سه شنبه ۰۲ بهمنساعت ۱۶:۰۰Jan 2019 22
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 4 دی 1397 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آذر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 دی 1397 
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۲۱:۵۴    
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۸:۱۵    
رئیس اداره بین الملل پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، با رئیس دانشگاه لرستان، دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۶:۱۱    
سرپرست فرمانداری رودسر گفت: سیل امسال در مجموع به 550 واحد مسکونی خسارت وارد کرد که تاکنون به 294 واحد مجموعاً حدود 600 میلیون تومان تسهیلات داده شده که بقیه این واحدها طی هفته آینده پرداخت خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۵:۵۱    
لیگ برتر دوچرخه سواری پیست در حالی به پایان رسید که رکابزنان تیم سپاهان اصفهان عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشتند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۵:۲۵    
رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان یزد گفت: تا زمانی که ساختمان ها به دست افراد غیرتوانمند و بدون صلاحیت فنی تخصصی ساخته می شود، نمی توان به اصلاح وضعیت ساخت و ساز و کاهش تخلفات ساختمانی امید بست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۴:۳۳    
مدیرعامل شرکت صندوق بازنشستگی کشوری از شرکت بازرگانی تابعه این هلدینگ بازدید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۴:۳۲    
معاون دفتر سلامت روان، اجتماعی و اعتیاد وزارت بهداشت گفت: شناسایی، تشخیص و مراقبت از بیماری های روان پزشکی در حوزه سلامت ازجمله اولویت های این دفتر است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۳:۴۶    
مدیر آموزش مرکز ملی فرش ایران از برگزاری سیزدهمین المپیاد فرش دست باف خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۳:۲۹    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: نگاه دولت تعامل حداکثری با رسانه هاست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۲:۰۴    
بخشدار مرکزی میبد از نجات آسیاب دوسنگی محمدآباد به عنوان تنها آسیاب آبی جهان که در عمق 40 متری زمین واقع شده با اجرای یک بند انحرافی سیلاب خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۱:۳۷    
فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران از برگزاری رزمایش مشترک نیروی دریایی ایران و روسیه خبر داد و گفت: همکاری نیروهای دریایی ایران و روسیه در آینده توسعه بیشتری می یابد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۱:۲۵    
کلینیک ویژه سلول درمانی به منظور تحقیق، پژوهش، پیشگیری و درمان بیماری "ای ال اس" و "نوروپاتی" با مشارکت انجمن حمایت از این بیماران و پژوهشکده رویان در اصفهان ساخته می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۱:۰۲    
مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد: جشنواره ملی تئاتر هنرمندان شاهد و ایثارگر 9 الی 12 دی ماه 1397 در شهرستان های رامسر و تنکابن برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۰:۳۷    
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۰:۲۲    
بر اساس تصمیم هیات مدیره و با تایید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مرتضی خامی به عنوان مدیرعامل جدید بانک گردشگری معرفی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۰:۰۹    
وزارت کار و امور اجتماعی افغانستان اعلام کرد که در هماهنگی با اداره ملی حفاظت محیط زیست این کشور ساعت کاری ادارات و وزارتخانه ها را به دلیل جلوگیری از تشدید آلودگی هوا در شهر کابل، تغییر داده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۱۰:۰۴    
استاندار قزوین در مراسم افتتاح نمایشگاه فرش دستبافت و تابلو فرش گفت: فرش جلوه ای از فرهنگ، هنر و هویت ماست که امروز باید بکوشیم اقتصاد صنعت فرش فعال شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۰۹:۳۲    
رئیس مرکز ملی فرش ایران با اعلام این که 600 هزار بافنده فرش در کشور بیمه می شوند، گفت: باید در قانون بودجه بیمه بافندگان دیده شود و با کمک مجلس امید می رود سهم بیمه تأمین اجتماعی افزایش یابد و 600 ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۰۹:۲۸    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تا نیمه دوم سال 98 حدود 100 درصد روستاهای استان از نعمت گاز برخوردار می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۰۹:۲۲    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان از جریمه میلیاردی عامل عرضه خارج از شبکه گوشت منجمد در همدان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۰۹:۱۴    
مراسم تشییع پیکر مرحوم آیت الله سیدمحمود هاشمی شاهرودی دقایقی پیش در مصلای امام خمینی (ره) آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۰۹:۱۳    
معاون وزیر امور خارجه در تشریح سیاست آمریکا در منطقه با بیان اینکه دیگر قدرت، ثروت و فکر در انحصار غرب، آمریکا و اروپا نیست و وارد مرحله پسا غربی شده ایم ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۰۹:۰۰    
صبح فردا مراسم بزرگداشتی در حسینیه حضرت امام خمینی(ره) با حضور حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۰۷:۲۵    
مادر سرلشکرخلبان شهید مفقودالاثر "حسین یزدان دوست همدانی" شب گذشته دارفانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۰۷:۱۵    
استاندار اردبیل با اشاره به اینکه واگذاری کشت وصنعت مغان تصمیم ملی بود، گفت: امنیت شغلی کلیه کارکنان شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان را تضمین می کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۰۰:۱۳    
رئیس جمهور ترکیه با نخست وزیر و وزیر دفاع اردن دیدار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۰۰:۰۶    
سرلشکر جعفری در پیامی رحلت آیت الله هاشمی شاهرودی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۵ - ۰۰:۰۱    
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۲۲:۲۹    
وزارت امور خارجه ترکیه حمله تروریستی به ساختمان وزارت خارجه لیبی را محکوم کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۲۳:۰۸    
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس اعلام کرد، نتانیاهوی کودک کش حق ندارد برای اردوغان که حامی مظلومان جهان است، زبان درازی کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۲۳:۰۵    
در پی وقوع سانحه برای جمعی از دانشجویان واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی و درگذشت تعدادی از آنها، وزیر امور خارجه در پیامی این مصیبت بزرگ را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۲۲:۵۸    
معاون جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به حادثه واژگونی اتوبوس و کشته شدن تعدادی از دانشجویان گفت: کاش به احترام ⁧‫دانش آموزان‬⁩ و ⁧‫دانشجویان‬⁩ اعلام عزای عمومی کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۲۱:۵۶    
احزاب مخالف در بنگلادش ضمن محکوم کردن آنچه ارعاب و تهدید دولت در آستانه انتخابات پارلمانی در این کشور خوانده شده، از دستگیری بیش از 10 هزار کنشگر سیاسی و فعال اپوزیسیون طی هفته های اخیر خبر داده اند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۲۲:۳۶    
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس با اشاره به حضور معاون وزیر کار و رفاه اجتماعی گفت: در جلسه امروز تخصیص وام 1.5 میلیارد تومانی برای مشاغل کم سرمایه ای و روستایی را بررسی کردیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۲۲:۳۲    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پی وقوع حادثه ناگوار واژگونی یک دستگاه اتوبوس حامل دانشجویان واحد علوم و تحقیقات تهران، دستور تشکیل کمیته ویژه پیگیری این حادثه را صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۲۲:۲۶    
فراکسیون امید مجلس در پیامی ضمن تسلیت درگذشت جمعی از دانشجویان دانشگاه علوم تحقیقات تاکید کرد که این فراکسیون تا ریشه یابی علت این نوع سوانح و اطمینان از ارتقای اصول ایمنی در دانشگاه ها و مدارس دست ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۲۲:۲۱    
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی جان باختن تعدادی از دانشجویان واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۲۲:۱۷    
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ضمن تسلیت درگذشت تعدادی از دانشجویان دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات در حادثه واژگونی اتوبوس، تاکید کرد که مسئولان دانشگاه آزاد باید پاسخگوی این واقعه تلخ باشند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۲۲:۱۴    
درپی وقوع حادثه و کشته شدن تعدادی از دانشجویان واحد علوم و تحقیقات، دکتر غلامرضا غفاری معاون فرهنگی وزیر علوم به نمایندگی از وزیر و حجت الاسلام مصطفی رستمی رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۲۱:۵۹    
پسر پزشک پرسپولیس در حادثه واژگونی اتوبوس واحد علوم تحقیقات حضور داشته و در بخش ICU بستری است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۲۱:۳۱    
تمامی نمایش های به صحنه رفته در تماشاخانه های دولتی و خصوصی با اعلام عزای عمومی هیات دولت به مناسبت رحلت آیت الله هاشمی شاهرودی، چهارشنبه پنجم دی ماه به صحنه نمی روند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۲۱:۱۴    
رئیس اجرایی دولت افغانستان در واکنش به حمله اخیر در کابل، طالبان را مسئول این حمله دانست و گفت که با چنین حملاتی اراده مردم و حکومت افغانستان برای نابودی این گروه بیشتر می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۲۰:۵۶    
وزیر بهداشت در پی حادثه واژگونی اتوبوس در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی که به جان باختن و مصدومیت تعدادی از دانشجویان انجامید،پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۲۰:۴۹    
سرکنسول کشور عراق درمشهد گفت: دومیلیون از زائران و بیماران عراقی برای زیارت و سیاحت و درمان بیماری های خود بدون هیچ مشکلی در سال جاری به ایران سفر کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۲۰:۴۶    
فراخوان بخش فرهنگی و هنری هشتمین جشنواره بین المللی مد ولباس فجر در دو بخش رقابتی و غیر رقابتی و با هدف استفاده از ظرفیت های فرهنگی و هنری برای ارتقا حوزه مد و لباس اعلام شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۲۰:۴۶    
پس از طرح کارگروه اسباب بازی در معاونت صنایع دستی کشور، دو اسباب بازی سنتی استان اردبیل مطالعه و احیا می شوند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۲۰:۴۶    
بودجه سازمان حج و زیارت برای سال 98 معادل 6 میلیارد و 230 میلیون تومان برآورد شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۲۰:۴۵    
شمار قربانیان حادثه واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد به 9 تن رسید
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۲۰:۴۱    
رئیس حزب آینده و وزیر دارایی سابق رژیم صهیونیستی گفت که دولت اسرائیل از مدت ها پیش سقوط کرده است و دلیل این مسأله به تخلفات بنیامین نتانیاهو برمی گردد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۲۰:۳۰    
معاون اول رییس جمهور با صدور پیامی، حادثه واژگونی اتوبوس دانشجویان واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی و جانباختن تعدادی از دانشجویان و هم میهنان را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۲۰:۲۴    
رییس مجلس شورای اسلامی در پیامی جان باختن جمعی از دانشجویان واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد در حادثه واژگونی اتوبوس را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۲۰:۱۸    
ساکرنت در گزارشی به خریدهای موفق، ناموفق و بازیکنانی که جایگاهی در تیمشان ندارند و باید به تیم های دیگر بروند اشاره کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۲۰:۱۷    
رئیس جمهور آمریکا امروز (سه شنبه) گفت، تا زمانی که کنگره بودجه ساخت دیوار مکزیک را تصویب نکند، دولت فدرال تعطیل خواهد ماند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۲۰:۱۵    
رئیس جمهور در پی حادثه دردناک واژگونی اتوبوس در واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی که به جان باختن و مصدومیت تعدادی از دانشجویان عزیز کشورمان انجامید ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۲۰:۰۸    
استاندار تهران گفت: استانداری تهران و دستگاه های دیگر برای پیگیری علت حادثه دلخراش واژگونی اتوبوس در دانشگاه علوم و تحقیقات و پیشگیری از وقوع چنین حوادثی تدابیری اتخاذ کرده است و گروهی برای علت یابی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۲۰:۰۶    
در پی وقوع حادثه واژگونی اتوبوس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات، تعدادی از دانشجویان این واحد دانشگاهی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا به برخی مشکلات سیستم حمل و نقل عمومی این دانشگاه و ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۹:۵۸    
شهردار تهران با تاکید بر اینکه هنر و رنگ و استفاده از اصول زیبایی شناسی می تواند شهر را متحول کند، افزود: جای خالی هنر در شهر ما حس می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۹:۴۶    
داعش مسئولیت انفجار خودروی بمب گذاری شده در شهر تلعفر در شمال عراق را برعهده گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۹:۴۴    
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران از نمایشگاه 15 اثر برگزیده دوسالانه مجسمه های شهر تهران در سطح پایتخت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۹:۴۱    
سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اشاره به حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه در جلسه امروز این کمیسیون برای بررسی لایحه بودجه سال 98 ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۹:۳۰    
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه با صدور پیامی درگذشت رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام حضرت آیت الله هاشمی شاهرودی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۹:۲۹    
رییس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه ها در خصوص سانحه واژگونی اتوبوس حامل دانشجویان واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۹:۲۷    
دادستان تهزان اعلام کرد: پیمانکار حمل و نقل و مسئول تاسیسات در حادثه علوم تحقیقات بازداشت شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۹:۲۷    
وزیر خارجه ترکیه گفت که کشورش مساله کشته شدن جمال خاشقجی را یک بحران سیاسی میان آنکارا و ریاض به حساب نمی آورد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۹:۲۰    
محمد سلطانی فر، در پیامی ضمن تسلیت درگذشت 9 دانشجوی دانشگاه علوم و تحقیقات، خواستار بررسی دقیق موضوع و انجام اقدامات پیشگیرانه برای عدم تکرار چنین حوادث تلخی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۹:۱۷    
وزیر ورزش می گوید: اعتبار رسیده به وزارتخانه اش از محل عوارض سیگار در سال 96 فقط 7 میلیارد تومان بوده که باید 55 میلیارد تومان می بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۹:۱۵    
مصاف امیدهای ایران و اردن با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۹:۱۳    
مراسم وداع با پیکر آیت الله هاشمی شاهرودی، با حضور جمعی از مقامات کشوری و لشکری در مسجد امام صادق میدان فلسطین برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۹:۰۸    
لی ژیائو پنگ به دلیل مصدومیت از فهرست مارچلو لیپی برای جام ملت های آسیا خط خورد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۹:۰۵    
پیام تسلیت مقام معظم رهبری در پی حادثه مصیبت بار درگذشت دانشجویان دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۸:۵۴    
یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تشریح بررسی های جلسه امروز کمیسیون متبوع خود بیان کرد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۸:۵۳    
"افزایش قربانیان حادثه واژگونی اتوبوس دانشجویان علوم تحقیقات، بازرسی وضعیت ایمنی مدارس و تهیه شناسنامه مخاطرات، برف و باران در راه است، افزایش ظرفیت سربازان امریه در میراث فرهنگی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۸:۵۲    
یک عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به گزارش هیئت اعزامی کمیسیون آموزش به محل حادثه آتش سوزی مدرسه زاهدان،اظهار کرد: مدرسه زاهدان باید در آبان ماه تخلیه می شد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۸:۴۳    
نمایشگاه نقاشی های محمود محکمی با عنوان نیس تان باس تان روز جمعه، 7 دی ماه در گالری سرزمین هنر افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۸:۴۳    
بازار ارز امروز با افزایش قیمت ها همراه بود و با وجود حضور کم رنگ دلالان در این بازار، مردم برای خرید ارز در مقابل صرافی های دولتی صف کشیده بودند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۸:۴۰    
یکی از مصدومان حادثه اتوبوس دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات با تشریح لحظه وقوع حادثه گفت: بچه ها مدام به سرشان می زنند و داد می زدند: اتوبوس ترمز بریده ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۸:۳۷    
رئیس مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش در مراسم وداع با پیکر آیت الله هاشمی شاهرودی حاضر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۸:۳۶    
حامد حدادی با عملکرد خوبی که برای تیمش در لیگ چین داشت نقش زیادی در برد برابر سوژو دراگونز ایفا کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۸:۳۲    
شرکت واحد اتوبوسرانی تهران در اطلاعیه ای نحوه خدمت رسانی به شرکت کنندگان در مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی شاهرودی را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۸:۳۲    
هیات دولت در پیامی، ضمن تسلیت به مناسبت ارتحال رییس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام حضرت آیت الله هاشمی شاهرودی، روز چهارشنبه پنجم دی ماه را در سراسر کشور عزای عمومی اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۸:۲۸    
سیدعمار حکیم در مراسم میلاد حضرت مسیح (ع) گفت: علاقه به عراق و خدمت رسانی به مردم باید عامل اتحاد ملت با هر دین و مذهب باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۸:۲۶    
جلسه علنی فردا چهارشنبه مجلس به منظور حضور نمایندگان در مراسم تشییع پیکر آیت الله هاشمی شاهرودی تعطیل شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۸:۲۴    
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی سفر اعضای کمیسیون انرژی به زاهدان و بازدید از نیروگاه بید بلند دو و پالایشگاه بهبهان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۸:۱۷    
کیکه سانچس فلورس به عنوان سرمربی تیم فوتبال شانگهای شنهوا چین انتخاب شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۸:۱۳    
رئیس اورژانس تهران از افزایش تعداد کشته شدگان حادثه واژگونی اتوبوس دانشجویان دانشگاه علوم تحقیقات به 9 نفر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۸:۱۳    
مراسم وداع با پیکر رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام عصر امروز بعد از نماز مغرب در مسجد امام صادق (ع) میدان فلسطین برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۸:۱۱    
محمد کاظمی نماینده مجلس شورای اسلامی طی یادداشتی با عنوان "همگرایی نیاز، واگرایی فاجعه" به تحلیل اوضاع کشور پرداخت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۸:۰۳    
ارتش سوریه به همراه یگان های روس وارد منطقه ای در غرب منبج شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۸:۰۱    
رئیس دانشکده عمران واحد علوم و تحقیقات در یادداشتی اعلام کرد که پیشتر نقاط حادثه خیز ریسک های ایمنی سایت علوم تحقیقات را اعلام کرده بوده اما مانند همیشه کمبود اعتبارات عاملی برای عدم امکان اجرای سریع ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۸:۰۰    
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس با بیان این خبر که کلیات طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری در کمیسیون حقوقی تصویب شد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۷:۵۷    
تعدادی از مشتریان دو شرکت رامک خودرو و نگین خودرو امروز در مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کرده و خواهان پاسخی برای حل مشکلات خود و به تعویق افتادن تحویل خودروهای ثبت نامی شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۷:۵۰    
بودجه وزارتخانه امور اقتصادی و دارایی برای سال آینده هزار و 326 میلیارد و 554 میلیون تومان و بودجه صندوق تامین خسارت های بدنی هم 700 میلیارد تومان پیش بینی شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۷:۴۸    
رییس مجلس آذربایجان ، عصر روز سه شنبه با محمد جواد ظریف دیدار و رایزنی کرد .
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۷:۴۷    
متهم مردی کارتن خواب است که سوار بر موتورهای سرقتی سراغ طعمه هایش می رفت و گوشی آنها را می قاپید اما با اقدام یک راننده تاکسی شناسایی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۷:۴۷    
یک استادیار دانشکده حقوق دانشگاه تهران با اشاره به اینکه توافقنامه تغییرات اقلیمی پاریس یک معاهده بین المللی الزام آور و متعهد کننده است، گفت: در صورت اجرا نکردن تعهدات مربوط به این توافقنامه ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۷:۴۲    
مدیر سابق کنترل پروژه سامانه حمل ونقل کابلی (تله کابین) علوم و تحقیقات اعلام کرد: اگر اجازه تکمیل تله کابین را می دادند، این سانحه رخ نمی داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۷:۴۲    
استاندار ایلام به اتفاق نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی به وزیر کشور دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۴ - ۱۷:۴۰    
هنریک مخیتاریان به دلیل مصدومیت به مدت دست کم 6 هفته نمی تواند تیمش را همراهی کند.