یکشنبه ۲۸ مردادساعت ۰۷:۰۴Aug 2018 19

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 9 مرداد 1397 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۳:۲۲    
وزیر امور خارجه کشورمان نوشت: آمریکا می تواند صرفاً خودش را به خاطر خروج از توافق و ترک میز مذاکره مورد سرزنش قرار دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۳:۱۶    
در پی اعلام آمادگی همایون شجریان برای برگزاری کنسرت رایگان خیابانی، سیروان خسروی نیز برای اجرای چنین کنسرتی اعلام آمادگی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۳:۱۳    
سازمان سنجش آموزش کشور کارنامه نتایج مرحله اول آزمون سراسری سال 1397 را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۳:۰۱    
عضو تیم ملی شمشیربازی گفت: به هر حال ما تمرین می کنیم تا مدال بگیریم.به هر حال همان که انتظار بالا می رود و دل مردم شاد می شود ما خوشحالیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۳:۰۰    
سازمان سنجش آموزش کشور کارنامه نتایج مرحله اول آزمون سراسری سال 1397 را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۲:۴۵    
پس از چالش های ماجرای تهیه آلبوم جنین و سونوگرافی های سه بعدی، به رغم تمام تبعاتی که برای مادر و جنین دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۲:۲۸    
نماینده دائم روسیه در مقر سازمان ملل در ژنو گفت که اوضاع در سوریه به سمت ثبات بیشتر حرکت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۲:۲۳    
سخنگوی فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با تکذیب اخبار منتشره مبنی بر موافقت سه فراکسیون سیاسی مجلس با طرح عدم کفایت سیاسی رئیس جمهور، گفت: طرح این موضوع را به صلاح کشور نمی دانیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۲:۲۱    
وزیر بهداشت در هشتمین سفر استانی به زنجان، به عنوان شهروند افتخاری زنجان انتخاب شد. به گزارش وبدا، دکتر سیدحسن هاشمی در هشتمین سفر استانی به زنجان، که مصادف با سالروز تولد شیخ شهاب الدین سهروردی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۲:۰۳    
گروه تروریستی داعش با انتشار ویدئویی اعلام کرد، مردانی که روز یک شنبه چهار گردشگر خارجی را در تاجیکستان به قتل رساندند، با این گروه بیعت کرده بودند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۲:۰۱    
سرانجام بعد از دو سه روز کش و قوس خبری در باره ماندن و رفتن محمد باقر نوبخت در پست سخنگویی دولت، وی دقایقی پیش رسماً اعلام کرد که روحانی با تقاضای استعفایش از این منصب موافقت کرده است
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۵۴    
کاپیتان تیم ملی واترپلو ایران گفت: حضور مسئولان کشوری و سیدحسن خمینی در مراسم بدرقه کاروان ورزشی اعزامی ایران به بازی های آسیایی 2018 جاکارتا، باعث افزایش روحیه ورزشکاران می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۴۵    
نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل امور بین الملل با اشاره به مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی درخصوص اصلاح قانون منع به کارگیری ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۳۷    
قهرمان تیراندازی بانوان ایران گفت: حضور مسئولان عالی رتبه کشور در مراسم بدرقه کاروان ورزشی اعزامی به بازی های آسیایی جاکارتا، باعث امیدواری است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۳۳    
سردار جعفری در پاسخ به ترامپ: مردم ایران هرگز به مسئولین خود اجازه مذاکره و ملاقات با شیطان بزرگ را نمی دهند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۱۳    
رئیس جمهوری فرانسه روز جمعه با نخست وزیر انگلیس دیدار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۱۲    
پرچمدار کاروان ورزشی ایران در بازی های آسیایی جاکارتا گفت: حضور یک سوم بانوان ورزشکار در کاروان ایران نشان دهنده حمایت دولت از ورزش بانوان است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۱۲    
سرمربی تیم بسکتبال نوجوانان ایران خود را مسئول شکست تیم کشورمان برابر لبنان می داند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۰۷    
تیم ملی بسکتبال نوجوانان ایران در حساس ترین دیدارش از رقابت های غرب آسیا به مصاف لبنان رفت و باخت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۱:۰۲    
قزوین- استاندار قزوین گفت: هرچند مردم این روزها سختی زیادی را تحمل می کنند اما نباید اجازه دهیم دشمنان از مشکلات برای ناامید کردن و بی اعتمادی مردم به نظام سوء استفاده کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۴۹    
سخنگوی وزارت خارجه گفت: ترامپ چگونه می تواند به مردم ایران ثابت کند که سخنان شب گذشته اش از سر یک اراده واقعی بوده و برای عوام فریبی بیان نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۳۹    
دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: هر کسی ادعا کند کمیته اخلاق به آن رسیدگی می کند و قرار نیست فضای فوتبال را آلوده جلوه دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۳۳    
اقتصاد ایران: رئیس هیئت مخالفان سوری در دهمین دور مذاکرات آستانه که در سوچی روسیه برگزار شده است، گفت: کمیته قانون اساسی فعالیت خود را در سپتامبر آغاز خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۲۵    
با حضور مسئولان وزارت ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون های ورزشی مراسم بدرقه کاروان ایران به بازی های آسیایی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۱۹    
سخنگوی قوه قضاییه گفت که خبر بازداشت سیف رییس پیشین بانک مرکزی صحت ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۱۸    
سیدحسن خمینی در حاشیه مراسم بدرقه کاروان اعزامی ایران به بازی های آسیایی اظهار کرد: ورزش یکی از مهمترین عوامل غرورآفرینی در کشور است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۱۶    
هافبک جدید آلمانی نخستین تمرین خود را با شاگردان شفر پشت سر گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۰۹    
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در مواجهه با سارقان موتورسوار دچار شکستگی بینی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۰۶    
رییس کمیته ملی المپیک با بیان اینکه از نظر ما پیروزی بازی خوب است، تاکید کرد: می رویم تا در دوران جنگ نرم با زبان ورزش با جهان سخن بگوییم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۰۴    
یک نماینده اصلاح طلب مجلس شورای اسلامی گفت که تقاضای استیضاح وزیر آموزش و پرورش از هفته آینده در کمیسیون آموزش بررسی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۰۱    
دبیر فدراسیون کشتی با اشاره به شرایط خوب کشتی گیران اعزامی به بازی های آسیایی گفت: امیدوارم کشتی مانند همیشه خوش بدرخشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۲۰:۰۱    
رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری اعلام کرد، هر کسی که می خواهد فعالیتی در عرصه منابع طبیعی انجام دهد، باید از سازمان جنگل ها مجوز بگیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۵۱    
وزیر امور خارجه کشورمان پس از رایزنی با رئیس جمهوری سریلانکا، با رئیس مجلس این کشور نیز دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۴۸    
رئیس هیئت دولت سوریه در دهمین دور مذاکرات آستانه که در حال حاضر در سوچی روسیه برگزار شده است، ترکیه را به عدم پایبندی به تعهدات خود در قبال دمشق و متهم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۴۸    
گفت: به پیشنهاد ایجاد شهرک فرآوری خرما در خوزستان که از سوی کمیسیون کشاورزی اتاق بازرگانی اهواز ارائه شد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۴۴    
سرپرست کاروان ایران در بازی های آسیایی گفت: تمام برنامه ها برای اعزام انجام شده و آمادگی لازم را برای حضور در جاکارتا داریم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۴۲    
سخنگوی کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس، از بررسی مشکلات دارویی بیماران تالاسمی درنشست کمیسیون متوبع خود خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۳۵    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از توافق مجلس و دولت در مورد سیاست های جدید ارزی خبر داد و گفت که این سیاست ها به زودی اعلام خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۳۲    
دانشیار گروه اصلاح نباتات دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری از اصلاح و تولید لاین متحمل به شوری در برنج با نام "برکت" خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۳۱    
فرمانده سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام گفت: عمل واقدام شهید عبادت است و در دهه 60 جوانانی از اقصا نقاط کشور با خداوند متعال معامله کردند وجان خود را در طبق اخلاص گذاشتند. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۳۰    
عضو هیات مدیره اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر با اشاره به تخلیه 300 هزار تومانی حباب قیمت سکه، آخرین وضعیت بازار طلا و سکه را تشریح کرد و از کاهش 550 هزار تومانی قیمت ها نسبت به روز گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۲۹    
تصویری که مشاهده می کنید تصویر یک اجتماع بزرگ از باکتری ها روی یک برگ است که ممکن است به ما کمک کند نامزدهای جدید آنتی بیوتیک را کشف کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۲۱    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از حضور وزیر علوم و معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در نشست امروز کمیسیون خبر داد و بر پرهیز از موازی کاری در مراکز پژوهشی و پرداختن به مسائل اصلی کشور تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۱۷    
هیأت عمومی دیوان عدالت اداری در نشست نهم مرداد 97 خود به بحث و بررسی درباره شکایات وارده و درنتیجه ابطال برخی مقرره های مورد شکایت و صدور یک فقره رأی وحدت رویه پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۱۵    
استاندار خراسان شمالی گفت:با توجه به قرار گرفتن کشور در شرایط جنگ اقتصادی، افسران و سربازان این جنگ نیروهای بخش خصوصی هستند که مجموعه دولت باید همراه و همگام آنان باشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۱۵    
مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان در نشست بررسی آخرین وضعیت عملکردی بندر آستارا، خبر از رونق و رشد فزاینده و چشمگیر صادرات و واردات کالا از منطقه ویژه اقتصادی بندر آستارا داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۱۳    
به دلیل نوسانات بازار ارز، شمار زیادی از شهروندان عراقی که دارای سپرده در بانک های ایرانی بودند میلیون ها دلار ضرر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۱۰    
معاون محیط زیست طبیعی اداره کل حفاظت محیط زیست خوزستان گفت: هشت نقطه در بخش عراقی تالاب هورالعظیم دچار آتش سوزی است که سه نقطه از این تعداد در عمق بخش عراقی تالاب هستند
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۰۴    
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور از بررسی طرح اجرای اصل 27 قانون اساسی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۰۳    
رتبه یک کنکور تجربی سال 97 گفت: فکر نمی کنم کلاس های کنکور بسیار موثر باشد، اما آزمون های آزمایشی را پیشنهاد می کنم چرا که دانش آموزان خود را آزمایش می کنند تا برای کنکور آماده شوند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۰۲    
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت که گزارش این کمیسیون در مورد استیضاح وزیر اقتصاد به هیات رئیسه مجلس ارائه خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۹:۰۰    
در جدید ترین رده بندی فدراسیون جهانی شطرنج ساراسادات خادم الشریعه با یک پله صعود نسبت به ماه قبل در رده 54 جهان ایستاد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۵۹    
اعضای کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی عصر امروز (سه شنبه) از پژوهشگاه نیرو بازدید کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۴۷    
ارومیه - رئیس اداره حفاظت محیط زیست مهاباد گفت: سه نفر متخلف شکار و صید در پایین دست روستای گروس مهاباد در حین شکار دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۴۰    
در دهمین نشست بین المللی صلح سوریه در سوچی قرار شد که نمایندگان ایران، روسیه و ترکیه و دی میستورا سپتامبر در ژنو گردهم بیایند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۱۷    
ترکیب نهایی تیم ملی کوراش اعزامی به بازی های آسیایی جاکارتا اندونزی 2018 اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۱۵    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد بااشاره به تشدید بازرسی و نظارت بر قیمت ها بر برخورد قانونی و سریع با ملتهب کنندگان بازار تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۱۴    
قهرمان وزن 74 کیلوگرم کشتی آزاد آسیا به دلیل پارگی رباط صلیبی، تحت عمل جراحی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۰۹    
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مجلس از تمهید زمینه های حقوقی برای توسعه روابط ایران با کشورهای افغانستان، پاکستان و مالی حمایت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۸:۰۰    
سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس، از تعیین مجازات 10 تا 15 سال حبس در ماده 12 لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان و تصویب کلیات طرح اصلاح موادی از قانون آئین دادرسی کیفری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۲۵    
برای اجرای 5طرح تحقیقاتی و اجرایی در جهاد دانشگاهی کهگیلویه و بویراحمد به حدود 6میلیارد تومان اعتبار نیاز است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۱۱    
معاون بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از ترانزیت نخستین کشتی حامل محموله حبوبات از کشور هندوستان به مقصد افغانستان از طریق بندر چابهار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۷:۰۸    
معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به مطالب مطرح شده اخیر در مورد مشکلات دارویی بیماران تالاسمی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۵۰    
استاندار خراسان رضوی سیاست دولت را عدم توسعه زائرسراهای دولتی و استفاده از ظرفیت های مراکز اقامتی بخش خصوصی اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۲۸    
چهارمین نشست تخصصی عصر طنز با موضوع نقدی بر فراگیری کمدی جنسی در سینمای ایران و با حضور علی ملاقلی پور و صادق فرامرزی در حسینیه هنر برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۶:۱۳    
جدیدترین تیزر سریال دلدادگان منتشر شد. فصل اول سریال دلدادگان (پاهای بی قرار) به کارگردانی منوچهر هادی به زودی از شبکه سه سیما روی آنتن خواهد رفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۴۵    
باشگاه نفت مسجدسلیمان برای استفاده از هشت بازیکن جدید خود در بازی برابر پارس جنوبی به دنبال جلب رضایت 13 بازیکن طلبکار خود است. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۴۱    
سامانه مدیریت اطلاعات و اسناد تخصصی سینمای ایران(سینماداک) چهارشنبه 10 مرداد 97 ساعت 10:30 در پژوهشگاه فرهنگ، هنر و ارتباطات با حضور معاون توسعه فناوری و مطالعات سینمایی سازمان امور سینمایی، استادان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۴۰    
برنامه جدید مسابقات بسکتبال در بازی های آسیایی جاکارتا با حذف فیلیپین و فلسطین اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۳۶    
کاردار کویت در اقلیم کردستان عراق از علاقه کشورش برای تقویت تبادل تجاری و سرمایه گذاری در اقلیم کردستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۳۱    
معاون اقتصادی استانداری قزوین با تأکید بر اینکه آمریکا همه دنیا نیست، گفت: با توجه به برنامه ریزی ها، اقدامات و پیش بینی های صورت گرفته امیدواریم از این گردنه نیز عبور کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۲۹    
گروهی از افراد مسلح به یک ساختمان دولتی بعد از وقوع چندین انفجار متداوم حمله کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۲۸    
تصمیمات غیرکارشناسی و خلق الساعه برخی مدیران کارنابلد، می تواند عواقب و پیامدهایی به همراه داشته باشد که نه تنها یک شهر و استان که طیف وسیعی از یک جامعه و چه بسا جامعه جهانی را تحت شعاع قرار دهد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۱۶    
گروه معارف - شاخصه های یک روحانی مردمی در نشستی با حضور سه تن از اساتید حوزه و دانشگاه مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۱۵    
متخصصان آمریکایی ماده ای در خون شناسایی کرده اند که شاخص زیستی افسردگی به حساب می آید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۱۴    
رسانه دولتی چین در مطلبی با هشدار نسبت به استقرار احتمالی تفنگداران دریایی آمریکا در سفارت دوفاکتوی واشنگتن در تایوان اعلام کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۱۴    
استاندار کرمانشاه خواستار افزایش 10 میلیون تومانی تسهیلات و پنج میلیون تومانی کمک بلاعوض پرداختی به زلزله زدگان استان شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۱۴    
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: در سال تحصیلی گذشته 700 دانش آموز در سطح استان که ترک تحصیل کردند را شناسایی کردیم و توانستیم 400 نفر از آنها را به مدارس بازگردانیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۱۳    
یکی از شعرای آیینی پیشکسوت کشور اظهار کرد: در شرایط امروز باید روحیه حماسی و عزت دینی و ملی در اشعار شاعران مورد توجه قرار گیرد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۱۲    
معاون حقوقی و امور مجلس ستادکل نیروهای مسلح از مخالفت ستادکل با طرح اصلاح قانون خدمت وظیفه عمومی که در رسانه ها تحت عنوان داوطلب بسیجی و خدمت حرفه ای مطرح شده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۰۹    
لیست نهایی تیم فوتبال امید ایران برای حضور در رقابت های بازی های آسیایی جاکارتای اندونزی اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۰۸    
بیش از 300 نفر در ماه ژوئیه امسال، یکی از مرگبارترین ماه های ژاپن در سال های اخیر به دلیل شرایط نامساعد آب و هوایی در این کشور جان باختند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۰۸    
هوا داغ کرده و 97 درصد مساحت ایران به خشکسالی انباشته و بلندمدت دچار شده؛ 13 درصد کشور از جمله استان یزد نیز خشکسالی بسیار شدید را تجربه می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۰۷    
اعتراف های مهاجم برزیلی از طریق یک ویدئوی تبلیغاتی با انتقادهای زیادی همراه شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۰۳    
رئال مادرید تنها دو بار پس از جدایی ستارگانش نتوانسته است در فصل پیش رو عنوانی کسب کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۰۳    
مدیرعامل سازمان بهسازی اطراف حرم مطهر گفت: این اعتبارات جهت پروژه های بهسازی بوده اما منابع مالی برای ساخت مسکن یا تخصیص زمین تامین نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۰۱    
وزرای دفاع و خارجه روسیه و ژاپن امروز (سه شنبه) در چارچوبی موسوم به 2+2 با یکدیگر دیدار می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۴:۰۰    
بورس تهران امروز نیز با افزایش فزاینده قیمت ها همراه بود به طوری که اکثریت سهم ها از جمله خودرویی ها، فلزی ها و نفتی ها توانستند نسبت به روز گذشته افزایش قیمت بیش از چهار درصد را تجربه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۳:۴۰    
ایرنا-تهران- محمدجواد ظریف امروز سه شنبه به اتفاق سفرا و مسئولان وزارت خارجه با حضور در وزارت دفاع از توانمندی های آن بازدید کردند.*11*
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۳:۱۲    
آزمایشگاه ردیاب چشمی با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی در پژوهشکده علوم شناختی و مغز دانشگاه شهید بهشتی ایجاد و راه اندازی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۲:۵۴    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان از لغو مجوز بهره برداری اقامتگاه های بوم گردی غیرفعال در استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۲:۵۳    
کرمان - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان گفت: این سازمان برای مقابله با وضعیت کم آبی در این استان کویری از اوایل مرداد ماه امسال همزمان با سراسر کشور کمپین نذر آب راه اندازی کرده است .
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۲:۴۷    
مشاور رئیس جمهور در امور علمی و آموزشی با بیان اینکه سالانه حجم زیادی پایان نامه و رساله تولید می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۱:۵۹    
به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، با صدور حکمی از سوی مدیرعامل، مهندس منصور رحیمی به عنوان مشاور امور ایثارگران همراه اول منصوب شد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۰:۴۰    
مرکز ماهر نسبت به آلودگی جدیدی در تجهیزات شبکه کشور هشدار داد و از مدیران خواستار بروزرسانی سیستم عامل شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۰:۴۰    
مدیر مرکز رشد فناوری دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر گفت: افزایش نرخ ارز و نابسامانی دلار و تورم، ریسک ایجاد یک شرکت نوپا را بسیار بیشتر می کند که در نتیجه آن افراد تصمیم به ورود به بازارهای دیگر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۰:۲۹    
فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اینکه در تمام مرزهای کشور امنیت پایدار حاکم است، گفت: به زودی یک قرارگاه لشکری را در خراسان جنوبی مستقر می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۱۰:۰۷    
بعد از اظهارات ترامپ، اپوزیسیون جمهوری اسلامی که در صدد براندازی و ناامن سازی داخل است، با نگرانی شروع به جوسازی علیه آن کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۸:۴۷    
اقتصادنیوز: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز (سه شنبه) انتخاب یک نفر به عنوان عضو حقوقدان شورای نگهبان به جای علیزاده قائم مقام مرحوم شورای نگهبان را در دستور کار خود دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۹ - ۰۶:۰۳    
خبرجنوب نوشت: سهراب مختاری مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس آخرین وضعیت سه پروژه بزرگ اشتغالزایی در استان فارس را تشریح کرد.