شنبه ۲۴ آذرساعت ۱۱:۰۲Dec 2018 15

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 3 مهر 1397 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۶ - ۱۶:۳۲    
رئیس منطقه 9 دانشگاه پیام نور و دانشگاه پیام نور خراسان رضوی با اشاره به اینکه با اجرای طرح آمایش هیچ دانشگاه پیام نوری در شهرستان ها تعطیل نخواهد شد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۰    
مدیرکل پژوهش و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش ضمن اشاره به اینکه علاقه دانش آموزان شرط اصلی برای مهارت آموزی است، گفت: دانش آموزان در نیمه دوم مهر ماه برای کسب مهارت در مدارس ثبت نام می شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۷:۰۴    
معاون آموزش دانشگاه اراک گفت: تا پایان سال دانشکده هنر و معماری و دانشکده حقوق و علوم اقتصاد در دانشگاه اراک راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۰    
رئیس مرکز اسناد دفاع مقدس گفت: تقریباً تاریخ شفاهی دو سه نفر از فرماندهان جنگ مانده است. البته در موارد دیگری با حاج قاسم گفت وگو شده و خود ایشان به این مسئله توجه دارند ولی مأموریت های ایشان هنوز ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۰:۲۰    
مدیر جهاد کشاورزی خاش گفت: برداشت پسته از سه هزار و 850 هکتار از باغات شهرستان خاش آغاز شد
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۷:۴۴    
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۷:۲۷    
وزارت امورخارجه چین تاکید کرد: ادامه اجرای برنامه جامع اقدام مشترک اعتبار سازمان ملل را حفظ و صلح و ثبات در منطقه خاورمیانه را تضمین می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۶:۲۸    
سفیر اسپانیا در سفر به یزد گفت: اتحادیه اروپا به دنبال راهکارهای مناسبی است تا علاوه بر رعایت مباحث سیاسی پیرامون برجام، منافع خود را در ایران حفظ کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۵:۵۴    
مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: حجم ترانزیت از مرز بازرگان تا 4 سال آینده به 10 میلیون تن افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۶    
یک ضرب المثل چینی می گوید: وقتی بادهای تغییر می وزند، بعضی دیوار می سازند؛ بعضی آسیاب بادی.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۴:۱۶    
مدیرکل پزشکی قانونی کردستان گفت: در پنج ماهه امسال 18 نفر براثر سوء مصرف مواد مخدر در استان کردستان جان خود را از دست داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۳:۵۹    
علی بابا را همه علاقه مندان به سفر، چه سفرهای تفریحی و چه سفرهای کاری می شناسند؛ این مجموعه به عنوان بزرگ ترین استارت آپ گردشگری شناخته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۳:۲۲    
باشگاه تراکتورسازی در نظر دارد اریکسون، سرمربی سابق تیم ملی انگلیس را جانشین جان توشاک کند که در ماه جاری بعد از حذف تیمش از جام حذفی ایران، تصمیم به ترک تراکتور گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۲:۳۹    
نماینده ولی فقیه در سپاه خرم آباد با اشاره به اهمیت حفظ نام و یاد شهدا، گفت: استکبار جهانی با جنگ اقتصادی و روانی وارد مبارزه با ما شده است که به یاری خدا، با الگوپذیری از شهدا ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۲:۲۸    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان فردوس گفت: محیط بانان منطقه حفاظت شده مظفری فردوس، تصویر سه توله گربه شنی را در این منطقه ثبت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۱    
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان گفت: در شش ماهه نخست امسال 190 هزار و 560 تن گوشت قرمز و شیر در استان تولید شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۱:۴۶    
معاون آموزشی وزارت علوم بر ضرورت اصلاح روند جذب اعضای هیات علمی دانشگاه ها تاکید کرد و گفت: متأسفانه در روند جذب اعضای هیئت علمی معطلی زیادی صورت می گیرد و برای تسهیل در این امر باید دانشگاه ها با ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۲    
زن شیاد به بهانه ارائه تسهیلات بانکی از 100 متقاضی وام کلاهبرداری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۱:۲۱    
مترو گلشهر - هشتگرد که برای تکمیل به حدود 60 میلیارد تومان منابع دولتی نیاز دارد و سازمان برنامه و بودجه قول تامین آن را داده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۱:۰۴    
قاسم آهنین جان شعر تازه ای در رثای شهیدان حادثه تروریستی 31 شهریور اهواز خاصه شهید محمدطاها اقدامی چهارساله سرود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۶    
جانشین قرارگاه حضرت سید الشهدای سپاه پاسداران گفت: آمریکا اگر می توانست به جمهوری اسلامی حمله کنند یک لحظه درنگ نمی کرد که قطعا به نتیجه نخواهد رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۴    
سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری زنجان اظهار کرد: نخستین مرکز رشد فضای مجازی کشور به زودی در زنجان افتتاح خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۰:۴۲    
مدیرکل حفاظت محیط زیست گیلان گفت: اراضی مناطق چهارگانه محیط زیست گیلان میراث مشترک نسلهای متوالی جامعه است که باید دست نخورده و بکر و باحفظ داشته های زیستی گیاهی و جانوری آن به نسلهای آتی تحویل داده ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۰:۳۴    
آنا دوبرووینا جوان روسی مسیحی با حضور در دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان به دین اسلام مشرف و با جوان رشتی ازدواج کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۸    
دبیر ستاد مرکزی اربعین حسینی گفت: 24 دفتر ثابت و موقت در کشور از امروز نام نویسی صدور روادید زائران اربعین را آغاز می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۰:۱۰    
رییس دانشگاه فنی و حرفه ای با بیان اینکه بیش از 80 درصد دانشجویان کشور در 20 رشته تحصیلی تحصیل می کنند، گفت: اگر شناخت واقعی از رشته های مهارتی در کشور وجود داشته باشد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۶    
فرمانده انتظامی شهرستان بناب از کشف و انهدام مزرعه گیاه شاه دانه در بناب خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۰۹:۵۹    
استاندار ایلام گفت: صدور پروانه بی نام طرح های اقتصادی و تکمیل زیرساخت شهرک های صنعتی دو راه جذب سرمایه گذار است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۰۹:۵۳    
استاندار گلستان گفت: مطالبات کشاورزان گندم کار، کلزاکار و سیب زمینی کار با رقم 1750 میلیارد تومان به طور کامل تسویه شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۰۹:۴۱    
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد از برگزاری مراسم گلباران و عطرافشانی گلزارهای مطهر شهدا به مناسبت هفته دفاع مقدس در سراسر کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۰۹:۳۷    
مدیر حج و زیارت گلستان از ایجاد دفتر موقت کنسولگری عراق در استان برای تسهیل صدور ویزا برای زائران اربعین حسینی در گلستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۰۹:۳۵    
یک هیات اقتصادی ایرانی به ریاست حسن دانایی فر با نخست وزیر سوریه دیدار و گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۰    
حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در جریان سفر خود به نیویورک برای سخنرانی در مجمع عمومی سازمان ملل، با شبکه های تلویزیونی NBC و CNN آمریکا گفت وگو کرد و طی آن ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۸    
استاندار قزوین گفت: مجوز سرمایه گذاران انرژی های نو که در طرح خود پیشرفت لازم را نداشته باشند باطل شده و به دیگران واگذار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۰۹:۰۳    
معاون میراث فرهنگی هرمزگان در نشست شورای ثبت آثار ناملموس استان هرمزگان از تدوین و تصویب پرونده 6 میراث فرهنگی ناملموس استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۰۸:۲۳    
یک عملیات اسپمی در حال انتشار یک تروجان با دسترسی از راه دور (RAT) است که از چندین روش برای فریب دادن ضدویروس های مبتنی بر امضا استفاده می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۰۸:۱۲    
یک پژوهشگر امنیتی باگ جدیدی در مرورگر فایرفاکس کشف کرده است که باعث از کار افتادن مرورگر و در بعضی اوقات باعث خرابی سیستم عامل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۰۶:۵۹    
سفیر استرالیا در ایران ضمن همدردی با دولت و مردم ایران به دلیل از دست رفتن تعدادی از هموطنان در حادثه تروریستی اهواز اظهار کرد: دولت استرالیا نیز طی اطلاعیه ای این عملیات تروریستی را محکوم کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۰۳:۲۱    
عضو شورای اسلامی شهر محمودآباد از تهیه زمین دپوی زباله برای این شهر به عنوان یک معضل بزرگ نام برد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۰۱:۵۶    
روزی که فاجعه تروریستی در اهواز اتفاق افتاد روز عجیبی بود. روزی بود که در آن تنها سلاح بچه های ما دوربین و شات بود اما دشمن با تفنگ های آماده شلیک آمده بود و حاصل تقابل شات و شلیک، شهید شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۲۳:۵۷    
وزیر خارجه عربستان بار دیگر ادعاهای بی اساسی علیه ایران را در رابطه با یمن و حمایت از تروریسم مطرح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۲۳:۵۱    
معاون وزیر امور خارجه کشورمان تاکید کرد: اگر روسیه چین و سه کشور اروپایی نتوانند منافع اقتصادی ایران از برجام را تامین کنند در آن مرحله برای آن هم سناریوهایی را آماده کرده ایم و همانطور که آقای ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۲۳:۳۳    
یوپن در نبود بازیکن ایرانی اش توانست توبیز را شکست دهد و به مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی بلژیک صعود کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۲۳:۲۲    
در پایان نخستین روز رقابت های پومسه بانوان قهرمانی کشور، سکونشینان مسابقات امروز (سه شنبه) 3 مهر 1397 معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۲۲:۵۱    
روند ناامید کننده موناکو در لیگ فرانسه ادامه دارد و این بار این تیم در خانه تن به شکست داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۲۲:۵۰    
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه رئیس جمهوری در سخنرانی اش در مجمع عمومی سازمان ملل از استراتژی کشور دفاع کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۲۲:۴۶    
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس سخنان رئیس جمهور در مجموع عمومی سازمان ملل را سنجیده و دقیق خواند و گفت که این سخنان پاسخی محکم به یاوه گویی های ترامپ در سازمان ملل بود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۲۲:۴۲    
ویدئو / سخنرانی روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۲۲:۳۱    
دکتر علی عسکری در پیامی درگذشت یدالله صمدی کارگردان متعهد تلویزیون و سینما را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۲۲:۲۱    
حجت الاسلام سید محمود دعایی، لوح و قلم زرین خود را که چندی پیش از سوی انجمن آزادی مطبوعات دریافت کرده بود، به موزه حضرت علی بن ابیطالب در قم اهدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۲۲:۱۵    
حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در هفتاد و سومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد سخنرانی و بار دیگر بر لزوم مبارزه یکپارچه جهانی علیه تروریسم و افراط گرایی تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۲۱:۵۰    
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۲۱:۴۴    
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی با بیان این که برای گفت وگو نیازی به گرفتن عکس های دونفره نیست، اعلام کرد: می توان در همین جا و در این مجمع عمومی، سخنِ یکدیگر را شنید ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۲۱:۳۲    
باشگاه استقلال شکایت خود مبنی بر اعلام شکست سه بر صفر این تیم در بازی سوپرجام مقابل پرسپولیس را به دادگاه حکمیت ورزش (CAS) ارسال کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۲۱:۲۹    
انجمن دفاع از قربانیان تروریسم در بیانیه ای ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی اهواز تاکید کرد: تروریسم سال ها است که از یک تندروی عقیدتی عبور و به ابزاری در جهت تحمیل اراده نظام سلطه بر دیگر کشورها و ملت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۲۱:۲۷    
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، با بیان اینکه طبق صحبت های رییس سازمان غذا و دارو میانگین افزایش قیمت ها در حوزه دارو10 درصد بوده است گفت که در جلسه کمیسیون عنوان شد که ارز مورد نیاز برای تامین ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۲۱:۲۰    
وزارت خارجه عربستان به اظهارات مقامات کشورمان مبنی بر دست داشتن این کشور در حمله تروریستی روز شنبه اهواز واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۲۱:۱۷    
یکی از مشاوران رئیس جمهوری با اشاره به سخنرانی رئیس جمهوری ایالات متحده آمریکا در محمع عمومی سازمان ملل ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۲۱:۱۴    
وزنه برداران در هفته سوم لیگ برتر در اوزان جدید به رقابت پرداختند و قهرمانان این اوزان مشخص شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۲۰:۵۶    
نایب رییس کمیسیون فرهنگی مجلس از پایان رسیدگی به طرح 24 ماده ای اداره و نظارت بر سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۲۰:۵۳    
ایلی استان به عنوان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۲۰:۵۲    
سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی موادی از طرح قانون جامع بانکداری در کمیسیون اقتصادی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۲۰:۴۹    
شطرنج بازان ایرانی در دور دوم مسابقات شطرنج المپیاد جهانی به 6 پیروزی و 2 تساوی دست یافتند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۲۰:۴۷    
مرحله نخست مسابقات دوومیدانی لیگ باشگاه های کشور در بخش بانوان با قهرمانی دانشگاه آزاد به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۶:۲۰    
کارگردان مستند در جستجوی فریده گفت: در این مستند نکات دیگری نیز وجود داشت که می توانست بر درام این فیلم بی افزاید ولی در کنار این موضوع، ما می بایست به رعایت اخلاق مستندسازی نیز ملتزم می ماندیم ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۶:۱۸    
مسئول مطبوعاتی دفتر نمایندگی ایران در سازمان ملل، به توییت ترامپ واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۶:۱۸    
حزب اپوزیسیون کارگر انگلیس اعلام کرد، طرح پیشنهادی ترزا می برای توافق بریگزیت با اتحادیه اروپا را در جریان رای گیری در پارلمان رد خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۶:۱۷    
یک کارشناس حقوقی ابعاد سفر رئیس جمهور به نیویورک و شرکت در اجلاس سازمان ملل را تشریح کرده است و معتقد است که ایران باید به بهترین شکل از این موقعیت استفاده کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۶:۱۵    
مدیر اداره پیشگیری و ارتقای سلامت اجتماعی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با اعلام این خبر که به همت مراکز پرتو سال تحصیلی گذشته 450 دانش آموز به سیستم تحصیلی کشور بازگشتند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۶:۱۴    
با طراحی ستاد مردمی مسابقات کتابخوانی بزرگ دفاع مقدس شهید سعید سیاح طاهری، سه مسابقه بزرگ کتابخوانی با ویژگی صرف مخاطب محور در هفته دفاع مقدس در حال برگزاری است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۶:۱۱    
فرماندار تبریز از اختصاص حدود یک میلیارد تومان اعتبار برای روستاهای فاقد دهیاری و مناطق عشایری در سال 97 خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۶:۱۰    
شبکه های اجتماعی سوری تصاویری از سربازان روس در داخل حرم حضرت زینب (س) در دمشق منتشر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۹    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار یزد با اشاره به شرایط ویژه کشور در حال حاضر، خاطرنشان کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۸    
وزارت دفاع روسیه اعلام کرد، به 15 نظامی کشته روس در حادثه سرنگونی هواپیمای نظامی ایلوشین Il-20 در سوریه مدال شجاعت می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۵    
یک روانپزشک با تاکید بر اینکه تقویت تعاملات و ارتباطات اجتماعی به میزان قابل توجهی در پیشگیری از خودکشی موثر است، اظهار کرد: رسانه های اجتماعی عاملی بالقوه برای افزایش خودکشی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۵    
در دو هفته اخیر قیمت گوشت مرغ روند نزولی در بازار داشته و امروز به حدود 9500 تومان رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۴    
سخنان رییس جمهوری کشورمان امشب از شبکه های خبر، یک و رادیو ایران پخش می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۳    
معاون برنامه ریزی آموزشی و توانبخشی سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: تلاش ما در سازمان این است که کتاب های درسی را برای دانش آموزان آسیب دیده شنوایی مناسب کنیم ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۲    
رییس کلانتری 126 تهرانپارس از دستگیری زورگیری که با تهدید سلاح سرد اقدام به سرقت از شهروندان کرده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۱    
نمایندگان اتحادیه صادرکنندگان نفت، گاز و پتروشیمی انتقاد خود را از چندگانگی تصمیم گیری و وجود رانت در کشور اعلام کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۱    
مایکل عطیه ریاضیدان بزرگ قرن حاضر که لقب "عالیجناب"(sir) نیز به وی اعطا شده، ادعا می کند که یکی از شش مسئله غیرقابل حل ریاضی را حل کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۶:۰۱    
ثبت نام از 1700 شهر و روستای متقاضی شرکت در سومین دوره جام باشگاه های کتاب خوانی آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۵:۵۸    
سخنگوی اتحادیه صادرکنندگان فرآورده های نفت، گاز و پتروشیمی با اشاره به عرضه نفت خام در بورس جزییات برنامه ریزی بخش خصوصی برای صادرات نفت خام را اعلام کرد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۵:۵۷    
وزیران خارجه ایران و 1+4 دوشنبه شب بعد از نشست مشترکشان در نیویورک در بیانیه ای تأکید کردند که برجام یک عنصر کلیدی در ساختار جهانی عدم اشاعه و یک دستاورد بسیار مهم در حوزه دیپلماسی محسوب می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۵:۵۴    
رئیس اداره محیط زیست اردستان گفت: مأموران اجرایی محیط زیست موفق به دستگیری دو شکارچی شدند که به صورت غیر مجاز که اقدام به شکار یک رأس کل وحشی کرده بودند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۵:۵۳    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در کابینه امنیتی این رژیم اعلام کرد، هماهنگی امنیتی با روسیه با وجود بحران سقوط هواپیمای "ایلوشین20" ادامه می یابد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۵:۵۲    
سخنگوی کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهران از ثبت ملی خانه فروغ فرخزاد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۵:۵۱    
آغاز جلسه علنی مجلس/ سوال از وزیر ورزش در دستور کار
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۵:۵۱    
رییس اتحادیه میوه و تره بار یزد روند غیرقابل قابل پیش بینی قیمت میوه را متاثر از صادرات کنترل نشده آن عنوان کرد و گفت: کاهش توان خرید میوه و کاهش تولیدات کشاورزی از دیگر عوامل موثر در این مورد است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۵:۴۹    
سینمای ایتالیا و لهستان دو فیلم تحسین شده جشنواره کن را به عنوان نمایندگان رسمی خود را برای شرکت در شاخه بهترین فیلم غیرانگلیسی نود و یکمین دوره جوایز سینمایی اسکار معرفی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۵:۴۸    
مدیرعامل یک کارخانه تولید شیرخشک در خراسان رضوی مشکلات تولیدکنندگان شیرخشک در ایران را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۵:۴۶    
دانشگاه های علوم پزشکی در کشور به استقبال دانشجویان ورودی جدید با برنامه های متنوع و جذاب در قالب ستاد استقبال از دانشجویان ورودی جدید می روند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۵:۴۵    
آژانس امداد و کاریابی آوارگان فلسطین (آنروا) اعلام کرد که در صورت تداوم بحران مالی این آژانس مدارس و مراکز بهداشتی فلسطینی در معرض خطر قرار می گیرند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۵:۴۵    
رئیس کلانتری 172 حضرت عبدالعظیم حسنی از دستگیری زنی که اقدام به سرقت تلفن همراه زائران حرم حضرت عبدالعظیم کرده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۵:۴۴    
با انتخاب دوباره ابراهیم داروغه زاده به عنوان دبیر جشنواره ی فیلم فجر، این مدیر سینمایی برای دومین بار پیاپی این سمت را عهده دار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۵:۴۴    
جواد مجابی در مراسم اهدای جایزه ادبی اووه یونسون طی سخنانی به ادبیات معاصر ایران پرداخت و به تفاوت های نسل نویسندگان پیش و پس از انقلاب اشاره کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۵:۴۳    
رئیس کلانتری 169مشیریه از دستگیری سارقی که از رانندگان تاکسی های عبوری سرقت می کرد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۵:۴۱    
دفتر نمایندگی سازمان ملل در افغانستان (یوناما) اعلام کرد که در حمله هوایی روز شنبه هفته جاری خانه یک معلم در ولایت کاپیسا در شمال کابل هدف قرار گرفته و 9 فرد غیر نظامی کشته شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ - ۱۵:۴۰    
سفیر کشورمان در توکیو با آیکی تاکا سایکی مشاور وزیر امورخارجه و رئیس موسسه تحقیقات خاورمیانه ژاپن دیدار و گفت وگو کرد.