سه شنبه ۰۲ بهمنساعت ۱۶:۵۸Jan 2019 22
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 1 دی 1397 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آذر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 دی 1397 
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۰۴:۱۱    
در حالی که ممکن است بدافزارها و نرم افزارهای مخرب در هر یک از فروشگاه های آنلاین یافت شود، این برنامه های مخرب حتی می توانند در قالب آنتی ویروس هم در برخی از مارکت ها وجود داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۰:۱۶    
در حالی که از چهار سوی کشور اخبار چندان خوشایندی در حوزه صنعت مخابره نمی شود، ولی از سرگیری تولید کارخانه صنایع چوب اسالم در غرب استان گیلان، آن هم بعد از چند سال تعطیلی و رکود، نقطه اتکا و امید است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۰۶:۰۱    
سازمان ثبت احوال کشور ضمن ارائه آمار چهار واقعه حیاتی ولادت، فوت، ازدواج و طلاق، اسامی محبوب ایرانی ها در 9ماهه نخست سال 97 را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۶:۲۴    
پایگاه خدمات اجتماعی محله راه آهن پس از مدتی وقفه مجددا با تغییر مکان، فعالیت خود را در زمینه ارائه خدمات اجتماعی و حمایتی به افراد در معرض آسیب های اجتماعی و یا کمک به آسیب دیدگان آغاز کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۵:۴۳    
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان فارس گفت: برای اتمام به رسیدن موزه آرایی 50 میلیارد ریال اعتبار نیازمند است که همه سازمان ها و ادارات باید همکاری لازم را در این خصوص داشته باشند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۰:۴۷    
فرمانده انتظامی اشتهارد از کشف یک ژنراتور قاچاق به ارزش 8 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۰:۳۸    
معاون نوآوری و تجاری سازی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه فناوری های سطح یک که برای اولین بار عرضه می شوند، از حمایت یارانه ای 50 درصدی برخوردار می شوند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۱۰:۱۲    
نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: از سرگیری پروازهای فرودگاه کاشان، که از تیرماه متوقف شده است یکی از مطالبات مردم این شهرستان است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۳ - ۰۹:۰۸    
برای نخستین بار بیش از یک و نیم تن ماهی خاویار از استخرهای ذخیره آب کشاورزی شهرستان حاجی آباد برداشت شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۶:۰۳    
نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی گفت: توجه به روستاها از وظایف اصلی ماست و در خدمت رسانی به مردم به خصوص روستاییان نگاه های سیاسی و جناحی هیچ جایگاهی ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۵:۴۳    
ایرانسل موفق به دریافت تندیس سازمان برتر در نخستین جایزه ملی یادگیری دیجیتال یونسکو شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۴:۵۴    
محققان دانشکده مهندسی نفت و پتروشیمی دانشگاه حکیم سبزواری موفق به طراحی و ساخت دستگاه "اندازه گیری دانسیته سیالات تراکم ناپذیر با روش مکانیکی" شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۳:۲۱    
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از معافیت گمرکی ورود ماشین آلات و تجهیزات پالایشگاه گاز بیدبلند خلیج فارس بهبهان خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۲:۵۷    
کارگاه آموزشی سازوکارهای حقوقی توسعه فناوری توسط پارک علم و فناوری البرز با تاکید بر انواع قراردادهای مورد عمل در کسب و کارهای نوپا در دانشگاه آزاد کرج برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۲:۲۸    
یک آسیب نخاعی همواره شرایطی جدی است و هر چه در قسمت بالاتری از ستون فقرات رخ دهد، شرایط جدی تر خواهد بود. آسیب نخاعی را می توان تقریبا شبیه به جدایی مغز از بدن در نظر گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۲:۲۴    
بررسی آمارهای جهانی نشان می دهد برای کلاهبرداری در فضای مجازی که گونه های متعددی را نیز شامل می شود، فرد کلاهبردار نیاز به مهارت و هوش بالایی ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۱:۴۲    
مدیرکل پیشگیری های وضعی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه با بیان این که تمرکز برنامه های استان بر پیشگیری از ایجاد مراکز جدید حاشیه نشینی است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۱:۳۸    
برنده جایزه کیفیت از فلان سمینار ، دارای نشان فلان از فلان کشور اروپایی ، محصول برتر سال از ... ، عضو اتحادیه ... اروپا ، عضو آکادمی ... آمریکا و ... این عناوین چقدر درست و قابل اطمینان هستند؟
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۱:۲۳    
ثبت احوال هرمزگان با همکاری بنیاد استان در آستانه فرا رسیدن هفته ثبت احوال و به پاسداشت یاد و خاطره شهدا، از سند هویتی دو شهید گرانقدر مدافع حرم با حضور خانواده این عزیزان رونمایی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۱:۱۹    
در حالی که فعالان بازار از بازگشت گام به گام رکود به بازار مسکن خبر می دهند،خانه هایی در تهران با قیمت های نجومی در معرض فروش گذاشته می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۰:۴۸    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی لرستان مهمترین موضوع خانواده های ایثارگر و شهدا را اشتغال برشمرد و افزود: در حال حاضر 5800 نفر ایثارگر بیکار داریم که بالغ بر 3800 نفر از آن ها تحصیلات دانشگاهی دارند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۰:۴۸    
اسنپ در نظر دارد در نسخه بعدی اپلیکیشن خود تغییراتی ایجاد کند. پس از انجام این تغییرات، کاربران اندرویدی نسخه های قدیمی اسنپ در استفاده از نقشه گوگل و جست وجوی مبدا یا مقصد موردنظرشان با مشکل جدی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۰:۴۲    
نشست انتقال تجربیات بین نسلی همسران شهدای دفاع مقدس و همسران شهدای مدافع حرم برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۰:۴۰    
هواوی با سیاست تقویت سرمایه گذاری گسترده در بخش تحقیق و توسعه و به کارگیری AI در تولید گوشی های هوشمند تلاش دارد تا جایگاه خود را در میان دیگر شرکت ها در بازار محکم کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۱۰:۳۹    
رئیس کل دادگستری هرمزگان گفت: از زمان ابلاغ بخشنامه رئیس قوه قضائیه مبنی بر تعدیل محکومیت زندانیان مهریه، 70 درصد از این زندانیان در هرمزگان آزاد شده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۰۹:۵۳    
مدیرکل آموزش و پرورش استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر اساس سرشماری سال 95 میزان باسوادی مردان این استان 96.1 درصد و زنان 89.4 درصد بوده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۰۹:۵۱    
مدیرکل دفتر مدیریت بیماری های غیرواگیر وزارت بهداشت گفت: 55 درصد بزرگسالان در کشور فعالیت بدنی ناکافی دارند و 65 درصد افراد جامعه دارای چاقی یا اضافه وزن هستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۰۹:۴۹    
معاون پژوهش جامعة المصطفی العالمیه گفت:بازسازی و احیای تمدن نوین اسلامی به عنوان رسالت بزرگ انقلاب اسلامی ایران، در گرو اسلامی سازی مبانی علوم انسانی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۰۹:۴۴    
رییس مرکز مدیریت پیوند و درمان بیماری های وزارت بهداشت گفت: توجه به ارائه خدمات مناسب در زمینه تغذیه باعث کوتاه شدن زمان ماندگاری بیمار در بیمارستان به دلیل تسهیل پروسه درمان و کوتاه شدن دوران نقاهت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۰۹:۴۱    
دومین نشست مشترک مدیران ارشد حوزه های علمیه با نمایندگان طلاب و فضلا با حضور حجت الاسلام والمسلمین رستم نژاد، معاون آموزش حوزه های علمیه برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۰۹:۳۸    
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، راه اندازی سینما بهشتی، برگزاری تور تهرانگردی، برنامه بازدید از موزه ها، اعطای مدرک فنی و حرفه ای ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۰۹:۲۰    
این روزها بحث های مطرح شده در خصوص "واگذاری المهدی و هرمزآل" به یکی از تیترهای روز رسانه ها تبدیل شده و هر روز خبری جدیدی از آن به گوش می رسد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۰۹:۱۵    
معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) گفت: کنگره ملی سرداران و6300 شهید لرستان برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۰۸:۳۰    
نشست کمیته پیگیری موافقتنامه چابهار (3 دی ماه) با حضور معاون امور بندری و اقتصادی و عضو هیأت عامل سازمان بنادر و دریانوردی و اعضای کمیته پیگیری از کشورهای ایران ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۰۸:۱۶    
معاون سازمان بنادر و دریانوردی، با اذعان به اینکه بندر انزلی در جذب گردشگر در حوزه دریا جزو برترین ها در کشور است گفت: لازمه پیشرفت در شهرستان و حوزه توجه به بخش خصوصی و جذب گردشگر است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۰۸:۱۳    
رئیس دانشگاه لرستان با بیان اینکه در حال حاضر، فضای دانشگاه های کشور، فضایی آرام، پرنشاط و بی حاشیه همراه تضارب افکار است، تاکید کرد: این وضعیت، برآیند مدیریت کارآمد دکتر غلامی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۰۷:۱۹    
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: همزمان با روز راهداری 120 اکیپ راهداری زمستانی عازم محورها وگردنه های برفگیر استان شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۲ - ۰۵:۱۰    
سرمربی تیم کشتی فرنگی سیناصنعت ایذه با بیان این که کسب عنوان سومی رقابت های جام باشگاه های جهان کار کمی نیست، گفت: نفرات ما خیلی خوب بودند و کسب این عنوان از مقام اولی هم بیشتر به من چسبید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۳:۴۴    
سرمربی تیم فوتبال استقلال معتقد است ایران می تواند قهرمان جام ملت های آسیا شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۳:۴۳    
دستیار ویژه رئیس مجلس در امور بین الملل، خواستار پایان دادن به محاصره انسانی یمن و اعلام آتش بس در این کشور از سوی سازمان ملل شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۳:۱۴    
بیشتر استان های سوریه که در سال های اخیر درگیر تروریست ها و کشتارهایشان بودند، برای اولین بار پس از چند سال صحنه برپایی برنامه ها و مراسمی به مناسبت فرارسیدن عید میلاد مسیح و آغاز سال جدید میلادی شده ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۳:۱۱    
بایرن مونیخ توانست با درخشش فرانک ریبری اینتراخت فرانکفورت را شکست دهد تا به رده دوم راه یابد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۳:۱۱    
منچستریونایتد در اولین بازی بعد از اخراج مورینیو توانست 5 بر یک کاردیف را شکست دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۳:۰۰    
بارسلونا با پیروزی برابر سلتاویگو توانست سال 2018 را با صدرنشینی در لالیگا به پایان برساند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۲:۵۹    
تازه ترین خبرها درباره وضعیت جسمانی آیت الله مؤمن حاکی از وخامت حال این عضو فقهای شورای نگهبان است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۲:۰۶    
تیم فوتبال رئال مادرید با شکست العین امارات در فینال جام جهانی باشگاه توانست جام قهرمانی را بالای سر ببرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۱:۵۱    
مشاور مقام معظم رهبری در امور بین الملل با محمود الزهار - وزیر خارجه سابق فلسطین، از رهبران برجسته حماس، عضو دفتر سیاسی و رئیس پارلمانی حماس - دیدار و درباره آخرین تحولات بحث و تبادل نظر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۱:۴۵    
نرخ یورو در بازار ثانویه امروز (شنبه، یکم دی) با کاهش قیمت نسبت به هفته گذشته به 9391 تومان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۱:۴۰    
جلسه بررسی مسائل گمرکی کشور عصر شنبه (1 دی) به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد و اسحاق جهانگیری در این جلسه بر لزوم تعیین تکلیف و ترخیص کالاهای انباشته شده در بنادر تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۱:۲۷    
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین اعلام کرد که دادگاه قانون اساسی تصمیم به انحلال شورای قانون گذاری فلسطین گرفته است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۱:۲۰    
رادیو نمایش روز یکشنبه (دوم دی ماه) در برنامه زنده گیومه به بررسی سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر می پردازد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۱:۰۲    
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۰:۵۹    
تیم فوتبال منچسترسیتی در خانه برابر کریستال پالاس شکست خورد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۰:۵۲    
شب فرهنگی یلدا و نوئل همزمان با شب چله ایرانی ها درموزه کامیل کلودل فرانسه نیز برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۰:۴۹    
تیم فوتبال اتلتیکومادرید با گلزنی مهاجم فرانسوی اش توانست اسپانیول را شکست دهد و با بارسلونای صدرنشین هم امتیاز شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۲۰:۰۸    
فرستاده رئیس جمهور آمریکا در ائتلاف بین المللی ضد داعش از سمت خود استعفا داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۹:۳۹    
ناپولی با پیروزی که برابر اسپال به دست آورد فاصله اش را با یوونتوس صدرنشین کمتر کرد اما میلان تن به شکست داد تا رده چهارم را از دست دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۹:۳۷    
رئیس جمهور عراق امروز (شنبه) تاکید کرد که عراق و منطقه نیازمند حل و فصل سیاسی بحران سوریه هستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۹:۲۸    
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می گوید بدون حمایت فدراسیون قطر قادر به برگزاری اردوی تیم ملی نبودند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۹:۲۲    
اول دی 1359، ایران و مراکش (مغرب) کلیه روابط سیاسی و دیپلماتیک خود را قطع کردند. به دنبال دو سال کشمکش پیرامون حضور محمدرضا شاه پهلوی در رباط و برخی مشکلات دیگر در روابط دو کشور ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۹:۲۰    
وزنه بردار فوق سنگین ایران در کاپ قطر دو مدال برنز یک ضرب و مجموع را گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۹:۰۱    
نایب رئیس مجمع تشکل های دانش بنیان ایران با بیان این که مرز میان شرکت های دانش بنیان و استارتاپ ها نامشخص است،تاکید کرد: خلط بحث استارتاپ ها با شرکت های دانش بنیان ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۹:۰۰    
فرمانده ارشد وزارت دفاع اعلام کرد:ناو هواپیمابر امریکایی از طریق شناورهای نیروی دریایی سپاه در تنگه هرمز تعقیب و شناسایی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۸:۵۶    
وزیر خارجه ترکیه امروز (شنبه) به لیبی می رود تا مساله لغو ویزا و بازگشت شرکت های ترکیه ای به طرابلس را مورد بررسی قرار دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۸:۴۱    
دادستان تهران با انتقاد از عملکرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمینه عدم نظارت کافی بر حوزه فرهنگ، خطاب به وزارت ارشاد گفت: اخیرا در یکی از هتل های تهران تئاتری اجرا می شود که موجب تعجب شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۸:۴۰    
نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: هزینه هایی که امروز کشور در بخش های مختلف از جمله آموزش عالی متحمل می شود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۸:۳۹    
دبیر کارگروه برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق گفت: با توجه به این که جشنواره ملی فرهنگی هنری ایران ساخت ازجمله مبادی این کارگروه است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۸:۳۷    
نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر گفت: متاسفانه برای دانشگاه های تئوری بودجه زیادی در نظر گرفته شده، اما مراکز کاربردی توسط واحدهای تولیدی و شهریه دانشجویان مدیریت شده و بودجه پژوهشی صرف پایان نامه ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۸:۳۶    
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر زاینده رود جاری بود بی عدالتی و فقر نبود، تغییر اقلیم را قبول داریم ولی می خواهیم عدالت اجرایی و قانون شورای عالی آب باید اجرایی شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۸:۳۴    
رییس کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی گفت: مهم ترین مولفه ای که راهبری امر پژوهش را انجام می دهد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۸:۲۷    
معاون علمی و فناوری رییس جمهور امروز همزمان با هفته پژوهش وفناوری از شرکت های دانش بنیان مستقر در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۸:۱۸    
دبیر ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری با بیان اینکه اتفاقاتی در حوزه دیجیتال در دنیا در حال رخ دادن است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۸:۰۹    
معاون پژوهش وفناوری دانشگاه شهید بهشتی گفت: بر اساس نتایج رتبه بندی نیچر در سال 2017، دانشگاه شهید بهشتی در شاخص انتشار مقاله در فهرست شاخص نیچر جایگاه سوم کشور را به خود اختصاص داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۸:۰۹    
شیوع کمبود ویتامین "D" و دغدغه پولیِ اجرای برنامه شیرمدرسه، شرط ضمن عقد تضمینی برای تامین امنیت شغلی زنان، وزارت صنعت به مصوبه دولت درباره موتورسیکلت های برقی عمل نکرده است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۸:۰۶    
عکس منتخب هفته - 17 تا 23 آذر ماه 97 عکس منتخب هفته - 10 تا 16 آذر ماه 97 عکس منتخب هفته - 3 تا 9 آذر ماه 97
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۸:۰۱    
قیمت ارز، طلا و سکه در بازار امروز روند تقریبا با ثبات و بدون نوسانی را تجربه کرد تا این امید را زنده کند که زمستان نیز پا جای پای پاییز در مسیر ارزانی بازارها بگذارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۸:۰۰    
در مراسم رونمایی از کتاب اخلاق اطلاعاتی که با حضور خود آیت الله محمد محمدی ری شهری (رئیس موسسه علمی فرهنگی دارالحدیث و نویسنده کتاب) ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۷:۵۳    
مدیر دبیرخانه سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از ثبت 138 اثر در بخش مسابقه تبلیغات سینمای ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۷:۵۲    
پژوهشگران شهری معتقدند شهر تهران نیازمند مطالعات کاربردی و خُرد است و برای خروج از اداره سوداگرایانه شهر، خِرد ناشی از پژوهش های پیشینی باید مبنای تصمیم سازی ها در شهر باشد و برخلاف تصور موجود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۷:۴۵    
مجله بین المللی "آنالیز غیر خطی و کاربردهای آن" (IJNAA) دانشکده ریاضی، آمار و علوم کامپیوتر دانشگاه سمنان در پایگاه اسکوپوس به عنوان یکی از دو پایگاه اصلی و معتبر استنادی در جهان و به عنوان شاخص علم ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۷:۴۲    
شهردار سابق تهران در مورد کشتی پرتلاطم اصلاحات هشدار داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۷:۴۱    
خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - طنز روز
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۷:۳۸    
رئیس پارک علم و فناوری استان زنجان گفت: جوانان ما، نیازمند ایده های بهتری برای استارتاپ ها هستند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۷:۳۷    
معاون عمرانی استانداری قزوین گفت: با برنامه ریزی و هماهنگی انجام شده و ذخیره سازی مناسب برای تأمین سوخت در زمستان در استان هیچ مشکلی نداریم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۷:۳۵    
سرپرست تیم آذرخش بندرعباس گفت: تا وصول مطالبات کادرفنی و بازیکنان تمرینات تیم فوتسال آذرخش بندرعباس تعطیل شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۷:۲۸    
نشست راه و رسم انتقاد در طنز برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۷:۲۰    
معاون پژوهش وفناوری دانشگاه فرهنگیان کشور از رونمایی از تاریخ جامع تربیت معلم کشور در اسفندماه امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۷:۱۶    
رئیس جمعیت هلال احمر شب یلدا را در کنار امدادگران هلال احمر در پایگاه امداد و نجات جاده ای چیتگر و معلولان ذهنی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۷:۱۰    
مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان از تمدید مهلت ثبت نام در آزمون المپیادهای علمی کشور تا ساعت 24 روز دوشنبه سوم دی ماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۷:۰۹    
سرپرست سازمان اورژانس کشور از مسموم شدن 2468نفر و کشته شدن 108نفر بر اثر مسمومیت با گاز کشنده مونوکسیدکربن در سه ماه فصل پاییز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۷:۰۸    
تقدیم لایحه بودجه سال 1398 به مجلس در روزهای سه شنبه یا چهارشنبه یکی از موضوعات مهم خبری امروز بود؛ لایحه ای که طبق گفته های رییس سازمان برنامه و بودجه ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۷:۰۵    
پژوهشگران دانشگاه "هاروارد"، نوعی حسگر پوشیدنی ابداع کرده اند که می تواند اختلال رشد کودکان را در مراحل ابتدایی پیش بینی کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۷:۰۴    
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر با اشاره به اجرای طرح یلدانه ؛ یلدا برای همه در بیش از 1700 پایگاه در سراسر کشور ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۷:۰۴    
رییس یکی از شعب دیوان عالی کشور با حضور در برنامه تلویزیونی دست خط، توضیحاتی را پیرامون اجرای حکم مظلومین، ماجرای اعدام های سال 67 ، 63 حساب قوه قضاییه ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۷:۰۲    
با اعتراض شدید بازیکنان امید استقلال به داور، بازی تیم شان مقابل مقاومت نیمه کاره تمام شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۶:۵۷    
وزیر کشور در مقام تشریح عوامل ریشه ای بروز و رشد آسیب های اجتماعی، مشکل اصلی در این عرصه را عدم توازن و تعادل در سطح کشور دانست و گفت: در حوزه های مختلف در برخی استانها انباشت ثروت، جمعیت، فعالیت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۶:۵۳    
استاندار تهران گفت: نیروی انتظامی در موضوع جمع آوری، غربالگری و ایجاد ظرفیت نگهداری دو هزار نفره برای معتادان متجاهر در استان تهران نقش مهمی داشته و اخلاق پذیری و زیست پذیری در استان تهران را محقق ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۱ - ۱۶:۵۲    
نمایشگاه آثار نقاشی، خطاطی، نگارگری و تذهیبِ هنرمندان افغانستانی ساکن ایران با عنوان قلم های لاجورد ، در گالری آرشیو ملی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران گشایش یافت.