چهارشنبه ۲۱ آذرساعت ۰۰:۳۰Dec 2018 12

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 17 مرداد 1397 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۵:۰۶    
برترین های شش ماده رشته شنا در مسابقات شنای چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر سراسر کشور که در دانشگاه شیراز برگزار شد، معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۴:۳۶    
بازرسی از یک انبار در بندرعباس 84 کانتیر کاغذ چاپ و تحریر احتکار شده کشف شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۴:۳۴    
دبیر ستاد اربعین استان هرمزگان گفت: تلاش می شود تا از همه ظرفیت ها برای خدمت دهی بهتر به زائران کربلا استفاده شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۱۰:۲۱    
معاون رئیس جمهور عراق ضمن دیدار با سفیر کشورمان در بغداد با تحریم های آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران مخالفت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۹ - ۰۸:۴۸    
همراه اول به منظور گرامیداشت روز خبرنگار و بیست و چهارمین سالروز عرضه اولین سیم کارت در ایران، در مراسم شبی با اصحاب رسانه از کمپین مثل اول رونمایی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۷:۲۴    
رئیس دانشگاه یاسوج گفت: پایان نامه های دانشجویی با بکارگیری در بخش رفع مشکلات استان خروجی محور و هدفمند می شوند .
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۶:۳۱    
روزنامه کیهان راهکارهای سید محمد خاتمی برای حل مشکلات اقتصادی را "فرار به جلو" خوانده و نوشته او برای "نجات خود" منتقد وضع کنونی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۶:۲۲    
دهمین جلسه هم اندیشی در مدیریت فرایندهای کسب وکار به همت نماینده انحصاری انجمن بین المللی مدیریت فرایندهای کسب وکار در ایران (ABPMP) برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۴:۲۶    
حکم اعدام سه متجاوز به عنف که پس از ربایش یک زن در شهرستان میناب به او تجاوز کرده بودند، اجرا شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۳:۰۸    
سرپرست جمعیت هلال احمر شهرستان شهربابک از امدادرسانی به 11 خانه کپری عشایری دشت خاتون آباد شهربابک خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۸    
به گفته اخترشناسان "بارش شهابی برساوشی" (Perseid meteor shower) امسال بسیار باشکوه خواهد بود، به طوری که در هر ساعت بیش از 50 ستاره در آسمان قابل مشاهده خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۲    
بازار کاغذ در سال های اخیر با نوسان هایی روبه رو بوده است. شوک ارزی اواخر دولت محمود احمدی نژاد یکی از این بدترین دوران عرضه کاغذ و خصوصا کاغذ روزنامه در ایران بود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۲:۰۵    
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی گفت: متاسفانه زیرساخت ها و یادمان های شهدا در شأن استان نیست و مسئولان امر باید به این موضع مهم توجه داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۹    
دبیرکل جمعیت هلال احمر کشور گفت: با اجرای طرح نذر آب 521 روستا در سیستان و بلوچستان که دچار تنش آبی هستند شناسایی شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۱:۳۵    
دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: نابسامانی فعلی در بازارها کم سابقه بوده و بخش عمده این نابسامانی به دلیل عملکرد ضعیف دستگاه های اجرایی نسبت به اقدامات نظارتی خود بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۱:۰۳    
وزیر بهداشت موفقیت هر کشور را در گرو سلامت جسمی و روحی شهروندان برشمرد و خبرنگاران را یکی از اعضای موثر برای ایجاد آرامش در جامعه تلقی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۱:۰۱    
رئیس جمهور در پیامی با تبریک روز ملی سنگاپور به دولت و ملت این کشور، ابراز امیدواری کرد که مناسبات تهران-سنگاپور با مساعی و همکاری مشترک و در راستای تأمین منافع دو ملت در تمامی زمینه ها ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۳۷    
مدیرعامل شرکت تجهیز، توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور از تصویب 10 میلیارد تومان برای استادیوم 15 هزار نفری شاهرود خبرداد و گفت: فاز نخست این پروژه دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۳۴    
شهردار زواره از اختصاص مبلغ 2 میلیارد ریال برای طرح بازسازی مسجد بنکویه زواره خبر داد و گفت: در صورت مشخص شدن پیمانکار، عملیات اجرایی این بنای تاریخی انجام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۱۵    
یک مقام مسوول در سفارت ایران در لندن تایید کرد که حساب بانکی سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن که به دلیل تحریم ها مسدود شده بود، مجددا افتتاح شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۱۵    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: براساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی و داده های هواشناسی در سه روز آینده در استان های واقع در سواحل خزر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۱۱    
مدیرکل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری تهران درباره ساعت کاری ادارات از 20 تا 31 مردادماه گفت: درپی تأثیر قابل توجه طرح تغییر ساعت اداری در کاهش میزان مصرف انرژی برق ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۱۱    
در دیدار معاون نوآوری و تجاری سازی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری و رئیس پارک علم و فناوری اردبیل، راهکارهای توسعه همکاری های مشترک به منظور توسعه فعالیت پارک علم و فناوری استان اردبیل مورد بررسی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۱۱    
معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با تاکید بر ضرورت تهیه کتاب دستورالعمل مستندسازی ساختمان های دانشگاه ها، گفت: حوزه عمرانی دانشگاه ها باید به جایگاه واقعی خود برگردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۱۱    
معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: به منظور آبرسانی به باغات غرب اصفهان از شامگاه سه شنبه خروجی سد زاینده رود افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۱۱    
رئیس کمیته مسابقات فدراسیون شمشیربازی ایران به عنوان رئیس کمیته فنی و قوانین کنفدراسیون شمشیربازی آسیا انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۱۰:۱۱    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس با اشاره به تنش آبی موجود در این استان یادآور شد که هم اینک آب آشامیدنی مورد نیاز 750 روستا در فارس با تانکر تامین می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۰۰:۳۰    
سخنگوی شورای نگهبان با اشاره به برخی اخبار درباره تأیید اصلاحیه قانون منع به کارگیری بازنشستگان در 17 مرداد در شورای نگهبان ، گفت که این شورا هنوز نظری در این باره اعلام نکرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۸ - ۰۰:۰۴    
برای نخستین بار در تاریخ سازمان ملل متحد، آمریکا اقدام به مجازات ملت ها در سراسر جهان کرده است؛ نه به دلیل نقض قطعنامه 2231 شورای امنیت، بلکه به دلیل اجرای آن ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۳۰    
رئیس جمهوری آمریکا پیروزی کاندیداهای جمهوری خواه در انتخابات را به خودش نسبت داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۳:۱۳    
سیدمحمود دعایی - برگزیده قلم طلایی سال 96 از سوی انجمن دفاع ز آزادی مطبوعات - گفت: رسانه ای که کمتر عذرخواهی کند دلیل بر آن است که بهترین راه را رفته است که خوشبختانه روزنامه اطلاعات هم همین طور بوده ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۲:۳۵    
رهبر معظم انقلاب در دیدار جمعی از فعالان فرهنگی خارج از کشور درباره دغدغه و نگرانی علاقه مندان به انقلاب در آن سوی مرزها که از سوی یکی از حضار مطرح شد، فرمودند: نسبت به اوضاع ما اصلا نگران نباشند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۲:۳۲    
معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به برگزاری جلسه استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رأی نمایندگان به خروج وی از این وزارتخانه بر حضور جوانان در دولت برای حل مشکلات ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۱:۴۲    
وزارت امور خارجه ژاپن امروز (چهارشنبه) با انتشار بیانیه ای مشترکی اعلام کرد که این کشور و آمریکا بر تعهد خود در قبال ادامه همکاری ها در راستای منع اشاعه تسلیحات اتمی تاکید دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۱:۳۱    
بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو سواری ال 90، چهار نفر کشته و چهار نفر مصدوم شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۱:۱۹    
گاز کلر در یکی از استخرهای استان قم باعث مسمومیت 10 دختر کم سن و سال شد که کار هشت نفر از این افراد به بیمارستان کشیده شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۰:۲۵    
پادشاه اردن تاکید کرد که کشورش به حمایت از تلاش ها برای احیای مذاکرات صلح میان فلسطین و اسرائیل ادامه می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۰:۲۳    
مهاجم جدید نیجریه ای استقلال نخستین حضور خود در تمرین آبی های پایتخت تجربه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۰:۰۹    
به مناسبت 17 مرداد - روز خبرنگار - جمعی از مسئولان و فعالان سیاسی، فرهنگی و اجتماعی در خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) حضور یافتند و ضمن بازدید از بخش های مختلف این رسانه و گرامیداشت این روز ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۵۹    
حسین انتظامی قائم مقام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و از فعالان رسانه ای امشب به برنامه خندوانه می رود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۴۲    
سرمربی استقلال مصاف تیمش با تراکتورسازی را دشوار توصیف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۳۳    
سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز می گوید دیدار تیمش برابر سپیدرود غیر قابل پیش بینی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۳۱    
دادستان کرمان گفت: مبارزه با دانه درشت ها و احتکار کنندگان عمده در اولویت کار دادستانی است و در مقطع کنونی اطلاعات بسیار خوبی از سوی سربازان گمنام امام زمان (عج) در ادره کل اطلاعات استان کرمان نسبت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۳۱    
دفتر سیاسی جنبش حماس اعلام کرد: نقش مشکوک آمریکا را که به دنبال از بین بردن مسئله آوارگان از طریق هدف قرار دادن اردوگاه ها است، محکوم می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۱۹    
دو تن از اعضای شورای شهر و اعضای هیأت رییسه شورای عالی استانها به مناسبت روز خبرنگار و اعلام تبریک این روز در ایسنا حضور یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۰۳    
تحریریه های خبرگزاری دانشجویان ایران و خبرنگاران ایسنا در روزی که به نام خبرنگار مزین شده است، میزبان تعداد زیادی از چهره های فرهنگی، سیاسی، اجتماعی، ورزشی و اقتصادی بودند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۹:۰۲    
مدیرعامل باشگاه ماشین سازی می گوید خبرنگاری شغلی است که جایگاه و منزلت بسیار بالایی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۵۹    
"افزایش مدت زمان ذخایر دارویی کشور، سفر دانش آموزان به گرجستان بدون اطلاع مقامات بوده، واکنش رییس بهزیستی به ادعای پرداخت رشوه 500 میلیونی، دعوت حق شناس از سپنتا نیکنام برای حضور در شورای شهر تهران ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۵۸    
استاندار گیلان بر ضرورت تکمیل ساماندهی گلزارهای شهدا و نگهداری مناسب از آن تاکید کرد و گفت: یادواره های شهدا فرصتی برای بازخوانی سیره شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۵۸    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از وقوع حریق در یک مجتمع مسکونی در کوی رسالت خبر داد و گفت: تاکنون پنج مجروح از محل حادثه خارج و به اورژانس 115 تحویل داده شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۵۶    
معاون نفت و گاز ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری گفت: با توجه به اهمیت بحث ازدیاد برداشت از مخازن نفت و گاز کشور و تاثیری که این موضوع بر روی افزایش ضریب بازیافت از مخازن ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۴۸    
ویرایش اطلاعات و ثبت نام دوره های بدون آزمون استعدادهای درخشان (غیرپزشکی) کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از امشب آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۴۶    
معاون فرهنگی قوه قضاییه گفت: دشواری های اقتصادی، بهترین زمینه برای انجام اصلاحات در کشور را فراهم کرده است و دولت باید از این فرصت برای انجام اصلاحات پولی و بانکی و حل مشکلات تولید استفاده کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۴۶    
آمریکا پس از افغانستان در رتبه دوم ناامن ترین کشورها برای خبرنگاران و اهالی رسانه در سال 2018 قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۴۲    
یک عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گفت که دولت باید ظرف سه ماه گزینه پیشنهادی خود را برای وزارت رفاه به مجلس معرفی کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۴۲    
سرمربی تیم نساجی قائمشهر می گوید با توجه به این که اوایل لیگ است از تیم ها شناخت کافی نداریم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۳۶    
تشخیص و درمان بیماری آلزایمر دشوار است، اما در این مطالعه محققان یک روش جدید را برای تشخیص این بیماری یافته اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۳۴    
معاون عمران، توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: شهرداری ها 60 هزار میلیارد تومان برای ارائه خدمات در شهرها هزینه کرده اند و تنها دو درصد این رقم از محل عوارض تامین شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۳۴    
رئیس جمهوری تقویت بیش از پیش روابط تهران – اسلام آباد در همه عرصه های مورد علاقه و از جمله اقتصادی را ضروری خواند و تاکید کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۲۸    
مهندسان دانشگاه "ام.آی.تی"، یک حسگر جدید ابداع کرده اند که می تواند با بررسی تاثیر داروهای شیمی درمانی، به شناسایی داروی مناسب کمک کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۲۵    
قیمت دلار، یورو و سکه در بازار امروز ارزان تر از دیروز بود. البته هر قدر به ظهر نزدیک تر شد، افزایش قیمت در بازار مشهودتر بود و نهایتا دلار به 9700 تومان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۲۰    
سرمربی تیم پارس جنوبی جم می گوید که با وجود هواداران نساجی در بازی فردا این بازی علی رغم برگزاری روی چمن مصنوعی جذاب خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۱۰    
مدیران و مسئولان مختلفی از حوزه های فرهنگ و هنر پیام های تبریکی را به مناسبت روز خبرنگار منتنشر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۰۷    
وزیر خارجه عربستان سعودی امروز (چهارشنبه) تصریح کردکه رفتار طرف کانادایی قابل قبول نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۰۳    
پس از اجرایی شدن بسته ارزی جدید از روز گذشته شرایط نشان می دهد که اجرای این سیاست، گامی رو به جلو برای اقتصاد بوده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۸:۰۱    
سرپرست فرمانداری شادگان با اشاره به آتش سوزی در نخلستان های شهر خنافره گفت: حدود 600 اصله نخل در این آتش سوزی طعمه حریق شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۵۹    
منصوری درباره بازار کار رشته آی.تی گفت: آی.تی اولین رشته بیکار ایران است و بخش اعظمی از فارغ التحصیلان این رشته فاقد مهارت های مورد نیاز بازار کار هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۵۶    
رییس فراکسیون مرزنشینان مجلس شورای اسلامی گفت که این فراکسیون پیگیر استیضاح وزیر راه است و در هفته بعد از تعطیلات مجلس نسبت به پیگیری استیضاح اقدام می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۵۶    
معاون آموزشی دانشگاه علم و هنر از اضافه شدن یک رشته جدید به رشته های تحصیلی این دانشگاه در اصلاحیه دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور سراسری 97 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۵۴    
مدیر مرکز مطالعات اجتماعی جهاد دانشگاهی استان یزد، با اشاره به این که عوامل زیادی در افزایش سن ازدواج و در پی آن کاهش جمعیت کشور نقش دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۵۴    
ریاست جمهوری سوریه اعلام کرد که همسر رئیس جمهور این کشور به بیماری سرطان مبتلا شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۵۳    
ملی پوش فوتبال ایران فصل آینده در لالیگا بازی خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۴۵    
یک تیم تحقیقاتی از دانشگاه کالیفرنیا، برای حفاظت از هواپیماهای بدون سرنشین، الگوریتمی را طراحی کردند که موجب دور شدن پرندگان از هواپیما می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۴۳    
رئیس مرکز اورژانس دانشگاه علوم پزشکی مشهد از مسمومیت 27 نفر در یکی از مجتمع های آبی مشهد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۴۱    
سرمربی پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل استقلال خوزستان حضور پیدا نکرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۴۱    
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی از موافقت وزیر با راه اندازی منطقه آزاد ویژه کشاورزی در گیلان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۳۸    
شهردار شهمیرزاد از این شهر نمونه گردشگری بین المللی به مثابه یک شهر بدون دفتر گردشگری نام برد و گفت: این در حالی است که همه شهرهای نمونه بین المللی گردشگری براساس قانون و تصویب هیئت وزیران باید از ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۳۸    
رییس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در نوشتاری بر نقش خبرنگاران در شفافیت و سلامت جامعه تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۳۷    
رئیس مرکز بهداشت چهار محال و بختیاری گفت: با حذف سه عامل خطر حوزه سلامت، می توان 80 درصد بیماری های قلبی عروقی، دیابت نوع دوم و بیش از 40 درصد سرطان ها را کاهش داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۳۷    
سرپرست دفتر سیاستگذاری و برنامه ریزی امور فناوری وزارت علوم گفت: ما تجربه های خوبی در عرصه پژوهش و فناوری در کشور داریم و در بازنگری و بررسی این تجربه ها ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۳۷    
پژوهشگران انگلیسی، در پژوهشی ادعا کردند که شاید دلیل برداشت نادرست رفتار دیگران، انتظارات شخصی انسان باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۳۶    
رئیس مرکز اطلاعات علمی با اشاره به اینکه ماهانه بیش از یک میلیون و پانصد بازدید از بانک های SID صورت می گیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۳۲    
استاندار البرز با اشاره به اینکه اجرای پروژه ادامه آزاد راه تهران – شمال برای کاهش بار ترافیک ورودی البرز و جاده کرج چالوس بسیار حائز اهمیت است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۳۱    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه 88 سد تامین کننده آب شرب کشور وضعیت مناسبی ندارند، گفت: از این تعداد 56 سد در وضعیت بحرانی قرار دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۳۱    
مدیرعامل بنیاد سینمایی فارابی گفت:اگر گله مند بودیم که چرا سینمای ما جذاب نیست و با شوخی های سطحی مخاطب را به سینما می کشانند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۲۸    
مدیر کل موزه ملی ایران گفت: مجموعه تابلو-عکس های نمایشگاه به من نگاه کن بعد از پایان نمایشگاه لوور شعبه تهران سه شنبه 16 مرداد به بهمن کیارستمی فرزند مرحوم عباس کیارستمی تحویل داده شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۲۳    
به مناسبت اولین سالگرد شهادت شهید محسن حججی، مستند حج حججی فردا (18 مرداد ماه) از شبکه یک سیما پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۲۳    
دو بازیکن جدید استقلال قرارداد خود را در هیات فوتبال ثبت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۲۱    
نشست تخصصی فریب افکار عمومی با حضور جمعی از فعالان رسانه ای و کارشناسان این حوزه یکشنبه (21 مرداد ماه) در فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۱۵    
فرمانده انتظامی فیروزآباد از توقیف 7 دستگاه خودرو و کشف مقادیر زیادی کالای قاچاق به ارزش 2 میلیارد و 100میلیون ریال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۱۵    
نتایج نظرسنجی جدیدی نشان می دهد، حدود یک سوم از آمریکایی هایی که در این نظرسنجی شرکت کردند (29 درصد) با این مساله که "رسانه های خبری دشمن مردم هستند" موافقند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۱۳    
دولت آلمان ضمن هشدار نسبت به تاثیر بازگرداندن تحریم های علیه ایران بر منطقه از آمریکا خواست تا برای اعمال تحریم، منافع اتحادیه اروپا را در نظر بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۱۰    
اسامی پذیرفته شدگان بدون آزمون استعدادهای درخشان در مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی 98-1397 دانشگاه تهران اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۱۰    
باشگاه ناپولی برای حضور قدرتمندانه در فصل جدید با ستاره سن اتین قرارداد امضا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۰۹    
رئیس سازمان نوسازی و تجهیز مدارس کشور با اشاره به اهمیت بررسی موضوع مدارس خشتی و گلی در کشور، گفت: حدود 987 کلاس خشتی و گلی در کشور وجود دارد و طبق برنامه ریزی ها ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۰۹    
سرمربی استقلال خوزستان معتقد است که بازی مقابل پرسپولیس برای آن ها فرصت خوبی برای نشان دادن توانایی هایشان ایجاد می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۰۸    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در روز نکوداشت مقام خبرنگار ، در منزل دبیر خبر درگذشته ی ایسنا حضور یافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۰۷    
اداره فرهنگ و گردشگری جاکارتا تورهای فرهنگی برای سفر به چند شهر اندونزی برای ورزشکاران بازی های آسیایی در نظر گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۱۷:۰۰    
نشست معرفی و بازخوانی کتاب "اردوگاه اطفال" نوشته احمد یوسف زاده برگزار می شود.