز کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۲۰:۰۱    
وزارت خزانه داری آمریکا 13 نهاد و فرد را با ادعای واهی ارتباط با "برنامه تسلیحات شیمیایی سوریه" تحریم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۹:۴۶    
ساعت 24-سرمربی تیم فوتبال نساجی قائمشهر می گوید فردا بازی سختی را مقابل نایب قهرمان فصل گذشته لیگ برتر خواهند داشت اما برای پیروزی مقابل این تیم بازی می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۹:۴۳    
یک استاد دانشگاه در مورد ساز و کار فعلی شناسایی نخبگان و اشکال در این تشخیص، اظهار کرد: هدف مشخصی که در شناسایی نخبگان دنبال می شود اثرگذاری ملی است و در این مهم غفلت شده و آیتم هایی همچون رتبه در ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۹:۴۳    
سرجیو مارچیونه، مدیرعامل سابق شرکت فیات کرایسلر که یکی از برجسته ترین و محترم ترین مدیران صنعت خودروسازی بود، درگذشت. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۹:۳۸    
سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت: برخی تجار با سوءاستفاده از نوسانات نرخ ارز و التهابات و جو روانی ایجاد شده در بازار ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۹:۳۷    
ساعت 24- گل مدافع تیم ملی فرانسه مقابل آرژانتین به عنوان بهترین گل جام جهانی 2018 روسیه انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۹:۳۳    
سخنگوی وزارت امور خارجه اظهار داشت: در پی اظهارات مداخله جویانه و ادعاهای بی اساس مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا در یک گردهمایی ضدایرانی در کالیفرنیا ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۹:۲۷    
ساعت 24- محققان انگلیسی موفق شدند با استفاده از ریشه گیاهان سیمانی تولید کنند که دوست دار محیط زیست است و مقاوم تر است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۹:۱۴    
رئیس پارک علم و فناوری استان همدان گفت: سال گذشته شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور استان همدان افزون بر 194 میلیارد تومان درآمدزایی و فروش داشته اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۹:۰۹    
امروز خط تولید جدید ریسندگی شرکت تولیدی و صنعتی رسول اصفهان (قالی سلیمان)با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک ملی ایران و استاندار اصفهان افتتاح شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۸:۴۸    
مدیرکل بهزیستی استان مرکزی با بیان اینکه توجه به نیازهای روحی و روانی دختران می تواند توسعه پایدار را رقم بزند، گفت: دختران می توانند مشکلات خود را با شماره 123 در میان بگذارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۸:۴۳    
استاندار مرکزی با بیان اینکه کشور ما در حوزه فضای مجازی بی برنامه است، گفت: متاسفانه در فضای مجازی به دلیل این بی برنامگی ضربه می خوریم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۸:۲۹    
سرمربی پارس جنوبی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل فولاد حضور پیدا نکرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۸:۱۸    
یک استارتاپ آمریکایی، سیستم شبیه سازی جدیدی طراحی کرده است که می تواند با ردیابی حرکات چهره، آواتار کاربر را بسازد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۸:۱۳    
رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش خوزستان از افزایش 10 درصدی نرخ نامه پوشاک مدارس نسبت به سال گذشته و فعالیت یک هزار تولیدی پوشاک در مدارس استان و نظارت مستمر سازمان صنعت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۸:۱۳    
کمیسیونر اتحادیه اروپا با انتقاد شدید از رئیس جمهوری آمریکا وی را به تضعیف این اتحادیه متهم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۸:۱۳    
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان پیش از نخستین بازی تیمش در فصل هجدهم لیگ برتر فوتبال گفت: اگر به تیم ما فرصت داده شود می توانیم نتایج خوبی کسب کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۸:۰۸    
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن پیش از نخستین بازی تیمش در فصل هجدهم لیگ برتر گفت: تمرین های خوبی داشتیم. سعی کردیم شرایط تیم را به جایی برسانیم که برای بازی اول آمادگی لازم را داشته باشیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۸:۰۴    
اقتصاد ایران: همزمان با میلاد هشتمین امام ولایت و نبوت ، مراسم تقدیر از برنامه سازان برگزیده رادیو در ماه رمضان با حضور مدیران و برنامه سازان رادیو برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۸:۰۳    
در همایش مدیران پست بانک ایران، تفاهمنامه هایی بین وزارت ارتباطات و پست بانک برای صدور 100 هزار یارا کارت و نصب 250 خودپرداز روستایی به امضا رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۷:۵۸    
سرپرست سازمان اورژانس کشور از مصدومیت 23 نفر در حادثه واژگونی اتوبوس در محور حمیران به برکه سفلین در استان هرمزگان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۷:۵۶    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از فوت یک کارگر 25 ساله افغان بر اثر ریزش چاه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۷:۵۴    
معاون دادستان مرکز استان در امور فضای مجازی با اشاره به نحوه برخورد با شاخ های فضای مجازی در خراسان رضوی گفت: در استان پرونده هایی در این زمینه وجود دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۷:۴۹    
دروازه بان شماره یک تیم ملی ایران و باشگاه پرسپولیس با انتشار پیامی نسبت به ابراز لطف رهبر معظم انقلاب اسلامی واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۷:۴۸    
خبرگزاری برنا با آغاز لیگ برتر هر هفته یک ویژه برنامه درخصوص تحلیل بازی ها و پرداختن به اخبار و حواشی لیگ منتشر خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۷:۴۰    
آمار قربانیان حمله امروز داعش به سویداء در جنوب سوریه به 150 کشته و 178 زخمی رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۷:۳۶    
شفقنا- رئیس سازمان حج و زیارت گفت: مشکلی در خصوص فضای مجازی عربستان بوجود آمده است که ما مکاتبه ای با وزیر حج عربستان برای حل این مشکل داشته ایم تا زائران بتوانند با خانواده های خود در ارتباط باشند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۷:۳۵    
پژوهشگران ناسا، برای تعیین محل زندگی مناسب روی مریخ، بررسی های خود را در یک بیابان آغاز کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۷:۳۳    
رئیس کلانتری 205 صحن مطهر از دستگیری دو قاچاقچی کالا در قطعه 66 بهشت زهرا(س) خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۷:۲۶    
بازار سکه و ارز از ظهر امروز روند رو به رشدی را نسبت به روزهای گذشته گرفته و فاصله سقف و کف نرخ دلار و سکه بیشتر شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۷:۲۵    
خبرگزاری میزان- رئیس کلانتری 133 شهرزیبا، با اعلام خبر دستگیری یک جاعل عنوان در محدوده غرب تهران، گفت: این متهم با جعل عنوان مامور قلابی موسسه خیریه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۷:۲۴    
رییس کمیسیون معدن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران گفت: 98.3 درصد معادن کشور ما کوچک و متوسط هستند که 60 درصد تولید دارند و باید به رشد و توسعه این معادن کمک کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۷:۲۲    
رئیس دانشگاه صنعتی اراک گفت: بی توجهی به نوسازی و تکنولوژی روز، صنعت را به زمین می زند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۷:۲۱    
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت بانوی ماجده و مؤمنه حاجیه خانم شهربانو ثمنی همسر محترم شهید معزز نوروزعلی یزدانخواه کناری و مادر بزرگوار ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۷:۲۰    
"رمزارز ملی پایه ریال بر بستر زنجیره بلوک" با تلاش متخصصین شرکت خدمات انفورماتیک، توسعه یافته و آماده بهره برداری آزمایشی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۷:۱۴    
سرمربی تیم ملی والیبال ساحلی ایران گفت: همان طور که والیبال سالنی کشورمان ثابت کرد که قابلیت جهانی شدن دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۷:۱۲    
تصمیم دولت برای ترمیم کابینه با تغییر رییس کل بانک مرکزی آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۷:۰۳    
نمایشگاه گروهی عکس فقدان با محوریت خشکی زاینده رود برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۷:۰۲    
یک فناوری جدید در حوزه کوآنتوم در مرکز ملی علوم، فنون لیزر ایران با حضور وزیر علوم رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۷:۰۲    
رییس ستاد کل نیروهای مسلح در نامه ای از اجرای نمایش محیطی دریادلان به کارگردانی امیرحسین شفیعی تقدیر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۶:۵۹    
معاون رییس جمهور در امور زنان در نشست با مدال آوران نابینا و کم بینا زنان در رشته های دوومیدانی، گلبال ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۶:۵۸    
بازیکن فصل گذشته پرسپولیس، جایزه مرد سال فوتبال ایران را از سازمان لیگ تحویل گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۶:۵۴    
رئال مادرید قرار است به مهاجم پاری سن ژرمن پیشنهاد دهد و این بازیکن مشتاق حضور در تیم اسپانیایی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۶:۴۳    
نخستین دوره جشنواره ملی خوشنویسی تبار محترم را با هدف تکریم امامزادگان عظیم الشأن توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه استان تهران برگزار می شود. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۶:۴۲    
فرهاد دلق پوش در بازدید از شرکتهای پارس خزر و شرکت کارتن پلاست نفیس و با حضور در واحد صنعتی اشی مشی اظهار داشت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان- مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: خط 5 متروی تهران و حومه از روز شنبه 6 مرداد 97 از ساعت 4:45 صبح فعالیت خود را آغاز می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۶:۲۲    
مدیرکل دفتر حقوق سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری از وجود بیش از 115 هزار پرونده در مراجع قضایی خبر داد و گفت: عدم بازنگری در قانون حفاظت از اراضی ملی پس از انقلاب یکی از مشکلات در این حوزه است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۶:۰۰    
در معاملات امروز بازار سرمایه، بانک صادرات ایران با توجه به قیمت سهم، از نظر ارزش بازار و سرمایه در صدر گروه بانک ها قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۵:۵۸    
دبیر کل کمیته ملی المپیک ایران گفت: در کمیته ملی المپیک وظیفه خود می دانیم از بدمینتون حمایت کنیم و دادن سهمیه به این رشته پیام حمایت از این رشته است که مدال آوری در آن سخت است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۵:۴۲    
رئیس یگان حفاظت میراث فرهنگی استان کرمانشاه سارقی که از خانه تاریخی حکیم نصیر کرمانشاه سرقت کرده بود دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۵:۲۱    
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم گفت: پیش نیاز حل بیکاری، توجه ویژه به دانشگاه های کارآفرین و حرکت به سمت تحقق دانشگاه کارآفرین است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۵:۰۸    
دادستان عمومی انقلاب زاهدان از دستگیری چهارمین متهم تجاوز به عنف ایرانشهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۵:۰۵    
معاون فنی زیربنایی و تولید سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: راه اندازی پروژه متروی شهر جدید هشتگرد تاثیر زیادی در کاهش ترافیک این جاده خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۵:۰۲    
ساری- ایرنا- معاون وزیر جهاد کشاورزی از باطل شدن مجوز مرتع داران بدون دام خبر داد و گفت: اکنون مجوز 330هزار هکتار از مراتع سه استان مازندران ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۴:۵۶    
یاسوج- استاندار کهگیلویه و بویراحمد از هدفگذاری واگذاری پروژه ها در استان به بخش خصوصی با اولویت بندی کارشناسی شده و در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۴:۵۱    
عضو هیأت رئیسه مجلس تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۴:۴۸    
وزیر ورزش و جوانان طی احکامی جداگانه عضو هیات رییسه فدراسیون تکواندو و بسکتبال را منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۴:۴۷    
روزهای فرهنگی ایران، با همکاری رایزنی فرهنگی کشورمان، انجمن دوستی زنان ایران و فیلیپین، سازمان پارک های ملی و گالری و آرشیو هنری ریزال فیلیپین، افتتاح شد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۴:۲۹    
با امضای تفاهم نامه همکاری میان معاونت علمی و شرکت های ارزشگذاری؛ مدل بومی ارزشگذاری طرح های فناورانه و دانش بنیان اجرایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۴:۱۵    
مدیر کل مشاوره و سلامت وزارت علوم گفت: حدود 12 هزار دانشجو عضو کانون دانشجویی همیاران سلامت روان هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۴:۰۹    
قدس انلاین: اولین بانوی موتورسوار خراسانی گفت: با حفظ شئونات اسلامی می توانیم در همه ی عرصه ها هم پای مردان وارد شویم و پیروزی را به دست آورریم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۴:۰۰    
همدان - رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور گفت: یک هزار و 909 مورد از پرونده های تصادفات سال قبل ساختگی بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۳:۵۷    
بنیاد برکت در ادامه ی سیاست های اشتغال زایی، توانمندسازی اقتصادی و حمایتی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره)، برای زنان سرپرست خانوار در مناطق زلزله زده ی کرمانشاه فرصت های شغلی ایجاد می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۳:۲۰    
با تلاش نیروهای یگان حفاظت استان چهارمحال و بختیاری اعضای باند خرید و فروش اشیای تاریخی دستگیر شدند و مقادیری اشیای تاریخی و بدل از جنس طلا کشف و ضبط شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۳:۲۰    
فصل سوم کاوش های باستان شناسی در محدودۀ برج سنگی ویران به منظور روشن ساختن نقشه و جزئیات معماری بنا شروع شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۳:۰۸    
اقتصاد ایران: یاسوج- استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر پوشش حمایتی از بهبود یافتگان مواد مخدر با تحقق اشتغال زایی پایدار تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۲:۱۰    
شهر باستانی قلهات در سلطان نشین عمان که در آخرین اجلاس میراث جهانی یونسکو به ثبت جهانی رسیده است، فرصت جدیدی را برای توسعه همکاری های گردشگری و پژوهشگران میراث میان جمهوری اسلامی ایران و سلطنت عمان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۲:۰۲    
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: عامل تیراندازی در باغ پرندگان کرمانشاه دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۱:۱۳    
موسیقی ما - استاد سرشناس حوزه موسیقی در ایران، در پیامی ویدئویی مردم هنردوست ایران را برای حضور در کنسرتش دعوت کرد. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۰:۵۸    
عطف به فهرست منتشره توسط وزیر محترم صمت ضمن حمایت از شفاف سازی انجام شده توسط ایشان در خصوص ثبت سفارش های انجام شده توسط شرکت ایرتویا و شرکت توسعه خدماتی بازرگانی اریتا (نماینده مرکزی ایرتویا) به ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۰:۵۶    
صبح امروز عضو جدید شورای انیمیشن مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی معرفی و مشغول به کار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۰:۴۶    
عدالت سیاسی در قرآن کریم به قلم حجت الاسلام سیدکاظم سیدباقری با فصولی همچون مبانی، راهبردها و مولفه های این عدالت روانه بازار نشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۰۹:۴۲    
رییس سازمان جهاد کشاورزی فارس درکارگروه آب کشاورزی گفت: کشاورزی وظیفه تامین قوت مردم داشته و قرار نیست همه فشار ها بر بخش کشاورزی باشد بیش از 4 ساعت خاموشی به برق کشاورزی ندهید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۰۹:۳۰    
استاندار کرمانشاه گفت با بیان اینکه باغ موزه دفاع مقدس یک پروژه مهم در کریدور بیستون _ طاق بستان است، گفت: جانمایی این باغ موزه در استان یک انتخاب بسیار به جا و مناسب است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۰۸:۲۴    
معاون توسعه و عمران اداره کل امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد از خشک شدن 400 چشمه در مناطق عشایری این استان خبر داد و گفت: وضعیت در این مناطق بحرانی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۰۱:۰۰    
مردی به جرم تعرض به خانم معلمی که برای پیدا کردن کار به تهران آمده بود صبح دیروز در شعبه دوازدهم دادگاه کیفری پای میز محاکمه ایستاد.