سه شنبه ۰۲ بهمنساعت ۱۷:۰۵Jan 2019 22
 

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 13 دی 1397 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آذر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 دی 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 دی 1397 
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۵:۰۰    
استاندار خراسان شمالی توسعه فرودگاه و برقراری مستمر پروازها را یکی از آثار مهم توسعه یافتگی در هر استان دانست وگفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۳:۲۰    
متخصصان بر لزوم نگهداری صحیح و حفاظت دقیق از دندان های شیری کودکان به دلیل تاثیر بر رشد دندان های دائمی سالم و زیبا تاکید دارند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۳:۲۰    
سازمان سنجش آموزش کشور با صدور اطلاعیه ای جزئیات ثبت نام داوطلبان متقاضی برای پذیرش در رشته محل های صرفا سوابق تحصیلی سال 98 را اعلام کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۲:۴۰    
عضو شورای شهر رشت گفت: طی سالهای اخیر برخی از هنرهای دستی رشت به فراموشی سپرده شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۲:۱۴    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: کوچک مقیاس بودن معادن استان زنجان یکی از چالش های این بخش است که موجب شده فعالیت در این حوزه صرفه اقتصادی لازم را نداشته باشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۱:۳۹    
رییس اداره فنی جنگل و جنگل کاری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کرمان گفت: پروژه بیولوژیک بخش جنگل از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی در دو شهرستان ارزوییه و بافت در حال اجرا و بالای 80 درصد ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۱۰:۵۳    
به منظور بررسی وضعیت اقامتگاه ها و نحوه بازسازی و تکمیل وسایل معیشتی و پذیرایی برای گردشگران از هفت واحد اقامتگاه بوم گردی در حال احداث و بهره برداری شده منطقه ژاورود بازدید شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۰۹:۱۳    
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سازمان بسیج مستضعفین گفت: خداوند کسانی که چهره حزب اللهی دارند و خودشان را شخصیت ارزشی نشان می دهند، ولی خائن به خون شهدا هستند، نمی بخشد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۵ - ۰۸:۳۲    
دبیر شهر جهانی گوهرسنگ ها از افتتاح مرکز آموزش تخصصی خوشه جواهرات مشهد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۷:۲۲    
جنگ قهرمانی بار دیگر بین قرمز و زردهای ایران اوج گرفته و سپاهانی ها خوب می دانند پرسپولیس اگر امسال هم جام را بگیرد، با رکورد پنج قهرمانی آنها در ادوار لیگ برتر برابری خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۶:۱۰    
آب پرتقال و میوه کامل پرتقال از نظر تغذیه ای تقریبا مشابه هستند، اما برخی تفاوت های مهم نیز وجود دارند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۴:۴۵    
مدیرکل دفتر هماهنگی عمران و خدمات روستایی سازمان شهرداری ها و دهیاری ها از پیگیری و تلاش برای بازگشت 3200 میلیارد تومان اعتبار حذف شده سازمان شهرداری ها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۴:۴۳    
"تولد نیایش مادر ستایش را آرام تر کرد. هنوز خبر مرگ ستایش را به برادرش نداده ایم!"
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۴:۳۲    
فرماندار شفت با اشاره به اینکه شفت 32 هزار هکتار پوشش جنگلی و 520 هکتار توتستان دارد و این شهرستان با تولید 90تن پیله تر رتبه دوم استان را دارد گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۴:۲۹    
نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: شهرداری های لرستان از بودجه فاینانس خارجی استفاده کنند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۳:۲۴    
لازم نیست برای ملاقات با آدم هایی که ابعاد روحی و شخصیتی شان از هر سو به شکل اغراق گونه ای رشده کرده باشد، سری به رمان های داستایوفسکی بزنیم. یکی از این آدم ها در بندر گناوه بوشهر زندگی می کند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۳:۱۳    
دروازه بان تیم پرسپولیس در بین 3 بازیکن برتر سال آسیا در سال 2018 قرار گرفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۳:۱۰    
استاندار لرستان با بیان این که پرداخت حقوق کارکنان دغدغه شهرداری های استان لرستان است، گفت: از روش های مشارکتی و بانک ها می توان برای تأمین منابع مالی شهرداری ها استفاده کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۲:۵۷    
بانک تجارت با انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری کشور تفاهم نامه همکاری مالی امضا کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۲:۵۲    
مدیرکل امور استان های کانون های مساجد کشور گفت: اخلاص موجب برکت و ماندگاری در کارها می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۲:۵۰    
نمایش مصاحبه به تهیه کنندگی و کارگردانی سید محمد رضا فهمیزی در تالار ناصرخسرو به روی صحنه می رود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۲:۳۳    
نماینده مجلس معتقد است بعد از اتفاقات تلخ اسیدپاشی، باید کاری کرد که فروش محصولات اسیدی با محدودیت جدی مواجه شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۲:۱۸    
از دستگاه خودکار مدیریت و توزیع روزانه داروی متادون که به همت جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد طراحی و ساخته شده است، رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۲:۰۹    
فاکس اسپورت تیم منتخب تمام ادوار جام ملت های آسیا را با نظر کاربران خود منتشر کرد که نام 3 بازیکن ایرانی در آن به چشم می خورد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۱:۴۳    
15 دی 1330، بیمارستان 300 تختوابی تهران به پاس خدمات 50 ساله لقمان الدوله به اسم او نامگذاری شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۱:۳۶    
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: با تلاش مأموران پلیس کنگاور، 140 رأس دام قاچاق به ارزش 2 میلیارد ریال کشف شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۱:۲۰    
رفرنس و منابع آزمون پذیرش دستیار دوره های تکمیلی تخصصی (فلوشیپ) سال 1398 منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۰:۵۸    
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: دولت تلاش می کند مسائل ارزی واحدهای صنعتی را حل کند لذا این بخش در اولویت پرداخت ارز است و خرید ماشین آلات و تجهیزات واحدهای صنعتی نیز در اولویت قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۰:۴۰    
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست استان قم گفت: یک شکارچی متخلف که چهار قطعه فاخته را در باغ های اطراف قم شکار کرده بود، دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۰:۲۳    
"نمی شود با تهران رابطه متعادلی داشت و این شهر به گونه ای است که همزمان که از آن متنفری، دوستش هم داری".
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۰:۱۹    
معاون استاندار لرستان گفت: بیشترین بدهی مربوط به شهرداری بروجرد با 8 ماه حقوق معوقه است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۰:۱۱    
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان جلفا از کشف جسد یک زن از رود ارس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۰:۱۰    
رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز از مصدومیت شش نفر در سانحه رانندگی محور "صوفیان–تبریز" خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۰:۰۶    
استاندار کرمانشاه گفت: همایش فرصت های سرمایه گذاری استان ویترینی است که می تواند ظرفیت های کرمانشاه را در معرض دید سرمایه گذاران قرار دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۰:۰۲    
عضو فراکسیون مناطق آزاد مجلس شورای اسلامی گفت: زیرساخت های ایجاد شده و سرمایه گذاری صورت گرفته در منطقه آزاد انزلی فرصت های شغلی مناسبی را ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۱۰:۰۱    
کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان در گزارش جدید خود اعلام کرد که در سال 2018 میلادی بیش از 2200 پناهجو در تلاش برای رسیدن به خاک اروپا به ویژه اسپانیا در دریای مدیترانه غرق شده اند که طبق ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۰۸:۴۲    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوشرویی را خواسته اصلی مردم از کارکنان تمام دستگاهها دانست و گفت: جشنواره خوشرویی تنها مختص سازمان تامین اجتماعی نیست بلکه این سازمان پرچمدار خوشرویی است و همه دستگاهها ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۰۱:۳۰    
میدان جلفا را می توان یکی از شاهکارهای عصر صفوی دانست؛ میدانی که درست در جنوب رودخانه زاینده رود قرار گرفته و دروازه ورود به محله جلفا محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۰۱:۵۹    
با توجه به بارش برف نسبتا سنگین و ایجاد یخبندان، به دستور دکتر چوبینه مدیر عامل شرکت شهر سالم شهرداری تهران، مراکز درمانی شبانه روزی و اورژانس شهرداری تهران به حالت آماده باش درآمدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۲۳:۴۰    
رونالدو برای سومین سال پیاپی توانست عنوان بهترین بازیکن جهان را از نگاه گلوب ساکر به دست آورد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۲۳:۳۳    
سرپرست پلیس آگاهی استان البرز گفت: با تلاش ماموران پلیس آگاهی استان، گروگان 13 ساله که از سوی سه آدم ربا با انگیزه مالی ربوده شده بود، در کمتر از 10 ساعت رها و در سلامت کامل به آغوش خانواده بازگشت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۲۳:۲۹    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پاسخ به این سوال که آیا اینستاگرام فیلتر می شود، تصریح کرد: چیزی که من متولی آن نیستم، چگونه جواب دهم که می شود یا نه.؟
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۲۲:۵۵    
کنفدراسیون فوتبال آسیا کلاس آموزشی را برای اعضای کاروان تیم ملی در جام ملت های آسیا برگزار کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۲۲:۱۸    
محمد جواد ظریف خطاب به دولتمردان آمریکایی نوشت : تهدید، تهدید بدنبال می آورد و احترام هم احترام!.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۲۲:۰۹    
رئیس کل بانک مرکزی از طراحی برنامه های لازم برای اصلاح نظام بانکی خبر داد و تاکید کرد که این امر به تدریج اجرایی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۲۱:۴۲    
مدیرکل توسعه فناوری و ارتباط با صنعت دانشگاه آزاد اسلامی کشور گفت: منتخبان جشنواره مخترعان، مبتکران و نوآوران دانشگاه آزاد از حمایت های دانشگاه آزاد برخوردار می شوند و می توانند در مراکز رشد این ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۲۱:۳۰    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در توئیتی نوشت:گویا هنر برخی تنها ایجاد اضطراب در دل مردم -با مشکلات اقتصادی وتحریمی روزانه- است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۲۱:۲۵    
آیت الله جوادی آملی تاکید کرد: مادامی که اختلاس گران را از انبار ثروت و دارایی های کشور دور نکنیم و نظام بانکی خود را اصلاح نکنیم شکست قطعی خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۲۰:۵۶    
ادهم المخادمه اردنی دیدار افتتاحیه جام ملت های آسیا را سوت خواهد زد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۲۰:۳۱    
نخستین آلبوم رسمی گروه موسیقی رادیو با همین نام رونمایی می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۲۰:۲۳    
دکتر سید حسن هاشمی با ارسال پیامی، انتصاب دکتر سعید نمکی را به عنوان سرپرست وزارت بهداشت تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۲۰:۰۱    
برگزیدگان و شایسته تقدیر دومین دوره جایزه احمد محمود معرفی شدند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۹:۵۷    
دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در قدردانی از قاضی زاده هاشمی توئیتی منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۹:۳۹    
وزیر امور اقتصادی و دارایی کشور گفت: هر سال یک میلیون نفر به عرصه تقاضای اشتغال در کشور وارد می شوند در حالی که به دلیل محدودیت های اقتصادی نمی توان چنین ظرفیتی را تحت پوشش اشتغال قرار داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۹:۳۵    
این تیم ملی ایران، یکی از زیباترین و دوست داشتنی های فوتبال است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۹:۲۷    
سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت: بخاری گازی در کتابخانه مدرسه ای در محله ولیعصر تبریز حادثه ساز شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۹:۲۲    
طبق اعلام امور ارتباطات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز، حوالی ساعت 13 امروز، کارگری که بر روی طبقه منفی دو مشغول کار بود، بر اثر بی احتیاطی به طبقه منفی سه سقوط کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۹:۲۱    
استعفای دکتر قاضی زاده هاشمی خطاب به رییس جمهوری منتشر شد .
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۹:۲۱    
رییس جامعۀ مدرسین در حالی خدمات 40 ساله گذشته را به اندازه 400 سال دانسته اند که از سیاست های اغلب دولت های گذشته و فعلی انتقاد کرده اند. قصد قضاوت نداریم اما این دو گزاره با هم نمی خواند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۹:۱۷    
رئیس اداره راه داری و حمل و نقل جاده ای میاندوآب گفت: با بارش برف راه ارتباطی30 روستا در بخش باروق میاندوآب بسته شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۹:۱۳    
رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی گفت: راهکارهای متعددی را برای شرکت های دانش بنیان در حوزه های مختلف از جمله توسعه صادرات محصولاتشان در آینده تعریف خواهیم کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۹:۱۲    
اخیراً فیلمی از صحن شورای شهر فردیس در استان البرز منتشر شده که در آن فردی با عنوان جانباز بالای 70 درصد برای حل مشکل خود و اخذ مجوز ساخت و ساز در زمینی قولنامه ای به مساحت 2000 مترمربع ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۹:۱۱    
در هفته هشتم لیگ برتر بسکتبال پتروشیمی به روند پیروزی هایش ادامه داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۹:۰۸    
رییس پلیس راه البرز گفت: به دلیل یخبندان شبانه در محور کرج – چالوس، به همراه داشتن زنجیر چرخ برای رانندگان ضروری است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۹:۰۷    
معاون پژوهشی دانشگاه آزاد لرستان گفت: سطح کیفی مقالات این دانشگاه افزایش می یابد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۹:۰۷    
تصاویر فوران آتشفشانی غول پیکر بر روی قمر"آیو"(Io) سیاره مشتری توسط فضاپیما "جونو"(Juno) ناسا ثبت شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۹:۰۴    
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۹:۰۲    
عضو هیئت علمی پژوهشکده گردشگری جهاد دانشگاهی خراسان رضوی گفت: مهمترین نیاز گردشگران مشهدی شامل ایجاد وب سایت از مشخصات کامل هتل ها و ارائه غذاهای ارگانیک برای کسانی که دارای بیماری خاص است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۹:۰۱    
اتفاقات و رویدادهایی در دو هفته گذشته رخ داده است که علی رغم تفاوت میان آنها در یک نقطه فصل مشترک دارند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۸:۴۴    
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی گفت: بسیاری از محصولات معدنی استان بصورت خام فروشی عرضه می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۸:۴۱    
رئیس شورای شهر اردبیل بیان کرد: بازار حاج یوسف از جمله بناهای تاریخی اما فرسوده ای است که حتی خطر تخریب آن بیش از سایر مجموعه ها گوشزد شده و انتظار می رود قبل از اینکه اتفاق ناگواری متوجه کسبه و ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۸:۲۹    
مدیرکل خدمات تجاری سازمان توسعه تجارت ایران گفت: بازارسازی در شرایط فعلی برای کشور ضرورت دارد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۸:۲۶    
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۸:۱۲    
مدیرکل هواشناسی خوزستان از ادامه بارش ها در استان و احتمال آبگرفتگی معابر و طغیان مسیل ها در مناطق پرباران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۸:۱۱    
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۸:۱۰    
مدیر کل حفاظت محیط زیست هرمزگان از کشف و ضبط یک محموله قاچاق پرندگان در شهرستان پارسیان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۸:۰۳    
استاندار تهران در دیدار با اسقف اعظم خلیفه ارامنه تهران با تاکید بر اینکه باید در مسیر توسعه و پیشرفت کشور گام های اساسی برداشته شود گفت ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۸:۰۳    
مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس از کشف یک دستگاه کامیون با 65 راس گوسفند قاچاق در شهرستان داراب خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۸:۰۰    
در مهمترین بازی هفته هفتم لیگ برتر والیبال بانوان، پیکان موفق شد ذوب آهن اصفهان را شکست دهد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۷:۴۲    
دادستان کل عربستان از برگزاری جلسه اول محاکمه متهمان پرونده قتل خاشقجی و درخواست برای اعدام پنج تن از آنها خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۷:۴۰    
تمرین امروز تیم تراکتورسازی، زیر بارش برف برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۷:۳۸    
رئیس اورژانس فارس از واژگونی یک دستگاه پژو پارس در حوالی روستای حیدر آباد محور نی ریز-آباده طشک با 14 زخمی خبر داد و گفت: مصدومین مهاجرین افغانی بودند.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۷:۳۱    
فرمانده پلیس راه کشور از انسداد محور کرج - چالوس تا اطلاع ثانوی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۷:۲۹    
فرمانده انتظامی خوزستان از دستگیری 90 نفر از عاملان تیراندازی ها و دارندگان سلاح غیرمجاز در پنج روز گذشته در سطح استان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۷:۲۵    
دومین تمرین تیم ملی ایران در کمپ کیریکت برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۷:۲۳    
فرماندار کوهرنگ گفت: در حال حاضر راه ارتباطی 30 روستا در شهرستان کوهرنگ مسدود شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۷:۱۸    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: تمام راه های استان باز است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۷:۱۶    
نماینده مردم گرمسار و آرادان با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور بر لزوم مدیریت هزینه ها تاکید کرد و گفت: برای غلبه بر مشکلات دو راه بیشتر پیش رو نداریم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۷:۱۵    
وزارت روسیه تاکید کرد، در سال 2018 بیش از 23 هزار شورشی مسلح عضو گروه های تروریستی را در سوریه نابود کرده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۷:۱۳    
یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بیان کرد: کارآمدی اسلام در اداره جامعه از دغدغه های امام (ره) بود که از آغاز و به ویژه پس از استقرار نظام اسلامی امام (ره) این دغدغه را داشتند که اسلام در نگاه های محدود ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۷:۰۹    
سرمربی تیم ملی ایران از این که برخی پیشکسوتان از تیمش حمایت می کنند ابراز خرسندی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۶:۵۸    
مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: آموزش های پیش از ازدواج به دانش آموزان دوره دوم متوسطه استان ارائه می شود.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۶:۵۸    
مدیرکل صنایع خودرو وزارت صنعت با اشاره به جزئیات نوسازی تاکسی های فرسوده گفت: باید تکلیف تحریم ها مشخص شود تا بتوانیم برنامه سال آینده تولیدات را معین کنیم.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۶:۵۳    
مدیر امور ارتباطات سازمان آتش نشانی تبریز از وقوع آتش سوزی در کارگاه کفاشی در محله یوسف آباد تبریز خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۶:۵۰    
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد از انسداد سه پل موقت و آب گرفتگی منازل در این شهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۶:۴۹    
معاون اجتماعی پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از ترافیک سنگین و نیمه سنگین در اکثر معابر و راه های پایتخت در پی بارش برف خبر داد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۶:۴۹    
سرمربی تیم ملی ایران از این که برخی پیشکسوتان از تیمش حمایت می کنند ابراز خرسندی کرد.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۶:۴۸    
رئیس خانه معدن آذربایجان شرقی گفت: برداشت غیر مجاز طلا در محدوده پروانه بهره برداری طلایی در بخش خاروانا آذربایجان شرقی که از حدود یک سال پیش شروع شده منجر به جان باختن 4 نفر شده است.
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۶:۴۱    
در پی تهدیدات دبیرکل حزب الله لبنان به هدف قرار دادن انبارهای آمونیاک خلیج حیفا و تبدیل این منطقه به بمبی هسته ای ...
  ۱۳۹۷/۱۰/۱۳ - ۱۶:۴۰    
رئیس اداره راه و ترابری هشترود در آذربایجان شرقی از مسدود شدن راه 120 روستای شهرستان خبر داد.