شنبه ۲۹ دیساعت ۰۱:۳۵Jan 2019 19
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 27 مرداد 1397 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۳:۳۹    
ویدئو / تشییع پیکر سیدضیاء الدین دری
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۱:۲۹    
اولین همایش بین المللی توسعه همکاری های علمی و منطقه ای علوم صنایع غذایی و کشاورزی شهریورماه از سوی موسسه پژوهشی علوم و صنایع غذایی برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۱۰:۳۲    
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور از تدوین سند راهبردی جدید آموزشی دانشگاه خبر داد و گفت: این سند چابکی و ارتقای کیفی در بخش آموزش را به همراه خواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۹ - ۰۹:۱۳    
معاون سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: آمارها از افزایش اعزام و بازدید از مناطق عملیاتی این استان حکایت دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۲۰:۴۰    
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل در پیامی درگذشت برادر دبیر شورای عالی امنیت ملی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۷:۳۴    
در دنیای امروز رقابتی شدن شدید بازارها، توسعه شبکه های اجتماعی و قدرت انتخاب گسترده مصرف کنندگان موجب شده تا مشتری مداری به مهم ترین مزیت رقابتی برای شرکت ها تبدیل شود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۷:۰۶    
رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان فارس گفت: با اتمام مراحل ساخت صندوقچه خاتم کاری شده قبرمطهر حضرت مسلم ابن عقیل(ع) در شیراز، این مضجع مطهر برای نصب به نجف اشرف و مسجد کوفه ارسال شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۶:۳۶    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ایلام بر در پیش گرفتن رویکرد جامع در امر توسعه روستایی تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۶:۲۹    
استاندار ایلام در دیدار با کشاورزان گفت: برای اختصاص آب به مناطق مختلف استان و اراضی کشاورزی از طریق وزارت نیرو هستیم و تلاش داریم به زمین های کشاورزان آبرسانی لازم را صورت دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۶:۰۷    
رئیس سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون حوزه های علمیه گفت:در دوران دفاع مقدس 17 هزار روحانی رزمنده داشتیم که چهار هزار نفر آن ها به شهادت رسیدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۵:۵۲    
انسان از خدا طلبی ندارد عبادات در تحت مدبرانه ترین برنامه ها زمینه زدودن ناپاکی ها را برای او فراهم آورده است حال بشر است و توجه به این نیازش ... .
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۵:۳۷    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بوکان از غرق شدن دو جوان بوکانی دیگر در رودخانه زرینه رود خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۴:۳۳    
فرادرس مجموعه ای است که در آستانه 10 سالگی قرار دارد و تقریباً در تمام این سال ها، تمرکز خود را بر حوزه آموزش آنلاین قرار داده و کوشش کرده تا بحث آموزش در کشور را مدرن و مهارت محور کند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۴:۰۸    
سرپرست پایگاه میراث فرهنگی مجموعه بسطام و خرقان گفت: طرح مطالعه و بررسی مرمت منار سلجوقی مجموعه تاریخی بسطام آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۱:۴۶    
وکیل مدافع متهم ردیف سوم پرونده ثامن الحجج گفت که هنوز حکم دادگاه به او ابلاغ نشده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۵    
گوشی های هوآوی سری نووا 3، با سلفی 24 مگاپیکسلی هوشمند رونمایی شد؛ دوربین های دوگانه اصلی این گوشی ها با بهره گیری از هوش مصنوعی قادر به شناسایی 22 صحنه و سوژه مختلف بوده که نسبت به هوش مصنوعی در ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۱:۲۳    
دعای پرفیض عرفه از شبکه های مختلف تلویزیونی پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۵۶    
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از رونمایی و پرواز یک جت جنگنده ایرانی در روز صنعت دفاعی(31 مرداد) خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۶    
رییس سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به مشکلات گسترده زیست محیطی در کشور گفت: پژوهشکده محیط زیست و توسعه پایدار باید در حد توان به سمت حل مشکلات محیط زیست کشور پیش برود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۲    
دقایقی پیش معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور برای شرکت در مراسم ختم محیط بان کرمان به استان کرمان سفر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۱    
مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی خوزستان از ساخت مدارس در استان خوزستان با مشارکت کمیساریای عالی پناهندگان و تشکل های مردم نهاد بین المللی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۲۰    
مدیرکل میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری گفت: مجازات حبس و ضبط ادوات حفاری برای یک باند حفاری غیرمجاز آثار تاریخی و فرهنگی در این استان صادر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۱۹    
بارش شدید باران همراه با رعد و برق و تگرگ در شهر گوهران، سردشت و بشاگرد موجب لطافت هوا و خوشحالی مردم شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۱۱    
عمران خان، نخست وزیر تازه منتخب پاکستان کابینه 20 عضوی خود را معرفی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۰۴    
فرمانده انتظامی شهرستان قزوین از کشف کالای احتکار شده به ارزش 3 میلیارد ریال در قزوین خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۰۴    
بانوی کارآفرین یزدی با دریافت تسهیلات اشتغال از کمیته امداد و راه اندازی مرکز فروش گیاهان دارویی و تولیدات محلی ضمن ایجاد اشتغال برای بانوان سرپرست خانوار روستا، به خودکفایی رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۱۰:۰۳    
فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری عامل آتش زدن پرچم ایران در ورزشگاه غدیر اهواز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۹:۵۰    
رییس کل دادگستری استان یزد از دستگیری یک کارمند رشوه بگیر در این استان به اتهام اخذ تاکنون بیش از 5 میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۹:۴۶    
استاندار خوزستان گفت: نیروگاه سیکل ترکیبی با 500 میلیون دلار سرمایه گذاری در رامهرمز ساخته می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۹:۲۵    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: در استان سیستان و بلوچستان سالیانه 80 نفر دچار مرگ مغزی می شوند که حداقل ارگان های قابل اهداء 250 ارگان است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۹:۱۴    
سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی از غرق شدن دو نفر در سد آیدوغموش شهرستان میانه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۹:۰۱    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با تأکید بر اینکه هیچ مشکلی در تأمین مواد اولیه استراتژیک وجود ندارد، گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۸:۳۵    
استقامت مردم در هشت سال دفاع مقدس، صدامی را که خیال مصاحبه در تهران طی یک هفته در سر می پروراند، مجبور کرد در نهایت با اظهار جمله "و لقد تحققت کل ما ارتموه" به شکست خود و تحقق کلیه خواسته های جمهوری ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۷:۲۶    
مدیرکل ورزش و جوانان لرستان گفت: پیش بینی می شود حدود 800 کارمند مجرد در ادارات استان فعالیت داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۶:۱۹    
نماینده ویژه رئیس جمهوری آمریکا در ائتلاف بین المللی ضدداعش با حضور در دفتر جریان حکمت ملی با رهبر این جریان دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۵:۰۹    
بانوی ملی پوش تنیس ایران گفت: حضور در بازی های آسیایی افتخار بزرگی است و تلاش می کنیم اسم ایران را سربلند نگه داریم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۴:۳۱    
ملی پوش تفنگ ایران گفت: در آخرین روز تمرینات، رکوردهای خوبی ثبت کردیم که اگر روز مسابقه تکرار کنیم قطعا مدال خواهیم گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۳:۳۵    
دختر ملی پوش تیم تنیس ایران با بیان اینکه سطح مسابقات بازی های آسیایی بسیار بالاست، دستاورد حضور دختران ایران در این بازی ها را آموختن حرفه ای گری می داند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۳:۰۰    
فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: جوان حدودا 35 ساله ای که دو روز پیش در بندر انزلی ربوده شده بود، عصر شنبه، 27 مرداد با تلاش ماموران پلیس آگاهی استان آزاد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۰:۱۶    
سرمربی تیم ملی سپک تاکرا درباره شرایط تیم پیش از بازی های آسیایی توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۸ - ۰۰:۰۲    
در چهار ماه نخست سال جاری بیش از 3000 تن دارو به ایران وارد شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته تقریبا ثابت بوده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۳:۴۴    
پاری سن ژرمن توانست در ادامه هفته دوم رقابت های لیگ فرانسه با نتیجه سه بر یک گنگام را شکست دهد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۳:۴۴    
یوونتوس فصل جدید رقابت های سری A را در حالیکه کریستیانو رونالدو را در ترکیب اصلی داشت با پیروزی آغاز کرد و سه امتیاز شیرین را دشت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۳:۰۳    
سفیر افغانستان در تهران تاکید کرد: تروریسم خوب وجود خارجی ندارد و هیچ کس نباید دچار این توهم شود که تروریسم را به خوب و بد تقسیم کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۲:۵۶    
آبی های لندن موفق شدند همشهری خودشان را با نتیجه سه بر دو شکست دهند تا به دومین برد پیاپی دست یابند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۲:۵۴    
با تصویب مجمع عمومی بانک صنعت و معدن به ریاست وزیر اقتصاد، حسین مهری که در سوابق خود معاونت مدیرعامل این بانک را هم دارد به عنوان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۲:۳۸    
امروز در مسابقه های فوتسال باشگاهی قم یک دختر فوتسالیست مورد ضرب و شتم قرار گرفت و به بیمارستان منتقل شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۲:۲۴    
مراسم نود و نهمین سالروز استقلال افغانستان با حضور سیدعباس عراقچی معاون سیاسی وزیر خارجه، علی اکبر صالحی رییس سازمان انرژی اتمی، بهروز کمالوندی و سفرای کشورهای مختلف در تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۱:۱۵    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین مجددا مخالفت خود را با قانون "کشور یهود" اعلام و تاکید کرد: از مجمع عمومی سازمان ملل خواهیم خواست تا تصمیمی را علیه این قانون اتخاذ کند و ما وارد جنگی سخت علیه این قانون ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۱:۴۳    
زمینه های مشارکت دانشگاهیان در افزایش بهره وری از مراسم حج در دیدار رئیس جهاد دانشگاهی با نماینده ولی فقیه و سرپرست حجاج ایرانی در مکه مکرمه، مطرح شد و مورد تبادل نظر قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۱:۳۸    
گل گهر سیرجان هفته دوم دسته یک را با پیروزی بر مس کرمان به پایان برد. دو تیم آلومینیوم اراک و فجرسپاسی هم با تساوی بدون گل این هفته را به پایان بردند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۱:۲۹    
بررسی های اولیه در گورستان اودلو شهرستان بیله سوار اردبیل نشان می دهد این محوطه یک گورستان اسلامی بوده که با توجه به مدارک موجود، در دوره میانه اسلامی مورد استفاده قرار گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۱:۱۸    
در پایان دومین روز چهاردهمین دوره رقابت های جام وحدت و دوستی کاراته، کاراته کاهای جوانان ایران به عنوان نایب قهرمانی رسیدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۰:۳۷    
تیم فوتبال پرسپولیس در دیداری دوستانه برابر تیم امیدهایش به برتری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۰:۳۴    
هفته ششم لیگ برتر فوتسال با برگزاری تنها بازی باقی مانده در کرج به اتمام رسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۰:۳۱    
رژیم صهیونیستی پیشنهادهای مطرح شده از سوی دبیرکل سازمان ملل جهت تحکیم حفاظت از فلسطینی ها در اراضی اشغالی را رد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۰:۳۰    
عبدالعلی علی عسکری با حضور در منزل عزت الله انتظامی فقدان این چهره شاخص سینما، تئاتر و تلویزیون را به خانواده وی تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۰:۲۰    
مهندس هادی شمخانی، برادر علی شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی و شهیدان محمد و حمید شمخانی، درگذشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۰:۱۲    
رییس جمهوری روسیه امروز (شنبه) در مراسم ازدواج وزیر خارجه 53 ساله اتریش شرکت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۲۰:۰۲    
ثبت نام دومین دوره آزمون استخدام بخش خصوصی، شرکت های صنعتی، تجاری و فناور کشور نیمه شهریور امسال آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۹:۴۸    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خبرگزاری جمهوری اسلامی را خط اتصال رسانه ای دولت و ملت توصیف کرد و گفت: فکر نکنیم که رسانه دولت یعنی بولتن دولت ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۹:۳۶    
رییس صداوسیما با اشاره به طراحی پیچیده رسانه ای علیه ملت ایران تاکید کرد: تهدیدات امروز دشمنان و در رأس آنها امریکا بر مبنای مقابله نظامی نیست بلکه رسانه پایه است و آنان تمام تلاش خود را می کنند تا ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۹:۳۵    
رئیس جمهوری بلاروس، نخست وزیر و چند تن از وزیران دولت این کشور را از کار برکنار کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۹:۲۹    
معاون صدای سازمان صدا و سیما با اشاره به پویش 30_60 در شبکه رادیویی سلامت تاکید کرد که برنامه سازان و تهیه کنندگان سازمان صداوسیما آستین همت خود را برای ساخت برنامه های فاخر و تاثیرگذار در این زمینه ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۹:۲۶    
نفت تهران با عدم حضور در دومین بازی لیگ دسته یک به لیگ دسته سوم سقوط کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۹:۲۶    
کوفی عنان، هفتمین دبیر کل سازمان ملل متحد، اولین دبیر کل سیاه پوست این سازمان، برنده جایزه ی صلحِ نوبل ، به دنبال دوره کوتاه بیماری درگذشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۹:۲۲    
دانشگاه های پیام نور واحد شهرهای یزد، کرج، کرمان، اصفهان، اردبیل، تبریز و ساری طی مراسمی با حضور دکتر محمدرضا زمانی رئیس دانشگاه پیام نور کشور و اسماعیل قادری فر رئیس مرکز توسعه فناوریهای راهبردی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۹:۲۲    
در پی اعلام پخش همزمان فیلم سینمایی شب با نقش آفرینی عزت الله انتظامی از شبکه های یک و نمایش سیما، یکی از شبکه ها از پخش این فیلم انصراف داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۹:۱۲    
یک تیم تحقیقاتی با بررسی 477 هزار نفر دریافتند افرادی که رژیم غذایی غنی از "کربوهیدرات" مصرف می کنند، عمر طولانی تری دارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۹:۱۱    
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از اختصاص 70 میلیارد تومان برای رفع مشکلات محیط زیستی مسیر فرودگاه امام خمینی (ره) به ویژه بوی نامطبوع در این مسیر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۹:۱۰    
امیر حسین قاضی زاده هاشمی تاکید کرد: وقتی هنوز نتوانسته ایم جاده ای درست کنیم که استاندارهای آن از 110 کیلومتر بالاتر نیست تولید خودرویی که دو برابر این سرعت ظرفیت دارد درست نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۹:۰۸    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از بازیکنانم انتقاد نمی کنم چون حداکثر توان خود را گذاشتند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۹:۰۴    
برای اولین بار در جهان تیمی از مهندسان کشور موفق به نصب لاینر فلزی شفت فشار قائم نیروگاه "اوما اویا" در سریلانکا با سیستم رباتیکی ابتکاری شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۹:۰۲    
استاد دانشگاه شهید بهشتی به ظهور و بروز پدیده رانت و فساد اقتصادی در جامعه ایرانی پرداخت و راهکار برون رفت آن را نیز پیشنهاد داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۹:۰۲    
وکیل مدافع عبدالفتاح سلطانی می گوید دولت در رابطه با آزادی مشروط موکلش قصد همراهی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۸:۵۹    
نمایندگان ایران در نخستین روز از بازی های آسیایی 2018 در 10 رشته ورزشی به مصاف رقبای خود خواهند رفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۸:۵۰    
رجب طیب اردوغان مجدداً تصدی ریاست حزب عدالت و توسعه را برعهده گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۸:۴۹    
هجدهمین دوره بازی های آسیایی در جاکارتای اندونزی برگزار می شود. برخی ورزشکاران ایران در این رقابت ها، جزو شگفتی های کاروان به حساب می آیند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۸:۴۶    
رییس کل دادگستری تهران از محکومیت مدیر عامل موسسه ثامن الحجج به حبس طولانی مدت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۸:۴۴    
حافظه ما فقط توی بحث اقتصاد داغون نیستا، حافظه سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و هنری مون هم همینه! مثلا الان نهایتا دو ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۸:۳۴    
رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه در اصل گفتمان انقلاب با یکدیگر اختلاف نظری نداریم، تاکید کرد: گفتمان مقابل را هم تخطئه نمی کنیم اما مزیت گفتمان اصلاحات جذب حداکثری است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۸:۳۳    
دادستان عمومی و انقلاب جیرفت بر ضرورت ساماندهی منازل مخروبه تاکید کرد و گفت: چنانچه مالکین منازل مخروبه رها شده، جهت سرو سامان دادن به این مکان ها اقدام نکنند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۸:۲۹    
ثبت نام بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کاردانی پیوسته نیمسال اول 98-97 از امروز شنبه 27 مردادماه آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۸:۲۵    
رئیس کل بیمه مرکزی گفت: اگر اعلام کنیم که ضریب خسارت شخص ثالث و بدنه بیش از حق بیمه دریافتی است، شرکت های بیمه نمی توانند خدمت ارائه دهند و این موضوع باعث نارضایتی مردم یا معطلی برای دریافت خسارت می ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۸:۲۱    
وزیر بهداشت اعلام کرد که در شهریور ماه سال گذشته به طور متوسط روزانه 66 نفر جان خود را به دلیل حوادث ترافیکی از دست دادند. این رقم بیش از آمار جانباختگان حادثه سقوط هواپیماری تهران - یاسوج بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۸:۱۹    
به مناسبت درگذشت مرحوم عزت الله انتظامی، شبکه یک و نمایش سیما، فیلم سینمایی شب را در جدول پخش امشب خود قرار داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۸:۱۹    
رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: برخی ها سعی می کنند مساله فرهنگ رانندگی را سپر کوتاهی ها و قصور خود قرار دهند و به جای آنکه ایمنی در جاده های شمال استان اردبیل را ارتقا دهند تنها به فرافکنی روی آورده ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۸:۱۸    
یک سیاست مدار زن عراقی اعلام کرد که بر سر تصدی پست های وزارتی معامله هایی صورت می گیرد و وضعیت درمورد کرسی های پارلمان نیز به همین منوال است و کرسی های پارلمان میان طرف های سیاسی عراقی به هزینه یک ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۸:۱۱    
اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران توضیحاتی درباره انتشار خبر درگذشت غریبانه یکی از جانبازان دفاع مقدس در کشور افغانستان منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۸:۱۱    
برنامه تلویزیونی جهان آرا که با موضوع نقش استعمار انگلیس در تاریخ معاصر ایران با حضور مرحوم دری ضبط شده بود، امشب مجددا روی آنتن شبکه افق می رود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۸:۰۵    
علاءالدین بروجردی - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی - در گفت وگو با ایسنا به حواشی مربوط به عکس تجمع اخیر طلاب قم علیه مذاکرات، اشاره کرد و گفت: یکی از وظایف مسئولان امنیتی ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۸:۰۲    
بنکسی نقاش معروف خیابانی از برگزاری یک نمایشگاه بزرگ با درآمد میلیونی خبر داد که آثار او را بدون اجازه به نمایش عموم می گذارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۸:۰۱    
تولید 2500 گرم محلول پالادیوم توسط حوزه پژوهش و فناوری سازمان جهاددانشگاهی تهران پس از تست و تایید کیفیت، به یکی از شرکت های سازنده کاتالیست های خودرویی(ایران دلکو) برای شرکت مگا موتور تحویل داده شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۸:۰۱    
سپیده توکلی، قهرمان و رکورددار پرش ارتفاع ایران تمرینات آماده سازی خود را پیش از اعزام به بازی های آسیایی زیر نظر مربی خود در تهران پشت سر می گذارد و روزهای آینده به همراه تیم ملی دو و میدانی به ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۷:۵۷    
نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به افزایش سه برابری اتومبیل ها و میزان مسافرت ها گفت که تعداد تلفات از 26 هزار نفر به 16 هزار و 200 نفر کاهش پیدا کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۲۷ - ۱۷:۵۶    
نماینده ی مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، مشکلات واحدهای تولیدکننده شیر و لبنیات در این شهرستان را جدی دانست و تاکید کرد که تداوم این مشکلات منجر به تعطیلی این واحدها و بروز مسائل دشوارتری خواهد شد