یکشنبه ۲۵ آذرساعت ۱۴:۰۸Dec 2018 16

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 4 مهر 1397 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۸    
تولید کم، صادرات و مشکلات حمل و نقل، سه دلیل اصلی گرانی گوجه فرنگی در بازار است که گفته می شود با ممنوعیت صادارت کاهش 1500 تومانی قیمت آن انتظار می رود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۱:۲۹    
معاون امور دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان اعلام کرد: پرونده پیشرفته سازی علائم کمک ناوبری و حذف بویه های فلزی در پهنه های آبی به منظور افزایش ضریب ایمنی دریانوردی و یکسال زودتر از برنامه ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۱:۲۵    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری هرمزگان گفت: کارگزاری رسمی صندوق ضمانت صادرات ایران با هدف توسعه صادرات غیرنفتی در هرمزگان فعال می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۱۰:۲۴    
رئیس پلیس آگاهی استان خراسان شمالی از پلمب یک انبار غیر مجاز با 125 حلقه انواع لاستیک احتکار شده به ارزش 750 میلیون ریال در بجنورد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۰۹:۵۵    
رئیس مرکز کنترل ترافیک و راهور ناجا از افزایش حجم ترافیک ورودی کلانشهرها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۷ - ۰۹:۲۶    
وزیر خارجه عربستان با طرح ادعاهای بی اساس علیه جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد که کشورش از استراتژی جدید آمریکا برای تعامل با ایران حمایت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۳    
مدیر ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران از جابجایی 63 هزار نفری تماشاگران مسابقه فوتبال پرسپولیس و استقلال با ناوگان متروی تهران و حومه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۶ - ۰۸:۳۰    
معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد می گوید دو نفر ارز برای واردات کاغذ دریافت کرده اند که اصلا وجود خارجی نداشته اند!
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۶:۴۶    
نشست کتاب خوان روایت مقاومت برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۴:۳۸    
رئیس اداره اجتماعی پلیس فتا ناجا از افزایش کلاهبرداری با درج آگهی دروغین بر روی سایت های دیوار و شیپور خبرداد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۴:۳۵    
مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس لرستان گفت: دشمن در تلاش است که گسل بین نسلی در کشور ایجاد کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۳:۵۴    
طی مراسمی با حضور رییس کل دادگستری آذربایجان غربی و مسئولین شهرستان ساختمان قضایی شهرستان سلماس افتتاح شد .
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۵    
گاهی در رسانه ها صحبت از اراده آقای روحانی برای ترمیم کابینه مطرح می شود اما من این تصمیم را خیلی در آقای رئیس جمهور نمی بینم که بخواهد ترکیب همکاران خود را در دولت تغییر دهد چون تاکنون هر مرتبه عزمی ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۲:۵۵    
مراسم گرامی داشت هفتمین شب شهادت امام حسین (ع) و یاران باوفای ایشان با حضور جمعی از هنرمندان برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۴    
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت:برآورد اولیه اعتبار مرکز فرهنگی دفاع مقدس حدود 370 میلیارد ریال است و به عنوان یک مکان مهم فرهنگی مورد استفاده قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۲    
آیت الله مکارم شیرازی بر لزوم حفظ وحدت و یکپارچگی در حوزه های علمیه تاکید کرد و گفت: حوزه ها، گروه های مختلف و اساتید باید با هم متحد باشند، چراکه هرگونه اختلاف و کشمکش به صلاح حوزه نیست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۱:۲۹    
فسخ یک جانبه قراردادهای خارجی به خصوص در صنایع خودروسازی از جانب خودروسازانی مانند فولکس واگن، رنو ستروئن و اخیرا خودروسازی سنگین "ولوو" ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۴    
محسن هاشمی، رئیس شورای اسلامی شهر تهران با حضور در مرکز آمار و رصدشهری ضمن بازدید از این مرکز در سامانه شهروندی (تهران من) ثبت نام کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۲    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری از ابلاغ بخشنامه هیات وزیران از امروز به بانک های عامل به منظور جبران خسارت کشاورزان آسیب دیده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۴    
قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور گفت: چهل سالگی انقلاب استثنایی ترین دوره تاریخ انقلاب اسلامی است ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۰۹:۵۷    
رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گیلان گفت: صنعت نساجی از قدیم با هویت گیلان گره خورده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۰۹:۴۶    
سخنگوی شورای عالی امنیت ملی گفت: ایده شکل گیری نشست امنیتی تهران در سفری که آقای شمخانی اردیبهشت ماه سال جاری به روسیه داشتند، شکل گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۷    
مدیرعامل تاپکو با انتقاد از عدم یکپارچه بودن مجتمع های پتروشیمی داخلی در بازارهای جهانی، درمورد وضعیت بورس اظهار کرد: اخیراً برای پیدا کردن مشتری برای محصول در بورس با مشکل مواجه بودیم ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۰۳:۱۱    
در پی روند صعودی نرخ ارز و گذر آن از مرز 18 هزار تومان، یکی از اعضای هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران معتقد است که این افزایش فقط به دلیل نبود ثبات در قوانین و تصمیمات است که موجب متشنج شدن افکار ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۰۰:۱۸    
فیلم های ماجرای نیمروز ، خط مقدم ، آوان ، شیخ شریف ، مدرسه ای برای دیگران ، همه برای یکی ، نخل های سربی ، تو می مانی ، قتل در سن ملو ، مهاجر ، جنگلبان جوان ، سرزمین خورشید ، دیده بان ، دلبری ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۵ - ۰۰:۰۱    
همزمان با هفته دفاع مقدس و در آستانه سالروز شکست حصر آبادان، جمعی از فرماندهان، رزمندگان و ایثارگران و هنرمندان با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۳:۴۱    
بارسلونا در هفته ششم لالیگا نخستین شکست فصل خود را برابر لگانس تجربه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۳:۴۰    
آمیان در شبی که ستاره ایرانی اش درخشید، پیروزی ارزشمندی را به دست آورد و 5 پله در جدول رده بندی لیگ فرانسه صعود کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۳:۳۶    
همایش زنان مقاومت با موضوع عفاف و حجاب در سالن اجتماعات پارک اندیشه برگزار شد و در این همایش به مسائل عفاف و حجاب در زندگی اجتماعی و دینی پرداخته شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۳:۱۴    
نخستین دوره مدیریت کاروان های ورزشی کارگران با هدف ارتقای سطح علمی مدیران ورزش کارگری، فردا (پنج شنبه) در سمنان آغاز می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۳:۱۴    
رئیس پیشین دبیرخانه کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان از رئیس جمهوری این کشور به عنوان مشاور ارشد در امور مردمی و سیاسی منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۳:۰۶    
پتر لیک قائم مقام وزیر امور خارجه اتریش، در دیدار با امیری خامکانی رئیس و اعضای هیات گروه دوستی پارلمانی ایران و اتریش، ضمن ابراز همدردی با خانواده قربانیان حمله تروریستی اهواز ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۲:۵۹    
خانم ارنا سوولبرگ نخست وزیر نروژ در توییتی با اشاره به دیدارش با حسن روحانی در نیویورک، نوشت: نروژ تا زمانی که ایران به توافق هسته ای عمل کند، از این توافق حمایت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۲:۳۳    
نشست بررسی مشکلات حوزه تامین برق و آب و شیرین سازی آب دریا و خشکسالی ها با حضور رییس مرکز پژوهش های مجلس و وزیر نیرو و معاونین دو طرف برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۲:۲۴    
وزیر کشور امروز چهارشنبه (4 مهر) در جلسه ستاد اربعین حسینی که در محل وزارت کشور برگزار شد، گفت: بررسی عملکرد چهار ساله دستگاه ها در برگزاری مراسم اربعین حسینی نشان می دهد که اقدامات موثری از نظر ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۲:۲۰    
رئیس اجرایی دولت افغانستان گفت، در موارد متعددی دولت کابل بر تعهد خود در راستای پیشبرد بدون پیش شرط مذاکرات صلح در این کشور تأکید کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۲:۱۶    
ویدئو / کنفرانس خبری رئیس جمهور در نیویورک
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۲:۰۸    
تیم فوتبال روبین کازان روسیه که در ترکیب از بازیکن ایرانی اش بهره می برد، توانست خیمکی را شکست دهد و به مرحله یک هشتم نهایی صعود کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۱:۵۶    
کارگردان و تهیه کننده فیلم سینمایی سوفی و دیوانه طی پیامی اعلام کرد که با توجه به شرایط فعلی کشور، تا پایان اکران این اثر در تمامی روزها و سانس ها، بلیت های این فیلم به صورت نیم بهاء فروخته خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۱:۵۰    
معاون رئیس جمهور از طراحی روادید رایگان ایران با اعتبار 72 ساعت برای گردشگران ترانزیتی با همکاری وزارت امور خارجه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۱:۴۲    
رئیس جمهوری روابط ایران و ایتالیا را دیرینه و مستحکم برشمرد و با تاکید بر اینکه باید این روابط را حفظ و تقویت کنیم، گفت: ایران از توسعه همکاری های تهران- رم در همه عرصه ها استقبال می کند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۱:۳۲    
رئیس جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد: حمایت کشورهای جهان از حفظ و تداوم برجام تنها حمایت از ایران نیست ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۱:۳۱    
مراسم بزرگداشت چهلمین روز درگذشت مرحوم عزت الله انتظامی با اهدای عصای این بازیگر به خانه موزه انتظامی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۱:۲۰    
رییس جمهوری کره جنوبی از تلاش های رهبران آمریکا و کره شمالی در راستای تحقق خلع سلاح در شبه جزیره کره قدردانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۱:۱۳    
سخنگوی وزارت خارجه گفت: دولت آمریکا در نتیجه زیاده خواهی ها و رفتار قلدرمابانه خود در قبال دیگر کشورها روز به روز منزوی تر می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۱:۰۵    
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: ترامپ ممکن است روی بنگاه های اقتصادی و تجاری اثر بگذارد، ولی بر سبک زندگی مردم و گردشگران نمی تواند تاثرگذار باشد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۱:۰۰    
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: از نظر فوتبالی قوی تر شده ایم و می خواهیم این فوتبال و کیفیت خوب را در دیدار با سپاهان، با یک نتیجه خوب نشان دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۰:۵۶    
رییس جمهور با اشاره به خروج یک جانبه و غیر قانونی آمریکا از برجام گفت: اکثریت قاطع کشورها از برجام حمایت کردند و این به معنای تنها ماندن آمریکاست.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۰:۵۳    
سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: فردا(پنج شنبه) بازی بسیار سختی با نفت مسجدسلیمان داریم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۰:۵۳    
رئیس جمهوری لبنان اظهار کرد، شورای امنیت سازمان ملل متحد در موارد متعددی از تصویب قطعنامه در مورد کشورهای خاصی باز مانده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۰:۴۹    
رئیس جمهوری اسلامی ایران و نخست وزیر ژاپن روز چهارشنبه در نیویورک درباره مهمترین مسایل دوجانبه، منطقه ای و بین المللی بحث و تبادل نظر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۰:۴۷    
نخست وزیر هلند در نشست شورای امنیت از توافق هسته ای پشتیبانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۰:۴۴    
رئیس کل بانک مرکزی در راستای شفاف سازی دریافت کنندگان ارز دولتی و نیمایی، دستور داده است تا روز شنبه هفته آینده(7 مهر) اسامی تمامی دریافت کنندگان منتشر شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۰:۴۳    
وزیر امورخارجه سوئد با دفاع ازبرجام، آن را یک دستاورد تاریخی توصیف کرد و گفت: نسبت به خروج آمریکا از توافق هسته ای متاسفیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۰:۳۳    
رئیس جمهوری اسلامی ایران با اشاره به روابط دوستانه و برادرانه ایران و مالزی، برتوسعه و تعمیق همه جانبه مناسبات و همکاری های تهران- کوآلالامپور در راستای منافع دو ملت تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۰:۱۷    
دادستان عمومی و انقلاب تهران طی بخشنامه ای خطاب به دادستان های شهرستان ها و رؤسای حوزه های قضایی بخش استان تهران ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۰:۱۳    
محمدجواد ظریف در پایان نشست شورای امنیت که به ریاست رییس جمهور آمریکا و با موضوع صلح و امنیت و منع به کارگیری سلاح های کشتار جمعی برگزار شده بود و ترامپ سعی کرد از آن در راستای منافع دولت واشنگتن ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۰:۰۶    
رئیس جمهور دولت مستعفی یمن در نشست مجمع عمومی سازمان ملل بار دیگر مدعی دخالت ایران در یمن و حمایت تسلیحاتی از انصارالله شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۲۰:۰۴    
وزیر خارجه روسیه اظهار کرد: خروج آمریکا از برجام خطر بزرگی برای نظام منع گسترش سلاح های کشتار جمعی در جهان است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۹:۵۷    
وزیر خارجه کویت با ابراز نگرانی از آن چه دخالت های ایران در یمن خواند و با بیان این که ایران به وظایف هسته ای خود عمل می کند ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۹:۵۱    
دولت آفریقای جنوبی اخباری که چند روز قبل در مورد بازگشت سفیر آن به اسرائیل برای از سرگیری ماموریتش منتشر شد، رد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۹:۴۳    
وزیر خارجه چین تاکید کرد: برجام یک توافق معتبر بوده و همه کشورها حق دارند روابط تجاری و اقتصادی با ایران داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۹:۴۰    
رئیس جمهوری آمریکا امروز (چهارشنبه) در سخنانی از تمایل خود برای برگزاری دیدار جدیدی با رئیس جمهوری روسیه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۹:۳۹    
دبیر شورای عالی امنیت ملی گفت: ما باید ترامپ را در راهبرد جنگ اقتصادی اش مایوس کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۹:۳۸    
همزمان با هفته دفاع مقدس و در آستانه سالروز شکست حصر آبادان، جمعی از فرماندهان، رزمندگان و ایثارگران و هنرمندان با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۹:۳۶    
رئیس جمهوری مستعفی یمن امروز (چهارشنبه) در مجمع عمومی سازمان ملل سخنرانی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۹:۳۵    
رئیس جمهوری اسلامی ایران و نخست وزیر ژاپن روز چهارشنبه در نیویورک درباره مهمترین مسایل دوجانبه، منطقه ای و بین المللی بحث و تبادل نظر کردند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۸:۳۱    
نماینده سازمان ملل متحد در خاورمیانه گفت، غزه در آستانه یک جنگ دیگر میان رژیم صهیونیستی و حماس است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۹:۳۱    
نخست وزیر انگلیس در سخنان خود با اشاره به حصول توافق برجام در سال 2015 اظهار کرد: ایران به تعهدات خود پایبند بوده و ما در آن موقع به بهترین راه برای نظارت بر فعالیت های هسته ای ایران دست پیدا کردیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۹:۲۹    
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در دیدار با رئیس جمهور آمریکا ضمن طرح ادعاهای بی اساس علیه ایران از مواضع ضدایرانی ترامپ تقدیر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۹:۲۵    
وزیر خارجه کویت گفت، در خاورمیانه این فقط اسرائیل است که به پیمان منع گسترش سلاح هسته ای نپیوسته و باید بر برنامه هسته ای آن نظارت شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۹:۱۸    
رییس جمهور پرو تاکید کرد: NPT زمانی می تواند باقی باشد که راستی آزمایی سر جای خود باشد و آمریکای لاتین هم جایی است که سلاح هسته ای و کشتار جمعی در آن وجود ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۹:۱۰    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: نسل امروز ما نیازمند فرهنگ ایثار و فداکاری است. موضوعی که روی آن تاکید دارم، ایثار اجتماعی است. ما اکنون باید به تشریح مولفه های ایثار اجتماعی در جامعه بپردازیم.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۹:۰۹    
رییس جمهوری بولیوی اقدام یک جانبه آمریکا در خروج از برجام و اعمال تحریم ها علیه ایران را محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۹:۰۸    
دو شرکت بزرگ "یونیتی" و "دیپ مایند" در حال همکاری با یکدیگر هستند تا سرعت تحقیقات "هوش مصنوعی" و "یادگیری ماشینی" را افزایش دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۹:۰۷    
وزیر امورخارجه آمریکا خشم خود را از این که رئیس جمهور ایران در سازمان ملل ترامپ را به داشتن تمایلات نازی متهم کرده است، ابراز کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۹:۰۷    
نخست وزیر انگلیس مدعی شد، تسلیحات کشتار جمعی آشکارا در سوریه به کار رفته اما روسیه با بهره گیری از حق وتو، مانع از برخورد با حکومت بشار اسد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۹:۰۶    
رئیس مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری گفت: همان نیرویی که یکبار آمریکا را وادار کرد پای میز مذاکره بیاید بار دیگر هم این کشور را به میز مذاکره بر خواهد گرداند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۹:۰۳    
گذر قیمت دلار از 18 هزار تومان، افزایش قیمت سکه به بیش از پنج میلیون و 200 هزار تومان، تدوین پیش نویس آزادسازی تعرفه خدمات بازارهای همراه، افزایش قیمت گوجه فرنگی و رب به دلیل صادرات و .. ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۹:۰۲    
آخرین جزئیات بسته حیات اجتماعی، افزایش مراجعات به کمیته امداد و رایزنی های این کمیته برای جذب اعتبارات بیشتر، گزارشی در مورد "غار پارک"، واکنش وزیر بهداشت به حواشی دیدار با شهروند بجستانی و .. ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۸:۵۹    
رییس جمهور لهستان اظهار کرد: از آژانس بین المللی انرژی اتمی به خاطر نظارت دقیقی که بر روی فعالیت های هسته ای ایران انجام می دهد تشکر می کنم چرا که مبنای این نظارت جلوگیری از گسترش سلاح های هسته ای و ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۸:۵۹    
نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد در اظهاراتی خصمانه تلاش اتحادیه اروپا در تشویق شرکت های اروپایی برای سرمایه گذاری در ایران را اشتباه خواند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۸:۴۸    
رییس جمهوری بولیوی اقدام یک جانبه آمریکا در خروج از برجام و اعمال تحریم ها علیه ایران را محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۸:۴۷    
فرستاده جدید آمریکا در امور سوریه مدعی شد که جنگ سوریه تمام شده است و نیروهای ایرانی باید از این کشور خارج شوند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۸:۴۷    
دانشجوی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی، گالیک اسید موجود در عصاره 9 گونه گیاهی حاوی پلی فنل را به روش ولتامتری شناسایی و اندازه گیری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۸:۴۷    
یک اقتصاددان با بیان اینکه وقتی دانایی وارد تولید شود بازدهی را صعودی می کند گفت که در فضای انقلاب دانایی بازدهی ها نه به صورت تصاعدی بلکه به صورت نمایی رخ می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۸:۴۴    
در سفر وزیر بهداشت به استان خوزستان چندین پروژه درمانی و بهداشتی در شهرهای این استان افتتاح و به بهره داری رسید.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۸:۳۹    
شرکت "اچ پی" پرینتری تولید کرده است که طراحی آن مانند کتاب است و می تواند با دستیارهای صوتی هماهنگ شود.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۸:۳۵    
رئیس جمهور لهستان خواهان تقویت سازمان های بین المللی شد که با اشاعه تسلیحات کشتار جمعی مبارزه می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۸:۳۳    
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از آغاز ثبت نام اربعین در سامانه سماح خبر داد و اعلام کرد: هزینه این ثبت نام 377 هزار و 700 تومان تعیین شده است.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۸:۲۸    
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام گفت: از بین 110 مدرسه ای که امروز به بهره برداری می رسند 25 مدرسه به نام شهدای حادثه تروریستی اهواز نام گذاری خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۸:۲۷    
در پایان مبارزات هفته دوم فصل جدید لیگ برتر ووشوی بانوان، تیم های دانشگاه آزاد و مقاومت کرمانشاه با برتری مقابل رقبا صدرنشین شدند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۸:۲۶    
رییس جمهور فرانسه با تاکید بر اینکه ایران همچنان پایبند به توافق برجام است، گفت: تمام امضا کنندگان باید تمام مفاد برجام را رعایت کنند.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۸:۲۵    
جلسه شورای امنیت با موضوع عدم اشاعه تسلیحات کشتار جمعی به ریاست دونالد ترامپ آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۸:۲۵    
رییس جمهور آمریکا در سخنرانی خود در جلسه شورای امنیت با بیان اینکه از 13 آبان تمام تحریم های آمریکا مربوط به فعالیت های هسته ای ایران عملیاتی خواهد شد و تحریم ها با قوت کامل از 13 آبان اجرایی می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۷/۰۴ - ۱۸:۱۶    
همزمان با هفته دفاع مقدس و در آستانه سالروز شکست حصر آبادان، جمعی از فرماندهان، رزمندگان و ایثارگران و هنرمندان با حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.