سه شنبه ۰۲ بهمنساعت ۱۶:۳۲Jan 2019 22
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 9 دی 1397 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آذر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 دی 1397 
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ - ۱۳:۴۶    
رئیس خانه کشاورز ساری گفت: قانون امهال تسهیلات کشاورزان پاسخگوی همه مشکلات آنان نیست و نقص دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۴:۴۵    
مسئول آموزش و پژوهش مدیریت نظارت بر مواد غذایی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: اغلب مردم تصور می کنند رنگ سفید و روشن نان نشانه مرغوبیت آن است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۱ - ۱۱:۵۸    
رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایجان غربی گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۷:۳۵    
رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت مازندران، ابرتورم سال 97 را جز تورم های کم نظیر در تاریخ اقتصاد کشور دانست و گفته، نه کسی می تواند اثرات آن را کم بداند و نه توجیه کند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۶:۲۴    
رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی خراسان رضوی از افتتاح نمایشگاه نامه ای فراتر از زمان با موضوع کتابت نامه تاریخی امام خمینی (ره) به گورباچف توسط خوشنویسان خراسانی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۵:۵۶    
در پی انتساب برخی مطالب به آیت الله وحید خراسانی، این مرجع تقلید در پاسخ هایی شفاف تأکید کرد که به کسی توصیه نکرده است رساله عملیه چاپ کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۵:۳۷    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار ایلام با بیان این که باید در فضای صمیمی و واقع گرایانه مسائل را بررسی و برای آن راه حل دهیم، افزود: ما راهی جز تشکیل گفت وگوی بخش خصوصی، دولتی ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۵:۲۵    
شرکت سامسونگ یک قابلیت نوآورانه جدید به نام دسترسی از راه دور (Remote Access) را معرفی کرده که در مدل های سال 2019 تلویزیون های این شرکت استفاده خواهد شد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۳:۳۲    
48 اثر از هنرمندان 17 کشور دنیا با عنوان به رنگ حیات در باغ موزه قصر به نمایش گذاشته می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۱:۴۱    
رئیس اورژانس 115 کهگیلویه و بویراحمد گفت: با اقدام سریع اورژانس هوایی یاسوج عروس و داماد در اولین روز زندگی مشترک از مرگ حتمی نجات پیدا کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۰:۰۹    
بسته حمایتی بازنشستگان تامین اجتماعی به حسابشان واریز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۲:۲۸    
معاون آبزی پروری اداره کل شیلات گیلان گفت: اکنون بیش از 90 مزرعه در کشور وجود دارد که نزدیک به نیمی از آن یعنی 41 مزرعه در گیلان قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۲:۱۸    
امیر دریادار دوم بازنشسته داریوش ضرغامی از مدافعان خرمشهر در دفاع مقدس بر اثر عارضه سکته قلبی، دعوت حق را لبیک گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۱:۱۲    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، از برفروبی 690 کیلومتر از محورهای کوهستانی استان طی دو روز گذشته خبرداد و گفت: 81 دستگاه ماشین آلات سبک ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۲:۱۱    
کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان اعلام کرد که در حال حاضر 68 میلیون و 500 هزار نفر در سطح جهان از محل زندگی خود گریخته و آواره شده اند و برمبنای آمار این سازمان ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۰:۳۶    
یک نماینده مجلس در واکنش به توئیت محسن رضایی گفت: افراد نباید برای تبرئه خود یا برای قهرمان نشان دادن خودشان آرمان های جنگ را زیر سوال ببرند این موضوعی است که شورای عالی امنیت ملی باید به آن ورود کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۱:۱۸    
رییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: یک ریال از هر آنچه از یارانه نقدی حذف می شود به تهران بازنمی گردد و برای همان استان خرج می شود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۱۰:۰۹    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به تدوین برنامه علم و فناوری آذربایجان شرقی با همکاری شورای عالی علوم ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۸:۳۷    
مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: سیستان و بلوچستان در سه ماهه گذشته با میانگین بارش 4.9 میلیمتر، بدترین وضعیت بارش در بین استانهای کشور را دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۸:۳۳    
هرمزگان سالانه چهار هزار و پانصد تن ماهی پرورشی در دریا تولید می کند که 50 درصد تولید ماهیان پرورشی در کشور است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۸:۳۲    
معاون امور عمرانی استاندار اردبیل گفت: در هفته های آینده با مدیریت فرماندار شهرستان پارس آباد جلسات کمیته واگذاری شروع و مشکلات زمین هایی که در محدوده کشت و صنعت هستند، تعیین تکلیف خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۸:۰۵    
رییس فراکسیون پاسخگویی مجلس از بررسی ابعاد مختلف حادثه آتش سوزی در مدرسه اسوه حسنه زاهدان در جلسه فراکسیون پاسخگویی با حضور وزیر آموزش و پرورش خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۷:۳۴    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح، مبارزه با قاچاق را مطالبه مقام معظم رهبری و ناجا را پرچمدار مبارزه با این پدیده شوم عنوان کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۶:۴۰    
رئیس فدراسیون تیراندازی گفت: مصمم هستیم سهمیه تیراندازان کشورمان در المپیک را افزایش دهیم و برای اولین بار نیز سهمیه رشته اهداف پروازی را کسب کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۴:۳۰    
قلعه ای است به جا مانده از دوره قاجار که مالک آنها در سالهای طولانی با مرمتش از تخریبش جلوگیری کرده و حالا با کمک میراث فرهنگی در تلاش اند آن را تبدیل به بزرگ ترین دهکده توریستی کشور در ابرکوه کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۳:۳۰    
جویبار با سطح زیر کشت بیش از 25 هکتار در تولید گل نرگس جزو شهرستان های برتر تولید این محصول در کشور است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۳:۱۲    
محمد جعفر رحیم پور گفت: پرونده قتل پسرم در جریان است و تا به امروز 3 نفر از کسانی که به پسرم حمله کردند را پلیس دستگیر کرده است. دو نفر دیگر نیز متواری هستند که امیدوارم هرچه زودتر دستگیر شوند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ - ۰۲:۳۱    
در پی انتصاب آیت الله آملی لاریجانی به ریاست مجمع تشخیص مصلحت نظام، محسن رضایی پیام تبریکی صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۳:۳۸    
آیین افتتاحیه جشنواره عمار با اهدای جوایز چند بخش و همچنین تقدیر از شیخ ابراهیم زکزاکی، از رهبران اسلامی نیجریه و حامد زمانی، خواننده انقلابی پاپ برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۳:۳۰    
اشرف بروجردی در مراسم پایانی همایش صلح از نظرگاهِ مولانا گفت: پرداختن به جنگِ درون و رها کردن جنگ های برون، از جلوه های دیدگاه صلح آمیز مولوی است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۳:۲۰    
دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضاییه با اشاره به گفت وگو با اتحادیه اروپا گفت: ما معتقدیم باید گفت وگوی سازنده داشته باشیم اما در این خصوص چند مانع مهم وجود دارد که باید برداشته شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۳:۱۰    
با انتخاب روسای کارگروه های چهارگانه شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان، اعضای هیأت رئیسه این شورا تکمیل شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۳:۰۷    
مجلس هفته آینده جلسه علنی خواهد داشت و بر همین اساس، سرکشی نمایندگان به حوزه های انتخابیه به تعویق می افتد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۲:۴۶    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در پی وقوع حادثه واژگونی اتوبوس در واحد علوم و تحقیقات با حضور در بخش خبری 21 شبکه یک سیما، نتیجه بررسی های کمیته ویژه پیگیری این سانحه را تشریح کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۲:۳۵    
سخنگوی سازمان آتش نشانی از انجام هفت ساعت عملیات بی وقفه برای نجات جان کارگر 20 ساله ای که در چاه مدفون شده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۲:۲۲    
هیأت دولت در جلسه عصر امروز (یک شنبه) به ریاست حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی، موضوع سانحه تأسف بار جان باختن تعدادی از دانشجویان واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی بر اثر واژگونی اتوبوس در ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۲:۱۶    
روابط عمومی وزارت امور خارجه در مورد انتساب یک نقل قول اشتباه به ظریف از سوی برخی از رسانه ها، اطلاعیه ای را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۱:۵۸    
تیم های همشهری منچستریونایتد و منچسترسیتی توانستند حریفانشان را در لیگ برتر انگلیس شکست دهند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۱:۵۵    
یک سناتور برجسته جمهوری خواه گفت، تلاش خواهد کرد رئیس جمهوری آمریکا را در خصوص بازنگری در تصمیمش برای خروج نظامی کامل ایالات متحده از سوریه متقاعد کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۱:۲۹    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان از توزیع مواد غذایی و امدادرسانی به اهالی پنج روستای محاصره در برف بخش مرکزی الیگودرز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۱:۲۷    
اولین پیشنهاد حزب ندای ایرانیان در طرح مجمع عالی (پارلمان) اصلاحات تصویب شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۰:۵۶    
رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: یک ریال از هر آنچه که از یارانه نقدی حذف می شود، به تهران بازنمی گردد و برای همان استان خرج شده و استان ها به افرادی که نیاز بیشتری دارند یارانه بیشتری پرداخت می کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۰:۴۴    
استاندار تهران بر لزوم رفع آلایندگی واحدهای صنعتی استان تهران تأکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۰:۴۱    
سخنگوی اورژانس کشور از تصادف مرگبار خودروی سواری و تریلی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۰:۳۸    
وزیر اطلاع رسانی یمن گفت: موانع زیادی بر سر راه اجرای توافق استکهلم میان طرف های یمنی وجود دارد و این توافق توسط نیروهای متجاوز نقض می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۲۰:۰۳    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران از تکمیل فاز نخست پایانه صادرات گل و گیاه اسلامشهر تا پایان سال آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۹:۵۹    
استاندار تهران از وجود 1000 طرح نیمه فعال و غیرفعال کشاورزی در سطح استان تهران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۹:۵۵    
سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس از انتخاب نمایندگان عضو کمیسیون کشاورزی برای عضویت در کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال 98 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۹:۳۱    
یک عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از انتخاب سه تن از اعضای کمیسیون به منظور عضویت در کمیسیون تلفیق برای بررسی بودجه 98 در جلسه امروز (یک شنبه) این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۹:۲۸    
در دهمین حراج تهران با آثار بیش از 100 هنرمند، 114 اثر چکش خواهد خورد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۹:۲۵    
یک سناتور آمریکایی تأکید کرد: استفاده عربستان سعودی از کودکان سودانی در جنگ یمن، دلیل دیگری برای متوقف کردن این جنگ است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۹:۲۴    
یک مقام آگاه در وزارت اطلاعات در پی بازپخش فیلم قلاده های طلا از رسانه ملی اعلام کرد: متأسفانه امسال هم رسانه ملی علی رغم تذکراتی که در سال های قبل داده شده بود، این فیلم را پخش کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۹:۱۹    
عبور تولید بنزین ایران از 100 میلیون لیتر و مازاد 20 میلیون لیتری نسبت به مصرف یکی از مهم ترین اخبار اقتصادی امروز ایسنا بود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۹:۱۸    
کاپیتان تیم والیبال سایپا دلیل باخت این تیم مقابل فولاد سیرجان را اشتباه خودش دانست.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۹:۱۲    
در هفتمین شنبه سیاه جنبش ضد سرمایه داری در فرانسه گروه سیاسی شبکه جهانی الکوثر، شب گذشته در برنامه زنده گفت وگوی سیاسی قضیه ساخنه به موضوع استمرار اعتراضات فرانسوی ها و جلیقه زردها پرداخت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۹:۰۹    
مجمع انتخاباتی هیات وزنه برداری کهگیلویه و بویراحمد پس از ابطال دوباره برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۹:۰۷    
در شبی که حامد حدادی زمان کمی در زمین مسابقه بود تیم شینجیانگ برابر حریفش در لیگ چین مغلوب شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۹:۰۶    
والیبالیست تیم فولاد سیرجان ایرانیان معتقد است، نباید داوری بازی مقابل سایپا را زیر سوال برد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۹:۰۲    
در تمرین امروز تیم ملی کارلوس کی روش همراه با شاگردانش رقابتی جالب داشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۵۷    
سرمربی تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان سعید رنجبر را تهدید اصلی برای امیر غفور در تیم ملی و حتی برای شهرام محمودی می داند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۴۸    
در پایان بخش برق آسای رقابت های شطرنج قهرمانی جهان پرهام مقصودلو در رده سی ام ایستاد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۴۷    
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: در جلسه امروز کمیسیون با حضور وزیر آموزش و پرورش بررسی کردیم که در خصوص مدرسه زاهدان آموزش و پروش و هیئت رسیگی به تخلفات کارکنان این وزارت خانه چه برخوردی با ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۴۳    
مدیر پژوهشکده تعلیم و تربیت لرستان گفت: نوع نگرش به آموزش باید تغییر کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۴۲    
روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران به توضیح معاونت بهداشت وزارت بهداشت درباره بی خطرسازی زباله های عفونی در بیمارستان های تهران" پاسخ داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۴۱    
به گزارش ایسنا، کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان اعلام کرد که این کمیسیون پس از مشورت با جناح های مختلف تصمیم گرفته است برگزاری انتخابات ریاست جمهوری را سه ماه به تأخیر اندازد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۴۱    
کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس در جلسه امروز خود جزئیات طرح حمایت از مالکیت صنعتی با 22 ماده را تصویب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۳۹    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی آیت الله آملی لاریجانی را به عنوان رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و عضو فقهای شورای نگهبان منصوب کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۳۸    
کاپیتان تیم والیبال فولاد سیرجان گفت: مقابل سایپا با برنامه بازی کردیم و به برتری رسیدیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۳۴    
معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت گفت: امروز چیزی که در جامعه ما مفقود شده، اخلاق است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۳۴    
رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بهبهان از بازسازی 2 بنای تاریخی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۲۱    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل از ساخت بزرگ ترین مرکز جامع دیالیز شمال کشور در بابل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۹    
رییس دانشگاه بیرجند گفت: پایان نامه مقطع دکتری وحید اربابی، عضو هیات علمی گروه مکانیک دانشگاه بیرجند موفق به اخذ جایزه دومین پایان نامه برتر از "جامعه بیومکانیک اروپا" (European Society of ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۹    
فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: دو کلاهبردار حرفه ای با 12 میلیارد ریال کلاهبرداری در بجنورد دستگیر شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۷    
سرپرست اداره ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از آتش سوزی یک دستگاه مینی بوس در منطقه سپیدار خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۵    
دکتر حسین کلانتری اظهار کرد: سه اختراع، چاپ 493 مقاله و تولید 52 دانش فنی توسط دانشجویان دکتری جهاددانشگاهی انجام شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۴    
نخستین جلسه واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با حضور جمعی از فعالان ورزشی، اقتصادی و سیاسی در اتاق بازرگانی ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۳    
به گفته فعالان بازار، از دلایل داخلی نوسانات قیمت طلا، بازار ارز و نحوه مدیریت نرخ ارز است که به خودی خود بر افزایشی شدن قیمت طلا و سکه یا معکوس شدن آن تاثیرگذار است که البته این عامل سبب شده مجددا ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۰    
سارا سادات خادم الشریعه در پایان بخش برق آسای رقابت های قهرمانی جهان روسیه به عنوان نایب قهرمانی رسید.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۱۰    
مخالفت نظام پزشکی با تجاری سازی مطب ها، توییت الیاس حضرتی درباره استعفای وزیر بهداشت، اخطاریه سازمان هواشناسی درباره آبگرفتگی معابر جنوب کشور ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۶    
معاون امور استان های سازمان صداوسیما در حکمی، سید حمید طاهری را به سمت سرپرست صدا و سیمای مرکز کیش منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۴    
در پایان رقابت های هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال، تیم های شهرداری ورامین و پیکان تهران با پیروز مقابل حریفان همچنان رده اول و دوم جدول را در اختیار دارند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۲    
رئیس جمهور در پیامی درگذشت والده شهیدان ناصحی را تسلیت گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۲    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست با معاونان و مدیران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر ضرورت روزآمدی سامانه صدور مجوزها تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۲    
مدیر عامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) ضمن ارایه توضیحاتی درباره نشست زمین اطراف ایستگاه جوادیه، گفت: در حال حاضر بهره برداری و مسافرگیری در ایستگاه متروی جوادیه بلا مانع است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۸:۰۱    
رئیس جمهوری ترکیه و صدراعظم آلمان پیرامون مسائل دوجانبه و بین المللی به صورت تلفنی گفت وگو کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۷:۵۹    
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در واکنش به اعلام خروج نظامیان آمریکایی از منطقه تصریح کرد: این خروج اهمیتی برای ماموریت های دفاعی و امنیت منطقه ندارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۷:۵۹    
یک پیشکسوت پرسپولیس درباره نشست هم اندیشی خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۷:۵۵    
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم از رشد بی سابقه 110 درصدی در برگزاری رویش های دانشگاهی در بازه زمانی این جشنواره (15 آبان تا اوایل دی ماه) خبر داد و افزود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۷:۵۳    
معاون اول رییس جمهور به منظور بررسی مسائل و مشکلات استان سیستان و بلوچستان روز سه شنبه به این استان سفر خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۷:۴۶    
معاون ورزشی استقلال می گوید برگزاری دادگاه CAS درباره پرونده سوپرجام در ابوظبی مقرون به صرفه تر از برگزاری در سوئیس بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۷:۴۴    
مدیرعامل پیشین استقلال از جزییات جذب گرو و نویمایر پرده برداشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۷:۴۱    
امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه فتنه گران 88 برای انتخابات 1400 هم خیالاتی در سر دارند و شعارهایی آماده کرده اند ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۷:۴۰    
داوران دوسالانه ملی هنرهای تجسمی آفرینش کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بررسی بیش از 2800 اثر رسیده به دبیرخانه این رویداد هنری را آغاز کردند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۷:۳۷    
سعید اوحدی رییس هیئت و رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران طی حکمی هاشم میرزاخانی را به عنوان سرپرست موسسه تصویر شهر منصوب کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۷:۳۵    
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور از بررسی بودجه سال 98 وزارت کشور، شهرداری ها و نیروی انتظامی در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۷:۳۳    
مدیر گروه مطالعات روسیه دانشکده مطالعات جهان، با بیان اینکه تکلیف روسیه با غرب معلوم نیست، گفت: روسیه که نه آنچنان از غرب جداست و نه آنچنان به آن پیوسته است ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۷:۲۹    
مدیر بافت و بناهای تاریخی شهر تهران از مرمت و باز زنده سازی 37 سقاخانه تاریخی در محدوده حصار ناصری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۰۹ - ۱۷:۲۵    
مراحل پایان فیلمبرداری قطعه 85 ، تقاضای فیلم کیارش اسدی زاده برای فیلم فجر، دو جلاد در عمارت نوفل لوشاتو، دو اجرایی شدن نمایش خنکای ختم خاطره و... از جمله خبرهای سینما و تئاتر است.